هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

به برنامه "تور جهانی سالازار اسلیترین" ملحق شوید و به مدت یک هفته، بر اساس علایق و استراتژی‌های تصرف جهانی ایشان، در انجمنی که مورد بازدید سالازار کبیر قرار می‌گیرد، وی را همراهی کنید.

این برنامه به همه‌ی جامعه‌ی جادوگری، از اعضای محفل ققنوس گرفته تا مرگخواران و کارکنان وزارت سحر و جادو، فرصت می‌دهد تا در این مهم، شریک و همراه سالازار شوند.

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
شـاغـل
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 6961
آفلاین
نقل قول:
نمیتونی وارد بشی، اگه اشکالی وجود داشت اون رنک ناظر ماه الان بالای سر آواتارم نبود

الفیاس عزیز شاید شما فراموش کرده باشین...بذارین من بهتون یاد آوری کنم که این رنکی که بالای سر شماست مال من بود...به دلیل اینکه من سه رنک گرفته بودم به شما رسید.پس حداقل با توجه به معیارهای شما، من یکی، ناظر بهتری هستم و میتونم ازتون ایراد بگیرم!

من نمیفهمم منشا این غرور بی دلیل چیه!

نقل قول:
انجمن مال من نیست! من فقط یک محفلی هستم!

فرقی نمیکنه.منم تو پستم گفتم نه ناظر و نه هیچ عضو دیگه ای حق این کارو نداره.

نقل قول:
- ناظر در فروم خود اختیار تام دارد و مسوولیت فروم هم با اوست و اگر اتفاقی افتاد و تاپیک خاصی پاک شد یا مشکلی پیش آمد مستقیما ناظر مربوطه مسوول خواهد بود.

شما کاملا اشتباه برداشت کردین.منظورش این نیست که ناظر هر کاری بخواد میتونه بکنه.شما الان برو پست یکی از اعضا رو ویرایش کن...هر چی میخوای زیرش بنویس.اون عضو بره به مدیرا شکایت کنه..ببین نتیجه چی میشه!یا پست یکیو بی دلیل پاک کنه...به نظر شما اون عضو نمیتونه شکایت کنه؟مدیرا حق رو به ناظر میدن؟اینجا منظورش اینه که ناظر هر کاری بخواد میتونه انجام بده ولی باید مسئولیت و عواقبشو قبول کنه و در مقابل کاراش جوابگو باشه.

نقل قول:
من اونطوری که پست رو خوندم اصلا هیچ وقتی روش گذاشته نشده بود، یک ایده ی تکراری بود که توی خیلی از پست های مرگخواران تازه وارد دیده میشه که از هر طرف بین محفلی ها میخوان اختلاف ایجاد کنن. در صورتی که من سریع وارد عمل نمیشدم تا وقتی که بخوام مثل همیشه اون سوژه رو به راه اصلیش برگردونم مرگخوارا و افرادی مثل ایشون کاملا سوژه رو نابود میکردند.

اینو که مرگخوارا سوژه خراب میکننو که کلا قبول ندارم.این به کنار...ولی گذشته از این، شما کی هستین که تصمیم میگیرین سوژه خراب شده یا نه و میایین درستش میکنین؟اعضا آزادن...کسی قرار نیست مطابق سلیقه کسی پست بزنه.پستی که به نظر شما بد و سوژه خراب کنه ممکنه به نظر بقیه واقعا خوب باشه.تا وقتی که طرف مشخصا قصد خرابکاری نداشته باشه(که فکر نمیکنم بتونین درباره هیچ مرگخواری چنین ادعایی بکنین)کسی حق دخالت نداره.وظیفه هم نداره...اجباری هم در کار نیست.
پست خوب چیه؟پستای شما؟عقد و عروسی و عشق و عاشقیاتون؟!!کسی میتونه بگه فلان پست خوب یا بده که پستهای خودش بدون نقص باشن.شما رو نمیدونم ولی من یکی که به خودم اجازه قضاوت در این مورد نمیدم.

نقل قول:
این که برای شما جذابیتش رو از دست داده، به من ربطی نداره، میتونین نخونین.

به شما ربط داره...شما باعثش شدین.یعنی چی میتونین نخونین؟منم برم فحش بنویسم بگم بقیه میتونن نخونن!چت باکس الان رسما رو اعصاب خیلی از ماست.

نقل قول:
پس بهتره به جای اینکه از رفتار من ناراحت بشین انجمن محفل ققنوس رو برای مرگخوارا تحریم کنین، با ناظران انجمن محفل ققنوس صحبت داشته باشین بعد تصمیم بگیرین.

ناظری که به رفتار شما اعتراضی نکرده بصورت ضمنی کار شما رو تایید میکنه.شما نگران تصمیمای من نباشین.تصمیمای من پنج ساله این گروهو سرپا و قوی نگه داشته.

نقل قول:
(توهین برداشت نشه) این حرکت فکر نمیکنم بجز ضعف فرمانده و ناظر، چیزی رو نشون بده! که بیان و به خاطر حرکت یک عضو در یک تاپیک، کل اون انجمن رو برای اشخاصی که در سایت کاملا آزاد هستند و میتونن با نظر خودشون فعالیت کنند، تحریم کنین.

در مورد این قسمت حتی لزومی نمیبینم جواب بدم.

نقل قول:
اخیرا همه ی مرگخوارای تازه وارد همینطوری پست میزنن متاسفانه.

