هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱۱:۲۰ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

استن شانپایک :
نقل قول:
1- خوب با وجود کناره گیری سیریوس که یکی از اصلی ترین رقیب هات بود ، تو یک قدم دیگه به پیروزی نزدیک شدی ! به چه دلیل میگی که موضوع تو انتخابت تاثیری نداره ؟؟

خوب به نظر من این یه خورده کم لطفیه ! چون خیلی ها هدفشون شرکته و با کنره گیری کاندیداشون میرن سمت کسی که بهتر از دیگرانه ! و این خودش کلی تاثیر میزاره

اول اینکه ، پیروزی ای وجود نداره ، زمانی من و جادوگران به پیروزی میرسه که کسی به وزارت برسه که بتونه باعث بشه رول پیشرفت کنه و باعث شکوفایی اون بشه ! یه تیکه از امضات رو من خیلی دوست دارم و خیلی قشنگ هست : وقتی رول دسته چند تا بچه میفته نباید انتظار فعالیت بیشترم داشت !

دقیقا همینطوره ، ولی یه موردی اشتباه هست توش ، وقتی رول دسته چند تا بچه میفته نباید انتظار فعالیت مفید ! داشت ! فعالیت همیشه وجود داره ولی اون فعالیته مفیده هست که اینجا کلیدیه نقشش ! اینکه رول روزی هزار تا پست بخوره ارزشی نداره و ممکنه عین هزار تا پست مربوط به انتخابات وزارت یا گفتگو با ناظرین باشه ، این مهمه که هفته ای یک پست بخوره ولی اون پست با محتوا باشه ! وقتی کسی میخونه بتونه یه چیزه جدیدی یادش بده ، بتونه خنده رو روی لب کسی بیاره یا جدی بودنش خواننده رو تحت تاثیر قرار بده ! خارج از اکیپ اصلی وزارت ، اکیپی تشکیل میدم در صورت وزارتم که از رول نویسانی باشن که بتونن این کار ها رو انجام بدن ، رول هایی بنویسن که باعث بالا رفتن ارزش رول بشه ، حتما از کاندید های فعلی برای این امر استفاده میکنم .

ولی خوب ، بر گردیم به موضوع اصلی ، اگر کسی مثل سیریوس و اینیگو وزیر میشدند ، برای من پیروزی بود ، چون وزارت این نیست که دسترسی انجمن بگیری و رنک وزیر بیاد بالای سرت ، وزارت کار و توانایی میخواست و مطمئنا من وقتی ببینم کسی هست که میتونه این کار رو بکنه و خودم هم میتونم به عنوان یه عضوه عادی کمکش کنم ، پیروزی بیشتری هست .

در مورد کناره گیری سیریوس هم باید بگم که ، مثلا من فقط به خاطر استرجس پادمور که کاندید وزارت هست میام توی این جو و طرفدارش میشم و از اهداف و توانایی سایر کاندیدا خوشم نمیاد ! وقتی استرجس کنار بکشه ، من هم میرم کنار و سایر کاندیدا برام اهمیتی نداره و اینکه به این سمت اومدم به خاطر استرجس بود ، نه وزارت ! در این صورت دیگه طرفداری نمیمونه ، امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .

نقل قول:
کلن نظرم در مورد ستادت و برنامه هات اینه که ، همه چیز خوبه و اگه بد شانسی نیاری احتمال 99% وزیر میشی .. و خوب اگرم خیلی بد شانس باشی همون یک درصد کافیه منم احتمال 100% !!!! به خودت رای میدم

هووم ، بازم میگم شانس برای من و وزارت اینه که کسی وزیر بشه که توانایی کار داشته باشه ، اینکه من انتخاب بشم ، یعنی تونستم معروف تر بشم ! و این شانس مفیدی نیست ، چون با فعالیت مفید میشه بهش رسید و حتما وزارت و اینها نیاز نیست ... ممنون از حمایتت ، کسی رو انتخاب کن که فکر میکنی میتونه و مهم نیست که چه کسی باشه .

خوشحال شدم از حضورت توی ستاد انتخاباتی ، امیدوارم همراه اعضای فعالی مثل تو و خیلی های دیگه وزارت خوبی داشته باشیم .

