هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
نام افسون: اكسپكتو فيليوتوسوس
معنا: اكسپكتو(صرفا به منظور قدرت بيشتر است)، فيليوتوسوس
نام مخترع: رمانس هلينت( دانماركي)، 1810-1879
نوع: سياه
ميزان خطر: فوق خطرناك ***** (درجه بندي شده توسط كورناس تيوز، وزارت سحر و جادو، 1894 ميلادي، بحث شده و تجديد نظر در سومين اجلاس جهاني افسون هاي خطرناك؛ طبق ماده 39 قانون افسون ها)

در مورد افسون:
اين افسون بسيار خطرناك، در سال 1850 ميلادي اختراع گرديد، مخترع آن از جادوگرهاي سياه و مطرح در اروپاي شمال محسوب مي شد. اين افسون طبق منطق افسون هاي بستان، كه از ادقام دو عنصر مهم سرچشمه مي گيرد، اختراع شد. مخترع دو افسون متعلق به مصريان باستان را ادقام نمود و سپس با راه حل اتريشي" كرينسال" موفق به انتقال آن به چوبدستي ها گشت و جادو را بين المللي ساخت.

نيازها جهت اجرا:
در اول بايد گفت كه اجراي افسون، فنون خاص خود را دارد، به طور مثال اين طور نيست كه فقط چوبدستي را به دست گرفته و نام افسون را بر زبان آوريم. مي بايستي كه چند حركت نوين چوبدستي را به صورت مارپيچ و مثلثي شكل با سرعت بسيار زياد در لحظه به زبان آوردن افسون انجام داد.
همچنين محكم گرفتن چوبدستي در دست نيز خيلي مهم است. زيرا اين افسون قدرتي بسيار بالايي دارد و در حين فرستاده شدن حتي به اجرا كننده شوك نيز وارد مي كند.

كاربرد:

1. بيهوشي دائمي فرد مقابل

اين افسون موجب مي شود فرد مقابل تا 4 روز بيهوش بماند. سپس كم كم نفسش قطع ميشود و جان ميدهد.
متاسفانه ضد طلسمي ندارد.

درباره مخترع:

رمانس هلينت در سال 1810 ميلادي در يك خانواده جادوگر و ثروتمند به دنيا آمد و در سال 1879 در سن 69 سالگي در اثر بيماري اي نا معلوم مشنگي درگذشت.
وي از همان ابتدا به سمت جادوي هاي تاريك گرايش داشت تا جايي كه وقتي 18 ساله بود خانواده را براي هميشه ترك گفت و به دنبال جنايت رفت. تنها همين افسون را اختراع نمود و به وسيله اش ياراني يافت و ارباب شد.
انسان هاي زيادي در آلمان، مجارستان و روسيه به قتل رساند.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

Re: کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۸:۵۳ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
كته كله

تلفظ:kata kala(محلي)
kate kale(تهراني)

رنگ:به رنگ گاز نوخودف
سابقه:اين ورد در محلي كه اكنون هيچ نشاني از ان در دسترس نيست به نام برره استفاده ميشد.مكان اين برره جايي نزديكي شرره است كه متاسفانه از مكان ان هم اطلاعي در دست نيست.
اين ورد را افراد برره براي چلمن كردن و سو استفاده از افراد غريبه به كار ميبردند.براي همين جز جادوي سياه است.
نحوه حركت چوب دستي:به چوب نيازي نيست.فقط كافي است با يك چوب جارو به هر نقطه از بدن فرد مورد نظر كه لازم است ضربه بزنيد.
مخترع:داوونچه(اهل پايين برره)

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۰:۲۱ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
- خواهش ميكنم ارباب من قاتل نيستم! من اونو نكشتم!
- تووو اونو كشتي، انتقامشو ازت ميگيرم (تريپ آلن دلون)
- اما لرد! خودتون شاهد بوديد كه من... از خودم دفاع كردم! تازه اون بلافاصله نمرد... من سعي كردم نجاتش بدم اما...
- خفه شو! تو فقط بدرد لاي گيوتين ميخوري و بس!
- نه! نه!! اين كارو با من نكنين!! ارباب قول ميدم جبران كنم!! نه!!!
- گيوتينوشن!!
- نههههههه ... دالاپ!

