هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۸

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸
از یه گوشه دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
سلام !
تاپیک نقدتون دیگه فعالیت نمی کنه ؟
من زیر پستی که توی جزیره آوالان زده بودم درخواست نقد کردم ولی کسی جوابی نداده . جای دیگه ای باید مطرح می کردم؟ آخه خود تاپیک نقد هم قفله .
مغسی از پاسخ شما .

نمی گویم فراموشم نکن هرگز
ولی

دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
آره دیگه. همون خیار. بلیز خوب منو میشناسه.

اول هم به بلیت جواب رد دادم اما بعد از مشورت با مدیر موافقت کردم که ناظر اینجا بشم، چون که وضعش آشفته بود و قبلش هم این انجمن رو با پست هاش دنبال میکردم. بنده به تاپیک اجازه ندادم که فعالیتش رو ادامه بده. من اینطور صلاح دیدم. اما بحث ویزنگاموت چیز دیگه ایه که واسه خودت این همه چیز سر هم کردی. من شعار میدم؟! مطمئنی ؟! فقط انتقاد می کنم، اونم فقط فقط برای اونه که زودتر یه برنامه ی جدید تدوین بشه.

مشاورین نقد می کنند اگه خواسته بشه ! راهنمایی میکنن اگه خواسته بشه. حالا یه سوال دارم. غیر از این خودشون نمی تونن در جریان کلی ایفای نقش و اعضای اون قرار بگیرن و نقد و راهنمایی کنن؟! آره دیگه ! همیشه حتما باید کاری باشه که انجام بشه، نمیشه که رفت سراغ کار؟ مگه نه؟ می میرن اعضای ویزنگاموت دیگه؟ شهید میشن نه؟!

من چی میگم؟ من میگم یه مشت عضو عقده ای و مغرور ریختن تو سایت که همه مدعی این هستند که رولشون بدون اشکاله، اصلا یه اشکال کوچیک هم نداره، زورشون میاد از مشاورین راهنمایی و نقد بخوان. افت میدونن، چه بعضی از تازه واردها چه قدیمی ها. اون وقت مشاورین هم که کاری براشون نمی مونه، نمیرن که سراغ اون افراد. برای همین چنین شده الان. من هم تند برخورد نکردم. پس برخورد تند ندیدی؟! اگه منظورت چت باکس بود که خطاب به شماها و ویزنگاموت نبود.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
اینیگو و ایگور عزیز:

از هر دو ناظر یک انجمن، یکیشون مشاور هستند. و اونچه رو که شما نمیبینید و شاید نمیخواید ببینید، تلاش این دوستان بای راهنمائی اعضا هست.

نمیگم خیلی دقیق بوده، چون همونطور که بلیز گفتن، اوها هم انسانهایی هستند مثل شما؛ اما وقتی در مقام قیاس بر می یام، میبینم خوب عمل شده.

اما در مورد رول نویسی؛ نامه ای تنظیم شده و در اختیار تازه واردین به صورت اتوماتیک قرا میگیره، که طبق اون با اهداف و تاپیکهای ویزنگاموت آشنا میشن.

چه تایپک بهتر از پست های نتخب با اون همه توضیح؟؟
چه تاپیکی بهتر از اسلوب نقد با اون همه نکته ی سرجمع شده؟؟
و چه تاپیکی بهتر از تالار نقد که همیشه آپ دیته؟؟

شما چه انتظاری دارید؟ وقتی تازه وارد خودشون نمیخوان یاد بگیرن، ما قراره چیکار کنیم؟؟

فک نمیکنید خودتون بهتره به جای اینهمه انتقادهای کوبنده و ناکارآمد، یه کمکی بکنید؟؟

مطمئن باشید از دور خیلی رحت میتونید انتقاد کنید.

اما بهتره یک کار بکنید:

یک پیشنهاد بدید و روی اون بحث کنیم. ببینم واقعا میتونید یک برنامه ای بدید که همه ی این مشکلاتو رفع کنه؟؟؟

سعیتونو بکنید!

