هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا گذاشتن کتاب روی نت به صورت ebook و مجانی به فروش آن لطمه میزند؟
پیام زده شده در: ۶:۱۳ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
خب در كل فكر نميكنم كه زياد به فروش كتاب لطمه بزنه چون تمام حال خوندن كتاب هايي مثل هري پاتر اينه كه شب روي تخت لم بدي و كتاب بخوني نه اينكه چشات رو به مانيتور باشه!!!

هر چند كه در مقابل وسوسه ي خوندن انگيليش رو نميشه بيخيال شد

----------

اينم يه اخطار از طرف ليلي:

پست ارزشي نزنيد و در مورد ويدا اينجا بحث نكنيد تاپيك مربوط به اين كار وجود داره!!!

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۴:۱۱ شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
درست ترجمه كردن اسلاميه كه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب چون من متن اصلي رو خوندم قبولش ندارم اونايي كه متن اصلي رو خوندن مييفهمن چي ميگم .
منظورم همون دست بردن تو داستان و هر جور خاتن تعغيير دادنه حالا اين بماند ولي يكي از دلايل مهمش اين بود خيلي ها قبل از خريد كتاب متوجه ي مرگ دامبلدور شدن و كتاب هري پاتر رو بوسيدن و گذاشتن كنار چند نمونش دوست هاي خودم.
ولي اي بوك هم تعصير داشت ولي نه براي من كه ميخوام كلكسيون كتاب هاي هري پاتر داشته باشم.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

اوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۸۷
از سرزمین جاودانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
از چند aspect به قولی میشه این موضوع رو بررسی کرد مثلا اینکه اگه بابای شما انتشاراتی داشته باشه از اینکه میتونین همون کتاب انتشاراتی بابای شما رو با یه کلیک به چنگ اورد جوش میارین ولی اگه فقط مصرق کننده باشی، بابا این که سوال نداره. به راحتی کتابی رو که باید 10000 تومن بدی بگیری با 10 دقیقه اینترنت که تقریبا 15 تومن اینا میشه میخری.

[i][size=large][color=0000CC][font=Georgia]Lord Voldemort: Come out, Harr

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
نقل قول:

بله ولي من هم كه كتابهاي داخل سايت رو خوندم فقط در 1 جا در كتاب پنجم ديدم كه قسمت سانسورنشده وجود داره ولي در بقيه موارد يك چنين چيزي مشاهده نكردم در ضمن من كه مخالف اين نيستم كه كسي كتابهاي داخل سايت رو نخونه بلكه ميگم كتابهاي داخل سايت حتي ميتونه كمك كنه كه افرادي كه دسترسي به كتابهاي اصلي رو ندارن راهت بشينن سر كتمپيوتر و هري پاتر رو بخونن فقط منظور من اين بود كه كتابهاي ويدا اسلاميه بسيار زيبا تر ترجمه شده اند مثلا يكي ديگه از كتابهايي كه ويدا ترجمه كرده سري كتابهاي آگاتا كريستي هستش كه يك شاه كار به حساب ميام
Re: آیا گذاشتن کتاب روی نت به صو

درسته من هم با شما موافقم كه ترجمه ي خانم اسلاميه واقعا بي نقصه
به نظر من اي بوك تنها مشكلي كه داره اينه كه كاربر مجبوره اونو عمودي بخونه
شركت سوني داره دستگاهي طراحي مي كنه كه از يك صفحه ي ال سي دي به شكل كتاب تشكيل شده كه اونو مي گيريم تو دستمون و مي خونيم
در اون صورت ديگه اي بوك خوندن هم ميشه مثل كتاب خوندن معمولي چون اون دستگاه دقيقا شبيه كتابه

ولي از اين حرفا گذاشته من معتقدم حتي در اي بوك هم بايد حق كپي رايت رعايت بشه
البته نه براي كتاب هاي خارجي بلكه براي كتاب هاي ايراني
چون ما در سطح بين المللي چيزي به اسم قانون كپي رايت سرمون نمي شه
هر كتاب يا برنامه يا بازي كه به دستمون برسه في الفور تكثيرش مي كنيم و اصلا هم نمي گيم كه اون نويسنده يا برنامه نويس بد بخت زحمت كشيده ولي نوبت خودمون كه مي شه خوب هواي كار خودمون رو داريم

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۵

مازیار

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۳ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۲۰ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵
از همین جا!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
خوندن کتاب یه حال دیگه ای داره. می شه اونو تو ماشین یا مدرسه برد و خوند. ولی این امکان برای e-Book وحود نداره.e-Book به درد کارهای تحقیقاتی یا مقالات می خوره.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۵