چه مرگخوارا و چه بقیه اعضا هر جوری دلشون بخواد پست میزنن.شما در جایگاهی نیستین که درباره پست بقیه و مخصوصا مرگخوارا نظر بدین.

نقل قول:
خیلی وقته روی اعصابه ولی چرا تو این زمان؟

خب دلیلش اینه که ما ترجیح میدیم که دو تا مرگخوار بیان دامبلدور بشن...البته نمیدونم دامبلدور شدن این مرگخوارا چه فایده ای برای ما داره...ولی لابد داره که شما این نظرو دارین!!حالا ما قصد داریم چهره پاک و معصوم شما رو مخدوش کنیم!

نقل قول:

همه میدونن مرگخوارا با چه دقتی انتخاب میشن.همشونم از سطح رول نویسی قابل قبولی برخوردارن..من تو حرفای شما چیزی جز حسادت نمیبینم.نتونستین وارد گروه مرگخوارا بشین.الان سعی میکنین روشون عیب و ایراد بذارین...نخیر آقا....به این سادگیا نیست!

نقل قول:
من به کسی که همه ی اعضای سایت صورت حقیقی شو دیدن جواب نمیدم، لطفا یه نفر دیگه بیاد و این پست رو کپی کنه تا جواب بدم در اسرع وقت.

روفوس رو همه اعضا میشناسن، دوسش دارن و براش احترام قائلن...شما فعلا نگران چهره خودتون باشین.

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
مـاگـل
پیام: 304
آفلاین
نقل قول:

ایگور کارکاروف نوشته:

من اعتراضم به مسوولان ورودی ایفای نقش هست !

هر ماه جمعا خیلی بخوایم حساب کنم 10 نفر وارد ایفای نقش میشن ، اونوقت شما دو تا مرحله سخت گذاشتید که همونام حال نکنن بیان ؟

من خواستار اینم که کلا مسابقات ورودی به ایفای نقش رو حذف کنید و بذارید هر کی میخواد وارد ایفای نقش بشه ، اونجا که ببینه محیط چجوریه شاید خوشش اومد و فعال شد . حتی یک نفر عضو فعال اضافه کردن به ایفای نقش در حال حاضر مهم هست .

این مسابقات برای زمانی بود که ما هزار تا عضو داشتیم و هر روزم 20 نفرم جدید می اومدن ، الان 20 نفریم و 1 نفر جدیدم خیلی وقته اضافه نشده ، بهتر هست که سخت گیری ها رو کمتر کنیم . مثل اول جادوگران که وقتی عضو کمتر بود ، فقط توصیف شخصیت میکردن و میومدن تو !

سورن، این بحث زیاد نحوه برخوردی نیست !
اینو توی ویزن برای ایوان مطرح کن. چون همچنان موافقان و مخالفانی ممکنه برای این موضوع وجود داشته باشند. به هر حال عده ای معتقدن که کاربری که میاد به ایفا باید یه حداقل توانایی ابتدایی نوشتن و آشنایی قبلی رو داشته باشه با مفهوم ایفا. یه مدت فقط بازی با کلمات بود، الان کارگاه هم وجود داره.

یه بررسی هایی انجام شده بود دو سال اخیر کلا سر میانگین سنی کاربران جادوگران که نشون میداد اکثر تازه واردا از سن پایینی برخوردارن و اکثرا نمیدونن ایفای نقش دقیقا چیه و چطوری پیش میره. به خیلی از حریم ها و خوصیاتش آشنا نبودن. (خیلی هاشونم خصلت های جوان سرکش و مغرور امروز که در آستانه بلوغه رو یدک می کشیدن ) . شاخ بازی های نامتعارف و خلاف شخصیت برای نقششون داشتن که سوژه رول ها رو گاهی متوقف یا منحرف می کردن. اینه که تا جایی که میدونم با پیام شخصی های اتوماتیک یا چیزی مثل اینها سعی بر توجیه متقضیان ورود به ایفا بود که ایفا چیه یا اینکه چرا باید این مراحل رو بگذرونن.

البته سخت گیری زیادی هم وجود نداشته و نداره خیلی توی تایید بازی با کلمات یا کارگاه نمایشنامه نویسی.
خودم به شخصه به نظرم بازی با کلمات یا کارگاه نمایشنامه نویسی یکیش کافیه. همون کارگاه کافیه به نظرم.
به هر حال اگه اصلاحات لازمه براش، برای ایوان توی ویزن مطرح کن که بشه پیگیر شد. اینجا الان وسط یه بحث دیگه ست. به فراموشی سپرده میشه یهو.

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
ه عنوان یه عضو قدیمی بتون توصیه میکنم که دیگه اسم رنک هارو جلوی مرگخوارا نیارین

به عنوان یه عضو قدیمی بتون توصیح میکنم که دیگه اسم عضو قدیمی بودن رو جلوی ماها نیارید !

-------
من اعتراضم به مسوولان ورودی ایفای نقش هست !

هر ماه جمعا خیلی بخوایم حساب کنم 10 نفر وارد ایفای نقش میشن ، اونوقت شما دو تا مرحله سخت گذاشتید که همونام حال نکنن بیان ؟

من خواستار اینم که کلا مسابقات ورودی به ایفای نقش رو حذف کنید و بذارید هر کی میخواد وارد ایفای نقش بشه ، اونجا که ببینه محیط چجوریه شاید خوشش اومد و فعال شد . حتی یک نفر عضو فعال اضافه کردن به ایفای نقش در حال حاضر مهم هست .

