هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد مری فریز باود
پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
این پست "به نمایندگی از مری باود" نوشته شده است. مسئولیت این پست کاملا با شخص ِ من (آلبوس سوروس پاتر) هست و به این دلیل که مری امکانِ دسترسی فوری به سایت رو نداشت من به نمایندگی از ایشون پست رو زدم.

با توجه به اتفاقاتِ شب اخیر و ابهاماتی که راجع به انتخابات توسطِ مدیریت در سطح سایت بوجود اومد و برخوردِ خشونت آمیز و غیر قابل توجیه به جای پاسخ‌گویی مناسب، مری باود به دلیل اعتراض به این شیوه‌ی تایید صلاحیت‌های وزارت و همچنین حمایت از مرلین مک‌کینن از انتخابات وزارت‌ِ سحر و جادو کنار کشید.

صحبت‌های تکمیلی و نهایی با خودِ ایشون ولی با جدیت اعلام می‌کنم که اسم ایشون رو واردِ رای‌گیری فردا نکنید.

برای انتخاب ِ وزیر یک نظرسنجی بزارید بین ِ عمه مارج و ریپر!!

با تشکر و موفق باشید.

آلبوس سوروس پاتر

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
ویولت بودلر :

نقل قول:
پس از شما یه سوال دارم . فلسفه به وجود اومدن ستاد ها چیه ؟ آیا این نیست که افراد طرفداری خودشون رو از نامزد مورد نظرشون اعلام کنن ؟ آیا این حرفت به این خاطر نیست که میخوای نبود ِ آرای ِ موافق رو توجیه کنی ؟

فلسفه ستاد توی سایت برای اینه که ما برنامه ها سوالات دوستان رو جواب بدیم ...

ان ستادی که شما مد نظرته ستاد انتخاباتی مردمی هست که از کاندیدا طرفداری میکنه ، اگر چنین ستادی توی سایت بود این حرفت توجیه پذیر بود .

نقل قول:
آیا شما در وزارت فعالیت خواهی کرد یا این که نه در وزارت کاری نمیکنی ؟ آیا تلاش میکنی وزارت رو با هر وزیری که شده به بهترین انجمن تبدیل کنی یا برای این کار نیازمند دسترسی هستی ؟

یه نکته ای رو بررسی نمیکنی .

اینکه حتی اگر من وزیر بشم غیر از معاون اولم به هیچ کس دیگه ای هیچ دسترسی نمیرسه .

کلا کسانی که میان تیو وزارت فققط و فقط برای دیدگاهاشون و اعتقاداتشون جلو میان که البته فقط براشون زحمت داره . منتهی برای فعالیت و جذابیت و تفریح جلو میان و کار میکنن . وحتی برای بعضیا راحتی دیگران رو دوست دارند .

منم از این قاعده مستثنی نیستم ،کار میکنم دسترسی هم نمیخوام ،چون زیاد دارم :دی

در ضمن کسی تا حالا ندیده مری چیزی توی ذهنش باشه و بیان نکنه :دی

نقل قول:
شما یه کم که افراد در زمینه انتقاد پیش میرن و میگن جواب نمیدی و اینا ، بهشون میگی که شماها دارید تخریب میکنید و این یک نوع فرافکنی هستش !

ببین بحث انتقاد خیلی فرق میکنه با پستایی که دوستان زدند .

من اگر مشکلی هم از ایگور مطرح کردم در مورد برنامه هاش بود غیر اینه ؟
منتهی شما پستایی رو ببین که از بحثهای قدیمی من و بعضی از دوستان صحبت میکنه .. این با آن بحث فرق نمیکنه ؟

تخریب و انتقاد اصلا دو مقوله جداست ... من مطلبی رو که انتقاد تصحیح پذیر باشه رو مگه میتونم قبول نکنم .

خب من سوالی رو از دوستان نمیبینم که جواب نگرفته بشن و از ستاد بیرون رفته باشند ، اگر موردی هست حتما جا افتاده ، خوشحال میشم تو دوباره عنوان کنی و جوابهایی که برات جا مونده رو بگیری .

