هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
نمایشنامه:
و بدین ترتیب قرار شد که نور ممد و جاسم تیم مقابل دانش آموزان شوند.
چند نفر از دانش آموزان سوار بر جارو به سوی آسمان پرواز می کنند. همگی در جایگاه خودشون قرار می گیرند. در همان لحظه نور ممد رو به بلرویچ فریاد می کشد: دِ بده اونو تا قاطی نکردیم ها!
نور ممد با این که دوست بلر بود، با این حال گاهی اوقات از این جواد بازی ها در می آورد. بلر با گونه هایی سرخ شده به بچه ها نگاهی انداخت و آن ها را در حال نخودی خندیدن یافت.
بعد از گذشت چندین ثانیه بلرویچ کوافل، اسنیچ و بلاجر را به سمت بالا پرتاب کرد. دانش آموزان چشمانشان به نور ممد و جاسم دوخته شده بود که از پشتشون چماق هایی به شکل های و رنگ های مختلف بیرون آورده بودند. در آن لحظه دهان بچه ها از این بابت که نمی دانستند آن چماق ها از کجا بیرون آمدند، باز ماند، اما سرانجام آن ها حالت عادی به خود گرفتند.
هر کدامشان با توجه به پستی که به آن ها واگذار شده بود، به طرف توپ های مورد نظرشان به پرواز در آمدند. اما به نظر می رسید که جاسم و نور ممد علاقه ای به این کار ندارند.
آن ها به جای این که به اهداف خود برسند به طرف دانش آموزان هجوم می آوردند و با چماق های چند کاره شان به سر و صورت آن ها می کوبیدند و آن ها را به طرف پایین شوت می کردند.
نور ممد به طرف یکی از بچه ها رفت و با چماق به بینی او کوبید. به طرف فرد دیگری رفت... همین طور بعدی... و بعدی...
این کار تا زمانی ادامه پیدا کرد که تمام بازیکنان دانش آموز سرنگون شدند. در همان لحظه سوت پایان بازی به صدا در آمد.
نور ممد و جاسم با چهره ای خوددار به پایین آمدند و مغرورانه گفتند: خب... دیدین که با ما نمی تونین مبارزه کنین... یییعنی... بازی!
صدای اعتراض دانش آموزان برخاست. هر کدام از آن ها به نحوی ابراز احساسات می کردند.
- اونا ما رو می زدن پروفسور..!
- اونا تقلب کردن... از چماق استفاده کردن!
بلرویچ با حرکت دست آن ها را ساکت کرد و سعی کرد مودبانه آن ها را قانع کند:
- من جلسه ی قبل به شما گفتم که استفاده از چماق ضروری است و هیچ تقلبی هم توش نیست.
- ولی آخه...
بلرویچ به سمت کامیون به راه افتاد و در حالی که پشتش به شاگردانش بود، فریاد زد: دیگه اعتراضی وارد نیست... تا جلسه ی بعد و جواتی دگر بدرود!
بعد از این حرف جاسم و نور ممد چماق هایشان را در دستانشان فشردند و پوزخندی شیطانی زدند، سپس در حالی که با انگشتانشان زنجیری نقره ای رنگ را تکان می دادند، پشت سر بلرویچ به سوی کامیون حرکت کردند.

سوال اول:
تاکتیکشون؟... حمیـــــــــــــــــــــــــد!
خب باید بگم که دو جوات به نام های نور ممد و جاسم خان از تاکتیک خشونت و چماق استفاده کردن؛ به عبارتی آن ها تصمیم گرفتن که به جای این که به دنبال اسنیچ بگردند و یا بلاجرها را به دست بیاورند، به سراغ حریفان بروند و آن ها را یکی پس از دیگری از بازی محروم کنند. و این گونه است که خودشان پیروز میدان می شوند!.. البته اونا تاکتیک به خصوصی ندارن. جوادن دیگه..!

سوال دوم:
نه مرسی... من حاضرم با نور ممد و جاسم حریف شم. چشمم از اونا بیش تر ارزش داره!

