هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲

آدریان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴
از این شناسه تا اون شناسه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 81
آفلاین
1. به نظر شما چه بلاهایی طی سالهای دوران دانش آموزی تا ولدمورتی سر تام ریدل اومده که به این روز افتاده؟ کامل توضیح بدین! (10 امتیاز)

بلا؟ هیچ. ایشون بعد از کشف کردن طلسم سفر به آینده از پیشرفت سریع و دستاوردهای طویل صعنت مد به وجد آمدند و درجا به یکی از سالن های زیبایی تازه تاسیس در کوچه ی دیاگون رفته و بسیار رو مد روز آینده شدند. در طی این سالها هم از اونجایی که همیشه در درس تغییر شکل نمره ی کامل می اوردن و بسیار در این مبحث تبحر دارن تونستن این گریم فوق العاده رو حفظ کرده و از رشد موها و دماغشون جلوگیری کنند.

2. جیمز چرا دیر رسید سر کلاسش؟ (5 امتیاز)

به ما چه چرا شما دیر رسیدید سر کلاس استاد. ما فقط چهارتا دانش آموز زپرتی هستیم استاد. اصن هر وقت صلاح دونستید دیر بیاید سر کلاس استاد. بعدشم... ما اینقدر محو جوجه نهنگ هندسام شما که روی میز جولان می داد بودیم که گذر زمان رو حس نکردیم.

3. حضور آقای بلوپ در کلاس چه فایده ای داشت؟ (5 امتیاز)

استاد. حضور آقای بلوپ به قدری سودمند و مفید بود که پیشنهاد میکنم حتما در جلسات بعدی هم ایشون رو همراه خودتون بیارید. اصن کلمات از وصف فواید ایشون عاجزند استاد. استاد کاش ما هم مث شما آقای بلوپ داشتیم اون وخ اینقدر اقدام به خودکشی و دگر آزاری و ابداع انواع طلسم های زجر آور نمی کردیم استاد. حیوانات خانگی به زندگی آدم معنا می بخشن استاد.

4. یه نقاشی از مورفین گانت قبل از اعتیاد و بعد از اون برام بکشین. اگه دوس دارین می تونین چندتا تصویر بکشین و به مرور اعتیادشو نشون بدین تا لحظه ی تبدیل شدنش به یه کپه لباس! بدون استفاده از جادو {فتوشاپ!} با نرم افزار paint که رو سیستم همه تون هست! نقاشیتون هر چقد کثیف تر و شلخته تر امتیازتون بالاتر، هر چقد تمیزتر و سوسول تر و با استفاده از نقاله و گونیاتر (!) امتیازتون کمتر! (10 امتیاز)

تصویر کوچک شده

تفاوت را احساس کنید:
این ----» :-| مثالی مناسب از همه ی انسان هاست.
این -----» : | لرد سیاه است.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
1. به نظر شما چه بلاهایی طی سالهای دوران دانش آموزی تا ولدمورتی سر تام ریدل اومده که به این روز افتاده؟ کامل توضیح بدین! (10 امتیاز)

بلا؟ ... آقا بلا؟.... چند بار بگیم این بلا نیست و کلا همش کلاس و ابهت و خوشتیپیه اربابه که دماغ ندارن و کچلن. حسودیتون میشه میگین بلا؟..
اممم ببحشید پرفسور این وجدان درونم بود ... شما بهش توجه نکنین.... بله ...امممم ...طی تحقیقات صورت گرفته متخصصان تغییر شکل به این موضوع پی بردن که بعد از کشتن والدین هری پاتر، وقتی لرد ولدمورت خواست هری رو بکشه ونتونست، اعضایی از بندش سوخت. من یکیش رو میگم چون اون یکی قابل ذکر نیست. ایشون دماغشون میسوزه، بعد موهاشونم یهو شعله میگیره و میسوزه. حالا اگه یکی تا 13 سال همش با دماغ سوختگی و مو سوختگی و بوق سوختگی به سر ببره دماغ میمنونه واسش؟ مو میمونه واسش؟
در ضمن الان قرمز بودن چشماشونم قابل توجیه!

1. خاندان ویزلی رو تو راه دیدین، مجبور شدین با همشون دست بدین.
2. باد اومد کلاه مورفین رو برد شما دنبالش تو هوا با جارو پرواز کردین، اون بالا یه هواپیما داشت بهتون میزد جاخالی دادین، بعد مینورا دیدتتون و شما رو فرستاد برین جستوجوگر شین.
3. منم تو راه بهتون این شیرینی رو که خودم پخته بودم آوردم.
4. با توجه به سه گزینه ی باایی رسیدنتون باعث تعجبه نه دیر رسیدنتون.

