هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر تی وی
پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳

lona lovegood

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از قطار سریع السیر هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین
بچه ها این عکسا از برج ایفل توی شبه! برای بلا جون که بهش قول داده بودم!!!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

lona

پیام زده شده در: ۹:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
با سلام و عرض ادب خدمت بینندگان بس گرانقدر جادوگر تی وی امیدوارم تا به این روز از برنامه های ما لذت برده باشید . با ما باشید تا اعلام کلمات جایگزین این هفته .
زین پس به جای واژه ی دخیل کولر از خنک کننده خودکار و به جای پنکه از خنک کننده ی گردان و به جای کولر گازی ال-جی از کوه یخ در خانه مشنگی استفاده کنید .
به جای واژه ی موشک از سایر مشتقات مشنگ استفاده , و برای پیدا کردن معادل واژه ی اسکلیتر دیفرانسیل مشنگ را حساب کنید .
به پایان بخش اول از برنامه ی "به جای واژه ی مشنگی..." رسیدیم برید چند پیام بازر گانی ببینید تا من برم ببینم تو صندوق ضربالمثل ها چی پیدا میشه ... با ما باشید ..
درین درین
برای گذشتن از سد امتحانات عالی مشکل دارید ؟ owl خود را به سختی گرفتید و نگران آنید که از پس امتحانات عالی بر نیاید؟ با ما تماس بگیرید .. تعلیم جادو
--
دارکلی ... هتل دارکلی .. استخر سونا جکوزی شنا تنفس مصنوعی همه و همه در هتل دارکلی ... همراه با مراسم عقد و عروسی رایگا برای تمامی میهمانان ... هتل دارکلی همه روزه آماده ی پذیرایی از شما جادوگران ..
ونوس از اون پشت : و ساحره ها
مبلغ : بله و ساحره های عزیز میباشد
یک بچه :مامانا باباها هتل دارکلی یادتون نره
---
معلم شما موجود اعصاب خورد کنی است ؟ یک آمبریج به تمام معناست ؟ معلم شما یک روح است و شما نمیدانید چگونه باید او را بیازارید ..؟ ما چاره ی آن را میدانیم کافی است دوره ی کامل "چگونه معلم خود را بیازاریم را با تدریس خانم هلنلا اسکیل فول هکس را بگذرانید .
بین بنگ دونگ
بله با بخش دوم برنامه در خدمت شما هستیم
ضزب المثل های امروز عبارت اند از :
"ولدمورت میگرده مرگ خوارهاشو پیدا کنه" به جای "دیگ میگرده درش را پیدا میکنه"
"معجونی را که نتوان ساخت باید به اسنیپ سپرد و زمین گذاشت "به جای "سنگی را که نتوان برداشت باید بوسید و زمین گذاشت"
" جن خاکی همسایه جن خونگیه " به جای "مرغ همسایه غازه"
بینندگان عزیز به پایان برنامه ی امروز رسیدیم تا دیدار بعد جادو یار و نگه دارتون !!!
بدرود

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۲۰:۴۷ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳

استار

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۸ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۴
از nowhereland
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
سلام ،سلامي چو عطر خوش دوستي و سلامي چو آواي دلنشين محبت {يه موسيقي ملايم همون لايت ميوزيك خودمون اثر استاد ايكس ايگرگيان پور پخش ميشه يهو آهنگ تند ميشه}با برنامه ي
امروز اولين قسمت برنامه ي چگونه همه با هم مهربان باشيم {فقط تعداد ه ها رو بشماريد} رو در پيش داريم از دوست خوبم{به علت كمبود مُرجي } خودم تقاضا ميكنم اين بخش از برنامه رو ادامه بدن
استار: سلام دوستان و دشمنان ،جادوگران و ساحره ها، لرد هاي رنگارنگ .كودكان قشنگ و حتي اي افراد مشنگ،امروز ميخوام اصول اوليه ي آشتي دادن رو بگم
مواد لازم:
گل رز سفيد و قرمزهر كدام يه عالمه
موسيقي ملايم يه كمي بيشتر و پروانه هاي رنگي براي تزيين( ) به مقدار لازم
ابتدا به ساكن اگر در دور برتون كينگزلي {اي خدا بيا بزن اينو بكش خودش و همه ي ما رو راحت كن } وجود داره سريع تر از محل دورش كنيد يا از سوتي هاش استفاده يا بهتر بگم سوءاستفاده كنيد.
2- مهم نيست كه دعوا رو كي شروع كرده يا تقصير كي بوده مهم هدف ما يعني آشتي دادنه
3ـبه ياد داشته باشيد درسته كه مهم نيست مقصر كي بوده ولي با وجود يه مقصر هرگز دعوايي رخ نميده
4 - سعي كنيد به دو طرف بقبولونيد كه درسته كه دعوا نمك زندگيه ولي نمك زيادي براي قلب ضرر داره تازه خيلي از غذاها هم بدون نمك خوشمزن
5ـ از گلها و پروانه ها استفاده ي بهينه كنيد و سعي كنيد با منطق و فكر همه چي رو حل كنيد
حالا شما به يه موسيقي خفن،................اِاِ ببخشيد اون مال يه بخش ديگه از برنامست به يه موسيقي ملايم گوش كنيد تا بخش دوم برنامه
گل گل گل گل اومد
كدوم گل؟
همون كه رنگارنگه براي آشتي دادن يه الگوي قشنگه
+ يه سري موسيقي ملايــــــــــــم ديگه
حالا بخش دوم برنامه كه كار يه كم جديتر ميشه
در اين بخش ابتدا دو عدد گل{از هر كدام از رنگها يك عدد} برميداريم و با دقت يك عدد پروانه ي رنگي روش ميذاريم و به هر كدوم از طرفين دعوا ميدمشون و ميگيم اينو دوست سابقت داده و بعد ميگيم كه منظور از دوست سابق كيه كه يه وقت با بقيه ي كسايي كه باهاشون قهرن اشتباه نشه
اگه گل رو گرفتن كه مستقيما ميريد كه جعبه شيريني {بسته به سليقه}ميگيريد و ميگيد بفرماييد دهنتون رو شيرين كنيد
و مناسبت رو هم آشتي كردن معرفي نموده و سپس كار شما به اتمام ميرسد
ولي
اگه قضيه زيادي جدي بود ، كه به طور كاملا اتفاقي{به قول هرمي} نود درصد دعوا ها هم جدي هست گلا رو پرت ميكنن كه در اون صورت نوبت موسيقي ملايمه
موسيقي ملايــــــم پخش ميكنيد و ميخونيد:
تا تواني دلي به دست آور دل شكستن هنر نميباشد،تو كز محنت ديگران بي غمي برو كار ميكن مگو چيست كار ، كه هر كس به طريقي دل ما ميشكند ، يكي از بزرگان اهل تميز همين طور كه ميرفت سرش خورد به ميز ................
و خلاصه از اين جور شعرهاي بس پرمعني همي خواندستي و سپس در انتظار نتيجه در كنج خلوتگه دل مينشينيد و با ياد دوران جواني خود حسرت ميخوريد و از كوي دوستي ميگذريد
اگه باز هم كار ساز نبود دو عدد چماق{ترجيحا رنگش صورتي ملايـــم باشه}رو برميداريد و ابتدا وانمود كنيد كه ميخوايد بزنيد تو سر آن دو ولي محكم بكوبيد تو فرق سر خودتون،
تا برنامه ي بعد {البته اگر بعد از ضربه ي چاق جان به در برديد} درود و صد بدرود
به قول يكي از رفقا خداحافظ رو بيامرزه

انقدر از دست جمله های قشنگ خسته ام که نخوام توی امضام ازشون استفاده کنم!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
خب بدون بحث اضافي من فقط پست شاهكار و ايده بكر اين هفته رو بگم و تمومش كنم
پست شاهكار از بلا در تاپيك بحث هاي سر ميز غذا
نقل قول:

شق شق شق شق...
اعضای ارتش سیاه: ما گشنمونه..ما گشنمونه...زود زود(قاشق چنگالاشونو می زنن رو میز)
مرلین یه پیش بند بسته از این ور می دوه اون ور..
بلا:هی پیش خدمت..زود باش..زود..فایریوس!
پشت مرلین آتیش میگیره..یه بشقاب غذا میزاره جلوی بلا
بلا:هوووووممم .. مرلییییییییییینن..اه اه..
ریشات ریزش داره
اقا اینجا غذاش هپله...هی تو پاتر اون ملافه رو از دور خودت بردار برو یه پرس دیگه وردار بیار..
پاتر با خشم بلا رو نیگا می کنه..هی زور می زنه تا شاید بلا باد بشه
گیلدی:هیی اونجا رو..باد کنک پاتر!
هرمیون: اا نفست کم اومد؟ بزار بهت تنفس مصنوعی بدم..پای پاترو می گیره میکشه میارتش پایین..
مرلین از دور میپره رو هرمیون:هی بی ناموس..مگه نگفتم هر کی نفسش بند اومد ولش کنین..ما بی ناموسی نمی کنیم...پای پاتر ول می کنه...
بلا:هوووممم پاتر با یه سوزن چطوری؟
بنگگگگگگگگگ
پاتر دور اتاق می چرخه...همه سراشونو می دزدن!

ايده بكر اين هفته هم از فلور دلاكور تاپيك زيباترين دختر مدرسه هستش

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
برناميه مدل لباس با فلور
سلام دوستان من فلور هستم و از اين به بعد هر از كاهى يه برنامه كوجيك مىزارم تا شما با لباس هايه زيبا در مجالس حاضر بشيد (بلا جان من بلد نيستم عكس بزارم اكر بلد بودم مىرم مدل بيدا مىكردم مىزاشتم اكر كسي مىتونه يادم بده........ ايت خارجه برنامه بود)
خانم ها بيشتر مىخوان جلب توجه كنن بس بايد رنك هايي ببوشن كه يكم ضايع باشه مثل قرمز كه تو جشم بزنه مدلشم مىتونن تنك بدن البته ردايه تنك نه لباس تنك
ولي خانومان بهتون بيشنهاد مىكنم از رنك هايه صورتى و ابى مليح برايه رنك لباستون استفاده كنيد جون حتما بهتون مىياد
اميدوارم از اين برنامه خوشتون امده باشه تا يه روزه ديكه خداحافظ

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۳:۵۶ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۳

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۴۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۴
از بارو_خانه ی ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 192
آفلاین
برنامه ي زنده ي وسايل ماگلها
آرتور:با سلام خدمت بينندگان عزيز
من آرتور ويزلي هستم گوينده ي برنامه ي وسايل ماگلها
پشت صحنه:
آرتور:خب معذرت ميخوام مشكلي پيش اومده بود و حالا ادامه ي برنامه
اولين وسيله اي كه ميخوام در موردش براي شما صحبت كنم
كامپيوترهتصویر کوچک شده
اين وسيله قابليت هاي زيادي داره از جمله اينترنت.
اينترنت وسيله اي براي ارتباط ماگلها با هم هست.
ماگلها بدين وسيله ميتونن صدا و حتي تصاوير يك ديگر رو ببينن.
اينترنت علاوه بر اين جنبه ي آموزشي هم داره.خوب بله همكاران من اشاره ميكنن تلفن داريم.بله بفرماييد.
تلفن:الو سلام الان يه طلسم خوشگل برات ميفرستم حال كني
پشت صحنه:
آرتور:ببخشيد اتفاقي افتاده؟
يكي از پشت صحنه:صورتت رنگ موهات شده
آرتور: يه پيام بازرگاني ببينيد
------------
شامپوي خون آشام هر روز بهتر از ديروز
-----------
آرتور:خيلي معذرت ميخوام يه مشكلي پيش اومد برنامه رو ادامه ميديم. چي؟ببخشيد همكاران من اشاره ميكنن وقت برنامه ي ما تمام شده
متشكرم خداحافظ

I come back

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۳

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
روز جهانی قلب پاک

فردا 28 مرداد از طرف سازمان ملل جادوگری روز جهانی قلب پاک نام نهاده شده..روزی که همه ما قلب هامونو دوباره از محبت هم پر می کنیم..روزی که پیوند دوستی ها محکم تر...قلب ها نزدیک تر ..و کلا همه با هم دوست تر! میشیم!
پس با هر کسی که فکر می کنید الکی دعوا کردید..رنجوندینش...این فرصت رو از دست ندید! روز قلب پاک!
تصویر کوچک شده

باشد که همواره با هم دوست باقی بمونیم!