سوال سوم:
تاکتیک تهاجمی جوادی: 1- با چماق 2- با مشت 3- با زنجیر (همونی که دور دستاشون می پیچونن) 4- با حرکت سر (البته این چیزایی رو که گفتم بیش تر مورد استفاده ی افرادی امثال نور ممد و جاسم است)
تاکتیک تهاجمی عادی: 1- پاس کاری فطیر 2- شیرجه تو هوا 3- گشتن دور حریف 4- تهدید کردن با چوبدستی
تاکتیت تدافعی: 1- با جارو کوبیدن تو صورت حریف 2- ایجاد سد بازیکنان جلوی دروازه 3- ایستادن تو دروازه 4- جادو کردن حریف (اطلاعات دیگری در دسترس نمی باشد. البته این رو هم باید بگم که هر کس از این دو تا استفاده کند به طور حتم کوییدیچ رو به حریف واگذار می کنه)

سوال چهارم:
تا حد ممکن سعی می کنم که خودم رو از میان اونا نجات بدم. البته بستگی به موقعیت داره اما اگر نشد:
1- خودم رو از اون بالا به پایین پرت می کنم!
2- کوافل رو بهشون تقدیم می کنم.
3- توپ رو قایم می کنم و بهشون نمی دم.
4- کوافل رو به کس دیگری می دم.
دیگه شماره ی پنجی وجود نداره. جز این که خودکشی کنم!

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱:۱۷ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1 - به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟

نورممد و جاسم که تاکتیک ماکتیک حالیشون نیست ... به احتمال زياد تو این بازی از بیل به جای چوبهای ضربه زننده استفاده میکنن و به جای شووت کردن توپ ، صورت بازيکنای بدبخت رو هدف قرار میدن.
احتمال هم داره که همش عقب بکشن و دفاع کنن تا بازيکنهای حريف برای گل زدن نزديکشون شن و اون وقت ....

2 : دوست داشتین یک چشم نداشتین ولی حریف تیم جاسم و نور ممد اینا نمیشدین ؟
والا ما که تو تیم پاورداس هم تیمی این دو اعجوبه هستیم میدونیم چه زجری میکشن بازيکنای مقابل !
صبح روز بازی ، نفری شیش تا بربری تازه میزنن تو رگ تا قدرتشون بیشتر بشه و بیلهای طلایی که از فستیوال کشاورزان نمونه گرفتن رو هم تمیز میکنن تا عکس صورت بازيکنای حريف به زيبایی روش نقش ببنده .
به خاطر همین به عنوان پدیده خريدیمشون تو تیم پاورداس دیگه ولی عمرا خودم حاضر بشم جلوشون بازی کنم .

- سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهار نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید .

تاکتیکهای دفاعی :
1 - بزن زير کوافل بره
2 - نشونه گرفتن
3- توپ رو گرفتی این قدر پاسکاری کن تا وقت بازی تموم بشه یا اعصاب بازيکنای حريف که در اون صورت پیامدهاش به عهده صاحب سنده
4- هفت نفری جلوی سه تیر دروازه ایستادن حتی به ارزش نابودی خود

تاکتیکهای هجومی :
1- سانت از جناحین برای سوتی دادن دروازبان ( مخصوصا که دومبول دروازبان باشه )
2- مثل هیپوگريف برو جلو خطا بگیر برای ضربه پنالتی
3- شوت سهمگین با نشونه گیری چشم و شکم دروازبان حریف
4 - حرکت ترکیبی تیمی که تا به حال در عالم بازی های کوييدیچ ما دیده نشده

4 : اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید .

چه حالت جواتی !!
1- درجه اول همون بالا که هستم استعفا نامه وزارت سحر و جادو رو مینويسم .

2 - سعی میکنم کوافلی که تو دستم هست رو بکوبم تو صورت ولدی تا آخرين کار مردمی خودم رو انجام داده باشم و احیانا ولدی بمیره تا اسیبی به مردم بی ازار جادوگری ما نرسونه

3 - چون میدونم میخوام بمیرم سعی میکنم بی ناموسی کنم اون وسط که با خاطره خوش از دنیا برم

البته اگر برسم اولويت رو به مورد سوم میدم که فکر نمیکنم همون یک کار رو هم فرصت بدن که انجام بدم

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۷:۳۴ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
ادامه نمایشنامه:

جاسم و نورممد و گیج ممد و کور ممد از ماشین پیاده می شن.دو نفر هم پشت سرشون پیاده می شن.
بلر:معرفی می کنم.نفر سمت چپ.چپول ممد!نفر سمت راست.زور ممد!سریعا ترکیبتونو اعلام کنید که مسابقه رو شروع کنیم.

بچه های کلاس شروع به مشورت می کنن.بعد از صحبتهای فراوان هدویگ برمیگرده و می گه:
_ترکیب تیم ما اینه:
بلیز زابینی...دروازه بان...آنی اسی و بینز...مدافع...من و زاخاریاس و سامانتا ولدمورت...مهاجم...سارا اوانز هم جستجوگر!

