هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۲:۰۷ جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام به تو اي داور خبيث()!(اين يه صفت رو به معناي خوبش بخونيد،اگرچه صفت خوبي نيست اصلا!)

ايول..اسكاور از من زودتر اقدام كرد..عجب!

خب آقاي داور،اينكه ملت ميان و به يكي ديگه راي ميدن اصلا به شما ربطي نداره..ببين كلا نظر سنجي يعني اينكه شما ببيني از نظر ملت برترين بازيكن كوييديچ كي هست.ديگه اينكه من به داداشم راي ميدم،به خالم راي ميدم يا كلا به يه آشنا راي ميدم مثلا ديگه ربطي به شما نداره..ميتونستي اصلا نظر سنجي نذاري و خودت يكي رو انتخاب كني.بوق بر تو،يه ذره دموكرات باش مرتيكه بوقي !

بعد هم يه موضوع ديگه اين وسط هست.چرا شما به اين موضوع فكر نميكني كه يه نفر مياد به هم تيمي خودش راي ميده،شايد واقعا اون هم تيميش لايق اون عنوان هست.براي مثال اگر اسكاور براي اين عنوان مناسب هست،فرد هم تيميش فقط به دليل اينكه باهاش تو يه تيم عضوه نميتونه بهش راي بده!؟اين يه ذره ظلم نيست؟

بعدش هم يه فردي با عضويت تو يه گروهي يه چيزايي رو ميدونه كه ممكن من و تو ندونيم و به همون دلايل داره به هم تيميش راي ميده.چون مثلا ديده كه اين شخصيت چقدر فعاليت كرده يا مثلا كل پست هاي اون تيم رو اين نوشته و از اينجور موارد.به هر حال شما دلايلي داره كه نميخواد جلوي عموم بگه ولي ميدونه واقعا اين شخصيت حقش هست.حتما بايد بياييم تو روت بگيم آقا ما يه كار خفن كرديم!؟ !

و از طرف ديگه هم اينكه نظر سنجي يه چيز آزاد هست..وقتي شما ميخواي راي بازيكنان كوييديچ رو ببيني اين آزادي رو بايد به ملت بدي كه به يك نفر راي بدن.حالا چه اون يارو فاميلشونه،چه دوستشون يا هم تيميشون..ميتونستي راي گيري نذاري و خودت يه نفر رو انتخاب كني(اينو يه بار بالا هم گفتم،بازم گفتم كه بگم رو اين مورد زيادي تاكيد دارم )

پ.ن.اسكاور خيلي خفنه..هر چي گفت گوش كنيد.خيلي گولاخه!(اگرچه تيم ما پاورداس رو ميبره صد در صد )

ويرايش:

الان كه فكر ميكنم ميبينم حق با اسكاوره..پس جمله بالا رو اصلاح ميكنم.

پ.ن.اسكاور خيلي خفنه..هر چي گفت گوش كنيد.خيلي گولاخه(كپي رايت باي ققي)!(اگرچه تيم ما پاورداس رو ميبره صد در صد ).

البته اينجا لازم به ذكر هست كه داور مسابقات خودش يه درجه بالاتر از من و اسكاور هست و گُلاخه(كپي رايت باي پرسي) !(لازم به ذكره كه گُلاخ يه درجه خاصي تو بازي ماگلي كانتر هست كه توسط پرسي ويزلي به عنوان اولين نفر گرفته شد ديروز !)

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۸ ۱۲:۱۱:۳۴
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۸ ۱۳:۰۶:۴۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۹:۴۷ جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام به تمام بروبچز کوچه پشتی!(من چرا همش باید در مورد اول پستم توضیح بدم؟...نمیدم آقا نمیدم!)

آقا من یه پیشنهاد خیلی خیلی گولاخ(ک.ر.ب.ققی) و خفن و جدید و این حرفا دارم!

درِ نظرسنجی رو ببنیدن تخته کنین بره!...نظرسنجی نداشته که نیستیم!