.3حضور آقای بلوپ در کلاس چه فایده ای داشت؟ (5 امتیاز)

راستش واسه پرفسور های بی حوصله و پیری که از سر و صدا و شلوغ کردن خوششون نمیاد فایده داره ولی برای شما فایده نداره. در نظر شما وجود آقای بلوپ موجب ایجاد بحث و گفتگو و بازی و تو سر و کله ی هم زدن دانش آموزان میشد. اما با وجود اطلاعات قبلی دانش آموزان در مورد سعی و تلاش قابل تحسین استاد ها و پرفسور ها در ضایع کردن و له کردن شخصیت دانش آموزان، ما هم منتظر یه همچین اقدام ناپسندیده ای از شما داشتیم چرا که این خلقیات قابل تحسین و ارزشمند شما رو در ایجاد زمینه ی تفریح نمیدونستیم.

4. یه نقاشی از مورفین گانت قبل از اعتیاد و بعد از اون برام بکشین. اگه دوس دارین می تونین چندتا تصویر بکشین و به مرور اعتیادشو نشون بدین تا لحظه ی تبدیل شدنش به یه کپه لباس! بدون استفاده از جادو {فتوشاپ!} با نرم افزار paint که رو سیستم همه تون هست! نقاشیتون هر چقد کثیف تر و شلخته تر امتیازتون بالاتر، هر چقد تمیزتر و سوسول تر و با استفاده از نقاله و گونیاتر (!) امتیازتون کمتر! (10 امتیاز)
درسته گفتین از این ابزار مبزار کمک نگیرین ولی خواستم حداقل قابل تشخی
ص باشه این دگرگونی و تغییر مستر وزیر از گذشته تا بعد از اعتیاد.

توی پخ ی توضیحاتی براتون دادم.

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۵ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین

جیمزی جون، کوچولوی محفل! بشین واست یه قصه تعریف کنم...

ولدکی بود، ولدکی نبود. زیر گنبد کبود لردی نبود...

روزی روزگاری در زمان های قدیم، شاه تیر اندازی میکرد، ولدک توراه بازی میکرد( )، حالا اگه میپرسین چی بازی میکرد باید بگم اون زمونا بازی مورد علاقه ی ولدک کلا «هم اتاقی شکنجه بکن یه هم اتاقی دیگه واسه شکنجه جایزه ببر» بوده. درحال این بازی بوده که اون شاهه که تیراندازی میکرد سر میرسه میگه:

- بچه جون اسمت چیه؟

ولدک هم بدون اینکه به شاه نیگا کنه در حالی که هنوز مشغول شکنجه ی هم اتاقیشه میگه:
- اسمم تام ماروولو هستش، فامیلیم ریدله، لقبم لرده، اسم هنریم ولدمورته، اسمی که بروبکس سیاه باهاش صدام میزنن لرد سیاهه، اسمی که بروبچز سفید باهاش صدام میزنن ولدکه، اسمی که بابام...

در همین جا شاه برمیگرده یه چیزی تو گوش ندیمش میگه متعاقبش کلا ملت حاضر و غایب به حالت در میان.

سرتو درد نیارم...

این ولدک قصه ی مــــــــــا، برمیگرده ببینه به چیش می خندن که یهو میبینه این شاهه دماغ نداره. بعد فک میکنه که هرکی می خواد یه عالمه ندیم و سرباز و ... داشته باشه باید دماغشو ببره.

بعد میگه :

- به به! عجب ابهتی! چه شاه خفنی! اصلا این نبود دماغ چقدر آدم رو خفن میکنه...

- چـــی گفتی؟ بی دماغی منو به سخره میگری پدر سوخته؟ در حوزه ی استحفاظی ما مردم رو شکنجه می کنی؟ بدهم پدر پدر پدر سوخته ات را در بیاورند؟ مشاور اعظم؟ آن حکمی که ما راجع مسخره کردن دماغمون داده بودیم رو بخون.

به نام خودم
دستور میدهم تا هرکه دماغ مبارک نداشته یمان را به سخره گرفت، بدهند از بیخ کچلش کنند،
همچنین شخص مکچول (کچل شده) محکوم است به اینکه تا آخر عمر همه برایش شعر «کچل کچل بامیه» را بخوانند.
درود بر خودم

اینطوری بود که اونطوری شد.

