هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با وزیر سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
روز ابري بود و وزير طبق معمول روي صندلي اش لم داده بود و پيپ مي كشيد. ( خب طبعا وزرا هميشه بي كارن و بقيه كاراشونو مي كنن... اي تنبل ها! زور گو ها! )

ناگهان در اتاق با شدت باز شد و وزير با صندلي پخش زمين شد.

_ سلام جناب وزير...ببخشيد بي مقدمه وارد شدم.

وزير در حالي كه سرش را از شدت درد مي ماليد از روي زمين بلند شد و با لحني عصباني گفت :

_ آقا اين چه وضعه وارد شدنه... وزير تمركزشو از دست داد... اه...حالا خوبه يه برگه اخطار...

همچين كه نگاهش به شخص مقابلش افتاد بقيه حرفش را خورد...

_ بله جناب وزير؟
_ هووم...آره يه برگ اخطار بدم براي اين كسائي كه نمي زارن وزير با رئيس ارتشش ارتباط برقرار كنه... رئيسي مقتدر... شجاع ... زيرك...

سارا همان طور كه روي صندلي خود را پرت مي كرد گفت :
_ خود شيريني بسه!

وزير : و سپس

_ بگو چي مي خواي؟

سارا ورقه اي را روي ميز وزير گذاشت و

وزير بعد از خواندن برگه :

_ چي؟؟ استعفا؟؟

_ آره وزير جون... خودت كه مي دوني....مشغله زندگي زياده... ديگه به اين كارا نمي رسم... خودت يه كاريش بكن... تا يه روز ديگه... زت زياد!

و سپس غيب شد...

وزير :

متن واضحه...من از رياست ارتش استعفا مي دم... به همون دليلي كه گلگو استعفا داد!

مرسي باي

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
حق و حقوق ارواح؟ قول؟ من؟!!
پیوز! بوقی! روح مزاحم! اونا فقط تبلیغات انتخاباتی بود!

ولی با توجه به اینکه من خیلی مردمیم دلم نمیاد کاری نکنم. همیشه روح ها رو دوست داشتم. بارون خون آلود رو میشناسی؟ اون رفیق صمیمی بابای من هست!

در رابطه با انجمن ارواح شرور، آدرسش رو بده برو فردا بیا با خاک یکسانش کردم! یعنی چی شرور؟!! بد آموزی داره!

اگر اسمش رو به انجمن ارواح حامیان آسپ تغییر بدی نصف بودجه وزارت رو در اختیارت میزارم! بگیر! خرج کن! بساز! حمایت کن! موهاهاهاها...

وزیر رو خوشحال کردی پیوز! در وزارت همیشه به روی ارواح بازه!

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
تیشپیوخ (افکت منفجر شدن در دفتر )

در دفتر کنده میشه و پرتاب میشه و از یک سانتی متری گوش آلبوس سوروس پاتر رد میشه و به دیوار پشتی می خوره ! پیوز با قیافه مخوفی وارد میشه و دار و دسته اوباشش هم پشت سرش با لباس های مشکی و بنفششون وارد میشن. پیوز جلوتر از همه حرکت میکنه ... خون جلو چشماش رو گرفته ... با خشانت صورتش رو به آلبوس نزدیک میکنه به طوری که نوک بینیش با نوک بینی آلبوس در تماسه و میگه : « هولولولولو »

آلبوس سوروس پاتر غش میکنه

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
با سلام خدمت وزیر مردمی ...

آقا اون حق و حقوق ارواح که در دوران انتخابات در ستاد انتخاباتیتون قولش رو به ما دادین چی شد ؟

اصلا ارواح چرا حقوق قضایی ندارن ... چرا توی وزارت هیچ نقشی ندارن ... آیا این نژاد پرستی نیست که بهشون هیچ پستی داده نشده ؟

من به عنوان نماینده انجمن ارواح شرور () اعتراض دارم ... لطفا سریعتر رسیدگی کنید اگر نمی خواین اسیر خشم ارواح بشین !!!!

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱:۰۱ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آلبوس ادامه داد: ولدی برنگشته. این لردی که من میشناسم اگر هم برگشته باشه اصلا مهم نیست. من تو دهن لرد میزنم. من لرد تعیین می کنم.