كله پيتر پتيگرو قل خورد و قل خورد و قل خورد (نه اشتباه نگيريد! اين كدوي قل قله زن نيست ) و قل خورد تا به يك سرعت گير شتري رسيد. پس از برخورد استكبارانه و عمل شوتينگ به داخل چاله عميقي افتاد كه پر از سرهاي قطع شده بي و با گناهان بود.

لرد ولدمورت ابتداي سالن ايستاده بود. فرياد زد: موهاهاهاهاها!! اين مدل كشتن هم عجب عالمي دارد و ما نمي دانستيم! موهاهاهاهاها!!!

گيوتيني كه تا چند لحظه پيش جلوي پاي لرد سياه قرار داشت محو شد.

چند لحظه اي صبر كرد. سپس چوبدستي را به سمت جسد بي سر پيتر گرفت و گفت: بارون خوني به من سپرده بود كه يك رفيق جان جاني براي سر نيكلاس دوميمسي بفرستم. يك وقت اذيتش نكنيها! هوماماماماا و با يك حركت جسد و خوني كه همه جا را گرفته بود غيب شد.
لرد ولدمورت لحظه اي بي حركت ايستاد. سپس به سمتي كه ما قرار داريم نگاه كرد.
- او ماي گاد! ما تحت نظريم!! اين عدالتش نيست! من اعتراض دارم! اين روزنامه هاي ماگلي نوشته بودند كه در انگلستان همه زندگي مردم تحت نظر است و ما باورمان نميشد!!
يك لحظه به سمت ما آمد. ما هم كه ترسيديم و بعد از كمي كپ كردن خود را عقب كشيديم. اما ولدمورت دست بر نميداشت.
به سمت ما آمد و لبخند مليحي زد.
ما:
ولدمورت: شما اينجايين كه در مورد اختراع جديد من چيز بدونين؟ نترسيد! قبل از مرگتون من همه چيز رو توضيح ميدم.
ببينيد دلبندان من. اين وردي رو كه ديديد در دسته خطرناك و ممنوع قرار داره! البته كه هيچ وردي براي ما ممنوع نيست! بذار ببينم كدومتون جرئت داريد حرفي بزنيد؟ گيوتينشن!!
(سر يكي از تماشاگرها توسط يك گيوتين نامرئي پريد!)

اين ورد رو خود من شخصا وقتي شونزده سالم بود اختراع كردم. اما آلبوس نامرد نميذاشت اينو استفاده كنم. بهم ميگفت جيزه... عيبه.. خوبيت نداره! مردم پشت سرت حرف در ميارن. اما من گوش نكردم و اين ورد رو يه جايي قايم كردم.. حالا بعد از پنجاه و خورده اي سال گفتم اينو يه تست بكنم. شما نظري نداريد؟

ما :

- خوبه! خلاصش اينكه من براي اولين بار اين ورد رو روي گربه همسايه اجرا كردم. اما گيوتين برعكس به جاي اينكه كلشو بزنه دمشو زد هيچ وقت يادم نميره! تمام روز رو داشت دور خودش ميچرخيد و خون از دمش فواره ميزد. حتي نذاشت خلاصش كنم
براي اينكه اين ورد رو اجرا كنيد بايد چوبدستي رو به سمت قرباني بگيريد. از بالا به پايين شلاقي تكون بديد و ورد رو خيلي لطيف تلفظ كنيد. guitination
مهم اينه كه خيلي بدخو و خونريز باشيد. بقيش به مرور زمان به دستتون عادت ميشه. مثلا الان من ديگه نيازي به تمركز ندارم و خيلي راحت ميتونم شما رو دو نصف كنم!

ما با ترس و لرز دستمان را بالا ميگيريم و ميگوييم: ... ب... ب... بخشيد... پيتر ... چيكار كرده بود؟؟
رنگ صورت ولدمورت عوض شد.
- تو خجالت نميكشي تو كار مردم فضولي ميكني؟ بزنم همينجا...؟ باشه باشه حالا كه اينطوره ميگم.. ببين جانم! پنجاه تا از تخماي نجيني ديروز تبديل به جوجه مار شدن. يكي از جوجه ها كه اسمشو "بوبي" گذاشته بودم براي تفريح ميخواست پيترو قورت بده. اما اون ابله به جاي اينكه بذاره تا اون مار اول شاهرگشو بزنه مقاومت كرد و اون بچه مار كوچولوي ماماني منو كشت

ما هم از ترس شروع كرديم به گريه ..
- ها؟؟ چييييي؟؟؟؟ هيشكي جرئت نداره گريه لرد رو ببينه!!‌شما اينجا نشستين و گريه منو ديدين؟؟؟ اشد خودتونو بخونين! تمومه!! گيوتينيشن!

