هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۴:۳۲ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
به مری فریز باود :

در مورد جوابت به آرین که کلا کاری و حرفی ندارم چون به من مربوط نیست ولی در مورد بخش دوم پستت :

در مورد امتیاز کم شدن از ریون که به هر جهت این کار باید انجام میگرفت چون عضوی از این گروه متهم به تقلب شد و دو نفر شناسه شون بسته شده و وقت عده ای از اساتید که تا اینجا امتیاز دادن گرفته شده و مدیریت برای پیدا کردن اساتید جدید به دردسر افتاده و کلا اگر بخوایم دقیق تر بررسی کنیم این اتفاقات باعث به وجود اومدن یه سری بحث ها شده که جالب نبودن . در مورد امتیاز کم شدن که حرفی نیست . چون وقت مدیر و هرکس دیگه ای که تو این سایته ارزش داره ، اگر میخواید بلاک شید پیشاپیش اعلام کنید که استاد نکننتون دیگه !

به هر جهت یک عضو از شورا هم یک عضوه که باید به نظرش احترام گذاشت نتیجتا میشه گفت در احترام به نظر پیوز و برای در تعادل نگه داشتن شش امتیاز از ریون کم شد . نه اونقدر زیاد که عقیده ایگور به کل نادیده گرفته شه و نه عدم کسر امتیاز که عقیده پیوز نادیده گرفته شه .

هرچند من در این قضیه صلاح دیدم هیچ دخالتی نداشته باشم که بعدا گفته نشه به نفع ریون پارتی بازی ئی انجام گرفته و این ها صرفا پاسخ های منطقی به سوالات شماست .

در مورد اون مجاز بودن یا نبودن هم توجه کنید که چند درصد احتمال داره بعد از تقسیم امتیاز گروه شما پایین تر نیاد ؟ همونطور که بررسی شد و کاملا واضحه که اگر امتیازای بیدل و بادراد رو حذف کنیم بعد از تقسیم بیست امتیاز هم به ریون اضافه میشه ، حالا شما میخوای دستی دستی مقادیری امتیاز از گروه خودت کم کنی مختاری ، چه مجاز چه غیر مجاز .

در مورد حرف هایی که خطاب به پرسی زدی هم من نمیتونم پاسخگو باشم ( هر چند کل پستت خطاب به اون بود ) ، منتظر بمون تا خودشون تشریف فرما شن !

به پیوز :

پست اعضای تیم کوییدیچ ویرایش شد .

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

میخواستم توی تیم هافلپاف جای دابی رو با لورا مدلی عوض بکنم ...

دروازه بان :
دابی »» لورا مدلی

مدافع :
کینگزلی شاکلبوت ، زاخاریاس اسمیت

مهاجم :
پروفسور سپتیما ویکتور ، نیمفادورا تانکس ، ریتا اسکیتر

جستجوگر :
پیوز(C)

ذخیره :
پروفسور اسپراوت ، فلورنس

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

میخواستم اینو صبح بزنم منتهی کلهم اینترنت مشکل داشت ، حرف زیادی هم نیست منتهی چون ویولت که گفته شده مسئولیت تاپیک باهاشه پست قبلی رو زد من دوست داشتم با یک سری موارد دیگه بگم .

آرین :

