هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

به برنامه "تور جهانی سالازار اسلیترین" ملحق شوید و به مدت یک هفته، بر اساس علایق و استراتژی‌های تصرف جهانی ایشان، در انجمنی که مورد بازدید سالازار کبیر قرار می‌گیرد، وی را همراهی کنید.

این برنامه به همه‌ی جامعه‌ی جادوگری، از اعضای محفل ققنوس گرفته تا مرگخواران و کارکنان وزارت سحر و جادو، فرصت می‌دهد تا در این مهم، شریک و همراه سالازار شوند.

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲:۰۸:۲۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
شـاغـل
جادوآموخته هاگوارتز
هافلپاف
جـادوگـر
پیام: 729
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)

خب، من هروقت که سردم بود و پتویی در دسترس نداشتم، از این معجون استفاده میکنم تا ویبره برم و گرمم بشه.
یا وقتایی که بخوام اطرافیانم رو بترسونم تا فکر کنن من یه بیماری لاعلاج گرفتم و رو به مرگم، از معجون ویبره زن استفاده میکنم تا بعدش هار هار بهشون بخندم!
وقتایی هم که بخوام بدون این که زیاد خسته بشم ورزش کنم، با کمک معجون ویبره زن این کارو انجام میدم.

2- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره)

اقای هکتور بعد از این که معجون ویبره زن رو اختراع کرد، اسم خودشو روش گذاشت؛ بخاطر همین ما الان میگیم هکتور ویبره زن!
یه روز، رز زلر که به معجون ویبره زن احتیاج داشت، تصمیم گرفت که به خونه ی هکتور بره.
وقتی که به اونجا رسید، خیلی محترمانه از هکتور درخواست کرد که یه ذره از اون معجونشو بهش بده. هکتور با کمال میل قبول کرد و بهش گفت که فقط یه شرط داره، اونم اینه که باید به صورت عمده ای ببره و نمیتونه یه ذره بهش بده.
رز که چاره ی دیگه ای نداشت، قبول کرد و بدین ترتیب صاحب هکتور ویبره زن عمده ای شد!

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۷:۱۹:۵۹ جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
مرگخوار
جـادوگـر
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)

(خط یک) وقتی غذام رو می‌خورم، مخصوصن مواقعی که یه جادوگر یا ساحره‌ی چاق رو خورده باشم، و همچنان گرسنه باشم،
(خط دو) برای اینکه غذام زودتر هضم بشه، معجون ویبره‌زدن رو میخورم تا معده‌م با ویبره بیشتر حرکت کنه و غذام زودتر
(خط سه) هضم میشه! گاهی‎اوقات هم بعد از ماموریت مرگخوارا میرن تعطیلات و هیشکی نیست بهم غذا بده، خودمم
(خط چهار) خسته‌م و حوصله‌ی خزیدن به سمت ظرف غذا رو ندارم، معجون ویبره‌زدن رو تا حدی از سر تا دُم ویبره بزنم میخورم
(خط پنج) و ویبره‌زنان (و بی‌زحمت ) به سمت غذا منتقل میشم و منت هیشکی هم روی دُمم نیست و از خداشونم باشه به پرنسس لردسیاه غذا بدن!

یکی از مواقعی که هکتور توی پاتیل‌ش نشسته بود و در راهروهای هاگوارتز تردد می‌کرد، در حال ویبره‌زدن بود و از شدت ویبره هکتورهای کوچکی در اطراف‌ش پراکنده میشد و پروفسور زلر این هکتورها را جمع‌آوری میکرد.

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۱:۵۳:۲۲ دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
ریونکلاو
جادوآموخته هاگوارتز
مرگخوار
جـادوگـر
پیام: 539
آفلاین
۱.

جواب دادن به این سوال خیلی سخت بود. خیلی سخت. تصمیم گرفتم توی مسابقه دو میدانی شرکت کنم، یا حتی به عنوان لودر ساختمون بشم و ساختمون هارو خراب کنم! بعد دیدم مسابقه دو گالیون توش نیست که! زندگی هم که خرج داره. پس تصمیم گرفتم لودر ساختمون بشم و در مواقع نیاز ساختمان ها رو به لودرم! به صورتی معجون را خورده و ساختمان ها را خراب میکنیم، پولمان را میگیریم و فرار!

