هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
قوانین اعضای شورا فقط این رو میگه که بر کار مدیر نظارت کنن قانونی اشتباه نباشه ! اگر قانونی خودشون دارن به مدیر بدن تا بررسی بشه !

موفق باشی !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
نظر خوبی بود. توجیه شدم!
موافق با گفته های ایگور - موافق با طرح محدودیت سه نفره.

استر عزیز دقت کنید که نقش مدیر مدرسه بعد از انتخاب شورا فقط یک عمل کنندست بنابراین به گفته های نماینده های گروه که گفته های اعضای همون گروهه و تصویبات شورا احترام بزارین !

اما در مورد گفته های ایگور ، باید بگم که درسته ... مخصوصاً گروه هایی این کار رو میکنن ( فقط یک نفر فعال رو میفرستن هاگ ) که زیاد فعال نیستن و این یعنی خوردن حق بقیه ...

خب پس نظر من عوض شد. با طرح محدودیت سه نفره ( مدیرای مدرسه دقت کنند : سه نفره! ) موافق هستم.

با احترام.

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب اول اينكه به نظر من بايد يه چيزهايي رو اينجا بررسي كنيم!

1-كار شورا دقيقا چيه؟آيا واقعا بحث هايي كه اينجا ميشه و نتايجش فقط در راستاي يه پيشنهاد به مدير مدرسه س؟پس اصن چه لزومي داره كه شورا وجود داشته باشه؟هر عضو عادي هم ميتونه پيشنهاد بده به مديريت كه؟

استرجس عزيز..ما نماينده گروه ها هستيم.اين افرادي كه ميخوان تو هاگوارتز شركت كنن گروه ها هستن نه شما مديران!پس وقتي نماينده اعضايي كه قراره تو هاگوارتز شركت كنن چيزي رو تصويب كردن قصد پيشنهاد يا نظر نداشتن!

نميدونم منظورم رو متوجه شدي يا نه.چون شما سه تا مدير كه قصد فعال كردن هاگوارتز رو نداريد.با وجود بازرس كل و معلم هم عملا اين ترم نقشتون خيلي كمرنگ ميشه و فعاليت كمتري حتما خواهيد داشت(با توجه به شناختي كه از مديران اين ترم دارم).پس شما اصن حق نظر دادن روي نظر شورا رو نداريد.اين چيزهايي كه اينجا تصويب خواهد شد نقش دستوري داره!دقيقا مثل مجلس كه به رياست جمهوري يه قانوني رو ابلاغ ميكنه و دولت هم موظفه كه اجراش كنه!هيچ جاي بحثي هم نخواهد بود.

بقيه اعضاي شورام فكر ميكنم با نظر من موافق باشن.

2-بادراد عزيز..منظور از محدوديت سه نفر..يعني اينكه اگر دو نفر در كلاس ها شركت كنن،امتيازات تقسيم به سه ميشه.اگر سه نفر شركت كنن هم تقسيم بر سه و اگر بيش از سه نفر مثلا 4 يا 5 نفر شركت كنن تقسيم بر تعداد شركت كننده ها بشه!

تجربه بدي كه گروه ها از تقسيم بر تعداد شركت كننده ها دارن باعث شده كه من مخالفت كنم چون خودم به تنهايي(دقيقا معني و مفهوم تنهايي)گروه اسليترين رو يه ترم قهرمان كردم و گروه هاي ديگه اين همه وقت هماهنگي و غيره گذاشتن ولي نتونستن كه كاري از پيش ببرن!

در ضمن اگر قرار باشه تو هر كلاس كمتر از سه نفر شركت داشته باشن از هر گروه كه خيلي بده.مثلا كلا 6 تا شركت كننده تو هر كلاس.اينجوري به نظر من همين كه محدوديت باشه و امتيازات پايين بياد هيچ مشكلي نداره چون وقتي فقط دو نفر از هر گروه هاگوارتز فعاليت ميكنن پس كل گروه به هاگ اهميت نميدن و همون بهتر كه امتيازشون كم بشه!

منتظر نظر پرسي هم هستيم.تا اينجا سه نفر با طرح تقسيم بر تعداد موافقت كردن و من مخالفت كردم فقط.با توجه به صحبت هاي بالاي من اگر كسي نظرش عوض شد اينجا بگه..اگر نه هم كه قانون جديد به مديران گفته بشه!

اعضاي شورا:

1-پرسي ويزلي(گريفيندور)
2-نارسيسا مالفوي(اسليترين)
3-بادراد ريشو(راونكلاو)
4-پيوز(هافلپاف)
5-ايگور كاركاروف(عضو آزاد)

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

اعضای شورا توجه کنن تعداد افراد شرکت کننده در هر کلاس از 5 نفر به 4 نفر کاهش پیدا کرد !
3 نفر تایید نشد چون به شدت مقدار کمه ! قرار بود همون 5 نفر باشه ولی چون همه میخواستن کم بشه 4 نفر شد !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
همم اوکی ...
الان به نظرم باید یکسری روشن سازی هایی برای من صورت بگیره.
این محدودیت سه نفره ... منظور این بود که هر گروه اول ترم فقط سه نفر رو معرفی کنه یا فقط تو هر کلاس از هر گروه سه نفر شرکت کنند و اون شرکت کننده ها هرکسی بودن بودن ... هم؟

نکته ی بعدی اینکه این طرح سه تایی خوب هست ولی به نظر من باید اینجوری که نارسی میگفت بهتر بود که تعداد امتیاز رول ها تقسیم بر تعداد شرکت کنندگان.
خب ، در این صورت اگر گروهی فقط یک نفر شرکت کنه و سی بگیره ، باید مجموعاً از اون کلاس سی بگیره که به نظر عادلانه میاد ... به نظرمن اون سه نفر هم برای هر گروه ممکنه تو هفته اول دوم پر بشه ولی از هفته سوم به بعد بیشتر از دو نفر کسی شرکت نخواهد کرد...

