هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی آلبوس سوروس پاتر
پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
مرلین مک کینن!

نقل قول:

مرلين مك كينن نوشته:
سلام بر تو اي بوقي بوقي‌زاده‌ي ارزشي .... آسپي!
جهت بيشتر ارزشي كردن ستادتون خدمت رسيدم!

شعار جدید: ارزشی ها متحولتان می کنیم!

نقل قول:

خب جهت بيشتر كردن بار ارزشي ستاد چندين سوال آماده كردم كه در زير مي بينيد!

1- وقتي شما ارشاد نامه فقط براي گلگومات مي‌فرستيد يعني رقيب اصلي خودتون رو اون مي‌شناسيد؟!

2- اينكه شما الان داريد در مورد ازادي روابط بي‌ناموسي مي‌گيد صرفآ تبليغه ديگه؟!

3- در صورتي كه بند 3 درست باشه و در آينده وزير شديد؛ من آهنگي به اسم ‹‹ نامه‌اي به وزير ›› رو بخونم< عكس العمل شما چيست؟!

4- به نظر مي‌رسه شما يه مار خوش خط و خالي هستيد كه زير يه ماسك زيبا قائم شده نظره شما چيه؟!

5- اخيرآ شايعه شده، شما عاشق گلگومات هستيد. اين واقعيت داره؟!

6- شايعه اي ديگر هم اينكه عدد 7 روز ازدواج شما با گلگوماته! براي همين هم هست شما و او به اين عدد علاقه‌ي خاصي داريد!

7- نظرتون در مورد عنوان اين پست چيه؟! آيا حقيقت داره؟!

8- به نظرتون من به شما راي مي‌دم؟!

در آخر باز هم از همه‌ي كانديدهاي غيور وزارت تشكر ويژه‌اي دارم!

1-همانا من سیریش و پپسی رو هم رقیب اصلی حساب نمی کنم! تهدید افراد مختلف به خوردن مشت هایی سهمگین و عضو ثابت کلاس های دامبل بودن دلیل فرستادن ارشاد نامه از طرف من به گلگومات بن دامبل بود!
2-قبلا هم گفتم...بیناموسی یا آسلامی! اینو مردم مشخص می کنن!
3-منم یک آهنگ می خونم دیسِت می کنم!
4-تکذیب می کنم! من یک پسر خوب و دوست داشتنی هستم که زیر سایه استکباری به اسم بابا عله داره بدنام میشه!
5-همی ما جرئت ابراز علاقه به گلگومات بن دامبل را نداریم!
6-تنها علاقه ما به این عدد به خاطر خز کردن آن و تعداد کتاب های رولینگ بود و بس!
7-کله زخمی؟! صبر کن اگه به عله نگفتم! همر
8-آآآآآه....سوال سختیه!

پیوز!

نقل قول:

پیوز نوشته:
با سلام بر روح بلند مرلین و صلوات بر عله و آله طاهرین !
خدمت آ.س.پ عزیز سلام و عرض خسته نباشید دارم.
چند سوال بود که خواستم بپرسم :

1- در مورد اهداف بیناموسی شما باید عرض کنم که بنده به شدت مشتاق و منتظر افتتاح اولین دامبل خانه با مدیریت خودم هستم ! اما سوال اینجاست که این وام ازدواج به روح ها هم تعلق میگیره یا نه ؟ مثلا من و راهبه چاق ؟

2- سوال دوم اینه که در صورت اخراج پرسی ویزلی از سایت سایت کلا میخوابه چون نه کسی هست که به تالار هافل تجاوز کنه نه کسی هست که قوانین هاگوارتس رو بشکنه و نه کسی هست که هر روز خز تر از دیروز باشه (دینگ دینگ) در نتیجه سایت بسی خسته کننده میشه و همه میرن ! لطفا توضیح دهید !