بوم! (افکت منهدم شدن درب دفتر وزیر)

در منفجر میشه و یک جادوگر مخوف به همراه سی و یک نفر که دقیقا عین خودش هستن وارد میشن. آل و جیمز یک نگاه به افراد مقابلشون میندازن یک نگاه به همدیگه یک نگاه به اونها یک نگاه به همدیگه. آلبوس جا به جا پس میفته.

جیمز که شجاعت گریفیندوری ها در وجودش فوران می کنه چوبدستیش رو به سمت اونها میگیره و با صدای بلندی میگه: شما کی هستید؟
نزدیکترین فرد به جیمز میگه: من لرد ولدمورتم. اینا هم جان پیچ هام هستن!
جیمز:

لرد واقعی چوبدستیش رو در میاره و به سمت جیمز میگیره: اجی مجی لا ترجی!

طلسم به پیشونی جیمز می خوره و به سمت لرد برمیگرده! تمام قدرت لرد گرفته میشه و جان پیچ هاش به توده های مه آلودی تبدیل میشن و لرد غیب میشه. ولی اون برمیگیرده... یک روزی برمیگرده و حال این دو تا برادر رو میگیره. از اون روز به بعد جیمز تبدیل میشه به پسری که زنده ماند (2)

نتایج:

-درب دفتر وزیر مثل پر کاه میمونه!

-لرد ولدمورت سی و یک جان پیچ داره!
-آلبوس سوروس در به بیهوشی زدن خودش در مواقع اضطراری استاده!

-ولدمورت تنها جادوگریه که هیچ وقت از اشتباهاتش درس نمیگیره!

-دلیل اینکه طلسم ولدمورت به سمت خودش برگشت اینه که آلبوس سوروس خودش رو برای نجات جیمز به بیهوشی زد و جیمز با نوعی طلسم محافظت از مرگ فرار می کنه!

جدیدا ملت به صورت رولی با وزیر ارتباط برقرار می کنن! عجب...

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین

- برادر ... تو ... تو به من خیانت کردی . آه برادر ! تو ... راجو .. ام چیز ، جیمز !

شق ! ( افکت برخورد سیلی آلبوس سورس به صورت جیمز سیریوس )
- آه برادر ! صورتم رو که زدی ... صورتم درد نکرد ... قلبم درد کرد برادر ! اه برادر منو ببر CCU تا از دست نرفتم برادر !

شق ! ( افکت دومین سیلی ! )
جیمز : اوه ، نامرد.. من انتقام خودمو میگیرم آلبوس.. تو ، تو نمیتونی زمین های کشاورزی مردم رو بالا بکشی برادر... من .. من وزارتت رو به آتیش می کشم برادر ! ( جیمز تریپ فیلم های هندی سرش را تند تند تکان میداد )

شق ! ( افکت سوم )
جیمز : اوه بسه دیگه برادر ! شورشو در آوردی هی سیلی می خوابونی ! درد میکنه خب !
آلبوس سورس : .... شقـ....
دستی وارد کادر دوربین شده و مچ آلبوس را گرفت . جیمز که صورتش را برگردانده بود مشتاقانه برگشت که ناگهان...

شق !
جیمز اینبار دست سنگین عله را بر صورتش احساس کرد .
- پدر... پدر تو .. چرا ؟ چرا پدر؟
عله با حالت به جیمز و سپس آلبوس نگاه کرد و بعد گفت :
- هیچی خواستم نشون بدم که من همسن شما بودم صورتمو با سیلی سرخ نگه میداشتم .
سپس با همان حالت عقب عقب رفته و از کادر دوربین خارج شد .

بلافاصله پس از آن، دو برادر به هم چسبیدند .