1. جلو قاضی و ملق ؟!! بازی ؟ یعنی ما دیگه هیچکدوم آرین رو نمیشناسیم دیگه ؟
2. اینکه پیوز یا هر کس دیگه ای بیاد توی این تاپیک نظر شو بگه ، هیچ ربطی به گروه ریون نداره ، چیزی که این گفتمان رو بوجود آورده در حقیقت کار اشتباه شما بوده ! اگر شما دو تا شناسه نداشتی کسی چیزی میومد بگه ؟
3.هر کسی برای گروه خودش تلاش میکنه ، الان اگر یکی از هافل چنین کاری بکنه شما خیلی آروم از کنار این مسئله رد میشی ؟ یا نه میای حقی رو که از دستت رفته میگیری؟
4. پیوز یا هر کس دیگه ای هیچ مشکلی با گروه نداشته کما اینکه من خودم گفتم هیچ امتیازی از ریون نباید کم بشه ... طرحی هم که پیوز داده در شورا مطرح شده که بعد از تصویب عملی میشده و نه چیز دیگه ... حالا ایگور چون گفته بیاین چشممون رو روی قضیه ببندیم از نظر شما شد آدم خوبه و بقیه بد ؟ ( تازه اگر سورنا رو نمیشناتم میگفتم این حرف رو فقط برای این زده که میخواسته بره ریون )
5. چیزی که شما بهش میگی قانون جنگل همون قانونیه که عمریه داری ازش تبعیت میکنی ...
6. من نمیدونم کی بود ترم پیش کلی دنبال این بود که ثابت کنه پیوز و سدریک دیگوری یک شناسه هستند و از هافل امتیاز کم کنه ، فکر کنم کسی بوده که دنبال قانون جنگل بوده نه ؟
7. فکر کنم حداقل با هم رورراستیم ، چون وقتی ریون بودم ازت پرسیدم شناسه بیدل خیلی شبیهته میشناسیش و گفتی پسرخالمه ! حالا خیلی بهت نزدیک شده .
همون موقع که توی ریون بودم راجع به چنین شناسه ای به مدیرا گفتم ، ماشاا... صلاحیت روی هزار که بعد از 4 ... 5 ماه به چنین نتیجه ای رسیدن !

پستی از طرف من دیگه ارسال نمیشه ، چون پست قبلی خطاب به مدیر نبود ، من چیزی رو گفتم منتهی ادامه ، درگیری ایجاد میکنه که با قوانین تاپیک مغایره !
پرسی :

1. کسی برای مدیر تعیین تکلیف نمیکنه ، ما اگر پستی میزنیم از طرف کلی ادم داریم حرفامون رو میزنیم ، برای راحتی کار خود شماست ... در آخر شما خودت تصمیم آخر رو میگیری و اجرا میکنی .
2. من خودم پست قبلیمو پاک کردم چون دیدم اصلاً پست من خونده نشده ! دو تا درخواست کرده بودم که بی هیچ نگاهی اصلاً جواب داده نشده بود .
3. جمله ای که توی پستم ازت نقل قول کردم هم فکر میکنم مطالعه داشته باشه ، الان سیستم نقل قولم کار نمیکنه ، منتهی راجع به بازرسین و احقاق حقوق در مورد امتیازات گروهاشون بود .
پس من هیچ پستی خلاف قوانین تاپیک نزدم !
4. چیزی توی شورا تصویب نشده ، پیوز چیزی رو مطرح کرده که با مخالفت ایگور همراه شده ، حالا فکر میکنی بازم باید از رریون امتیاز کم بشه !
5. من فکر میکنم محتوای پستای همه ما چیز دیگه ای بود ، که بیشتر به احقاق حقوق بر میگشت ...
6. اگر مجاز هست که هر کسی توی کلاس خودش شرکت کنه و هیچ مواخذه ای نشه ، باعث میشه مثلا منم توی کلاس خودم شرکت کنم و آخرش سه امتیاز ازم کم بشه ... در صورتی که با همون شرکت کردنم 10 امتیاز برای گروهم میگیرم ، حالا چه 25 ..26 به خودم بدم چه 30 در هر صورت که اسادش خودمم ! و جواب همه سوالا رو هم به بهترین شکل میدونم .

اگر لحنم تند بود ببخشید ، مشکل از دیروقت شدن پست بود ... با کمی مهربونی بخونید چون منظوری نداشتم

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
این پست رو من از طرف بادراد ِ ریشو ( آرین ) و به درخواست ِ اون اینجا مینویسم . امیدوارم برخورد بدی نشه ، چون صرفا دفاعیات یک فرد ِ بی دفاعه !

سلام دوستان عزيز!

از همه شما که بنده رو مورد عنايت قرار داديد کاملا سپاسگذارم!

از همه شما سپاسگذارم که اشک منو ، ديشب بعد از ده سال در آوردين!به هر حال براي چشم تنوع هم خوب چيزيه!

از همه شما سپاسگذارم که به مانند کساني که فقط قانون جنگل را از بر هستند براي منافع گروه خودتون به هر جا که مي تونيد چنگ مي زنيد

فقط خواستم يک چيزي رو رک و رو راست بهتون اعلام کنم!شما فکر مي کنيد که بعله ، حالا راونکلاو دست چند تا بچه هست که دنبال رول نويسي خودشون هستند هرچي که حال کرديد به امتيازاتشون تاخت و تاز کنيد.