خوشحال میشم.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۲ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اینیگوی عزیز ... شما رو ناظر این انجمن گذاشتن که اگر میبینید مشکلی هست برخورد کنید ... به این علت که احساس کردن شما صلاحیتشو دارید ... اگر میبینید پستی ضعیفه پاکش کنید! اگر میبینید سوژه یک تاپیک منحرف شده جلوگیری کنید اگر برنامه ای دارید که میتونه انجمنتونو به وضع مطلوبی برسونه اجرا کنید! اگر میبینید نمیتونید به تنهایی از پسش بر بیاید با مشاورین در میان بذارید! بالاخره خیار که ناظر نذاشتن!

اما چیزی که من متوجه نمیشم اینه که چرا شما منتظر ورود اعضای ویزنگاموت هستید؟ شما نمیتونید یک تاپیکو اداره کنید اعضای ویزنگاموت باید بیان تاپیک رو درست کنن یا شمایی که ناظر این انجمن شدید باید یک فکری بکنید؟ اگر قرار بود مشاورین به تاپیک های انجمن شما رسیدگی کنن که شما رو ناظر نمیکردن! این شعارهای تو خالی چیه که باهاش همه جای سایت رو پر کردی؟ اگر معتقدی تو فقط ناظری و اختیار کار دیگه ای رو نداری مشاورین حتی همون ناظرشم نیستن! پس چرا هی بیخود مسئولیت های خودتو گردن دیگران میندازی؟

فکر میکنی گروه مشاورین شامل چه کسانی هستند؟ یک عده که نصف عمر خودشونو صرف تعلیم و یادگیری کلیه فنون رول نویسی کردن و در دورترین نقاط دنیا آموزش دیدن و بعد از کسب کمربند سیاه و چند دکترای افتخاری اومدن بشینن به شما رول یاد بدن تا درست پست بزنید یا یک عده مثل خودتون هستند که همونجور که هزار بار هم اشاره کردید برای تفریح در این سایت جمع شدن؟

دقیقا منظور شما از کمک کردن چیه؟ یعنی مشاورین برن خونه ملت به عنوان معلم خصوصی به اعضای تازه وارد رول یاد بدن تا شما راضی بشید؟ مشاورینم اگر درخواست نقد بشه نقد میکنن، اگر کسی راهنمایی بخواد راهنمایی میکنن، هرچند وقت یکبار کنفرانسی هست تا سعی کنند مشکلات رو حل کنند. شما به عنوان یک عضو میشه بگید از گروه مشاورین به عنوان چند انسان (!) چه انتظارات دیگه ای برای ارتقاء سطح رول دارید؟

یک برنامه بدید! اگر فکر میکنید متحول کردن اوضاع رولپلینگ سایت به همین سادگیه خب پیشنهاد بدید .. اگر لازمه به مشاورین کمک کنید و خودتون جزو مشاورین بشین ... دائم گوشزد کردن این مسائل به گروه مشاورین چه سودی داره؟ فکر میکنید ما خودمون این وضعیت رو نمیبینیم و توی این سایت شما به عنوان اولین فرد متوجه این ضعف ها شدید؟

یک خط درمیون میگید معلوم نیست برای چی ویزنگاموتو گذاشتن! عزیز من اونی که انجمن ویزنگاموتو تشکیل داده خیلی وقته از سایت رفته. وقتی این انجمن زده شد آنیتا اصلا در سایت نبود منم که پستهاش هست و همه میتونن برن ببینن که من اولین مخالف این انجمن بودم و بقیه مشاورینم موضع خاصی نداشتن که حالا بخواید مسئول بدونیدشون ... اما یک عضو خوب در چنین شرایطی حداقل پیش خودش فکر میکنه حالا کاریه که شده و بهتره من به نوبه خودم کمک کنم و این نتیجه ایه که قاعدتا شما هم باید بهش برسید!
وگرنه نه تنها در بدو زده شدن این انجمن بلکه وقتی فقط حرف چنین انجمنی در میان بود هم من به دفعات مخالفت کردم و گفتم اصلا موافق نیستم ... حالا ای عضو باتجربه و قدیمی بعد یکی دو سال چه فایده داره که اومدید و حرفهای خودمونو که باید همون یکی دو سال پیش موقع برپایی چنین انجمنی میزدید حالا به خودمون تحویل میدید؟

