هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
سلام

یه بندی هم به قانون اضافه کنید که از مدیر بابت عدم پاسخگویی به مراجعین و عدم پایبندی به قانونی که خودش نوشته امتیاز کسر شه ... البته میتونید بعدش به این بند هم پایبند نباشید و وتو کنید.

خدافس

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
سلام دله دزد!
می بینم که اعصابت خرده!

KEEP CALM !
عب نئاره، هر ترم همینه، درس میشه، عب نئاره. فک میکنی من چرا اون بخش از حرفاتو در مورد مدیریت اول ترم نشنیدم؟ آ باریکلا!

غرض از مراحمت!
با توجه به اینکه لیگ کوییدیچ آخراشه و توی ماه آخر تابستونیم و اواخر شهریور هم دانشگاه ها شروع میشن به هر حال، سوالم اینه که آیا مسابقات کوییدیچ هاگوارتز برگزار میشه یا نه؟
و اگر بله، ایده ت چیه و قوانینش کی زده میشه؟

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
4- مهلت ارسال تکالیف و پاسخ سوالات تنها تا جلسه ی بعد میباشد ، در صورتی که دانش آموزی تکلیف جلسه قبل را بعد از تدریس جلسه ی جدید ارسال کند ، استاد نباید امتیازی منظور کند!

از این صریح تر؟! اگه میخواید قانون رو عوض کنید هیچ مشکلی نداره ... ینی مشکل که داره به نظر من از لحاظ منطقی اما به هر حال مختارید و میتونید عوضش کنید، ولی حتما میدونید که قانون عطف به ماسبق نمیشه و از این به بعد میتونید این سیستم جدید رو پیاده کنید. تکالیف قبلی که بعد از تدریس نمره دهی شدن طبق قانون باید امتیازشون کسر بشه.

سر جمع هم شاید 10 امتیاز توفیرش باشه و نفع و ضرری واس ما نداره اما هر کی هر کی و تصمیم دلبخواهی نباس باشه! روال درست کارو طی کنید طبق قانونی که خودتون نوشتید.

این میتونه هر وخ بفرسته هم واقعا چیز بی ربطیه! آره خیلی کارا میتونه بکنه! بکنه! سر شب بفرسته آخر شب بفرسته اصن نفرسته! چه ربطی داره؟! کاری که کرد ملاکه نه کاری که میتونه بکنه.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
همونطور که توی صحبت های قبلی ـم گفتم، روز تدریس در اختیار استاده و می تونه هر موقع خواست پست تدریس ـش رو بفرسته.
از طرف دیگه من نمیخوام اساتید رو یه جورایی وادار کنم که قوانین رو دور بزنن. این که من بگم پست های بعد تدریس قبول نمیشه، باعث میشه اساتید کاری رو بکنن که یکی ـشون این جلسه کرد. که یعنی چی؟ ینی این که پست رو پاک کرد و بعد از پست ها فرستاد. به نظر من اینجوری بیشتر قانون تخریب میشه تا اصلاحیه ای براش صادر بشه.
در نتیجه نمره دادن به کسانی که تا ساعت 23:59 روز تدریس پست زدن کاملاً در اختیار استاده و می تونه بهشون نمره بده و یا نمره نده.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
سام علیک به مدیریت(ایهام:مدیر ایفا، مدیر هاگ!)
آقا من پیرو صحبت لودو یه چیزی بگم!

جلسه قبل من دقیقا همین کاریو کردم که لودو گفته نکنیم و با علم به اینکه توی قوانین نوشته شده بعد از تدریس حق ندارین نمره بدین؛ جلسه قبلی من متاسفانه مشکلی داشتم که نمیتونستم پست رو آخر شب بذارم و چون از اولین جلسه تلاشم این بود که پست رو تا آخرین لحظه ممکن ارسال نکنم تا هرکس واقعا میخواد بنویسه بتونه نمره ش رو بگیره، اول پستم اعلام کردم که تا آخر شب وقت هست. بعد خب کسی اعتراضی نکرد و البته تنها کسی که توی زمان مقرر پست زد فرد ویزلی بود که نمره ش برای گریفندور حساب شد.(پست تراورز چون ساعت یازده چهارشنبه شب ارسال شده، نمره نگرفت.)