بعد در مورد انتخابت من تبریک هم میگم ، چون حداقل کاندیدایی رو انتخاب کردی که صحبتهایی برای گفتن داره ! وگرنه در صورت انتخابت دیگه شش ماه باید فقط میخندیدی !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
مجددا سلام !

نقل قول:
منتهی من کسی رو مجبور به رای دادن نمیکنم ، هر کس یه رای داره و آن رای رو باید از دیگرا مخفی نگه داره ، و طبق برنامه هایی که داره رای بده .

پس از شما یه سوال دارم . فلسفه به وجود اومدن ستاد ها چیه ؟ آیا این نیست که افراد طرفداری خودشون رو از نامزد مورد نظرشون اعلام کنن ؟ آیا این حرفت به این خاطر نیست که میخوای نبود ِ آرای ِ موافق رو توجیه کنی ؟

نقل قول:
اما نکته ای که هست دوستان من اخلاقیات من رو میشناسن و میدونن در انتخاب آزاد هستند ، و من در صورت رای به دیگران هیچ گونه خدشه ای بر دوستیهام وارد نمیکنم .

این حرفت تحسین برانگیزترین چیزی بود که ازت شنیدم ، فقط میخواستم بابت ِ این دیدگاه بهت تبریک بگم !

نقل قول:
.7 یکی از برنامه هام اینه که با توافق دوستان از برنامه هایی که کاندیدای شکست خورده در وزارت داشتند استفاده کنم و بهره بگیرم .
همچین نسبتی هم از برای خودم نسبت به آنها دارم .

این جواب سوال من نبود مری و من باز هم متوجه موضع شما بعد از شکست نشدم . آیا شما در وزارت فعالیت خواهی کرد یا این که نه در وزارت کاری نمیکنی ؟ آیا تلاش میکنی وزارت رو با هر وزیری که شده به بهترین انجمن تبدیل کنی یا برای این کار نیازمند دسترسی هستی ؟

جیمز ، قبلا میگفت با دسترسی یا بدون دسترسی محفل رو خواهم ساخت ... آیا شما هم میتونی این شعار رو عملی کنی ؟

نقل قول:
اما خوبی ستاد من اینه که ما هیچ سوالی رو بدون پاسخ منطقی رها نمیکنیم و هر کسی که پاسخش رو کامل نگرفته میتونه دوباره ب ما مراجعه کنه .

اما حالا مری عزیز ، مجلس بی ریاس ( ) خودمونیم ، شما یه کم که افراد در زمینه انتقاد پیش میرن و میگن جواب نمیدی و اینا ، بهشون میگی که شماها دارید تخریب میکنید و این یک نوع فرافکنی هستش !

و من این عمل رو محکوم میکنم . شما توی پست های اول گرچه اسمی از کسی نیاوردی ولی رسما برنامه های ایگور رو کپی کردی و زیر سوال بردیش . بعد که طرفداراش اومدن جواب بدن ، برگشتی گفتی شماها دارید شخصیت منو تخریب میکنید . این درسته ؟

در زمینه انتخاب ، مری ِ عزیز هرکس درمورد افراد نظری داره . بحث بین رفاقت من و ایگور جداست ولی دلیل من برای انتخابش اون نبود و این چیزی نیست که زیر سوال بره . بنابراین این تیکه ظریفت خورد به دیوار !

ممنون میشم یه کم دقیق تر و منطقی تر جواب بدی !

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

وظیفه اصلی ما در یک وزارت مطمئن طرح دادن عالی و ایجاد یک فضایی هست که با منطق بتونیم وزارت رو جلو ببریم . اینکه من میبینم یک سری از افراد هستند که میخوان وزارت رو با خنده و کارهای دیگه اداره کنن کمی من رو اذیت میکنه .

یه جمله قشنگی هست که میگه :

تو اگر بخندی ، من اگر بخندم بقیه ریسه میرن ...
تو اگر ریسه بری ، مار اگر ریسه بریم وزارت فنا میره !