پیشنهادمم به خاطر این دادم که معمولاً هر کسی تو یه تیمه میاد به بازیکن تیم خودش رای میده همون طور که پرسی گفت!(البته نکته ی خنده دار اینه که من همین چند دقیقه پیش رفتم تو اون تاپیک دیدم سه چهار نفر به من رای دادن که من اصن نمیشناسمشون درست و حسابی!!)(ضایع شدی پرسی؟!!)

من یه توضیح دیگه هم بدم که پرسی بیشتر ضایع بشه و اونم این که به نظر من شما هنوز سایت جادوگران رو نشناختید که هنوز نمیدونید نظرسنجی هاش چجوریه و کی به کی رای میده و آخرش چی میشه!...به شخصه از همون اول نظرسنجی میدونستم چی میشه و مشخص بود کاملاً جریاناتش!

کلا به نظر من وقتی نظرسنجی میخواین بذارین دوتا نکته رو رعایت کنین:
1-یا سایت جادوگران رو بشناسین که بعدش نیاین بگین چرا هر که به بازیکن تیم خودش رای داد!(که البته عملاً من یه چنین چیزی ندیدم!)
2-یا حداقل بشینین فکر کنین و بفهمین که تو کل جهان و تو هر نظرسنجی ای همه به کسایی رای میدن که بهشون نزدیک ترن و آشناییت بیشتری دارن و این چیز خیلی عجیبی نیست!(همین انتخابات فدراسیون فوتبال ماگلی و همین رای هایی که یه حذب به فرد منتخب خودش میده!)
3-یا اصن نظرسنجی ندازین!

من یه اعتراضی هم این آخر بکنم و اونم اینکه به نظر من پرسی با پستش تو اون تاپیک دقیقاً روحیات خودش رو نشون داد و به نظر من شکلک جدیدش خیلی بهش میاد چون دقیقاً همون کاری رو با نظرسنجی کرد که یکی از مدیران کرده بود!...اهمیت ندادن به نظر بقیه!
البته اینجا "ترین ها" نیست و بی خیال میشیم ولی به نظر من پرسی باید بدونه که نمیتونه دخالت بکنه که چرا اعضای تیم من به من رای میدن(که عملاً این شکلی نبوده و من تا اونجا که دیدم فقط کورن بود که به من رای داد و بقیه ی کسایی که به من رای دادن رو بینشون فقط یه نفرشون رو میشناسم ولی بقیه رو اصن نمیشناسم!!) یا چرا ملت نیومدن به فلانی رای بدن!
حالا واقعاً نمیدونم جریان چیه و مسئله از کجا آب میخوره چون من دیروز که با شما صحبت میکردم حرفی از اینکه چرا اعضای یه تیم به بازیکن تیم خودشون رای میدن(!) نزدی مگرنه جوابتو میدادم!...کلاً برام جالبه که بدونم مسئله از کجا آب میخوره...پس توضیح بدین!

نکته: حالا چه این نظرسنجی میخواد باشه یا نباشه، من با نظرسنجی کلی هم موافقت خودم رو اعلام میکنم و اون نظرسنجی هم باشه خوبه!

ویرایش: من همین الان یه فکری به ذهنم رسید و اونم اینه که شاید شما میخواید با این حرکت نظرسنجی رو بردارین تا شاید با این ظاهرسازی کار نظارتی شما زیر سوال نره و دلیل برداشته شدن نظرسنجی این شکلی و گذاشتن نظرسنجی کلی اشتباه اعضا باشه!...یعنی میخواین ظاهرسازی کنین شاید!(اینو به عنوان افشاسازی گفتم چون من آدم افشاسازی هستم!)

ویرایش: به نظر من ایگور خیلی خفنه ولی گولاخ(کپی رایت بای ققی) نیست چون اگر گولاخ(کپی رایت بای ققی) بود، وقتی که مینوشت "گولاخ(کپی رایت بای ققی)" بعدش حتماً تو پرانتز مینوشت کپی رایت بای ققی(کپی رایت بای گولاخ)!!!!!