اینیگوی عزیز کسی برای مشاور شدن دست و پا نمیشکنه که حالا بخواد دو دستی به این سمت بچسبه و این همه دری وری هم تحمل کنه در نتیجه لزومی نداره انقدر تند برخورد کنی ... مشاورین فقط نماینده هایی هستند از بین گروه های مختلف اعضای سایت تا به نوبه خودشون به رول کمک کنند و کارهای شدنی رم تا جایی که بشه انجام بدن ... شما اگر خیلی احساس حساسیت میکنید برید بگردید چندتا نماینده بهتر گیر بیارید و به من معرفی کنید ... بهتون اطمینان میدم هم با مدیران و هم با مشاورین دیگه صحبت میکنم تا در کمتر از یک هفته کادر مشاورین تغییر کنه و مطمئنم باشید خودم اولین نفر استعفا میدم چنانچه چندین ماه پیش زمانی که رول نسبتا در اوج بود هم بخاطر پیشبینی این روز ها و این چنین سوء استفاده گری ها استعفا دادم و متاسفانه پذیرفته نشد!

اگر شما نسبت به کیفیت رول و عملکرد ویزنگاموت حساسید من نسبت به شعارهای پوچ و تو خالی حساسم .. بنابراین همینجا میگم هر کی هر نوع پیشنهاد یا ایده یا انتقادی داره بیاد در انجمن ویزنگاموت بگه یا به من یا به هر مشاوری که قبولش داره بگه تا رسیدگی بشه و ترتیب اثر داده شه و اگر پیشنهاد یا ایده خاصیم نداره لطفا دست از این حرفها که اگر من بودم چنین میکردم و چنان میکردم برداره!

دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام به همگی

به ایگور:

اگر هم خودت دقت کرده باشی رفیق، می بینی که من بیشتر از خودت نسبت به عملکرد ویزنگاموت و هدایت تازه واردها و کیفیت رول حساسیت دارم. با نظرت کاملا موافقم، این افراد این حقو دارند که در ابتدای شروع فعالیت و تفریح خودشون در انجمن، این جور رول ها رو بزنن، اما تا چه اندازه ؟! با وجود بارها تاکید بچه های با تجربه تر ایفای نقش در چت باکس یا از طریق پیام شخصی ! نه تنها کیفیت رول این افراد بالاتر نرفت، بلکه پایین تر هم اومد. این دیگه خیلی حرفه ! از این رو، یک ناظر تا چه حد می تونه اجازه بده که انجمنش از لحاظ رول افت کنه و 70% رول های اون انجمن توسط همین افراد با همون کیفیت باشه؟!

خودتم بودی اجازه نمیدادی. شک نکن. از این رو وظیفه ویزنگاموته که رسیدگی کنه. یا تاپیک های این طوری را واسه ی همون افراد تازه وارد منتقل کنه به همون انجمن ویزنگاموت( به طور موقت- جهت تمرین با تازه واردین) یا اینکه من که ناظرم اجازه بده این تاپیک ها باز باشه، مشروط به اینکه شورای ویزنگاموت به طور مرتب با اعضایش این تاپیک ها و افراد تازه وارد رو همراهی کنه، هم از لحاظ رول نویسی- هم نقد و هم پیش بردن هر چه بهتر سوژه. اما کو؟! تو ویزنگاموت می بینی؟! من به عنوان ناظر چه اختیاری دارم؟! فقط میتونم همراهی کنم و گاهی هم نقد. اما ماشالله با این تشکیلاتی که ویزنگاموت راه انداخته و مثلا اعتبار جذب کرده، من می تونم موفق تر باشم یا اونا؟! خودمون، عادلانه قضاوت کن. تاپیکو باز بذارم که چی بشه الان ؟! حمایتی شما می بینی از جانب ویزنگاموت ؟! دیدی به من هم بگو.