بارتی کراوچ :
نقل قول:
1- اگر کسی به شما در فعال کردن رول کمک نکنن چه می کنین ؟

2- آیا هماهنگ کردن انجمن های دیگر با این انجمن به بهبود رول کمک می کند ؟ چگونه ؟

3- در شماره ی 3 منظورتون ، همون تاپیکی که شما در انجمن کوئیدیچ ایجاد کردید و هر هفته در مورد مسائل پیش آمده همه پرسی می کردید ؟ چیزی شبیه همین ؟

4- موافق شماره ی 4 مخصوصا بخش دوم هستیم

5- به نظرتون هفته ای یکم سخت نیست ؟ آیا ماهانه بهتر نیست ؟

1. هووم ، هر کسی که جادوگران براش اهمیت داره کمک میکنه ، اگر من وزیر بشم ، وزارت و سایت برای من نمیشه یا جزو ارثیه خانوادگیم محسوب نمیشه ، من فقط یه واسطه و یه مسئولی میشم که نقشم خیلی کم رنگ تر و بی ارزش تر از کسی که هست توی انجمن فعالیت میکنه و با رول های خوبش کمک میکنه . لازمه که بگم انتخاباتی مخصوص وزارت مده نظرم که هر ماه کسی که بهترین فعالیت رو توی وزارت داشته معرفی میشه و رنکی بهش تعلق میگیره .

2. صد در صد ! کار وزیر بهبود رول هست ، اگر قرار بود فقط وزارت فعال بشه و وزیر بچسبه به وزارت ، که اصلا نیازی به رتبه وزیر نبود ، ناظر عادی انجمن که بهتر میتونه رسیدگی کنه ... مثلا وقتی مرگخواران و محفلی ها با وزارت فعالیتشون مچ بشه ، میتونیم ایده هامون رو یکی کنیم ، افکاری که لرد داره یا سران محفل و مسئولین وزارت رو به کار بگیریم و مثلا کیفیت جنگ های این سه گروه رو بالاتر ببریم و خیلی کار های دیگه !

3. دقیقا یه همچین چیزی مد نظرم هست ، یعنی به جای اینکه اعضا برن با هم دیگه در مورد بی کیفیتی ایفای نقش بحث کنن و اون رو به سخره بگیرن ، میتونن بیان توی اون تاپیک نظر سنجی انتقاد کنن در مورد ایفای نقش و حرف هاشون رو بزنن و مطمئن باشن که بهشون رسیدگی میشه و از کنارشون گذشته نمیشه ! در اون تاپیک نظر سنجی هر کسی میتونه هر یک از اشکالات وزارت و رول رو بگه و همینطور پیشنهاداتی که برای بهتر کردن رول داره رو مطرح کنه !

5. هووم ، سختیش اهمیتی نداره ، چیزی برای من حائزه اهمیت که همه رو برای فعالیت مفید ترغیب کنه ، اگر من وقت این کار رو نداشته باشم و فکر کنم سخت هست اصلا نباید کاندید بشم ! چون وزارت یعنی مسئولیت سنگین و فشار بیشتر !

نقل قول:
خب راستش منم با این نظرش موافقم ، یعنی ممکنه که خیلی از طرفداراش که اونو تو اولویت قرار داده بودن و تو رو بعد از اون بهت می پیوندن و خیلی ها که از محفل بودن هم به آلبوس سوروس و بعضی ها هم در این مابین به بقیه . در هر صورت ممکنه که به نفع یک یا دو نفر بشه ولی همونطور که توضیح دادم هم ممکنه که تغییری ایجاد نکنه ، تغییر بخصوصی !

ممکن هست همینطور باشه !
در مورد این که ممکنه محفلی ها به آلبوس سوروس رای بدن ، یا مرگخواران و گریفیندوری ها به من رای بدن ، یا اسلیترینی ها و ... به اینیگو رای بدن ، باید بگم که اصلا اینطور نیست ! وزارت یعنی زحمت و تلاش وزیر و این هیچ ارتباطی نداره که وزیر گریفیندوریه یا محفلیه یا ... و مطمئنم نود درصد افرادی که در انتخابات شرکت میکنند ، اولویتشون توانایی کاندید هست ، نه گروه هایی که داره ! و ده درصد باقی مونده که اولویتشون مربوط به گروه ، عده ای از اعضایی هستند که عموما تازه واردن ، یا قدیمی هایی که در باغ نیستن ! و معلوم نیست چه فکری میکنن یا مثلا اگر وزیر راونکلاوی باشه خیلی به راون میرسه و اونجا رو میترکونه و برترین گروهش میکنه و این حرفها که برای من اصلا ارزشی نداره .

