هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
دستگیری مانداگاس فلچر در راستای اظهارات فرد و جرج ویزلی.

در راستای چاب شدن خبر دستگیری فرد و جرج ویزلی و شنیدن اظهارات آنها وزارت سحر و جادو اقدام به دستگیری مانداگاس فلچر کرد.
مانداگاس که از دستگیری خود بسیار ناخشنود بود مرتب تکرار می کرد که او یک شهروند آرام و درست کار است.
ولی هنگامی که دانگ ار با فرد و جرج روبرو کردند ساکت شد.
جرج ویزلی که با دیدن دانگ از فرط عصبانیت قصد داشت خود را از دست ماموران رها کرده و اردنگی محکمی به دانگ بزند!
فرد ویزلی که او هم از خشم پاهایش می لرزید(شاید هم برای یک چیز دیگه، ما که نفهمیدیم) رو به دانگ کرده و گفت:اخه آدم نامرد، پست فطرت (...) حال فرار می کنی آره؟ من یه دهنی از تو (...) که خودت کیف کنی!
جرج ویزلی هم چیزهایی گفت که متاسفانه غیر قابل چاپ است!
بعد از اینکه ماموران فرد و جرج ویزلی را به آرامش دعوت کردند دانگ در حالی که گریه می کرد گفت: آقا به جان خودم خودم تا حالا پام به وزارت خونه باز نشوده بود.، به جان خودم من اصلاً این کاره...

ولی با دیدن قیافه فرد و جرج از ادامه حرفش صرف نظر کرد.
فعلاً دانگ در بازداشت به سر می برد و فرد و جرج ویزلی هم تا با قرار وثیقه از بازداشت به طور موقت آزاد شدند تا دادگاه جرایم در باره این پرونده تشکیل و رای خود را اعلام کند.
تا زمان تشکیل دادگاه آنها باید هر 12 سلعت یک بار خود را به وزارت سحر و جادو معرفی کنند.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴

نارسیسا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۰ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین
تصویر کوچک شده

سارقین پاتیل دزد توسط کاراگاهان دستگیر شدند

دزدان ناشی که شبانه وارد مغازه پاتیل فروشی آقای " کُرک لیتل " شده بودند مغازه ای که در کوچه دیاگون مرکز تجاری جادوگران لندن قرار دارد، با صدای گوش خراش دزدگیر مغازه غافل گیر شده و پا به فرار گذاشتن اما حضور به موقع کاراگاهان در محل حادثه مانع از فرارسارقین شد. به گفته کاراگاهان این دو سارق " فرد و جورج ویزلی " نام دارند و فرزندان دوقلوی " آرتور ویزلی " کارمند وزارت سحر و جادو هستند.
سارقین پس از دستگیری به جرم خود اعتراف نکرده و همواره سعی در بی گناه نشان دادن خود هستن، آنها اصرار دارند توسط " ماندانگاس فلچر" سارق حرفه ای پاتیل دزد فریفته و اغوا شده اند.
جرج ویزلی در دفاع از خودشان میگوید: ما وضعمون خیلی خوبه، احتیاجی به پاتیل دزدی نداریم.
فرد سخن برادرش را تایید کرده وادامه میدهد: ما فقط به کمی خون خالص خونآشام احتیاج داشتیم، برای...برای تحقیق وآزمایش روی وسایل شوخی مغازمون،مغازه ما درست دو کوچه پایین تر از اینجاست، شما حتما اونجا رو میشناسید، مغازه وسایل شوخی زونکو.
و جرج در ادامه می گوید: ما نمی دونستیم از کجا میتونیم خون خونآشام پیدا کنیم از دانگ ( ماندانگاس ) کمک خواستیم واون به ما گفت میتونه کمکمون کنه. قرار شد امروز به محل خرید وفروش دزدها بریم، دانگ میگفت اونجا همه چی پیدا میشه و تصمیم گرفتیم با غیب و ظاهر شدن به محل بریم.
فرد میگوید: دانگ از دست ما چسبید تا مارو به محل هدایت کنه و غیب شدیم، اما تو راه همین که چشم دانگ به پاتیل های بزرگ آقای کرک لیتل افتاد، هوایی شده مارو برد تو مغازه پاتیل فروشی، مگه نه جرج!؟
جرج: آره... خودش همین که صدای زنگ خطر رو شنید فرار کرد، اگه دستمون بهش برسه! میدونیم باهاش چیکار کنیم .
فرد: ما گیج شده بودیم و نمیدونستیم چیکار کنیم، ما هیچ وقت دزدی نکردیم.
جرج: و نمی خواستیم بکنیم، اگه ما یه سارق حرفه ای و واقعی بودیم مثل دانگ زود فرار میکردیم ولی نیستیم.
آقای کرک لیتل با حاضر شدن در اداره ی رسیدگی به جرایم، شکایت خود را بزرگوارانه پس گرفت و گفت: خب هیچی از مغازه من کم نشده و این دو تا جوون هم به نظرم راست میگن چون من پدرشون آرتور ویزلی رو میشناسم آدم شریف و بی آزاریه و حالا بچه ها یه اشتباهی کردن، من معتقدم با تنبیه نمی شه کسی رو ادب کرد بهتره بهشون فرصت جبران کردن کار بدشون رو بدیم...من شکایتم رو پس میگیرم.
با اینکه آقای کرک لیتل شکایت خود را پس گرفت، دو قولوهای ویزلی همچنان در بازداشت هستن. مامور رسیدگی به کار فرد وجرج ویزلی میگوید: برای رسیدگی به جرم دیگر این دو برادر ( سعی در خرید ماده جادویی ممنوعه بدون مجوز ) فعلا باید تحت نظر باشن، تا دادگاه جرایم از نوع چهارم ( رسیدگی به کارهای غیر قانونی خرید و فروش بدون مجوز ) به کارشون رسیدگی کنه .

