هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۵:۰۲ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ایول من قبل از معلم رسیدم سره کلاس هوراااااااا!
آوریل: حالا کی تنبله؟
کریچر: خب معلومه فلور!
پروفسور بینز!: هی باشماهام اسکوت!

1- برداشت شخصیتونو از دوئل بگید؟

یک نگاه به پروفسور کرده و یک نگاه به ورقه می کنم!
و شروع می کنم می نوشتن
خیچ خیچ (صدای کشیده شدن قلم پرم روی کاغذ پوستی!)

چو:

بعد از مدتی
خیچ خیچ خییییییییییییییییییییییییییییچ!
ملت حاضر در کلاس:

من: چی منظورتون اینکه بنویسم!

آوریل: تو نمی نوشتی؟؟

فلور: چرا ولی نامرئی!

ملت:

فلور: خب جواب من اینکه خیچ خیچ دوئل یک چیز عجیب و غربیه دو فرد خنگ و اینکه هیچی نوفهمن جلوی هم وای می سن و شروع به کشتن همدیگه می کنن هرگاه هر کدوم بیشتر گیم اور شد در دوئل شکست خورده!

2- فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده است؟

بازم دوتا فرد خنگ و اینکه هیچی نوفهمن جلوی همدیگه تو یک روستا ایستاده بودن که ناگهان یکی ورد امتحانی می خونه که می خوره به طرف خنگ دوم و دومی یک پیاز بر می داره می کوبه تو صورت خنگ اول و اینگونه می شه هر افسونی بدستشون می یاد و از دهنشون در می ره می گن و در کنار از میوه و سبجیتام استفاده ی بهینه کرده تا دوئلشان تاریخی شود و رنگ و بوی بهتری بگیرد

3- سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چی است؟

از اونجا که دوتا خنگ برای جلب توجه هرچه کمتر ! یک سکو گذاشتن برای انجام تاتر عروسکی که ناگهان عروسکها دوئلشان گرفت! و صاحب عروسکها موقعیت را فراموش کردند! و رفتن رو سکو و شروع به دوئل کردن! و این شد که ملت خنگ برای جلب توجه کمتر از سکو استفاده کردن!

موارد استفاده از سکوی دوئل در این زمان:
واحد- برای صرف نهار و شام زیرا سکویی بسیار شیک است!
اثنین- برای خوابیدن در هرمدل خوابیدن خوابیدن خوابیدن برای عمل جراحی خوابیدن برای شعبده بازی!
ثلاثه- استفاده برای سالن مد که خانم و آقایون خوش تیپ می رن مدا لباس جادویی جدید رو نشون بدن!

و تنها موردی که استفاده نمی شه همون دوئله!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۰:۳۵ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
1- برداشت شخصیتونو از دوئل بگید؟
دوئل جايي براي ارزشيابي قدرت و فنون مختلف است.جايي كه فرد شجاعت،هنر جادو،مهارت,سريع ذهن بودن و حتي خواندن ذهن فرد مقابلش را به مرحله امتحان قرار ميدهد.اين امتحان در بعضي مواقع مخاطره آميز است و باعث مرگ افراد ميشود.

2- فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده است؟
دوئل از زماني بوجود آمد كه رقابت بوجود آمد.مانند رقابت درسي و يا رقابت بر سر يك عشق و يا هزاران مثالي ديگر.

3- سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چی است؟
سكوي دوئل تلاشي از طرف دولت آن زمان براي محدود كردن كشتار و دوئلهاي گسترده بود.دولت با اين كار باعث كاهش دوئلهاي آن زمان شد اما اين تلاش زياد نتوانست جلوي جوانهاي پرشور را بگيرد.سكوي دوئل جايي مشخص براي دوئل كردن بود.

مرسي
آرتيكوس دامبلدور

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۰:۲۳ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلامیوسسس.
1-دوئل رشته ای زیبا،ظریف و قشنگ می باشد که باید یک اشتباه کوچک باعث باخت شخص می شود.این رشته بستگی به خود شخص داره و تواناهایش.یعنی برد و باختش دست خودشه و هیچ کسی به جز حریفش نمیتونه سرنوشتش را رغم بزنه.این بازی بسیار حساس می باشد و تا اخرین لحظه هیچ کس نمیدونه کی برنده میشه.بسیار تماشاگر پسند و قشنگ!