غيلچ!
همه جا سياه شد. ما مرديم.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
بنام خدا

سلام

نام ورد : اسپانیسیم
رنگ طلسم : سبز چمنی
طریقه ی حرکت دادن چوبدستی : به طور خط شکسته رو به بالا
ویژگی : تغییر شکل
این طلسم قادر است که چهره افراد 15 تا 100 سال را تغییر دهد . به طوری که وقتی شما ورد رو تلفظ میکنید باید شکل مورد نظرتون رو مجسم کنید و ورد رو جاری کنید . این ورد به هر کسی که برخورد کنه میتونه شکلی رو که در ذهنتون مجسمش کردین رو برای اون فرد ایجاد کنه .
به طور مثال :
شما مثلا بگید اسپانیسم و چهره یک حیوان یا یه فردی رو در ذهنتون مجسم کنید و این ورد رو به سمت دراکو مالفوی ( یا هر کسی ) بفرستید دراکو به چهره ای که مجسم کردید تغییر قیافه میده .

نکته : تمام عواطف و احساسات در هنگام تغییر شکل فرد پا بر جا باقی میماند .
مثلا :
وقتی شما مالفوی را به هرمیون یا هر حیوان یا هر کسی تبدیل کنید احساسات رفتار بد و ادب او پا برجا میماند ، در هر کالبدی که باشد .
کاربرد :
این ورد بیشتر توسط محفل و ولدمورت و مرگخواران مورد استفاده قرار میگیرد که باعث میشود فرد مورد نظر تغییر شکل دهد .
مثلا :
در سال چهارم بارتی کراوچ ( پسر ) برای تبدیل پدرش به استخوان از معجونی استفاده کرد که کاربرد این ورد را دارد .

نظریه وزارت سحر و جادو : استفاده از این ورد برای کلیه افراد ( حتی خود وزارت ) ممنوع است و مشاهده آن پیگرد قانونی به همرا خواهد داشت .

توجه :
این کار رو قبلا معجون انجام میداد ولی در حال حاضر از این ورد استفاده میشود .

سال اختراع ورد : 1976
مخترع : پرسی اینگنیاتوش ویزلی

اگه بد شد ببخشید
با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بلین سینسین

این ورد 125 سال قبل از میلاد مسیح توسط دیانااسلانان جادوگر و یکی از کارمندان مشهور آن زمان ابداع شد به گفته نویسندگان این ورد آن زمان از بدترین شکنجه ها بوده و بر روی افراد فراری که 1 روز از فرارشان نمی گذشت جادوگر توسط وزارت جادو انجام میگرفت.

تاریخچه: دیانا محافظ یکی از زندانها بود و زندانی او از دستش فرار کرد و دیانا را به همین خاطر جریمه کردند.
دیانا از ورد بلین سینسین استفاده کرد و یک ساعت بعد زندانی فراری از روی کمردرد در روی زمین پیدا شد.

