هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دسته اوباش هاگزمید!
پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ شنبه ۴ خرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
اطلاعیه بتا#4 :*

در پی راهبردی برای پیشرفت اوباش ... مسئولین تصمیم گرفتند تیمی از طرف اوباش برای لیگ چهارم ارائه دهند. با توجه به این مساله از تمام بوقاش تصویر کوچک شده ... ببخشید اوباش خواهش می کنم که در صورت تواناییشون ... و در صورتی که علاقه دارند می تونن از طریق پیام شخصی به من اعلام کنند تا اسمشون به لیست اضافه بشه ! در صورتی که عضو کوییدیچ نیستید بعد از هماهنگی با من در تاپیک عضویت در کوییدیچ عضویت خودتون رو اعلام کنید ...

متمم : هر کس عضو تیم بشه 5 امتیاز بهش اضافه میشه ! برای عضویت هیچگونه آزمونی صورت نمیگیره چون شما همتون قبلا توسط من در اوباش تایید شدین. هرکس زودتر پیام شخصی بده عضو میشه و اگر دیر کنید ظرفیتمون پر میشه
به ازای هر برد 1 امتیاز به اعضای تیم اضافه میشه ! امتیازات پست های اعضا که در لیگ از ده داده میشه به پنج برگردانده شده و بهشون داده میشه ! مثلا اگر کسی 8 بگیره تو اوباش 4 امتیاز بهش اضافه میشه !
و در نهایت اگر تیم بتونه قهرمان یا نایب قهرمان بشه امتیازات تشویقی طی تصمیمات بعدی اضافه خواهد شد. این هم متمم اطلاعیه در مورد امتیازات بازیکنان !

ممنون ...
<><><><><><><><><><><><><><><><><>
* اطلاعیه ها دسته بندی و شماره بندی میشه ! آلفا - اطلاعیه های مربوط به مدیریت ، معاونت و کلیه سمت ها و رده بندی های داخلی اوباش
بتا - اطلاعیه های مربوط به اعلام ماموریت ، دادن آرم و امتیاز و کلیه فعالیت های داخلی اوباش .
که هر کدام بر حسب تعداد شماره بندی هم میشه ! این اطلاعیه بتا-4 بود !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۵ ۷:۱۱:۱۷

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ جمعه ۳ خرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
ناظر هر جا صلاح بدونه پست میزنه،از طرفی بیکارم نیست که بیاد بیخودی جر و بحث کنه،اگه روند تاپیک درست بود ما دخالت نمیکردیم!درضمن این بحثم دیگه کش ندید،ممنون

ویرایش:پست پیوز پاک شد

به این میگن آستکبار ! خوده ناظر هرجور دلش بخواد برداشت میکنه و جواب میده و پاسخ ما رو هم پاک میکنه !

نقد و امتیاز ماموریت شماره 1 :

موزه تاریخ جادوگری :

پست 89 - رون ویزلی : امتیاز 75/3
[spoiler=نقد]پست متوسطی بود که یه ذره مشکل جمله بندی داشت. شکلک ها رو خوب و به جا استفاده کرده بودی و مثل خیلی تازه واردا دچار کثرت شکلک نبود پستت ! پستت بیش از اینکه طنز باشه هزل بود ولی یک سوژه جالب داشتی که همون سوژه حرکت تمرین شده بود ! فضاسازیت متوسط بود و از علائم نگارشی هم خیلی عالی استفاده نکرده بودی ! دقت کن هم برای زیبایی پست و هم برای تمایز دیالوگ ها در نظر خواننده بهتره اونها رو به صورت نقل قول در گیومه («» یا (()) ) بگذاری [/spoiler]

پست 90- کینگزلی شاکلبوت : امتیاز 5/2
[spoiler=نقد]هرکس یک لحظه به پستت نگاه کنه از خوندنش منصرف میشه ! کلا بیست خط پست بود و سی تا شکلک ! از شکلک زیاد استفاده نکن چون نه تنها ظاهر پستت رو خراب میکنه بلکه نظم نوشته هات رو هم میگیره !
دیالوگ هات ضعیف بود. دیالوگ در پست طنز خیلی مهمه ! شاید بشه گفت بعد از فضاسازی مهمترین رکن طنز دیالوگه که از جمله بندی و ... هم مهمتره !
فضاسازیت هم خیلی خوب نبود. جمله بندیت مشکل داشت. دقت کن :
ديگه هيچ كاراگاهي باقي نمونده بود و همشون بوق شدند رفتند هوا
پيوز:تموم شد شكستشون داديم