2-دوئل ابتدا با این اسم مشهور نبود.و فقط هر کسی دعواش میشد دوئل میکرد.بعد ها وزارت به این نتیجه رسید چرا دو تا ورزش نداشته باشه دنیای جادوگری.پس یک اسمی روش گذاشتند و باشگاهایی تاسیس کردند.

3-دوئل میزی دارد.که دوئل کننده ها برو روی ان با یکدیگر به مبارزه می پردازند.این میز که اکثرا به رنگ قهوه ای هستند.دو نفر دوئل کننده میرن روش و مردم عین بوق بو اون نگاه میکنند.حالا چجوری به وجود امد؟ابتدا که دوئل رو زمین بود فقط تو صف ردیف های اول میدیدن دوئلو خوب.بعد تصمیم گیری شد بره یه جای بالاتری که همه ببنند دوئل رو و لذرت ببرند.
موارد مصرف:
1-برای بردن مریض به بیمارستان
2-برای بردن جنازه به قبرستان
3-برای باز کردن دوئل
4-برای بوق کردن مردم.
5-برای زدن بوق.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
1)برداشت شخصیتونو از دوئل بگید.

به نظر من اگر دو نفر بخوان با هم تسویه حساب کنن به طوری که کس دیگه ای توش نقش نداشته باشه و اینکه فقط از یه سری از وسایل از پیش تعیین شده استفاده کنن با هم دوئل میکنن.این کار هم به نوعی جوانمردانه ست و هم خیلی جالب و ابتکاری.چون در اینجا کسی که سریعتر،فرزتر و حرفه ای تر باشه همیشه پیروز میشه.البته تاریخ نشون داده که اونایی که ضعیف ترن قبل از اینکه شمارش معکوس که در بیشتر دوئل ها هست تموم بشه طرف مقابلشون رو طلسم میکنن و به خاطر همین همیشه شخص بهتر تو دوئل پیروز نمیشه.

2)فکر میکنید دوئل چگونه به وجوده امده.

باید بگم بسیار سوال جالب و به جایی پرسیدید.من فکر میکنم اولین بار دوئل بین یک زن و شوهر اتفاق افتاده.تاریخ این رو نشون داه که اونا اول با هم جرو بحث میکنن و همدیگرو تهدید میکنن و واسه هم قپی در میکنن.(دقیقا همون چیز هایی که در دوئل اتفاق میفته.)و بعد از مدتی زن ممکنه دمپایی یا قابلمه رو به سمت مرد پرت کنه و مرد هم بشقاب هارو.متاسفانه امار نشان میدهد که در بیشتر این دوئل ها که به دوئل های خانوادگی معروف شده است زن پیروز میشود.به خاطر حرفه ای و فرز بودن در پرتاب دمپایی.

3)سکوی دوئل از کجا امده و موارد مصرفش چیاس.(توضیح هر مورد ده امتیاز داره)
راستش سکوی دوئل فقط در دوئل های تمرینی وجود داره.یعنی در دوئل های واقعی جادوگرها اونقدر نه به هم فرصت میدن و نه فرصت میکنن که روی سکو با هم دوئل کنن.سکوی دوئل هم برای دوئل های تمرینی به منظور این است که کسانی که میخوان دوئل رو اموزش و یاد بگیرن بهتر و واضح تر بتونن کسانی رو که دارن دوئل میکنن رو ببینن تا هم اموزش بیشتری بده و هم هیجان بیشتری(مثل کشتی کج و بکس برای ماگل ها یا شمشیر بازی)
الته سکوی دوئل چون مثل بیشتر وسایل یه بار مصرف نیست میشه برای اموزش دادن یا نمایش دادن چیزهای بیشتری ازش استفاده کرد.مثل نمایش تئاتر یا اموزش رقص باله.

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
جواب سوال اول

چيز خوب و مفيديه! به جاي اينكه جووناي مردم تو كوچه و خيابون با هم دعوا كنن، خيلي باكلاس (!) مي رن دوئل مي كنن. تازه دوئل هيجان انگيزتره

جواب سوال دوم

از اون جايي كه ما جادوگرها هم نياز به دعوا كردن داريم تا حساب طرف رو كف دستش بزاريم، در گذشته افراد به دنبال راه حلي براي رفع اين نياز بودن كه دوئل به وجود اومد و طي زمان ها تكميل تر شد.