این مسابقات برای زمانی بود که ما هزار تا عضو داشتیم و هر روزم 20 نفرم جدید می اومدن ، الان 20 نفریم و 1 نفر جدیدم خیلی وقته اضافه نشده ، بهتر هست که سخت گیری ها رو کمتر کنیم . مثل اول جادوگران که وقتی عضو کمتر بود ، فقط توصیف شخصیت میکردن و میومدن تو !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من به کسی که همه ی اعضای سایت صورت حقیقی شو دیدن جواب نمیدم، لطفا یه نفر دیگه بیاد و این پست رو کپی کنه تا جواب بدم در اسرع وقت.

ممنون.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
مـاگـل
پیام: 689
آفلاین
با سلام و درود !
متاسفانه اصلا نمیخواستم تو این تاپیک پست نزنم ولی نشد !

نقل قول:
نمیتونی وارد بشی، اگه اشکالی وجود داشت اون رنک ناظر ماه الان بالای سر آواتارم نبود

دوست عزیز واقعا فکر میکنی که چون رنک ناظر ماه رو داری ، پس هیچ اشکالی به تو وارد نیست ؟ میشد روی رنک ناظر سال بحث کرد و با اون پز داد ولی ناظر ماه یکم ضایعه اس مانور دادن روش ! البته درک میکنم چون اعضای تازه وارد دوست دارن دیده بشن و این امر رو با رنک گرفتن میسر میدونن . بعدشم شما چطور به خودتون اجازه میدین در صورتی که بارها هم خودتون گفتین ناظر محفل نیستین ، از موضع قدرت حرف میزنید و رنک رو به رخ می کشید ؟ به عنوان یه عضو قدیمی بتون توصیه میکنم که دیگه اسم رنک هارو جلوی مرگخوارا نیارین چون سالانه رنک هایی که یک مرگخوار تازه وارد میگیره ، محفلی ها اگه اعضای قدیمیشون هم رنک هاشونو بیارن با هم جمع کنن به تعداد رنک های اون مرگخوار تازه وارد نمیرسن . انتظار داشتم اینو بعد از این چندماه که تو سایت هستین متوحه می شدین !

نقل قول:
تالار خصوصی، خصوصیه و به هیچ کس بجز اعضای اون تالار ربطی نداره.

تالار خصوصی گاهی اوقات میتونه اثرش رو هم توی انجمن بزاره . مگه اعضای اون تالار عضو اصلی ایفای نقش نیستند ؟

نقل قول:
اصلا مسخره نکردم، فقط از نحوه ی پست زدن انتقاد کردم که الان همه ی مرگخوارای تازه وارد در اولین پستاشون محفلی ها رو در هر جا که باشن میبرن شکنجه گاه! این درسته؟

متاسفانه من حافظه ام قویه ! حافظه شما هم میتونه یاریتون کنه ! یادتون نیست تو چتر گفتین که وقت ندارین جواب یک دختر 13 رو بدین ؟ با اینکه من اینو چیزی جز بی احترامی نمیدونم ولی حتی اگه واقعا هم وقت نداشتین که جواب یه دختر 13 ساله رو بدین دلیلی نبود تو چتر اعلام کنید .

نقل قول:

بسیار خب پس سعی کنید به اندازه همون یک عضو عادی باشید و به چیزی که در محدوده ی فعالیت شما نیست ، کاری نداشته باشین . وقتی یک عضو عادی ! فکر میکنه سوژه اش داره شهید میشه سلاحش یه روله که جهت گیری سوژه رو تغییر بده نه چیز دیگه ای !

نقل قول:
من اونطوری که پست رو خوندم اصلا هیچ وقتی روش گذاشته نشده بود، یک ایده ی تکراری بود که توی خیلی از پست های مرگخواران تازه وارد دیده میشه که از هر طرف بین محفلی ها میخوان اختلاف ایجاد کنن. در صورتی که من سریع وارد عمل نمیشدم تا وقتی که بخوام مثل همیشه اون سوژه رو به راه اصلیش برگردونم مرگخوارا و افرادی مثل ایشون کاملا سوژه رو نابود میکردند.

بولد کردم که ببینی ! نمیدونم چجور بگم ولی ازین طرز جمله من یه برداشت دارم و اون اینه که شما متاسفانه علاقه ی زیادی دارید که خودتون رو بیشتر از یک عضو عادی (که خودتون تاکیید زیادی روش دارین ! ) نشون بدین . مگه شما یه عضو عادی نیستین ؟ دلیل سریع وارد عمل شدنتون رو میشه بدونم ؟
در مورد اختلاف بین محفلی ها ! متاسفانه اینو اعضای تازه وارد باید بدونن که روند رول های درون سایت ، نباید به روابط بچه های سایت تاثیر بزاره . ما رول مینویسیم ، دعوا که نمیکنیم ! میگم این اشتباهو تازه واردا میکنن ! عیب نداره.

نقل قول:
مرگخوارا و افرادی مثل ایشون کاملا سوژه رو نابود میکردند.

