هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: R.A.B.: این شخص کیست؟
پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۶ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۰ پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
ای بابا عجب گیزری دادید ها!
ریگلوس استابی بردمن! بلک لقب سیریوسه چرا انقدر بی دقت کتابو می خونید؟
یه با دیگه محفل ققنوس رو با دقت بخونید می فهمید که ریگلوس داداش سیریوس بوده که یه مدت مرگخوار میشه ولی بعد به خاطر دخالت توی کار ولدمورت پخ پخ!
فامیلیه اصلی سیریوس بلک نیست! ای داد، ای هوار! فامیلی اصلیش استابی بردمنه. این 983761 بار!

پیام زده شده در: ۱:۰۵ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
من مطمینم که ر.ا..ب همون کوییرله!
از کجا؟ خوب اونم یه حادوگر قدرتمند بوده و مطمینا یه جان پیچ داشته. اونوقت وقتی هری کشتش، دورباره یه جسم پیدا میکنه و چون حدس میزده که ئلدمورت حتما یه جان پیچ دیگه هم داره، میره دنبالش.
نقل قول:
سوال اینه که آیا دامبلدور توی یکی از این فرستها قاب آویز رو باز کرده و نامه رو خونده یا نه؟

دوست عزیز اولا "فرصت" درتسته، ثانیا اگه وقتی از برج افتاده نمرده باشه بله.

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

وينسنت کراب old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۳ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 138
آفلاین
خب..
فكر كنم ديگه تابلو شده باشه..
ريگلوس استابي بوردمن..
..
ولي بازم همه اين حرفها بستگي داره چگونگي برخورد هري با اين شخصيت..

فقط بای(از جادوگران) وجود داره و کسانی که از دادنش عاجزند
هدی راست گفت..جادوگران مردنیست..

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

رضوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۰۳ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۸ شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۸
از برج گریفیندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 62
آفلاین
به نظر من دامبلدور اون نامه رو نخونده چون به قول خودت اگه نامه رو خونده بود خودشو برای یه اتفاق غیر منتظره آماده کرده بود .
در ضمن اون حالش خیلی بد بود و خیلی ضعیف شده بود احتمال همچین چیزی رو نمیداد و همین طور احتمال این که کسی از جان پیچ ها با خبر باشه .
در مورد R.A.Bهم نظرم همون ریگولس بلک هست.

به تعداد شب ها روز وجود دارد ،
و طول شب ها و روز ها هم در چرخه یک سال مساوی است.
حتی سعادتمند ترین ز ندگی ها هم نمی تواند Ø

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سلام به همه

موضوعی که میخوام مطرح کنم ارتباط زیادی با خود ر.ا.ب نداره بلکه بیشتر به نامه اون ربط داره

وقتی که هری پاتر توی غار با دوزخی ها می جنگید یه مرتبه دامبلدور از جاش بلند میشه و با چوبدستیش یه حلقه آتش درست میکنه بعد از اون قاب آویز رو توی جیب رداش میذاره و میرن.
از هاگزمید تا برج هم که سوار جارو بودن هری زیاد متوجه حرکات دامبلدور نبوده و فقط به فکر اون علامت شوم روی برج بوده.
بالای برج هم که توی یه لحظه داشته می رفته طرف در که صدایی میاد و دامبلدور بهش اشاره میکنه که برگرده.
بعد از طلسم آواداکداورا هم به پایین برج سقوط میکنه.

سوال اینه که آیا دامبلدور توی یکی از این فرستها قاب آویز رو باز کرده و نامه رو خونده یا نه؟

اگه دامبلدور نامه رو قبل از رسیدن به برج خونده شاید خودش رو برای یه اتفاق غیر منتظره دیگه آماده کرده بوده. شاید برای همین بوده که می خواسته فقط اسنیپ رو ببینه. البته این مربوط میشه به اینکه این ر.ا.ب کیه و اساسا جزو سفیدا بوده یا سیاها

نظر شما چیه؟ آیا دامبلدور نامه رو خونده و به همین دلیل می خواسته اسنیپ رو ببینه یا دلیل دیگه ای داشته؟

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به باسیلیسک :
ببین اگر به زور میخوای معنی جمله ای که عین روز معلومه معنیش چی میتونه باشه رو تغییر بدی خوب معلومه به نتیجه نمیرسی ! حتما باید ریگلوس مینوشت که :

میدانم مدتها قبل از اینکه تو این نامه را بخوانی من به دست تو به قتل رسیده ام !!!

خوب چه فرقی داره بگه من مرده ام یا به قتل رسیده ام !

من دیگه در این مورد حرفی ندارم و نمیزنم چون هیچ منطقی برای بحث کردن تو پستت نمیبینم . ضمنا مواظب باش چندتا پست میزنی

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

نجینیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶
از venus
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
بلیز نوشته:
ریگلوس گفته میدونم وقتی تو این نامه رو بخونی من مردم کجاش گفته که ولدمورت از جریان کشته شدن ریگلوس با خبر نیست !