ميخوام يک لحظه بدون هيـــچ گونه چشم داشتي به قضيه نگاه کنيد.بيدل در اکثر کلاس ها شرکت کننده اضافي بود! يعني چهارمين يا پنجمين نفر بود که شرکت مي کرد. نمره هاي جالبي هم مي گرفت. 18 از 30 و 26 از 30 و ... نمرات جالب توجه ايشون بودند. از شما درخواست ميکنم به قضيه درست نگاه کنيد. من مريض بودم به عنوان چهارمين يا پنجمين نفر گروه خودم شرکت کنم و ميانگين گروهمو بيشتر کنم؟

پيوز عزيز! احساس خطر کردي! من همينجا اعلام ميکنم تمامي نمرات بيدل رو حذف کنيد!به خدا قسم بيست امتياز جلو ميفتيم.پيوز اينو فهميد و اومد خيلي طبيعي گفت بعله آقا 15 20 امتياز کم کنيم از راونکلاو! يک مقدار دقيق باشيد! گرگ هم نباشيد!

مورد بعدي مي ديدم ميگفتن " امتيازاتي " که بادراد به بيدل داده و برعکس رو حذف کنيد!

آخه عزيزان من! امتيازات؟ هيچ با خودتون فکر کردين دارين جمع ميبندين در صورتي که فقط يک جلسه تدريس و نمره دهي شده؟ جالب توجه هست که بنده خودم به بيدل 28 يا 27 دادم و اگر اين کارو نمي کردم ميانگين امتيازات گروهم هم بيشتر ميشد. در ضمن در درس تاريخ جادوگري هم همينطور. من خودم شرکت کننده ششم بودم! يعني سومين نفر اضافه اي که توي کلاس تاريخ جادوگري شرکت کرده بود. اگر به خودم 30 نمي دادم يقينا امتيازات ديگه جبران مي کرد.
توجيه ايوان روزيه هم واسم فوق العاده خنده دار بود به صورتي که اطرافيني که کنارم نشسته بودن از خنديدن من هنگام چت کردن با ايشون متعجب شدن! آخه من به ندرت ميشد که اينجوري بخندم. ايشون ميگفتن بعله شما با بيدل پستاي افتضاح مي زني که امتيازاي کم بگيري بعدش تقلب بکني!

آخه برادر من! چرا واسه خودت توجيه ميکني؟ اگه ميخواستم تقلب بکنم اولا به عنوان شرکت کننده اضافي اصلا شرکت نمي کردم ثانيا سعي ميکردم مثل خودم بنويسم که نمره کامل بگيرم!

اصلا من فقط براي اينکه رول نوشتن بيدل خراب بود و به اصطلاح فوق العاده افتضاح ، خواستم که لطفي در حقشون بکنم و تدريس کلاس تاريخ رو بر عهده بگيرم و فقط هم همينکارو کردم.

ببينيد دوستان با خودتون رو راست باشيد. سعي نکنين با کسر امتياز از بقيه گروه خودتون رو بالا بکشيد. همين جا اعلام ميکنم چون بيدل خيلي خطرناک بوده و درجه چهار پنج بوده و تقلب هاي 30 امتيازي کرده و تو همه کلاسا با جديت شرکت کرده تمامي امتيازات ايشون رو از ميانگين کم کنيد! به خدا هم من و هم راونکلاو راضيه هم عدالت رعايت ميشه. در ضمن امتياز من رو هم از کلاس تاريخ جادوگري کسر کنيد عمرا اگه توي ميانگين تغييري داده بشه.

بنده اگر مي خواستم تقلب کنم در کلاس تاريخ جادوگري تمامي ميانگين هاي چهار گروه به همديگه نزديک نبود که اختلافات يک امتيازي باشه. اين اسمش تقلب نيست. گرفتن 18 از 30 اسمش تقلب نيست!

در ضمن در آخر از ايگور کارکاروف تشکر مي کنم. تغيير نکردن عقيده ايشون در رابطه با پستي که توي شورا زدن منو متحير کرد. واقعا از اينجور آدم هاي دوست داشتني که عقيده هاشون در همه مراحل راسخ هست و تغيير نمي کنه نهايت تشکر رو دارم و ميگم که توي جامعه ما مخصوصا اينجور آدم ها فوق العاده نادر و کمياب هستند.
به اميد موفقيت هر چهار گروه و به اميد حذف قانون جنگل و چپاولگري در هاگوارتز.