میتونم بپرسم شما به چه سنگ محکی متوجه شدین که رول نویسی شما از مرگخوارا بهتره ؟

نقل قول:
هیچ کدومشون از سر شوخی نبودن و اکثرشون هم فرستاده شدن و خیلی هاشون مورد توجه مدیران قرار گرفته و بهشون عمل شده. در مورد دسترسی به انجمن های خصوصی، خود ایوان که باید بهش رسیدگی میکرد، همه چیز رو میدونه. و بهش رسیدگی کرده. این ناظرای سایر انجمن های خصوصی هستن که اعضاشون شخصیت هایی در گروه های دیگه دارن!

هرچی نگاه کردم ، جوابی در مورد خودنمایی که به شما نسبت داده شده بود ، ندیدم ! فکر کنم قبولش دارید . در غیر اینصورت بی صبرانه منتظر جوابتونم !

نقل قول:
من پیام های مهم رو اعلام میکنم توی چت باکس.

چرا پیام های مهم واسه ما مهم نیست ؟ نظرسنجی برگزار کنیم ببینیم که آیا این پی ام هایی که الفیاس دوج توی چتر میده واسه ی شما مهمه یا نه ؟ وقتی به یه چیزی میگن مهم و توی جایی اعلامش میکنن که همه به اون موضوع اهمیت بدن و بخوان در مورد اون با خبر شن نه اینکه فلانی بیا کنار میز صندلی چیه نمیدونم شومینه اس ! هرچی که هست ! مدام هم تکرار میشه ! فلانی پخ داری (فلانی یکیه همیشه ) که دیگه عادت شده واسم !

نقل قول:
طرف خودتون صحبت کنید. این که برای شما جذابیتش رو از دست داده، به من ربطی نداره، میتونین نخونین.

بازم میگم ! این از موضع قدرت حرف زدنتون واسم جالبه ! باز هم میگم ! نظرت چیه نظرسنجی بزاریم واسه جذابیت چتر ؟ جمله ی دومتون هم اینه که یکی بیاد کشتی رو سوراخ کنه و بعد بگه میتونستین سوار نشین ! مگه چتر فقط مال شماست ؟ آنلایک میکنم این جملتون رو به شدت ! با لردمولدمورت صحبت میکنید !

نقل قول:
خیلی وقته روی اعصابه ولی چرا تو این زمان؟ وقتی که من دارم توی سایت پیشرفت میکنم باید بیایین و این چیز ها رو بگین؟

روحیتون رو تحسین میکنم و همینطور اعتماد به نفستون رو ! خوشحال میشم توی بعضی از موارد کمکم کنید ! میدونید من آدم با اعتماد به نفسی نیستم زیاد !

نقل قول:
ه عنوان نمونه دو تا از مرگخوار ها برای دامبلدور شدن درخواست دادن و درست همین موقع شما میایین و برای من اشکال تراشی میکنین؟ چون میدونین مدیریت با این چیز ها هم تصمیم میگیره و میخوایین سنگ اندازی کنین؟

چه ربطی داشت ؟

نقل قول:
میتونین برین سر کوچه تون و با هرکسی که دلتون میحواد دعوا و فوش و فوش کاری مشتی داشته باشین.

ما اینجا نیومدیم واسه ی دعوا ! اومدیم صحبت کنیم تا بعضی از چیزایی که قبلا پیش اومده دیگه پیش نیاد . ما همه با هم دوستیم و باید بدونیم این سایت واسه ی تفریحه !

نقل قول:
(توهین برداشت نشه) این حرکت فکر نمیکنم بجز ضعف فرمانده و ناظر، چیزی رو نشون بده! که بیان و به خاطر حرکت یک عضو در یک تاپیک، کل اون انجمن رو برای اشخاصی که در سایت کاملا آزاد هستند و میتونن با نظر خودشون فعالیت کنند، تحریم کنین.

توهین برداشت میشه ! هیتلر هم اینطور از موضع قدرت حرف نمیزد ! اظهار نظر در مورد لردولدمورت برای شما زوده ! فعلا این حقو دارید که در مورد اعضای تازه وارد مرگخوار وارد بحث شید . خوشحال میشم یک ناظر خوب و قویتر از جناب ولدمورت فعلی معرفی کنید تا ما این رو برداریم و اونرو بزاریم جاش !

نقل قول:
منتظر بقیه شون هستم.

بقیه اش فعلا اینا بود !

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با سلام و احترام به همه ی دوستان عزیز

اینم از جوابتون:

نقل قول:
سعی کردم تو مسائل شخصی تر و نحوه مدیریت گروه و ... وارد نشم و فقط مسائلی که عمومیه رو بیان کنم.

نمیتونی وارد بشی، اگه اشکالی وجود داشت اون رنک ناظر ماه الان بالای سر آواتارم نبود، تالار خصوصی، خصوصیه و به هیچ کس بجز اعضای اون تالار ربطی نداره.

نقل قول:
اعضا جرئت نمیکنن تو انجمن شما پست ارسال کنند.

انجمن مال سایته، و ناظرش هم من نیستم! پس به من ربطی نداره! ناظران میتونستن پستم رو پاک کنن.

نقل قول:
در چتر هم به تمسخر این عضو پرداختین

اصلا مسخره نکردم، فقط از نحوه ی پست زدن انتقاد کردم که الان همه ی مرگخوارای تازه وارد در اولین پستاشون محفلی ها رو در هر جا که باشن میبرن شکنجه گاه!
این درسته؟

نقل قول:
توی انجمن خودتون پست های بسیار نرمال تری رو نادیده میگیرین که این بسیار عجیبه و حداقل برای من غیرممکنه که این رو بدون قصد و غرض بدونم.