بله این ورد باعث میشود که فرد از ناحیه کمر دچار درد شدید شده و هیچ کاری نتواند انجام دهد. جالبی این ورد در این است که این ورد بر روی افرادی که 24 ساعت قبل مشاهده شده باشد حتی اگر فاصله زیادی با شما داشته باشد دچار درد شدید در کمر می شود.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
این بار میخوام یه جدی بنویسم...
اگه قبلی سرتونو درد آورد واقعا حقتونه !!!
-------------------------------------------------------
نام ورد: فیارندو ماربانا Fiarendo marbana
ریشه: این ورد ریشه ایتالیایی دارد ( ملت من ایتالیایی بلد نیستم ایتالیایی های عزیز به بزرگی خودشون ببخشن ) فیارندو به معنی چیزیست که همواره در حال حرکت و جابجاییست...ماربانا نیز به لفظ مستقیم معنی کاهش دادن را می دهد.
که در اینجا معنی ورد را میتوان اینگونه تفسیر کرد: کاهش دهنده حرکت
نحوه تلفظ:بیشترین استرس باید روی حرف (ر) باشد مثل نحوه ی صحبت کردن خود ایتالیایی ها. استرس های ورد به صورت زیر خوانده میشود(حروف بزرگ استرس دارند)
fiaRenDo maRbana
عملکرد ورد: باعث می شود تمام اعمال حیاتی فرد کند شود ، بدنش سرد و سفید و تنفسش بسیار آرام شود به طوری قابل تشخیص نباشد...ضربان قلب به شدت آرام و بی صدا میشود
دسته:خطرناک
نحوه حرکت چوب: ابتدا چوب را بالای سرمان میچرخانیم و سپس به سمت فرد میگیریم
نحوه اجرا: چوبدستی را بالای سرمان میچرخانیم و در همین حین فیارندو را تلفظ میکنیم سپس چوب را بسمت فرد گرفته و ماربانا را تلفظ میکنیم
* این حرکات باید پیویسته باشند
توضیحات: میزان قدرت این ورد به وسیله تمرکز قابل تنظیم است...در صورت تمرکز بیش از حد برای کند شدن اعمال حیاتی فرد امکان مرگ وی شدیدا زیاد خواهد شد
استفاده بیش از دو بار از این ورد باعث مرگ یا حداقل فلج کامل میشود
برای از بین بردن خاصیت ورد باید آنتی ورد : فیارندو کالبردی
که در اینجا کابردی معنی مخالف ماربانا میدهد و استرس آن بر روی حرف ر است...بقیه اعمال این آنتی ورد مانند ورد بالا است و اثرات آن نیز کاملا برعکس
تاریخچه: برای اولین بار در سال 1875 مورد استفاده قرار گرفت...جادوگری ایتالیایی به نام پیراندو سالبانو در تاریخ نهم اکتبر سال 1872 به جنگ ماگلی علیه دولت فرانسه اعزام شد...در تاریخ ششم می 1875 خبر حمله گسترده گردان فرانسه به دهدکده ای در منطقه شمال ایتالیا منتشر شد...به دلیل خسته بودن نیرو های شمال ایتالیا فرمانده نیروها دستور عقب نشینی را صادر کرد که این مسئله به احتمال زیاد میتوانست باعث تصرف پالرمو یعنی زادگاه پیراندو شود...پیراندو تصمیم گرفت نقشه ای برای شکست دادن فرانسوی ها طراحی کند تا به وسیله ی آن از عقب نشینی نیرو های خودی جلوگیری کند...او با ترکیب وردی باستانی با ورد جدیدی که در ذهنش شکل گرفته بود ( ورد باستانی همان کند کننده حرکت است ( کتاب 4 مسابقه جام آتش) ) توانست وردی را اختراع کند که به وسیله ی آن مرگ نمایشی را در سپاه کشورش ایجاد کند...وی با استفاده از این ورد توانست گردان فرانسوی را گول بزند و بدین وسیله به سختی آن ها را شکست دهد...البته این کار که اجرای جادو در برابر ماگل ها بود با برخورد شدید وزارت سحر و جادوی ایتالیا همراه شد که این وزارت مجبور شد برای پاک کردن این خاطره از ذهن ماگل ها 20000 ماگل را مورد شستشوی مغزی قرار دهد پیراندو نیز بخاطر حسن نیتش از مرگ تبرئه شد ولی چوبدستی برای همیشه برای او منع شد.

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
نام: آندر بو
تلفظ:Under-bo
کابرد: زمانی که امتحان دارید ولی درس نخواندید چه میکنید؟ آیا خطر تقلب به روش مشنگی را می پزیرید؟
نه پس ایرا امتحان کنید.
تنها کتاب را در زیر میز بگذارید و چوب دست را به ترفش گرفته ورد را بگویید.
در این زمان اطلاعات کتاب به مغز شما منتقل می شود.(چیزهایی که بلد نیستید.)