در کل خندیدن و بی برنامه و دوستی و اینا جلو رفتن یکی دو روزی به همه کمک میکنه ، منتهی افراد باهوش برای همچین کارایی فقط یه تاپیک رو از سوژه پر میکنن .

ما انقدر بی برنامه نیستیم که بخوایم وزارت رو اینطوری جلو ببریم .

نکته بعدی اینه که از من میپرسن با وجود مشکلاتی که همه سایت میدونن عمه مارج با شناسه اش که من خیلی وقت پیش معرفیش کردم و خب از دوستان خودمه تولید کرده و وزارت رو زیر سوال برده آیا من و ایگور باید کنار بکشیم ؟

ایگور تو کنار میکشی ؟ معلومه که نه !

خب من یک مقدار واضح صحبت کنم .

عزیز من ، عمه مارج عزیز . دوست گرامی من درست نیست اسم شما رو مطرح کنم و این کار رو هم نمیکنم . منتهی سایت تغییر کرده .

اصلا ما برای تغییر اینجا هستیم .

منم یه مدت حتی سوژه خده دیگران به خاطر این تغییرات بودم ، منتهی من به شیوه های خودم تونستم این ضعفها رو پر کنم . حالا امیدوارم شما هم بتونی با برنامه های خوب ضعف اصلی خودت رو پر کنی .

همین جا من خیال طرفداران عزیز خودم رو راحت کنم که طبق شیوه انتخاباتی جدید افرادی که در :

1. در سایت فعال نیستند .
2. افرد تازه وارد .
3. افرادی که بعد از مدتها مراجعه میکند .
4. افرادی که فقط در قسمتهای بدون رول فعالیت کمی دارد .
و ...

مجاز به رای دادن نمی باشند . و رای آنها در حقیقت سوخته می باشد .

من توصیه امب ه این دوستان عزیز اینه که در این چند روز باقی مونده حداقل ده تا بیست تا پست اونم با شناسه های قدیمیشون بزن تا حداقل یک رای نسوخته و مشکل دار برای خودشون فراهم کنند .

البته من قول میدم که چون حدس میزنم رای های بالایی رو بیارم و خیلی راحت به این منصب برسم خودم یک رای در صندوق دوست کاندیدامون بندازم و ایشون هم مطمئن باشن که رای من حساب میشه ، چون خیلی وقته که شناسه ام فعاله .

پس عزیزان طرفدار اصلا نگران نباشن ، ما هیچ مشکلی از طرف ستاد تازه وارد نداریم .

و پاس دوستمون عیزمون ،

ویولت بودلر :

نقل قول:
تا جایی که من میدونم شما ناظر ریون بودی و قهرمان ریون هم کردی این گروه رو . اولا این که آیا برای جلب نظر همگروهیات تلاش کردی یا نه ( میدونم خودم ریونیم ولی باور کن حس خوندن همه تاپیکا نبود ! ) . اگر نه چرا نه و اگر کردی چرا همگروهیانی که به هر جهت به گردنشون حق داری ازت دفاع نکردن ؟

خب من برنامه هایی دارم که ریونی ها با توجه به دوستی هایی که بینمون بود بیشتر و بیشتر با آنها اشنا هستند و حداقل عملی بودن خیلی از کارهای من رو به چشم دیدن .

منتهی من کسی رو مجبور به رای دادن نمیکنم ، هر کس یه رای داره و آن رای رو باید از دیگرا مخفی نگه داره ، و طبق برنامه هایی که داره رای بده .

مخفی نگه داشتن رای یکی از اصولی هست که من بهش اعتقاد دارم .

بعد من زمانی کاندید شدم که تیو هافل بودم ... برای همین تیلیغی برای اینکار نمیتونستم انجام بدم ، گرچه لازم هم نیست .