3- آیا شما از دستمال سازی اسکاور حمایت می کنید ؟

4- شما فکر نمی کنید در صورت اعتای انواع آی پی چنجر ها به بارتی شناسه های جادوگران به 4-6 برابر افزایش پیدا کنه ؟ آیا سایت تواناییشو داره ؟

5- شما فکر می کنید با وجود دوستان عزیز و خزیز (مشتق از خز) مانند پرسی و بارتی هماهنگی در امان بود ؟

6- شما در اهدافتون هیچ حقوقی برای ارواح مشخص نکردید ... یعنی واقعا شما نمی خواین از ارواح بیشتر حمایت کنید ؟

7- بعد از اعلام خز بودن هرچه بیشتر عدد مقدس هفت ، می خواستم بدونم آیا با توجه به اینکه معاون تام الاختیار اوباش هستین و اگر وزیر بشین اوباش با یک حمله می تونن از گولاخ به سولاخ () تبدیلتون کنن ! آیا شما از اوباش حمایت می کنید ؟

علیک السلام بر پیوز و الاشباح الاخری!
1-مجوز افتتاح اولین دامبل خانه و ما یتعلق به، به شما داده شد! در صورتی که بودجه وزارت برای دادن وام به جادوگران و ساحره ها زیاد اومد مطمئنا روح ها هم از این وام بهره مند میشن. رستگاری ارواح آرزوی ماست!
2-هووووم...کاملا درست گفتید ولی برای تحقق اهداف آسلامی پرسی باید اخراج بشه! نگران فعالیت ها هم نباشید! تا دلت بخواد متجاوز و قانون شکن و خز هست! دینگ دینگ!
3-یکی از اهداف ریونی من: تاسیس کارخانه دستمال سازی اسکاور با سود بیش از ده میلیارد گالیون در سال برای اعضای راونکلاو!
4-آی پی چنجرهایی که من به بارتی میدم تاریخ انقضا داره! بعد از یک ماه، بوق بوق!
5-دزدگیرها و سیستم های هوشمند من جلوی ورود هرگونه فرد خز و بیگانه ای رو میگیرن! تضمین می کنم!
6-اهداف من راجع به ارواح بسیار محرمانست! نمی تونم جلوی همه اعلام کنم! و باز هم تکرار می کنم: رستگاری ارواح آرزوی ماست!
7-قبلا هم گفتم دسته اوباش هاگزمید گروهی بس توانا و قدرتمند است که فعالیتشان در بهبود رول پلینگ بسیار موثر است. ولی در صورت دست درازی و تجاوز به وزارت خانه تک تکشون رو به صندلی برق و تد ریموس لوپین میسپارم!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۶ ۲۲:۳۱:۳۹
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۶ ۲۳:۵۰:۲۶

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام بر روح بلند مرلین و صلوات بر عله و آله طاهرین !
خدمت آ.س.پ عزیز سلام و عرض خسته نباشید دارم.
چند سوال بود که خواستم بپرسم :

1- در مورد اهداف بیناموسی شما باید عرض کنم که بنده به شدت مشتاق و منتظر افتتاح اولین دامبل خانه با مدیریت خودم هستم ! اما سوال اینجاست که این وام ازدواج به روح ها هم تعلق میگیره یا نه ؟ مثلا من و راهبه چاق ؟

2- سوال دوم اینه که در صورت اخراج پرسی ویزلی از سایت سایت کلا میخوابه چون نه کسی هست که به تالار هافل تجاوز کنه نه کسی هست که قوانین هاگوارتس رو بشکنه و نه کسی هست که هر روز خز تر از دیروز باشه (دینگ دینگ) در نتیجه سایت بسی خسته کننده میشه و همه میرن ! لطفا توضیح دهید !

