هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۵

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
عجب گیری کردیم ها

ببینم استاد اگه متوجه نشدی بدون که همون شب وقتی که اخطار دوم رو تو چت باکس نواختی نه اینکه کمی ترسیدم و اخراج شدن رو لمس کردم به همین خاطر امتیازات رو تغییر دادم .

سوالات به نظر خودم مشکلی نداشت چون تدریس اول بود خوب مخصوصاً اون سوال ها رو دادم ولی به جاش میخواستم در چهار تدریس بعدی جبران کنم.
حالا هم خیال میکنم اولین بارم هست نه آخرین بارم مثلاً چی میشه

آقا اصلاً نخواستم اشتباه کردیم اومدیم تدریس کردن رو انتخاب کردیم .

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

اخطار
برای سدریک دیگوری مسئول درس پرواز و کوییدیچ :

امتیازاتی که دادی مشکل داشتن و همچنین سوالا ، وقتی که اخطار اول رو گرفتی باید سوالاتت رو ویرایش میکردی .
در هر صورت دفعه بعد اخراج میشی !

( این پست توسط سدریک دیگوری پاک شده بود ، البته کامل و با توضیحات بود که حالا که ناقص هست برای این هست که دوباره زده میشه ، آخرین بارت باشه )

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اخطار دوم برای پروفسور سدریک دیگوری از گروه هافلپاف برای نحوه امتیاز دهی :

پروفسور شما سوالاتی رو مشخص کردید که مشکلاتی داشت و بعد از اخطاری که توسط بازرس گروهتون گرفتید اقدام به تصحیح ننمودید و حالا سطح امتیازات داده شده توسط شما بسیار پایین است .
در واقع امتیازات شما استاندارد نیست ، بی هیچ دلیل امتیازات فراوانی از گروه ها کاسته شد .

این امتیازت شماست :
نقل قول:
امتیازات جلسه اول

مالدبر : 4 ( برای ادامه نمایشنامه ) + 1 ( سوال اول) + 2 ( سوال دوم ) 2 ( سوال سوم ) 0 ( سوال چهارم)
جمعاً : 9 امتیاز

مرلین : 7 ( ادامه نمایشنامه ) + 3( سوال اول ) + 3 ( سوال دوم ) 0 سوال ( سوال سوم ) +2 ( سوال چهارم )
درضمن من کسی گفتم کورممد تو وسط زمین به درو دیوار برخورد میکنه ، ببینم مگه این ورزشگاه خراب شده در و دیوار نداره برای داخل شدن هان ...
جمعاً : 15 امتیاز

اما دابز : 6 ( ادامه نمایشنامه ) + 4 ( سوال اول ) + 4 ( سوال دوم ) + 1 ( سوال سوم ) + 2 ( سوال چهارم )
جمعاً : 17 امتیاز

ارنی مک میلان : 5 ( ادامه نمایشنامه ) + 2 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 1 ( سوال سوم ) + 3 ( سوال چهارم )
جمعاً : 13 امتیاز

توبیاس اسپنیپ : 4 ( ادامه نمیشنامه ) + 3 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 0 ( سوال سوم ) + 0 ( سوال چهارم )
جمعاً : 9 امتیاز

وینکی : 4 ( ادامه نمایشنامه ) + 1 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 0 (سوال سوم ) + 3 ( سوال چهارم )
جمعاً : 10 امتیاز

هدویگ : 5 ( ادامه نمایشنامه ) + 3 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 5 ( سوال سوم ) + 2 ( سوال چهارم )

ایوان روزیه : 5 ( ادامه نمیشنامه ) + 2( سوال اول ) + 3( سوال دوم ) + 2( سوال سوم ) + 1 ( سوال چهارم )

مارکوس فلیت : 6 ( ادامه نمیشنامه ) + 1 ( سوال اول ) 1 ( سوال دوم ) + 1 ( سوال سوم ) + 2 ( سوال چهارم )
جمعاً : 11

بلاتریکس لسترنچ : 6 ( ادامه نمیشنامه ) + 3 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 3 ( سوال سوم ) 1 ( سوال چهارم )
جمعاً : 15 امتیاز

بلیز زابینی : 6 ( ادامه نمیشنامه ) + 3 ( سوال اول ) + 3 ( سوال دوم ) + 1 ( سوال سوم ) + 0 ( سوال چهارم )
جمعاً : 13

ادوارد جک : 6 ( ادامه نمیشنامه ) + 1 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 1 ( سوال سوم ) + 3 ( سوال چهارم)