نقل قول:
اولا که اصلا بدون توجه به این که محتوای پست چیه کاربر برای پستش وقت گذاشته فکر کرده و زحمت کشیده، شما به عنوان ناظر وظیفه داری انجمنت رو مرتب نگه داری و حواست به سوژه ها باشه اما این دلیل نمیشه که راجع به همه پست ها قضاوت کنی و اگر خوشت نیومد نادیده بگیری، اگر به نظرت نافرم بود و جلوی ادامه دادنش رو گرفته بود یا هر دلیل دیگه میتونی با یک پست دیگه بدون نادیده گرفتن وقت و تلاش یک عضو دیگه روند داستان رو مطابق معیار های خودت به حالت عادی برگردونی و اگر وقت و حوصله این کار رو نداری یا میتونی بی خیالش بشی که خوب سود و ضررش برای انجمنت برای خودته و یا میتونی از نظارت استعفاء بدی و هر جا هر جور که عشقت کشید پست بدی ...

باز هم یادآوری میکنم من ناظر انجمن محفل ققنوس نیستم، من فقط و فقط ناظر انجمن تالار خصوصی گریفیندور هستم.
من اونطوری که پست رو خوندم اصلا هیچ وقتی روش گذاشته نشده بود، یک ایده ی تکراری بود که توی خیلی از پست های مرگخواران تازه وارد دیده میشه که از هر طرف بین محفلی ها میخوان اختلاف ایجاد کنن.
در صورتی که من سریع وارد عمل نمیشدم تا وقتی که بخوام مثل همیشه اون سوژه رو به راه اصلیش برگردونم مرگخوارا و افرادی مثل ایشون کاملا سوژه رو نابود میکردند.

نقل قول:
از این ها به کنار یه سری دیگه از پیام هایی که ایشون میده بیشتر جنبه خودنمایی داره، هی دوست داره بگه من خیلی عضو مهم و گولاخی هستم خیلی دسترسی ها دارم خیلی اطلاعات دارم و خیلی پارتی دارم همه جا دسترسی دارم و از من بترسید و این صحبتا ... یعنی چی که هی "ایوان به گزارش سوابق این رسیدگی کن" "ایوان تخلفات اینو فرستام" یا "جاسوس های من از فلان انجمن خصوصی این خبرو آوردن" اگر این ها راسته خوش به حالت که گولاخی دیگه اعلام کردن نداره اگه دروغه که خجالت بکش و اگه برای شوخی میگی دیگه خیلی لوث و تکراری شده.

هیچ کدومشون از سر شوخی نبودن و اکثرشون هم فرستاده شدن و خیلی هاشون مورد توجه مدیران قرار گرفته و بهشون عمل شده.
در مورد دسترسی به انجمن های خصوصی، خود ایوان که باید بهش رسیدگی میکرد، همه چیز رو میدونه. و بهش رسیدگی کرده.
این ناظرای سایر انجمن های خصوصی هستن که اعضاشون شخصیت هایی در گروه های دیگه دارن!

نقل قول:
چت باکس جای عمومیه ولی از این صحبتا به جز خودت و مخاطبت کسی چیزی نمیفهمه دوست عزیز پس جاش اینجا نیست.

چندین بار پیام دادم به افراد و نرسیده و همینطور بقیه هم برام پیام دادن و نرسیده، من پیام های مهم رو اعلام میکنم توی چت باکس.
بعضی چیز ها رو اگه همه بفهمن ارزشی نداره!

نقل قول:
اولین موردی که به ذهنم میرسه اینه که مدتهاست خوندن چتر برای من جذابیتش رو از دست داده و فکر میکنم برای خیلی های دیگه هم همین طور باشه

از طرف خودتون صحبت کنید.
این که برای شما جذابیتش رو از دست داده، به من ربطی نداره، میتونین نخونین.

نقل قول:
خیلی از حرکات ایشون مدتهاست که رو اعصابه ولی خوب خیلیا رو اعصابن این اصلا دلیل نمیشه که من بیام پست بزنم و انتقاد کنم ولی وقتی ایشون یک وظیفه ای (نظارت) رو بر عهده دارن و اشکالات مهمی به کارشون وارده دیگه من این حق رو به خودم میدم که بیام و چنین پستی بزنم.

خیلی وقته روی اعصابه ولی چرا تو این زمان؟
وقتی که من دارم توی سایت پیشرفت میکنم باید بیایین و این چیز ها رو بگین؟ میتونستین از همون وقتی که من شروع کردم بیایین و تذکر بدین نه الان. به عنوان نمونه دو تا از مرگخوار ها برای دامبلدور شدن درخواست دادن و درست همین موقع شما میایین و برای من اشکال تراشی میکنین؟ چون میدونین مدیریت با این چیز ها هم تصمیم میگیره و میخوایین سنگ اندازی کنین؟
جالبه که محفلی ها شکایتی ندارن از من!

نقل قول:
خوب بدون هیچ مقدمه ای میرم سر مقدمه که امیدوارم یه دعوا و گیس و گیس کشی و فوش و فوش کاری مشتی رو شاهد باشیم

میتونین برین سر کوچه تون و با هرکسی که دلتون میحواد دعوا و فوش و فوش کاری مشتی داشته باشین.

