هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۳:۰۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

ممد زاده ی ممدآبادیِ مملی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۰ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از یورقشاخر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
ببخشید امکانش هست یک انجمن ساخته بشه که در اون پستها در پستکانتر پروفایل به حساب نیان؟
مثلا یک انجمن بسازین ملت بیان سر چیزهای مرموز و جالب بحث کنن. البته توی جدیدترین پاسخهاهم نیاد که یک وقت سطح کاملا هری پاتری سایت که خیلی به سختی بدست اومده از بین نره!

We'll Fight to Urgs mate, so don't shock your gecko!

پیام زده شده در: ۰:۴۲ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
داستانو به صورت خلاصه نفرست بلکه تا جایی که نوشته شده ارسال کن میتونی در همون قسمت فصل بندی کنیش

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

Dr.hamid.r.d.a.sabegh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۵ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۰۰ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
از karaj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام
آقای هر پاتر راستش من با کمک یکی دوتا از دوستام یه داستان تخیلی رو آغاز به نوشتن کردم و تا 20 صفحه هم نوشتم
میخواستم ببینم میشه که من این داستانو به شورت خلاصه تا جایی که نوشتم به شورت مقاله بفرستم تا بقیه نظر بدن و ببینم ارزش داره تا آخر نوشته و چاپ بشه یا نه؟

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:
چرا باید بر خلاف قوانین سایت به مدیران توهین بشه و هیچ کس هم نباشه که برخورد کنه؟

چرا بر خلاف قوانین سایت به اعضا توهین میشه؟
چرا بر خلاف قوانین سایت در رول پلینگ شخصیت ها طبق نقششون در کتاب رفتار نمیکنن؟
چرا بر خلاف قوانین سایت همه در تاپیک های اشتباهی پست ها رو میزنن؟
چرا بر خلاف قوانین سایت در تاپیک های رول غیر رول و در تاپیک های غیر رول به صورت رول مینویسن؟

این چرا و خیلیای دیگه به این علته که انسان ها ماشین نیستن که دو تا مدیر بتونن اونها رو به هر طرفی هدایت کنن.
این سایت هم به اندازه کافی بزرگ هست که عملا نشه فول کنترل روی همه چی داشت.
در نتیجه همین که مدیر چیز هایی رو میبینه و عمل میکنه خیلیه
چیزهایی رو هم نمیبینه اینجا باید خود اعضا به همدیگه کمک کنن تا قوانین درست اجرا بشه.

همچنین در موارد خاص با مدرک و لینک میتونید بلیت ارسال کنید
نقل قول:

چرا باید کسانی در سایت که من نمی دونم در این سایت چه هدفی دارن دسترسی هایی داشته باشن که باعث یه مشکلات این چنینی بشه

ر.ج. به قسمت اول مدیر هم انسانه و هم اشتباه میکنه و هم ممکنه مخصوصا کار خطایی انجام بده. ما ناظر یا مدیر رو از صافی رد نکردیم و تضمینی نیست که 24 ساعته صحیح عمل کنن
همچنین در موارد خاص با مدرک و لینک میتونید بلیت ارسال کنید

نقل قول:

چرا باید توی این سایت این همه تفرقه و دشمنی ایجاد بشه و حالا که ایجاد شده کسی نیاد برطرفش کنه و یه جورایی همه بر اساس یه احساس قدرت مجازی برای خودشون فتوا بدن؟

این به دلیل همگانی بودن سایت مردمی بودن اونه بهش کامیونیتی هم میگن.

در نتیجه برخورد ها زیاد و کنش و واکنش ها بدون فکر کردنه

این خاصیت فرومه که همیشه یه بگو مگو توش وجود داره

در اخر اینکه فرصت مدیر معمولا اونقدر نیست که حسن پست ها رو هم بگه و همیشه سراغ بد ها و مشکل دار ها میره.
مثلا من در مورد پست آندرومیدا چیزی ننوشتم ولی پست خیلی خوبی بود

به .Faramir :
نه بابا باید بلیت بزنه

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۲:۳۹:۰۵

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
پروفسور کوییرل عزیز ببخشید ، ولی من با سه تا کامپیوتر شمارشگر رو نگاه کردم و روی 880 بود .

تاریخ شمارشگر با تنظیم کامپیوتر شما نمایش داده میشه اگه الان من تاریخ دستگاهم رو دویست روز به جلو ببرم میتونم متنی رو که نوشته شده "هم اکنون در سینماها" ببینم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۲۱:۴۰:۲۵

[

پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
ببخشید ما وسط این حرفهای حذب و جادوگران برای همه به یه اندازه پا برهنه پریدیم وسط بارون جان لطفا روزشمار فیلم محفل ققنوسو درست کن . نوشته تا اکران فیلم 5 880 روز مونده !