ممنون که به اهدافی که گفته بودم پرداختی .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۷:۳۷ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
خب ... با توجه به اهدافی که شما در همین تاپیک صفحه ی 4 در پست 2# بیان کردید چندین سؤال داشتم .

نقل قول:

اهداف بلند مدت وزارت :

1- ایجاد سوژه های پر طرفدار متعدد رول در درون انجمن وزارت

2- ایجاد سوژه های جالب در سایر انجمن های رول پلیینگ و هماهنگ کردن سایر انجمن ها با وزارت

3- بررسی مشکلات ایفای نقش ، در تاپیک مجزا ، نظرسنجی از اعضا و پرداخت به مسائل حاشیه ای ایفای نقش و سعی در رفع آنها

4- ایجاد دو سازمان برای فعالیت های آسلامی و غیر آسلامی برای طرفداران

5- پرداخت بیش از پیش به محفل و مرگخواران و برگزاری مسابقاتی تحت عنوان جنگ های گروهی و انتخاب بهترین مرگخوار و محفلی در هر هفته

6- دعوت از مدیران برای فعالیت در رول پلیینگ و ارج نهادن به این دست اندر کاران عزیز و در واقع گل های سایت

خب طبق این صحبت ها چندین سؤال رو بیان می کنم :
1- اگر کسی به شما در فعال کردن رول کمک نکنن چه می کنین ؟

2- آیا هماهنگ کردن انجمن های دیگر با این انجمن به بهبود رول کمک می کند ؟ چگونه ؟

3- در شماره ی 3 منظورتون ، همون تاپیکی که شما در انجمن کوئیدیچ ایجاد کردید و هر هفته در مورد مسائل پیش آمده همه پرسی می کردید ؟ چیزی شبیه همین ؟

4- موافق شماره ی 4 مخصوصا بخش دوم هستیم

5- به نظرتون هفته ای یکم سخت نیست ؟ آیا ماهانه بهتر نیست ؟

---------------------------------------------------------------------------------
استن شانپایک گفته :

نقل قول:

1- خوب با وجود کناره گیری سیریوس که یکی از اصلی ترین رقیب هات بود ، تو یک قدم دیگه به پیروزی نزدیک شدی ! به چه دلیل میگی که موضوع تو انتخابت تاثیری نداره ؟؟
نقل قول:
به نظر من با کنار کشیدن سیریوس برای من اوضاع فرقی نکرد ! هر کسی طرفدار خودش رو داره و اشخاصی که به کار و تواناییش ایمان دارند و کنار کشیدن سیریوس باعث نمیشه که من طرفدار جدیدی پیدا کنم یا طرفداری رو از دست بدم .

خوب به نظر من این یه خورده کم لطفیه ! چون خیلی ها هدفشون شرکته و با کنره گیری کاندیداشون میرن سمت کسی که بهتر از دیگرانه ! و این خودش کلی تاثیر میزاره .

خب راستش منم با این نظرش موافقم ، یعنی ممکنه که خیلی از طرفداراش که اونو تو اولویت قرار داده بودن و تو رو بعد از اون بهت می پیوندن و خیلی ها که از محفل بودن هم به آلبوس سوروس و بعضی ها هم در این مابین به بقیه .
در هر صورت ممکنه که به نفع یک یا دو نفر بشه ولی همونطور که توضیح دادم هم ممکنه که تغییری ایجاد نکنه ، تغییر بخصوصی !

پیام زده شده در: ۰:۲۴ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
یه چنتا سوال داشتم ازت ؟

نقل قول:
به نظر من با کنار کشیدن سیریوس برای من اوضاع فرقی نکرد ! هر کسی طرفدار خودش رو داره و اشخاصی که به کار و تواناییش ایمان دارند و کنار کشیدن سیریوس باعث نمیشه که من طرفدار جدیدی پیدا کنم یا طرفداری رو از دست بدم .

خوب به نظر من این یه خورده کم لطفیه ! چون خیلی ها هدفشون شرکته و با کنره گیری کاندیداشون میرن سمت کسی که بهتر از دیگرانه ! و این خودش کلی تاثیر میزاره

............
کلن نظرم در مورد ستادت و برنامه هات اینه که ، همه چیز خوبه و اگه بد شانسی نیاری احتمال 99% وزیر میشی .. و خوب اگرم خیلی بد شانس باشی همون یک درصد کافیه
منم احتمال 100% !!!! به خودت رای میدم

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

بارتی کراوچ :

1. با توجه به کنار کشیدن سیریوس بلک و خودت ، میتونم بگم جالب نخواهد بود وضع ، چون سیریوس یکی از افرادی بود که از نظر من توانایی این کار رو داشت و خیلی بهتر از من میتونست کار کنه برای وزارت در صورتی که به عنوان وزیر انتخاب میشد ، امیدوارم نتیجه نظرسنجی طوری نباشه که فعالیت خیلی ها فقط مختص تاپیک هایی باشه که خودشون توی ایفای نقش ایجاد کردند و بس !!