بلر:خوبه خوبه...اینم ترکیب تیم ماست.
گیج ممد...دروازه بان...جاسم و نورممد...مدافع...من و چپول ممد و زور ممد مهاجم...کور ممد هم جستجوگر

همه سوار جارو ها می شن و می رن سر پستاشون.بلر سوتشو می زنه و سرخگونو می اندازه هوا و خودش هم میره سر جاش.

گزارشگر(مک بون پشمالو):چپول ممد توپو می گیره...پاس می ده به بلرویچ...اوه نه...توپ با فاصله پنج متری از کنار بلرویچ رد می شه و میفته دست هدویگ...هدویگ پاس می به زاخی...زاخی پاس می ده به سامانتا...سامانتا پاس میده به هدویگ...هدویگ دوباره می ده به زاخی...زاخی می ده به سامانتا...سامانتا می ده به زاخی...اوه نه!هدویگ دوباره پاس می ده به زاخی...

==========ساعاتی بعد===========

گزارشگر:زاخی دوباره می اندازه به سامانتا...بله...بالاخره دروازه بان حریف هم خوابش برد!...سامانتا شوت می کنه و گل ...گل برای تیم شاگردا!

تیم بلر:

گزارشگر:خدای من!ببینید هدویگ داره چی کار می کنه...گوی زرینو از سارا اوانز گرفت و گذاشتش تو یه پاکت نامه!پاکت نامه رو گذاشت...تو جیب بلر...اوه نگاه کنید!همه شاگردا از کلاس فرار کردن...خدای من!

=========ساعاتی بعد============

بلر از خواب پا می شه و سنگینی چیزی رو تو جیبش حس می کنه...دست تو جیبش می کنه و پاکت نامه رو پیدا می کنه...اونو باز می کنه...گوی زرین پرواز می کنه و میره...بلر نامه رو باز می کنه تا بخونه:

پرفسور بلرویچ!با ما در نیفت!همه از کلاس در رفتیم!اگه یه نمره از هر کدوم از شاگردا کم بشه خودم با نوک میام تو شیکمت!

قربانت ، هدویگ!

بلر:

============================================================
جواب 1-
هوووم...اونا می خواستن تاکتیک "شل و پل در سه سوت" رو به کار ببرن ولی خوشبختانه تو بازی اصلا توپ دستشون نیفتاد...این تاکتیک اینجوریه که جاسم و نورممد با بیل و کلنگشون همه بازیکنای حریفو مصدوم می کنن و به راحتی بازی رو می برن!

جواب 2-
هوووم...البته که دوست نداشتیم!دوست داشتم پا هم نداشتم ولی حریفم اینا بودن...چون:
جستجوگرشون کورممد بود و تعطیل بود...دروازه بان گیج ممد بود...مهاجم بلرویچ بود!(hammer:)...چپول ممد آقای گل تیمشون بود!...با این تیم تونستیم از کلاس در ریم...خیلی حال داد بازیش...بینز خیلی ارزشیه!()...و و و و

جواب 3-
هوووم...تیکتیکهای تهاجمی:
تاکتیک آرایش نوک جغدی...تاکتیک آرایش عقابی...تاکتیک آرایش گردباد...تاکتیک حمله از نوع خفنز!(این تاکتیک قفط در صورتی که سارا اوانز کاپیتان باشه قابل اجراست).
تاکتیکهای تدافعی:
تاکتیک آرایش پر جغد!...تاکتیک آرایش شاخ گوزن!..تاکتیک آرایش دیوار!...تاکتیک آرایش خطی...
هوووم...خواستم مثل بلیز بنویسم گفتم تقلید می شه...پس قبول کن دیگه بلر جون