ویرایش جدید بعد از ویرایش ایگور: من تمام گُلاخ ها رو تکذیب میکنم!...مهم اینه که من در لحظات آخر از مرلین مک کینن زدم بالا!

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۸ ۹:۵۷:۰۲
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۸ ۱۳:۰۱:۴۲
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۸ ۱۶:۲۳:۱۸

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
ها من به عنوان يك سوپر استار! كوييديچ يه سري نيازهايي دارم!

نه خوشم اومد ... با این حرفت منو یاده دانگ انداختی

نقل قول:
الان نوشتم "بايد" پرسي مياد منو ميخوره!

نه ، الان بیشتر خوشم اومد ، خوشم اومد که میبینم طرف مقابلم با فهم و شعوره

در مورد ایدت باید بگم که ، ایده جالبی هست ؛ در واقع ما ایده های زیادی داریم ، ولی بدلیل بیزی بودن و این حرفا ، وقت نمیشه که این ایده ها رو اجرا کنیم ، در نتیجه شخصا از ایده های جالب استقبال میکنم .

من این مورد رو تائید میکنم ، فقط باشه تا با آلبوس عزیز هم صحبت کنم تا نحوه اجرای این مورد مشخص بشه ؛ در واقع آلبوس اولین کسی هست که به نظرم خیلی دقیق موارد رو بررسی میکنه و همیشه یه ایده مناسب و کامل برای اجرای ایده ها داره .

اگر این بیمه اجرا بشه ، احتمالا تیم ها میتونن از انصرافشون جلوگیری کنن و توی لیگ شرکت کنند !

ممنون از ایدت
موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام!
ها من به عنوان يك سوپر استار! كوييديچ يه سري نيازهايي دارم!
يعني يه پيشنهادي دارم كه فكر ميكنم خيلي جالب توجه باشه و قبلآ بهش پراداخته نشده!
خيلي بي مقدمه ميريم سر اصل مطلب...

اصولآ به طور كلي بازيكنا بايد پشتشون گرم باشه تا خوب بازي كنن! پس فردا من مابين تمرينات ِ طاقت فرسا كوييديچ اگه مصدوم شدم كي ميخواد جواب بده؟! پس فردا كه منو بلاك كردن، حالا زن و بچه هام به درك، به دَرك نه ها! منظورم اينه كه ميسپرمشون به دِرِك! پس فردا كه بلاك شدم كي جواب كاپيتان تيمم رو ميده؟!!
اصلا الان ما تو بعضي تيما داريم بازيكنايي كه بلاك شدن! خب اون تيم كه زحمت كشيده خريده اون بازيكنا رو، چيكار كنه؟ به اون چه مربوطه كه يارو بلاك شده؟!
تمام اين حرفا به خاطر اين بود كه بگم آقا فدراسيون كوييديچ يا هر بوق ديگه اي بايد ما رو بيمه كنه!
الان نوشتم "بايد" پرسي مياد منو ميخوره!

اما جدآ اين بيمه خيلي چيز خوبيه! خيلي فايده داره! تلويزيون مشنگي هم همش داره از بيمه ميگه ما رو هوايي كرده!
اگه ما بيمه باشيم اصلا يه جورايي خيال كاپيتان و تيم هم راحته و ضرر زيادي نميكنه تيم! چون وقتي من بلاك ميشم يا هر بلاي ديگه اي سرم بياد. بيمه مياد يه پولي به تيمم ميده به عنوان خسارت كه زياد بدبخت نشه تيمم!
حالا اين بيمه ميتونه كارايي هاي ديگه اي هم داشته باشه!
كه حالا چون من خيلي "بايد" گفتم بقيه شو ميتونيد شما تعيين كنيد!

اما به نظر من خيلي خوبه! البته اسپانسر ها هم ميتونن مسئوليت بيمه رو به دوش بگيرن! منتها الان اسپانسرا ثروتشون مشخص نيست!

به نظر ميشه روش كار كرد. نميدونم خوب منظورم رو رسوندم يا نه! اگه نه بگيد دوباره توضيح بدم..