قصه ی ما به سر رسید، یویوئه به دستم نرسید

رفته بود دنبال مروفین که از سیاهچال های ستادشون ور داره بیاره، سرراه دید بده مورفین با اون وضع بیاد، رف واسش لباس بخره های کهنه ی آلبوسو بپوشونه( ) و اینا که یکم طول کشید.

آره داداش ما کلا درجریانیم!

شما بگو چه فایده ای نداشت؟

من چند موردشو به اختصار ذکر میکنم:

1- منور شدن چشم شاگردان به دیدار حضرت بلوپ

2- آشنایی شاگردان با قشر زحمتکش نهنگ

3- آشنایی آقای بلوپ با جو کلاس جهت تدریس در جلسات بعدی

4- تنوع در کلاس

5- مشغول شدن ذهن دانش آموزان (این مورد فقط واسه دانش آموزاییه که ذهن دارن)

و هزاران فایده ی دیگر!

نقاشی

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین

خب اولش که خوشگل بود وقتی تو خیابون راه میرفت دخترا میفتادن دنبالش.
از اونجایی که ارباب باید یه جادوگر با ابهت میشد دید نمیشه ای وضعو تحمل کرد دماغشو داد به الیوندر، اولی بهش چوبدستی داد...بعد این بار ساحره ها میفتادن دنبالش دید بازم نمیشه، موهاشو داد به تسترال فروش، اونم بهش تسترال داد و این شد که اون تام کوچولو تبدیل شد به این گودزیلا که حالا میبینین!

داشت نقاشی رو که میخواست بکشه تمرین می کرد جلو بچه ها ضایه نشه شاید. من چه میدونم خو

از فوایدش می تونم اینا رو بگم:
-پخش امواج کوسه اکتیو که باعث شادابی و نشاط پوست می شود.
-پخش انرژی مثبت که باعث شنگول شدن می شود.
-با کرم های بلوپ کوسه ای شادابی را به کلاس تغییر شکل خود به ارمغان ببرید!

براتون میل کردم.

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۵۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

فایرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۶ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
ریزش موهای سر ولدی احتمالاً ارثی بوده است! حالا شاید بگویید بابایش که کچل نبود! اما من مطمهنم که یکی توی شجره نامه شان بوده! .... درباره مماخ هم باید بگویم احتمالاً بچه ی بدی بوده است و هی انگشتش را در مماخش می کرده تا بلاخره این عادت بد کار دستش داده و یکبار که به جای انگشت چوبدستی را در مماخش کرده بود .... (چون کسی تحمل شنیدن بقیه شو نداره سانسور شد! روح مماخش شاد!)

حتماً سر راهش توی یه کلاس دیگه توقف داشته! امان از این کلاسای بوقی ممنوعه که ناگهان وسط schedule آدما سبز می شن! والا!

کارشناسا ثابت کردن که حضور نهنگ در کلاس باعث آرامش اعصاب و تصفیه ی روح و روان دانش آموزان می شه! کلاً فضا رو روحانی کرده بود خیلی!

اینه!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پ.ن۱: استاد این پادما پاتیل چقد منو یاد یه گوگولی جیغول میندازه توی زنگ انشای گریف

پ.ن۲: اگه به تدی بیش از زرشک بدی خیلی بوقی استاد! با این مشخش!

ویرایش شده توسط فایرنز در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۱۰:۵۸:۰۵

پیام زده شده در: ۲:۰۷ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
1.به نظر شما چه بلاهایی طی سالهای دوران دانش آموزی تا ولدمورتی سر تام ریدل اومده که به این روز افتاده؟ کامل توضیح بدین! (10 امتیاز))

گویند تام ریدل در زمان های قدیم در دفترش مشغول مطالعه(!) بوده که زنگ تلفن به صدا در میاید و خبر اتش سوزی خانه ی پدرش را به او میدهد. بدون معطلی به سوی پارکینگ میرود و توی لامبورگینی مورسیه لگو اش میپرد و تخت گاز میرود به سمت اتوبان. 220تا تو اوتوبان میره که پلیس دستور ایست میده ولی توجه نمیکنه. پلیسه میوفته دنبالش تام هم که عصبانی بوده اومده از لاین مخالف سبقت بگیره با 260 تا با یک کامیون شاخ به شاخ شده و بعد بــوم!
اتشی به راه می افتد که نگو ماشین میسوزه به هوا میره...چی؟...تام ریدل؟...اهان تام هم تو اون جریان دماغش و سلول هایی که باعث رشد مومیشوند را از دست داد
یه شایعه هم هست که یک ال حمله ی ناقصی به تام داشته! صحت شایعه در دست بررسیست.