جواب 4-
جاسممی خواد با چماق منو بزنه...ولی جا خالی می دم و چماق می خوره تو سر نورممد و سقوط می کنه...جاسم هم برای نجات نورممد از روی جاروش می پره پایین...بعدش با نوک می رم تو شیکم ولدی...بعد برادر حمید از پشت می خواد دست به کار شه...ولی من عمودی به سمت بالا پرواز می کنم و پشت برادر حمید پایین میام و به جای اون من عملیاتو انجام می دم!
صدای برادر حمید:آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
1:ادامه نمايشنامه
قبل از اينكه بچه ها حرفي بزنند محاصره شدند : پس جاروهاي شما كو؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها كمي دستپاچه بطرف زمين رفتند .بالاخره بازي شروع شد.نور ممد در همون ابتدا يك شيرجه با كله رفت تو شكم دروازه بان. داور كه از تيم خودشون بود گفت:اين زيدان را بندازيد بيرون!!!!
نور ممد گفت:قبول نيست .اين به من گفت تروريست.
داور: جدي مي گي؟
دروازه بان: نهههههههههه...!!!!
داور:please be quiet
ملت: نه بابا...
نور ممد:اين آخرين بازي من بود .باشه من ميرم بيرون اما شما بايد رسيدگي كنيد.
داور:ايم باشه!!!
نورممد:پس بازي را فيسله بده.
داور:ايم باشه!!!
سوت پايان بازي..........
--------------------------------------------------------

1:به نظر شما تيم جاسم و نور ممد در اين بازي از چه تاكتيكي استفاده مي كنن؟؟

همه تاكتيك هاي فوتبال:بازي ايتاليا ، فرانسه
2:دوست داشتي يك چشم نداشتي ولي حريف...
نه . چشمم را خيلي دوست دارم .تازه اگر باهاشون بازي كنم اميدي هست كه معروف شم....(!)
3:چهار تاكتيك تهاجمي،چهار تاكتيك تدافعي
تهاجمي:
1:تشكيل حمله ي شاهين وار
2:چنگك پاركين
3:حقه ي پورسكف
4:پاس وارونه
تدافعي:
1:ضربه ي وارونه بازدارنده
2:دفاع دو مدافعه
3:لايي وولونگانگ(هم مدافع،هم مهاجم)
4:برخورد ترنسيلوانيايي(هم مدافع،هم مهاجم)
4:اگر در بين مسابقه و هنگامي كه كوافل در دست..........

از پايين شيرجه مي رم و هم خودم را آزاد مي كنم وهم اونها را ضايع مي كنم.

ارادتمند شما *دنيس*

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۰:۱۳ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1-ادامه نمایشنامه این جلسه

-بوق،تفنگ،طوطی بلر باید بره تو قوطی
این صدای تماشاگران و طرفداران تیم ایگور بود که تازه داست خودشو گرم میکرد.
ایگور جلو امد و اعضای تیمش رو معرفی کرد:
ایشون شل ممد هستند.
شل ممد:
ایشان بزرگ ما جمعه ممد هست.
جمعه ممد:
ایشون اژدر هست.
اژدر:
و ایشون هم اخرین نفر بوق ممد 2:
بوق ممد 2:
بله کشتی کج شروع میشه .اخخخ.منظورم بازی بود.
اژدر جاسم رو میگره جاسم با یک ضربه مشت به جای بوقش،بوقش کرد.
-اینا کین؟
یک سری ادم اومدند و پرده کشیدند و روی پرده با ماژیک نوشتند:
این صجنه با توجه به قوانین جمهوری اسلامی بسته شده.در صورت اشتباه به این ایدی میل بزنید.

------------------------------
2-به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟
از تاکتیک کور شل کش.
این تاکتیک با یک چماق اجرا میشود و تا لحظه اخر مرگ فرد ادامه دارد.
-------------------------------
3-دوست داشتین یک چشم نداشتین ولی حریف تیم جاسم و نور ممد اینا نمیشدین ؟ با ذکر دلیل .
من حاضرم 3 چشم داشته باشم ولی حریف این افراد بشم.
دلایل:
1-برای انالیز بازی جام جهانی
2-برای با افرادشون.
3-برای رفتن به سنت مانگو و دیدن گیلیدی.
4-برای خشنودی اقا امام برادر جمید.
5-برای زنده نگه داشتن آسلام.
6-برای حفظ وحدت جامعه اسلامی
7-سلام!
8-خوبی!؟
9-به ایال سلام برسون!
10-
------------------------------
4- چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید .
تهاجمی:
1-311
2-500
3-600(دور از چشم داور از جستجو گر هم استفاده میکنیم.)
4-700(یکی از بازیکنان حریف رو با دادن پول مال خود میکنیم)
دفاعی:
1-113
2-023
3-005
4-500(بهترین دفاع حملست )
-------------------------------
5- اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید ( 5 امتیاز )
توپ رو با احترام میدم به برادر حمید.بعد که اونا رفتند کنترل از ره دور رو در میارم و بمبی که در توپ کار گذاشتم رو منفجر میکنم.تا اینها به دیار باقی بپیوندند.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۳۳ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
- ادامه نمایشنامه این جلسه ( 10 امتیاز )