گويندالين مورگن : 5 ( ادامه نمایشنامه ) + 4 ( سوال اول ) + 3 ( سوال دوم ) + 3 ( سوال سوم ) + 1 ( سوال چهارم )
جمعاً : 16 امتیاز

پرسی ویزلی : 4 ( ادامه نمایشنامه ) + 2 ( سوال اول ) + 3 ( سوال دوم ) + 0 ( سوال سوم ) + 3 ( سوال چهارم)
جمعاً : 12 امتیاز

استرجس پادمور : 7 ( ادامه نمایشنامه ) + 1 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 1 ( سوال سوم ) + 0 ( سوال چهارم )
جمعاً : 11 امتیاز

سارا اوانز : 6 ( ادامه نمایشنامه ) + 3 ( سوال اول ) + 2 ( سوال دوم ) + 3 ( سوال سوم ) + 3 (سوال چهارم )

سامانتا ولدمورت : 7 ( ادامه نمایشنامه ) + 3 (سوال اول ) + 2(سوال دوم ) + 3 ( سوال سوم ) + 3 ( سوال چهارم )
جمعاً : 18 امتیاز

مثلا شما برای سوال :
پروفسور چه مدل مویی استفاده میکرد 5 امتیاز قرار دادید و امتیاز زیادی از دست رفت ، میتونستید این سوال رو در خود نمایشنامه بزارید .
همچنین برای نمایشنامه امتیازات جالبی ندادید.
حق بسیاری از دانش آموزان پایمال شده .

این دومین اخطاری است که برای شما ثبت میشود .

با تشکر
بازرس عالی رتبه

پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
سلام پروفسور عزیز!
حالا انگار من چقدر امتیاز گرفتم که ازش بخواد 3، 4 امتیاز هم کم بشه چی ازش می مونه!

ولی خودتون قضاوت کنین که اضافه نوشتن بهتر هستش یا کم نوشتن!؟!!
اشتباه دانش آموزان دیگه بودش که بجای این که پست استاد مربوطه را بخونن، گرفتن از پست من فقط تکلیفارو خوندن بدونه این که درس را خونده باشن!!!!!
مگر نه پس چرا بعضی ها از پست من پیروی نکردن یعنی اینکه پست شمارو خوندن!
بازم اگه میشه به درونه قضیه فرو برید و نظر بدید
با تشکر
مارکوس فلینت

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۵

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ یکشنبه ۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
سلام جیگر من! ببین نفس ! اگه شک داشتی ، باید میومدی از خود من می پرسیدی که کدومشه! چهارتا هم فحش بهم میدادی که آخه این چه طرز تکلیف دادنه! بعدش من مثل چی سرم رو می نداختم پایین میگفتم شرمنده! ولی شما ورداشتی رو شک و تردید حداقلش هفت هشت دقیقه وقت بچه های دیگه رو گرفتی! تقصیر اونا چی بوده!!؟
به هر حال من روی این مسئله پافشاری دارم ، ولی اینو بدون عزیز من! فکر نکنم اصن بچه ها اونقدر مثل من بی رحم و سنگدل باشن! فوق فوقشم سه چهار امتیاز ازت کم میشه! غصه نخور الان گروه شما اختلافش با بقیه بالای صد امتیازه!
در ضمن اینم بگم که اینجا من خودم رو مجاز به کثر امتیاز نکردم! از بچه ها خواستم اگه دلشون خواست می تونن کم کنن! اونم نه هر کدومشون چهار امتیاز ! میانگین پیشنهاد های همه! ازتون حداکثر یه چیزی بین یک تا چهار امتیاز کم میشه! خیالتون راحت اینجا هر کی هر کی نیست من بتونم اینهمه ازتون امتیاز کم کنم!
اگه راضی شدی که هیچی اگه نشدی برو به مدیر مدرسه بگو ببینم اون میتونه منو قانع کنه یا نه!
یا حق!

یکم آرومتر...شما مثلا استادی و الگوی دانش آموزان

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۸ ۱۷:۴۲:۴۶

<خالی خواهد بود ، برای همیشه>

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
من نمی دونم این پست رو آقای برودریک بود می خونن یا بازرس ها! به هر حال امیدوارم رسیدگی بشه. من این پست را در دفتر مدیریت زدم و همون رو این جا کپی می کنم که مخاطل آقای کوییرل هستن ولی من الان نمی دونم کی رسیدگی می کنه، اما هر جنابی که هستید، لطف کنید این رو فرض کنید با شما هستم.