تصحیح : وقتی همه کارآگاه ها مثل بوقی به هوا رفتند و اثری از آثارشان باقی نماند پیوز گفت : « حالا وقته تنفس مصنوعیه ! »

این یک جمله بندی استاندارد با یک دیالوگ نسبتا طنزه ![/spoiler]

پست91- پیتر پتی گرو : 6/4 امتیاز
[spoiler=نقد]پست خوبی بود ! در مورد علائم نگارشی خوب رعایت کرده بودی. جمله بندی هات خوب بود و شکلک هم به اندازه کافی داشتی ! البته میتونستی از همر کمتر استفاده کنی و بجاش چیز دیگه ای بذاری !
پستت طنز متوسطی داشت اما فضاسازی نسبتا قدرتمند بود و زیرسوژه های پستت هم خوب بود !
كينگزلي سر خود را بر صورت كارآگاه و پيتر نيز وزن خود را بر روي شكم كارآگاه مي اندازد.كارآگاه آبكش مي شود

یا

تازه دريافت در چه جاي بزرگي قرار دارند.در گوشه اي مي توانست شرت مرلين را مربوط به دوران قبل از ميلاد مسيح ببيند

اینا اوج پستت بود که سوژه طنز رو با فضاسازی و پیشبرد سوژه آمیخته بودی ![/spoiler]

میزگرد جادوگری

پست61-نیکلاس فلامل : امتیاز 5
[spoiler=نقد]اگر بگم پستت یک پست بی عیب بود دروغ نگفتم ! بعضی پست ها هست که هیچ عیبی نمیشه بهش گرفت اما نمیشه هم گفت که خوبه ! پست تو دقیقا از هموناست !
جمله بندی های خوب و فضاسازی زیبات جو متشنج و مشکوکی رو به جلسه داده که واقعا همون چیزیه که من میخواستم ! دیالوگ هات بجاست و سوژه رو هم خوب پرورش دادی ...
[/spoiler]

پست 62- ماتیلدا استیونز : امتیاز 4
[spoiler=نقد]راستش رو بخوای از پست هایی که توی تالار هافل میزنی خیلی بهتر بود ! ... فضاسازی هات قابل توجه بود بخصوص در اوایل پست و صحنه ورود اوباش هم گرچه میشد بهتر توصیف بشه (و نیم امتیاز هم به خاطر همین ازت کم شد) اما به طور کلی خوب به نمایش کشیده شده بود. پستت در واقع دیالوگ نداشت و همش فضاسازی بود که این خیلی خوبه ! نیم امتیاز دیگه به خاطر اشکال نوشتاری ای بود که داشتی و اون اینکه فضای کلی پست با جمله های کتابی ساختمان بندی شده بود اما در بینش ناگهان یک سری جمله عامیانه میومد که خیلی جلب توجه میکرد. مثلا :
همين كه اينو گفت در شروع به صدا كردن كرد.

تصحیح : همین که این را گفت در به صدا افتاد.[/spoiler]

پست 63- ویکتور کرام : امتیاز 5/3
[spoiler=نقد]اولین چیزی که به عنوان طراح سوژه میتونم بهت بگم اینه که بدون اینکه سوژه ماموریت رو مطالعه کنی پست رو زدی ! هرگز قرار نبود کارآگاه ها وارد سوژه بشن و این تغییر سوژه به ضرر ماموریت ما تموم شد. راستش پست های خیلی بهتری ازت دیده بودم. پست ضعیف بود و فقط سوژه رو جلو برده بود. دیالوگ هات بیشتر شبیه پست های طنز بود نه جدی ! و علائم نگارشی هم که هیچی
بهتره برای منظم شدن پست و تمایز دیالوگ ها از بقیه پست اون ها رو به صورت نقل قول توی گیومه («» یا (()) ) قرار بدی !
[/spoiler]