( این مقدار با گوشی من ۸ خطه)

2.
رفته به هکتور گفته:
ای معجون ساز بهترین قرن، کسی که خراب نمیشه معجوناش، میدی از اون ویبره زنات؟

و به این صورت هکتور را تسترال کرد و ازش ویبره زن گرفته!

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ارنى پرنگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
من به محض اینکه چنین معجونی رو بخورم میپرم تو دریاچه کنار هاگوارتز و اینقدر میلرزم تا موج درست شه و اون وقته که منم بالاخره تو زندگیم یه کاری کردم و تونستم شبیه سازی دریا رو انجام بدم و دل کلی بچه که تا حالا دریا ندیدن رو شاد کنم. در اخر هم ارزو دارم از یکی کشور های مطرح سطح اول جهان برام دعوت نامه بیاد و توی استخر موج های ابی شون مشغول به کار شم و موج درست کنم.

مطمئنم پروفسور زلر برای قرار دادن ده ها هکتور ان هم در یک اتاق ریسک نکردن و اون هکتور ها همه جن های خانگی هستن که با معجون تغییر شکل به شکل هکتور دراومدن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۰۴ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۰۶:۱۳ سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
گریفیندور
جادوآموز سال‌پایینی
جـادوگـر
پیام: 301
آفلاین

بنظر من بهترین کاری که میشه باهاش کرد برداری ببری توی دیسکو و بعد از زدن به رگ قشنگ بندری برقصی , یعنی اصلی کاریش واسه بندری رقصیدنه ولی خوب چند تا کاربرد کوچیک دیگم داره که میشه استفاده کرد. مثلا وقتی میخوای شربتتو هم بزنی , یکم از معجونو برو بالا و انگشتتو بکن توش , دا بعدش خودش خود به خود هم میزنه لازم نیست تکون بدی حتی. البته اینم باید اضافه کنیم که این معجون معایب خودشو هم داره مثلا وقتی تحت تاثیر این معجونید نمیتونید لباس بپوشید یا اصلا نمیتونید شربتتون رو نوش کنید البته اینو بگم در مورد نوشیدنی های گرم کلا از بیخ نمیتونید دست بزنید بهشون چون که از همون ثانیه اول خودتون و مرلینتون یکی میشه. دا بسه دا.

از هکتور فروشی سر کوچه. و هکتور فروشی سر کوچه هم از اخرین سفری که به جزایره هاوآیی داشت.
حتی خبر هایی به دستم رسیده که هکتور رو درحالی که در مرکز جنگل های هاوآیی ، درحال تارزان بازی بود گرفتن و با یک مهر (از این مهرا که روی گوشتا میزنن) مید این چاینا (ساخت چین) سوار هواپیما کرده و روانه هکتور فروشی های سراسر مملکت کردند.

ویرایش شده توسط آستریکس در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۱۹:۱۰:۴۱

In the name of who we believe, We make them believer.

پیام زده شده در: ۲:۱۷ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

تاتسویا موتویاما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۲۷ سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
گروه:
مـاگـل
پیام: 137
آفلاین
اوس، پرفسور زلر!

اصولا سامورایی قدرتش رو بیشتر و بیشتر می کنه تا بهتر از قبل به ارباب و استادش خدمت کنه. بنده هم با توجه به اینکه می تونم از تختِ کنار پنجره تا هرجه که دستور داشته باشم برم، ویبره زنان برم، زودتر می رسم و در نتیجه می تونم بیشتر بخوابم. دی:

همچنین می تونم این معجون رو به کاتانا بدم تا تکنیک های بیشتری رو درحالت ویبره انجام بده. البته ریسک بزرگیه! منظورم اینه که کی می تونه یه کاتانای تیزِ درحال ویبره زدن رو در حالی که صاحبش تمایل زیادی به حذفِ افراد پر سر و صدا داره، کنترل کنه؟