3- آیا شما از دستمال سازی اسکاور حمایت می کنید ؟

4- شما فکر نمی کنید در صورت اعتای انواع آی پی چنجر ها به بارتی شناسه های جادوگران به 4-6 برابر افزایش پیدا کنه ؟ آیا سایت تواناییشو داره ؟

5- شما فکر می کنید با وجود دوستان عزیز و خزیز (مشتق از خز) مانند پرسی و بارتی هماهنگی در امان بود ؟

6- شما در اهدافتون هیچ حقوقی برای ارواح مشخص نکردید ... یعنی واقعا شما نمی خواین از ارواح بیشتر حمایت کنید ؟

7- بعد از اعلام خز بودن هرچه بیشتر عدد مقدس هفت ، می خواستم بدونم آیا با توجه به اینکه معاون تام الاختیار اوباش هستین و اگر وزیر بشین اوباش با یک حمله می تونن از گولاخ به سولاخ () تبدیلتون کنن ! آیا شما از اوباش حمایت می کنید ؟

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

بدون نام
سلام بر تو اي بوقي بوقي‌زاده‌ي ارزشي .... آسپي!
جهت بيشتر ارزشي كردن ستادتون خدمت رسيدم!

خب جهت بيشتر كردن بار ارزشي ستاد چندين سوال آماده كردم كه در زير مي بينيد!

1- وقتي شما ارشاد نامه فقط براي گلگومات مي‌فرستيد يعني رقيب اصلي خودتون رو اون مي‌شناسيد؟!

2- اينكه شما الان داريد در مورد ازادي روابط بي‌ناموسي مي‌گيد صرفآ تبليغه ديگه؟!

3- در صورتي كه بند 3 درست باشه و در آينده وزير شديد؛ من آهنگي به اسم ‹‹ نامه‌اي به وزير ›› رو بخونم< عكس العمل شما چيست؟!

4- به نظر مي‌رسه شما يه مار خوش خط و خالي هستيد كه زير يه ماسك زيبا قائم شده نظره شما چيه؟!

5- اخيرآ شايعه شده، شما عاشق گلگومات هستيد. اين واقعيت داره؟!

6- شايعه اي ديگر هم اينكه عدد 7 روز ازدواج شما با گلگوماته! براي همين هم هست شما و او به اين عدد علاقه‌ي خاصي داريد!

7- نظرتون در مورد عنوان اين پست چيه؟! آيا حقيقت داره؟!

8- به نظرتون من به شما راي مي‌دم؟!

در آخر باز هم از همه‌ي كانديدهاي غيور وزارت تشكر ويژه‌اي دارم!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تد ریموس لوپین!

نقل قول:

تد ریموس لوپین نوشته:
درود بر ا.س.پ
(و ما عمدا" میگوئیم ا.س.پ تا ببینیم کدوم بوقی میخواد جلوی ما رو بگیره! )

بنده دوباره به در ستاد شما آمدم و مشاهده نمودم که یکهو ماشالا چقدر رشد کرده اید و تیریپ عوض کرده اید و کت شلواری بر تن (البته ما شلوارش رو ندیدیم...اگه پیژامه هم باشه به خاطر مهارت عکاس اصلا" معلوم نیست)

لطفا" هدف خود را از این جراحی پلاستیک و تغییر تیپ کامل توضیح دهید. آیا هدف شما جلب رضایت ساحره ها بود؟ آیا واقعا" اجازه دادین از شما سوء استفاده ابزاری بشه؟
راستی برنامه این تغییر و تحول رو کدوم کانال اونور آبی نشون میده؟

همین دیگه!

پ.ن. جدی اسم برنامه اش چی بود؟ چقدر پول گرفتن؟ منم میخوام Make Over بشم!

تدی عزیز اینجا ستاد انتخاباتیه نه ستاد fashion و make over !
برای این کت و شلوار (تاکید می کنم شلوار نه پیژامه! همر) پوشیدم چون رسمی تره! با تیشرت رنگ و وارنگ و موی بهم ریخته دور از ادبه که بیام توی ستادم!

گلگومات!

نقل قول:

گلگومات نوشته:
از اونجايي كه من كانديداي بسيار روشنفكريم اومدم ستادت تا به طرح چند سوال روشنفكرانه حالتو بگيرم و برنامه هاتو بدزدم!!