اقا اجازه ما فضول نیستیم فقط داشتیم میومدیم این صحنه را دیدیم! اون بالاییه جیمزه اون کچلم سالازاره!

نقش کیف استاد پاتر! به صورتی که اگه میزدی روش وسایل استاد را تف میکرد بیرون و همچنین ضد دعوا بود! با سه موقع دعوا شما وسایلتونو اونتو میزازین تا امن باشه!

چه خشگله!

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۱ ۱۸:۵۵:۳۳

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
اوستاد، من رو کرم می کنین سرسری؟ دل ـتون می آد؟ من الان چه جوری جواب بدم؟

مقش شخص شخصی دافنه در کلاس پروف پاتر:

مگه چند تا بلاتریکس داریم که به سر لرد بیاین؟ لرد سر ـش آبی ـه؛ بلاتریکس موها ـش سیاه ـه (می خواستم بگم طلایی ـه؛ سجع بسازم!) و به هم نمی آن!

اوه، شوما گفته بودین "بَلا!" آها! خب، بذارین برگردیم به قبل...

فلش بک به هاگوارتز دوران تام مارولو ریدل (لرد ولد... ولدمورت!):

- تکلیف امروز ـتون این ـه که با دماغ ـتون نقاشی بکشین!

همه دانش آموزان، غرولند ـی کردند وبا ناراحتی، تکلیف درس نقاشی جادویی را یادداشت کردند. کسی قصد انجام تکلیف را نداشت. تنها تام بود که می خواست شاگرد اول بماند و تکلیف را مثل جلسه قبل که باید با لب، نقاشی می کردند؛ انجام دهد.

تام به تالار اسلیترین رفت و توجهی به بقیه نکرد.

- چه طوری تامک ـی؟ بابا ماگل ـت خوبه؟
- تام تام! جری کو؟
- موها ـت رو چقدر خوشگل گیس کردی. کدوم آرایشگاه رفتی؛ بگو. ما هم بریم!

تام در جایی دور از بقیه، شروع به نقاشی کشیدن روی بوم با بینی ـش کرد. آن جا ـی دور از بقیه، پشت بام بود!

یک دفعه، وقتی تام خم شد تا نقاشی ـش را کامل کند؛ بادی وزید و بینی تام با شدت به بوم خورد و کنده شد!!!

البته نقاشی ـش کامل ماند و برای آیندگان وبا نام مستعار "بینی ژکوند" به جا ماند.

از آن به بعد، تام هیچ وقت بدون ماسک ـی که او را شبیه دزد ها می کرد؛ بیرون نمی رفت تا بخاطر بی دماغی مسخره نشود.

پایان فلش بک:

خب، ما دیدیم که دماغ تام در سال ششم هاگوارتز ـش کنده شد. حالا چرا اینقدر صورت لرد سیاه آبی ـه؟ چرا گوش نداره؟ جواب این ها رو در فلش بک های آینده خواهیم گرفت.

فلش بک به روز فارق التحصیلی تام:

- و تــــــــــــام ریدل!

تام به بالای سکو رفت. قیافه ـش در آن کلاه قرمز چهارگوش بسیار مضحک شده بود. او سعی می کرد تا به پوزخند دوستان ـش توجه نکند. او با اکراه به آغوش مدیر مدرسه رفت و منتظر ماند تا از او عکس بگیرند. اما حتی یک فلاش زده نشد و تام با خجالت از سکو پایین رفت. ناگهان روی زمین خیس لیز خورد و با سر داخل پاتیل "رنگ آبی دائمی" رفت. سر او از آن به بعد آبی ماند. البته در 50 یا 70 سالگی، سفید تر شد. اما هیچ وقت به حالت عادی بر نگشت.

چند روز بعد از آن اتفاق، تام متوجه اتفاق بدی شد. ریزش مو!!!

او با ناراحتی، به موها ـش دست می کشید و ریزش آن ها را حس می کرد و از اعماق وجود ـش برای آن ها اشک می ریخت.