هکتور ویبره زن از محبوب ترین تولیدات جامعه ی جادوگری بود که مثل اکثر کالاهای لوکس به مقیاس عظیم تولید شده بود و با اسپینر جادویی رقابت سنگینی داشت. با این حال هردوی این محصولات محبوب بعد از مدتی از چشم جامعه افتادن و در اعماق انبارها مدفون شدن.
پرفسور زلر هم یک روز در بازار سیاه های جامعه ی جادوگری درحال خرید برای تعطیلات تابستونی بود که یه هکتورِ ویبره زن پشت ویترین دید و خواست بخره و به بچه های کلاسش نشون بده. رفت جلو و قیمت پرسید. فروشنده ی سیبیل کلفت هم که رز رو خریدار نمی دید، با بداخلاقی گفت که تک نمی فروشه و عمده باید ببره.

اینطوری شد که رز زلر برای کور کردن چشمِ تورم و به جریان دراوردن گالیون در چرخه ی بازار سیاه هکتو ویبره زن رو به صورت عمده خرید.
خلاصه این که دارندگیه و برازندگی! تونست و خرید!

The true meaning of the
'samurai'
is one who serves and adheres to the power of love.

"Morihei ueshiba"

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

پنه‌ لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۴:۱۴ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
از گریمولد!
گروه:
مـاگـل
پیام: 198
آفلاین
سوال اول: وقتی ویبره زدن رو یاد گرفتید چه استفاده ای ازش می کنید؟

_ پروف جان، اول اینکه من خیلی وقت پیش چون عاشق معجون سازیم تویه کتاب اینو خوب یادگرفتم و ساختمش. بعدشم تکنولوژیش کردمو ویبره زدن رو گذاشتم رو یه سری ابزارای مشنگی که بهش میگن تلفن همراه. همرامم هست الان اگه بخواین ببینین. اسمموتوگوگل سرچ کنین میادبالا به عنوان سازنده این تکنولوژی؛ بالاخره زندگیه دیگه باید بچرخه. کار دومیم که میکنم، وقتی میخوام فرنی درست کنم که همش باید هم بزنم، این معجونو میریزم تو پاتیلم که خود فرنی بلرزه و موادش باهم قاطی بشن. همین دیگه.

سوال دوم: رز از کجا هکتور ویبره زن آورد؟

_ خیلی راحت! چندتا ملخ از هاگرید گرفت، بهشون معجون مرکب پیشرفته با تار موی کش رفته شده از هکتوروداد، بعدشم هکتور حاضر و آماده اومد تو پاتیلا بایه تکون چوبدستی و احضار اونا.

💙
خوشی ها حتی در بدترین لحظات هم می تونن پیدا بشن ، فقط در صورتی که یادتون بمونه چراغ ها رو روشن کنید. (پروفسور جانِ جانان😍)💙

🎈ریونکلاوو عشقه!🎈

پیام زده شده در: ۲:۲۱ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
مـاگـل
پیام: 633
آفلاین

یک ویزلی میتونه کارهای بسیاری رو با این معجون انجام بده. از جمله کندن زمین بدون کمک هیچ دم و دستگاه ماگلی یا حتی جادو با چوبدستی. رقصیدن و بندری زدن وسط مجالس عروسی بدون اینکه هیچ رقصی رو بلد باشیم هم یکی دیگه از کاربرد های این معجونه. یکی دیگه اش هم که خیلی کاربرد داره و میتونه در اکثر مواقع موفقیت آمیز باشه، اینه که وسط کلاسی که حوصلت سر رفته و میخوای استراحت کنی، ازش استفاده کنی تا با زدن بندری رو زمین و کمی فیلم بازی کردن کلاس رو بپیچونی.
از کاربرد های دیگه این معجون، شستن لباس ها توی تشت پر از کفه. مثلا خیلی به درد مالی میخوره. البته به درد خودم بیشتر میخوره. مالی اکثرا سر و کارش با مایتابه پرت کردنه.
میشه ازش برای شکنجه مرگخوارا هم استفاده کرد. به این صورت که مرگخوار رو روی زمین دراز کش قرار داده، معجون را خورده و روی شکم وی ویبره میزنیم تا دل و روده اش از حلقومش بیرون بریزد.