جاسم و نور محمد و بقيه ي افراد جاروهاشون رو ميكشن بيرون...
ملت:
روي جاروهاشون نوشته بود تيم خفن جواتي....
نور محمد داد زد:
هي رفقا شما نميخواين جاروهاتون رو در بيارين...
بچه هاي منتخب تيم(اسم نميبرم)جاروهاي آذرخش رو ميكشن بيرون....
جاسم ميزنه زير خنده و ميگه:
با اين قارقاركها ميخواين با ما بازي كنيد؟
ملت:
بعد از 5 دقيقه ملت روي هوان و دارن پرواز ميكنن...يعني بازي ميكنن...يكي از بچه ها كوافل رو ميگيره ميره سمت دروازبان اونها....
_
دروازبان داره فوتبال نگاه ميكنه...بازيكن تيم منتخب ما ميگه:
برادر بين كي و كيه؟
_بين منتخب هاگوارتز و تيم منتخب بلر
_
در همون لحظه چوبي ميخوره توي سر بازيكن ما و ولو ميشه!!!
كوافل دست بازيكناي بلر هستش....و به سمت دروازه ميرن...
نزديك دروازه كه ميشن ... نورمحمد ميگه:
اونجارو!!!
دروازبان ما بر ميگرده كه ببينه چيه!!!ولي...
گل...
10 - 0 به نفع بلر اينا
دروازبان:
نور محمد:

توپ دست مهاجم ماست....تبديل ميشه به دوغ چون جاسم اومد يك عدد لگد مشتي ممدلي تقديمش كرد....
اونم رفت با كله توي جايگاه ويژه ي ورزشگاه!!!
جاسم ميره طرف دروازه و ميگه:
اونجارو !!!
دروازبان بر نميگرده كه ببينه چيه ولي از قضا ...
بوم...
بلوجر ميخوره بهش و ...
گل....
در آخر
دروازبان :
جاسم:

* 20 دقيقه بعد *

بلر با جستجوگر تيم ما تك به تكه يعني چيزه شونه به شونس....
بلر ميخواد قانوني اسنيچ رو بگيره ولي جستجوگر ما ميپيچه جلوش اونم چپ ميكنه
هورا تيم ما برنده شد...جاسم و نور محمد هم بند و بساتشون رو جمع ميكنن
بلر از روي زمين بلند ميشه در حالي كه تلو تلو ميخوره ميگه:
20 امتياز از
بوم....با كله رفت توي زمين!!!

- سوال 1 : به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟ ( 5 امتیاز )

از تكنيكايي ماننده:
كلك
دوز
زيركي
و تكنيكهايي كوييديچي شامل:
پرتاب بلوجر با سر
پرتاب كوافل با پا
خورد كردن تيرك دروازه ها با سر به دليل شكست
گرفتن كوافل از حريف با تكل مشنگي...
دعوا در آخر بازي

- سوال 2 : دوست داشتین یک چشم نداشتین ولی حریف تیم جاسم و نور ممد اینا نمیشدین ؟ با ذکر دلیل . ( 5 امتیاز )

نور ممد كيه بابا ... من چشم نازنينم رو فداي يك بازي نميكنم ميخوان توي بازي حرفي بزنن...
به هر صورت من كامل برابر نور محمد اينا قرار ميگرفتم چون كاري از پيش نميبردن...شجاعتو داشتي

- سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید . ( 5 امتیاز )

تهاجمي:
1.تشكيل حمله ي شاهين وار
2.حقه ي پورسكف
3.پاس وارانه
4.حمله ي بي صدا

تدافعي:
1.چنگك پاركين
2.ضربه ي واروي بازدارنده
3.دفاع دو مدافعه
4.لايي وولونگانگ

- سوال 4 : اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید ( 5 امتیاز )

ترجيح ميدم از پايين حركت كنم چون زيرم خاليه و كسي نيست اگر كسي هم باشه ترجيحا ميرم به سمت ولدي كچل و انتهاي جارو ميزنم توي صورتش و ميگم :
خجالت بكش و به راهم ادامه ميدم

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۳۳ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
ای بلر ای سگ کش ای سفید (از نوع همون مهمونی ای ...)

