هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پیتر پتی گرو
پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
خب !

رون عزیز دسته بندی جالبی کرد . دوستان رو خیلی دقیق دسته بندی کرد . البته شاید درست نباشه که این دسته بندی ها رو همه بدونن ، فقط آدم واسه خودش داشته باشه . ولی به هر حال !
خب منم از همون دسته ی سوم انتخاب می کنم . به نظر من آقای! پیتر پتی گرو یکی از اون کسانی هستش که لیاقت این رنک رو داره . دلایلش هم خیلی زیاده . مثلا من خودم به شخصه از کلا نوشتن ایشون خوشم میاد. با نوشتن این آقا ! من حال می کردم . کلا سعی داشتم با خواندن این پست ها یه کمی چیز یاد بگیرم ولی افسوس که موفق نشدم !
حالا یه زمانی بانوی خون آشام بود ولی درست شد دیگه ! الان مهمه که واقعا هم ما داریم حضورشو در کنار لرد که همه(!) میگن یکی از بهترین نویسنده ها هستش به عنوان ناظر میبینیم .
همه ی این ها به خاطر چیه ؟ کار خوبش دیگه !

نتیجه : بهترین نویسنده در ایفای نقش ، پیتر پتی گرو

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

Re: بهترين نويسنده در رول پليينگ(ايفاي نقش)
پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
رول پلينگ !
چه واژه ي قشنگي !
به قول سهراب :
قشنگ يعني چه ؟
- قشنگ يعني تعبير عاشقانه ي اشكال !!!!!!

" سخن اول "
بايد قبول كنيم كه رول پلينگ پسرفت كرده ! .. اين موضوع مي تونه دلايل مختلفي داشته باشه كه توي اين تاپيك مجالي براي صحبت درباره اش نيست !!
صداي ريموس : آقا بحث تاپيكو عوض نكن !!
-چشم ريموس جان !

و اما بهترين نويسنده در رول پلينگ !
رول پلينگ حال حاضر سايت وزين جادوگران سه نوع نويسنده داره !!
1- كسانيكه روزي 10 تا پست مي زنن كه سطح پست هاشون متوسط و ضعيف هست !
مثال : آنيتا دامبلدور از گروه متوسط ها
مايك لوري از گروه ضعيف ها !
2- گروهي كه كمتر پست مي زنن ولي باز هم متوسطن !
مثال : لرد بلرويچ - جسيكا پاتر !
3- گروهي كه خيلي كم پست ميزنن ولي سطح پستاشون بالاست !
مثال : كريچر - هرپوي كثيف - پيتر پتي گرو !

من بشخصه ترجيح مي دم فرد منتخبمو از بين افراد گروه سوم انتخاب كنم ... پس تا اين لحظه افراد منتخب بنده عبارتند از :
كريچر - هرپوي كثيف - پيتر پتي گرو !!
كريچر : اين جن خونگي عزيز مدير ديگه زيادي كم پست مي زنه ... آخرين پستي كه من از كريچ يادمه پست معروف 111 زمين كوئيديچ هاگوارتزه ( اگه عددش درست خاطرم باشه ) ... ولي بايد قبول كنيم اگه كريچ وقت داشت و مدير نبود به راحتي مي تونست اين نشان ارزشي رو مال خود كنه !!
هرپو : فقط يه جا پست مي زنه و اونم تاپيك " عشق منه (‌ جادوگران گلگلي )‌ " .. اگه بيشتر پست بزنه وضعيتي مشابه كريچر يا حتي بالاتر از اون خواهد داشت !
پيتر : من تازه فهميدم پيتر همون بانوي خونآشام سابقه ... واقعا بره اين پيشرفت بايد آفرين گفت .. درسته از دو نفر بالايي فعالتره اما سطحش از دو تا عزيز بالايي يه مقدار كمتره !!!
پ.ن : يادمون نره كه هرپو همون دنيس كريويه ... كه پستاش منو معتاد جادوگران كرد ( واقعا هرپو كسيه كه تو تمام اين مدت ( از ابتداي فعاليت سايت ) تو سه طح بوده و هميشه هم در سطح بالا بوده ) !!
پ.ن 2 : ببخشيد اگه جمله هام يجوريه .. چون هر چي به ذهنم مي رسه دارم مي نويسم !