همين ديگه!
باي!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
بهترین بازیکن ، کمیت و کیفیت پست هاش هست

خب خوبه كه شما اينو گفتيد.چون تو تيم ما يه نمونه از اين مشكلات هست كه نشون ميده شما امتياز دهي درستي نكردي.

نقل قول:
هوریس سیبیل : 190

ایگور کارکاروف : 160

گراوپ : 180

مرلین کبیر : 150

استرجس پادمور : 150

بلیز زابینی : 200

بليز زابيني يه پست كوييديچ در آجاس زد و 200 امتياز گرفت.هوريس،من،گراپ بيش از 1 پست زديم،پايين 200 هستيم..اينجا ميبينيم كميت رو پشم هم حساب نكرديد و به كيفيت فقط توجه داشتيد!تازه اونم اشتباهه چون مرلين و هوريس واقعا پستاشون قشنگ تر بوده.

شما نميخواي قبول كني،براي منم مهم نيست.هر جور راحتي كار كن و اصلا بيا امتياز منو بكن صفر..اصلا برام مهم نيست.اگر به خاطر فنگ هم نبود الان استعفا ميدادم از كوييديچ و ميرفتم بيرون..هوريس گفت نرو كوييديچ ها..يه مسابقه عادلانه تو اين سايت اجرا نميشه.عجب!

باي!

اشتباهی نیست ! امتیازات میانگین گرفته شدن ، بلیز زابینی یه پست زده و عالی بوده ، امتیاز عالی 200 هست ، اون 200 امتیاز تقسیم بر 1 شده و همون 200 مونده ! به این دقت کن !

البته برای احتساب سایر امتیازات ، طوری کار میکنیم که بازیکنی که دو تا پست زده برتری داشته باشه نسبت به 1 پست و به همین ترتیب !

من و آلبوس تمام سعیمون رو میکنیم که این لیگ کاملا عادلانه همه چیز حساب بشه و همه تیم ها به حقشون برسن و مثل سایر لیگ ها نباشه . چیزی که میتونی یک حساب عادلانه رو به هم بزنه اینه که بازیکنا بیان نظره داورو مسخره کنن و الکی اعتراض کنن و همه چیز رو بهم بریزن و این موقع داور دیگه نمیتونه اون عادل بودنش رو حفظ کنه و اتفاقی که در لیگ های قبل بوده پیش میاد ! منم همینجا قول میدم به بازیکنا که داوری عادلانه باشه ، تا زمانی که الکی بحث و اعتراض نشه و همه چیز معقولانه باشه !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۶ ۱۱:۵۳:۵۷

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
اين اشتباهه..من هم ميتونم كاپيتان يه تيم بشم،هي پست بزنم خب آخرش از همه بيشتر پست زدم.فكر نكنم تعداد زياد رول نتيجه ي بهترين نويسنده بودن رو داشته باشه.فكر كنم اگر هم بخوايم بهترين نويسنده رو از نظر همه اعضا در نظر بگيريم،بهتره كه براي راي دادن محدوديت فردي نباشه و ما بتونيم به هر كسي راي بديم.در حال حاضر اصلا من با برترين بازيكنان مشكل دارم..به نظرم از تيم هاي ديگه افرادي مثل "آرشام" و "گراپ" بسيار خوب نوشتن و فكر هم نكنم تعداد پستاشون كم بوده باشه.

با یکسری از حرفات موافقم ، ولی اینجا چیزی که برای من و آلبوس اهمیت داشت توی انتخاب بهترین بازیکن ، کمیت و کیفیت پست هاش هست ، یعنی کسی که 10 تا پست زده و همش عالی و خوبه و انتخاب شده ، نه کسی که 20 تا پست زده و همش متوسطه !

من خودم پست های آرشام و گراپ رو امتیاز دهی کردم ، ولی مثلا آرشام 7 تا پست زده بود و عالی و خوب بود پستاش ، ولی اسکاور 20 تا پست زده بود و این ویژگی رو داشت پست هاش !