2. برای من اهمیتی نداره این موضوع ، کسی که توانایی این کار رو داشته باشه و انتخاب بشه ، مسلما ارزش بیشتری داره ، چون در این زمان وقت من هم گرفته نمیشه برای وزارت و میتونم توی بخش های دیگه کمک کنم .

3. به نظر من با کنار کشیدن سیریوس برای من اوضاع فرقی نکرد ! هر کسی طرفدار خودش رو داره و اشخاصی که به کار و تواناییش ایمان دارند و کنار کشیدن سیریوس باعث نمیشه که من طرفدار جدیدی پیدا کنم یا طرفداری رو از دست بدم .

4. میتونم بگم هفته جالبی نبود ! عموم ستاد ها به سخره گرفته شدند و فقط طنز و شوخی در بر داشتند ! در صورتی که وزیر باید از زمان کاندید شدنش به فکر ایده ها و کارهایی که برای وزارت میخواد انجام بده باشه ! الان خیلی ها فکر میکنند خوب کاندید شدن و توی نظر سنجی میرن و رای میارن و تموم شد همه چیز ، معروف میشن و به قولی میترکونن ! ولی متوجه نیستن که انتخاب شدن به معنی یه مسئولیت خیلی سنگین و فشارهای بسیار زیادی هست که عده خیلی کمی تونستن تحملش کنن و عده کثیری با توجه به توانایی بسیار بالایی که داشتند کنار کشیدند !

5. سخت ترین رقیبم ، دوست عزیزم اینیگو ایماگو هست ، که انتخاب شدنش به عنوان وزیر نه تنها باعث نمیشه من حتی ذره ای احساس ناراحتی کنم ، بلکه باعث میشه که خیلی خوشحال هم بشم که شخصی که ایده ها و توانایی من رو داره ، بتونه کار ها رو انجام بده و منتظر رول پلیینگی قدرتمند باشم .

6. پرسی ویزلی کسی هست که جادوگران براش بسیار اهمیت داره ، وقت و انرژی زیادی صرفش میکنه و اگر حرفی بزنه هر اتفاقی هم بیفته بهش عمل میکنه و اگر قصد کاری داشته باشه ، تا انجامش نده دست بردار نخواهد بود .

7. تبریک میگم ... موفق باشی ؛ حضور طرفدارانی مثل تو و سایرین ارزشش از ده بار وزیر شدن بیشتر هست . چون وزارت به جز ضرر چیزی نداره ولی دوست و طرفدار خیلی با ارزشند .

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب پرسی ویزلی عزیز ...

1- شما انتخابات وزارت که خیلی بهش نزدیک شدیم رو چجوری می بینین ؟

2- امیدی برای پیروزی دارین ؟

3- به نظرتون با کنار کشیدن سیریوس بلک عرصه برای رسیدن به وزارت برای شما تنگ تر شد یا خیر ؟

4- این یه هفته ای که از شروع کار کاندید ها گذشت رو در چند جمله بیان کنید ...

5- به نظرتون سخت ترین رقیبتون برای وزارت کیه ؟

6- می تونین پرسی ویزلی رو در یک جمله بیان کنید ؟

7- قصد خز کردن عدد مقدس بود که به قصد رسیدیم

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

بارتی کراوچ :

برای انتخاب معاونین ، یه سری مسئله کلی مد نظر هست ، توجه خاصی به فعالیت توی این انجمن نمیکنم ، موردی مد نظرم که فکر نمیکنم نیاز باشه فعلا بگم ، ولی کسی جزو معاونین وزارت هست که هم ایده های خوبی داشته باشه و هم توانایی اجراشون رو و هم وقت کافی ... ولی دوستانی که تا اینجا توی وزارت فعالیت داشتند و در دوره قبل وزارت یا دوره های قبل مسئولیت هایی داشتند ، حتما ازشون استفاده میشه در وزارت ، به پاس کارهایی که کردند و سابقه ای که در این مورد دارند .