(از پشت اشاره ميكنن قبلا به موضوع بالا اشاره شده)

1.ميبينم كه آواتارتو عوض كردي؟! ايا شما خجالت نميكشي از عكس جواني سورس اسنيپ به عنوان اواتار استفاده ميكني؟! ايا دليلي اين كار علاقه زياد تو به شخصيت سورس اسنيپه؟!

2.چند وقتيه شاهد هستيم يكي از كانديداها در مورد آر پي چي (نوعي سلاح جنگي) و هري پاتري كردن رول به شيوه ي يك سايت هلندي صحبت ميكنه ، نظرت در مورد اين مورد چيه ، تو اگه وزير بشوي از اين طرح استقبال ميكني يا نه؟!

3.ميبينم كه وام ازدواج شما خيلي مورد استقبال جوانان قرار گرفته ، شما با كدوم پشتوانه مالي تصميم به انجام ابنكار گرفتيد ؟! جداي از شوخي پس از منصوب شدن به مقام وزارت تصميمي بر انجام اين عمل در رول داريد؟!(مثلا احداث تاپيكي با اين عنوان و يا ...)

4.ايا شما ملت رو به زور به ستاد خودتون مياريد ؟! دليل اينكه مرلين ادعا كرده به زور شما اونو به ستاد تون اورديد چيه ؟! قضيه مشكوك به نظر ميرسه ، ايا شما راي جمع ميكنيد؟!

5.شما علاقه خاصي به تالار هافلپاف داريد ، ايا وقتي وزير شديد جانب اين تالار رو خواهيد گرفت و با RPG (نوعي صلاح جنگي) ديگر تالار ها رو ويران خواهيد كرد ؟!

6.نقش بقيه كانديداها در وزارت شما چگونه است ؟! ايا بعد از گرفتن مقام وزارت تك تك انها را ترور خواهيد كرد ؟! يا اينكه به تك تكشان مسئوليت هاي كلاني ميدهيد تا دهنشان بسته بماند ؟! ايا انها را خطري كه وزارتتان را تحديد ميكند نميدانيد.؟!

7.در راستاي خز نمودن عدد مقدس به طور كامل.!

1-بله! دلیل این کار علاقه زیاد من به شخصیت سوروس اسنیپ و فداکاری هاش و مهم تر از همه شجاعتشه!

2-در مورد آر پی جی (نوعی سلاح جنگی) نظری ندارم! نظرات و ایده های ایشون راجع به آر پی جی (رول پلینگ) مورد احترام منه و شاید در صورت اجرا بسیار موثر و سودمند باشه!

3-در صورتی که پس از منصوب شدنم به عنوان وزیر باز هم این سوژه مورد استقبال و علاقه قرار بگیره حتما تاپیکی براش ایجاد میشه و یا در رول مورد استفاده قرار می گیره!

4-دلیلی نداره من مرلین و بقیه رو به زور به ستادم بیارم! هر کس که به من، رول نویسیم و مدیریتم اعتقاد داشته باشه از من حمایت می کنه تا وزیر بشم! من هیچ علاقه ای به رای جمع کردن ندارم. وزیر در صورتی مردمی هست که بدون رای جمع کردن و با اراده خود مردم وزیر بشه!

5-در صورتی که وزیر بشم همه گروه ها رو به یک چشم می بینم. هدف من پیشرفت رول پلینگ و فعال کردن وزارته و این تنها منحصر به هافلپاف نیست! صادقانه اعلام می کنم اگر وزیر بشم جانب هیچ گروهی رو نخواهم گرفت. هافل و غیر هافلی برای من هیچ فرقی نداره! (صلاح؟!!!! )

6-مطمئنا تا وقتی که بر علیه من شورش و کودتا نکنن ترور نخواهند شد! در صورتی که وزیر بشم سعی می کنم از ایده ها، نظرات و تجربیات نه تنها کاندیدها بلکه کل اعضای سایت برای پیشرفت وزارت و رول پلینگ استفاده کنم!

باب آگدن!