و اینم بگم که شما بهتره بیشتر به وضعیت اعضای سایت وارد باشین تا اینکه دیگه مجبور نشین پستتون رو ویرایش کنین.
================================================================

در اول به لرد عزیز که واقعا از ته قلبم به ایشون احترام گذاشتم و خواهم گذاشت بگم که من یک محفلی هستم و ناظر انجمن محفل ققنوس نیستم، پس در اون انجمن من مثل یک عضو عادی هستم، پس بهتره به جای اینکه از رفتار من ناراحت بشین انجمن محفل ققنوس رو برای مرگخوارا تحریم کنین، با ناظران انجمن محفل ققنوس صحبت داشته باشین بعد تصمیم بگیرین.

نقل قول:
در مورد نظارت هم که قبلا اعتراضمو کردم.هیچ ناظر و هیچ عضو دیگه ای حق نداره پست عضو دیگه ای رو ندیده بگیره...مگه اینکه پست واقعا موردی داشته باشه...و منحرف کردن سوژه معمولا جزو این موارد نیست.حتی تو ماموریتها.سوژه در مقابل اعضا اهمیتی نداره.حالا یکی میاد یه سوژه ای میده.نفر بعدی سوژه رو تموم میکنه!خب اینجا ممکنه ناظر تشخیص بده که حیفه اون سوژه اینجوری از بین بره و بهتره نفر بعدی همون سوژه رو ادامه بده.بجز همچین موردی هر سوژه ای رو میشه درست کرد.فراموش نکنیم که کسی که پست زده برای نوشتن اون پست وقت و انرژی گذاشته.پستش برای خودش محترمه.ما هم مجبوریم احترام بذاریم.

با اینکه ناظر نیستم ولی به این مورد توجه داشته باشین در اینجا:

نقل قول:
2 - ناظر در فروم خود اختیار تام دارد و مسوولیت فروم هم با اوست و اگر اتفاقی افتاد و تاپیک خاصی پاک شد یا مشکلی پیش آمد مستقیما ناظر مربوطه مسوول خواهد بود.

نقل قول:
وقتی یکی بیاد بگه مرگخوارا فلان و فلان...باید انتظار جواب داشته باشه.من نمیتونم ساکت بشینم!یا من اگه بگم ریونکلاو عجب گروه مسخره ایه(ریون رو مثال زدم چون رابطه خوبی با این گروه دارم کلا)، مجبورم جوابای ریون کلاویا رو بشنوم.

من هم جوابتون رو شنیدم و از فلور دلاکور و شما و همه ی مرگخوارا در جایی که بهتون (مثلا) توهین شده بود، رسما عذرخواهی کردم.

نقل قول:
اگه با یه مرگخوار مشکلی داشتیم نمیتونیم بگیم مرگخوارا اینجورین

نقل قول:
فعلا همینا!

منتظر بقیه شون هستم.

و در آخر دوباره از فلور دلاکور معذرت میخواهم که پست ایشون رو نادیده گرفتم، این مورد تقصیر من هم بوده.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۰ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
شـاغـل
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 6961
آفلاین
چون بیشتر حرفای منم مشابه حرفای لودو هستن منتظر جواب نشدم.

در مورد چت باکس منم واقعا شکایت دارم.از طرفی هم نمیخوام قوانین خشک چت باکس دوباره گذاشته بشه.یه مدت خیلی سختگیری میشد.

چت باکس یکی از قسمتهای جذاب و همیشه فعال سایته.واقعا جالب نیست قوانین سفت و سختی براش گذاشته بشه.مثلا گفته بشه که اعضا حق دارن فقط پیامهای مهم درباره سایت رو بنویسن.چون بیشتر کل کلای اعضای ایفای نقش و حتی احوالپرسیها تو همون چت باکس انجام میشه.ولی بالاخره یه حد و حدودی باید براش قائل بشیم.خیلی چیزا هست که واقعا میشه با پیام شخصی گفت.لازم نیست جلوی همه بگیم.بعضی چیزا رو هم اصلا لازم نیست بگیم.مثلا اینکه یکی پیام شخصی داره.خب طرف اگه تو سایت باشه خودش میبینه پیام شخصی داره.عدد قرمز رنگ به اون بزرگی رو کمتر کسی ممکنه نبینه!حالا اگه کار فوری بود مهم نیست، ولی بعضیا عادت کردن بعد از هر پیام شخصی یه گزارشم تو چت باکس میدن.
همینا باعث میشه که پیامهای هر روز فقط برای همون روز در دسترس باشه.مثلا اگه من حرف مهمی زده باشم مطمئنم که تا فردا رفته پایین و حتی ناپدید شده!

صحبتهای روزمره هم واقعا در حد متعادل اشکالی نداره و حتی جالبه.ولی در این مورد هم نباید زیاده روی بشه.عده ای از چت باکس به جای مسنجر استفاده میکنن.

این از این.

در مورد نظارت هم که قبلا اعتراضمو کردم.هیچ ناظر و هیچ عضو دیگه ای حق نداره پست عضو دیگه ای رو ندیده بگیره...مگه اینکه پست واقعا موردی داشته باشه...و منحرف کردن سوژه معمولا جزو این موارد نیست.حتی تو ماموریتها.سوژه در مقابل اعضا اهمیتی نداره.حالا یکی میاد یه سوژه ای میده.نفر بعدی سوژه رو تموم میکنه!خب اینجا ممکنه ناظر تشخیص بده که حیفه اون سوژه اینجوری از بین بره و بهتره نفر بعدی همون سوژه رو ادامه بده.بجز همچین موردی هر سوژه ای رو میشه درست کرد.فراموش نکنیم که کسی که پست زده برای نوشتن اون پست وقت و انرژی گذاشته.پستش برای خودش محترمه.ما هم مجبوریم احترام بذاریم.
ناظر همیشه باید طوری رفتار کنه که اعضا به پست زدن و فعالیت بیشتر تشویق بشن.