ویرایش شده توسط سونیا بلک در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۲۰ ۱۷:۵۹:۰۱

این نیز بگذرد !

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
گیلدروی لاکهارت از طرح جدید خود برای مبارزه با فساد سخن میگوید!

گیلدروی لاکهارت، وزیر منتحب جدید سحر و جادو به تازگی پرده از اسرار یکی دیگر از طرح های وزارتیش برداشت و در مورد طرح «خانه های پشم» سخن گفت!
گیلدروی لاکهارت در این رابطه گفت:
«متاسفانه در جامعه امروز فساد و خلافکاری رواج پیدا کرده و همه روزه در خیابان ها شاهد هستیم که جوانان به انحراف کشیده شده و روی بزها و حتی سایر حیوانات طلسم های نابخشودنی اجرا میکنند!
طی صحبت هایی که با مشاوران و سران حکومتی جادوگران داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که برای کنترل این فسادها و در امان بودن حیوانات خانگی مردم، خانه های پشم را احداث کنیم تا شهروندانی که به انحراف کشیده شده اند و میخواهند هر طور که شده، روی بزها و یا گوسفندان طلسم های نابخشودنی و غیر قانونی انجام دهند، بتوانند در این مکان ها کار خود را انجام دهند و کار به ایجاد عقده در جوانان و فسادهای خیابانی نکشد!!! لازم به ذکر است که بزها و گوسفندانی که در این خانه ها مشغول به کار خواهند شد، زیر نظر وزارت بهداشت خواهند بود و به آن ها کارت بهداشت تعلق خواهد گرفت!
امید است که با اجرای این طرح، بتوانیم جلوی حمله به حیوانات خانگی و اهلی مردم را بگیریم و از میزان تخلفات و جرایم بکاهیم!!!»

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۴

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۷ دی ۱۳۸۹
از هر جايي كه به فكرتون مي رسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
تصویر کوچک شده

ريتا اسكيتر خبر نگار سابق و ويژه ي نشريه ي وزين پيام امروز در همه جا نزديك شماست
------------------------------------------

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پیام های تبریک سران کشورهای جهان به وزیر منتخب گیلدروی لاکهارت

وزرای کشورهای آلمان، فرانسه، ترکیه، کرج!، پاکستان،موزامبیک،هونولولو و تجریش!!!! پیام های تبریک خود را بعد از انتخاب وزیر منتخب مردم جناب گیلدروی لاکهارت سریعاً با پست جادوگری و مشنگی به ایشان فرستادند.
وزیر سحر و جادوی تجریش! در قسمتی از پیام 42 متری خود خواستار افزایش صنعت توریسم جادویی بین دو کشور! شد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۱۵ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
مصاحبه با ونوس در مورد انتخابات اخير:

- خانم ونوس از اينكه با وجود گمانه زني هاي بسيار در انتخابات دور اول و با اينكه نظر سنجي ها از راي بالا شما سخن ميگفت راي نياورديد چه احساسي داريد؟
- با سلام به نظر من كيفيت آرا اهميت داره نه كميت اونها . مهم اين بوده كه آداس به من راي بده

- ولي به نظر شما 7 راي كم نبود؟
- دوست من اگه 70 رايم مياوردم اهميتي نداشت در هر حال من كه نميتونستم وزير بشم.

- چطور؟
- اي آقا مثل اينكه حواست نيست من همينجوري اومدم كانديد شدم بعد پشت سرش رفتم 200 تا كلاس و برنامه هم براي خودم چيدم به طوري كه وقت خوابيدن به زور پيدا ميكنم چه برسه به وزارت

- پس اون همه وعده هايي كه در دوران تبليغات وزارت داديد چي بود باد هوا بود؟ رول رو متحول ميكنم ساحره رو با جادوگر برابر ميكنم و غيره؟
- بايد بگم كه شما خيلي ساده هستي حالا اين همه بقيه كانديدا ها خالي بستن دو تا خاليم من بستم بد كردم؟ خواستم يكمي حال و هوا پيدا كنه