دوست عزیز شمارش گر درسته شما باید ساعت و تاریخ کامپیوتر خودتون رو درست کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۸:۵۹:۱۸

[

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

Dr.hamid.r.d.a.sabegh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۵ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۰۰ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
از karaj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام آقای مدیر
نمیشه نسخه دکتر حمیدو همینجا بپیچید؟
بعد قضیه حذب چیه؟
میخواستم این رو هم بگم واقعا دستتون درد نکنه سایتتون خیلی باحاله امیدوارم همیشه موفق باشه

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
این چیه؟......این برتری دادن به عده ای خاص نیست؟........تازه بحث حذبی بودن فنگ رو نمیکشم وسط......وگرنه کاملا در راستای صحبت های اخیر میتونه باشه(چنانچه هست)

برتری کجا بود آخه برادر من...گروه گریفیندور رو من تایید میکنم و گروه راونکلاو رو کریچر
نظر هر مدیر در مورد تاید افراد در گروهش فرق میکنه مثلا بنده اصلا اجازه نمیدم شخصیتهای غیر پاتری در گریفیندور تایید بشن ولی اسکاور و کریچر اینکارو میکنن.
منم اگه بشناسید طرف حذب نبودم و نیستم من فقط کارم رو به عنوان یه مدیر در مورد یه کاربر که معرفی شخصیت کرده بود انجام دادم خودتونم اگه یادتون باشه شخصیتتون رو (آرگوگ!؟) همون روز ویرایش کردم و گفتم گرفته شده
اگه به یکی دیر جواب داده میشه و به یکی زودتر فقط و فقط به دلیل اینه که هر گروه توسط یه مدیر تایید شخصیت میشه.شاید یه نفر وقت بیشتری بزاره یه نفر کمتر در هر حال مهم اینه که در آخر اکثرا تایید میشن و اصلا قرض شخصی برای تایید شخصیتها و یا ردشون وجود نداره.

فکر کنم توضیحم کاملا کافی و منطقی بود ...ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۸:۱۲:۵۹

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
از دوستانی که میگویند پارتی بازی وجود نداره و اندازه ی جادوگران یکیست ،خواهش میکنم این پست رو تا انتها بخونند.

چون گفته شد انتقاد از مدیران را در اینجا بگیم،من این کار رو میکنم و در اینجا میگم.
مدرک زنده دارم که نشون میده جادوگران برای همه به یک اندازه نیست.

بنده در تاریخ 11 بهمن(همین ماه ) برای تغییر گروه (از گریف به ریون)دزخواست دادم...دو روز گذشت و هیچ فردی جواب نداد....وقتی توی همین تاپیک درخواست رسیدگی کردم،این جواب داده شد:

نقل قول:
کریچر در 14 بهمن و در ویرایش پست من،نوشته:
دليلي نداره هر كي خوشي زد زير دلش بياد يك شناسه بسازه و گروهش رو تغيير بديم تغيير گروه در زمان فعاليت مدرسه هاگوارتز با حساسيت بيشتري انجام ميشه همچين تا وقتي كه قانون جديد ايفاي نقش صورت نگيره كلا ديگه تغيير گروه نداريم .

در همون روز،فنگ عزیز(مالی ویزلی الان) معرفی شخصیت کرده بود و این معرفی شخصیتش قبول شد.در همان چهاردهم بهمن.
این در حالیکه من معرفی شخصیتم رو در 11 بهمن انجام دادم و به من بعد از دو روز،جوابی دادند که در بالا میبینید........و گفتند باید منتظر قوانین جدید باشم.

این چیه؟......این برتری دادن به عده ای خاص نیست؟........تازه بحث حذبی بودن فنگ رو نمیکشم وسط......وگرنه کاملا در راستای صحبت های اخیر میتونه باشه(چنانچه هست)

به بارون عزیز:حالا دلیل ناراحتی منو فهمیدی؟....متاسفانه منوی میریت جلوی چشم شماست و نمیتونید احساس ادم رو در این شرایط درک کنید.
باز هم میگم:همین چیز ها را دیده ایم که میگوییم:"جادوگران برای همه به یک اندازه"

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۷:۴۳:۲۴
ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۷:۵۳:۰۷

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام خدمت تمامی مدیران عزیز و زحمت کش!

ببخشید پست من جواب داده نشد و به صفحه دوم رسید...گفتم شاید فراموش شده باشه برای همین یه بار دیگه می زنمش!
اگه براش جوابی نیست خب بگید...من خیلی راحت قبول میکنم!

من خوش حالم که دارم توی تاپیک گفتگو با مدیرا حرفامو می نویسم...چون اینجا احساس می کنم این صحبت ها فقط جنبه پیدا کردن راه حل خواهد داشت!
خب مشکلی که این دو سه روز اخیر بوجود اومده چیزی نیست جز چند تا سوال بی جواب...سوالایی که جواب هاش توی قوانین واضحه اما توی سایت نه...و فقط یه علامت سواله بزرگه!