یه نکته دیگه هم هست:

اعضای همه گروهها و مخصوصا مسئولان گروهها روی گروهشون حساسن.

وقتی یکی بیاد بگه مرگخوارا فلان و فلان...باید انتظار جواب داشته باشه.من نمیتونم ساکت بشینم!یا من اگه بگم ریونکلاو عجب گروه مسخره ایه(ریون رو مثال زدم چون رابطه خوبی با این گروه دارم کلا)، مجبورم جوابای ریون کلاویا رو بشنوم.

در مورد گروهها باید با دقت بیشتری حرف زد.(این مورد شامل انجمنهای خصوصی نمیشه.)اگه با یه مرگخوار مشکلی داشتیم نمیتونیم بگیم مرگخوارا اینجورین.این میشه اعلان جنگ!..فقط در مورد اون عضو حرف بزنین که من مجبور نشم از طرف مرگخوارا جواب بدم.

فعلا همینا!

حرفای من کلی بود ولی تک تکشون در مورد الفیاس صدق میکرد!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۳۵ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
از گیلیمت دراز تر نکن اون پاهاتا.
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 115
آفلاین
نقل قول:
به عنوان نمونه شما رو ارجاع میدم به این تاپیک. فکر میکنم اصلا سلیقه ای صحبت نمیکنم و با ساده انگارانه ترین معیار ها هم پست فرد ویزلی کاملا ارزشی بود. اگرچه داخل پرانتز باید بگم که شک ندارم یک قصد و غرضی در این پست وجود داره چون زمانی که ناظر محفل بودم تک تک پست های ایشون رو به دقت میخوندم و اصلا نوشته هاشون اینجوری نبود! حالا من علارغم این که کل وقت و ایده ای که برای دادن اون سوژه خرج کرده بودم به هدر رفت و تصور میکردم که این کار به عمد انجام شده نه پست ایشون رو پاک کردم نه نادیده گرفتم، تصمیم داشتم که قضیه رو ماستمالی کنم که خود شما اومدی و این کار رو کردی در صورتی که وظیفه ای هم نداشتی و ناظر انجمن من بودم اما حالا توی انجمن خودتون پست های بسیار نرمال تری رو نادیده میگیرین که این بسیار عجیبه و حداقل برای من غیرممکنه که این رو بدون قصد و غرض بدونم.

سلام لودو. خوفی؟ ببین. این فرد ویزلی اون فرد ویزلی نیست که قبلا بوده. اون تغییر شناسه داد به دکتر نمی دونم چی چی.. این فرد ویزلی جدید اومده و اون پستی هم که زده، اولین پستش رولش بوده. مسلما کسی که برای بار اول مینویسه در همین حده.

ببخشید هم که دخالت کردم. چون این فرد ویزلی جدیده پسر خاله منه، گفتم ازش دفاع کرده باشم.

همین

امضا نمی دم.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
خوب بدون هیچ مقدمه ای میرم سر مقدمه که امیدوارم یه دعوا و گیس و گیس کشی و فوش و فوش کاری مشتی رو شاهد باشیم

مخاطب این پست کسی نیست جز آقای الفیاس دوج!

خیلی از حرکات ایشون مدتهاست که رو اعصابه ولی خوب خیلیا رو اعصابن این اصلا دلیل نمیشه که من بیام پست بزنم و انتقاد کنم ولی وقتی ایشون یک وظیفه ای (نظارت) رو بر عهده دارن و اشکالات مهمی به کارشون وارده دیگه من این حق رو به خودم میدم که بیام و چنین پستی بزنم.

اولین موردی که به ذهنم میرسه اینه که مدتهاست خوندن چتر برای من جذابیتش رو از دست داده و فکر میکنم برای خیلی های دیگه هم همین طور باشه، اکثر پیام های چتر رو معمولا ایشون ارسال کرده و درصد بالایی از این پیام ها هم چنین جملاتیه:

"بانو پخ"
"بانو اون رو فرستادم"
"بانو مسنجرم قط شد"
"بانو اونو بررسی کردید؟"
"ایوان الان یه بیلیت دیگه هم میخوام راجع به اون یکی بزنم"
"ایوان من بیلیت فرستادم"
"ایوان بیلیت منو بررسی کن"

چت باکس جای عمومیه ولی از این صحبتا به جز خودت و مخاطبت کسی چیزی نمیفهمه دوست عزیز پس جاش اینجا نیست.

از این ها به کنار یه سری دیگه از پیام هایی که ایشون میده بیشتر جنبه خودنمایی داره، هی دوست داره بگه من خیلی عضو مهم و گولاخی هستم خیلی دسترسی ها دارم خیلی اطلاعات دارم و خیلی پارتی دارم همه جا دسترسی دارم و از من بترسید و این صحبتا ... یعنی چی که هی "ایوان به گزارش سوابق این رسیدگی کن" "ایوان تخلفات اینو فرستام" یا "جاسوس های من از فلان انجمن خصوصی این خبرو آوردن"
اگر این ها راسته خوش به حالت که گولاخی دیگه اعلام کردن نداره اگه دروغه که خجالت بکش و اگه برای شوخی میگی دیگه خیلی لوث و تکراری شده.

