هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
از دهلي نو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
تکالیف :
1- دمنتور یا دیوانه ساز یعنی چی؟ این واژه ها از کجا می آیند؟ دمنتور ها از چی درست شده اند و یا چی هستند؟ خلاصه در مورد دمنتور هرچه می دانید و نمی دانید را بگویید. 10 امتیاز.

دمنتور یا دیوانه ساز موجوداتی هستن که تمایل زیادی به بوسیدن افراد میکنند و با بوسیدن اعضای خانواده تان جلوی چشمتان شما را از شدت غیرتی شدن دیوانه میکنند.

2- آیا از ورد استفاده کرده اید؟ خاطره ی آن روز را بیان کنید(بدون رول) 10 امتیاز.

من هم مثل همه عاشق اون گرینجر گندزاده هستم.ناگهان دیوانه سازی به او حمله کرد و او را بوسید.من هم عصبانی شدم و از این ورد استفاده کردم.

3- این ورد توسط چه کسی و چرا اختراع شد .5 امتیاز

توسط ماریوس براون ساخته شد.زمانی که ۱۰ دیوانه ساز به او حمله کردند.

4- سپر دفاعی شما چه شکلی است؟ چرا؟ 5 امتیاز

برای من شبیه فیله به خاطر علاقه به دماغ عمل نشده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
1- دمنتور یا دیوانه ساز یعنی چی؟ این واژه ها از کجا می آیند؟ دمنتور ها از چی درست شده اند و یا چی هستند؟ خلاصه در مورد دمنتور هرچه می دانید و نمی دانید را بگویید. 10 امتیاز.

خب دیوانه ساز از دو تا کلمه ی دیوانه و ساز تشکیل میشه.
دیوانه که همه می دونیم چیه
اما ساز هم بن مضارع از مصدر ساختنه. با شنیدن کلمه ی ساختن اولین چیزی که یادمون میاد مورفین و دارودسته است. دیوانه ساز ها دقیقا میرن دیوانه ها رو میسازن با استفاده از چیزایی که از مورفین میگیرن. پس دیوانه سازها تو کار ساخت و سازن و از این طریق به اقتصاد وزارت خونه کمک می کنن.
این واژه ها از جایی دور میان. تا جایی که من میدونم این واژه ها سه سال تو راه بودن تا به بریتانیا رسیدن.

2- آیا از ورد استفاده کرده اید؟ خاطره ی آن روز را بیان کنید(بدون رول) 10 امتیاز.

په نه په...یه شب که من حسابی خسته بودم، همین جوری چشامو بسته بودم دیدم دارم از سرما یخ میزنم. اول رفتم کولرو خاموش کردم دیدم هیچ فرقی نکرد. بعد احساس کردم دارم بوسیده میشم. منم که اصلا از این جیگول بازیا خوشم نمیاد دیدم اگه وردو نگم دمنتوره کوتاه نمیاد دیگه گفتم رفت سراغ یه دیوونه دیگه اونو بسازه

این ورد توسط دیوانه ای سرخ پوست به نام پاترون اختراع شد. دلیلشم این بود که یه روز یه دیوانه سازو دید که مکالمه ی بینشون رو می نویسم تا خودتون دلیلشو بفهمید:
-هااااااااااااا...بُلِک!
-چَکار می کِنی؟
-هاااااااااااا...بوس...بوس!
-بوس دوس؟
-هاااااا...دوس!
-بیا بوس!
-هاااااااا...اومدم بوس!
-اکسپکتوپاترونوم!
-هااا...وات؟ بوس واز نات!
-بوس فرستادم رو لبات!
-هاااااااااا...آخ!

البته خودمم چیزی نفهمیدم!

مال من بزِ نرِ حامله است...چون چیزای غیر عادی رو دوس دارم.

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۱۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۴۲:۱۵ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
تکلیف جلسه دوم :

دمنتور یک موجود غیر واقعی و سیاه هست . این موجود از خوشحالی انسان ها تغذیه میکنه و باعث دپرسی و ناراحتی انسان های اطرافش میشن .

دیدگاه واژه :

کلمه دمنتور ازکلمات "دمنتد" به معنی "دیوانه کردن" و تورمنتور به معنی " کسی که عذاب زیادی میکشد" به وجود آماده است و در نتیجه دو کلمه به معنی " کسی که مجبور به دیوانه شدن میکند" هست .

احتمال دیگه ای هم وجود دارد . ممکن هست که این اسم از دو کلمه دیمن ( شیطان ) و تورمنتور هم به وجود آمده باشه .