یکی از اون ته: سوسکید
بلر: نمنه؟
یکی: میگم سوسکید
بلر: شما؟
یکی: برگرد پشت سرت رو نیگا کن میبینی

بلر در یک حرکت انتحاری برمیرگرده و در پشت سر خیش بایزکنان تیم ویدیچ باشگاه فرهنگی ارزشی پوپیتر رو میبینه

یکی از ملت: سوسکید

.....(در اینجا یه نمه کل کل شد و بعد ملت حرف های خوفی هم به هم زدن و در آخر بازی (مثلا) دوستانه شروع گردید

بروبچ تیم پوپیتر همه تو فضا (ببخشید هوا) بودن

بلر و اون دو تا ممد با سرخگون داشتن میرفتن سمت دوازه های پوپیتر
که در این لحظه یه چماغ خورد تو کله ی بلر

سوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
یه صدا: پنالتی به نفع بلر اینا

ملت پوپیتر: ماااااااااااااااااااااااااا

تو دیگه کی هستی؟
یه بابای سفیدی از دور داره میاد البته سفیدی از پر های زشتش بید (گوش کوب) در همین لحظه یه نک طلای هم در دید قرار گرفت

یارو: من دارو مسابقه هستم

ادامه دارد

سوال 1 : به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟ ( 5 امتیاز )

از تاکتیک دو دو تا 5 تا استفاده میکنن
در این تاکتیک بازیکنان دو به دو با هم به قدری سریع جا عوض میکنن که 4 تا بازیکن 5 تا به نظر میرسند (البته این تاکتیک توسط کور ممد ابداع شده که خوب شاید نشه به بقیه تعمیمش (ها این کلمه یعنی چه) داد
در کل سوسکند

سوال 2 : دوست داشتین یک چشم نداشتین ولی حریف تیم جاسم و نور ممد اینا نمیشدین ؟ با ذکر دلیل . ( 5 امتیاز )

در اینجا یک سوال مطرح میشه
کور ممد هم در تیم هست یا نه

فرض 1 : هست

در این لحظه من اعلام میدارم حاظرم پیکان جوانان گوجه ای بلر رو هم بدیم یه چشم هدویک رو هم بدم ولی با اینا بازی نکنم

فرض 2 : نیست

در اینجا اعلام میدارم حاظرم نفری یه چشم از اعضای تیم بگیرم ولی به جاش باهاشون بازی نکنم

سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید . ( 5 امتیاز )

این تاکتیک ها در بازی هخای تیم پوپیتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت

تهاجمی:
1 سه مهاجم در حالی که در حال حمل سرخگون هستن میرن سمت دروازه ها و دو مدافع با چماغ ازشون پشتیبانی میکنن

2- تاکتیک 3.65..12
3 تاکتیک خرید داور: در این تاکتیک ملت دارو رو میخرن بعد برنده هستن

4 تاکتیک خرید فدراسیون: مثل بالاس

تاکتیک های دفاعی

1 استفاده از یه آزدها
2 استفاده از دو تااژدها
3 استفاده از 3 اژدها
4 خرید مهاجم های حریف

سوال 4 : اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید ( 5 امتیاز )

من شخصا ترجیح میدهم به سمت دربازه ی خود برگشته تا روبه رو به برادر حمید قرار گیریم

در مورد ارباب لرد ولدمورت کبیر هم باید بگم چون ایشون مدیر عامل تیم پوپیتر هستش قبل از روبه رو شدن با برادر حمید توپ رو بهش پاس میدم تا بره گل بزنه

حالت دوم: لرد برادر حمید رو میکشه بعدش من میرم گل میزنم

پیام زده شده در: ۴:۳۲ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
امتیازات جلسه سوم کلاس پرواز و کوییدیچ

گریفیندور :

استرجس پادمور : سوالات 14 ---- نمایشنامه 7 ---- مجموع 21

گلوری گرنجر : سوالات 13 ---- نمایشنامه 6 ---- مجموع 19

جسیکا پاتر : سوالات 16 ---- نمایشنامه 6 ---- مجموع 22

چارلی ویزلی : سوالات 16 ---- نمایشنامه 8 ---- مجموع 24

هدویگ : سوالات 18 ---- نمایشنامه 8 ---- مجموع 26

اسلیترین :

بلیز زابینی : سوالات 16 ---- نمایشنامه 7 ---- مجموع 23

ایگو کارکاروف : سوالات 8 ---- نمایشنامه 6 ---- مجموع 14

الیجاه دریک : سوالات 12 ---- نمایشنامه 6 ---- مجموع 18

راونکلاو :