آل : یه سنگ گنده میندازم روت تا دیگه تو باشی که به من خیانت کنی !
جیمز : میندازمت تو چاه !
آل : عهه ؟
جیمز : عهه !
جیمز : چرا نمی فهمی ؟! ولدی برگشته !
آل : برنگشته .
جیمز : برگشته .
جیمز : برگشته.
جیمز: هوپ ! اه .. گیجم کردی . ببینم ، تو کتاب تاریخچه ی هاگوارتز ، فصل عله پاتر و جام آتش رو خوندی؟
آل : نه نخوندم . از داستان هایی که قهرمانش بابا باشه خوشم نمیاد .
جیمز : دِ نخوندی دیه ! اگه میخوندی متوجه میشدی چقدر با فاج تفاهم داری !
آل : فاج؟ اسمش منو یاد شکلات میندازه.
جیمز: ... حالا اونو ولش کن ، لردی برگشته .
جیمز : برگشته .
جیمز : برگشته . دیروز باهاش چت کردم .
آل : عهه ! پس برای من اینویزی میاد !؟ برنگشته .
.
.
.
....

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

قبل از هر چیز یک توضیح من راجع به گینس جادوگری بدم! این تاپیک هدف اولش جمع آوری رکوردهای جالب و ابتکاری ایفای نقش و ثبت اوناست! همون چیزی که گینس دنیای مشنگ ها هست! کسی که اولین بار این ایده در ذهنش شکل گرفت و اجراش کرد هدفش این نبود که مردم جهان رو به تحرک وادار کنه و ملت بزنن رکورد همدیگرو بشکنن! بلکه هدف اولش جمع آوری رکوردهای مردم جهان در تمام زمینه ها بود!

گینس جادوگری هم همینه! همونطور که در جمله اول پستم نوشتم:
نقل قول:
مکانی برای ثبت تمام رکوردهای ایفای نقش!

هدف بعدیم هم همون چیزی هست که توضیح دادم بعدش! از نظر کمیت که خوشبختانه مشکلی نیست و از نظر کیفیت هم من در همون پست یک توضیح دیگه دادم:
نقل قول:
پس از انجام بررسيهای لازم و در صورت داشتن تمامی شرايط و ويژگيهای مورد نظر همراه با نام صاحب ركورد در همین تاپیک به ثبت می رسد!

من این شرایط و ویژگی ها رو برای این علنا نگفتم که بتونم یکم انعطاف به خرج بدم! این بیشتر یک کار تفریحیه! تا اونجا که بتونم همه رکوردهای جالب رو ثبت می کنم! یکی از همین شرایط هم کیفیت اون کاره! به عنوان مثال کسی که رکورد هالی ویزارد رو با زدن شصت پست در دو هفته بشکنه ولی پست های به قول شما کتره ای بزنه نه تنها ارزش کار خودش رو آورده پایین بلکه رکوردش به هیچ وجه ثبت نمیشه!

اگر کسی می خواد رکورد دیگری رو بشکنه نه تنها باید از نظر کمیت ازش بیشتر باشه بلکه از نظر کیفیت هم باید برتر باشه!

پ.ن: ممنون از اطلاع دادنتون! برای اینکه برای بقیه هم این سوال پیش نیاد پست گینس رو ویرایش کردم و این نکته رو هم اضافه کردم!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام خوبی؟

یه انتقاد در مورد گینس:همانطور که خودتم گفتی این طرح میتونه باعث بشه بچه ها انگیزه پیدا کنن و ایفای نقش فعال شه این خوبه، خوب کمیت هم مهمه ولی اینکه طبق گفته خودت یکی بیاد تلاش کنه و رکورد اون یکی رو در ارسال 50 پست در هفته تو فلان تاپیک بشکنه نه تنها برای ایفای نقش مفید نیست بنظر من بلکه باعث میشه طرف بجای اینکه کیفیت کارشو ببره بالا و یه پست خوب توی هر روز بزنه بیاد شصت تا پست کتره ای بزنه.

این برای جلوه کار تو و اینکه بگی من رولو فعال کردم خیلی کارسازه ولی تیشه به ریشه ایفای نقش میزنه.

این گینس در جهت ارتقای کمیتی ایفای نقش خوبه ولی چه برنا مه ای برای ارتقای کیفیت داری؟

یکیش میتونه همین باشه که بجای همین گارد گرفتن اخیر در برخورد با کودتا و دیدن نیمه خالی لیوان نیمه پرشو ببینی که محفلیا و وزارتخونه ایها میتونن با مرگخوارا و بقیه کسائی که تو کودتا با ما همراهن دست و پنجه نرم کنن که حتما توی سطح کیفی رولاشون موثر خواهد بود.