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۸۵

اریک مانچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
نام ورد:گت(get)
ریشه ورد:این ورد برای سریع تلفظ شدن و راحت تلفظ شده و کم بودن و به خاطر ماندن کوتاه است.
تلفظ:استرس بر روی حرف گ می باشد.
رنگ ورد:سرمه ای
طرز حرکت چوب:به طرف بالا بعد از 2 سانت حرکت باید چوب را نگه دارد.
میزان خطر:بی خطر
کاربرد:این ورد برای از بین بردن درد کاربرد دارد.این ورد می تواند درد را برای چند ساعت تسکین ببخشد.این ورد برای همه موجودات زنده است و روی هر موجود زنده ای که وجود دارد کاربرد دارد.این ورد برای درد هایی مثل دندان درد و سر درد و...... کاربرد دارد و به هیچ وجه نمی توان در موقع اجرای طلسم این ورد را اجرا کرد مگر اینکه کس دیگری به غیر از فرد طلسم شونده آن را انجام دهد.
تاریخچه:این ورد در سال 1998 توسط اریک مانچ ساخته شد زیرا وی بسیار مشغول کارهای اداره ی سحر و جادو بود باعث می شد که از بی خوابی سردرد بگیرد به همین دلیل این ورد را برای خود اختراع کرد.بعد ها این ورد در بیمارستان ها به نام ورد گات شهرت یافت ولی به دلیل اینکه اریک آن را اختراع کرده بود نام آن را گت گذاشت.عده ای از این ورد الگو برداری کرده و وردهایی مشابه را ساختند که هیچ یک کاربرد این ورد را نداشتند و بر روی همه موجودات تاثیر نمی گذاشتند.این ورد در بسیاری از اداره جات که وزارت سحر و جادو نیز شامل آن میشود استفاده می گردید به همین دلیل این ورد را در سال 1999 در لیست ورد های بی خطر در وزارت سحر و جادو ساخته شده توسط اریک مانچ ثبت کردید.

جوما�

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵

اریک مانچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
نام ورد:پرسس
تلفظ:استرس بر روی حرف (پ) و (ر) میباشد.
خطر:بی خطر
رنگ:صورتی
حرکت چوب:بالا و پایین
تاریخچه:این ورد توسط اریک مانچ در 10 سال پیش کشف شد.اریک وقتی که کارهای خود را فراموش می کرد چیزی میی خواست که به او یاداوری کند که باید به کجاها برود.چون مشغله کاتری او زیاد بود مجبور بود در حالتی که بیکار بود آن را بسازد و این باعث می شد که اغلب کارهای دیگر خود را از یاد ببرد.او یک سال برای درست کردن این ورد زحمت کشید تا توانست این ورد را در شب کریسمس به خودش هدیه بدهد.وقتی می خواست این ورد را بسازدچند بار وسایل خانه اش را شکست و به خودش نیز آسیب هایی در این بین رسید.دوستش مودی نیز برای امتحان وسایل اریک چند بار زخمی شد چون باعث شده بود که شلوار مودی آتش بگیرد و یکبار هم پای او یخ زده بود.برای همین اریک فکر کرده بود که بهترین راه سخنگو بودن پوست باشد که توانست بلاخره در کریسمس 10 سال پیش این ورد را اختراع کند.این ورد برای افراد کوهنسال خیلی جالب است و باعث می شود که کارهای روزانه خود را به یاد آورند و بدرد حواست پرتها و افراد پر مشغله نیز می خورد.این ورد توست یه دانش آموز غیر متخصص اجرا شد و چون ورد را اشتباه گفته بود و جای استرس ها را برعکس به زبان آورده بود باعث شده بود نامه او را گاز بگیرد.
کاربرد:این ورد باعث می شود پوست قرار ملاقات را برای شما بازگو کند و به شما یاداوری های لازم را انجام دهد.پوست باید هر روز تنظیم شود و گرنه برنامه های دیروز را به شما یادآوری می کند.برای این کار باید روی نامه کارهای آن روز را نوشت و بعد ورد را به زبان آورده تا نامه تمام کارهای آن روز را به شما یاد آوری کند.
سازنده:اریک مانچ

