هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با تشکر از تدریستون
این هم لینک پست من

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
جلسه ی اول درس پرواز و کوییدیچ

دانش آموزان به آرامی وارد زمین چمن هاگوارتز میشن.نسیم خنکی صورت اونا رو نوازش می کرد.
پروفسور کورن اسمیت در حالی که جاروشو به دست گرفته بود دانش آموزان را به محلی خاص راهنمایی می کرد.سپس به اونا دستور داد تا سر جاشون بشینن و به طرز شگفت آوری از روی آسمون یک تخته سیاه ظاهر کرد.
-اهم...اهم...من پروفسور کورن اسمیت هستم استاد درس کوییدیچ و پرواز شما.تدریس من با تدریس استاد های قبلی که این درس رو آموزش می دادن خیلی فرق می کنه.باید سعی کنید خودتونو باهاش وفق بدید و تکالیفی رو که بهتون میدم ، کامل و بدون نقص به من ارائه بدید.خب بهتره بیشتر از این صحبت نکنم و درس امروز رو شروع کنم.
کورن اسمیت جاروشو بالا می گیره و رو به دانش آموزان صحبتش رو ادامه میده:خب حتما تا حالا همتون پرواز با جارو رو یاد گرفتید.
کورن اسمیت پس از کمی وقفه دوباره صحبتشو ادامه میده:من امروز می خوام تعدادی از خطا های کوییدیچ رو به شما آموزش بدم و امیدوارم کاملا به حرفام توجه کنید .خیلی خب...من می خوام در مورد تعدادی خطای تاکتیکی صحبت کنم.مورد اول خارج شدن از محوطه ی بازیه.بازیکنا فقط مجازند در محوطه ی بازی و با ارتفاع دلخواه پرواز کنند.در صورتی که بازیکنی از محوطه ی بازی خارج بشه ، تیم خاطی باید کوافل(سرخگون) رو به تیم مقابل بده!...مورد بعدی دیر وارد شدن بازیکنان بعد از تایم اوت به زمینه.درصورتی که بازیکنان یک تیم بیش از وقت معین شده برای تایم اوت در خارج از زمین بمونه کل تیم از ادامه ی بازی محروم شده و بازنده اعلام خواهد شد.
یکی از دانش آموزان دستشو بالا میبره.
-بله؟
-ببخشید پروفسور در صورت بازنده شدن یک تیم چه امتیازی به تیم برنده تعلق می گیره؟
-سئوال خوبیه!امتیاز گوی زرین به امتیازات تیم برنده اضافه میشه و امتیاز تیم بازنده صفر منظور میشه!اما ادامه ی درس!دو خطای رایج تاکتیکی برای مهاجمان وجود دارند.یکی کوافل گیری که به معنی تماس دست با کوافل هنگام عبور اون از حلقه ست که خطا محسوب میشه و مورد بعدی دست نشاندگی نام داره که به ورود بیش از یک مهاجم به داخل منطقه ی گل زنی می گن که حتما هنگام بازی باید بهش توجه بشه.
کورن نگاهی به خورشید می ندازه و دوباره رو به دانش آموزان می کنه
-خب وقت کلاس داره تموم میشه.اما وقت کلاس تئوری تموم شده و کلاس عملی ما در سالن ورزشی دیاگون انجام خواهد شد و من از شما می خوام هنگام بازی دو مورد از خطا هایی رو که من نام بردم نشون بدید.من نتایج تکالیف عملیتون رو دو هفته دیگه اعلام میکنم
نکته:نمایشنامه ها باید به صورت تک پستی باشن و روی هری پاتری بودن اونا تاکید میشه!طنز یا جدی بودن اون هم فرقی نمی کنه فقط مهم اصول نمایشنامه نویسیه که باید حتما رعایت بشه! لطفا پس از زدن پست لینک پستتون رو اینجا بزارید!
ضمنا شما نباید در بالای پستتون عنوانی مثل "تکلیف" یا امثال این قرار بدید!پست بزنید و لینکشو بفرستید کافیه!
اصلا نامی از هاگوارتز و دانش آموزانش توی این پست نباشه و مثل یه عضو عادی اونجا پست بزنید!(مثل اینکه بخواید به طور عادی توی اون تاپیک پست بزنید!و کلا به هاگوارتز و درس پرواز و کوییدیچ ربطش ندید!)
شما هر تعداد پستی که دوست دارین می تونید توی تاپیک ذکر شده بزنید ولی فقط مجازید یکی از اون پست ها رو به من لینک کنید(لطفا شماره ی پست رو هم ذکر کنید!)

ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۵ ۱۱:۵۴:۳۸
ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۵ ۱۲:۰۵:۲۳
ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۵ ۱۵:۰۵:۳۸
ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۵ ۱۵:۰۹:۴۴

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ جمعه ۱ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
کلاس پرواز و کوییدیچ با تدریس پروفسور کورن اسمیت از سه شنبه پنجم تیر ماه آغاز خواهد شد.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

این 5 جلسه از نظر شما چه طور بود و بهتر می بینید سوالات امتحانی طنز باشه یا جدی

به نظر من پروفسور جلسات کلاس عالی بودن ، ولی فقط تدریستون ولی تکالیف اصلا و به هیچ وجه خوب نبودن ، چرا که طولانی و خسته کننده بودند ، این کلاس باید یه کلاس طنز و ساده باشه ولی خستگیش از کلاس گیاهشناسی و تغییر شکل بیشتر بوده .

درباره امتحان هم نظر استاد مهم هست ، ولی اگر نظر من رو میخواید بهتره جدی باشه ، چون توی امتحانات طنز پاسخ ها سلیقه ای هست و امکانش زیاده که حق عده زیادی پایمال بشه .

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
ادامه نمايشنامه 5 امتياز
سدریک که دید نمی توانند وارد ورزشگاه شوند و با مرلین و ریشش این کار را انجام داده اند بسیار ناراحت شد و به فکر فرو رفت.

بعد از چند دقیقه:

سدریک: بچه ها بیاین اینجا یک فکری به ذهنم رسید. سدریک یاد بچگی هاش می افته.
اونوقتها که بچه بودیم دزدکی میومدیم به ورزشگاه......

بچه ها: کف می کنیم

اینجا ها یک در مخفی بود که میرفتیم تو . بگردین یاید همین جاها باشه.نشونش هم اینه که بالاش یک سنگ بزرگ هست.

بچه ها همه در جستجوی در مخفی

نیم ساعت بعد

مرلین که بسیار ناراحت بود اون کار رو باهاش انجام دادن و اعتبار ریشش رو زیر سوال بردند از همه تلاش بیشتری به خرج میداد تا بتونه در رو پیدا کنه بعد یهو داد میزنه:
پیداش کردم.

سدریک به سرعت میره طرفش و میگه: اره خودش. بعد با یک ورد در را باز میکنه. البته ورد رو اهسته مگه تا شنیده نشه.

بچه ها شاد و خوشحال بودن ازاینکه تونستهبودن وارد ورزشگاه بشن . سدریک هم خوشحال بود که تونسته بود یک بار دیگه با روش قدیمی خودش وارد ورزشگاه بشه.

وقتی به جایگاه تماشاگران رسیدن متوجه شدن که بازی 30 بر70 به نفع ترانسیلوانیاست
ونشستند ادامه بازی رو نگاه کردند.

نگاهي به بازي بين پاورداس و تريسيلوانيا بندازيد . و بعد يه نقد خوب و کامل اراعه دهيد.
این بازی یکی از زیبا ترین بازی های فصل انتخاب شد.
تیم ترانسیلوانیا با بازیکنانی با تجربه که چندین دوره در لیگ شرکت کردن و بسیار هماهنگ هستند. این تیم با ارائه بازی هماهنگ و منسجم نشان داد که یک تیم خوب است ومی تواند مدئی قهرمانی باشد. و معروف ترین بازیکن ان جغد ی نیست جز هدویگ.

تیم پاوارداس یکی از تیمهای سابقه دار لیگ کوئیدیج است. این تیم با ارائه بازی های خوب خود را به یکی از تیمهای قدرتمند تبدیل کرد. ولی به دلیل مشکلات پستهای برخی بازیکنان که بازیکنان نتوانست برنده شود. معروفترین بازیکن تیم :اسکاور و سدریک دیگوری است.

از تيم پاورداس يک نفر و از تيم تريسيلوانيا رو انتخاب کنيد و پستهاي اون دو بازيکن رو مورد بررسي قرار بديد.
پاوارداس:
هدویگ با ارئه پستهای بسیار خوب و زیبا تونست هم به تیم و هم به اعضا کمک کنه که برنده این بازی مهیج باشن. بهترین نکته هایی که در پستهای هدویگ مشاهده میشود:
فظا سازی – هماهنگی با پست قبلی.