تصویر کوچک شده

تقدیم به تمامی دوستانم در سایت...
روز جهانی قلب پاک مبارک! :bigkiss:

پیام زده شده در: ۴:۲۹ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
دوستان عزیز جادوگر با برنامه ای دیگر از سری برنامه های پستهای شاهکار ایده های بکر در خدمت شما هستم.
ابتدا ایده شاهکار هفته رو با هم ببینیم:
ایده اسنافلز - محفل به روایت فتح
که دارای همه مشخصات یک ایده بکر هست از نظر تازگی جذابیت و فعال کردن فروم
همینطور پست شاه کار این هفته را باز هم از اسنافلز در همان تایپیک با هم مرور میکنیم:

نقل قول:
روایت فتح
شهید :سدریک دیگوری
متولد:1900 اندی
صادره:لندن
وفات:1900اندی
(صدای خمپاره مسلسل آهنگی خیلی آرام از ممد نبودی ببینی)
اینجا لندن است شهر خون وقیام.شهری که ولدمورت جهان خوار آنرا با خاک یکسان کرد.آری همه ی ما آن روز هارا بخاطر داریم.
از تمام در دیوار این شهر بوی مرگ می آمد و هزاران هزار جوان در همین شهر این جهان بدورد گفتندکه یکی از همین گلهای نو شکوفته سدریک دیگوریست پسری معصوم وخونگرم
(تصویر میاد تو استادیو بخش با همون آهنگ وصدا)
آلبوس دامبلدور:شهید دیگوری پسر که نه اصلا مرد کامل بود خوشگل خوشرو خونگرم آقا ونجیب اصلا او الگویی کامل بود.
(دوباره از استادیو بخش میاد بیرون)
کوچه ی شهید دیگوری (دوربین تابلو سر کوچه رو نشون میده)
شهید سر لشکر دیگوری در همین جا بزرگ. مرد و کامل
شدهو به مدرسه رفته است. آری روزی او در همین کوچه با بچه محل ها کوییدیچ میزده
پلاک 29(دوربین پلاک نشون میده)
زینگ زینگ
_هان چیه مگه سر اورودی
زنگ در را به صدا در می آوریم زنی خوشرو و خوش صدا در را به روی ما باز می کند
_ای داد!!شما بودید بفرمایید بفرمایید
_مادر ما آمده ایم در مورد سدریک از شما سوال کنیم. از سدریک برامون بگو
پیزرن در حالی که چای رابا دستی لرزان به ما تعارف میکند وحلقه اشک در چشمان میزند:سدریک! فقط میتونم بگم اون آقا بود دورسته که همش دختر بازی میکرد اما پاک بود اون اصلا ایه هی هی
(استدیو بخش)
آلبوس دامبلدور:شهید دیگوری در لحظات آخر به مرگ خودش آگاه بوداون وقتی میخواست آمده ی وروود به مارپیچ بشه
(حالته مداح ها)گفت:حاجی گفتم:جانه حاجی گفت:تو از من راضیه. مردم:هیییه هیه هیه هیه گفتم:چرا من از تو ناراحت باشم گفت:من یه روز اومدم اتاقت تو نبودی رفتم سره ققنوستو اون کتک زدم آخه این مرد چه قدر چقدر پاک آقا بود بخاطر دوتا تو سره ققنوس زدن عذابه وجدان داشت مردم: ایه هیه هیه
(خانه شهید دیگوری)
آموس دیگوری:پسرم روز های اخره تابستان همش تو خودش بود همش به مرگ و آن دنیا فک میکرد اصلا روز آخری همینچین منو بغل کرد که من به خودم گفتم سدیرک ما دیگه بر نمییییییی گرده ایه هیه هیه
(استدیو بخش)
هری(با حالتی جذاب):من اون بلاخره هر دومون جامو گرفتیم یوهو پامون از زمین بلند شد. تازه فهمیدیم ای دله غافل این یک رمزتازه رفتیمو رفتیمو رفتیم افتادیم تو یه قبرسون اینجا کجاست من چرا اینجامو ازاین حرف یوهو دیدیم اره یکی داره میاد به خودمون گفتیم یارو اومده چیکار میخواد کمکمون کنه یارو اومدنزدیکه ما انگاری که از ارباب سوالی کنه گفت:اونکیو چی کار کنم
صدایی باز سوزش سرد گفت: بکش
من دیگه چیزی ندیدم جز یه نوره سبزو جسد بی جانه سدریک
یارو اومد منو بستو خونه ازم گرفته ریخت تو پاتیل با چند تا دیگه موادو بد ولده مورت برگشت من از ترس موها سیخ بود سیخ تر شدولدمورت برگشتو مرگ خوار هاشو دوره خودش جم کردو من به تمسخر گرفتو خلاصه منو با اون جنگیدم هم زمان دوتا طلسم فرستادیم که بهم خوردو یه حاله نور دورست کرد بعد وقتی اون نور چوب جادوشو ترکندون سدریک اومد بیرونو گفت جسد منو به خانواده ام بر گردوندو منم دویدمو فرار کردم. اونو ورداشتمو الفرار
(ممد نبودیببینی شهر آزاد گشته )

