هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱:۳۸ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

اوکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۴ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹
از ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
نام يه جن خونگي به ميله خود
سن 1000 سال
چوبدست نميذارن جنهادر هاگوارتز تحصيل كنن بعد از ا00سال اعتراض راضي شدن چوبدستم پول نداشتم برا همين چوب مخصوص با پره ققنوس 11 خريدم
جارو:عرض كردم پول نداشتم برا همين يه فاير بالت برداشتم در ضمن خاطر نشان كنم كه جنها با تشكيله انجمن حمايت از جنهايه خونگي وعضشون بهبود يافت
گروه من طرفدار سپيدهام برا همين اسلايترين مرگخواران
توضيحات من يه جن خونگي بيچارم كه بيشتر از 10000000000گاليون تو حسابم نيست صاحبم انگار نوكرم بود 8 جن زير دستم بودم از وقتي در اشپزخونه هاگوارتز اقدام به كار كردم از بس علاقه به درس داشتم از كلاسا دوري ميكردم چون از ماگل زاده ها خوشم ميياد اذيتشون ميكردم به جز هرمايي برايه حمايتش در جنها جنه محبوبم كريچره كه بابا دمش گرم ميبينم تو اين سايتم موفقه برا همين از اون ميخوام اسمه يه جن برام انتخاب كنه و لز دابي هم بدم نمياد دوست دارم انجمن حمايتو تقويتش كنم و حسابي بسازمش من در روزنامه نگاري سر رشته دارم در همه چيز سر رشته دارم لاقر اندامم و با قدي كوتاه(ديگه دارم زياده روي ميكنم برم برا مبحثه بعددي)
خواهشا نگين خودت بايد انتخاب كني منو به انتخاب خودتون شخصيت يه جن خونگي رو بدين

مرسي به اميد موفقيت شما

بدون نام
نام:مینیمینی
نام خانوادگی:اسلیترین
معروف به :مینیمینی
گروه:اسلیترین
کوییدیچ:نیدونم تا حالا بازی نکردم!
علاقه مندی ها : دوست دارم به این و اون و خودم بخندم و فقط شاد باشم . چیزهای وحشتناک رو هم دوست دارم. هر کی با من دوست باشه دوستش دارم و هر کی منو اذیت کنه جیگرشو در میارم دوباره می ذارم سر جاش !
زندگینامه: من پدر مادرمو ندیدم . نمی دونم کجان فقط می دونم که دامبلدور بهم گفت تو هم نوه ی اسلیترینی ! بعدشم چوب شکسته ی سالازار رو بهم دادن. چون من می تونم ازش استفاده کنم. چراش رو نیدونم.
توانمندی ها : بلدم یه کاری کنم که طرفم (دشمنم) روزی هزار بار آرزوی مرگ کنه و لی از ترس من خودکشی هم نکنه !

خوب بید؟؟ (راستی گیلدروی! مگه نیدونستی من شاخک نیستم ؟ من مینیمینی ام دیگه !! )

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

هکتورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۸ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹
از تالار راونکلا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 255
آفلاین
نام:بارتيموس كراوچ
گروه:می دونم به هیچ وجه نمیشه برم اسلایترین ولی بازم اگه می شه یه کاریش بکن اگه هم نمیشه همون گریفیندور.
معرفی کوتاه:مرگ خوارن وفادار لرد سیاه.که برای او چندین سال در زندان بوده .(پسر بارتیموس کرواچ پسر)

ویرایش شده توسط هکتور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۷ ۶:۳۶:۲۰
ویرایش شده توسط هکتور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۷ ۶:۴۲:۱۰
ویرایش شده توسط هکتور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۷ ۶:۵۳:۱۶

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
نام : لونا لاوگود
گروه : ریونکلا
معرفی کوتاه : من نمی دونم اسم این عنوان معرفی کوتاهه ولی توضیحاتی که در موردش دادین بر عکس کلمه ی کوتاهه! ولی به هر حال من همون لونا لاوگود سابق هستم منتها چون یه مدت طولانی ایه که فعالیت نکردم از ایفای نقش انداختنم بیرون ...
این شخصیت توی کتاب خیلی رویاییه خیلی چیزا حالیشه و خلاصه توی گروه ریونکلاست خیلی عجیب غریبه کلا خیلی شبیه خودمه
خصوصیاته ظاهریشم خیلی رویاییه و موهاش طلاییه و چشمای سبز ورقلمبیده داره ...
( کریچ جون ما رو که یادت نرفته؟ یه فکری به حالم بکن ... )