در هر صورت ، دوباره میگم که این انتخاب صرفا به عهده ناظر هست ، حالا میخواد کسی رو که 100 تا پست زده انتخاب کنه یا کسی که یک پست هم نزده و نمیخوام که در این مورد اختلافی بوجود بیاد ، با آلبوس در این مورد زیاد بحث کردیم و کلی برای این انتخاب زحمت کشیدیم و نمیخوام که بخاطر دو نفر که فرد مورد نظرشون انتخاب نشده همه چیز به هم بریزه !

در ضمن ، یادت باشه که توی انتخابات هر کسی میخواد به دوست خودش رای بده یا هم تیمی خودش رو انتخاب کنه ، اگر اسکاور 100 تا پست بزنه و پست هاش عالی باشه ولی هم تیمی نداشته باشه و دنیس 5 تا پست عالی زده باشه و هم تیمی داشته باشه ، اسکاور رای نمیاره ، چون طرفدارای هر تیم میان به هم تیمی خودشون رای بدن و این ضعف انتخابات هست ؛ انتخابات دیگه ای هم بعد از این انتخابات برگزار میکنیم و برای همه بازیکنان اجرا میشه و همه اونهایی که اسمشون در لیست بازیکنان هست میتونن رای بیارن ... البته به نحوه جدیدی برگزار میشه که دیگه از این مشکلات نداشته باشیم !!

نقل قول:
در هر صورت من فکر میکنم در این موارد داری کم لطفی میکنی و اگر دوست داشته باشی بیشتر بحث میکنیم!...ولی اگر دوست داری بحث رو همین جا تموم میکنیم و میذاریم ناظرا همون طور که فکر میکنن صلاح انجمنشونه کار میکنن...واالله بالله اون زمان که ما ناظر بودیم هیچکس حق نداشت بیاد بگه تو چرا این کارو کردی با انجمن زیر دستت!؟...ناظر میبوقید بهش!...الانه که اوضاع یه کم فرق کرده!

حالا که این رو گفتی ، خارج از این بحثا یه مطلبی رو میگم ، یه زمانی ناظرا کاربرایی بودن که هم فعال بودن و هم جزو بهترین ها بودن و هم قدیمی بودن ؛ مدیر هم ازشون حساب میبرد و کسی نمیتونست توی فرومشون باهاشون بحث کنه ، چون بلافاصله حالا یا تند جواب میدادن و یا پست رو حذف میکردن ... ولی الان که ناظر کاربری هست که بعد از یک ماه اومده و ناظر شده و از قوانین سر در نمیاره دیگه نمیشه اینطوری فکر کرد ، در ضمن الان دیگه ناظر اون اختیار قبلی رو نداره و برای هر پستی که تشخیص میده باید پاک بشه ، باید یک ماه با مدیرا بحث کنه و آخر سر هم مدیر میگه این پست باید برگردونده شه ! پس اصلا دیگه اون فکر قبلی رو در مورد نظارت و این حرفا نکن .

نقل قول:
در مورد ترين ها و اينا،وقتي يه كاري خوب هست و جالب پيش ميره چرا نبايد انجامش داد؟اين طرح امتحان شدست و در حال حاضر خيلي هم با كيفيت داره انجام ميشه..باز از اينكه ناظران نظر خودشون رو به اعضا تحميل كنن بهتره.

هیچ ضروریتی برای شرکت در رای گیری وجود نداره ، این نظره ماست که این بازیکنا خوبن ، هر کسی که فکر میکنه نظر ما تحمیل شده میتونه رای نده یا اگر رای داده اطلاع بده تا پستش پاک بشه !!

نظر هر کس اهمیت داره و اگر بخوایم از این نظر نگاه کنیم که این کار تحمیل و این حرفاس که پس هیچی ، همه بازیکنا رو باید از تیم شوت کرد بیرون !! چون هیچ کدومشون به قوانین پای بند نیستن و خیلی موارد رو رعایت نمیکنن و بعضی مواقع طوری حرف میزنن و دستور میدن که آدم فکر میکنه کی داره این حرفو بهش میزنه !