فعلاً همینا

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام .. بخشید اینو فقط محض اطلاع میزنم !

من رو از شورا خارج کنین ... از طرف ریون از این به بعد" بادراد ریشو" به عنوان نماینده ادامه میده ..

موفق و موید .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۹ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب اگر قرار باشه كه اينكه تقسيم بر هر فردي شركت ميكنه،بكنيم هم بايد نظر سنجي بشه.

خب نظر هاتون رو بديد.شما موافقيد كه امتيازات تقسيم بر تعداد شركت كننده ها در كلاس ها باشه؟يعني اگر يه نفر شركت كرد تقسيم بر يك؟

---------------
من با اين طرح مخالفم.قبلا اين بحث شده كه اين كار باعث ميشه كه يه نفر از يه گروه شركت بكنه و امتيازش تقسيم نشه و اين زحمات سه گروه ديگه و اعضاشون رو هدر ميده.به نظرم محدوديت باشه و كلا حذف نشه.من با طرح نارسيس مخالفم!

---------------
پ.ن.با طرح اينكه محدوديت شركت در كلاس به سه نفر كم بشه تو راي گيري اخير شورا موافقت شد.
پ.ن.2.لطفا اگر پيشنهاد ديگه اي داريد موقع پستتون بگيد.اگر پيشنهادي داده نشه و طرح نارسيس هم مخالفت بشه همون طرح اول به مديران هاگوارتز ابلاغ ميشه.

الان ما منتظر اعلام نظر پرسي و مري هستيم.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
برداشت پیوز از حرف من کاملا درسته!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

اولا من هرگز نگفتم با ایگور مخالفم ! اون صرفا یک نظر بود که بهتره بازرس توی شورا نباشه ! فراموشش میکنیم فعلا ! من با ایگور مخالفت نکردم !

مشاورین بر خلاف چیزی که پرسی گفت شاید اصلا به نظر نیان اما در چند ماه گذشته نقش زیادی داشتن و میتونم اطمینان بدم اگر نبودن خیلی از قسمت های ایفای نقش الان به شکل دیگری بود ! دلیل اینکه گفتم مشاورین برای این بود که راه ارتباط شورا با مدیران و بخصوص آنیت (که از مدیران هاگوارتزه) بازتر میشد اونطور ! اینم از این !

در مورد رای ها »

نقل قول:
من و پيوز و پرسي موافق كمتر كردن اين محدوديت بوديم.مري و نارسيسا مخالف اين طرح بودن

مری تنها مخالف بود ! من و ایگور و پرسی هم موافق بودیم ! اما بازنگری در نظر نارسیسا هم جالب توجهه :

نقل قول:
2- نمرات اعضای هرگروه، بر تعداد شرکت کننده هاش تقسیم بشه. اینطوری کار کسانی که نظارت می کنن و میانگین می گیرن یه خورده سخت تر میشه، ولی درعوض نمرات عادلانه تره.

3- اینکه میگن ما نویسنده های خوبمونو می ریزیم و نمره ها رو درو می کنیم و اینا، خوب مگه چه اشکالی داره؟ چار تا پست باحالم تو هاگوارتز بخوره! بخیلیم مگه؟ هر گروهی نویسنده های خوبش احساس مسئولیت دارن و میان تو هاگوارتز تلاش می کنن، قهرمانی هم نوش جونشون باشه.

برداشت من از این حرف اینه که نارسیسا کلا با گذاشتن محدودیت حداقل شرکت کننده مخالفه و میگه حتی اگر یک نفر هم شرکت کرد امتیازش تقسیم بر 1 بشه !
بخصوص پاراگراف بعدی بیشتر این نکته رو نمایان میکنه که نارسیس نظرش دقیقا چیه !

که خوب اگر اینطور بشه خیلی عالی میشه و به نظر من هم این سیستم امتیاز دهی برای یک سایت که هدفش تفریحیه و رول نویسی پیرامون هری پاتر و برای ما که داریم خودمون رو میکشیم که هاگوارتس و ایفای نقش فعال بشه میتونه خوب باشه !

رای نارسیس رو هم باید موافق حساب کنیم !!!

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب!با وجود يه راي مخالف(پيوز)و سه راي موافق با حضور من تو شورا،من تو شورا ميمونم.

------
در مورد راي گيري اول همه راي دادن.من و پيوز و پرسي موافق كمتر كردن اين محدوديت بوديم.مري و نارسيسا مخالف اين طرح بودن.اگر صحبت يا نظر ديگه اي نداريد اين نتيجه رو به مديران مدرسه گزارش بدم تا اجرا كنن!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.