پست 64- پیتر پتی گرو : امتیاز 4
[spoiler=نقد]پست خوبی بود اما نه تنها خود پست با عجله نوشته شده بود ، بلکه سوژه هم با عجله پیشبرده شده بود و خیلی با سرعت تموم شده بود. می تونستی اجازه بدی 2-3 پست دیگه هم زده بشه بعد سوژه رو ببندی. سوژه هیچ ربطی به سوژه پیش بینی شده نداشت که البته تقصیر تو نبود و تقصیر نفر قبلی بود. اما حد اقل میتونستی طوری تمومش کنی که طبق برنامه سوژه بسته نشه ! به خاطر اینکه سوژه رو بستی نیم امتیاز ازت کم شد. ظاهر پست بد نبود ولی فضاسازی ضعیفی داشت.
نیم امتیاز هم به خاطر فضاسازی ازت کم شد !
[/spoiler]

خانه های هاگزمید

پست 197- پیتر پتی گرو : امتیاز 2
[spoiler=نقد]از امتیاز نگرفتن که بهتره ! خوب فضاسازیت خیلی ضعیف بود. درسته که پست اول بود و ایجاز و خلاصه گویی می طلبید اما می تونستی تو همین چند خط زیباتر بنویسی . در کل این پست نقد نداشت. خودت یک نگاه بهش بندازی متوجه میشی [/spoiler]

پست 198- هپزیپا اسمیت : امتیاز 5
[spoiler=نقد]ببینم داری برای اوباش رول میزنی یا میخوای لیلی و مجنون بنویسی ؟ پست اوباش باید سرشار از خشانت باشه
گذشته از شوخی فضاسازی پستت خوب بود. غلط های تایپی و املایی داشتی. در ضمن «احساس خواص» نیست ! « احساس خاص»
پستت احساس رو واقعا به آدم منتقل می کرد و حال آلبوس رو کاملا درک می کردم. در ضمن دیالوگ ها هم بجا ، بموقع و مناسب بود. تبریک میگم ... نمره کامل !
[/spoiler]

پست 199 - کینگزلی شاکلبوت : امتیاز 3
[spoiler=نقد] فضاسازی پستت ضعیف بود. ظاهر پست خیلی نامنظم بود. انگار همه جمله ها و پاراگراف ها و دیالوگ ها رو پشت سر هم نوشته بودی !
تقریبا 80 درصد پستت دیالوگ بود که اصلا خوب نیست. در ضمن کاملا از سوژه اصلی خارج شده بودی و فقط به عاشقی آل پرداخته بودی !
[/spoiler]

پست 200 – پیتر پتی گرو : 5/4
[spoiler=نقد]پست خوبی بود. سوژه کاملا منحرف شده رو به خوبی شکل دادی گرچه طبق برنامه نبود اما زیبا بسته شده بود و خیانت آلبوس هم یه جورایی با سوژه می خوند. غلط تایپی سه – چهار تایی داشتی که ارش صرف نظر می کنیم.
فضا سازیت نسبتا خوب بود گرچه میتونست خیلی بهتر از این باشه ! دیالوگ ها بجا بود اما آخرش شکل دیالوگ های فیلم هندی ها شده بود
شکست اوباش با واقعیت می خواند چون ما واقعا هم شکست خورده بودیم و اعضا دیگه در ماموریت ها شرکت نمی کردند ! در کل خوب بود ...
[/spoiler]

* امتیازات از 5 داده شده بود .
**نقد و امتیاز بقیه بخش های ماموریت با بلاتریکس هست که بعد از من میزنه !
*** با توجه به بحث های اخیر تصمیم گرفتم با تمام مشغله ای که دارم اوباش رو سر و سامون بدم.
**** هر گونه پستی با محتوای ارزشمند بخصوص اگر از من یا بلا باشه و توسط ناظر پاک بشه شخصا بلیت میزنم به مدیران !

[spoiler=ویرایش ناظر]اول اینکه شما چه میگفتی چه تهدید به بلیت زدن میکردی چه نمیکردی ناظر پست با محتوای درستو پاک نمیکرد و نمیکنه اگرم احساس کنه پستی بیخوده چه بلیت بزنی چه نزنی من شخصا پاک میکنم!ناظرا قبل از پست شما که پاک شد گفتن که هر پست بیخودی پاک میشه از طرف هر کی میخواد باشه،بلاتریکس حرفی که شما تو پست جدید گفتی و پاک شد خودش تو ویرایش پستش گفته بود.هدف هم همین بود که به اینجا برسید که اینجا باید در رابطه با اوباش پست زده بشه نه اختلاط کنید با هم،موفق باشی[/spoiler]