خوشحالم که ستادم از یکی از اعضای خوبی مثل تو استفاده میکنه که باعث رونق و فعال تر شدن و با ارزش تر شدنش میشن .

آلبوس دامبلدور :

به بــه ! چطوری عزیزم ؟ کجایی بابا آلبوس ، باورت نمیشه از وقتی که آخرین جلسه خصوصی تموم شده تا الان چشمم به در هست که کی میای تا دوباره کنار هم باشیم .

در مورد اون شباهتی که گفتی ، ترجیح میدم تا زمانی که به وزارت نرسیدم حرفی نزنم

1. ممنون از اینکه این مورد رو اینجا گفتی و من رو بیش از پیش خوشحال کردی که دوباره به قبل برگردم ! هووم ، ملت نمیدونن علاقشون از کجا نشات میگیره به پرسی ولی هر طور باشه علاقه قدرتمندی باید باشه که با توجه به اعتراضاتی که در این زمینه و همینطور کپی رایت پرسی کردم ، توجه نکردند و ادامه دادند ! همه پرسی ! اگر دقت کنی اصلا مشخص هست که میگه همه پرسی ، یعنی همه باید پرسی باشن ، یا همه باید مثل پرسی باشن

2. هوووم، من مخالفم با پُرسی غذا دادن یا دیسی یا بشقابی یا ... به نظره من غذا باید شعار به همین سادگی به همین خوشمزگی رو در درجه اول داشته باشه ، نحوه توزیعش هم مهم نیست ، هر طوری بیشتر حال بده همونطوری میدیم

3. اصلا من علاقه ای به بحث در مورد سوابق ندارم ، نظرم هم این هست که هیچکسی اینجا سابقه ای نداره ، حالا میخواد یه عضوه جدید باشه ، من باشم یا مدیران سایت ... مثلا وقتی تو یک سال هیچ فعالیتی نداری ، وقتی یک عضوی که تازه عضو شده باهات صحبت کنه ، به این فکر نمیکنه که این طرف سال پیش چه سوابقی داشته و چه کارایی کرده ، با خودش میگه این الان اصلا توی جادوگران فراموش شده هست و هیچ ارزشی نداره ، چون الان دیگه کسی نیست ! دقیقا من هم همین نظر رو دارم ، فرقی برام نداره که یوزر مثلا 2 سایت چه کسی بوده ، چه دسترسی هایی داشته یا چه کارهایی کرده ، چیزی که اهمیت داره کارهایی هست که در حال حاضر انجام میده و این اهمیت داره .
در مورد اینکه چند درصد رای میارم هم باید بگم که این برای من اهمیتی نداره ، کاندید هایی هستن که من قبولشون دارم و اهداف و نظرشون مثل من هست و میتونن مفید باشن و با این اوصاف اصلا اهمیتی نداره که من رای میارم یا نه ، و البته این رو هم باید بگم که همیشه توی همه انتخابات باید همینطور باشه ، اینکه چه کسی رای میاره نباید مهم باشه ، این که کسایی هستن که توانایی اداره وزارت رو دارند مهم هست .

4. دلیل اینکه الان من اینجا دارم جواب میدم و توی ستاد میان ، به این خاطر نیست که فکر میکنم خودم بهترین گزینه هستم و باید رای بیارم ، و اگر هم رای بیارم نظرم تغییر نمیکنه که من بهترین کسی بودم که رای آوردم و حقم بود ، چون اینطور نیست . اینیگو ایماگو و سیریوس بلک هر دو بهترین گزینه برای وزارت هستند و میتونن خیلی مفید باشن و امیدوارم اگر به عنوان وزیر انتخاب شدند از هم به عنوان معاون و همکار در وزارت استفاده کنند تا رول پلیینگی متفاوت داشته باشیم .

5. ساعتی قبل از به نیمه رسیدن شب پرسی ویزلی و آلبوس دامبلدور به قصد برگزاری کلاس خصوصی جبرانی تغییر شکل به اتاق خالی ای در طبقه سوم مراجعه کردند و الان با گذشت چند ساعت اثری از برخورد طلسم های تغییر شکل به اشیا دیده نمیشد و تنها صدای جیغ و دادی عاجزانه شنیده میشد