یونا : سوالات 16 ---- نمایشنامه 7 ---- مجموع 23

آنیتا دامبلدور : سوالات 17 ---- نمایشنامه 7 ---- مجموع 24

فلور دلاکور : سوالات 14 ---- نمایشنامه 6 ---- مجموع 20

هافلپاف :

هپزیبا اسمیت : سوالات 14 ---- نمایشنامه 7 ---- مجموع 21

زاخاریاس اسمیت : سوالات 19 ---- نمایشنامه 8 ---- مجموع 27

ورونیکا ادونکور : سوالات 17 ---- نمایشنامه 8 ---- مجموع 25

ادوارد جک : سوالات 13 ---- نمایشنامه 6 ---- مجموع 19

راهب چاق : سوالات 15 ---- نمایشنامه 8 ---- مجموع 23

آناکین استبنز : سوالات 15 ---- نمایشنامه 0 ---- مجموع 15

مجموع :

گریفیندور : 112

اسلیترین : 55

راونکلاو : 67

هافلپاف : 130

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۰:۳۲ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ناگهان بقیه بروبچ بلر اینا از پشت کامیون میپرن بیرون . در حین اینکه ملت تو کف یارا بلر اینا بودن بلرویچ گفت :
- ترکیب ما از این قراره :

ترکیب تیم بلرویچ :
کورممد در درون دروازه
گیج ممد و اوشگول ممد مدافعین
نورممد و بلرویچ و جاسم حمله
ممد زیدان جستجوگر

ملت
بلیز : واقعا بازیکنان قدری دارین . ملت بیاین باید اینا رو لوله شون کنیم .
ترکیب بلیز اینا
بلیز درون دروازه
ایگور و بلا مدافعین
آرامیس و سامانتا و دراکو حمله
لوسیوس جستجوگر

همه سوار بر جارو میشن و به سمت پستاشون میرن . کورممد بلافاصله به تیر دروازه برخورد میکنه و همچنین گیج ممد و اوشگول ممد هم در هوا با هم تصادف میکنن .
بلرویچ
بلرویچ : خوب ملت من توپ ها رو میندازم هوا یه بازی آموزشی میکنیم یاد بگیرین .
ملت : آوووووووووووووووووو
بلرویچ توپ رو میندازه هوا و بازی شروع میشه . بلافاصله گیج ممد به سمت یکی از بازدارنده ها میره و بلیز رو هدف میگیره ( به من چه ) و بازدارنده رو شلیک میکنه اما توپ به جاسم اصابت میکنه .
بلرویچ
سرخگون دست دراکو می افته . در همون لحظه اوشگول ممد میاد به یکی دیگر از بازدارنده ها ضربه بزنه اما متاسفانه چماقش از دستش در میره و میخوره توی شیشه جلویی کامیون بلرویچ اینا رو میاره پایین
بلرویچ
دراکو همینجوری جلو میره و توپ رو صاف به سمت دروازه شلیک میکنه .
کورممد دستاشو باز میکنه تا توپ رو بگیره اما متاسفانه از صحنه بازی خارج میشه و به دیواره های هاگوارتز برخورد میکنه و نقش بر زمین میشه و توپ هم یکراست میره به سمت دروازه و گل میشه
بلرویچ
در همون لحظه سامانتا فریادی میزنه و همه به سمتی که او اشاره میکرد بر میگردند . گوی زرین در هوا پدیدار شده بود و لوسیوس و ممد زیدان با سرعت به سمتش میرفتند . همه نفس ها رو در سینه حبس کرده بودند و به دو جستجوگر خیره شده بودند . در آخرین لحظه لوسیوس در یک حرکت تماشایی گوی رو می قاپه و بازی تموم میشه
بلرویچ
لوسیوس همونجور که میخندید رو به ممد زیدان میگه :
- کریچر رو میذاشتن جای تو بهتر نبود ؟
ناگهان ممد زیدان که یادش رفته بود چه قولی رو به بلرویچ داده بود میره یه کله میزنه توی چشم چپ لوسیوس و لوسیوس رو از اون بالا میندازه پایین
بلرویچ
بلافاصله همه به سمت زمین میرن تا ببینن چه بلایی سر لوسیوس اومده .
بلرویچ همونجور که داشت به ممد زیدان نگاه میکرد گفت :
- خوب ملت امیدوارم این بازی دوستانه خوب بوده باشه . فعلا جلسه تعطیله .
ملت

سوال 1 : به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟ ( 5 امتیاز )

من فکر میکنم از سیستم دو یک دو استفاده میکنن . به صورتی که گیج ممد و اوشگول ممد در دفاع . نور ممد پشت دو مهاجم و بلرویچ و جاسم هم در نوک حمله بازی میکنن و ممد زیدانم که جستجو گره .