تریسیلوانیا:
اسکاور: هم با پستهای خوبی که زد نتوانست مانع شکست تیمش مقابل ترانسیلوانیا شود.ولی یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود.

اين 5 جلسه از نظر شما چه طور بود و بهتر مي بينيد سوالات امتحاني طنز باشه يا جدي ؟
استاد کلاسای خوبی بود.
کوئیدیج هم میتونه سرگرم کننده و هم میتونه خسته کننده باشه. شما جلسه اول خواستید اون رو جذاب نشون بدید و اون طوری هم شد ولی از جلسات بعد با شرکت کردن تعداد کمی دانش اموز این کلاس برای شما خسته کننده شد و شما همون طور ادامه دادید. این رو میشه از تدریس جلسه پنجم فهمید. شما تلاش خودتون رو کردید ولی بچه ها شرکت نکردن.

به نظر من اگه طنز باشه بهتره.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۰:۳۵ یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۵

ارنی مک میلانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۳ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از دوردست ترین قله
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 135
آفلاین
به نام يزدان پاك

1-ادامه نمايشنامه 5 امتياز
سدريك مرلين را ديد و از اينكه با دانش آموز وي چنين كرده بودند بسي ناراحت بود و در همين حال به سوي درب كوچك ورزشگاه رفت !
تپ تپ تپ
مرلين : نه استاد ... خواهش ميكنم
سدريك : تو كاريت نباشه ، الان يه تيريپ فاينال ميام تو سرشون فقط ببين !!
و دوباره شروع به كوبيدن در نمود .
سر مردي از قفسه ي كوچك در بيرون آمد و و نعره زنان گفت : چيه خيكي ؟
سدريك : خيكي باباته ، پاشو بيا بيرون حالتو بگيرم !!
مرد قفسه را بست و از ديدها ناپديد گرديد .
سدريك : ديدين ترسيد ؟؟ آخه اين كه عددي نيست !
صداي غيرژ وحشتناكي از چند متري سدريك شنيده شد و آن مرد كه قدش حدود 2.5 متر بود از درون ورزشگاه نمايان شد .
سدريك كه آن فرد را در دو متري خود ديد گفت : ااا...اينجا ورزشگاه آزادي هست ديگه ؟ نه ؟
آن مرد نعره زنان گفت : نه ، اينجا ليورپول هست .. ورزشگاه شماره 2 .
سدريك : آها ، ميگم ما انگار زمينو اشتباه اومديم .. سپس رويش را به طرف دانش آموزان نمود و گفت : خب بچه ها ، بار ها رو ببنيدن بايد بريم ورزشگاه آزادي .
سپس فلنگ را گرفتند و دبرو .....

2- نگاهي به بازي بين پاورداس و تريسيلوانيا بندازيد . و بعد يه نقد خوب و کامل اراعه دهيد 10 امتياز
بازي بس هيجان انگيز و زيبايي بود .
ترنسيلونيا : اين تيم واقعا كوشش فراواني كرد و دستمزد خود را نيز از اين بازي گرفت . چو چانگ و هدويگ بهترين پست ها را از تيم ترنسيلونيا زدند .
پاورداس : اين تيم نيز نسبتا خوب كار كرد ولي نمايشنامه هاي نسبتا كوتاه و تعداد كم دليل باخت اين تيم شد . بهترين پست هاي اين تيم توسط : اسكاور ، كورن و سدريك زده شد .

3- از تيم پاورداس يک نفر و از تيم تريسيلوانيا رو انتخاب کنيد و پستهاي اون دو بازيکن رو مورد بررسي قرار بديد. 10امتياز

ترنسيلونيا : مريدانوس
پست زيبا و دلنشين . هماهنگ با پست قبلي و منظم . فضاسازي قوي و تنها عيب اين پست ديدن غلط هاي املايي آن هم نسبتا كمتر از حد معمول .
پاورداس : جسيكا
پست طنز آميز و نسبتا كار شده . استفاده از عناصر زيبايي و شكلك . فضاسازي جالب و پاراگراف بندي بسيار خوب . غلط املايي نيز به چشم نميخورد .

4- اين 5 جلسه از نظر شما چه طور بود و بهتر مي بينيد سوالات امتحاني طنز باشه يا جدي ؟ 5 امتياز

راستش جلسه هاي بدي نبود ، در واقع درس كوييديچ نميتونه مانند درس هاي ديگر جالب واقع بشه ، ولي حسن و نقص هايي نيز به چشم ميخورد . اول عيب و بعد حسن ها را ميگم .
نقص :
1-سوالات تكراري و خسته كننده .
2-فضاي بسته درون كلاس .
3-استفاده بيش از حد از جدي نويسي .
حسن :
1-بعضي از اوقات با طراوت .
2-امتيازات در حد افراد .
3-گير ندادن به بروبچ .