چند ماه بعد، برای سوراخ کردن گوش ـش به پیش دکتر ماگلی رفت. اما در همان حین، یک گوش تش را از دست داد. تام متوجه شد که همه این ها بخاطر آن رنگ دائمی بوده...

بالاخره، یک روز گوش دیگر ـش افتاد و تام همان روز تصمیم گرفت که از سازنده آن معجون انتقام بگیرد و از ان به بعد، اسم خود را لرد ولد... ولد... ولد... مورت گذاشت و شروع به قتل عام کرد!

پایان فلش بک:

متوجه شدین که چرا موها، گوش و رنگ صورت تام تغییر کرده؟ بخاطر پاشیده شدن رنگ توی سر ـش در روز فارق التحصیلی این پسر بیچاره!

از اون به بعد، تام هیچ وقت به قبل برنگشت.

چند سال بعد، تام 23 ساله (این چیز بسیار مهمی ـه که الان دارم به ـتون می گم. نه مورفین. این یه "چیز" دیگه ـست.) عاشق شد. عاشق کی؟ یه زن با لب گنده! آره! و بعد از مخ زدن این دختر، متوجه شد که اون از لب های گنده نفرت داره و تنها دلیلی که لب خود ـش گنده ـست؛ رو یاد ـش رفته!

برای همین تام رفت و رفت و رفت و لب ـش رو کند. حالا با انبر دست یا قیچی نمی دونم!

اما چرا چشم ها ـی تام قرمز ـه؟ این یه ماجرای مسخره داره. یه روزی تام داشت راه می رفت. بعد همه از قیافه ـش وحشت کردن. اما یه عکاس، تند تند اومد از ـش عکس گرفت. چون جنس دوربین اون عکاس خب نبود؛ داخل عکس چشم تام آبی شد. بعد یه سری اتفاقاتی اوفتاد که داخل دنیای واقعی این جوری شد!

کــــــــــرم، اوستاد. کرم داشت. این بشر اصلا حیا نداره؛ در ها رو وا می ذاره! اصلا برا ـش مهم نیست چه شخص های شخصی ای تو کلاس منتظر ـش هستن. واقعا که. اینقدر از ـش بدم می آد. (اِ... جیمز شومایین اوستاد؟ شرمنده، صداتون عوض شده بود؛ نشناختم!)

بالاخره، داشتم می گفتم؛ چون جیمز مرد خیلی خوبی ـه؛ خیلی عجله برای ورود به کلاس داشت. اما نتونست بیاد. چون همون طور که همه ـتون می دونید؛ داشت چند تا پیرزن رو از زیر کامیون نجات می داد. (اوستاد، نمره رو بدین دیگه... اگه ندین؛ به همه می گم که داشتین با مورفین می گشتین ها!).

تازه، بعضی ها هم می گن که شوما داشتین برای خود ـتون یویو ـی جدید می خریدین!

فایده؟ :worry:. می دونستم. اون شوما بودین! اما یه کاری کردین که ما نفهمیم که شوما بودین. اوستاد تغییر شکلین دیگه. می دونستم.اوستاد... بوخودا اون کسی که داشت به رز می گفت که زیر آب شوما رو بزنه و یا اون کسی که داشت با یویو ـی سفید شوما، قبل از حس وجود حضور آقای بلوپ تو کلاس ور می رفت؛ من نبودم. دارم راس می گم.

واقعا شوما نبودین؟ من که باور نمی کنم. چی؟ بخواطر مصرف چیز ـه؟ من و چیز؟ اوستاد، نـــــــــــه! من چیزی نیستم...

اگه شوما نبودین؛ هیچ فایده ای نداشته؛ جز این که شخص های شخصی ما رو گول بزنه وسر کار بذاره. البته همه ما می دونیم که او ـن نهنگ شوما بودین و ما اصلا هم گول نخوردیم.

مورفین ارزش نقاشی داره؟ اوستاد، من اون جایی که گفته بودین "با پینت" رو خوندم "یا" پینت و برای همین دست به مدادرنگی شدم و رفتم نقاشی کشیدم! اینا هاش...

تازه، از چند مدل دیگه هم عسک گرفتم که قشنگ بتونین ببینین. یک! دو! سه!

تازه وقتی خواهر کوچولوی 5 ساله من، من رو در حال نقاشی دیدن دید؛ اومد و اونم با من مورفین رو کشید! اگه من می دونستم باید با پینت بکشیم؛ دو ساعت برای اون توضیح نمی دادم. این شکلی
کشید.