نقل قول:
وقتی شما نتونستی یک گروه رو که براش زحمت کشیدی و ناظرش بودی رو با خودت همراه کنی ، چطور میتونی از پس انتقادات وارد به وزارت و کلا مشکلات وزارت بر بیای ؟

گروه من جزو کسانی هستند که با من مخالف نیستند و به من اعتماد کامل دارند . در مواقع مختلف هم از هم حمایت کردیم و میکنیم .
من برای آنها و آنها برای من !

اما نکته ای که هست دوستان من اخلاقیات من رو میشناسن و میدونن در انتخاب آزاد هستند ، و من در صورت رای به دیگران هیچ گونه خدشه ای بر دوستیهام وارد نمیکنم .

نقل قول:
اگر که شما شکست بخوری ، موضعت نسبت به کاندیدای برنده و وزارت چطور خواهد بود ؟ آیا تو وزارت فعالیت میکنی و تلاشت رو برای بهتر کردنش میکنی یا نه ؟

خود من

.7 یکی از برنامه هام اینه که با توافق دوستان از برنامه هایی که کاندیدای شکست خورده در وزارت داشتند استفاده کنم و بهره بگیرم .
همچین نسبتی هم از برای خودم نسبت به آنها دارم .

تعامل با بهترین برنامه ها یکی از هدفهای ماست .

نقل قول:
در صورتی که برنده بشی آیا از افرادی که از کاندیداهای رقیب حمایت و در جهت ِ تخریب خودت ... یا نه حتی در انتقاد با روش تو گام برداشتند در کابینه وزارتت استفاده میکنی یا نه ؟!

من از کلمه تخریب استفاده کردم . منتهی دوستان من یکمی لحنشون تند بوده وگرنه من همانند قدیم با هر یک از افرادی که در ستاد من پست زدند حمایت کرده از کمکهای آنها که یک سریشون ازافراد خوب سایت هستند استفاده خواهم کرد .

نقل قول:
به نظر میرسه در زمینه نظارت موفق عمل کردی ولی در حال حاضر تلاش میکنی که در مقابل سیل انتقادات ایستادگی کنی . برای جلب نظر اعضا تا به حال کاری انجام دادی ؟ اگر نه چرا و اگر آره ، نتیجه ش کو ؟

اینکه من از برنامه هام دفاع کنم که عیبی نداره ، داره ؟

دوستان من چون در یک هویت انتخاباتی دوستی و اینا بودند یکم با اصول جلو رفتن رو بلد نیستند و بری همین در مواردی واکنش نشون میدن .
اما خوبی ستاد من اینه که ما هیچ سوالی رو بدون پاسخ منطقی رها نمیکنیم و هر کسی که پاسخش رو کامل نگرفته میتونه دوباره ب ما مراجعه کنه .

خب این مورد از دوستیهایی که در سایتها وجود داره خیلی فاصله داره ، یعنی هیمن الان من با عمه مارج دوستم ، منتهی لازم نیست که اشکلاتش رو هم نگم .
یکی از مواردی که باعث پیشرفت میشه بیان انتقادات و مشکلات هست وگرنه

من اگر در خواب خرگوشی بالا برم که به جایی نمیرسم الی یک رنکی که چون بر سر چند وزیر دیگه هم بدوه خیلی دمده شده !

شما هم به همچنین دوست عزیز .. مخصوصا در انتخابت .

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام .. ببخشید من یه مدت نبودم ، به علت یه سری مشکلات شخصی بود که حالا فعلا داریم ادامه میدیم .

اگر اتفاقی چیزی افتاده در این مدت خوشحال میشم دوستان به سمع و نظر ما هم برسونن !برای سرعت توی کار ...

پروفسور گرابلی پلنگ :

من توی ستادم در مورد کاخ سفید و برنامه های اوباما هم صحبت میکنم حتماً احتمالا ایشونم از من برنامه میخواد .
هر وقت برنامه های ایشونو دادم نوبت به شما دوست عزیز میرسه .

بلیز زابینی :

باب برای همین ستاد زدیم دیگه .

ولی جان من ، خنگ نیستما متهی کجاشو تغییر داده بودی ؟

در مورد ثالثا که مطرح کردی خوشحال میشم مشکل شخصیت رو بگی شاید بتونیم برطرفش کنیم ...