نقل قول:

باب آگدن نوشته:
از اونجا که گلگومات کاندید بسیار روشنفکریه اومدم چند تا سوالکنم حالتو بگیرم تا گلگمات برنامهاتو بدزده(کپی رایت بای دیو بی شاخ و دم)

1-میگم از اونجایی که شما انسانی بسیار ارزشی و مدیریتالیسمیی هستی و با توجه به اینکه پارتی شما و وب مستر بسیار کلفت و در حد پدر پسری میباشد،سهم شما از جادوگران چیست؟آیا وزارت نیز در این سهمیه وجود دارد یا خیر؟

سوال بالا شوخی بود.حالا یک سوا جدیتر داشتم.نمیدونم شما در جریان وزارت کالین(وزیر مردمی)بودی یا نه.ولی اگر بیان و کودتا کنن،رسپانس، جواب و عکس ال عمل شما چیه؟(توجه داشته باشید که بقول معروف کودتاهای امپراطوری و دارکلردی کنن.یعنی از نوع بیستش)

قبل از هر چیز تمام سعیم رو می کنم کار به کودتا نکشه! به اعتراض ها و انتقادات همه توجه و رسیدگی می کنم و جلوی به وجود آمدن کودتا رو میگیرم. ولی در صورتی که چنین مشکلی به وجود بیاد و کودتا کنن تنها عکس العمل من اینه: دفاع از خودم و وزارت!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۴ ۱۸:۱۰:۰۶

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
يكي بود يكي نبود! غير از مرلين وافتابش هيچ كس نبود. شايد هم بود!
تو كوچه لندن يه وزارتخونه بود، طبقه همكف وزارتخونه چند تا اتاق بود. تو يه اتاق يه دونه شامپانزه؟ گوريل؟ ميمون؟ يتي؟ غول؟ يه حيون نشسته بود! تو اتاق بغلي يه پسر تيك عصبي دار مو هويجي با صورتي پوشيده از كك و مك و نقطه نشسته بود. اتاق بعدي اتاق يه يارو بود كه آواتور سيا سفيدي داشت و موهاي جواتش صورتشو گرفته بود و درو و برش عده اي بچه بالا و پايين ميپريدن!
- آلبوس وزير بشي به من ابنبات ميدي؟
- البوس عله بده، عله رو بزن!
- اسپ! مامان منو ميبري اسپ سواري؟

آلبوس با لبخند بچه ها رو كنار ميزنه و ميره دم در واميسته: گوري انگوري؟ ميمون بابا بيا! بدو عزيزم.
يك عدد حيون رو دستاش مياد بيرون و شونصد هزار نفرو زير دستاش پرس ميكنه: گوگام يو ها ها ها! يا ها؟ (ترجمه: اِاِاِ... اينا كه مردن! حيف شد بايد دوباره تبليغ كنم. چي ميگي تو؟)
آلبوس كرواتشو مرتب ميكنه و با صداي آروم ميگه: امشب تو ستادم يه مهموني دارم، ميخوام به افتخار تو بكشم كنار و پشتيباني كنم ازت! به شرطي كه تو مهمونيم شركت كني. هوم؟
آب از دهن جونور سرازير ميشه و گومبا گومبا كنان شروع به بندري زدن ميكنه و در اثر اينكارا ستاد سيريوس رو سرش خراب ميشه.
البوس يه موز پرت ميكنه جلو جونور و برميگرده تو اتاقكش؛ جمعيت رو رد ميكنه و ميرسه به دنيس كه با خيال راحت يه گوشه نشسته و چرت ميزنه:
- بوقي يه تكوني به خودت بده. تو قرار بود از من حمايت كني ها! گلگومات رو بوق كردم. امشب مياد ستاد ما! فقط بايد ملت رو يه جوري از ستاد بيرون كنيم تا بتونيم نقشمونو اجرا كنيم!
دنيس يكي از چشماشو باز ميكنه و ميگه: آخه ديوانه اون هيكل رو چجوري شپلخ كنيم؟
اسپ: به هيكلش نگا نكن! مثله يه بچه رام ميشه.
لبخندي ميزنه و ميره پيش بقيه!

ادامه دارد...