جواب سوال سوم

دوئل هيجان انگيزه چه براي خود دوئل كننده و چه براي بيننده. در نتيجه مردم هم مي خوان دوئل افراد رو نگاه كنن. خب چي بهتر از ايستادن روي يك سكو؟! هم طلسم ها به تماشاچيا نمي خوره و هم همه ي تماشاچيا مي تونن دوئل رو نگاه كنن و لذتش رو ببرن. (البته با حداقل ده كيلو تخمه)

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
1برداشت شخصیتونو از دوئل بگید

جواب----->به نظز من دوئل يكي از كارهايي است كه طرفين مبارزه با همديگر به توافق اين كار ميرسن ... براي اينكه از نظر خودشون قدرتشان يكي است و ميخواهند قدرتشان در رو به روي همديگر به نمايش بگذارند....
من با اين كار(دوئل) خيلي موافقم به نظر من يكي از بهترين كارها در حين مبارزه است ... خيلي بهتر از حمله كردن طرفي به طرف ديگر براي غافل گيري او است ....

2-فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده

جواب------->من فكر ميكنم در زمانهاي قديم هر موقع دعوا ميشده يا يك جوري سر و ته دعوا رو جمع ميكردن يا وقتي آنها رو از هم جدا ميكردن يكي از طرفين به طرز ناجوانمردانه آن طرف رو از پاي در مي آورد....
من ميگم كه در آن زمان ها براي اينكه اين قضايا از بين بره دوئل را به وجود آوردن....

3-سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چیاس

جواب------->در آن زمان ها براي اينكه افرادي كه دوئل دو نفر رو تماشا ميكردن آسيب نبينن سكويي به نام سكوي دوئل به وجود آوردن...
در آن زمان ها هم فكر ميكنم از ميز يا يك تخته چوب كه داراي ارتفاع بوده استفاده ميكردن...

موارد مصرف:
1.جلوگيري از آسيب ديدن اطرافيان
2.آسان كردن براي ديدن دوئل افراد
3.كلاس گذاشتن افراد دوئل كننده
4.ميز غذاخوري
5.جرات گرفتن افراد روي سكو...
6.همين ديگه
7.تموم شد
7.به مورد 1 و 2 مراجعه شود

اميدوارم جواب كامل داده باشم

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
1-برداشت شخصیتونو از دوئل بگید
دوئل یه نوع دعوای 2 نفره هست که در اون جانشین هم به کار می ره و به جای مشت و لگد و حرف های بد مشنگ ها به سوی هم طلسم و ورد روانه می کنند.
2- فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده.
به نظر من دوئل از دعوای بین سالازار اسلایترین و گودریک گریفندور به وجود آمده که از شدت عصبانیت حین دعوا همدیگر را طلسم کرده و دوئل را به وجود می آورند.
3- سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چیاس
سکوی دوئل یه سکوی دراز و طویل هست که در روی آن دو جادوگر و یا ساحره به جنگ با یکدیگر مشغول می شوند .
در ضمن روی سکوی دوئل می شه کنسرت پیانو هم اجرا کرد!!!! اگه صندلی نباشه برای نشستن هم مورد استفاده قرار می گیره!!

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام پروفسور ببخشيد من يه كم دير به سوالات جواب ميدم ولي اميدوارم كه قبول كنيد!

1- برداشت شخصیتونو از دوئل بگید:

دوئل بين دو يا چند نفر انجام ميگيره كه هركدوم ميخوان برتري خودشون رو در يك مهارت خاص نشون بدن!در جامعه جادوگري اين مهارت معمولا استفاده به جا از طلسمها و وردها و حضور ذهن و سرعت عمل بالاست.در بعضي از دوئلها كه معمولا بين دو تا دشمن انجام ميشه نه بين مثلا دو تا بچه مدرسه اي كه ميخوان ببينن چقدر وردها رو خوب ياد گرفتن تا پاي مرگ بايد مبارزه كرد و براي همين اينجور دوئلها خيلي خطرناكند و از دو نفر يا دو گروهي كه با هم دوئل ميكنند فقط يكي سالم بيرون مياد و ديگري رنگ زندگي رو ديگه نميبينه!بنابراين به نظر من دوئلهاي تا پاي مرگ كه معمولا در اين نوع دوئلها هر كدوم از طرفين مسابقه براي خودشون يك "جانشين" دارند تا در صورت مرگشون جانشين آنها دوئل رو ادامه بدهد خيلي خطرناك هستند ولي دوئلهايي كه صرفا براي نشون دادن برتريهاي شخصي هستند و بعد از مبارزه هر دو طرف زنده هستند مشكلساز نيستند!نميشه گفت كه دوئل شيطانيه يا نه به خاطر اينكه بعضي وقتها ما فقط به خاطر دفاع از خودمون مجبور ميشيم كه مبارزه كنيم كه در اين صورت نه تنها شيطاني نيست بلكه يك عمل جوانمردانه براي نجات جون خودمون و بقيست ولي هنگامي كه يك فرد با صفات شيطاني خودش دوئلي را براي كشتن يك يا چند نفر راه ميندازه مرتكب شيطانيترين گناه شده زيرا در واقع تصميم عمد به قتل يك نفر داشته!

2- فکر میکنید دوئل چگونه بوجود آمده؟
در واقع روايتهاي زيادي درباره اين مساله گفته شده ولي اصليترينش رو من الان براتون ميگم:
يه روز جد جد جد گراوپي و جد جد جد سرژ تصميم ميگيرن كه با هم برن توي جنگل قدم بزنن!خلاصه اينها در حال قدم زدن داشتن با هم حرف ميزدن و مشغول يه گپ دوستانه بودند كه بحث ميكشه به اينكه ريش خيلي چيز خوبيه و در اين لحظه جد جد جد سرژ حماقت ميكنه و ميگه كه:مثلا همين ريش من..از ريش تو و جد تو و جد جد تو هم قشنگتره مگه نه؟..گراوپي هم به شدت با اين مساله برخورد ميكنه و خلاصه دعوا بر سر اينكه ريش كدومشون قشنگتره بالا ميگيره و جد جد سرژ ديگه هيچوقت بابابزرگش رو نديد و همين طور خود سرژ هم جد جد جدش رو فقط توي آلبوم ديد و اين طور شد كه از همون موقع سلسله گراوپيان به خشانت و تعصب برو روي ريش معروف شدند و درواقع ما نتيجه ميگيريم كه اولين دوئل بين جد جد جد شجاع سرژ و جد جد جد قوي گراوپي بر سر ريش صورت ميگيره!

3- سکوی دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چیاست؟

در زمانهاي قديم كه وسايل و تجهيزات دوئل مثل الانها پيشرفته نبود دوئل كردن كار خيلي سختتري بود به خاطر اينكه اگه مثلا يارو حريفش رو با يه طلسم پرت ميكرد اونورتر حريفش فقط با مخ ميخورد زمين و در حال حاضر اگر كسي حريفش رو پرت كنه نه تنها اون فرد با مخ ميخوره زمين بلكه از ارتفاع سكو هم پرت ميشه پايين و در نتيجه تمام ستون فقراتش خورد ميشه!از اونجايي كه مرلين خيلي فرد باهوشي بود اين فكر اول به ذهن اون رسيد كه با يه سكو به ارتفاع زياد بهتر ميشه استخوانهاي حريف رو آورد توي دهنش و به همين دليل سكوي دوئل رو اختراع كرد كه بعدها مصارفي از قبيل زير نيز از ان كشف شد:

1-اگه روي سكو بخوابيم ديگه نصفه شب از موش نميترسيم.
2-اگه روش واستيم يك متر به قدمون اضافه ميشه.
3-توي بازيهايي از قبيل گرگم به هوا و استپ هوايي خيلي مفيده.
4-ميتونيم همديگه رو از روش پرت كنيم پايين و به هم بخنديم.
5-در بعضي مواقع هم بعضي از افراد كار خيلي زشت و زننده اي انجام ميدن و در كمال پررويي و توهين به مقدسات روش دوئل ميكنن.