اینیگو ایماگو :

من همین جا اعلام میکنم شما یه دکتر جلیل مسترهاید هستی که به شدت برای ما ضرر داری و به همه مامورایی که هنگام انتخابات سر ستاد من هستن میگم که به شدت شما رو از دور با اسنایپی چیزی بزنن

آلبوس دامبلدور :

نقل قول:
حرفهایی می زنید که نمی شه اثبات کرد. یک زمانی آماری ارائه کردید همینجا که فلان انجمن در طول تابستون اینقدر پست خورد و فلان تعداد از فلان گروه و از این حرفها. من حس می کنم اینا شبیه اونه .. چرا؟

دلیلتون برای اینکه نمیشه اثبات کرد رو من اینجا میشنوم و بعد حرف خودم رو پس میگیرم .

قابل توجه اینکه تنها کسی که تا حالا تونسته توی این سایت چنین آماری رو در بیاره من و گروهم هستیم !

نکته دوم مونتگومری ( فکر میکنم ) و بارتی کراوچ اسنادی برای آمار مربوطه دارن ...

آمار ما وسط زمین نیست ، چون کاملاًشهودی و در دسترسه ، منتهی توی مثال مربوطه نه ملا دردسترسه ، چون مجازیه و نه وسط زمین ... چون باید بکنی عزیز نه اینکه متر کنی ( نکته آن مثل همینه )

شما حوصل نداری این دیگه ربطی به من و گروهم نداره شما حداقل انجمن تحت نظارتت رو باید چک کنی ، درسته ؟

نقل قول:
زمینه ی مظلوم نمایی! درست همین چیزی که اینجا می بینیم. اول یکی گفتید بعد که بهتون اعتراض شد گفتید شماها اومدید منو می کوبید!

من هر گونه مظلوم نمایی رو رد میکنم ، چون هر گروهی با هر منصبی که باشه جلوی ما کم میاره !

اما در مورد نکوبوندن ، یعنی شما این موارد رو و به تعامل رسیدنهای اونا رو ندیدین ؟

چون :
1. قانونمند جلو میریم که حرفی روش نباشه .
2. افراد گروه من از تمام اقشار سایت هستند .

و ...

نقل قول:
مری عزیز وقت انتخابات به پایان می رسه شما هنوز محض رضای خدا یک پست جامع و کامل در مورد برنامه هاتون که سر فصل بندی شده ندادید. تازه می گید یادم بندازید فلان مورد رو بگم تو ستاد قبلیم هست! این چه جور برنامه ایه که مال ستاد قبلیه و می گید می خواید تغییرم توش ایجاد کنید!

من ترجیح دادم طور دیگه ای برنامه هام رو اعلام کنم . چون دیدم سوالها بسیار و ستاد من قابلیت خوندن همه پستا رو داره و طرفدارام از این سنخ هستند سعی میکنم درلابلای حرفام مسائلی رو مطرح کنم .
منتهی نکات کلی رو مشهود میگم .

شما توی ستادهای دیگه چند تا برنامه دیدی ؟ اعلام کن ، من تا همین لحظه 6 تا برنامه کلی برای تغییر دادم علاوه بر برنامه های ققبلیم که کالا دردسترسه .

نقل قول:

بحث در مورد نقد و دلفی و اینا.. یعنی چی.. نکنه من اشتباها به ستاد کاندیدای مدیریت یا مجمع عمومی ویزنگاموت سر زدم؟! چه ربطی اینها به وزارتخونه داره؟

می گید فعال کردن برنامه نیست.. نظم دادن برنامه نیست ولی آیا نقد کردن به شیوه ی دلفی برنامه ی شماست؟!

شما توی وینزگاموت تاپیکی میبینی که داره طرح من رو اجرا میکنه ؟ خوشحال میشم معرفیش کنی .
طرح من جدیده و یک لایه برای نقدهای جدید هست ، البته تاکید کنم طرح برای سایت مبدعه .