۲- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده ای گیر آورد؟ (۳ نمره)

رز توانست یک هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز همیشه میخواست یک هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز خیلی گشت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز هیچوقت دست از تلاش بر نداشت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز روزی به جنگل رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد، اما نتوانست هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز به کوهستان رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد، اما باز هم نتوانست هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز حتی به دریاچه رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. او هکتور گیر آورد، اما ویبره زن نبود. رز باز هم دست از تلاش نکشید و باز هم سعی کرد تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. او به فروشگاه زونکو رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. در آنجا هکتور ویبره زن فراوان بود. رز بالاخره توانست هکتور ویبره زن گیر بیاورد.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۱:۵۵ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

آبرفورث دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
از اتاق مدیریت هاگزهد
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 78
آفلاین
اولین کاری که با این معجون میکنم اینه که یک شرکت میسازم به نام شرکت ماساژور و لاغری آبرفورث.دومین کار اینه که به بزم از این معجون میدم و آن را هرجا دوست داشتم بز گذاری میکنم وآنجایی که بز گذاشته شده زلزله میاد و خانه خراب میشن و سومین کار اینه که یه شرکت لبنیاتی راه میندازه و دوباره به بزم معجون رو میدم تا شیر های ویبره ای و خوشمزه مخصوص رژیم و لاغری و جشن ها.

ﺭﺯ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻭ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻫﮑﺘﻮﺭ ﻭﯾﺒﺮﻩ ﺯﻥ ﻋﻤﺪﻩﺍﯼ ﮔﯿﺮ ﺁﻭﺭﺩ؟ ‏(3 ﻧﻤﺮﻩ)
هکتور ویبره زن در عماق جنگل ممنوعه،شمال تسترال ها و جنوب گرگینه های وحشی کنار درخت پیر کاج، آنجا نیست،باید جای دیگری دنبالش بگردید.
آن در وزارت خانه سحر جادو طبقه دوم کنار دفتر نظافتچی و یه اتاقه اونم که باز کردید یه پله میبینید اونم که رفتید پایین ،میرسید به یه در کوچیک که باید سینه خیز از اون رد شین،تو یه اتاقین که هکتور ویبره زن آنجا است...ولی نیست.
آن در خانه ریدل ها میزیست ،که وقتی وارد شدید یه پله میبینید اون رو میرید پایین و یه چهارتا دره اون جا باید چندتا لی لی برید سوم و دوتا قدم برید عقب و سه تا برید جلو و دوباره پنج تا برید جلوه،اون درو باز کنید،میرید میخورید به یه باغچه،باغچه رو که رد کردید ،میرسید به یه در، اونجا هکتور ویبره زن اصلا نمیاد و باید جاهای دیگه رو از خونه ریدل ها برید.
البته میتوانید هکتور ویبره زن،را مفت از بازار بخرید،و به محلی که میخواید بیارید ،فکر کنم همین روش باشه نه؟

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۲:۰۰:۵۰

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

رون ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶:۴۷ جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
مـاگـل
پیام: 129
آفلاین
در بخش سوال اول فقط بخش های بلد شده مشمول جواب میباشد و بقیه قسمت های اضافی میباشند.
---------

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بینندگان عزیز و ارجمند دوستداران برنامه " دانش جادوگری ". بنده ویزلی هستن و خیلی خوشحالم که امشب هم مثل دیشب دارین ما رو تماشا میکنین.

موضوع برنامه امشب ما، روبرو شدن با یه سری موقعیت ها در بخش معجون سازیه. خب ... در ابتدا میخوام یه داستان کوتاهی رو براتون بخونم و بعد به بحث درباره اون داستان می پردازیم.

پس از اینکه رون پست پروفسور زلر را خواند

خب عزیزان من ...اگه اون معجون رو در اختیار داشته باشین باهاش چیکار می کنین؟

اگه این سوال رو از من بپرسن میگم ... کار های خیلی باحال و مفید و مضری باهاش انجام داد. ویبره رو به چشم یه چیز بی مصرف نیگا نکنین، میتونه خیلی چیزا رو تغییر بده. مثلا میتونه یه کسب و کار به همراه داشته.