البته در حین دفاع ممکنه تاکتیکشون به دو سه تغییر کنه .

- سوال 2 : دوست داشتین یک چشم نداشتین ولی حریف تیم جاسم و نور ممد اینا نمیشدین ؟ با ذکر دلیل . ( 5 امتیاز )

من دوست داشتم اصلا چشم نداشتم ولی حریف تیم جاسم اینا میشدم . چون جاسم و نورممد ممکنه بازیکنان خوبی باشن ولی
1- کورممد دروازه بانه
2- گیج ممد و اوشگول ممد دفاع
3- بازی در زمین خودی برگزار میشه
4- تا آخر بازی یه کاری میکنیم تا ممد زیدان اخراج شه
5- بعد بازی میریم کامیون سواری
6- همشون دوستای بلرویچن پس با مرامن
7- حتما بلرویچ نکته آموزشی رو در این قضیه میدیده که اینارو با خودش آورده

- سوال 3 : چهار نمونه از تاکتیکهای تهاجمی و چهای نمونه از تاکتیهای تدافعی در بازی کوییدیچ را نام ببرید . ( 5 امتیاز )

تاکتیک های تهاجمی :
1 41 یک یک چهار
222 دو دو دو
123 یک دو سه
15یک پنج

تاکتیکهای تدافعی
4 1 چهار یک
33 سه سه
321 سه دو یک
5 پنج ( فقط دفاعی )

- سوال 4 : اگر در بین مسابقه و هنگامی که کوافل در دست شماست و در حال حمله اید ، جاسم در سمت چپ شما ، نور ممد در سمت راست شما ، ولدی کچل در مقابل شما و برادر حمید در پشت شما قرار داشتند ، شما ترجیح میدهید چه کاری انجام دهید ( 5 امتیاز )

اگر اینا حریف من بودن که همشونو دریپ میزنم و گل میزنم
اگر یارای من بودن انقدر پاس کاری میکنیم تا گل بزنیم

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
جلسه چهارم : آموزش تاکتیک های مقدماتی بازی .

طبق معمول هر جلسه بلرویچ با یکی از وسایل نقلیه جواتیش وارد زمین کوییدیچ هاگوارتز میشه .

بوووووووووق بووووووووق ..... بوووووووق بوووووووق ( این بوق با بوقهای قبلی فرق داره چون بوق کامیون بچه محل بلرویچه )

بلرویچ با سرعت و بوق زنان به وسط زمین میرسه ، ولی اینبار دیگه از دانش آموزان خبری نبود ... یعنی خبری بود ، ولی بیچاره ها با توجه به تجربیات قبلی که از ورود های وحشیانه بلرویچ داشتن ، رفته بودن گوشه موشه ها قایم شده بودن .
بلرویچ به مرکز زمین میرسه و در یک حرکت کاملا انتحاری از کامیون میپره پایین . به دنبال بلر هم جاسم و نور ممد و چند تن از هم شهری هاشون از کامیون پیاده میشن .

جاسم :

نورممد :

هم شهری های جاسم و نور ممد : اووه ... اینجا خارجه !!!

بلرویچ : سلام و صد درود و هزاران بدرود بر شما دانش آموزان عزیز و دوست داشتنی و سیفید ( نکته : بلرویچ چند روز پیش شام خونه برادر حمید اینا دعوت بود)

بلرویچ ادامه داد : خب دوستان ، همونطور که میدونین قراره امروز با تاکتیکهای مقدماتی کوییدیچ آشنا بشین . این جاسم و نورممد و دوستاشون اومدن اینجا تا با شما یه بازی دوستانه انجام بدن تا شما به خوبی با تاکتیکها مقدماتی بازی آشنا بشین . البته خودم میدونم بازی با اینها یخورده درد داره ولی ...

----------------------------------------------------------------

تکالیف این جلسه :

- ادامه نمایشنامه این جلسه ( 10 امتیاز )

- سوال 1 : به نظر شما تیم جاسم و نور ممد در این بازی از چه تاکتیکی استفاده میکنن ؟ ( 5 امتیاز )

----------------------------------------------------------

نمرات جلسه قبل بزودی اعلام خواهد شد

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.