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اسكاور عزيز من!اصلا مقصود حرفهاي من شما نبودي.شايد بهتر بود مستقيما ميگفتم به نظرم "آرشام" و "گراپ" از "مگورين" و "سينيسترا" قوي ترن.شما زحمت ميكشي براي تيمت و اين هم جاي تقدير داره ولي وظيفه ي كاپيتانه براي تيمش زحمت بكشه.

البته من اينجا بگم كه مگورين و سينسترا هر كدوم خيلي قوين تو كوييديچ و حقشون هست تو اين راي گيري باشن ولي به نظرم به علاوه اينا آرشام و گراپ هم بايد تو ليست باشند.

براي مثال اون ليگي كه شما دوم شديد و آجاس سوم شد.تو اون ليگ من تعداد زيادي پست زدم،جوري كه خيلي بالاتر از اين حرفا باشه و حتي بسيار از پست هاي اعضاي تيم رو هم نوشتم و دادم زدن.چرا بايد امتياز دهي بر اساس همين يه ليگ باشه!؟اين در حق كساني كه تو ليگ هاي پيش زحمت كشيدن ظلمه..ولي حرف من اين نيست.من ميگم وظيفه كاپيتانه براي تيمش زحمت بكشه،هماهنگي كنه و يه مواردي هم كمك كنه به بازيكناش تا رول بزنن.

من حرفم اين بود كه كميت مهم نيست اگرچه از اين نظر مهمه كه يارو اصلا فعال بوده تو كوييديچ يا نه..مثلا يه پست زده و ديگه هيچ كاري نكرده،خب اين اصلا نبايد امتيازي بهش داده بشه ولي شخصي كه به صورت متعادل رول زده و رولهاش قشنگ بودن حقشه جز اين ليست افراد باشه.

در مورد ترين ها و اينا،وقتي يه كاري خوب هست و جالب پيش ميره چرا نبايد انجامش داد؟اين طرح امتحان شدست و در حال حاضر خيلي هم با كيفيت داره انجام ميشه..باز از اينكه ناظران نظر خودشون رو به اعضا تحميل كنن بهتره.

در مورد ناظرين،عزيز من بعد از 2 سال نظارت فكر كنم اين قوانين و اينا رو خوب بلد باشم..ميدونم دخالت نميشه كرد و من هم دخالت نكردم،اينا انتقاد و پيشنهادات من به ناظرين كوييديچ بود..ميتونن اصلا پست منو نخونن..مهم هم برام نيست چيكار ميكنن ولي اينطور كه شما ميگي مديران هم مسوول اين سايت هستن،پس براي چي پيشنهاد،انتقاد و ... در تاپيك مخصوصش ميكنيم؟پس در اونه ببنديم چون مديرا مسوول سايتن.

پ.ن.همه افرادي كه من اسم بردم،اسكاور،مگورين،سينسترا از دوست هاي من هستن و من اصلا قصد توهين بهشون ندارم.براي رفع اين مشكلات و دوستي ها همتون بيايين بغلم

ممنون! !

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲:۲۶ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
خب ناظرین سلام!(اینو برای این گفتم که مثلاً من الان دارم با ناظرین صحبت میکنم و پست من خیلی به تاپیک دفتر نظارت انجمن مربوطه!)

ایگور به نظر من تو داری کمی کم لطفی میکنم!...کمی دلگیر شدم!

از نظر من اینکه یه نفر برای تیمش زحمت بکشه و پست زیاد بزنه بد نیست.

اصلاً بذار یه کاری کنیم!...بیا از پست های من میانگین بگیریم و از پست های اون کسی که فکر میکنی بهتر بود جای من کاندید بشه هم میانگین بگیریم...چطوره؟...اگر کسی رو داری که فکر میکنی میانگین پستاش میتونه از میانگین پست های من بهتر باشه خب بیا بگو تا اگر قانع شدیم اون فرد رو جای من توی نظرسنجی قرار بدیم!