6. من متاسفم از این اتفاق ، با مدیر برنامه هام صحبت کردم و ایشون گفت که صلاح هست برای خراب نشدن جلوه یکی از کاندید های وزارت مدتی از حضور در جلسات حضوری شما اجتناب بورزم ... البته متوجه شدم که مدیر برنامه هام با توجه به توصیه هایی فراوانی که به من میکرد ، در طول هفته گذشته علاوه بر کلاس های خصوصی فوق فشرده ، کلاس خصوصی جبرانی و تقویتی و اضافی هم با شما داشته ولی میتونم اطمینان بدم بعد از انتخابات ، کم کاری مدت قبل رو جبران میکنم

7. هووم ، فکر میکردم باید اطلاع داشتی باشی ، در حال حاضر زن و بچه ندارم و بصورت سیار کار میکنم فعلا با جادوگران محترم برنامه هایی داریم که امیدواریم در آینده به سراغ ساحره های محترم هم برویم

8. در مورد ناظرین سایت باید بگم که به هیچ وجه ، در حال حاضر ناظرین سایت ضعیف ترین گروه رو تشکیل دادند ! از لحاظ کار کردن ، وقت گذاشتن ، توانایی و ... ! رسیدگی به ناظرین مربوط به وزارت نیست ، ولی از اونجایی که مسئولیت وزیر رسیدگی به ایفای نقش هست و ناظران هم جزء مهمی از ایفای نقش هستند چون مسئولیت اداره اون رو دارند ، حتما به همراه معاونین و مسئولین وزارت صحبت میشه با مدیران که ناظرانی که صلاحیت این کار رو ندارند برداشته بشن و ناظرانی با مسئولیت پذیری بالا و توانایی بالا برای این کار گذاشته بشن . متاسفانه عده زیادی فکر میکنن کسی که 500 تا رول نوشت و هزار بار اسمش در رول های دیگران اومد و یه مقدار برای خودش معروف شد و چند نفر شناختنش توی رول ، خیلی برای نظارت رول مناسب هست ؛ در حالی که میتونم اعضایی رو مثال بزنم که مدت زیادی نیست عضو شدند ولی تواناییشون از ناظران رول پلیینگ به مراتب بالاتر هست !

9. ارتش وزارت نه با محفل هست و نه با مرگخواران ! ارتش وزارت مختص وزارته ، همونطور که در کتاب هم میبینیم ارتش نه حامی مرگخواران هست و نه محفلی ها ... البته برای این ارتش برنامه های خاصی هم دارم که اگر به عنوان وزیر انتخاب بشم اون ها رو اجرا میکنم و کاری میکنم که دیگه طرف جنگ ها فقط مرگخواران و محفلی ها نباشند و ارتش وزارت به عنوان یکی از قدرتمند ترین گروه ها روی کار بیاد و باید بگم که مرگخوار بودن من هیچ تاثیری در این نداره که طرف مرگخواران رو بگیرم یا محفل رو ... البته لازم به ذکره که در صورتی که وزیر بشم ، به هیچ وجه از فعالیت خودم به عنوان یک مرگخوار وفادار کم نمیکنم ، ولی فقط در انجمن های مربوطه و میتونم اطمینان بدم که این مورد به هیچ وجه تاثیری در انجمن وزارت و زیر مجموعه هاش نمیگذاره .

10. من آغوش دیوانه ساز رو بیشتر ترجیح میدم ، شاید بپرسی چرا ، ولی میتونم به جرات بگم که ، دامبلدور فقط بلده جلسه خصوصی بزاره ، ولی دیوانه ساز تا حدی پیشرفته که آوازه بوسش توی همه اقشار پیچیده و من بیشتر ترجیحش میدم ولی میتونم بگم که از آغوش دیوانه ساز بیشتر میترسم و بر خلاف دیگران احساس علاقه و محبتی وافر به دامبلدور گلم دارم

بی نهایت با حضورت توی ستاد من رو خوشحال کردی عزیزم .

پیوز :

1. هاگوارتز یکی از زیر مجموعه های وزارت هست و هافلپاف هم جزئی از هاگوارتز ، پس مسلما تحت حمایت وزیر و وزارت قرار میگیره و فرقی با سایر گروه ها نداره ؛ اگر پست های قبلیم رو که در مورد هافلپاف صحبت کردم خونده باشی ، متوجه میشی که بحث های من با هافلپاف ، فقط در محدوده اعضای دو گروه متفاوت هست و مسلما وقتی به عنوان وزیر انتخاب بشم و مسئول باشم در قبال گروه ها ، همه گروه ها یکسان خواهند بود ، چرا که بهتر شدن هافلپاف باعث میشه که کل رول بهتر بشه و همینطور هم سایر گروه ها و اگر لازم به موردی هم باشه به عنوان یکی از مسئولین نسبت به گروه ها ، از ناظرین محترم اون انجمن کمک گرفته میشه . در مورد اوباش هم ، بله ، اوباش هم یکی از گروه های خوب سایت هست که توسط افراد توانایی مثل بورگین و شما اداره شده و حتما ازش حمایت میشه و بهش پرداخته میشه و در صورت لزوم ، توسط من و معاونین وزارت راهنمایی هایی در جهت بهتر شدنش و پیشنهادهایی در قبالش انجام میگیره .