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۴ ۱۵:۱۸:۴۹

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱:۰۳ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
از اونجا که گلگومات کاندید بسیار روشنفکریه اومدم چند تا سوالکنم حالتو بگیرم تا گلگمات برنامهاتو بدزده(کپی رایت بای دیو بی شاخ و دم)

1-میگم از اونجایی که شما انسانی بسیار ارزشی و مدیریتالیسمیی هستی و با توجه به اینکه پارتی شما و وب مستر بسیار کلفت و در حد پدر پسری میباشد،سهم شما از جادوگران چیست؟آیا وزارت نیز در این سهمیه وجود دارد یا خیر؟

سوال بالا شوخی بود.حالا یک سوا جدیتر داشتم.نمیدونم شما در جریان وزارت کالین(وزیر مردمی)بودی یا نه.ولی اگر بیان و کودتا کنن،رسپانس، جواب و عکس ال عمل شما چیه؟(توجه داشته باشید که بقول معروف کودتاهای امپراطوری و دارکلردی کنن.یعنی از نوع بیستش)

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
از اونجايي كه من كانديداي بسيار روشنفكريم اومدم ستادت تا به طرح چند سوال روشنفكرانه حالتو بگيرم و برنامه هاتو بدزدم!!

(از پشت اشاره ميكنن قبلا به موضوع بالا اشاره شده)

1.ميبينم كه آواتارتو عوض كردي؟! ايا شما خجالت نميكشي از عكس جواني سورس اسنيپ به عنوان اواتار استفاده ميكني؟! ايا دليلي اين كار علاقه زياد تو به شخصيت سورس اسنيپه؟!

2.چند وقتيه شاهد هستيم يكي از كانديداها در مورد آر پي چي (نوعي سلاح جنگي) و هري پاتري كردن رول به شيوه ي يك سايت هلندي صحبت ميكنه ، نظرت در مورد اين مورد چيه ، تو اگه وزير بشوي از اين طرح استقبال ميكني يا نه؟!

3.ميبينم كه وام ازدواج شما خيلي مورد استقبال جوانان قرار گرفته ، شما با كدوم پشتوانه مالي تصميم به انجام ابنكار گرفتيد ؟! جداي از شوخي پس از منصوب شدن به مقام وزارت تصميمي بر انجام اين عمل در رول داريد؟!(مثلا احداث تاپيكي با اين عنوان و يا ...)

4.ايا شما ملت رو به زور به ستاد خودتون مياريد ؟! دليل اينكه مرلين ادعا كرده به زور شما اونو به ستاد تون اورديد چيه ؟! قضيه مشكوك به نظر ميرسه ، ايا شما راي جمع ميكنيد؟!

5.شما علاقه خاصي به تالار هافلپاف داريد ، ايا وقتي وزير شديد جانب اين تالار رو خواهيد گرفت و با RPG (نوعي صلاح جنگي) ديگر تالار ها رو ويران خواهيد كرد ؟!

6.نقش بقيه كانديداها در وزارت شما چگونه است ؟! ايا بعد از گرفتن مقام وزارت تك تك انها را ترور خواهيد كرد ؟! يا اينكه به تك تكشان مسئوليت هاي كلاني ميدهيد تا دهنشان بسته بماند ؟! ايا انها را خطري كه وزارتتان را تحديد ميكند نميدانيد.؟!

7.در راستاي خز نمودن عدد مقدس به طور كامل.!

ویرایش شده توسط گلگومات در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۲۲:۳۹:۱۲

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود بر ا.س.پ
(و ما عمدا" میگوئیم ا.س.پ تا ببینیم کدوم بوقی میخواد جلوی ما رو بگیره! )

بنده دوباره به در ستاد شما آمدم و مشاهده نمودم که یکهو ماشالا چقدر رشد کرده اید و تیریپ عوض کرده اید و کت شلواری بر تن (البته ما شلوارش رو ندیدیم...اگه پیژامه هم باشه به خاطر مهارت عکاس اصلا" معلوم نیست)

لطفا" هدف خود را از این جراحی پلاستیک و تغییر تیپ کامل توضیح دهید. آیا هدف شما جلب رضایت ساحره ها بود؟ آیا واقعا" اجازه دادین از شما سوء استفاده ابزاری بشه؟
راستی برنامه این تغییر و تحول رو کدوم کانال اونور آبی نشون میده؟

همین دیگه!