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۳ ۱۰:۳۴:۲۴
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۳ ۱۳:۴۵:۲۳
ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۳ ۱۸:۴۷:۰۷
ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۳ ۱۸:۵۶:۰۶

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۲:۰۷ پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
امیدوارم دیگه این جا پست نزنید ...اگر ازاین مسایل دارید توی پیام شخصی بفرمایید یا توی مسنجر...چون این جوری ما هم موظفیم پاسخ بدیم که مشکل پیش می اد

ناظر هر جا صلاح بدونه پست میزنه،از طرفی بیکارم نیست که بیاد بیخودی جر و بحث کنه،اگه روند تاپیک درست بود ما دخالت نمیکردیم!درضمن این بحثم دیگه کش ندید،ممنون

ویرایش:پست پیوز پاک شد

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲ ۲۲:۳۹:۰۰

پیام زده شده در: ۱۱:۲۰ پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۰ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۷
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 97
آفلاین
سوروس اسنیپ نوشته:

نقل قول:
سلام
اینجا عضو جدید نمیگیرین؟
من میخوام عضو باشم
اگر عضو جدید پذیرفته میشه ، شرایطش رو بگید لطفا!
مرسی...!

دوست عزیز ..اوباش عضو گیری می کنه هنوز و تا ابد هم عضو گیری خواهد کرد.برای عضو شدن در دسته ی اوباش هاگزمید باید یک پست توی تایپیک
شیون آوارگان ساختما مخوف هاگزمیدبزنید.و بعد بیاین اینجا لینکشو بدید .توجه داشته باشید اون تایپیک پست تکی نیست.بلکه سوژه داره.شما از اول سوژه بخونید تا جایی که پست خورده و ادامش بدید.

وقتی پست زدید لینک پستتون رو اینجا بفرستید.

توجه :از این به بعد سوالاتی از جمله :چجوری می تونم عضو شم؟ رو اینجا نپرسید.که ما هم اینجا پست اضافی بزنیم..لطفا از این پس سوالاتی از جمله چجوری عضو شم و اینا رو یا به پیوز یا به من پی ام شخصی کنید و پاسخ بگیرید.ولی لینک پستتون رو اینجا باید بزارید

موفق باشید

پیام زده شده در: ۹:۵۹ پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
یه ذره هماهنگی لازمه! بلاتریکس با من هماهنگ کرد که پست ها رو ما نقد کنیم.اما با این وضعی که من می بینم نقد ما در واقع وقت تلف کردنه!
لطفا هرچه زود تر اطلاع بدین که می خواین بقیه پست ها رو ناظرین نقد کنند یا نه وگرنه گرفتار خشم سه تفنگدار می شین

طبق صحبتی که شد احتیاجی نیست نقد کنید.

ویرایش :اعضای عزیز لطفا اگر سوالی مشکلی هست پی ام شخصی کنند.منظور ناظرین نبود.سو تفاهم نشه.

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲ ۱۱:۴۱:۳۹
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲ ۱۲:۴۱:۳۵

پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
سلام خدمت اوباش
پیوز عزیز این وضعش نیست بعد از این که ناظرین محترم!6 تا پست رو نقد می کنند بعد شما میگی نقل قول:
نقد و امتیاز کلیه ماموریت های طنز توسط بلاتریکس و نقد و امتیاز ماموریت های جدی توسط من زده میشه !

یه ذره هماهنگی لازمه! بلاتریکس با من هماهنگ کرد که پست ها رو ما نقد کنیم.اما با این وضعی که من می بینم نقد ما در واقع وقت تلف کردنه!
لطفا هرچه زود تر اطلاع بدین که می خواین بقیه پست ها رو ناظرین نقد کنند یا نه وگرنه گرفتار خشم سه تفنگدار می شین!
نقل قول:
اگر پستی از طرف اعضا (دقت کن اعضا نه سردسته و معاون) دیدید که ارزشی نداشت و نکته مهمی توش گفته نشده بود و شامل هیچ پشنهاد یا انتقاد یا نکته دیگری نبود پاکش کنید.

اگه پست سردسته یا معاون هم ارزشی نداشته باشه و نکته مهمی توش گفته نشده باشه ما پاک می کنیم!

با تشکر!

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اینجا الان شده مثل تاپیکائی که توی تالار خصوصی هست و اعضا توش با هم اختلاط میکنن،لطفا سر هر مساله ای نیاین پست بزنید.