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
برداشت شخصيتونو از دوئل بگيد

دوئل چيز جالبيه! معمولا راه حلي ميشه براي مشكلات و يا بيان كردن قدرت و توانايي بالاي شخص. اما هميشه بهترين و تنها ترين راه نيست!
پيروزي خيلي مهمه و ممكنه اگه طرف توانايي نداشته باشه خسارات جبران ناپذيري رو متحمل بشه!
صحنه ايي كه دو طرف رو به روي هم مي ايستند و ما بيش تر اين صحنه رو توي فليم هاي كاوويي ديديم خيلي زيباست. البته مشنگ ها از اسلحه با تير استفاده ميكنند و ما باز شانسي براي زنده موندن به طرف مي ديم!
البته خروس جنگي هم دوئلي هست كه بين بچه هاي مشنگي بر گزار ميشه!

فکر ميکنيد دوئل چگونه بوجود آمده

دوئل به اين خاطر بوجود اومد چون افراد در بعضي مواقع قادر نبودند نشون بدند كه مي تونن حريف رو به زمين بزنن! به همين سبب چيزي به اختراع كردند كه در آن بتوانند به اصطلاح جوان مردانه حريف رو به شكست بدهند و در واقع قدرت نمايي كنند!
البته در ميان جادوگران زماني رواج يافت كه در ميان حتي برادران براي كسب قدرت اختلاف پيش آمد و حتي اون ها براي در دست گرفتن قدرت از اين شيوه استفاده مي كردند...البته اگه نامرد نبودند و از پشت خنجر نمي زدند!

سکوي دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چياس

سكوي دوئل قبله ها به صورت يه تپه بود كه بعدا با پيشرفت جادو و روي آوردن جادوگران به اين ورزش سنگين(!) و علاقه مندي بسيار اون هايي كه در مراتب بالاتر قرار داشتند مكان هايي رو به اين كار اختصاص دادند و سكويي نيز براي جدا شدن دوئل كنندگان و تماشاچيان و هم چنين آسيب رساني كم تر به تماشاگران بود. هم چنين براي بهتر ديدن قضيه و اينكه يكي نزنه تو سر يكي ديگه بگه سر تو بيار پايين نديدم يه چيزي ساختن بالاتر از همه كه به خوبي همه چيز مشاهده بشه!
موارد مصرف:
1-قشنگي
2-زيبايي سالن
3-جذاب كردن دوئل!
4- اينكه اونكه ميره بالا بگه من از شما بالاترم!
5- اينكه از اون بالا گيلدي شنلشو پرت كنه تو سره يه نفر!
6-اسليتريني ها تصور كنند كه خيلي بالان يه دفعه عقده ايي نشن!
7-يه چيز ديگه بشه بروي همه اون طلسم هايي كه طرف خورده و پرت شه پايين!
8- فكر كنم ديگه فايده ايي از اين ها مفيد تر داشته باشه!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
1- برداشت شخصيتونو از دوئل بگيد

دوئل یعنی خشانت!..یعنی اینکه بزنی یکی رو لت و پار کنی.د ونفر بایستند روبروی هم و با وسیله ی بد(!) اعم از گرم و سرد و ولرم بهم دیگه حمله کنند...معمولا یکی به طرز فجیعی میمیره و اون یکی زنده می مونه.

2- فکر ميکنيد دوئل چگونه بوجود آمده

دوئل وقتی به وجود اومد که مرلین و ولدی در مورد انکه کدام یک زودتر با افتابه به دستشویی برند به وجود اومد و قرار شد مرلین و ولدی دوئلی کرده و هر کس برد زودتر با افتابه به دستشویی برود.در ان زمان کشتن رسم نبود.

3- سکوي دوئل از کجا اومده و موارد مصرفش چياس

سکوی دوئل وقتی به وجود اومد که قرار شد سوسک با هدویگ دوئل کنه و از اون جایی که سوسک خیلی کوچیک بود و در محوطه ی باز دیدنش لای چمن و این ها سخت بود و هدویگ پرواز می کرد و این ها(!) و در ضمن کسی هم برای تماشا نمی توانست سوسک را ببیند قرار شد سکویی در نظر گرفته شود تا هم هدویگ پرواز نکند و هم سوسک گم نشود و هم دیگران لذت ببرند.
مصرف ها :
1-دادن سوال برای تکلیف
2-گرفتن امتیاز
3-نمایش خشانت
4-نمایش خشانت تر
5-بابا تو دیگه کی هستی!
6-نه بابا!تو هم جادو کردن بلدی!

ویرایش شده توسط اندرومیدا در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۵ ۱۲:۲۹:۲۵

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.