پ.ن. جدی اسم برنامه اش چی بود؟ چقدر پول گرفتن؟ منم میخوام Make Over بشم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اسکورپیوس مالفوی!

نقل قول:

اسكورپيوس مالفوي نوشته:
سلام!
من نمي دونم بابام مي خواد چي بهم بگه!
احتمالا يه پس گردني بم مي زنه و مي گه از پاتر؟ از پسر اون پاتر بوقي حمايت كردي؟
ولي مهم نيست!
حمايت از آسپ به پس گردني ميارزه...!
خوب...
راستي من مي خوام بدونم اين وام هاي ازدواج فقط براي كساييه كه واقعا تصميم به ازدواج داشته باشن؟
و يه چيز ديگه كه به ساحره هاي ترشيده وام تهيه ي جهاز نمي دين؟ گناه دارن بيچاره ها!
بعدشم من فكر مي كنم تعداد ساحره هاي مجرد از جادوگرا (يعني من و خودت!) بيشتره. آيا اقدامي براي سروسامون دادن زندگي يه عده جادوگر مجرد مي كنين؟
آيا امكانش هست كه به ازاي هر جادوگر چند ساحره باشد؟
( سر خودتم بي كلاه نمي مونه! به نفع خودتم هست! D:)

من در همين ستاد حمايتم رو از آلبوس سوروس پاتر اعلام مي دارم!

اسکورپیوس عزیز! همانا سختی هایی که شما برای حمایت از من می کشید (خوردن پس گردنی!) نادیده گرفته نخواهد شد و در صورتی که وزیر بشم پدر شما جریمه و غرامت ضرب و شتم شما پرداخت خواهد شد!
وام های ازدواج فقط برای کسانی هست که قصد ازدواج داشته باشن. اون گروه دیگه ای که شما منظورتون هست باید بیان پیش خودم شخصا به آسلام هدایتشون کنم!
همون طور که قبلا هم گفتم وام تهیه جهاز فقط به ساحره های جوان داده می شود. برای ترشیده ها هنوز برنامه ای در نظر ندارم!
در صورتی که وزارت بخواد اهداف آسلامی رو اجرا کنه من از شعار هر جادوگر، یک ساحره! حمایت می کنم و در صورتی که وزارت بخواد اهداف بیناموسی رو اجرا کنه من از شعار هر جادوگر، چندین ساحره! حمایت می کنم. بستگی به نظر مردم داره که من براشون احترام زیادی قائلم!

مرلین مک کینن!

نقل قول:

خب خب خب ...
سلام بر آسپ! چه طوري خوبي خوشي سلامتي؟! چه خبر؟

هر چند منو به زور اوردي اينجا تا ازت حمايت كنم و كلي كلاس ستادت كشيده شه بالا ولي ته دلم يكم ميل بهت دارم!

نقل قول:

مرلين مك كينن نوشته:
حالا براي اينكه نگن پستش باري نداشت يه چندتا سوال باردار ازت دارم!

1- اين درسته كه مرلين يعني خودِ من اولين بار لفظ ‹‹ آسپ ›› رو در يكي از تاپيك‌هاي هافلپاف به كار برده؟

2- آيا به نظرت مرلين با اين كار نخواسته اسم بلند بالا و پر افتخار شما رو كوتاه كنه تا از افتخاراتتون كم شه؟!

3- من به عنوان كسي كه اين لفظ رو اولين بار به كار بردم از افرادي كه آسپ را به شكل‌هاي اينچنين (آ.س.پ و ...) به كار مي‌برن شكايت دارم! آيا به شكايت من رسيدگي مي‌كنيد؟!