به نظر من هر چه طنز بيشتر ، سوالات بهتر .

پاتر , رولینگ خزیده کردت !!

پیام زده شده در: ۱:۱۱ جمعه ۴ اسفند ۱۳۸۵

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
در جواب آنیتا عرض کنم که سوالات سخت نیست
چون شما در زمان برگزاری لیگ نبودی برای هم سخت هست برات وگرنه نقد بازی بین پاورداس وتریسلوانیا کاری سختی نیست که شما میگی (مگه میخوای کوه بکنی که میگی سخته )

اینکه تکالیف طنز باشه باید بگم که من نگفتم همه جدی جواب بدن هر کس هر جور راحته جواب بده

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
و اینجا بود که پروفسور دست به کار میشه و با یک عملیات کاملا آنتحاری، بچه ها رو دور خودش جمع میکنه!
مرلین اون گوشه نشسته و دچار یاس فلسفی شده!

حدود 1 ساعت بعد!

ملت از در ورزشگاه میرن بیرون و با یک اقدام ارزشی، پروفسور قلاب میگیره و همه به ترتیب ازش میرن بالا و بالا و بالاتر، تا اینکه به پشت بوم ورزشگاه میرسن!!!
بعد کم کم همدیگه رو میکشن بالا و از ریش مرلین هم استفاده میکنن و بلاخره همه طی یک اقدام الکی- شپلختی، وارد ورزشگاه میشن!
اما دریغ از یک نفر توی ورزشگاه!

سدریک متعجب میشه و با تردید میره با نظافت چی( بینز!!!) حرف میزنه و می پرسه:
_ چه خبره؟ چرا کسی نیست؟!
بینز نگاهی به ساعتش میندازه( روح و ساعت؟!!) و در حالی که داره از ورزشگاه دور میشه، داد میزنه:
_ آخه اطلاع داده بودن اینجا یه بمب هست، همه تخلیه شدن!
سدریک پرسید:
_ بمــــــــــب؟!

و قبل از اینکه بخواد حرفی بزنه، صدای انفجار مهیبی می یاد و دقیقا زیر پای سدریک یک بمب منفجر میشه!

بچه ها:

3-
استاد با این تکالیف سختی که شما ارائه میکنید، بهتره که طنز باشه، تا آدم رغبت بیشتری داشته باشه. مرسی

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام پرفسو ر

میشه این رو حساب کنید.

اهای صبر کنیم ما هم بیام .

همه برگشتند دیدند فرد و جرج از راه دور دارن میان.

ناگهان فرد یک ورد رو میگه و همه خشکشون میزنه.

وقتی که به بچه ها رسیدند جرج ورد رو باطل میکنه و میگه sory .

سدریک که از دست اون دوتا عصبانی شده بود میگه : کجا بودین تا حالا . اینم از کار حالاتون . اجازه ندم بیاین. به کوئیریل میگم . این بهترین راه.

فرد که میبینه اوضاع مناسب نیست دوباره مجبور میشه سدریک رو جادو کنه.
جرج میگه : فرد چی کار میکنی اخه . هی فرت فرت استاد رو طلسم میکنی. نمیگی میندازنمون بیرون. نمی ایتاد جایگاهی ویژه داره. تو خجالت نمی کشی

فرد: خوب چرا . فعلا ولش کن. بعد حافظش رو اصلاح میکنیم . نمی خواست ما روببره دیدن مسابقه.

جرج از ترس اینکه دوباره فرد کسی رو طلسم کنه میگه:
بچه ها سوار شین تا به مو قع برسیم.

در راه

بچه ها از همون موقع که سوار شدن شروع میکنن به خوندن شعرهای .........

حلا هم بعضی ها جو زده شده بودن چون چند تا ساحره تو اتوبوس بود و شروع کردن به ............

در ورزشگاه

صدای تشویق طرفداران تیم ها میاد که با تمام وجود دارن تیمهای محبوبشون رو تشویق می کنن.

بازی شروع میشه و بچه ها با تمام حواسشون مشغول دین بازی میشن. در این بین هم هی سدریک به هوش میاد ولی چون معمولا جای حساس بازی بود بچه ها دوباره اون رو طلسم کردند.