دیدگاه وجودی :

دمنتور ها شکل شبیه انسان و حدودا 3 متر قد دارن .عبا های سیاه و پاره ای که بر تن این موجودات هست اونها رو کمی شبیه روح ها میکند .بدن این موجودات فاسد شده و غیر فعال هست و نفس هاشون بسیار تند هست انگار که میخوان چیزی بیشتر از هوا رو تنفس کنن . دست این موجودات درخشان، خاکستری، لزج و پوست پوست شده است و از خودشون سرما بیرون میدهند .

چشم این موجودات خالی از هرگونه چیزی هست و فقط پوست درونش وجود داره و جای دهن هم گودال مانند هایی برای عمل "بوسه دیواز ساز ها " دارن تا روح افراد رو بخورن .

-----

یه روز با لیلی به آزکابان رفتیم تا به پدر ماگلش که دستگیر شده بود سر بزنیم . زمانی که به نزدیکی آزکابان رسیدیم ، هر دو متوجه افسردگی شدیدی شدیم و احساس کردیم که دیگه هیچ امیدی در زندگیمون وجود نداره . در همین بی امیدی بودیم که دیدم جیمز پاتر کمی اونطرف تر منتظر هست تا از فرصت استفاده کنه . کمی نزدیک شد بهمون و اون که خب روح و این صحبت ها رو نداشت افسرده هم نشده بود . خلاصه نزدیک شد و لیلی هم که دچار افسردگی شدید شده بود تصمیم گرفت که زندگیش رو بندازه تو جوب و بره با جیمز تا یه بچه بیارن و بعدا توسط لرد کشته بشن . من هم خیلی افسرده و ناراحت بودم و فک میکردم دیگه هیچ امیدی برای از دست ندادن لیلی ندارم .

همینطوری بر روی زمین افتاده بودم و داشتم نگاه میکردم که لیلی داره به جیمز نزدیک تر میشه و کم کم دستاش رو به طرفش دراز میکنه . نیشخند های جیمز خیلی بد بودن ولی خب من هنوز هیچ امیدی نداشتم . همونجا دراز کشیده بودم و نگاه میکردم و فقط به خاطرات خوبی که با لیلی داشتم فک میکردم . هوا هم کم کم داشت سرد تر میشد ولی با این حال من هنوز بی حال بودم .

در همین بین بود که ناگهان حرفی از دامبلدور به یادم اومد . راستش رو بخواهی دقیقا یادم نیست کدوم حرفش بود . یکی از این همین حرفا در مورد عشق و این صحبت ها و اینکه ما بدون عشق هیچی نیستیم و عشق مهمه و این صحبت ها . خلاصه همین حرف ها کمی تو مغزم حل شد و کم کم انرژیم رو پس گرفتم . به زور سر جام نشستم و نگاهی به لیلی انداختم . جیمز و لیلی در حال راز و نیاز شدید بودن و حالم داشت بهم میخورد . ! از جام بلند شدم و سریع این ورد رو به زبون آوردم . ناگهان گوزنی از دور دست ها اومد و چند تا دمنتور رو کشت اون طرفا . بعد به لیلی نزدیک شد و به جیمز ضربه ای زد . جیمز پرت شد به یه طرفی و امید زندگی به لیلی برگشت . سرش رو برگردوند به من نگاهی کرد ، اشکی ریخت و با سرعت به طرفم نزدیک شد و همچی به خوبی و خوشی تموم شد .

-----

ورد توسط میراندا گاشواک ( اسم ساختگی نیست ، کلی سرچ کردم در آوردم ) اختراع شد و دلیل اختراعش مبارزه در مقابل دیوانه ساز ها و کفن های زنده (منبع : کتاب موجودات عجیب جادویی و جاهایی که میشه اونها رو پیدا کرد ) که هیچ راه دیگه برای مقابله باهاشون نیست اختراع شده .

-----

لیلی

شبیه یک گوزن هست به خاطر عشق من به لیلی .

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
1- دمنتور یا دیوانه ساز یعنی چی؟ این واژه ها از کجا می آیند؟ دمنتور ها از چی درست شده اند و یا چی هستند؟خلاصه در مورد دمنتور هرچه می دانید و نمی دانید را بگویید. 10 امتیاز.

اول درباره ی لغت دمنتور برایتان توضیح میدم. برای درک بیشتر حرف نون را که به خاطر خوش تلفظی اضافه شده را حذف مینماییم. میشود دمِ تور! این موجودات از 1600 سال پیش در دشت های جهان و در کنار رود های بزرگ مستقر بودند. شغلشان ماهی گیری بود واسه همین همیشه دمِ تور بودند بعد از مدتی دیدند که دخل و خرجشان باهم نمی سازد برای همین به خدمت وزارت در امدند تا حقوق ناچیزی بگیرند. برای این که ضایع هم نشن اسم خود را دمِنتور گذاشتند!