میدونی منظورم چیه؟...منظورم اینه که تو هر کاری هم کیفیت مهمه هم کمیت!...اگر بر اساس امتیاز داورها بررسی کنیم میبینیم که کیفیت پست های من از "خوب" پایین تر نیومده و میانگینش شاید یه چیزی بین خوب و عالی بوده...حالا من میخوام ببینم واقعاً کسی رو اگر داری بیا معرفی کن که میانگین پستاش بهتر از من بوده باشه و هم کیفیت و هم کمیت کارش خوب بوده!

----------------------------------------

از نگاه دیگه میخوام به این موضوع نگاه کنم!

عزیز من مگه این انتخابات "ترین های" سایته که همه بیان کاندید انتخاب کنن بعد نظرسنجی بذارن!؟!....مگه ترین هاست...ها؟!

خیلی ببخشید ولی اگه پرسی ویزلی و آلبوس دامبلدور که ناظرای این انجمن هستن قانون نذارن و نظرسنجی رو نذارن کی میخواد بذاره...همه با هم!؟

حتی توی قوانین سایت ذکر شده که ناظر انجمن حق داره هر کاری که فکر میکنه به صلاح انجمنشه برای انجمن زیر دستش انجام بده و حتی "مدیر" هم حق نداره تو کارش دخالت داشته باشه!...اینو میدونستی؟

هیچ میدونستی الان پرسی ویزلی یا آلبوس دامبلدور میتونن بیان اینجا به تو بگن: "ما ناظر این انجمن هستیم و فکر میکنیم این کار بهتره!"

اونا میتونن این جوابو بدن و شاید من و تو هم نتونیم جوابی برای حرفشون دیگه داشته باشیم ولی همین که میان با شما بحث میکنین خودش کلیه!

حالا کلاً منظورم اینه که مگه باید حتماً نظرسنجی اینجا با نظرسنجی بقیه ی جاها یکی باشه؟...تازه از نظر من اگر نظرسنجی اون شکلی بود و همه میومدن کاندیدا انتخاب میکردن که اوضاع خیلی شیر تو شیر میشد!...مثل ترین ها که دیگه اصن کسی مهم حسابش نمیکنه و بوقی شده!...هوم؟!

در هر صورت من فکر میکنم در این موارد داری کم لطفی میکنی و اگر دوست داشته باشی بیشتر بحث میکنیم!...ولی اگر دوست داری بحث رو همین جا تموم میکنیم و میذاریم ناظرا همون طور که فکر میکنن صلاح انجمنشونه کار میکنن...واالله بالله اون زمان که ما ناظر بودیم هیچکس حق نداشت بیاد بگه تو چرا این کارو کردی با انجمن زیر دستت!؟...ناظر میبوقید بهش!...الانه که اوضاع یه کم فرق کرده!

همین!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۰:۲۱ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب اينجا ميرسيم به يه موضوعي كه شما مطرح كردي.

"بیشترین پست رو زدن و بهترین امتیازات رو گرفتن"!

اين اشتباهه..من هم ميتونم كاپيتان يه تيم بشم،هي پست بزنم خب آخرش از همه بيشتر پست زدم.فكر نكنم تعداد زياد رول نتيجه ي بهترين نويسنده بودن رو داشته باشه.فكر كنم اگر هم بخوايم بهترين نويسنده رو از نظر همه اعضا در نظر بگيريم،بهتره كه براي راي دادن محدوديت فردي نباشه و ما بتونيم به هر كسي راي بديم.در حال حاضر اصلا من با برترين بازيكنان مشكل دارم..به نظرم از تيم هاي ديگه افرادي مثل "آرشام" و "گراپ" بسيار خوب نوشتن و فكر هم نكنم تعداد پستاشون كم بوده باشه.

از طرفي اسكاور،مگورين،سينسترا و دنيس پست هاي آماده شده،ويرايش شده و اينا رو ميفرستن ولي آرشام و گراپ بدون هيچ ويرايش توسط بقيه بازيكنان و با استعداد خودشون و تو يه مهلت محدود رول زدن..مطمئنا اگر ما هم ميخواستيم رول آماده كنيم،ميتونستيم مقام بالا بياريم.فكر كنم اينجور چيزا رو هم بايد در نظر گرفت.

