هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين پاسخگوي انجمن پيشنهادها
پیام زده شده در: ۰:۵۷ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
سلام
مجوز برای تاپیک
توضیحات در مورد شناسه
میخواستم.
تو این تاپیک اعضا بیان بگن این شناسه هاشونو از کجای کتاب گیر آوردن . آدرس بدن.
اگر هم شخصیت پردازی کردن ، توضیحات کاملی در این مورد بدن.

با تشکر

سلام
دوست عزيز ، اگه دقت كني مي بيني كه توي صفحه ي هر شخص يه باكس هست كه توضيحات شخصيتشو - اگه خودش لينكش رو به مديران ارائه داده باشه - توش نوشته . تاپيك معرفي شخصيت هم كه هست . همچنين ليست اعضا .. در نتيجه مجوز داده نمي شه .
مريدانوس

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۸ ۲۲:۲۳:۲۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
سلام
میتونم تاپیک آینه نفاق انگیز رو ایجاد کنم ؟
میدونم که چنین تاپیکی در مطالب اشتراکی هست. ولی اون به صورت نمایشنامه هست.
تاپیک که من میخوام بزنم ( با اجازه شما ) فقط برای گفتن آرزوهاست.
مثلا :
در آینه نفاق انگیز چه میبینید ؟
یه ارزو به عنوان یه جادوگر
و یه ارزو در دنیای حقیقی.
پیشنهاد برای اسم تاپیک :
آینه نفاق انگیز ( تصویری از آرزوهای شما)
و یا :
آینه نفاق انگیز ( دریچه ای رو به آرزوها)
-------------------------
اگه فقط در اتاق ضروریات نمیشه این تاپیکو زد ، لطفا راهنمایی کنید که از ناظرین کدام انجمن باید مجوز بگیرم و در کجا باید چنین تاپیکی رو بزنم؟
ممنون

سلام...نه دوست من،نمیشه!این تاپیک اولا موضوع فوق تکراریی داره و همه میتونن توی همون تاپیکی که خودت بهش اشاره کردی پست بزنن...ولی پیشنهاد میکنم یه سری به جادو و جادوگری بزن

ویرایش شده توسط سالازار اسلیترین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۵ ۲۰:۰۳:۱۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵

سحر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۸۶
از هر جا که هری اون جا باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
:jadoogaranسلام.میخواستم 1 تاپیکی بزنم با عنوان پسری که زنده موند نمی میره.و میخواستم این دلایل رو به خاطرش بیارم:

گیریم هری جان پیچه.من فکر میکنم که اگه یک آدمی که روح داره جان پیچ باشه بنابراین دو تا روح داره.یکی روح خود هری و یکی قسمتی از روح ولدمورت که در بدن هریه.پس هری اول باید بقیه ی جان پیچ ها رو نابود نه و بعد بره سراغ قسمتی از روح ولدمورت که در بدن ولدمورته.شاید ولدمورت خودش ندونه که یکی از جان پیچ هاش هریه.شاید هری هم ندونه ولی آخرش باید بفهمه.اما من فکر میکنم که هر دو طرف نمیدونن.و هری که به جز جان پیچی که در بدن خودشه بقیه شون رو از بین برده به جنگ ولدمورت میره و با هم رو به رو میشن.و ولدمورت افسون آواداکداورا رو به هری میزنه و افسون به هری می خوره ولی هری هیچ آسیبی نمی بینه و نمی میره و آن قسمت از روح ولدمورت که در هریه توسط خود ولدمورت از بین میره.و بعد هری افسون آواداکداورا رو به ولدمورت میزنه و ولدمورت برای همیشه از بین میره. :old

خلاصه این که اگه هری جان پیچ باشه بهتره و به نظر من این روح ولدمورت در بدن هری حکم یک سپر مدافع در برابر افسون آواداکداورا رو داره وباعث میشه که هری برای بار دوم پسری بشه که زنده موند.هری با دو تا روح قوی تره.گرچه با یک روح خودش هم از ولدمورت قدرتمند تره.
راستی رولینگ همین طور که میگن شاید توی یکی از مصاحبه هاش گفته هری جان پیچه توی یکی دیگه از مصاحبه هاش هم که بهش گفتن دلایل محکمی وجود داره که شما هری رو در آخر داستان بکشی و یکی از این دلایل اینه که کسی برای داستان ادامه ای ننویسه رولینگ گفته داستان رو دیگه از قبل پیش بینی کردم. :old