با سلام خدمت کوییرل عزیز!
من یه اعتراض کوچکی نسبت به آقای برودریک بود که استاد درس ماگل شناسی هستن دارم.
ایشون در پس خود در تاپیک شرح امتیازات به دانش آموزان این اختیار داده اند که از من 1 تا 4 امتیاز کم کنند اون هم به دلیل این که به قول ایشون توهم زدم و تکلیف اضافه نوشتم!!!!!!!!!!!!
اول از همه شما نوشته ای که در کلاسشون بود را نگاه کنید:

نقل قول:

جلسه ی اول :
معرفی :
معرفی یعنی اینکه هر کسی که دلش خواست می تونه با معرفی خودش به صورتی نچندان بلند (بین پنج تا ده خط)، بسته به زیبایی نوشته ش و البته داشتن طنز بیشتر ، از بین یک تا پنج امتیاز از جلسه ی اول دریافت کنه ...
ماگل شناسی مقدماتی : توضیحی کوتاه درباره ی ماگل ها و تفاوت ماگل ها و جادوگرها، نقص ها و برتری هاشون نسبت به جادوگر ها و ...

خوب من با دیدن این حالت شک کردم که نکنه باید هر دو رو نوشت!
به همین دلیل اینم به لیست تکلیف هام اضافه کردم چون می دونستم که اگه ننویسم مشکل برام پیش میاد نه این که اضافه بنویسم.
به همین دلیل در اول پستم هم نوشتم:

نقل قول:

سلام بر پرو بری .... ببخشید منظورم پروفسور برودریک هستش( جسارت نباشه... اینا همه جدیه )
اول قبل از این که سوال رو پاسخ بدم ، می خواستم بگم که من نمی دونم الان باید سخن هایی از بزرگان ماگل بگم یا این که همان طور که در برنامه ی درسیتون بود ، باید درباره ی ماگل ها و تفاوت ماگل ها و جادوگرها، نقص ها و برتری هاشون نسبت به جادوگر ها و ... بگم؟!!!!!
بالاخره من جفتشو می گم ، هر کدوم رو که باید می نوشتم ، حساب کنید.

و برای تاکید بیشتر که من واقعا این رو از روی شک نوشتم دوباره در آخر پستم هم این را نوشتم:

نقل قول:

دیگه پروفسور من نمی دونم کدوم رو باید می نشوتم ولی فکر کنم هر سه را باید می نوشتم به هر حال شما همشو گفته بودین!!!!
با تشکر
مارکوس فلینت!

من دیگه نمی دونستم که بقیه بچه ها از روی من می خوان بنویسن بدون این که متن من رو بخونن!!!!
امیدوارم که بررسی بشه.
با تشکر

این پست رو باید در دفتر اساتید بزنی تا استاد خودش بررسی کنه و یا به بازرس گروهت بگی.اگه به توافق نرسیدید میتونی به مدیر شکایت کنی.

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ای استاد ای پروفسور ای گریفیندوری ای...

برای هزارمین بار:
بابا مثلا استادی شما
بازرس فقط حق دخالت در کار اساتید رو داره
شما خودت باید کلاست رو اداره کنی و به دانش آموزات امتیاز اضافه و یا کسر کنی.
شما این حق رو داری که به عنوان استاد با این دانش آموز برخورد کنی (امتیاز کم کنی و یا حتی اخراج کنی)

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
اعتراض پروفسور جوزف ورانسكي استاد درس تغيير شكل به يك شاگرد بي ادب :
نقل قول:
من هیچوقت ندادم! ولی تغییر شکل دادم! یک بار سر کوچه یک خواهری آمد جلو به من گفت چقدر تو نازی! بیا با هم بکنیم بازی! بعد منو برد تو کوچهشون ، بعد کوچه بن بست بود! بعد گراپ سر کوچه ی بن بست بود ، بعد من تغییر شکل دادم به سگ و فرار کردم!