خيلي رو راست گفتم كه مشكلي هم نباشه.من نميگم آماده كردن رول ها كار آسونيه،نميگم كار سخت و طاقت فرسايي نيست ولي حد رول يه فرد فقط جوري مشخص ميشه كه مستقيم بنويسه و بفرسته.

حالا به فرض هم موارد بالا رو ما در نظر نگرفتيم..اصلا اين افراد پست هاي آماده هم نميزدن و مستقيم ميفرستادن(آگر چه وبلاگشون تابلو بود) با اين حال هم نميتونيم بگيم نويسنده هايي كه ذكر كردم ميتونن جز اين افراد باشن..پس اين راي گيري بايد آزاد باشه تا ملت حق راي به هر كسي از نظر خودشون خوب بود راي بدهند.

پ.ن.جفت اين افراد بلاك هستن الان..فكر نكنم اينقدر هم براشون ارزش داشته باشه كه باشن تو اين ليست همينطور كه براي افرادي كه الان هستن هم فرقي نداره ولي خب به نظرم بايد از حقشون دفاع بشه.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هوووم..خب اين بحث كه سيريوس اينا ميكنن جدا..به اين كاري ندارم ولي ميخوام در مورد همون مساله راي گيري بهترين بازيكن صحبت بكنم.

نگاه كنيد،وقتي شما اومديد و گفتيد براي انتخاب برترين نويسنده ليگ ما موظف هستيم پست بزنيم فكر كنم ميتونستيد اصلا كانديد معرفي نكنيد.

در واقع شما اومديد رول هاي هر بازيكن رو خونديد و طبق نظر خودتون امتياز دهي كرديد ولي شايد از نظر ملت،شخص ديگه اي لايق اين عنوان باشه.در واقع منظورم اينه كه شما يه امتياز گذاشتيد،4 نفر از بالاترين هاشو انتخاب كرديد ولي اين نظر شخصي شماست.شما از يه سري جهات و علايق و با يه سري معيار ها رول ها رو خوندي و امتياز دهي كردي،شايد شخصي مثل من اصلا يكي بهتر از اين چهار نفر رو در نظر داشته باشه كه و بخواد اونو معرفي بكنه چرا بايد جلوش گرفته بشه؟

اين حق ملت كوييديچ باز هست كه يكي از افرادي كه به نظرش خوب مينويسه رو انتخاب بكنه نه از بين چند تا گزينه كه به نظر داورين بهترين ها بودند.

بعدشم يه جا خونده بودم كه نوشته بود هر كي بهترين بازيكن بشه،به پولش فلان قدر اضافه ميشه.
خب برادر من،يعني چي؟شما پول ها رو بر اساس قدرت رول زني محاسبه كرديد،نميشه به خاطر هر عنواني فلان قدر به قيمتش اضافه كنيد.چون اينجوري به ضرر خود بازيكن هست.چون هر تيمي بخواد بره مبلغ بيشتري از تيم كم ميشه.

فكر نكنم كاپيتان ها از روي مبالغ بازيكن انتخاب كنن بلكه از روي سابقه اين كار رو ميكنن.

هوووم ... باید بگم که این ها افرادی هستند که بیشترین پست رو زدن و بهترین امتیازات رو گرفتن ، پس از بقیه بازیکنا اهمیت بیشتری دارن ، مثلا اسکاور ، با اینکه بچه بوقی و از این حرفایی هست ولی من واقعا نمیتونم این همه رولی که نوشته و خیلی خوب هم نوشته نادیده بگیرم .

انتخابات دیگه ای برای سایر بازیکنان برگزار میشه ، ولی فعلا اولویت این هستش !

در ضمن به نظر ما ، بهترین بازیکن مستحق دریافت گالیون هست ، این به ضرر تیمی هست که میخواد اون بازیکن رو بخره ، و به نفعه بازیکنه که از بقیه ارزش بیشتری داره !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۲۳:۴۹

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.