به تکه های مختلف و ارتباط برنامه روایت فتح با کتاب توجه کنید واقعا دستت درد نکنه اسی جان ایولا
در مورد تا پیک کودتا وزیر سحرو جادوی جدید فقط این رو بگم که بعد از صفحه هشتم دیگه با نوشته های البوس و غلط املایی های الکی ولدمورت جذابیتش به تدریج کم شده تو کل کل باید توجه داشته باشید که به یه چیز یه بار گیر میدن نه ۱۰۰ بار و گرنه جذابیتش از بین میره
تو برنامه بعدی تصمیم دارم تاپیک شکنجه گاه جادوگران سفید رو بررسی کنم
اگر پست خود یا کس دیگری را شاهکار میدانید لطفا به من پی ام بزنید و آدرس پست خود را بدهید تا اگر ندیده بودم ببینم در هر حال بهترین قاضی برای نوشته ها خودتان هستید

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۳

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
با عجله میام میشینم کلاهگیسمم میچپونم رو سرم :
با سلام خدمت تمامی ارجمندان بیننده و شنونده .
در برنامه ی امروز شما را چندی دیگر از واژگان برگزیده آشنا خواهیم کرد .
کنون واژه ی برگزیده شنو *** دگرها شنیدستی این هم شنو
زین پس به جای واژه ی دخیل جارو برقی از " دستگاه المکش " و به جای واژه ی ناظم از " کروشیو متحرک " استفاده کنید . به جای استفاده از ماهواره از "جغد جهان بین مشنگی و به جای عابر بانک از "گابلین خودکار مشنگی" استفاده به عمل بیارید .
ضربالثل های برگزیده ی این هفته عبارت اند از :

سوروس از لاکهارت بدش میاد هری از هر دوتاشون ( مهمان از مهمان بدش میاد صاحب خونه از هر دو تاشون(

معجون ریخته با گریه و زاری به پاتیل بر نمیگرده! به جای "کاری که شد با گریه برنمیگرده"

وقتی قراره دارت بزنن چه برای اژدها چه برای تخم اژدها !به جای "بالاتر از سیاهی رنگی نیست "

به حق کله اژدری های یورتمه برو !به جای " به حق چیزای ندیده "

به علت تنگی وقت امروز پیام بازرگانی نداریم . تا هفته ی بعد و خضعبلاتی دیگر بدرود
{بعد میدوم از استدویو بیرون تا المپیک جادو را نگاه کنم }

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۰:۰۴ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۳

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
تازه های علم

بنا بر تازه های اخیر سایت...پیام های زیر به آرشیو پیام ها اضافه شد...لطفا گنجینه پیام های از پیش آماده خود را آپ گرید کنید...
با تشکر واحد حراست از سایت

گفتگوی دو سایتیست رو داریم با هم
- راستی دیدی چقدر هوا خوبه؟!
- ای بی حیا...چرا مثه ...سرتو میندازی پایین حرف می زنی؟

---------
- می گما...چقدر اینجا هوا خوبه
- تو آدمی!؟

--------
- بازم منم..هوا خوبه!؟
- از خواب بیدار شو...

------
- هوا خوبه؟!
-با فونت 90...پلک می زنم...بمیری ایشالا

------
- هوا هنوز خوبه؟!
- غلط کردی..پاک می کنم همه چیو به کل

-----
- هوا خوبه نه؟
- هوا خوبه...هک می کنم تا بفهمی

-----
- هوا لذت بخشه؟
- لذت بخشه؟ چرا چرت و پرت می گی؟

----
-هوا؟!
0 تو روانشناسی بلدی؟! نه..اخه تو رانشناسی بلدی؟

-----

- اخ جون..20 درصد پیروز تر شدم!

مرسی از توجه شما..باز هم با ما باشید با آخرین آپ گرید های سایت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.