جوما�

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
نام ورد: بوقونبوق Booghonboogh
ریشه ورد: این ورد ریشه در زبان بوق آبادی دارد:بوقونبوق به معنی وادار کردن شخصی به کار خاصی است که در اینجا منظور بوقی کردن فرد است
کاربرد:همانطور که گفته شد باعث بوقی شدن فرد می شود
دسته: خطرناک
رنگ: بوقی
حرکت چوب:بوقی شکل به طرف بالا
نحوه اجرا: یه کمی تمرکز کنید سپس کمی بیشتر و بعد از آن باز هم بیشتر تمرکز کنید بعد از انجام این تمرکز ها محض محکم کاری دوباره تمرکز کنید اگر دوست داشتید یه بار دیگه هم تمرکز کنید...اصلا از سر لج باز هم تمرکز کنید...امیدوارم تا اینجای کار مختون ایراد پیدا نکرده باشه...خب بعد از تمرکز چوبدستی را به طرف فرد میگیریم و طبق توضیحات بالا تکان می دهیم و بعد از تلفظ نام ورد شدیدا بوق میزنیم و برای حسن ختام کار یک بار دیگر تمرکز می کنیم
توضیحات: اجرای این ورد روی هر فردی اعم از کوچیک ، بزرگ ، سیاه ، سفید ، آبی ، بوقی ، دامبلی ، ریشی ، آفتابه ای و غیره باعث بوقی شدن آن فرد میشود...
اگر با اجرای ورد فرد بوقی نشد شکی نیست که به اندازه کافی تمرکز نکرده اید
با اجرای این ورد فرد برای تمام عمرش بوقی می شود
آنتی ورد این ورد در حال حاضر در دسترس نمی باشد لطفا اول تمرکز کنید سپس شماره گیری فرمایید
بوووووووقققق....
تاریخچه: در سال هزار و پونصد و بوق و اندی بوق علی داشت توی کوچشون بوق میزد
بوووق بوووق بوووق...
از طرفی ممد آنتی بوقی داشته از اون جا رد میشده...
شد آنچه نباید می شد...خلاصه ممد آنتی بوقی با بوق علی دعواش میشه...این وسط بوق علی در حد مرگ کتک میخوره...
بوق علی قبل از اینکه بمیره به ممد آنتی بوقی یه نصیحتی میکنه: ممد...اوهوم اوهوم...من قبل از مرگم برای تو نصیحتی دارم...قشر بوقی جامعه رو درک کن...بوق و ارزشی بودن دو چیز متفاوتند...سعی کن بوقی باشی تا بوقی ها رو درک کنی...
و علی بوقی چشم از جهان فرو بست
ممد آنتی بوقی شدیدا تحت تاثیر قرار گرفت و تصمیم گرفت بوقی بشه تا بتونه قشر بوقی جامعه رو درک کنه
اون اولین کاری که کرد این بود که اسمش رو از ممد آنتی بوقی به ممد عشق بوقی تغییر داد...
او سال ها تلاش کرد تا خودش رو بوقی کنه ولی نتونست...تا اینکه عجلش فرا رسید...ممد عشق بوقی قبل از مرگش پسرشو صدا زد:پسرم سعی کن بوقی بشی...من سال ها تلاش کردم ولی نتونستم بوقی بشم...امیداورم تو با بوقی شدنت بتونی کاری بکنی که بوق علی تو اون دنیا منو ببخشه
-نه پدر نمیر...نننننه
ممد عشق بوقی هم دنیا رو بوسید گذاشت کنار رفت اون دنیا
پسر ممد عشق بوقی که اصغر نام داشت تمام عمر خود را صرف خدمت به ملت بوقی کرد و در این را دستاورد های بسیاری برای بوقی ها به ارمغان آورد مانند:آفتابه ی بوق دار...بوق اتمی!!!...بوق زمین به دریا...وغیره
او بالاخره تونست به وصیت پدرش عمل کنه و ورد بوقونبوق رو اختراع کنه...ولی در همون لحظه که خواست ورد رو اجرا کنه به دلیل هیجان زیاد سکته کرد و راهی بیمارستان شد...
او که آخرین ثانیه های عمرش رو سپری میکرد به پسرش سپرد که این ورد رو بر روی خودش و تمام جد و آبادش اجرا کنه تا به خانواده اصالت بوقی ببخشه...
اصغر بوقی هم در این دنیا دووم نیوورد...
پسر اصغر بوقی به وصیت پدر عمل کرد و تمام جد و آبادش رو بوقی کرد...در آخر نوبت به خودش رسید...او آنقدر خودش رو بوقی کرد که بوق راه نفسش رو گرفت...او میدونست که به زودی میمیره...خواست پسرش رو صدا بزنه ولی قبل از آن تصمیم گرفت تا خانواده اش را از بند این نفرین رها کند...بنابراین پسرش رو صدا نزد و غریبانه مرد
ولی توانست طلسم بوقونبوق را رواج داده و ملت بسیاری را به قشر بوقیان بپیونداند...
نتیجه اخلاقی: این ورد به دلیل نفرینی بودن خطرناک اعلام شده...اگر شما هم دوست دارید خانوادیتان به همچین نفرینی دچار شود به دنبال کمک به قشر بوقی بروید البته قبلش خوب تمرکز کنید

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.