2. هوووم ، من رو خز کردن ملت ! اصلا من اینطوری نبودم ، من همینجا پشت این تریبون و پشت همین آلبوس اعلام میکنم که من اشتباهیم

3. در جواب به آلبوس گفتم ، دلیل اینکه من جزو کاندیدهای وزارت هستم این نیست که خودم رو شخصی با صلاحیت میدونم یا فکر میکنم بهترین گزینه برای وزارتم ، نه اصلا اینطور نیست و فقط به خاطر علاقه ای هست که به ایفای نقش دارم و در این زمینه هم از هر کسی که فکر کنم توانایی اداره وزارت رو داره حمایت میکنم . در مورد افرادی که توانایی اداره وزارت رو دارند و وزیران مناسب و بهتری نسبت به من هستند ، اینیگو و سیریوس هستند و کاندید هایی که به بهترین نحو میتونن به بهتر شدن فعالیت وزارت کمک کنند ، بارتی ، گلگومات ، آلبوس سوروس و هوگو هستند

4. اهدافی در محدوده رول برای موجودات جادویی و روح ها در نظر دارم که اگر امکانش بود و انتخاب شدم اجرا میکنم ، اگر روح های سایت تمایل داشته باشن ، برای تسلط بیشتر بر روی جلسات خصوصی دامبلدور ازشون برای نفوذ به مکان های برگزاری جلسات خصوصی ایشون استفاده میکنم

خوشحال شدم از حضورت توی ستاد ، امیدوارم به مواردی که مد نظرت بود رسیده باشی .

سیموس فینیگان :

همونطور که در پست های قبل گفتم ، برنامه های زیادی برای مرگخواران و محفلی ها در نظر دارم ، از جمله افزایش بخش ها برای برگزاری جنگ ها ، هماهنگی با سران این گروه ها برای زمان بندی جنگ ها ، راهنمایی وزارت برای این گروه ها ، انتخاب بهترین مرگخوار و محفلی هر چند وقت یک بار توسط وزارت و همراهی ارتش وزارت جنگ وزارت با این گروه ها .

خوشحالم از حضورت توی ستاد و درباره نظرت هم نسبت به خودم باید بگم که لطف داری و ممنونم از حمایتت و باز هم میگم هر کسی که فکر میکنی توانایی بیشتری داره حمایت کن و اصلا به اسم اون کاندید توجه نداشته باش .

موفق باشید

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
سلام بر کاندیدای عزیز پرسی ویزلی که من صددر صد بهش رای میدم.
فقط یه سوال داشتم و اون اینه:
آیا برنامه ای برای فعال کردن گروههای محفل و مرگخوارا دارید؟
باتوجه به اینکه تابستون نزدیکه.

ممنون

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام بر مرلین و صلوات بر روح پاک عله و آله طاهرین !

از اونجایی که شما خیلی گولاخ نیستی و بیشتر سولاخ هستی من 4 تا سوال بیشتر نمی پرسم :

1- آیا در ادامه بحث گروه ها ! شما از گروه اوباش هاگزمید هم حمایت می کنید ؟ از هافلپاف چی ؟ آیا بعد از وزارت علنا شناسه هافلی می سازید یا همچنان مخفیانه وارد میشید ؟

2- با توجه به خزیت 99/99 % شما و به همراه یک خط روی نه آخری به معنی دوره گردش ، شما اونقدر که نشون میدین خز هستین یا کمتر ؟

3- شما غیر از خودتون کدوم یک از کاندیدا ها رو دارای صلاحیت می دونید ؟

4- در راستای حمایت از حقوق روح ها چه اهدافی دارید ؟ آیا از روح ها به دلیل قابلیت رد شدن از دیوار برای تجاوز به تالار های خصوصی استفاده خواهید کرد ؟

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
پرسي؟خرسي؟مرسي؟شما واقعا كدوم هستيد؟به نظر من شباهت بيشتري به خرس دارين !