و در نهايت :
هيئت داوران با كارشناسي هاي بسيار و اهداي لوح تقدير به برادر كريچر و برادر! پيتر پتي گرو نشان ارزشي بهترين نويسنده در رول پلينگ را تقديم مي كند به :
هرپوي كثيف !!

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرتور ویزلی.

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۴۶ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بارو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 4
آفلاین
شاید باور نکنید اما من تا به حال حتی یه دونه رول هم نزدم.
شاید دلیلش این باشه که چیزی از رول نمی دونم. اما عادت دارم که رول های بقیه رو بخونم. لرد ولدمورت نوشته اند که بهترین رو در دو ماه پیش بگید.
من تو این دو ماه که گذشت نفر رو در نوشتن رول موفق دیدم
یکیشون آنیتا دامبلدور بوده بعدش یکی دیگه شون مایک لوری بوده و نفر بعدیش هم داکو مالفوی بودش.
من بین اینا رول های آنیتای و لوری توجه منو بیشتر جلب کرد. چون خنده هاش زیاد بود من هم صرفا رول طنز رو به جدی و رعب و وحشتی می پسندم. لوری از نظر من گزینه خوبی بود. چون سوژه هایی که در رول طنز داره خیلی جالب و قشنگ اند که اصلا به فکر بقیه نمیاد.
من لوری رو به دلایل مذکور انتخاب کردم

عضو گروه فعال سازی تاپیک های خاک خورده ایفای نقش جادوگران
[b][font

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هوووم در این چند وقته من مدتیه به این نمایشنامه های آلبوس دقت کردم .
خدایییی باحال مینویسه . هم اندازه هاشون متانسب با موضوع تاپیک هست هم اینکه سوژشون جالبه هم اینکه نمایشنامش رو خیلی خوب جلو میبره و ضمنا خلاقیتشم زیاده .
رای من آلبوس دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

فرد لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۸ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
از لندن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 14
آفلاین
من که چیزی از ایفای نقش و نمایشنامه و این چیزا سرم نمیشه اما من میک لوری رو چون خیلی بامزه و خنده دار می نویسه خیلی قبول دارم. اگه نمایشنامه لوريي رو تو ژندارمری بخونید از خنده می ترکید خیلی خنده داره. یه چیزو بگم که من چون از نمایشنامه خنده دار خوشم میاد لورری رو برای نمایشنامه خنده دار گفتم برای نمایشنامه جدی کسی رو نمی شناسم. من هم مثل بقیه سواد دارم بلتم نمایشنامه با حال رو از بی حال تشخیص بدم. لوری خنده دار می نویسه من هم خنده دار دوس دارم پس مال ایشون رو انتخاب کردم دلیل من که مناسبب بود.

عضو گروه فعال سازی تاپیک های خاک خورده ایفای نقش جادوگران
[b][font

بهترين نويسنده در رول پليينگ(ايفاي نقش)
پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
نه بابا...
از کی تا حالا من بهترین نویسنده ایفای نقش شدم...
مارکوس جون، شما چطور به من رای دادی، ما رو رو سفید کردی.. برادر آسلامی.. بابا زود ویرایش کن به یکی دیگه رای بده..ملت میان می خندن..
خب اصل مطلب مهمه...