- خانم ونوس تصور نميكنيد اين دروغ هايي كه چپ و راست رديف كرديد هم به حيثيت خودتون و هم به حيثيت آداس لطمه زده ؟ شما علنا همه رو سر كار گذاشتيد
- احسنت شعار انتخاباتي من همين بوده سر كار گذاشتن ديگران و خوشحالم كه به اون عمل كردم

- اله عزيز ونوس شما يك خدا هستيد آيا درسته اينطوري با دروغ و دغل ادامه بديد؟
- آها زديد تو خال ولي بگيد خداي چي هستم . بله خداي عشق شما كدوم عشق و ديديد كه راست بگه ؟ نكنه از اين كتاباي خالي بندي ليلي و مجنون زياد مطالعه ميكنيد. بايد بگم اون چيزايي كه شما در كتاب ها خونديد در حد همون كتاب ها باقي مونده ولي من اين چيزيم كه داريد ميبينيد.

- در نتيجه انتظار حرفاي صد من يه غار ديگه اي رو هم از شما داشته باشيم نه؟
- بله چرا كه نه؟ تا الانش كه با اين سياست جلو رفتم و خيلي كيف داده بعدشم ادامه ميدم

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۷:۳۰ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
صبح امروز وزرای کشورهای : افغانستان, پاکستان, تاجیکستان, ارمنستان و چند کشورستان دیگه پیام تبریکی برای گیلدروی لاکهارت وزیر منتخب فرستاند و خواستار افزایش مناسبات دو کشور شدند.
وزرای کشورهای اوگاندا, نیجر, کنگو, مصر, فیجی, هونولولوی کوچک, هونولولوی بزرگ, قیش, کشم, لیری, ساوان و چند کشور دیگر برای گیلدروی لاکهارت وزیر منتخب آرزوی پیروزی در مراحل بعدی را نمودند و خواستار گسترش روابط سیاسی و فرهنگی!!! شدند.
از کشورهای همسایه نیز طی پیامی جداگانه تبریک فرستاده شد.
از این میان حاج شیخ سوسک قرچ العظما نیز وزارت وی را تبریک گفتند.
مرلین کبیر و گودریک گریفیندور نیز با جغدهای هوهو کن گیلدروی را کتک باران کردند.
در این میان از گیلدی میپرسیم: چه احساسی دارید از اینکه بعد از این همه سال وزیر شدید؟
گیلدی: هیچ احساسی!

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ جمعه ۱۷ تیر ۱۳۸۴

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۷ دی ۱۳۸۹
از هر جايي كه به فكرتون مي رسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
تصویر کوچک شده

ريتا اسكيتر خبر نگار سابق و ويژه ي نشريه ي وزين پيام امروز در همه جا نزديك شماست
------------------------------------------

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بمب گزاری در لندن: آیا دست لرد سیاه در کار است

از لحظات صبح امروز خبری وزارت خانه را به لرزه در آورد و چرت مرا نیز پاره کرد: انفجار در لندن...

ما بلافاصله به همراه همکاران به صحنه انفجار رفتیم و در گفت و گوی اولیه ای که با یک جادوگر که در هنگام انفجار در صحنه حضور داشته انجام دادیم اطلاع پیدا کردیم که بعد از انفجار دو مرگ خوار در آنجا دیده شده اند.
حالا باید پرسید آیا لرد سیاه در این انفجارات نقش داشته یا شاهد ماجرا به خاطر استفاده بیش از حد معجون آتشین چرت و پرت گفته.

منتظر خبر های بعدی ما باشید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از اعماق شهر لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
شکلات با طعم انتخابات
شکلات جدید
برتی بات مدیر شرکت تولید شکلات همه مزه ی برتی بات، طی سخنانی اعلام داشت:"در پی پیروزی سه تن از کاندیدا های انتخابات وزارت سحرو جادو در دور اول انتخابات،شرکت من دست به خلاقیت تازه ای زده و چهار طعم جدید به شکلات های خود اضافه کرده است."
وی افزود:"ما به منظور ایجاد مشارکت بیشتر در انتخابات، اقدام به برگزاری مسابقه ای کردیم. همان طور که حتما خودتان هم حدس زده اید نام سه طعم از چهار طعم جدید عبارتند از: طعم چوچانگ(باب طبع ساحره ها)؛ طعم گیلدی(باب طبع تفریح دوستان)؛و طعم امپراتور تاریکی(باب طبع طرفداران تاریکی). واما نام طعم چهارم فاش نخواهد شد."
این جادوگر سرمایه دار گفت:"من از تمام جادوگران چه سیاه و چه سفید تقاضا میکنم در مسابقه ای که برگزار کرده ایم شرکت نمایند. پاسخ هایتان را در مورد نام طعم چهارم از طریق پیام شخصی برای من ارسال کنید. ما به ده نفر اولی که جواب درست بدهند؛ بدون قرعه کشی یکسال استفاده ی رایگان از محصولات خود را خواهیم داد."

لطفا تبليغ نكنيد! چو چانگ

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۶ ۱۲:۱۷:۱۶

جلد هفتم کتابهای هری پاتر:"هری پاتر و چهل دزد بغداد."

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.