1-چند مدت پيش هي ملت ميگن همه پرسي؟آيا هدف همه اين انتخابات بوده و همه به فكر شمان؟يعني همه به پرسي راي ميدن؟

2-پِرسي پٌرسي غذا ميدين يا جور ديگه؟به نظر من شما هر جور غذا بدين خوشمزه ست!

3-به نظر من شما بسيار سوابق خوبي دارين..از 100 چند درصد احتمال ميدين راي ميارين؟

4-بعد از خودتون بهترين فرد براي وزارت كيه؟

5-با كلمات زير جمله بساز:

پرسي ويزلي،اتاق خالي،شب،آلبوس دامبلدور،جيغ و داد،كلاس خصوصي!

6-شما قبلا به ديدار ما در كلاس هاي خصوصي ميومدين ولي جديدا از اين ديدار ها اجتنال ميكنيد؟دليل اين كار چيه؟مگر ما دل نداريم؟ !

7-آيا شما زن و بچه داريد؟اگر مثبت است پس چرا ميخواين وزير بشين؟آيا زن به تنهايي مشكلات زندگيتون رو زياد نكرده؟

8-به نظر شما ناظرين فعلي سايت خوب هستن؟آيا براي آموزش درست اونها برنامه اي داريد يا به طور كلي اصلا به وزارت مربوط نيست؟

9-ارتش وزارت با محفله يا با مرگخوران؟آيا شما از ريش من نميترسي كه مرگخواري؟خفتت كنم؟

10-آغوش دامبلدور بهتر است يا آغوش يه ديوانه ساز؟از كدوم بيشتر ميترسيد؟

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ادامه رول :

... بارتی به خانه ی ریدل رسیده بود .
به محض ضربه زدن به در برای خبر کردن باب , در باز شد و باب پرید تو بقل بارتی و گفت :
- کجا بودی بوقی ؟ دلم برات تنگیده بود ... خیلی دوست دارم ... اِ ...
- چیه ؟ چته ؟ چرا اینجوری میکنی ؟ باز منو با *بـــــیـــــب* اشتباه گرفتی ؟

باب چشم غره ای به بارتی رفت و پس از نگاه کردن به چارچوب چوبیه () خانه ی ریدل که در بعضی جاهایش ترک های عمیقی به چشم می خورد رو به بارتی گفت :
- خب چیه ؟ اینجا چیکار می کنی ؟
- هیچی لرد گفته که باید بریم یه کاری کنیم که پرسی به سمت لرد بیاد . البته فکر کنم تا حالا خودش دست به کار شده .
- ها ؟ باشه . بیا اول یه چیزی بخوریم ، ته بندی کنیم بعد بریم
- باشه .

پشت باب به راه افتاد و از راهروهایی با دیوار های سبز و نقره ای گذشت و به مشعل هایی که بالای دیوار ها هر چند متر یکبار نصب شده بودند نگاه می کرد تا بالاخره از دری چوبی همچون در ورودی وارد آشپزخانه ی خانه ی ریدل شد .

همچون همیشه آنی مونی را چار زانو جلوی در باز یخچال دیدند و به سرعت به سمت او دویدند .

او را از یخچال دور کرده و به سمت آن حمله ور شدند و با انواع غذاهایی که افراد سیاه می خوردند خود را سیر کردند .

در این مابین آنی مونی خود را به در و دیوار می کوبید و با آه و ناله جملاتی را می گفت ...

- نامردا ... لاشخورا ، نفهما ... اهه اهه اهه (افکت گریه) . من غذاهامو می خوام
- ساکت شو بذار یه چیزی بخوریم . تو که هر شب تا ته این یخچالو در میاری . بذار یه بار هم شده ما یه چیزی بخوریم .

...

- بارتی به لوله های فریون یخچال رسیدیم اینا رو ول کن دیگه ، خوبه گفتم یه ته بندی بکنیم .

نگاهی به ساعت مچی ای که در هفده سالگی از مادر بارتی کادو گرفته بود کرد و با چشمهای گرد شده فریاد زد :
- ... بارتی بدو بریم ، سه ساعته داریم اینجا می خوریم . بدو بریم که الان لرد نفلمون می کنه !

و بارتی یخچال را ول کرد .
--------------------------------
آیا شما برای انتخاب معاونین به فعالیت در این انجمن (انجمن وزارت سحر و جادو) هم نگاه می کنید یا فقط از روی سوابق و نحوه ی کارکرد در کل سایت معاونینتون رو انتخاب می کنین ؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.