هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

پنه‌ لوپه کلیرواتر old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۴۱ جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰
از گریمولد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
سوال اول: وقتی ویبره زدن رو یاد گرفتید چه استفاده ای ازش می کنید؟

_ پروف جان، اول اینکه من خیلی وقت پیش چون عاشق معجون سازیم تویه کتاب اینو خوب یادگرفتم و ساختمش. بعدشم تکنولوژیش کردمو ویبره زدن رو گذاشتم رو یه سری ابزارای مشنگی که بهش میگن تلفن همراه. همرامم هست الان اگه بخواین ببینین. اسمموتوگوگل سرچ کنین میادبالا به عنوان سازنده این تکنولوژی؛ بالاخره زندگیه دیگه باید بچرخه. کار دومیم که میکنم، وقتی میخوام فرنی درست کنم که همش باید هم بزنم، این معجونو میریزم تو پاتیلم که خود فرنی بلرزه و موادش باهم قاطی بشن. همین دیگه.

سوال دوم: رز از کجا هکتور ویبره زن آورد؟

_ خیلی راحت! چندتا ملخ از هاگرید گرفت، بهشون معجون مرکب پیشرفته با تار موی کش رفته شده از هکتوروداد، بعدشم هکتور حاضر و آماده اومد تو پاتیلا بایه تکون چوبدستی و احضار اونا.


💙
خوشی ها حتی در بدترین لحظات هم می تونن پیدا بشن ، فقط در صورتی که یادتون بمونه چراغ ها رو روشن کنید. (پروفسور جانِ جانان😍)💙

🎈ریونکلاوو عشقه!🎈


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۲:۲۱ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

آرتور ویزلی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)

یک ویزلی میتونه کارهای بسیاری رو با این معجون انجام بده. از جمله کندن زمین بدون کمک هیچ دم و دستگاه ماگلی یا حتی جادو با چوبدستی. رقصیدن و بندری زدن وسط مجالس عروسی بدون اینکه هیچ رقصی رو بلد باشیم هم یکی دیگه از کاربرد های این معجونه. یکی دیگه اش هم که خیلی کاربرد داره و میتونه در اکثر مواقع موفقیت آمیز باشه، اینه که وسط کلاسی که حوصلت سر رفته و میخوای استراحت کنی، ازش استفاده کنی تا با زدن بندری رو زمین و کمی فیلم بازی کردن کلاس رو بپیچونی.
از کاربرد های دیگه این معجون، شستن لباس ها توی تشت پر از کفه. مثلا خیلی به درد مالی میخوره. البته به درد خودم بیشتر میخوره. مالی اکثرا سر و کارش با مایتابه پرت کردنه.
میشه ازش برای شکنجه مرگخوارا هم استفاده کرد. به این صورت که مرگخوار رو روی زمین دراز کش قرار داده، معجون را خورده و روی شکم وی ویبره میزنیم تا دل و روده اش از حلقومش بیرون بریزد.

۲- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده ای گیر آورد؟ (۳ نمره)

رز توانست یک هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز همیشه میخواست یک هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز خیلی گشت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز هیچوقت دست از تلاش بر نداشت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز روزی به جنگل رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد، اما نتوانست هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز به کوهستان رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد، اما باز هم نتوانست هکتور ویبره زن گیر بیاورد. رز حتی به دریاچه رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. او هکتور گیر آورد، اما ویبره زن نبود. رز باز هم دست از تلاش نکشید و باز هم سعی کرد تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. او به فروشگاه زونکو رفت تا هکتور ویبره زن گیر بیاورد. در آنجا هکتور ویبره زن فراوان بود. رز بالاخره توانست هکتور ویبره زن گیر بیاورد.معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱:۵۵ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

آبرفورث دامبلدور old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
از اتاق مدیریت هاگزهد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 78
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)
اولین کاری که با این معجون میکنم اینه که یک شرکت میسازم به نام شرکت ماساژور و لاغری آبرفورث.دومین کار اینه که به بزم از این معجون میدم و آن را هرجا دوست داشتم بز گذاری میکنم وآنجایی که بز گذاشته شده زلزله میاد و خانه خراب میشن و سومین کار اینه که یه شرکت لبنیاتی راه میندازه و دوباره به بزم معجون رو میدم تا شیر های ویبره ای و خوشمزه مخصوص رژیم و لاغری و جشن ها.