به وفور.
یک روز در اتاق ضروریات بودیم و داشتیم تمرین میکردیم که دیدم هرمیون گفت: اکسپکتوپاترونوس. که یه موجود عجیب از چوبدستیش اومد بیرون منم برا اینکه ضایع نشم بعد از چونصد بار این ورد را درست گفتم.

توسط کسی به نام مریضو ادم ازورو!
این اقای مریضو یه مریض روانی بوده که مردمو ازار میداده. یه روز که حقه هاش تکراری شد تصمیم گرفت یه وردی بسازه که یه حیوون درست کنه که مطیعش باشه. او این ورد را گفت و یک کرم از چوبدستیش بیرون امد و مردم را اذیت کرد.

یه سگ روتوایلر
تصویر کوچک شده
چونمن خیلی سگارو دوست دارم.
اقا نمره اضافی هم میدین؟
این فیلمیه که دوربین های مخفی در اتاق ضروریات از پاترونوس من گرفته شده.ایناها روتوایلرم!

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۱ ۱۳:۱۴:۰۶

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
1- دمنتور یا دیوانه ساز یعنی چی؟ این واژه ها از کجا می آیند؟ دمنتور ها از چی درست شده اند و یا چی هستند؟خلاصه در مورد دمنتور هرچه می دانید و نمی دانید را بگویید. 10 امتیاز.
آقا من دو تا دمنتور میشناسم.
اولی خودش دیوونه بود، دومی بقیه رو ( البته نه همه رو) دیوونه میکرد.
اولی یه پروفسور خیلی دانایی بود، که لهجه ی آلمانی بسیار شدیدی داشت، همه ی ملتو با اختراعاتش تهدید میکرد، خصوصا یه مشنگ بچه ای به اسم کیم رو
معرفی میکنم، پروفسور دمنتور، ماجرا های کیم پاسیبِل!!
دومی یه چیزی بود که گویا مشکی بود. یه کمی توی هوا تکون می خورد. و باعث میشد آدما نارحت بشن و احساس یاس و ناامیدی بکنن و خلاصه یه سری بچه سوسول ها هم غش و ضعف میکردن و ولو میشدن و از جارو می افتادن و این حرفا. اصلا هم منظورم هری پاتر نیست، اصلا هم اشاره ای به کتاب زندانی آزکابان نداشتم!
این واژه ها، از دو جا میان. کلمه هایی مثل دمنتور از ذهن کسایی مثل رولینگ یا فیلمنامه نویس کیم پاسیبل بوده حالا شاید یه منشا هم داشته باشه که اطلاعاتی ازش نداریم!
کلماتی مثل دیوانه ساز صرفا از ذهن ویدا اسلامیه اومده بیرون...
آقا یه لطفی بکنین به دمنتور ها توهین نکنین یعنی چی که بگیم چی هستن! اینا با این همه روحی که خوردن مسلما بالاخره یه شخصیت دارن اگه مخلوطی از چند شخصیت نداشته باشن
اینا یه شنلن، زیرشون پره روحه

الان اگه من بگم که
"خیر، استفاده نکرده ام."
سوال بله و خیر بوده و نامردیه اگه نمره ندید
ولی من استفاده کردم، چون بالاخره مامانم هرمیون بوده
ولی میدونین چیه، من همون سال اولی که اومدم مدرسه و در محدوده ی مجاز برای جادو بودم، به کمک تمرین ها و تعلیم های مامانم تونستم سپر رو اجرا کنم.
اما انگار بعد از هری پاتر این موضوع یه کمی خز شده بود و با وجود اینکه من از اون کوچیک تر بودم و موفق به همون کاری شدم که اون وقتی nسال از من بزرگتر بود به خاطرش کلی تعریف شنیده بود، کسی اهمیت نداد و کلی من تحقیر شدم

توسط یه آقایی اختراع شد که دیوانه ساز روحشو مکیده بود. دیوانه ساز، اومد و روح آقای پاتریک جونزو مکید. اما خب قدرت و نیروی مکشش حساب نشده بود و باعث شد که یکی از دندون های آقای جونز هم کنده شد و رفت توی گلوش و خب...این باعث شد که واقعا معذرت میخوام، اما حالت تهوع به دیوانه ساز دست داد و روحو بگردوند
و روحه هم که توی وجود دیوانه سازو تجربه کرده بود تونست وردی بر ضدش بسازه که خب برگشت به بدن خودش و ثبتش کرد!