آرين / تابستان 88

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در مورد ریون ، گفته شد که امتیازاتی که این دو نفر توی کلاس هم گرفتن رو کم کنم ، من رفتم امتیازاتی که این دو شناسه توی جلسه اول کلاسشون دادن بهم ، درست هست و مشکلی نداره ، در نتیجه کم شدن یه سی امتیاز و یه بیست و هفت امتیاز تاثیری نداره . کم شدنِ امتیازاتِ بیدل هم باعث میشه امتیازاتِ کل راونکلاو بالاتر هم بره بعد از تقسیم !

در نتیجه من تصمیم گرفتم به خاطر تخلف این دو شناسه شش امتیاز کسر کنم از راونکلاو که هم زحمتِ اعضای راون هدر نره و هم جبرانِ تخلف این شناسه ها باشه

لینی :
مشکلی نداره ، ویرایش میکنم لیست کوییدیچ رو ... در مورد بازرسم ویولت رو میذارم ، نماینده شورا رو هم مرلین رو میذارم ... در نتیجه اسلیترین باید یک بازرس دیگه معرفی کنه .

بلا :
ممنون ، دراکو رو میذارم جاش

ضمنا:
رسیدگی به این مسائل صرفا مربوط به مدیر و معاون مدرسه هست ، و اصلا دوست ندارم کسی بیاد بگه که من چیکار کنم یا چقدر امتیاز کم یا اضافه بشه ! گروها خیلی میخوان فعالیت کنن به گروه خودشون برسن که امتیاز بگیرن ! اگر مجددا توی مسئله ای که مربوط به مدیر هست دخالت بشه ، برخورد جدی میکنم ! صرفا اعضای شورا حق نظر دادن در مورد امور رو دارن که من به احترام نظر اعضای شورا ، نظرم رو عوض کردم و 3 امتیاز رو به 6 امتیاز تغییر دادم

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۱۴:۵۲:۳۱
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۱۵:۲۱:۲۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
با توجه به تغییر شناسه ی ایگور و عضویت جدیدش در ریونکلاو، دراکو مالفوی رو به عنوان عضو شورا و بازرس معرفی می کنم!

موفق باشید.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
با توجه به تغییر شناسه ی ایگور و عضویت جدیدش در ریونکلاو، دراکو مالفوی رو به عنوان عضو شورا و بازرس معرفی می کنم!

موفق باشید.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5466
آفلاین
با توجه به بلاکیده شدن بادراد جایگزین میکنیم جاش توی تیم. بعنوان یه دونه تعویض هم که میشه انجام داد ، آلفرد رو برمیداریم و ویولت رو میذاریم!

دروازه بان: ویولت بودلر

مهاجمان: زنوفیلیوس لاوگود - لینی وارنر - تره ور

مدافعان: لونا لاوگود - کاساندرا تریلانی

جستجوگر: لیسا تورپین

ذخیره: گویندالین مورگن - مرلین

و در ادامه ویولت بودلر رو بذارین بازرس ریون ، برای شورا هم مرلین رو!

تنکس

پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

من خودم از مخالفین رویه ریونکلا بودم در این ترم، اما واقعا اگر امتیاز زیادی کم بشه، در حق ریونی ها که فعالیتشون واقعا زیاده بی انصافی میشه.
من نظرم اینه که حالا 3امتیاز که کمه اما دیگه نهایتا با 6-7 تا سر و تهش رو هم آورد.

چون واقعا عضو اصلاح ناپذیری مثل بادراد، وجهه کل ریون رو زیر سوال میبره و درست نیست به خاطر ایشون ریون رو باز بداریم.
هر چند من هنوز انتقاداتی به اساتید ریون دارم اما خوب به هر حال الان موضوع این نیست.

در کل، فکر کنم به خاطر اعضای ریون هم که شده، بشه با یه مقدار متعادل کردن کسر امتیاز، هر دو طرف رو راضی کرد.

موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
من پست قبلیمو پاک کردم و قانع شدم جدا اعضای ریون بی گناهن !
نامردیه امتیاز کم شه .

___________________________________________-
اما به سورنا : سورنا یه سوال خودت به خودت جواب بده :
یه معلمی که خودش امتحانی رو طراحی میکنه ممکنه به سوالای خودش اشتباه جواب بده ؟!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.