شما تاپیکی اینچنین توی سایت دیدی حتما معرفی کن که من برنامه ام رو خارج کنم از لیستم .

استفاده از کل سایت برای تغییر در رند سایت جزو کارای وزارت ماست .

حالا وزارتهای دیگه دو تا تاپیک خودشون رو فعال میکردن این دیگه چیزیه که رایج شده و فرهنگغلطیه که من موندم چطور دامبلدور دانای کل از این حرفا میزنه ؟!!!

نقل قول:
در مورد تالار خصوصی محفل و مرگخوارا صحبت کردید

راپورترهای من میگن مری باود برای صحبتش تایم خاص و یا ناظرین و دامبلدورین و لردهای خاصی رو معرفی نکرد که بخواد از زمانی تا زمانی چیزی رو بیاره .

نقل قول:
گفتی مجمع تشکیل می دی سوژه ها رو صاف و صوف می کنی. سوال من اینه وقتی فعال کردن وظیفه ی ناظره.. سرک کشیدن و بررسی کردن روند تاپیکها وظیفه ش نیست؟!

من کارمون رو توضیح دادم ، از توضیحش خودداری میکنم ، کار ناظر همینه .. منتهی کار ما هم با تعامل با ناظر صورت میگیره در ابتدا ،

ثانیا وقتی صحبت از تغییر میکنیم یعنی همین ، یعنی مجمع وزارت که سنگینترین و بالاترین قطب سایته میتونه روی همه چی نظارت کنه .

در بروی شما بازه بفرمایید .

ستاد مری فریز باود
پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
مری ؟! مری؟! مری ؟!

دو روزه غیبت زده. ترورت کردن مگه؟!

بگذریم. من الان یه کم فکر کردم. دیدم از اونجایی که سریع تصمیم میگیرم، انتخاب های غلطی دارم. البته توی سایت !

توی دنیای حقیقی این عقیده بوق و شیپور میزنه. از این رو میخوام بگم که من فکر کردم دیدم اخلاقت خوبه، حرف های بقیه مهم نیستن. برنامه هات به درد نمیخوره. خودم هم موقعی که اون عقاید رو داشتم واقعا بسیار در تخیل تشریف داشتم.

برنامه هات هم دقیقا توی پستی جدا لیست نکردی بدونم دقیقا همونایی هست که من داشتم یا نه. گرچه منم با اون عقاید تک چرخ میزدم یه موقعی.

اول که حمایت از ایگور.
دوم حمایت از شما.
سوم حمایت از عمه مارج !

شرمنده اگه یک رای ازت پرید. گرچه میدونم رای من رو لکه ی ننگی بر کلکسیون رای های خودت میدونی مری عزیز. ولی دیگه شرمنده. بدی ای، خوبی ای ، تک چرخ رو مخی دیدی ببخش مارو !

موفق باشی- بای

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۰۰ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام مری عزیز

خب همونطور که از امضای من مشخصه من از کاندیدای رقیبت حمایت میکنم ولی امیدوارم این باعث نشه که فکر کنی من الان به قصد تخریب یا ترور شخصیتیت اومدم جلو چون همونطور که میدونم و میدونی بنده شخصا خیلی بهت عشق میورزم !

ولی در حقیقت من چند تا سوال دارم ازت که میخوام اونا رو کامل و دقیق جواب بدی چون اگر توجه کنی تا حالا اتهاماتی از قبیل سفسطه کردن و از این شاخه به اون شاخه پریدن و جواب درست و حسابی ندادن بهت وارد شده که البته من فکر میکنم یک کمش کم لطفی ِ دوستان بوده و یه کمش ناشی از اشتباهات خرده ریز خودت !