ﺭﺯ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻭ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻫﮑﺘﻮﺭ ﻭﯾﺒﺮﻩ ﺯﻥ ﻋﻤﺪﻩﺍﯼ ﮔﯿﺮ ﺁﻭﺭﺩ؟ ‏(3 ﻧﻤﺮﻩ)
هکتور ویبره زن در عماق جنگل ممنوعه،شمال تسترال ها و جنوب گرگینه های وحشی کنار درخت پیر کاج، آنجا نیست،باید جای دیگری دنبالش بگردید.
آن در وزارت خانه سحر جادو طبقه دوم کنار دفتر نظافتچی و یه اتاقه اونم که باز کردید یه پله میبینید اونم که رفتید پایین ،میرسید به یه در کوچیک که باید سینه خیز از اون رد شین،تو یه اتاقین که هکتور ویبره زن آنجا است...ولی نیست.
آن در خانه ریدل ها میزیست ،که وقتی وارد شدید یه پله میبینید اون رو میرید پایین و یه چهارتا دره اون جا باید چندتا لی لی برید سوم و دوتا قدم برید عقب و سه تا برید جلو و دوباره پنج تا برید جلوه،اون درو باز کنید،میرید میخورید به یه باغچه،باغچه رو که رد کردید ،میرسید به یه در، اونجا هکتور ویبره زن اصلا نمیاد و باید جاهای دیگه رو از خونه ریدل ها برید.
البته میتوانید هکتور ویبره زن،را مفت از بازار بخرید،و به محلی که میخواید بیارید ،فکر کنم همین روش باشه نه؟


ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۲:۰۰:۵۰


قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده


تصویر کوچک شده


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

رون ویزلیold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
در بخش سوال اول فقط بخش های بلد شده مشمول جواب میباشد و بقیه قسمت های اضافی میباشند.
---------

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بینندگان عزیز و ارجمند دوستداران برنامه " دانش جادوگری ". بنده ویزلی هستن و خیلی خوشحالم که امشب هم مثل دیشب دارین ما رو تماشا میکنین.

موضوع برنامه امشب ما، روبرو شدن با یه سری موقعیت ها در بخش معجون سازیه. خب ... در ابتدا میخوام یه داستان کوتاهی رو براتون بخونم و بعد به بحث درباره اون داستان می پردازیم.

پس از اینکه رون پست پروفسور زلر را خواند

خب عزیزان من ...اگه اون معجون رو در اختیار داشته باشین باهاش چیکار می کنین؟

اگه این سوال رو از من بپرسن میگم ... کار های خیلی باحال و مفید و مضری باهاش انجام داد. ویبره رو به چشم یه چیز بی مصرف نیگا نکنین، میتونه خیلی چیزا رو تغییر بده. مثلا میتونه یه کسب و کار به همراه داشته.

میری یه گوشه میشینی و هر کی ماساژ بخواد یخورده از اون معجون میدی خوردش ... به بیژامه مرلین راست میگم، بدنت رو آروم میکنه. تازه میتونی به اونایی که خروس خون میرن تو تلویزیون، حرکات موزون یا به قول خودشون نرمش صبحگاهی انجام میدن، بفروشی شون ... برنامه شون رو مهیج تر میکنه.
در ضمن، میتونین این رو به هر روشی که شده، به نجینی بخورونین. لرد هم که ببینه فرزندش به این روز افتاده، هر چقدر که لازمه خرج میکنه تا نجینی خوب شه. شما هم که اون معجون رو دارین، پس پادزهرش رو هم میتونین از روش درست کنین و کلی پول از سرمایه عمومی خانه ریدل ها به جیب بزنین.

تازه سرعت رو هم افزایش میده ... فک کردین جاستین گاتلین چطوری تونست سال گذشته مدال طلای مسابقات جهانی دو صد متر لندن رو بگیره؟ با مصرف کردن معجون ویبره. حالا شاید خیلی هاتون سوال بپرسین که مگه دوپینگ نیست؟ دوپینگ هست ولی کی شهامت داره اعلام کنه که محصول جادوگری باعث دوپینگ شده؟ اعلام کردن = آودا

خب زیادی از بحث دور نشم ... وقتی که حسابی کسب و کارتون راه افتاد و نون تون رفت تو روغن، نوبت میرسه به خوشگذرونی ... میتونین یخورده از اون معجون رو قبل از غود بای پارتی های جعفر، بخورین تا دیگه نیازی نباشه دی جی بهتون فاز بده، خودتون اتوماتیک فاز دریافت میکنین.