در ضمن به نظر من اگه رولینگ بخواد این کتابش هم فروش کنه نباید هری رو بکشه.چون قسمت آخر ماتریکس هم که کارکتر مثبت و منفی هر دو با هم مردن فروش قسمت آخر اومد پایین.چون مردم قهرمانی میخوان که زنده بمونه.به نظر من اگه داستان همین طوری که من پیش بینی کردم بشه هم جذاب تره هم طبیعی تر. :old

رولینگ گفته دو تا از شخصیت های اصلی میمیرن ولی نگفته دو تا از شخصیت های مثبت اصلی و نگفته هری قطعا میمیره.شاید یکیشون دراکو مالفوی باشه و یکیشون ولدمورت.رولینگ می خواسته بازار هری پاتر رو داغ تر کنه گفته شاید یکیشون هری باشه. :old

کسی نگفته که هری قطعا جان پیچه وشاید اصلا هری جان پیچ نباشه.بیل و فلور و تانکس و لوپین به احتمال زیاد ازدواج میکنن ولی رون و هرمیون به نظر من که ازدواج نمیکنن وگرنه داستان میشه پر عروسی!!!!!!! :old

تازه اگه آخر داستان بخواد جنبه ی مذهبی پیدا کنه به این نکته توجه کنین که توی بیشتر دین ها پیروزی با خوبیه نه با بدی.قرار نیست برای از بین رفتن بدی ها خوبی ها قربانی بشن.وگرنه توی دین ها اصلا خوبی و بدی مطرح نبود.چون در این صورت آدم چه خوب و چه بد باشه باید قربانی می شد.ولی شاید هم چون رولینگ زیاد به زنده بودن اهمیت نمی ده هری رو بکشه.ونشون بده آدم های بد میتونن به آدم های خوب صدمه بزنن ولی در نهایت شکست میخورن. :old

اما اگه هری زنده بمونه و ولدمورت به تنهایی بمیره بهتره چون نتیجه ی بهتری میشه از داستان گرفت:ولدمورت و مرگخوارهاش قبلا زندگی رو برای هری و دیگران تلخ کردن.پس احتیاجی نیست با کشتن هری نشون داد که آدم های بد به خاطر صدمه زدن به دیگران مجازات میشن.و اگه هری زنده بمونه نشون میده که آدمهای بد همیشگی نیستن و کسی پیدا میشه که از اونا قوی تر باشه.ولدمورت جادوگر بزرگیه و چیز هایی بلده که هری بلد نیست ولی در عوض هری قدرت دوست داشتن رو داره و احتیاجی به جادوهای سیاه نابخشودنی نداره.همون طوری که هری وقتی نوزاد بود بر ولدمورت غلبه کرد.چون توی هری پاتر بهشت و جهنمی نیست و رولینگ نمیتونه داستان رو تا روز قیامت پیش ببره باید همین جا نتیجه ی کارهای ولدمورت رو بهش بده.هیچ مجازاتی هم برای ولدمورت از مردن بدتر نیست چون مهمترین چیز برای اون جاودانگیه.در ضمن در هری پاتر روح ها زیاد اهمیت ندارن(پست هستن) و جاودانه بودن به روح بودن و زندگیه دوباره در اون دنیا نیست.پس مرگ برای هری مجازات بزرگیه و این حق هری نیست. :old

هری پاتر رو جدی بگیرید دوستان.چون اسم رولینگ و هری پاتر توی تاریخ می مونه.رولینگ از بهترین و استوارترین چیز ها توی این داستان استفاده کرده مثله عدد مقدس 7 پس این قدر دلتونو به جلد 8 خوش نکنید !!!!!!!!!! مگه این که رولینگ کودن باشه که از 7 صرف نظر کنه و بره سراغ 8 . فکر می کنید این همه خبرسازی در مورد هری پاترواسه چیه؟خب رولینگ میخواد آخرین جلدش حسابی فروش کنه دیگه.... :
wizard: :old

اول اینکه لازم نیستی بیای همه دلایلتو اینجا هم بگی...اینجا فقط مجوز گرفتنه.و اگه یادم باشه قبلا هم این تاپیک رو زده بودی.اما بهتره که بدونی این تاپیک اصلا ربطی به فروم اتاق ضروریات نداره و البته دلایل خوبی رو هم گفتی.در ضمن یه حرفی هم با همه دارم:

قبل از اینکه وارد فرومی بشین حتما توضیحاتش رو بخونین!