میری یه گوشه میشینی و هر کی ماساژ بخواد یخورده از اون معجون میدی خوردش ... به بیژامه مرلین راست میگم، بدنت رو آروم میکنه. تازه میتونی به اونایی که خروس خون میرن تو تلویزیون، حرکات موزون یا به قول خودشون نرمش صبحگاهی انجام میدن، بفروشی شون ... برنامه شون رو مهیج تر میکنه.
در ضمن، میتونین این رو به هر روشی که شده، به نجینی بخورونین. لرد هم که ببینه فرزندش به این روز افتاده، هر چقدر که لازمه خرج میکنه تا نجینی خوب شه. شما هم که اون معجون رو دارین، پس پادزهرش رو هم میتونین از روش درست کنین و کلی پول از سرمایه عمومی خانه ریدل ها به جیب بزنین.

تازه سرعت رو هم افزایش میده ... فک کردین جاستین گاتلین چطوری تونست سال گذشته مدال طلای مسابقات جهانی دو صد متر لندن رو بگیره؟ با مصرف کردن معجون ویبره. حالا شاید خیلی هاتون سوال بپرسین که مگه دوپینگ نیست؟ دوپینگ هست ولی کی شهامت داره اعلام کنه که محصول جادوگری باعث دوپینگ شده؟ اعلام کردن = آودا

خب زیادی از بحث دور نشم ... وقتی که حسابی کسب و کارتون راه افتاد و نون تون رفت تو روغن، نوبت میرسه به خوشگذرونی ... میتونین یخورده از اون معجون رو قبل از غود بای پارتی های جعفر، بخورین تا دیگه نیازی نباشه دی جی بهتون فاز بده، خودتون اتوماتیک فاز دریافت میکنین.

خب فک کنم درباره این موضوع به حد کافی صحبت کردیم ... حالا می پردازیم به پیامک ها ... دوستی از" رنجی خسته ام که از آن من نیست " نوشته:
چطور رز هکتور عمده ای گیر آورد؟

رز یک معجون ساز حرفه ای و استاد درس معجون سازی بود. اون برای اینکه روی پاتیل هر کس یک هکتور قرار بده و از اونجایی که فقط یک هکتور وجود داشت و رز هم سرمایه کافی نداشت، تصمیم گرفت در یک شرکت روبات سازی مشغول کار شه و روبات های هکتور شکل بسازه تا راه ساختن اونا رو یاد بگیره، بعد با فروش شون سرمایه بدست بیاره و دوباره روبات ها رو بسازه. اون و شرکتی که درش کار می کرد، در یک مناقصه شرکت کردن و با پیشنهاد دادن کمترین قیمت برنده شدن. بعد مجبور شدن برای اجرای پروژه از بانک وام بگیرن ولی چون رئیس شرکت مشکل استعلام داشت، وام به نام رز ثبت شد. رز روی پروژه بوسیله معجون ها بسیار کار کرد و بهترین روبات ها رو به رئیسش تحویل داد و رئیسش هم اونا رو فروخت و پول رو به جیب زد و فلنگ رو از کشور بست.
رز هم که دید رئیس پولش رو نداد و رفت و حتی از پرداخت اقساط وام هم ناتوانه، تصمیم گرفت تا مدتی آفتابی نشه.
چند روز بعد خبر اومد که رئیسش انقدر نخود مغز بوده که از راه قانونی میخواست از کشور خارج شه و از اونجایی که مشکل استعلام داشت، گرفتنش.
رز هم که فرصت رو غنیمت شمرد، با یک ویبره فوق العاده به سمت رئیسش حمله ور شد و پولش رو گرفت و روبات هکتور مانند عمده ای، ساخت.

خب از اتاق فرمان دادن به من میگن که انقدر اسپم نگو ... منم میگم اوکی و همین الان از حضور شما خداحافظی میکنم ... شب بخیر، خواب خر مگس ببینین.

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۰:۰۱:۴۴

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.