*سوال اولی که دارم اینه :

تا جایی که من میدونم شما ناظر ریون بودی و قهرمان ریون هم کردی این گروه رو . اولا این که آیا برای جلب نظر همگروهیات تلاش کردی یا نه ( میدونم خودم ریونیم ولی باور کن حس خوندن همه تاپیکا نبود ! ) . اگر نه چرا نه و اگر کردی چرا همگروهیانی که به هر جهت به گردنشون حق داری ازت دفاع نکردن ؟

**سوال بعدیم وابست به همین سواله :

وقتی شما نتونستی یک گروه رو که براش زحمت کشیدی و ناظرش بودی رو با خودت همراه کنی ، چطور میتونی از پس انتقادات وارد به وزارت و کلا مشکلات وزارت بر بیای ؟

***سوال سوم :

اگر که شما شکست بخوری ، موضعت نسبت به کاندیدای برنده و وزارت چطور خواهد بود ؟ آیا تو وزارت فعالیت میکنی و تلاشت رو برای بهتر کردنش میکنی یا نه ؟

****سوال چهارم :

در صورتی که برنده بشی آیا از افرادی که از کاندیداهای رقیب حمایت و در جهت ِ تخریب خودت ... یا نه حتی در انتقاد با روش تو گام برداشتند در کابینه وزارتت استفاده میکنی یا نه ؟!

*****سوال پنجم :

برای من خیلی عجیبه ، ستاد مری باود چرا اینطوری ؟ به نظر میرسه در زمینه نظارت موفق عمل کردی ولی در حال حاضر تلاش میکنی که در مقابل سیل انتقادات ایستادگی کنی . برای جلب نظر اعضا تا به حال کاری انجام دادی ؟ اگر نه چرا و اگر آره ، نتیجه ش کو ؟

در هر صورت ، موفق باشی مری ِ عزیز !

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
خب دوشیزه باود سلام.
بالاخره نوبت به شما هم رسید و من به همراه معجون راستی و پرونده های شما اومدم.

نکته ی مهمی رو یاد آور می شم و اونکه از حرفهای من برداشت بد نداشته باشید. نه به قصد تخریب و کوبوندن اینجام و نه با شما دشمنی ای دارم. توی انتخابات قبلی هم طرفدار شما بودم!

خواهشمم اینه که جواب درست و حسابی بدید.. از این شاخه به اون شاخه نپرید. از کاندیدای غایب صحبت نکنید و شعار ندید!

من حرفهایی اینجا از شما می شونم که به حدی شگفت آورن که ریشام همه از شدت تعجب شبیه موهای گلرت شده! هدفها و برنامه هایی ارائه می دید که برای شما قابل اجرا نخواهد بود. حرفهایی می زنید که نمی شه اثبات کرد. یک زمانی آماری ارائه کردید همینجا که فلان انجمن در طول تابستون اینقدر پست خورد و فلان تعداد از فلان گروه و از این حرفها. من حس می کنم اینا شبیه اونه .. چرا؟

یک شخص مطرحی داستان ملا رو تعریف کرد تو مناظره. بهش گفتن وسط زمین کجاست گفت همینجا که من وایستادم باور نداری اندازه بگیر! نه تنها اون آمار اینچنین بود این حرفها هم اینچنینه..

چون افراد نمی رن بشینن تعداد پستها رو بشمارن و چون احتمالش زیاده که ناظر فلان انجمن و رئیس فلان گروه همکاری نکنن با شما بهونه ی خوبی خواهد شد. اون موقع می گید که من می خواستم شما نخواستید.. فلانی و فلانی اجازه ندادن!

ماشالا اون فلانی ها هم کم نیستن. زمینه ی مظلوم نمایی! درست همین چیزی که اینجا می بینیم. اول یکی گفتید بعد که بهتون اعتراض شد گفتید شماها اومدید منو می کوبید!

مری عزیز وقت انتخابات به پایان می رسه شما هنوز محض رضای خدا یک پست جامع و کامل در مورد برنامه هاتون که سر فصل بندی شده ندادید. تازه می گید یادم بندازید فلان مورد رو بگم تو ستاد قبلیم هست! این چه جور برنامه ایه که مال ستاد قبلیه و می گید می خواید تغییرم توش ایجاد کنید!