از این موارد بی اهمیت که نقل قول هاش هم همه نقل به مضمون بود و از ذهنم استفاده کردم بگذریم میرسیم به اونجایی که گفتم شما مسئولیتی داره و در این زمینه سهل انگاری میکنی یا با سلیقه شخصی عمل میکنی.

نقل قول:
ازآنجایی که وقت و حوصله ی لازم برای احیای سوژه از دست رفته نیست،‏ و با توجه به نوع سوژه و داستان،‏ پست شماره ی ‏۶۳۲‏ دافنه گرینگرس نادیده گرفته میشه و این پست با توجه به خلاصه ای که زده شده،‏ از پست شماره ی ‏۶۳۰‏ پروتی پاتیل،‏ زده میشه.

اولا که اصلا بدون توجه به این که محتوای پست چیه کاربر برای پستش وقت گذاشته فکر کرده و زحمت کشیده، شما به عنوان ناظر وظیفه داری انجمنت رو مرتب نگه داری و حواست به سوژه ها باشه اما این دلیل نمیشه که راجع به همه پست ها قضاوت کنی و اگر خوشت نیومد نادیده بگیری، اگر به نظرت نافرم بود و جلوی ادامه دادنش رو گرفته بود یا هر دلیل دیگه میتونی با یک پست دیگه بدون نادیده گرفتن وقت و تلاش یک عضو دیگه روند داستان رو مطابق معیار های خودت به حالت عادی برگردونی و اگر وقت و حوصله این کار رو نداری یا میتونی بی خیالش بشی که خوب سود و ضررش برای انجمنت برای خودته و یا میتونی از نظارت استعفاء بدی و هر جا هر جور که عشقت کشید پست بدی ...

به عنوان نمونه شما رو ارجاع میدم به این تاپیک. فکر میکنم اصلا سلیقه ای صحبت نمیکنم و با ساده انگارانه ترین معیار ها هم پست فرد ویزلی کاملا ارزشی بود. --ویرایش شد-- حالا من علی رغم این که کل وقت و ایده ای که برای دادن اون سوژه خرج کرده بودم به هدر رفت --ویرایش شد-- نه پست ایشون رو پاک کردم نه نادیده گرفتم، تصمیم داشتم که قضیه رو ماستمالی کنم که خود شما اومدی و این کار رو کردی در صورتی که وظیفه ای هم نداشتی و ناظر انجمن من بودم اما حالا توی انجمن خودتون پست های بسیار نرمال تری رو نادیده میگیرین که این بسیار عجیبه و حداقل برای من غیرممکنه که این رو بدون قصد و غرض بدونم.

اخیرا هم موضوع مشابهی در مورد پست فلور دلاکور به وجود اومد که مشا علاوه بر این که قسمت اعظمی از اون پست رو که فقط با معیار های متعصبانه میشد اون رو ارزشی دونست رو نادیده گرفتین بلکه در چتر هم به تمسخر این عضو پرداختین که این رفتار ها باعث میشه انگیزه فعالیت اعضای نسبتا جدید از بین بره و این اصلا خوب نیست، حداقل برای خود شما خوب نیست چون دیگه اعضا جرئت نمیکنن تو انجمن شما پست ارسال کنند.

سعی کردم تو مسائل شخصی تر و نحوه مدیریت گروه و ... وارد نشم و فقط مسائلی که عمومیه رو بیان کنم.
امیدوارم اگر حق با منه این دوست عزیزمون رفتارش رو اصلاح کنه و اگر من اشتباه میکنم من رو از اشتباه در بیارن.
سپاس

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۱/۵/۱۳ ۱۶:۴۴:۵۵
دلیل ویرایش: پست ویکتور دلیل ویرایشه!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
نقل قول:
من نمیدونم واقعن جای این بحثا اینجاس ؟! ما حرفهایی که درمورد تازه واردا اینا بود رو مدتی در دفترجادوکاران داشتیم الانم هنوز تصمیم نهایی نگرفتیمو پرونده ش رو نبستیم! بعد اومدین اینجا بحث میکنین!؟ خب این نظرات رو اونجا میدادین که چطور با تازه واردا برخورد کنیم! آیا پخ دادن و دعوت خوبه یا نه ؟! آیا خوندن تاپیک راهنمایی خوبه یا نه ؟!

اتفاقاً جسی جون، دقیقاً جاش همین جاس.
نحوه ی برخورد دیگه. اسمش روشه که.:ygrin :

دلیل من برای مطرح کردن این بحث:
ببینین، ما الان بحثمون توی جادوکاران روی اینه و شاید نظرات دوستان بتونه خیلی کمکمون کنه.

بعد هم اینکه این بالاخره یه آماده سازیه. الان اگه ما همینطوری زارت میومدیم یه قانون تصویب می کردیم که دعوت کردن عضو تازه وارد به یه گروه خاص ممنوعه ممکن بود با خیلی از مخالفت ها مواجه بشیم.
ولی الان وقتی بحث اینجا تموم بشه دیگه ایشالا دوستان توجیه میشن و مشکلی پیش نمیاد.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.