به مورگانا:

من نظرم اینه که این تاپیک فعلا قفل بمونه، چون نه شیوه برگزاری درستی برای رول نویسی توش پیشنهاد شده و نه استقبالی هم ازش شده. در مورد اون تاپیک در انجمن تحت نظر شما من نمی تونم تصمیم بگیرم. اگه نظر منو می خواین، میگم قفلش کنید، تا بایگانی بمونه. شاید نوری تابید و ویزنگاموت اومد و در موردش ایده هایی داد !!!

به کینگزلی:

دوست عزیز، فرصت به شما داده شده بود قبلا، فرصت دو هفته ای رو یادتون نیست که ناظر قبلی داده بود؟! چه تغییری کرد الان؟! بدتر هم شد. فعلا قفل می مونه، اما مطمئن باشید بعدا در موردش با شما تماس می گیرم و خبرتون می کنیم.

ممنون

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۳ ۱۵:۲۰:۱۶

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
با سلام خدمت ناظرين محترم شهر لندن:

خوشحال شدم كه با رسيدگی خوب خود تايپيك "كلوپ شطرنج جادويی" كه در آن پست های بی محتوا و كم ارزش می خورد را قفل نموديد. خود بنده نيز هيچ اعتراضی در زمينه ی قفل شدن تايپيك ندارم زيرا محتوايش بسيار ضعيف بود.

از شما به علت محتوای ضعيف تايپيك پوزش می طلبم و درخواست دارم فرصت كمی به من بدهيد تا دوباره كلوپ را راه اندازی كنم. در صورتی كه از نظر شما كلوپ در فرصت داده شده بازهم نتوانست كيفيت مطلوب خود را كسب كند دوباره آنرا قفل نمائيد.

با تشكر و سپاس ازتلاش ها و زحمت های فراوانتان

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با عرض معذرت، گمونم لازمه یه کوچولو نظر بدم.

من ابدا با فعالیت بچه ها مخالف نیستم. ولی همین کلوپ شطرنج جادویی رو ببینید، ورژن پیش پا افتاده ترش رو همین دوستان عزیز توی قلعۀ هاگوارتز زدن به اسم «کلاس شطرنج جادویی» و اگه بهش دقت بشه، می بینید که هدف خاصی رو جز افزایش پست دنبال نمی کنه. درحالیکه همون حرفا رو می تونستن توی همین کلوپ بزنن و آموزش هاشون رو اینجا بدن.

درنتیجه، اینیگو و آلبوس سوروس عزیز، یا من اون تاپیک رو بفرستم اینجا که با این کلوپ ادغام بشه و یا شما این کلوپ رو بفرستید قلعه تا با اون یکی ادغام بشه.

راه حل سومی هم هست... اونم اینه که هردوی این تاپیک ها قفل بشن. حداقل اون کلاس شطرنج که باید قفل بشه (و بعد از توافق با ریموس حتما قفل خواهد شد) چون نه تنها رول نیست (درحالیکه قلعۀ هاگوارتز رو برای رول زنی به وجود آوردن) بلکه بعضا پست هاش دوخطی شدن و به شدت ارزشی شده.

نتیجه رو لطفا اطلاع بدین. ممنون میشم.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۲ ۲۲:۰۲:۰۱

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب من دیدم یه حرفی بزنم بد نیست!(این پست نشون دهنده موضع من در مقابل هیچکس نیست،فقط نظر شخصیمه)

به نظر من باید با افرادی که رول بد میزنن بهتر کار بشه و فک میکنم که این وظیفه وایزن گاموت باشه..یعنی من وقتی این انجمن زده شد و دلیلش رو از لیلی پرسیدم گفت به همین دلیل زده شده حالا نمیدونم شاید سیاست هاش عوض شده باشه!