اما حالا که پینت اجباریه؛ بفرمایین!

روش نوشتم: before- after- by: man!
اگه خطم یه خورده بده!

مشاهده می کنین که داخل نقاشی بنده که با مداد و مدار رنگی کشیدم؛ مورفین خیلی لاغر تر و مرتب تر شده و به فضا رفته. (زیر ـش نوشته. تازه، موشک زیر پا ـش و زمین رو ندیدین مگه؟) همه این ها بعد از مصرف چیز ـه. اما قبل ـش... مردی شلخته، چاغ(؟)، کثیف و بی ابهت بود... تغییر رو حال کردین؟

البته یه نقاشی شلخته هم کشیدم. شاید خوش ـتون بیاد: نقاشی شلخته.

ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۱ ۱۸:۵۵:۱۶
ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۱ ۲:۴۲:۴۰

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۸:۲۷ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین

تام ریدل، طی دوران دانش آموزیش بچه ی خوشگل و خوشتیپی بود از اون مدل خوشگل خوشتیپا که معلما دوس دارن و سوگلی میشن و اینا.بعد برای خودش اسم شیک و با ابهت انتخاب کرد. بعد هی مردمو کشت و شکنجه کرد و ابهتش بیشتر و بیشتر شد و انقدر زیاد شد که توی ابهتش غرق شد. بعد که غرق شد، اون زیر یه مارماهی بهش حمله کرد و باعث شد موهاشو از دست بده. بعد که اومد بالا، با یه تمساح رو به رو شد که دماغشو کند. بعد خشمگین شد و دید یه باره برای اینکه صورتش زیاد برآمدگی نداشته باشه بهتره لباشو هم خودش نابود کنه.
حین همین خشمگینی هاش بود که چشماش هم قرمز شد.
پس حدودا میشه گفت این تغییر چهره کاملا به خاطر ابهت بوده!

رفته بود غذای نهنگ بخره که وقتی اومد سر کلاس بده آقای بلوپ. بعد توی خیابون که داشت میرفت به سمت مغازه یه دفعه بند یویوش پیچید دور پاش و باعث شد مجبور شه به حالت کرمی تا مغازه بره تا یه نفر آزادش کنه تا بتونه برگرده به مدرسه و تدریس کنه.

آقای بلوپ خیلی فایده داشت. از فوایدشون یکیش این بود که با بزاقشون که از بزاق انسان کلی بیشتر یعنی حدود 21 نوع آنزیم داره کف کلاسو ضد عفونی کردن.
یکی دیگه از فوایدشون این بود که بچه ها رو ساکت نگه داشت که استادای کلاس بغلی نیان بگن بچه ها ساکت باشید و وجهه ی استاد خراب نشد.
از کرامات دیگه شون این بود که باعث شدند بچه ها به حیوانات علاقه ی بیشتر نشون بدن.
یکی دیگه از کراماتشون این بود که بچه ها رفتن سرکار و کلی دورهمی تو دلمون به خودمون خندیدیم.
از کرامات دیگه شون این بود که شیره رو خوردن و گفتن شیرین... نه آقا ببخشید. اون یکی دیگه بود. آقای بلوپ نبود

ایناها
آقا اینو من بررسی کردم، و از دوران قبل از معتادیتش تا همین دوران وزارتش رو توی نقاشیم گنجوندم. همون طور که میبینین رنگ لب ها، وزن بدن، حالت چهره، گودی زیر چشم، لباس و موها تغییرات شگرفی داشتند. اون کپه لباس که دیدین به علت گشاد بودن بیش از حد لباسش نسبت به تن لاغر شده س بر اثر مواد مخدر بوده!

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
١) تام ريدل به خاطر غرق شدن در جادوى سياه به اين روز در آمد.و براى اين كه كمي وحشتناك تر به نظر برسد كه كاملا موفق بوده.
٢) چه مى دونم چرا سؤال هاى عجيب مى پرسين؟ ولي فكر كنم براى اين بود كه مى خواست كمى با بچه ها شوخى كرده باشه :worry:
٣) براى اين بود كه به بعضى از آدم ها بفهمونه : اون پروفسور مك گونال بود كه گربه مى شد. چارلى ويزلى جوجه نهنگ نميشه.براى سر كار گذاشتن هم بود.
٤)اين نمره را برام حساب نكنيد.چون من نمى دونم اين يارو كى هست چون من تازه عضو شدم.

به ياد قديما

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.