هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۵:۴۴ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام
چون این تاپیک برای انتقاد و پیشنهاد و این حرفا هست ما میایم حرفامونو میزنیم مگرنه چیز خاصی پیش نیومده!

*جدی*

پیشنهاد: به نظر من بهتره اون 70 درصدی که آرشام میگه شناسایی بشن و شناسه ی تک تکشون بسته بشه چون از نظر منم خیلی کار چرتیه و به هیچ دردی نمیخوره...منم بهم اثبات شده سایت جادوگران با بلاک شدن یه نفر و بیست نفر و چهل نفر چیزیش نمیشه!(اینو توی این سه سال و سه ماهی که تو سایت بودم فهمیدم و دارم میگم که اعضای جدیدم اینو سریعتر متوجه بشن مگرنه منظور بدی ندارم)

گفتگو و نظر!: امپراطور تاریکی یکی از دوستان من هست و من خیلی بهش ارادات خاصی دارم ولی به نظر من کار خوبی نمیکنن که میان اینجا از فرصت سوء استفاده میکنن...من یکی از مخالفین شدید سایت آکادمی هستم و واقعاً ناراحت میشم از اینکه کسی از اون سایت بلند بشه بیاد اینجا تو سایت بزرگ جادوگران(از هر نظری که بخواین بزرگتره و میشه ثابتش کرد) همراه با اسم آوردن از اون سایت تو بحثش، چیزایی رو مطرح کنه که خیلی جالب نیست.
من خودم یه زمان تو دعوایی که بین مدیر اصلی جادوگران و امپراطور بود طرفدار حاجی بودم ولی این کارایی که الان میشه رو نمیپسندم.
(به حاجی: من قصد خنجر زدن از پشت رو ندارم و هیچ مشکلی هم باهات ندارم خودت میدونی ولی با اون سایتی که هی اسمشو میگی مشکل دارم و ازش حالم به هم میخوره!)

انتقاد: به نظر من الان دیگه دوران آستاکبار بازی تموم شده و بهتره که از راجر بخواین آستاکبار رو بذاره کنار...تجربه نشون داده که آستاکبار مدتی شاید جواب بده ولی بعدش دیگه جواب نمیده...همه چی در حد تعادل باشه بهترینه!

پیشنهاد(هری پاتر بخونه): به نظر من اگر دلیل بلاک شدن افراد رو عمومی بگین یه حسن هایی داره یه بدی هایی...حسنش همونیه که هری پاتر تو پستش گفت و بدیش اینه که برای دفعات اول اینجوری ملت میان شلوغ بازی در میان و فکر میکنن چیه!
من هزار نفر رو میشناسم که تو این سایت به دلیل خلاف قوانین عمل کردن بلاک شدن و اشتباهشونم پذیرفتن!
من نمیگم کسی بخشیده نشه...اتفاقاً بخشیدن اعضا و درآوردنشون از بلاک خیلی خوبه ولی وقتی پررو بازی و شاخ بازی در آوردن در میون باشه دیگه بخششی در میون نباید باشه!(حرفام داره انحراف پیدا میکنه...بی خیال!)

پیشنهاد آخر: لطفاً تو تولد سایت مدیر اول سایت صحبت بکنه و همه رو در جریان مسائلی که به وجود اومده بذاره...صددرصد حضوری بیشتر تاثیر داره و ملت رو از جوگیزری در میاره!

*طنز*

پیشنهاد: به نظر من این باقالی رو بفرستین قاطی باقالیا زیاد حرف میزنه!

انتقاد خفن!!: چرا کوییرل افتاده رو شناسه ی کوییرل ولش نمیکنه!؟...من میخوام شناسه ی کوییرل رو داشته باشم!!...علی جان من خیلی استعدادم بالاست در ایفای نقش من از عهده ی این نقش بر میام...من قول میدم که ولدمورت رو پشت کلم بذارم و دشمن خونی تو بشم!...ژوهاهاهاها!