اینکه ما بخوایم بگیم تو حق نداری پست بزنی فقط باعث میشه سایت یه رول نویس رو از دست بده.همه ما عضو تازه وارد بودیم و خب در بدو ورود هم فوق العاده نمینوشتیم.حالا یکی یه ذره سطح سوادیش نسبت به نگارش کمتره و خب اهدافش هنوز خوب شکل نگرفته(به دلیل کم بودن سن..بازم توجه کنید من هیچکس رو مستقیم نمیگم..سن بچه ها رو من اصن نمیدونم!)و داره سعی میکنه که بهتر بشه!

کی دوست نداره به عنوان یه رول نویس خوب تو سایت باشه و همه وقتی پست زد بریزن تو تاپیکه و پستش رو بخونن؟به هر حال زمان میبره.من میگم یه سری تاپیک مث همین شطرنج باشن که این افراد توشون تمرین کنن با هم و امثال من و شما هم که احساس میکنیم بهتر مینویسیم نریم اونجا و اصن بهش کاری نداشته باشیم تا اینا اینقد بنویسن تا بالاخره دستشون بیاد!

هیچکس نویسنده به دنیا نمیاد مگر چند نفر محدود و گرنه عموم مردم با تلاش و تمرین نویسنده میشن.حالا چیکار کنیم اینا رو؟بگیم رول نزن چون داری به تاپیک آسیب میرسونی؟این همه تاپیک هست.اگر برای مثال 5 تا نویسنده خوب دارن یه جا برای خودشون رول میزنن و این بیاد وسط پست بزنه هم مشکلی نیست.نویسنده خوب میتونه سوژش رو هر جور دلش میخواد پیش ببره و درست کنه داستان رو!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین محترم لندن و عرض تبریک به اینیگو ایماگوی عزیز!

خواستم عرض کنم که دو نفر از اعضای سایت،متاسفانه رول هایی بی کیفیت و با محتوای کم توی کلوپ شطرنج جادویی میزنند!
حتی بعد از اخطار جناب اینیگو ایماگو دست از کار خودشون نکشیدن و اکثرا پست های کوتاه میزنند تا فقط پستی گذاشته باشن!
من به شدت نگران کیفیت رول زنی در این تاپیک هستم!

با تشکر از شما!

پ.ن:میتونید این پست رو پاک کنید!فقط این یه هشداره!ممنون!

پاسخ ناظر:

بله. متوجه موضوع هستم.تاپیک قفل شده. به زودی تکلیف اون تاپیک رو مشخص می کنم. از نظرم نباید بهش مجوز داده میشد از اول. نه سوژه و اساس درستی برقرار است و نه شیوه نمایشنامه نویسی درستی. برای اطلاعات بیشتر به ویرایش پست آخر اون تاپیک مراجعه فرمایید. به هر حال ممنون از توجهتون. موفق باشید.

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۲ ۱۹:۰۱:۲۰
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۲ ۲۰:۱۲:۰۵
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۲ ۲۰:۵۴:۴۰

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
گودريك گريفيندور:

اين حرف رو يادمه قبلا يك جاي ديگه هم زدم. سوژه ي خود كتاب هري پاتر و حتي رول هايي كه در اين سايت زده ميشه به سبك فانتزي هست و با سوژه هاي جنايي و معمايي خيلي فرق داره. اگر مايل باشي ميتوني يك سوژه جنايي يا معمايي رو اونم با شخصيت هاي هري پاتر در يكي از تاپيك ها بدي تا ميزان علاقه و تمايل بقيه رو به رول زدن ببيني اما اينكه يك تاپيك جدا براي اين موضوع زده بشه در اين سايت يا حداقل اين انجمن جاش نيست.

كينزلي شكلبوت:

ممنون كه اطلاع دادي دوست عزيز. پست اولي پاك شد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.