ویرایش شده توسط NYMPHADORA_TONKS در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۸ ۲۲:۲۰:۰۸
ویرایش شده توسط NYMPHADORA_TONKS در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۸ ۲۲:۲۵:۵۹
ویرایش شده توسط سالازار اسلیترین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۴ ۱۳:۲۲:۳۵
ویرایش شده توسط سالازار اسلیترین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۴ ۱۳:۲۴:۳۳

bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss:

دو چشم سبزش مثله خیاره
موهاش سیاه مثله تخته سیاهه
کاش مال من بود این پسر خوب
فات

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
با سلامی به گرمی آفتاب سوزان در این زمستان به تو ای مريدانوس(END پاچه خواری ) وقتی دیدم که اینجا درخواست تاپیکهایی میشود که سوال هایی در مورد مسائل مربوط به کتاب است مثل درخواست قبلی خودم . یک فکری به ذهنم رسید که یک تاپیک درست کنم به این عنوان ( تاپیک نجات بخش ) در این تاپیک کسانی که در اینجا درخواست تاپیکی کرده اند که مربوط به کتاب اسن و شما آن سوال را آنقدر مهم نمیدانید که یک تاپیک به آن اختصاص بدهید آدرس این تاپیک را به او میدهید ودر این تاپیک هر چند روز یکبار یک سوال مطرح میشود و بعد از نتیجه گیری درباره آن سوال سوال بعدی و......... برای اینکه بینظمی نشه کسانی که سوال دارند آنرا برای من پیام شخصی میگزارند و بعدش من آنها را در تاپیک به بحث می گزارم و میتوانیم به مردم جادوگر و خلق خدا خدمت کنیم تا که دعای خیر مردم پشت سرمان باشد

سلام دوست عزيز ! ممنون از اون همه آفتاب و اين صحبتايي كه گفتي ! ولي بايد بگم كه اگه دقت كني مي بيني من نمي گم كه اين سوالا مهم نيست ، دارم مي گم قبلا جايي بهش پرداخته شده . اگر سوال جديد و جالبي باشه ، حتما بهش مي پردازيم ! كسي كه بخواد به سوالي جواب بده اگه سوالش واقعا سوال خوبي باشه تاپيك بهش اختصاص داده مي شه ، اينجوري فقط يه تاپيك مي زنيم و بعد يه مدت چيز زيادي نمي مونه ! البته ايده ي بدي نيست ، شايد چند وقت ديگه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۸ ۱۵:۲۷:۳۵

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
باسلام خدمت شما
من می خواستم تاپیکی با موضوع پیش بینی کتاب هفت بزنم یعنی هر کسی می تونه در این تاپیک تا قبل از اومدن کتاب هفت با استفاده از گفته های کتاب های قبلی محتوای کتاب هفت رو در این تاپیک پیش بینی کنه و هر کس نظر خودش رو بده.
اگر شما موافقط کنید من می خواهم یکی از اسم های زیر رو برای تاپیکم بذارم:
1-"قدیس های مرگبار رو پیش بینی کنید!"
2-"کتاب هفت رو پیش بینی کنید!"

سلام
بايد بگم كه اگه دقت كني همچين تاپيكي به تازگي زده شده و جزءِ تاپيك هاي پرطرفدار هم هست . پس مجوز داده نمي شه .
اينم لينكش

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۱ ۲۳:۳۴:۴۰

پیام زده شده در: ۱:۲۲ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
خوابهای هری پاتری وجود داره؟
اگه هست لطف کنید لینکشو بدین و اگه نیستم مجوزشو.
ممنون

سلام
همچين تاپيكي دقيقا با همين اسم وجود نداره ، اما فكر مي كنم تاپيكي به اسم خاطرات هري پاتري باشه كه اين موضوع رو هم شامل بشه ، پس همچين مجوزي داده نمي شه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۱ ۲۳:۲۷:۱۷