خب فک کنم درباره این موضوع به حد کافی صحبت کردیم ... حالا می پردازیم به پیامک ها ... دوستی از" رنجی خسته ام که از آن من نیست " نوشته:
چطور رز هکتور عمده ای گیر آورد؟

رز یک معجون ساز حرفه ای و استاد درس معجون سازی بود. اون برای اینکه روی پاتیل هر کس یک هکتور قرار بده و از اونجایی که فقط یک هکتور وجود داشت و رز هم سرمایه کافی نداشت، تصمیم گرفت در یک شرکت روبات سازی مشغول کار شه و روبات های هکتور شکل بسازه تا راه ساختن اونا رو یاد بگیره، بعد با فروش شون سرمایه بدست بیاره و دوباره روبات ها رو بسازه. اون و شرکتی که درش کار می کرد، در یک مناقصه شرکت کردن و با پیشنهاد دادن کمترین قیمت برنده شدن. بعد مجبور شدن برای اجرای پروژه از بانک وام بگیرن ولی چون رئیس شرکت مشکل استعلام داشت، وام به نام رز ثبت شد. رز روی پروژه بوسیله معجون ها بسیار کار کرد و بهترین روبات ها رو به رئیسش تحویل داد و رئیسش هم اونا رو فروخت و پول رو به جیب زد و فلنگ رو از کشور بست.
رز هم که دید رئیس پولش رو نداد و رفت و حتی از پرداخت اقساط وام هم ناتوانه، تصمیم گرفت تا مدتی آفتابی نشه.
چند روز بعد خبر اومد که رئیسش انقدر نخود مغز بوده که از راه قانونی میخواست از کشور خارج شه و از اونجایی که مشکل استعلام داشت، گرفتنش.
رز هم که فرصت رو غنیمت شمرد، با یک ویبره فوق العاده به سمت رئیسش حمله ور شد و پولش رو گرفت و روبات هکتور مانند عمده ای، ساخت.

خب از اتاق فرمان دادن به من میگن که انقدر اسپم نگو ... منم میگم اوکی و همین الان از حضور شما خداحافظی میکنم ... شب بخیر، خواب خر مگس ببینین.


ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۰:۰۱:۴۴تصویر کوچک شده


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

لیزا چارکس old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
آوردم براتون بلاخره تکلیف، ویزوو.

1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)

من چون خیلی پاک‌نیت و صادق و درست‌کار هستم که فقط خیر و خواه دوستان و آشنایان و مردمان را می‌خواهم و اصلا هم به نفع خود و مگس‌هایم کاری نمی‌کنم، این معجون را در دستگاه‌های عجیب و غریب ماگلی که شیء‌های خطرناکی که به آنها مگس‌کش گفته می‌شوند را درست می‌کنند، ریخته و هم زده‌ام تا همه درامان باشند و آن بال‌های افسانه‌ای بی‌رنگ و آن چشمان تیله‌ای لانه‌زنبوری‌اشان آسیب نبیند.
و هرکی مدیون بوده و خواهد بود که فکر کند من این‌کار را فقط برای منافع خود و خانواده‌ام تهیه داده‌ام.
بعد هم ترتیبی داده و وقت خالی می‌کنم و به کلاس‌های ویبره درمانی رز جانم می‌روم تا رستگار شوم و به سمت و سوی مرلین سوق داده شوم.

2- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره)

رز، روز‌ها و هفته‌ها با تلاش بی‌وقفه و سعی و کوشش فراوان درست پای لپ‌تاپ ماگلی‌اش، به سایت‌های غیر رسمی عمده فروش که خیلی اتفاقی اسمشان سیب‌وب بود رفت و آمد می‌کرد.
وی چند گیس‌بریده را از میان گیس بریدگان دیگر انتخاب نمود و به آنها سفارش کرد که می‌توانند در آزمایشگاه‌های زیر زمینی یک عدد هکتور پیدا نمایند.
بعد از مدتی که برای رز ثانیه‌ای طول نکشید، هکتور را جلوی چشمانش درست آن‌طرف مانیتور کت بسته و جیغ و فغان کشان و ویبره زنان گذاشتند.
یک شیء خطرناک که بیشتر کودکان ماگل از آن نفرت دارند را برداشته و در رگ و شاهرگ‌های هکتور فرو بردند و خون غلیظ او را به رز ارسال کردند و هکتور را در خیابان‌ها رهانیدند.
رز بعد مدتی در حالی که معجون خوش عطر را بو می‌کشید به تدریس جلسه اولش فکر کرد و لبخندی شیطانی زد و ویبره زنان از کادر ما خارج شد.


Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop youپاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۵۱:۳۰
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 367
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)

من کلا علاقه زیادی به کلکسیونر شدن دارم. بعد از اونجایی که آدم کمال طلبیم، اگه ویبره یاد بگیرم، ویبره معمولی که نمیرم، خوب و خفن و ده ریشتریشو میرم. بعد میرم وسط بازار - ترجیحا بازار هدفون فروشی- هی ویبره میرم، هی ویبره میرم، تا این که همه وسایلی که میخوامم برای همزاد پنداری ویبره میزنن، اونام هی ویبره میرن و میان کنارم. بعد باهم ویبره میریم تا دست صاحب مغازه‌ها به وسایلی که حالا مال من شدن نرسه. درواقع حالا ویبره برای من تبدیل شده به یه روش دفاعی. بعدش وقتی که وسایلم دست به دست هم دادن و منم دستشونو گرفتم با هم ویبره میریم.

2- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره)

رز همون روز که داشت توی تالارش جیغ میزد که چه خاک مهرگیاهی به سر بگیره، رفت پیش هکتور تا ببینه اون که تو این چندسال که استاد معجون سازی بوده چی درس میداده. اما متاسفانه توی زمان بدی ویبره زنان وارد آزمایشگاه هکتور میشه و باعث میشه هکتور حواسش پرت شه و در دقایق آخر، ترکیب اشتباهی رو به کار بگیره و به جای شال مامان بزرگش، دمپایی ابریشو توی پاتیل معجون سازیش بندازه. همین کارش باعث میشه معجون بپاچه روی خودش و هکتور تکثیر شه. البته حالا معلوم نیست که اگر هکتور موفق میشد ترکیب درستی رو به کار ببره، معجون قرار بود چیکار کنه.
اما در هرحال چون رز آدم مسئولیت پذیری بود و نمیخواست هکتورها که دست گل خودش بودن همین طور ول بگردن؛ اونا رو جمع میکنه و توی گونی میریزه و توی کلاس معجون سازی ازشون استفاده میکنه.


The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۲۰:۳۵:۰۲
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 532
آفلاین
1:

ما نخست این معجون را نگه می کنیم و پس از آن تصمیم می گیریم که آن را بر داریم و پس از آن که بر وسوسه ساکن باقی ماندن، غالب آمدیم از جای برخواسته و تصمیم خویش را عملی نموده و معجون را بر می داریم. دلیلش را نمی دانیم، ما نه لرزیدن و نه لرزاندن را دوست مداریم. ما لاغر بوده و با لرزیدن زان چه که هستیم نیز لاغرتر می گردیم خب.
آن را در چاه می ریزیم.
چاه فاضلاب!
بعد چاه می لرزد و موش ها آواره گشته و بر ما هجوم آورده و ما را می خورند و ما حتی از این نیز بیشتر از لرزش بدمان خواهد آمد.

2:

از عمده فروشی آن را خریداری نمود.


تصویر کوچک شده


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

آلکتو کرو old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می کنین.)(7 نمره)


از آنجایی که ما در هنر ظریف معجون سازی استعداد کمی داریم، حتی در برخی موارد دیده شده اصلا معجونی قابل استفاده درست نمی کنیم بنابراین، ما می توانیم از این معجون اسلحه ای مرگبار زلزله آور خانه خراب کن بسازیم. برای این کار فقط کافی ست قطره ای از این معجون را درون چیز نرم و توپی شکل که آدامس نام دارد، بریزیم؛آنگاه می توانیم به عنوان آدامس خوشمزه به دشمنان خود بفروشیم. برای این کار کافیست که به تالار خصوصی ریونکلاو برویم و به دنبال یوان بمپتون بگردیم!

2- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره)


خب درمورد مکان هکتور ویبره زن دربین دانشمندان اختلاف نظر وجود دارد و این فقط به دلیل ویبره های گاه و بی گاه او است که، تمام افراد نزدیک به خودش را درگیر کرده است. یکی از این مکان ها آزمایشگاه هکتور است که در زیر زمین خانه ریدل قرار دارد. برای رسیدن به آزمایشگاه هکتور ابتدا باید از دربانی خانه ریدل رد شوید. برای اینکار باید ساحره ای خاص باشید. سپس باید از باغ عبور کنید که در اینصورت باید روش های دفع حشرات و گیاهان گوشتخوار را بلد باشید. بعد از عبور از در اصلی خانه، گذشت از تالار اصلی و راهرو پله های زیر زمین را یافته و از آن ها پایین بروید. به شما تبریک می گویم شما آزمایشگاه را یافتید. حال با یک طلسم "آلاهومورا"ی ساده قفل در را باز کنید. در میان انبوهی از دود و گاز های سمی قامت ویبره زن هکتور مشخص است. اگر بتوانید از این مراحل عبور کنید شما هکتور را یافته اید!


ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۹ ۱۸:۵۶:۴۴

اگر بار گران بودیم رفتیم!


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

فنریر گری‌بک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)
این معجون، معجونی است بسیار خطرناک و خفن که در ابتدا، بهترین کاربرد آن، درست نکردن آن است. اما اگر روزی دست بر قضا، اشتباه زدیم و درست شد، باید مواظب باشیم که دست نااهل آن، برای مثال هکتور، نیفتد. زیرا که اگر بیفتد، ویبره و ویرانی را بر تمام دنیا نازل خواهد کرد. اما در مورد استفاده شخصی از این معجون، چنانچه این معجون روی گرگینه ای که بنده باشم، اعمال شود، از آن برای تسخیر تمامی گرگ ها و حتی گرگینه های دیگر استفاده خواهم کرد. به این صورت که با ویبره و سرعت بالای خود، زمین را به لرزه در میاورم و چنانچه دیگر گرگ ها و گرگینه ها در مقابلم تعظیم نکنند، همه شان را به زیر آوار میکشانم. باشد که دیگران رستگار شوند.

2- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره)
اصولا در دنیا تنها یک هکتور وجود دارد که آن هکتور، همواره فکر میکند باید تعداد بیشتری از خودش وجود داشته باشد تا تمام دنیا از دانشش در زمینه معجون سازی، بهره مند شود. بنابراین این هکتور، با زرنگی تمام خودش را به وسیله قلمه زدن ناخن و حتی ریشه های مویش، قلمه میزند. هکتور این قلمه ها را به وسیله معجون تبدیل به کپی های برابر اصل خودش میکند و در خاک های باغچه جلوی خانه ریدل ها نگه میدارد. به نظر بنده، استاد درس معجون سازی یک روز داشته از آن حوالی میگذشته که با دیدن ویبره های نقلی و چهره های گوگولی این هکتورهای کوچک، از آنها خوشش آمده و برداشته آوردتشان. البته این هکتورها، چون تنها کپی برابر اصل میباشند و هکتور اصلی نیستند، نقاط ضعفی دارند. از جمله این نقاط این است که ویبره شان پس از مدتی خاموش میشود و حتی با تعویض باطری یا کوبیدن شست پایشان به پایه صندلی نیز دیگر روشن نمیشوند.


ویرایش شده توسط فنریر گری بک در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۹ ۱۷:۱۸:۰۶


پاسخ به: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۵:۰۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین
سلام پروفسور. تکلیف آوردم.
ای بابا. هوای اینجا ویبره ایه که.

1- توی پست غیر رولی با محدودیت حداقل پنج خط ( یک پاراگراف) و کمتر از ده خط ( دو پاراگراف) بنویسین با این معجون چیکار می‌کنین. در واقع وقتی که ویبره زدن رو یاد گرفتین، چه استفاده‌ای ازش می‌کنین. (7نمره)


به نام مرلین، چون این معجون کمی بدمزه است ما آنرا نخورده بلکه این معجون مفید را در پاشاننده ای چپانده و قسمتی ازآن را بر روی مبل های تالار عمومی گریف اسپری میکنیم، تا هرکس خسته و کوفته از کلاسها رسیده، بر مبل های ویبره زن و ریلکس کننده نشسته، ماساژویبره ای را تجربه کرده، کیف دنیا را ببرد. فــــــقــــــط تکککککلــــــیفففف نوشششتن روووووی آآآن ســـــــخخخخخت مــــــــیییی شود. قسمت دیگرش را هم برای پارتی های شبانه نگه می داریم، تا افراد حاضر در جشن، راحت تر بتوانند خودشان را توی گِل بپلکانند.

2- رز از کجا و چگونه هکتور ویبره زن عمده‌ای گیر آورد؟ (3نمره)

هکتور بسیار جاه طلب بوده و می خواسته مانند اربابش جاودانه شود. لکن چون می دانست اگر حق کپی رایت را رعایت نکرده، مانند وی هورکراکس بسازد، اربابش پوست از کله اش می کند، درخفا معجون جاودانگی ساخته سرکشیده و به تعداد زیادی هکتور کولن شده است. در خانه ریدل هم از تعداد زیاد هکتور ویبره زن زلزله آمده، خانه روی سرشان خراب شده و هکتورها بی خانمان شدند. رز هم که محفلی ناز و مهربانی بود، دستشان را گرفته به عنوان عنصر مطلوب به کلاس هاگوارتزش آورده و نرخ بیکاری را کاهش داده است. بعله.


lost between reality and dreamsشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.