بعد این سری که گیدیون سر یه کلاس دیگه ای معترض شد که خب چرا اینجوریه!؟ و من باز پیرو همون مشکل قبلی() باز پست رو صبح فرستادم و گفتم تا بیسچار شب وقت دارین بفرستین ، البته بهم گفتی دیگه نمره ندم و اینا. این بار هم فقط یه نفر بعدش پست زد که پاپاتونده بود، و پست سارا کلن با اینکه فقط 12 دقیقه از نیمه شب گذشته بود حساب نشد؛ درواقع ساعت 00:00 چیزیه که همه مون میدونیم چنده و دیگه یه دقیقه اینور اونورش قابل چونه زدن نبود به نظر من و به نظرم خللی هم توی قوانین وارد نکرده بود، چون مثل این بود که من نوعی پستم رو همون ساعت 00:00 بفرستم! رو همین حساب خلاصه پیش اومدم.

الان تو هر دو جلسه یه پست از گریف موجوده و یه پست از هافلپاف؛ دو تا پست راونکلاو و یه پست هافلپاف هم هست که نمره نگرفتن. سریع میشه دو تا نمره گرفته ها رو از لیست نمره ها حذفشون کرد و زیادم گمونم تاثیر نذاره.

ولی حالا یه مسئله ای! میدونم که قراره قوانین دیگه عوض نشن ها! ولی من پیرو صحبت های قبلیمون سر همین جریان، یه پیشنهادی به ذهنم رسید. ببین اون سری که ویولت تدریسش رو یه روز زودتر زد، با توجه به اینکه روز بعدش پست تدریسی در کار نبود که بگه بعد از این پست مورد قبول نیست، گفت تا آخر وقت. خب؟ بعد مثلا تصور کن روز آخر کلاس ها، به همین روش، مشخص باشه که مثلا تا همون ساعت 00:00 برای نوشتن پست وقت هست. اینجوری لااقل یه نظمی میگیره، میدونی؟ ولی الان وقتی معلوم نیست هر استادی چه ساعتی تدریس میکنه، تکلیفای روز آخر هرز میرن. مثلا من نوعی کلاس آنتونین رو یکشنبه شب باز میکنم و کلی تایپ میکنم بعد موقع ارسال میبینم مثلا پست آنتونین ساعت 00:01 روز دوشنبه س مال من 00:02! و خب حساب نمیشه طبیعتا نمره ش دیگه ولی اگه بدونم تا آخر وقت دوشنبه وقت دارم پستم رو میزنم و نمره ش هم لحاظ میشه نمیدونم، نظرتون چیه کلا؟

پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اولندش اون پایینا یه جا گفتی دو سیریوسه شدیم ... نخیر یکیه! حواس مدیر جمعه!

دومندش من پاسخی نگرفتم ... خوب بله میتونه هر وخ دلش خواس برفسته! چه ربطی داره به این که بعد از تدریس نمره بده؟! نمره ها باید اصلاح بشه و نمره پست های بعد از تدریس محسوب نشه.

قانون هم برای اینه که تصمیمی گیری توسط انسان انجام نشه تا جلوی تبعیض گرفته بشه و من نتونم در جهت خوشایند خودم نمره ای رد کنم! اگه قرار به اغماض بشه دیگه خر بیار و باقالی بار کن! یکی میگه آقا من 5 مین دیر زدم یکی میگه نیم ساعت همش اون یکی میگه یه ساعت و چه کسی تعیین میکنه که تا چن دیقه عب نداره؟!