بحث در مورد نقد و دلفی و اینا.. یعنی چی.. نکنه من اشتباها به ستاد کاندیدای مدیریت یا مجمع عمومی ویزنگاموت سر زدم؟! چه ربطی اینها به وزارتخونه داره؟

می گید فعال کردن برنامه نیست.. نظم دادن برنامه نیست ولی آیا نقد کردن به شیوه ی دلفی برنامه ی شماست؟!

در مورد تالار خصوصی محفل و مرگخوارا صحبت کردید. گفتید که این یکی از اون یکی شکایت می کنه عهه سوژه رو ترکوندن و من نمی تونم ادامه بدم.

اول اینکه به عامل نفوذیتون بگید یک جمله اینچنینی بعد از زمانی که شما از محفل رفتید، پیدا کنه و اینجا جلوی جمع کپی کنه. مرگخواران هم به من مربوط نیست!

گفتی مجمع تشکیل می دی سوژه ها رو صاف و صوف می کنی. سوال من اینه وقتی فعال کردن وظیفه ی ناظره.. سرک کشیدن و بررسی کردن روند تاپیکها وظیفه ش نیست؟!

فعلا همینا تا اگه بعدا چیزی به ذهنم رسید مزاحمتون میشم.

موفق باشید.

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۶ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب ... در راستای پست قبلی ای که زدم لازم میبینم قسمتی رو اصلاح کنم ...

6- اگر مصلحت ایفای نقش ایجاب کنه که شما در کادر وزارت از کسانی استفاده کنید که در قدیم به هر جهت مشکلاتی با آنها داشتید( مانند: مورگانا، بلاتریکس، تدی، هوکی، من و ....)؛ آیا ازشون استفاده میکنید یا ترجیح میدید از نزدیکان کمک بگیرید؟

از دوستانه خواننده خواهشمندم از این پس هنگام خواندن این متن نام مورگانا رو حذف کنن به این دلیل که دوستان اشاره میکنن این کلمه بسیار بحث برانگیز میباشد و ظاهرا سلب اعصاب میکند به این دلیل که اولا مورگانا و مری با هم حسابی دوست و آشنا میباشند و مشکلی هم با هم ندارند؛ در ثانی شواهد نشون میده که کلمه ای که در پست من زده شده جنبش عظیمی رو در میان جادوگران و جادوگر دوستان پدید آورده که همه میخوان بدونن واقعا چرا بنده از این اسم استفاده کردم و ثالثا اینکه اشاره شد اگر بنده مشکل شخصی دارم از دیگران مایه نذارم.

روی همین اساس:

1- از دوستان دیگری هم که نسبت به آورده شدن نام خودشون اعتراض دارند تقاضا میشود که به اینجانب اطلاع دهند تا اسامی آنها نیز اصلاح شود.
2- دوستان اگر سوالی در ذهنشون شکل گرفته فقط از خود من بپرسند تا اعصاب دیگران خورد نشه، چرا که همینجور که قبلا هم اشاره شده اینجانب اعصاب بالایی برای بحث کردن دارم ...
-------------------

به مری: ممنون از جوابات.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام

نقل قول:
من گفتم چه ربطی داریم به الف دال !

جوابی برای شما ندارم صحبتهای من در مورد الف دال یه مثال بود .

ببخشید من منظورتون رو از این صحبت نمیفهمم، شما از الف دال استفاده کردید به عنوان مثال یا هر چی و گفتید این گروه یه گروه بی استفاده است که هدفش رو فراموش کرده.

شما به عنوان یه کاندید، باید به من به عنوان نماینده ی الف دالی ها پاسخ بدید. پس من سوالاتم رو دوباره مطرح میکنم:

1- وزارت چه اختیاری روی الف دال داره که بخواد اونو درست کنه؟

2- بدون هماهنگی و سوال و جواب چطور همچین توهینی به الف دال وارد شده؟

3- برنامه شما برای به اصطلاح، اطلاح کردن ارتش دامبلدور چیه؟

منتظر جواباتون هستم
بای

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.