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
بله ولي من هم كه كتابهاي داخل سايت رو خوندم فقط در 1 جا در كتاب پنجم ديدم كه قسمت سانسورنشده وجود داره ولي در بقيه موارد يك چنين چيزي مشاهده نكردم در ضمن من كه مخالف اين نيستم كه كسي كتابهاي داخل سايت رو نخونه بلكه ميگم كتابهاي داخل سايت حتي ميتونه كمك كنه كه افرادي كه دسترسي به كتابهاي اصلي رو ندارن راهت بشينن سر كتمپيوتر و هري پاتر رو بخونن فقط منظور من اين بود كه كتابهاي ويدا اسلاميه بسيار زيبا تر ترجمه شده اند مثلا يكي ديگه از كتابهايي كه ويدا ترجمه كرده سري كتابهاي آگاتا كريستي هستش كه يك شاه كار به حساب ميام

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۵

اریکا زادینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸
از يه جايي نزديك خدا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 570
آفلاین
من كه فكر نمي كنم لطمه اي بزنه . خود من شخصا بارها شده كه كتابي رو توي يه سايتي به صورت e.book ديده م و با خوندنش مشتاق شدم تا اون رو بخرم . از طرف ديگه خوندن يه كتاب از طريق كامپيوتر واقعا سخته و آسيب فراواني به چشم ميزنه.

The power behind you is much greater than the task ahead of yo

JUST JUST HUFFELPUFF !

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۵

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نه هرگز يك چنين چيزي نيست چون واقعا اگر كه بخوايم از كامپيوتر كتابها رو بخونيم هم به چشم هامون ضرر ميزنه و هم خسته كننده هست من به شخصه كتاب 5 رو از كامپيوتر خوندم البته بعد رفتم و كتابش رو هم گرفتم چون واقعا ترجمه ويدا اسلاميه يا مترجمان ديگر با افرادي كه داخل سايت هستند و ترجمه مي كنند فرق داره و بسيار عالي تر هستش من الا تمام كتابهارو نه تنها دارم بلكه هر كدام رو 2 بار خوندم و تفاوت بين ترجمه سايت و ترجمه حرفه اي رو ميدونم زيبايي كه ترجمه ويدا اسلاميه داره هيچ ترجمه ديگه اي در ايران نداره

دوست خوبم درسته كه ترجمه ي خانم اسلاميه واقعا از نظر فني عاليه(البته ترجمه ي خانم سميه گنجي از نشر زهره هم عاله) ولي ترجمه هاي خانم اسلاميه علي الخصوص تا جلد چهارم خيلي سانسور داره و هواداراي هري پاتر مجبورن براي بيشتر لذت بردن و خوندن قسمت هاي سانسور شده به اي بوك ها و سايت جادوگران مراجعه كنن

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۵

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
نه هرگز يك چنين چيزي نيست چون واقعا اگر كه بخوايم از كامپيوتر كتابها رو بخونيم هم به چشم هامون ضرر ميزنه و هم خسته كننده هست من به شخصه كتاب 5 رو از كامپيوتر خوندم البته بعد رفتم و كتابش رو هم گرفتم چون واقعا ترجمه ويدا اسلاميه يا مترجمان ديگر با افرادي كه داخل سايت هستند و ترجمه مي كنند فرق داره و بسيار عالي تر هستش من الا تمام كتابهارو نه تنها دارم بلكه هر كدام رو 2 بار خوندم و تفاوت بين ترجمه سايت و ترجمه حرفه اي رو ميدونم زيبايي كه ترجمه ويدا اسلاميه داره هيچ ترجمه ديگه اي در ايران نداره

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۵

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من ميگم كه امكان نداره فروش رو پايين بياره
چون خوندن كتاب بصورت عمودي (يعني از روي مونيتور)خيلي به چشم آسيب مي رسونه و خسته كننده است

من كه عادت دارم براي خوندن كتاب لم بدم و دراز بكشم روي زمين
حتي روي ميز هم نمي تونم كتاب بخونم يعني اون حالي كه با لم دادن و خوندن بهم ميده رو از دست ميدم

البته كارشناساي امر اي تي معتقدن كه اي بوك ها فروش نسخه هاي كاغذي رو پايين مياره
براي همين هم به گوگل كه ميخواست كتاب خونه ي ان لاين بسازه گفتن كه از كتاب هاي بدون حق كپي رايت و اون هايي كه بيش از 100 سال از زمان انتشارشون مي گذره استفاده كنه

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.