4- آيا اين لفظ رو در كتاب گينس به نام من ثبت مي‌كنيد؟!

5- آيا درسته كه شما قصد داريد جادوگران رو درش رو تخته كنيد؟!

6- به نظرتون توي انتخابات چه كسي پيروز مي‌شه به غير از خودتون؟!

7- به نظرتون اگه در برنامه‌ چهارده اين هفته مسابقه‌ي پيامكي اينچنين:

نقل قول:

به نظر شما بين آسپ و گلگومات كداميك در انتخابات پيروز خواهد شد؟!
1- آسپ
2- گلگومات
3- هيچ كدام

شما بايد عدد مورد نظر خود را به شماره‌ي 20000000090000000000 بفرستيد.

داشته باشه كداميك از اين گزينه‌ها راي مي‌اره؟!

8- يعني ممكنه وزارت كودتايي رو عليه مديران كنه با وجود شما كه پسر همان كله زخمي معروفي؟!

9- به نظرتون من به شما راي مي‌دم؟!

در پايان تشكر ويژه‌اي از ديگر كانديدهاي وزرات دارم!

1-لفظ آسپ توسط شما درست نشده ولی مرلین یعنی خود شما، اولین نفری بودید که در یکی از تاپیک های هافلپاف این کلمه رو به کار بردید!
2-مرلین جرئت همچین کاری رو نداره!
3-خیر!
4-همون طور که گفتم این لفظ توسط شما درست نشده که بخواد به نام شما هم ثبت بشه! تو اصلا میدونی گینس چیه؟
5-به هیچ وجه!
6-تمام کسانی که کاندید شدن امکان داره در انتخابات پیروز بشن!
7-مطمئنی این شماره درسته؟!
8-من خودم در راس این کودتا قرار دارم! همر
9-سوال سختیه!

بدون نام
خب خب خب ...
سلام بر آسپ! چه طوري خوبي خوشي سلامتي؟! چه خبر؟

هر چند منو به زور اوردي اينجا تا ازت حمايت كنم و كلي كلاس ستادت كشيده شه بالا ولي ته دلم يكم ميل بهت دارم!
حالا براي اينكه نگن پستش باري نداشت يه چندتا سوال باردار ازت دارم!

1- اين درسته كه مرلين يعني خودِ من اولين بار لفظ ‹‹ آسپ ›› رو در يكي از تاپيك‌هاي هافلپاف به كار برده؟

2- آيا به نظرت مرلين با اين كار نخواسته اسم بلند بالا و پر افتخار شما رو كوتاه كنه تا از افتخاراتتون كم شه؟!

3- من به عنوان كسي كه اين لفظ رو اولين بار به كار بردم از افرادي كه آسپ را به شكل‌هاي اينچنين (آ.س.پ و ...) به كار مي‌برن شكايت دارم! آيا به شكايت من رسيدگي مي‌كنيد؟!

4- آيا اين لفظ رو در كتاب گينس به نام من ثبت مي‌كنيد؟!

5- آيا درسته كه شما قصد داريد جادوگران رو درش رو تخته كنيد؟!

6- به نظرتون توي انتخابات چه كسي پيروز مي‌شه به غير از خودتون؟!

7- به نظرتون اگه در برنامه‌ چهارده اين هفته مسابقه‌ي پيامكي اينچنين:

نقل قول:

به نظر شما بين آسپ و گلگومات كداميك در انتخابات پيروز خواهد شد؟!
1- آسپ
2- گلگومات
3- هيچ كدام

شما بايد عدد مورد نظر خود را به شماره‌ي 20000000090000000000 بفرستيد.

داشته باشه كداميك از اين گزينه‌ها راي مي‌اره؟!

8- يعني ممكنه وزارت كودتايي رو عليه مديران كنه با وجود شما كه پسر همان كله زخمي معروفي؟!

9- به نظرتون من به شما راي مي‌دم؟!

در پايان تشكر ويژه‌اي از ديگر كانديدهاي وزرات دارم!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۳ ۱۸:۴۲:۳۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.