اول از آنتونین عذر خواهی کنم ...
مطمئن باش به زودی این مشکل برطرف میشه ! در ضمن از شما خواهش می کنم اگر پستی از طرف اعضا (دقت کن اعضا نه سردسته و معاون) دیدید که ارزشی نداشت و نکته مهمی توش گفته نشده بود و شامل هیچ پشنهاد یا انتقاد یا نکته دیگری نبود پاکش کنید.
مثل همین دوتا پست اخیر هوگو ویزلی ...

بلاتریکسنقل قول:

همچنین امتیازات ماموریت قبلی بزودی داده می شود و نقد پست های شما عزیزان توسط ناظر گرامی به احتمال قوی چارلی ویزلی و در غیر این صورت انتونین دالاهوف انجام می گیرد.

دقت کنید این جمله بلا کاملا اشتباهه ! هیچگونه نقدی توسط ناظرین انجام نمیشه مگر اینکه من ازشون در خواست کنم که البته ممکنه در بعضی ماموریت ها این کار رو بکنم !
نقد و امتیاز کلیه ماموریت های طنز توسط بلاتریکس و نقد و امتیاز ماموریت های جدی توسط من زده میشه !

در ضمن لازم به ذکره که بلا معاون تام الاختیار و صحبتش معادل صحبت منه اما در مورد اعلام ماموریت ها فقط من اعلام می کنم (گرچه همه هماهنگی ها قبلش با بلاتریکس انجام میشه)
ممنون ...

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اینجا الان شده مثل تاپیکائی که توی تالار خصوصی هست و اعضا توش با هم اختلاط میکنن،لطفا سر هر مساله ای نیاین پست بزنید.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
با سلام بر ارازل و اوباش سایت
چگونه اید ؟
من که خوف نیستم
آقا برم سر اصل مطلب هرچی خوبی بدی از ما دیدید حلالمون کنید چون داریم می ریم درس بخونیم .
جون مادراتون توی این 27 روزی که نیستم نزارید کسی بیاد و نقش من رو بگیره ، آق دمتون گرم ، نزارید ها
من برای هوگو زحمت ها کشیدم نزارید .
حلالم کنید
بای
پیتی تو هم اون موهات رو کوتاه کن نا از اون لرد کچل موخوره نگیری

هوگو جان :

از رفتنت ناراحت نشدم چون می دونم برمیگردی ......
امیدوارم امتحاناتت رو خوب بدی وبا انرژی به سایت برگردی چون ماموریت های خوبی رو بعد از امتحانات داریم .

همه ی اوباش هاگزمید از شناسه ی تو دفاع می کنند.اصلا ماموریت جدید رو می زاریم دفاع از شناسه ی هوگو ویزلی

لرد سیاه مو داره که مو خوره بگیره؟

نقل قول:
آقا جون مادراتون ماموریت های درست حسابی بدین تا طرف خسته نشه و مثل من از اوباش دلزده نشه ، اون سری این قدر ماموریت پیچیده و گنگ بود که من گفتم شرکت نکنم بهتره .
مامورت ها رو مثل الف دال و محفل بکنید حداقل مثل چیز حور ها ببخشید مرگ خوار ها بکنید که آدم کمی لذت ببره
مغسی ،موسیو و مادام

حالا بزار این معاونت من مهرش خشک شه
چشم ...ماموریت هم بزودی..خودت استفا می دی بعد میگی ملت بیان ماموریت انجام بدن؟؟؟
ایشلله بعد از امتحانات فعالیت ویژه ای خواهیم داشت.

...............
پ.ن:اوباش عزیز ..من استفا اقای جیمز هری پاتر رو ندیدم بودم که الان متوجه شدم ایشون دیگه در بین ما نیستند

پاینده باد :اوباش

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
با سلام بر ارازل و اوباش سایت
چگونه اید ؟
من که خوف نیستم
آقا برم سر اصل مطلب هرچی خوبی بدی از ما دیدید حلالمون کنید چون داریم می ریم درس بخونیم .
جون مادراتون توی این 27 روزی که نیستم نزارید کسی بیاد و نقش من رو بگیره ، آق دمتون گرم ، نزارید ها
من برای هوگو زحمت ها کشیدم نزارید .
حلالم کنید
بای
پیتی تو هم اون موهات رو کوتاه کن نا از اون لرد کچل موخوره نگیری

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.