هدویگ یهو از دست یک بازیکن عصبانی می شه و داد میزنه : هی گوسفند اگه نمی تونی بازیکنی بیا بیرون من جات بازی میکنم.

دو سه دفعه دیگه سدریک به هوش اومد ولی باز هم توسط بچه ها طلسم شد.

در راه بازگشت

همه خوشحال بودن برای اینکه تیم محبوبشون برده بود و تونسته بودن از حساب مدرسه هر چی میخوان بخرن البته به کمک فرد و جرج.

نتیجه این شد که سدریک کسی که باعث شده بود بچه برای دیدن این بازی برن خودش نتونه بازی رو ببینه .

نام تیم هایی که در این دوره لیگ شرکت کردند رو نام ببرید و توضیح تقریباً کاملی از قهرمان و نایب قهرمان بدهید.

تیمهای:
بوقهای 1860 - اسلی لوله - جاروبدستان گریف - 6080انگلیس – اجاس.

در این دوره تیم جارو بدستان گریف قهرمان شد.
این تیم که یک تیم تازه تاسیس بود توانست با ارائه بازی های بسیار خوب زیبا و هماهنگ تمام تیمها رو در کف خودش بگذارد. یکی از دلائلی که این تیم توانست قهرمان شود این بود که هیچ تیمی روی ان حساب باز نکرده بود. این تیم با بازیکنان گمنام ولی با انگیزه توانست در اولین دوره دوره ای که در لیگ شرکت می کند قهرمان ان شود. تیم جاروبدستان 3 بازی اول خودش در مقابل تیمهای اسلی لوله – بوقهای 1860و 8060 انگلیس رابرد تا تقریبا قهرمانی اش را جشن بگیرد اما درمقابل تیم اجاس با با اشتباه فاحش قل مراد شکست خورد تا قهرمانی اش کمی کم رنگ شود.

نایب قهرمان تیم اجاس شد که با 3 برد مقابل تیمهای جاروبدستان گریف – اسلس لوله و 8060 انگلیس و شکست در مقابل بوقهای 1860 به خاطر تعداد گل زده کمتر در رده دوم قرار گرفت. این تیم که بازیکنان بسیار خوبی دارد قهرمانی را با چند گل عوض کرد و کاپ نایب قهرمانی را به خانه برد.

انجمن زمین کوئدییچ کی ایجاد شد و چه کسانی در ساخت این انجمن دست داشتند و آخر عاقبتشان چه شد؟ و توضیح کاملی از تکامل این انجمن تا به این روز بدهید؟

از سال ریش مرلین که مطابق با 1880 است. اولین نفر خود مرلین بود و بعد کسانی مانند دیوید مودی و باب پیزارو به او پیوستد تا این انجمن را بسازند.
در این راه این سه نفر تلاشهای زیادی انجام دادند ولی دیوید مودی و باب پیزارو به علت کار زیاد بعد از 10 سال کار زیاد و طاقت فرسا خود کشی کردند. مرلین بعد ازخودکشی دو همکارش به سراغ بینز رفت و از او کمک خواست .ازان به بعد مرلین و بینز با تلاش و پشت کار زیاد توانستند یک انجمن بسیار فعال برای کوئیدیج درست کنند. اما بخاطر پاپوشی که به علت فساد مالی برای انها درست کردن از مقام خود استعفا دادند. از ان به بعد انجمن بسیار ضعیف شد و تقریبا هر سال یک نفر در راس ان قرار داشت و نتوانستند به کار این انجمن رسیدگی کنند.در این چند سال اصلا مسابقاتی برگزار نشد چون تیمها به علت نبودن یک مدیر خوب در راس این انجمن در مسابقات لیگ شرکت نمی کردند. حدودا بعد از 4 سال که همه به درست کاری بینز و مرلین پی بردن دوباره فعالیت خودشون رو در انجمن شروع کردن. در حال حاظراین انجمن بهترین و منظم ترین انجمن و لیگ کوئیدیج از ان زمان تا حال است. البته نباید از کارهای بسیار زیادی که دیوید مودی و دیوید پیزارو انجام دادند غافل شد.

به نظر شما پروفسور کلاس رو به تماشای کدام بازی لیگ برد ؟
بازی تیم جاروبدستان گریف و بوقهای اجاس که در ورزشگاه امارات لندن بود برد که جذاب ترین بازی فصل انتخاب شد برد .

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.