نکته: من یه حذبیم و دشمن مدیرام...پس بدونین که تمام این پستایی که میزنم نقشه های شومی از حذبه و من دارم در مدیریت نفوذ میکنم!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۳:۲۷ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

باقالي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶
از باغ هاي اطراف هاگزميد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام به شير فرهاد ، دارک لرد، امپراطور روشنايي!
من باقالي مي باشم خوشحال مي باشم، و از اينکه خودمو مثل باقالي انداختم وسط پشيمان نمي باشم
1- از اونجا که در رياضيات مي شه يه قضيه رو با برهان خلف زير سوال برد پس عرض ميکنيم!
گزينه ن صحيح مي باشد:سازنده سايت زرد متمايل به نارنجي آکادمي فانتزي بايد به سايت سبزيجات بيايد که سايت سبزي است و نتيجه رنگ آبي جادوگران و زرد فانتزي مي شود سبز سبزيجات...البت در اينجا چون رنگ آبي غالب بر زرد است...پس سايت جادوگران و زوپيس قوي تر مي باشد

نتيجه گيري:
- اين چيزها همانطور که به سايت سبزيجات مربوط نيست به آکادمي فانتزي مربوط نيست.

سوال فلسفي:
آيا بهتر نيست مدير آکادمي فانتزي به جاي اينکه خودش را قاطي بحث باقالي ها کند...سياست هايش را در سايت خودش پياده مند و بگذارد که مديريت حادوگران کار خودش را بکند؟

بلي من نيز چون شما بي کارم!
---------------------------------------
ببين عله،فرهاد چقدر خوبه،سيفيد هست...خوشگل هست...ولي خداييش يادش به خير که شيلنگ به رو رفاقت نمي بستيم و با هم ميخنديديم!
--------------------------------------
بقيه اش چون خوابم مياد به من مربوط نميشه...همونطور که از اولش نميشد...اما چه کنيم باقالي هستيم...خودمونو انداختيم وسط، حالا بريم قاطي باقالي هاي ديگه!

پیام زده شده در: ۳:۰۴ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
من آرشام نیستم ولی آرشام را دوست دارم

علی جان دو تا نکته:

1. اولاً که این قضیه‌ای علمی درباره‌ی شرایط اثبات یه پدیده هستش که میزان تکرار یه پدیده در شرایط قابل آزمایش اشاره می‌کنه که خب تو چون در سنین نوجوانی خیلی خیلی خیلی خیلی (و خیلی) کتاب مطالعه کردی حتماً ازش خبر داری و لازم نیست من دوباره برات بگم! از این شرایط آزمایش و تکرار اون در محیط عملی test bed & test field در این‌جا دو تا نتیجه می‌گیریم. ولی بذار قبلش شواهد رو بررسی کنیم:

الف- وب‌مستر سایت آبی جادوگران از وضعیت رعایت قوانین در سایت زرد آکادمی فانتزی ناراضی است.
ب- وب‌مستر سایت آبی جادوگران معتقد است سایت آکادمی فانتزی زرد است.
ج- وب‌مستر سایت جادوگران هیچ‌ رقمه زیر بار نمی‌رود.

د- مؤسس سایت زرد آکادمی فانتزی جهت پاتک وارد سایت آبی جادوگران مي‌شود.
ه- مؤسس سایت زرد آکادمی فانتزی به این نتیجه می‌رسد که به پاتک احتیاجی نبوده و اصولاً احتیاجی نیست چیزی را ثابت کند چون تکرار مکررات خواهد شد.

خب حالا قسمت نتیجه‌گیری بر اساس اصول علمی:

الف- تعدادی کاربر ناراضی در سایت جادوگران وجود دارد.
ب- این کاربران نسبت به نحوه‌ی رعایت قوانین و سلیقه‌ای اعمال شدن آن معترضند.
ج- مدیریت جادوگران خیلی خود تحویل است (این جداً احتیاج به هیچ‌ شرایط تکرار و محیط آزمایشی نداشت!)

سؤال فلسفی:

چرا به جای اعمال مدیریت بهتر و تلاش برای کنترل هماهنگ با راضی نگه داشتن کاربران وب‌مستر سایت آبی جادوگران ایرادهای سایت تحت مدیریت خودش را در سایت زرد آکادمی فانتزی جستجو می‌کند؟

و آیا من بیکارم این‌جا پست می‌زنم؟ بلی!

بین من چه خوبم علی! کلی بهت فضای صحبت می‌دم. هی همین‌طور تو بیشتر روشن‌فکر می‌شی! از کامیوینتی صحبت مي‌کنی. یادت باشه تو صحبتات بعد از این‌که از خودت معذرت خواهی ذکر کنی که یه بابایی بود هی موضوع ایجاد می‌کرد باعث شد من پیشرفت کنم.