اين جواب يكي از سوالات درس من توسط ايشون بود كه من به وسيله ي پيام شخصي نامشون رو به بازرس عالي رتبه ي هاگوارتز اعلام مي كنم . خواهش مي كنم كه يا امتياز لازم از گروهشون كم بشه و يا به پروفسور كوييرل اطلاع بديم بلاكشون كنند . به دليل اينكه جمله ي اول اين پاسخ بسيار كريه بود .
با تشكر ، جوزف ورانسكي ، استاد تغيير شكل

[

دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۸:۵۱ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

اخطار اول
برای پروفسور ژرمانیا پندلتون
استاد درس نجوم و اختر فیزیک
نحوه تدریس(بخش تکالیف)

سلام همکار گرامی:

نحوه و شیوه تدریس کلاس شما به خود شما مربوط است، شما استاد هستی.
اما تکالیف شما شامل 9 سوال بوده که 8 سوال آن چند گزینه ای بوده است، خب هیچ قانونی وجود نداره که بگه حق ندارید سوالات و تکالیف چند گزینه ای بدید، اما پروفسور، شما امتیازات هیچ کدوم از تکالیف رو اعلام نکردید.
این کار شما خطا بوده است و نیازمند اخطار، جهت هوشیاری و دقت در تکلیف دادن شما می باشد.
لذا تقاضا می شود اگر دسترسی ویرایش هنوز برای شما محدود نشده است، برید و امتیازات هر تکلیف را ذکر کنید. یا اینکه در پستی جداگانه اعلام نمایید.

با تشکر
بازرس عالی رتبه هاگوارتز

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پرفسور کوییرل ببخشید !

برودریک بود گفتن :
نقل قول:
از بازرسان گرامی ممنونم بابت اینهمه توجه و تعهد !

آما

بهتر نیست کمی صبر داشته باشید ، یکم صبر کنید ببینید جلسه ی اول دبیران به کجا کشیده میشه ، جلسه ی اول همیشه نوعی آشنایی داره و زیاد به تدریس مرتبط نیست! در هر صورت می بایست که تا قبل از اتمام جلسه ی اول فقط نظاره گر باشید ، ببینید استاد مربوطه چه اهدافی رو پیاده میکنه ، دوستان اینقدر شور و اشتیاق نشون میدید یه وقت بهتون فشار میاد!!

گذشته از شوخی بهتره که اول بگذارید ببینید اساتید می خوان چیکار کنن بعد نسبت به روش تدریس یا هر چیز دیگه ای اظهار نظر کنید ، هنوز به صورت رسمی جلسه ی اول تموم نشده می بینم خیلی فعالیت میکنید! ممنون از توجهتون و در ضمن! دقت کن فرزندم ، من یک مقاله برای معرفی دادم در حدود پنج تا ده خط و یک مقاله ی بیست خطی!
آها تا یادم نرفته از اونجایی که میبینم شما خیلی شور و اشتیاقتون زیاده شاید بهم فرصتش رو ندید بعداً بگم ، نفر اولی که در کلاس من تکالیفش رو پست کرده بر اثر یک سوء برداشت که به گمانم نوعی توهم حاد بوده ورداشته یک توضیح در مورد ماگل شناسی برام نوشته که با این کارش به خیلی از بچه های دیگه هم زحمت نوشتن اون تکلیف کذایی رو هم داده! من اولش خواستم بیام و اعلام کنم که این تکلیف توسط من اعلام نشده ولی بعد دیدم که بهتره هیچی نگم بزارم آخر سر از خود بچه ها که این تکلیف رو انجام دادن نظر خواهی کنم ببینم چند امتیاز بابت این حرکت خفنگ برادر گلمون که به گمانم از اسلیترین بود کم کنیم! بالاخره کلی وقت و انرژی از بچه ها گرفته ، و همینطور نمرات رو طوری تنظیم کردم که بتونم به هر شخصی که اون مقاله رو نوشته برای پایمال نشدن زحماتش یک امتیاز بدم!
اگر مخالفت یا پیشنهادی دارید بهم بگید ممنون میشم!
حرفی نیست یا حق!

از شما هم ممنون که ماجرا ها رو دنبال میکنید !

باید بگم که این فعالیت بازرسان صرفا جهت افزایش پست ... نیست برای این هست که پروفسوران محترم در کلاسهای بعدی خودشون این قواعد رو در نظر بگیرن تا بهترین تدریس رو ارائه کنند و بتونن به عنوان یکی از اساتید نمونه انتخاب شوند !
در ضمن دومین موردی که بازرسان اساتید رو زیر فشار کلاسها قرار میدن برای این هست که اعضایی که مایل به شرکت در مدارس هستن زمانی تکالیفشون رو ارائه میدن که کلاسی جالب ، پر محتوا و استاندار باشه !
به عنوان مثال کلاس شما یکی از کلاس های خوب هاگوارتز بود که هنوز هم شاهد فعالیت زیادی از طرف اعضا در کلاس مربوطه هستیم !

با تشکر
موفق باشی !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.