تو کودتا مرگخوارا وارد حاشیه نشدن،پس بیایم توی رول خودمونو ثابت کنیم.

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۸:۱۴ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
اولا اين كودتا از طرف مرگخواران نيست و مسئولشم من نيستم.مسئول بليزه و اون اگه ترجيح ميده هماهنگيا رو تو زير سايه انجام بده با توجه به اينكه بيشتر شركت كننده ها مرگخوارن به نظر من اشكالي نداره.

درباره رزروها

من هميشه مخالف بودم با اين رزروهاي پشت سر هم.مخصوصا به اون حالتي كه وزير انجام داد و نميذاشت كسي پست بزنه.اون روز واقعا ملت علاف شده بودن.لطفا كسي نياد بگه اتفاقي بوده و هماهنگ نكرده بوديم و اينا.چون دقيقا ميدونم موضوع چي بود.

ولي اينم بگم كه براي شروع ماموريت اين كار به مدت خيلي محدودي لازمه.مثلا من وقتي ماموريت ميدم هميشه يه مرگخوارو پيدا ميكنم كه بعد از من پست بزنه.براي اينكه سوژه رو نميشه تو يه پست تعيين كرد و شكل داد.اين كارو براي اين انجام ميدم كه مشخص بشه سوژه و هدف چيه...بعدش همه آزادن.درمورد اين كودتا هم همينطور بود.هماهنگي در كار نبود.ديدين كه بعد از پست پرسي من تو چت باكس اخطار دادم كه مرگخوارا بذارين بقيه هم پست بزنن.

درباره هماهنگي با وزير.

هماهنگي اگه باشه بد نيست ولي اگه نباشه هم اينقدرا مهم نيست.واقعا به نظر من لازم نبود.ابتدايي ترين قانون جنگ اينه كه مهم نيست سوژه چي ميشه و به كجا كشيده ميشه.متاسفانه خيليا از اين قانون خبر ندارن.مثلا سوژه بليز براي كودتا به نظر من خيلي جذاب بود.حيف بود خراب بشه.همونطور كه ديديم خيلي هم وزارت رو فعال كرد.آلبوس سوروس و وزارتيا ميتونستن به جاي جبهه گيري و به قول خودمون ژانگولر بازي سوژه ما رو ادامه بدن. در اين صورت فكر ميكنين چي ميشد؟دسترسي و وزارت آلبوس سوروس گرفته ميشد؟نه...فقط ماموريتها جذابتر و دوستانه تر ميشد.
من شخصا خيلي استقبال ميكنم يكي حمله كنه خانه ريدل و يه بلايي سر لرد بياره.البته اين اتفاق بايد منطقي و مطابق كتاب باشه.

اينطور كه معلومه واقعا به قانون احتياج داريم كه ماده اولشم بايد همين باشه كه سوژه تا وقتي كه به اصل ماجرا ضربه نزنه اهميتي نداره.درمقابلش جبهه گيري نكنين.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
پیشنهاد با لحن مناسب و بدون هیچ اغراقی زده شد. و اگر این مشکل رو به جناح مخالف نسبت نمیدادید هیچ بحثی هم پیش نمیومد.

در مورد کودتام این موضوع مثل روز مشخصه که وقتی تمام هماهنگی ها و ماموریت ها همگی در زیر سایه پستهاشون زده میشه .. میتونید نتیجه بگیرید که این کودتا به وسیله مرگخواران اداره میشده ... پس احتمالا درست متوجه منظور لرد نشدید.

در مورد رزرو هام در یک موردش حق با شماست چون اختلاف یک دقیقه ای به چشم میخوره که این دو موضوع رو نشون میده. یا پرسی آماده پست زنی بوده و داشته در اون تاپیک گشت میزده و تا لرد پستشو زده رزرو کرده .. یا هم ارتباط منسجری ... که من چون از مورد دوم خبری ندارم نظر نمیدم. به هر حال بازم فکر نکنم بخاطر یک پست انداختن همه تقصیر ها به گردن ما کار درستی باشه ...

در مورد رزرو هام ... برای هر چیزی احتیاج به کنف نیست. اعضای قبلی زحمت کشیدن و قبلا کنف گذاشتن و نتیجه گیریم شده و مام از همون روش استفاده میکنیم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.