به نظر من این موضوع کاملا واضحه که ولدمورت میخواسته ریگلوسو بکشه اونم بر اساس این استدلال گفته میدانم بیش از آنکه تو این نامه رو بخونی من مردم

بابا چرا توجه نمیکنی
اگه نامه طسق گفتت درست باشه لرد یا افرادش باید اول ریگولوس گور به گور شده رو بکشن بعدش لرد نامه رو بخونه
ولی نامه میگه من مردم نه اینکه منو کشتی

پس این فرض درست نیست میمونه این فرض که لرد نامه رو میخونه و هنوز نمیدونه ریگولوس مرده پس بازم لرد خبر نداشته !

همیشه یه گیری وجود داره

Module Hammer System v. 4.0.0.118
Module Aftabeh System v. 3.0.2.512

مدیر سازمان معجون سازان قرن

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
اینکه از کجا موضوع غار رو میدونسته رو توی مقالم گفتم اسیپ بهش گفته احتمالا .

در مورد اون نامه من اصلا استدلالتو قبول ندارم . خوب این کجاش ثابت میکنه که ولدمورت از این جریان خبر نداشته یا نمیدونه ر.آ.ب مرده ؟

ریگلوس گفته میدونم وقتی تو این نامه رو بخونی من مردم کجاش گفته که ولدمورت از جریان کشته شدن ریگلوس با خبر نیست !

به نظر من این موضوع کاملا واضحه که ولدمورت میخواسته ریگلوسو بکشه اونم بر اساس این استدلال گفته میدانم بیش از آنکه تو این نامه رو بخونی من مردم !

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

نجینیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶
از venus
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
به بلیز:
موضوع اینجاست که از کجا میدونسته لرد به غار سر میزده
کاری که لرد نمی کرده

و در مورد اون جملم اشتباه تایپی بود

میخواستم به آینده نگری رولینگ اشاره کنم

و حالا توجهتو به یه چیزی جلب میکنم

ریگولوس به لرد میگه وقتی تو این نامه رو میخونی من مردم

خوب به این جمله توجه کن پس لرد نمیدونسته ریگولوس مرده یعنی اصلا اگ ریگولوسی باشهو بر فرض مرده باشه کار لرد ودار ودسته ی لرد نیست
این از این .یعنی باید قانع شده باشی دلیل از این بهتر

مقالتم قبلا خونده بودم

(:.

همیشه یه گیری وجود داره

Module Hammer System v. 4.0.0.118
Module Aftabeh System v. 3.0.2.512

مدیر سازمان معجون سازان قرن

پیام زده شده در: ۱۴:۰۹ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
به بالسیلیسک :
من نمیخواستم چیزی بگم قصدی هم نداشتم اینجا پست بزنم ولی دوستان موضوع مقاله ای رو که برای سایت فرستاده بودم اینجا مطرح کردن و منم برای جواب آنها اینجا پست زدم . اگر بخواین بدونین من چی میگم میتونین مقالمو بخونین . فکر کنم در دو تا پست قبلیم لینکشو گذاشته بودم بازم لینکشو میزارم بری بخونی :

http://www.jadoogaran.org/modules/xfs ... rticle.php?articleid=1657

در مورد اینکه جون ریگلوس به خطر می افته یا نه بگم که اگر در متن نامه دقت کنید میبینید که جملتون غلطه چون که جون ریگلوس به خطر افتاده بوده و اون دیگه چیزی برای از دست دادن نداشته و ولدمورت در هر حال اونو میکشته یعنی شاید در روز های آینده . اگر نامه رو به دقت بخونی میبینی که خودشم گفته قبل از اینکه تو اینامه رو بخونی من مردم . در نتیجه چون اون مدتها قبل مرده بود دیگه براش نمیتونسته فرقی کنه . چون در هر صورت اگر ولدمورت اون نامه رو هم میخوند دیگه ر.آ.ب مرده بود و ولدمورت نمیتونست ازش انتقام بگیره . ولی ر.آ.ب میتونست با نوشتن این نامه نشون بده که اونم بی هدف نمرده .

در مورد ریگلوس بگم که ریگلوس محفلی نبوده که دامبلدور بخواد در مورد اون با هری حرف بزنه . ریگلوس یه مرگخوار بوده که از دار و دسته ولدمورت خارج شده و دو سه روز بعد هم کشته شده . ضمنا نه دامبلدور و نه هیچ کس دیگه از نقشه های ریگلوس خبر نداشته وگرنه دامبلدور خودش رو در غار به خطر نمینداخت و ضمنا بقیه از اون اینجوری یاد نمیکردند .

در مورد آخرم که گفتی کاملا این موضوع رو میدونستم ولی نمیدونم چه ربطی به موضوع بحث ما داره !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.