خب از قسمت شوخی‌های ستاره‌دار بگذریم من یه سؤالی برام پیش اومده:

سیستم فروم (به قولی فاروم! تالار! ایستگاه و یا هرچی) پشت سر همه. یه پست یکی یه پست یکی دیگه. اصولش اینه. قسمت ویرایش پست هم برای اینه که مطلبی رو ویرایش کنه (نویسنده) و یا در موارد خیلی خیلی خاص یکی از مسئولین ویرایشش کنه.

حالا علی جان که خودش مدیر زوپیسه خیلی عجیبه این کارو می‌کنه.

این که پست یکی رو ویرایش کنی توش بهش جواب بدی از چند جهت قابل بررسی هستش:

1. شما توی صحبت‌هایی یک نفر دست‌کاری کردید. لازم نیست این‌ جا درباره‌ی قوانین حقوق بشر سخنرانی کنم.

2. شما اعمال قدرت مستقیم کردید و خیلی وجهه‌ی بدی از خودتون به جا می‌ذارید احساس عدم امنیت نوشته کوچک‌ترین اثرشه.

3. شما حرفتون کم‌اثره چون توی حرف یه نفر دیگس و پست جداگانه‌ای نیست.

4. شما این رو عادت کردید و دیگه تا جایی افتضاح شده که ناظر پست نویسنده رو ویرایش و توی همون نقد مي‌کنه! دیگه این ته حرکت افتضاح و بسیار سطح پایینیه! شخصاً حس خیلی بدی بهم دست داد دیدم یکی از پست‌های قدیمی رو یه بابایی که اصلاً نمی‌شناسمش و اصلاً مال این صحبت‌ها نیست رول‌پلینگ‌های عظیم ما را (اهم!) رو ویرایش کنه!

5. اگه حرف‌های من به نظرتون خنده‌دار میاد و می‌خوایین به من ثابت کنین که این‌طور نیست قبلش یه کم فروم داخلی خارجی دیگه مطالعه بفرمایید (آخ ببخشید! فراموش کرده بودم همتون از سنین نوجونی توی کار فروم بودین! خب این کارو نکنین) و بعدش به هویت و شخصیت نویسنده و خودت احترام بذارین و به عنوان آخرین راه حل توی پست یک نفر دستکاری کنین.

6. کلاً این کارتون شبیه طرح افزایش ظریب امنیت فروم می‌مونه! دیگه خودتون تا تهش رو بخونین

7. We demand freedom of speech

8.جادوی سیاه صلح‌آمیز حق مسلم ماست!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲:۵۵ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶

باقالي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶
از باغ هاي اطراف هاگزميد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام، من باقالي مي باشم، باور کنيد آرشام نمي باشم،يک پيشنهاد داشتم اينکه براي من و هويج يک تم سبزيجات درست کنيد که احساس کنيم در خانه هستيم!(من مديريت زوپيس را دوست مي دارم)

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نکته اول:
مدیران میتونن شناسه کسی رو ببندن ولی نمیتونن بدون اجازه مستقیم اون طرف مسایل درونی بین فرد بسته شده و دلایل بسته شدنش رو در سایت عمومی به بحث بزارن
اگر فرد بسته شده میخواد در تاپیک عمومی دلایل بسته شدنش گفته بشه، با شناسه بسته شده یا ایمیل شناسه بسته شده تماس بگیره و مجوز رو در اختیار مدیریت سایت برای توضیح و بسط دلایل قرار بده.
خلاصه اینکه در اینجا دو سر وجود داره فرد بسته شده و مدیران سایت که حافظ منافع سایت هستن. از نظر مدیریت بیان دلایل بسته شدن یک شناسه بسیار هم مفیده چون افراد دیگه از طرز تفسیر قوانین و دلایل و منطق مدیریت آگاه میشن.
در نتیجه فقط سر دوم یعنی فرد بسته شده میمونه که باید مجوز رسمی در اختیار مدیریت قرار بده.