این که معلم با دانش آموز راه میاد و درخواستش رو میپذیره و تدریس رو عقب میندازه بحثش جداس! شما فک کن صب میای میبینی معلم تدریس کرده بیخیال میشی مخش آمادتو نمیرفستی بعد یکی ظهر میرفسته معلم پستشو میپاکه دوباره میرفسته. این ناحق نیست؟ یا اصن نمیپاکه ولی امتیاز رو منظور میکنه ...

به هر حال مطابق نص صریح قانون که تا پیش از این هم جایی اعلام نشده بود میتونه شکسته بشه یا تبصره ای نگفته بود میشه شل گرفتش باید امتیاز ها اصلاح بشه.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود

سیریوس بلک

دوست عزیز اگه قوانین رو با دقت مطالعه کنید متوجه می شید که هر گروه می تونه توی هر کلاس 1 سهمیه ی ارشد داشته باشه. یعنی از کسانی که قدیمی تر هستند.

فرد ویزلی

این مسائل رو با پیام خصوصی یا از طریق دفتر اساتید باید از خود استاد بپرسید.

لودو بگمن

با توجه به این که ساعت تدریس در اختیار استاده، این کاملاً به خود استاد بستگی داره. یعنی می تونه ساعت 00:01 تدریس ـش رو بزنه، یا ساعت 23:59. بنابراین این حق رو داره که این ساعت رو مدیریت کنه. در ضمن با توجه به این که هدف هاگوارتز اینه که افراد بیشتری توش شرکت کنند این کار از نظر بنده مشکلی نداره.

در مورد پاک کردن یا ویرایش یا... استاد حق داره تا پایان ساعت مقرر تدریس ـش هر کاری خواست بکنه.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
درود!

با توجه به این که کاملا صریح در قانون اومده که بعد از تدریس تکالیف پذیرفته نیس و خود بنده به عنوان مثال پیش اومد چند بار که تکلیفم آماده بود اما چون تدریس شده بود نفرستادمش و به قوانین احترام گذاشتم تقاضا دارم پیگیری بشه و این نقض قوانین اگر در گذشته انجام شده اصلاح بشه و از این به بعد هم جلوگیری نشه.

ضمنا حذف و ارسال دوباره پست در حالی که مدارکش موجوده که تکلیفی بعد از تدریس فرستاده شده و تو چتر به این موضوع اشاره شده و همه دیدن هم فکر نمیکنم کار درستی باشه.

مورد اول اعتراضه و مورد دوم پیشنهاد! چون در قانون پیش بینی نشده ولی به نظرم درست نیست و مثلا این که آیا اگر کس دیگه ای از گروه دیگه ای هم بود این اتفاق میفتاد که تکلیفش پذیرفته بشه؟ راه برای تبعیض باز نمیشه؟

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

فرد ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۵ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از پنج صبح تا حالا علاف کردی مارا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 380
آفلاین
تق تق تق!

خوب دکه دار اومدم یدونه پست بزنم بگم اینجا خالی نمونه اما بهتون بگما کی نمرات کلاس مراقبت از موجودات جادویی اعلام میشه؟ من مخم سوت کشید (اینجوری ) بعدم منو انداختن زندان آزکابان چون میخواستم برم ویولتو بکشم

میجنگم، زیرا من...

یک ویزلی ام

خوشحالم از تیم کارآگاهان بیرون آمدم و خداحافظ را گفتم! خداحافظ جن خانگی!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
آقا
طبق گفته خودتون:
نقل قول:
2- در این ترم هاگوارتز تنها افرادی می توانند شرکت کنند که تاریخ عضویت آن ها در ایفای نقش بعد از 92/1/1 (یکم فروردین ماه نود و دو) باشد که به آن ها اعضای تازه وارد گفته می شود.

یعنی از ابتدای سال 92 به بعد هر کی عضو بشه عضو تازه وارد به حساب میاد و جز سهمیه ارشد نیست. با این وجود فاز این عزیز و این عزیز چی بوده؟
یا من اشتباه میکنم. یا اینکه نمیدونم چه خبره!
اینجا هم باز شاهد همین قضیه هستیم.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.