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
‍‍
نام : آبرفورث
گروه : وقتی درس میخوندم تو گریفیندور بودم (هنوزم هستم)

معرفی : برادر آلبوس دامبلدور ، مدیر مدرسه جادوگری هاگوارتز . آبرفورث به خاطر اجرای یکی از طلسمهای نابخشودنی از طرف وزارت تحت پیگیری قرار گرفت !!! ولی هم اکنون خبری از او نیست بعضی منابع از پیوستن او به ولدمورت و بعضی ... خبر داده اند.
(آواتار رو هم بعدا عوض میکنم)
* وقتی میخوام شناسه نمایشی رو عوض کنم پیغام خطا میده و میگه قبلا گرفته شده در صورتی که در لیستی که دامبلدور در اینجا داده شخصیت آبرفورث گرفته نشده
خواهشمندم رسیدیدگی کنید

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۹ ۱۴:۲۶:۴۵

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

دين توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۹ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۵۲ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین

نام :دین
فامیل: توماس
ظاهری سیاه با موهای مشکی یکی از دئستان هری و رون و هرمیون و دوست صمیمی سیموس فینگینیان
علاقه مندی ها: جادو های قدرتمند (طلسم های نابخشنودی در برابر دشمنان)

گروه:گريفندور

ويرايش شد!(ناظر انجمن-دامبلدور)

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۷ ۱۳:۵۰:۰۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۹ ۱۴:۱۹:۵۳

az ghalbe jangalhaye tarik amadeam baraye komak be harry potter!

پیام زده شده در: ۸:۳۹ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:
بینگ بینگ : با اسمت حال نکردم اسمت رو باید عوض کنی

نویل: تو همه ی اونایی که گفتی فک کنم فقط ارنی خالی باشه که اونم باید کامل معرفی کنی

چو : این شخصیت گرفته شده

برد پیت: اسمت جالب نیست فردا هم بیای بگی ویلیام پیت یا برد پات قبول نمیشی پس یک اسم درست حسابی بردار

اخطار::::::: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه:

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

بینگ بینگ
پیام زده شده در: ۱:۵۰ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

SpiKe

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۵۴ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام : بینگ بینگ

شغل : هنرمند !

معرفی:
من میخوام نقش " بینگ بینگ" رو داشته باشم...که یه ساحره ست در گروه خواهران عجیب...تازه وارد این گروه شده و یه ساز جادویی به نام "قیج قوج" (!!!) میزنه. این ساحره یه ساله از مدرسه فارغ التحصییل شده ...یعنی 18 سالشه! و هم مادر و هم پدرش مشنگ زاده ن. موهای فرفری داره دماغشم یه کم گنده س !( البته بینگ بینگ اسم هنریشه (!!!) و اسم خودش" اسپایک مینودا" ست. )

DoN't MiNd...jUsS F**k'eM aLL !!! :D

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ دوشنبه ۵ دی ۱۳۸۴

لوئیس لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از Silent Hill,The Church
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
من می خوام که نقش نویل لانگ باتم را داشته باشم.اگر نشد ریموس لوپین. به هر حال روبیوس هاگرید هم خیلی خوب است. با
فرد یا جرج ویزلی هم موافقم. دیگه ارنی مک میلان که اشکالی
ندارد که.
اینها به ترتیب اولویت بود.

[color=0000FF]گاهی اوقات دلت میخواد که زندگی ر�

Re: chow chang
پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ دوشنبه ۵ دی ۱۳۸۴

elnaz

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۳ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۳۰ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
من ميخوام كه نقش چو رو داشته باشم!
بايد چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

فارسي شد توسط ناظر(آلبوس دامبلدور:شما فعلا فارسي تايپ بكنيد تا مراحل بعدي تعويض شخصيتتون انجام بگيره!)

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۶ ۰:۰۶:۲۴

man ozve jadide madreseye jadoogarye hogvartz hastam

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.