نکته دوم:
لطفا از بحث های جنجالی یا اتهام به همدیگه خودداری کنید. با تمام موارد به صورت منطقی باید نگاه بشه. به عنوان مثال اگر شناسه آرشام بسته شده به هیچ عنوان به دلیل این نیست که مدیران با این فرد دشمن بودن یا از این فرد بدشون میومده یا میخواستن بیرونش کنن و فقط دنبال بهانه میگشتن. ( لطفا پستی نشون بدید که کسی از مدیران فعلی به صورت شخصی به ارشام حمله کرده باشه) هر مدیری که شخصی برخورد کنه قطعا برداشته خواهد شد. مدیران فقط در چهار چوب قوانین سایت و به خاطر منافع سایت برخورد میکنند
خدا رو شکر تمام دعوا ها بین افراد دیگه بوده که مدیرانم درش دخالت نداشتن.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲ ۲۲:۱۹:۲۹

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
فقط يك چيزي بگم خوبه كه بگمش
خوندم يكي گفته بود مطمئن باشين 70 درصد رول سايت شناسشون رو ميدن به آرشام تا بياد اينجا پست بزنه و حقش رو بگيره .
من و خيلي هاي ديگه خيلي خوشحال ميشيم اون 70 درصد بيان شناسشون رو بدن و مديريت هم شناسه ي تك تكشون رو ببنده . خداييش به نفع همه است . حتما اين كارو بكنين .
هي آرشام آرشام .. تو آدم نشدي؟ از همون اول ياغي بودي و جو گير . ول كن اين بچه بازيا رو . از اون روز اول خودت رو رهبر بي عيب و نقص و داراي هزاران مريد معرفي كردي و هنوزم كه هنوزه به عالم و آدم گير ميدي و همه رو داراي عيب ميدوني .

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
خوب با خوندن پستهای پرسی تو این تاپیک متوجه شدم که پرسی اصلا بد صحبت نکرده. اتفاقا نسبت به گذشته خیلی برخوردش بهتر شده با مدیران سایت نسبت به قبل چون میدونسته که شما به دنبل کوچیکترین مسئله ای هستین تا اون رو بلاک کنین.

نمیدونم چی رو میخواستین ثابت کینن. به قول اسکی خیلی گولاخین و اره اینا .

اخرین پستی که پرسی زد تو این تاپیک مربوط به 30 اذر هست که حرف خواصی توش نبود. اگر قرار بود شناسش بسته بشه زودتر از این باید این کار انجام میشد نه الان که پرسی اصلا تو بحث ها شرکت نمیکنه. شما فقط می خواستید بلاک کنید. همین. عذر بد تر از گناه هم نیارید.

حرفی تو پست های اخر پرسی ندیدم که موجب بلاک شدنش بشه.

همین طوری پیش برید تا اخر سال، دیگه کسی شناسش باز نیست.

بهتره که به مشکلات به وجود اومده با کاربران سایت درست و منطقی برخورد کنید نه اینکه با بلاک کردنشون مشکلات رو بیشتر کنید.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

پروفسور گیلدروی لاکهارت نوشته:
سلام .

من یه سوال دارم.

چطور میتونم ببینم که یک شخصیت رو چه کاربری ( برای ایفای نقش) گرفته؟

برید به قسمت جستجوی پروفایل ها
http://www.jadoogaran.org/modules/profile/search.php
و اون شخصیت رو جستجو کنید
یعنی در بخش «ایفای نقش هری پاتر» اون شخصیت رو های لایتش کنید

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۰ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۳۵ دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام .

من یه سوال دارم.

چطور میتونم ببینم که یک شخصیت رو چه کاربری ( برای ایفای نقش) گرفته؟

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بلاک کردن هیچ مشکلی رو حل نمیکنه بلکه آخرین راهه و وقتی ما هیچ راهی نداشته باشیم حداقل از ادامه پست زدن اون فرد جلوگیری میکنیم به هر راهی که باشه تا بقیه سایت نجات پیدا کنه

ما یه روزه بلاک نمیکنیم. مثلا ما مدت های زیادی بیش از شیش ماه است که با پرسی مشکلات عدیده داریم و این مساله به هیچ صورتی حل نشده و ایشان به هیچ صراتی مستقیم نیست در نتیجه ما فقط تنها راهی که داریم بلاک کردن است.

دلیل بلاک شدن پرسی رو میتونید فقط با خوندن دو سه پست آخریش ببینید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.