اما من فقط اومدم اینجا تا تنها چند تا سوال بپرسم...سوالایی که ممکنه هر کس جوابشو بدونه!

سوال اول...چرا باید بر خلاف قوانین سایت به مدیران توهین بشه و هیچ کس هم نباشه که برخورد کنه؟ البته برخورد از لحاظ مقرراتی نه رول پلینگی!
سوال دوم...چرا باید کسانی در سایت که من نمی دونم در این سایت چه هدفی دارن دسترسی هایی داشته باشن که باعث یه مشکلات این چنینی بشه؟
و سوال سوم...چرا باید توی این سایت این همه تفرقه و دشمنی ایجاد بشه و حالا که ایجاد شده کسی نیاد برطرفش کنه و یه جورایی همه بر اساس یه احساس قدرت مجازی برای خودشون فتوا بدن؟

اما یه مقداری هم توضیح در مورد این سوال ها :

در مورد سوال اول ....منظور من اینه که چرا باید اجازه داده باشه هرکسی چه قدیمی و چه تازه وارد پست هایی مبتذل بزنن و هیچ کس هم هیچی بهشون نگه چون اونها مثلا اینجورین و یا اون جوری! و یا هر کس به امید اینکه پشتش گرمه بیاد حرفی بزنه و یکی هم بر اساس اون یه چیز دیگه بگه و بلاک بشه؟
ما نمی گیم حقوق مساوی...بله چون ممکنه اینجا یکی خیلی از اون یکی بیشتر زحمت کشیده باشه و حقش بعضی چیز ها باشه...اما همه ی اینها در محدوده قانون نه بیشتر!
در مورد سوال دوم...دسترسی تا وقتی مفیده که بتونه مورد استفاده های خوب قرار بگیره نه اینکه هر کس هر جور دلش بخواد مثلا بیاد ناظر تعیین کنه و یا یه ناظر رو حذف کنه! اینجاست که اختلاف نظر ها بوجود می آد و عده ایی ناراضی می شن!
و در مورد سوال سوم....این تفرقه ها دشمنی ها از زمانی ناشی می شه که ققنوس از وزارت استعفا داد نه؟ هر کس مطابق میل خودش پیش رفت و حالا وضح اینجوریه! یه نفر می آد از چیزی شکایت می کنه و یه عده ایی می ریزن و می گن به تو چه...سرت توی کار خودت باشه وگرنه از سایت حذفی!

و در کل :

ما نمی گیم که حذب نباشه...باشه اما در محدوده ایی که براش تعیین شده...یه تاپیک مثل تاپیک های دیگه...مانند سایر تاپیک ها که پست های خارج از قوانین ازش پاک می شه! در هر جایی و مخالف هر چیزی همیشه رو به رو هایی وجود دارن و این بد نیست...اما وقتی از حد گذشت باعث مشکلات میشه!
وقتی که یه نفر می تونه سر یه مدیر داد بکشه و بگه حق نداری به من بگی چرا این پست رو زدم و بعد هم با تمام غرور راه بره و بگه مدیرا نتونستن به من چیزی بگن چون من پارتی دارم! و یا مثلا کسی رو تهدید کنن که اگه بخوای بر خلاف ما باشی باید بری و همین جوری کسانی بودند که رفتن اون وقته که دشمنی و قدرت برتری های بی مورد هویدا می شه!

در نتیجه :

اینجا یه سایت هری پاتریه نه موضع سیاسی و یا بحث های اجتماعی و رفتاری! سایت جادوگران یه فضایی هست برای بحث کردن در مورد هری پاتر و مواضع اون..نه داد و فریاد کردن در مورد رفتار ها و شخصیت هایی که وارد سایت می شن! در یک کلام...همه باید بر طبق قوانین باشن و هرکس بخواد برخلاف اون رفتار کنه باید بره! حالا چه مدیر ، چه ناظر ، چه عضو قدیمی و چه عضو تازه وارد!
البته باید این رو هم گفت که تمام این مشکلات به خاطر ناهماهنگی و متحد نبودن مدیران عزیز هست! قبول ندارید؟

بهر حال ما امیدواریم که این عدالت توی سایت برقرار بشه! و همه با هم و در کنار هم بتونیم سایت خوبی بسازیم...بدون دشمنی ها و کینه ها!

منتظر جواب های منطقیتان برای سوال هایم هستم! مطمئن باشید که برای هر یک از این سوال ها مدرک هایی نیز وجود دارند!

با تشکر فراوان از مدیران محترم که این پست طولانی من را خواندند!
سارا اوانز...یک عضو ساده!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.