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

بارون خون آلود old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۷ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۷ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۶
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 64
آفلاین
من یه مجوز میخوام برای عنوان( و اما سرانجام هری پاتر) که کاربران میتوانند حدس میزنند که سرانجام هری پاتر چه خواهد شد؟

من میخواستم مجوزی هم برای زدن تاپیک بگیرم.
به عنوان(کارگاه ساخت جوک های جادویی).
که کاربران در کارگاه جوک هایی بسازند

سلام دوست عزيز ؛
اگه به ساير درخواست ها نگاه كرده باشي مي بيني كه قبلا در مورد جوك هاي جادويي گفتم ، فعلا مجوز همچين تاپيكي داده نمي شه . در مورد و اما سرانجام هري پاتر هم بايد بگم كه شبيه اين تاپيك زياد زده شده و چون از اومدن كتاب خيلي گذشته فعلا حرف جديد زيادي براي گفتن نيست . پس مجوز داده نمي شه .
ناظر انجمن

ویرایش شده توسط بارون اشک آلود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۵۲:۱۰
ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۱ ۱۷:۵۰:۲۸

هیچ وقت با ناظران ور نروید
چون عاقبت خوشی نداره!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ شنبه ۲ دی ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
با سلام.غرض از مزاحمت كسب مجوز و شماره ثبت از اداره اماكن سايت!(چكش)/بمنظور ايجاد يه تايپيك با اين عنوان ميباشد كه بديهيست مضمون تايپيك هم از عنوانش هويداست!:(نوشته هام شده سبك ميرزا رضاي كرماني):
جوكهاي هري پاتري
اولين جوك را هم خودم ميزارم:
ميگن يه مرگخواره ميره تشييع جنازه البوس وقتي خوب غذا و ميوه و..ميخوره و خلاصه مرده خوري ميكنه بلند ميشه بره دم در مسجد به هري ميگه:انشالله هر چي خاك اونه باقي عمر ارباب باشه!_خدائي من چقدر خوشمزم مثل خورشت كدو ميمونم!

سلام دوست عزيز ؛
اگه دقت كني مي بيني كه همچين تاپيكي اتفاقا توي همين انجمن وجود داره ، كه همونم داره به سمت ارزشي بودن پيش مي ره . پس مجوز داده نمي شه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲ ۱۸:۵۴:۴۳

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
سلام برادر خوبی
میخواستم بگم که یکی از برو بچ به نام مندی بروکا هست دو تا اختراع زده که از اختراعات فبلی کپی کرده ممنون میشم اگه پاک بشنhttp://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=147292#forumpost147292

پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
با سلام
من یک تاپیک در نظر دارم که در مورد چوب دستی های جادوگری است.برای مثال:چوب های جادوگری چگونه ساخته میشوند.فرق بین چوب های مختلف جادو گری چیست و...
با نام های:
1.چوب های جادوگری
2.انواع چوب های جادوگری
مورد بررسی قرار دهید
با تشکر

اين تاپيك اونقدر جاي بحث نداره در نتيجه مجوز صادر نمي شه .
در این تاپیک می توانید وسایل زندگی یک جادوگر را نام برده و جزییات آن را بیان کنید و آن را مورد بررسی و گفت و گو قرار دهید و آن را شرح دهید و در آخر هر ماه به هر کسی که توصیف بهتری کرده باشد و موارد قابل توجه تری را شرح داده باشد امتیاز بندی می شود و لوگوی ماه به او تقدیم میگردد.ضرورت این تاپیک هم میتواند بسیار باشد مثلا":همه با زندگی سخت و یا آسان جادوگر ها آشنا شوند و ... .((البته می توانید با استفاده از تاپیک (اختراعات جادویی مخترع کلیک کن!)اختراعات موجود در آن تاپیک را انتخاب کرده و در مورد نقش آن در زندگی یک جادوگر شرح دهید))
ممنون می شوم که مورد بررسی قرار دهید ( با تمام احترامات لطفا" مجوز را صادر کنید)
باتشکر

اگه دقت كني مي بيني كه مشابه اين تاپيك زياده ، در نتيجه به اين هم مجوز داده نمي شه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۴ ۲۲:۱۲:۵۹

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.