خب من اگر بخواهم بهترین نویسنده ایفای نقش رو انتخاب کنم، البته در مدت 2 ماه گذشته:

پیترپتی گرو

زیرا:

واقعا قشنگ می نویسند، بسبار جالب، من که در حدی نیستم که نمایشنامه هاشون رو ادامه بدم، دو تا انجمن رو با نمایشنامه هاشون ترکوندن و اداره می کنند. من تا به حال نمایشنامه های خیلی زیبایی نظیر نمایشنامه های ایشون ندیدم. ( چرا البته پیتر زیر دست خودمه..من باحال تر می نویسم( شوخی) )

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
بهترین نویسنده تو ایفای نقش طی دو ماه اخیر به نظر من
مایک لوری هستش چون من از دو ماه پیش تا به حال خیلی
نمایشنامه ها جالبی دیدم. واقعا طنزآمیز و مجذوب کننده می نویسند و من هم عاشق این هستم که نمایشنامه های ایشون رو ادامه بدم. ما اعاضایی مثل سرژ یا کوییرل یا نارسیسا داریم که خیلی قشنگ می نویسند اما در مدت دو ماه اخیر مایک لوری توجه من رو بیشتر جلب کرد تا به بقیه.

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
بهترین نویسنده ی رول پلیینگ از نظر من پیتر پتیگرو می باشد
دلیل:پستهایی که از پیتر عزیز می خونم منو محو حودشون می کنن و واقعا به نوشته های ایشون احترام می گذارم.خیلی زیبا می نویسن.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
به نظر من مناسب ترین فرد

لرد ولدمورت

پست های خیلی قشنگی میزنه و عیده های جالبی میده
ولی حیف که معمولا عیده هاش رو شهید میکنن( به قول خودش)

بهترين نويسنده در رول پليينگ(ايفاي نقش)
پیام زده شده در: ۵:۴۴ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
توضیحات :نسخه ی پیشرفته:

برای مدت ده روز -از 13 اردیبهشت ماه تا 23 اردیبهشت- ، این تاپیک باز خواهد بود.
پست های شما باید شامل شناسه ی فرد مورد نظرتان برای دریافت عنوان ِ " بهترين نويسنده در رول پليينگ(ايفاي نقش) " در دو ماه اخیر و توضیح قابل قبولی برای این انتخاب باشد! ( در غیر این صورت رای شما مردود اعلام خواهد شد!)

با بررسی پست ها و مطابقت دادن آن ها با قوانین انتخاب ترین های ماه ، تعداد رای کاندیدا های مورد ِ نظر ِ هر کدام از اعضا ، اعلام شده و طبعا صاحبان بیشترین آرا به بخش نظر سنجی راه پیدا می کنند!

( تعداد راه یافتگان به نظر سنجی ، طبق شرایط آرا تعیین خواهد شد. اما گفتنی است که ماکزیمم تعداد کاندیدا های حاضر در نظر سنجی 4 کاندیدا می باشد!)

پس از ده روز ، تاپیک قفل شده و نظر سنجی برای انتخاب بهترین کاندیدا ها ی معرفی شده آغاز می شود!

توضیحات : نسخه ی مناسب ِ گراوپی!

این تاپیک برای مدت ده روز ( 13-23 اردیبهشت) رو باز کردیم که شما بیاد و توش پست بزنید و بگید که چه کسی به نظرتون بهترین شخص برای دریافت عنوان ِ بهترين نويسنده در رول پليينگ(ايفاي نقش) هست!
ضمنا توی پستتون علاوه بر ذکر شناسه ی فردی که مورد نظرتونه ، دلیلی هم برای انتخابتون ذکر کنید! چون انتخاب های بدون دلیل ، مورد قبول واقع نمی شه.

بعد از ده روز که کاندیدا ها معرفی شدن ، با حذف رای های مردود شده ، تعداد رای های هر کاندیدا اعلام می شه و اون هایی که رای بیشتری اورده باشن به بخش نظر سنجی راه پیدا می کنن!

در این بخش شما یه بار دیگه به کاندیدا های اعلام شده ، رای می دید تا بالاخره تکلیف رنک مشخص بشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.