آقا سپر دفاعی من شکل عقابه.به سه دلیل.
دلیل اول اینکه خودم دیدم.
دلیل دوم اینکه من پرواز دوست دارم
دلیل سوم اینکه بسیار موجود خشنیه، حال میکنم باش

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین

تکالیف :
دیوانه سازها موجوداتی هستند که نگهبانان ازکابان هستند.بخاطر این که بدترین خاطرات رابه یاد می اورند دیوانه ساز می گویند.اگه شما فهمیدید به ما هم بگویید
هیچی اقا داشتم با دمنتور های سازمان حمایت از جانوران جادویی حرف می زدم انقلت امدم امد دنبال من بعد من شاخدم را رو کردم.
اسمش روش جیمز پاتره داشته با یک دمنتور شوخی می کرده خیلی رفته توآمپاس گفته اکسپکتو پاترونام
ازمن شاخدم مجارستانیه بخاطر این که حیوان خانگی خودم هست بعدش یه شاخدم نوکمدادی مدل84دارم.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین

دیوانه ساز موجودی تاریک است که از شادی انسانها تغذیه میکند؛از نشانه های حظور این موجود سرمای استخوان سوز و حالت مردگی و یخ زدگی محیط است.
من این واژه رو در ترم اول تحصیلم زمانی شنیدم که در مدرسه ی دارم استرانگ مشغول افزایش سطح دانش تاریک خودم بودم.دمنتورها چندین سال برای وزارت جادو کار میکردند ولی بعدها به وزارت خیانت کرده و وزیر وقت را به دستور لرد ولدمورت به قتل رساندند.خطرناک ترین صلاح اینها چیزیست که روح را از جسم فرد بیرون میکشد که به آن بوسه ی دمنتور میگویند
پ.ن:طبق خبرهای رسیده چندماه پیش جمعی از دمنتورها به همراه تعدادی از جادوگران برای اکران قسمت دوم فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ به سینما رفته بودند که تا به حال هیچگاه از هیچ دمنتوری این مشاهده نشده بود!

راستش تا حالا به زیردستهای خودم حمله نکردم مگر یک بار.
یکی از دمنتورهای رژیم وحشت برای زایمان همسرش مرخصی ساعتی میخواست و چون ندادیم به ما حمله ور شد،ما نیز چوب دستی را در آورده و او و همسرش را در یکی از سلولهای خوش آب و هوای نورمنگارد اسکان دادیم تا باعث عبرت سایرین شود که اینجا جای کمکاران نیست!

این ورد توسط نویسنده ی ماگلی اختراع شد که بعدها او را با نام جانت کتلین رولینگ شناختند،ایشان فرد بسیار ماهری بودند ولی مگر دستم به دامان ایشان نرسد!آخر چطور توانست مرا در برابر دامبل ریش علی رقم در اختیار داشتن ابرچوب ریشخند کند؟
این طلسم برای یاری رساندن به پسربچه ای اختراع شد که در بحث شانس،لوک خوش شانس ماگلی هم پیش او کم می آورد.این طلسم تنها دلیلی که از اختراع آن مشاهده شده دفاع یا دفاع حجومی در برابر دمنتورهای عزیزی است که شهادت طلبانه برای دستگیری قاتل فراری(سیریوس بلک) فوج فوج راهی دریاچه شدند.

شکل جغدی بیش نیست.
به دلیل علاقه ی شدیدمان به حیوان خانگیمان که جغدی شاخدار است،سپر دفاعیمان نیز جقدی شاخدار است که دو برابر هدویگ ابهت دارد اینم عکس آن جغد بزرگوارتصویر کوچک شده

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین

1- معنی لغوی DEMENTOR: طی تحقیقات من در google translate دمنتور مانند بسیاری دیگر از لغات جادویی اعم از ورد ها و نام ها، لغتی لاتین است که برخلاف ترجمه ی ویدا، "دیوانگی" معنی می دهد نه " دیوانه ساز ".

2- دمنتور ها چگونه موجوداتی اند: دمنتور ها، موجوداتی هستند که تنها توسط افرادی با خون جادوئی دیده می شوند. از نژاد «هـ.جـ.سـ.لام.تـ» () هستند و مانند سایر گونه های این نژاد شکل هایی از انرژی محیط را جذب می کنند.

شکل هایی از انرژی که دمنتور ها جذب می کنند عبارت است از: گرمایی - نورانی(بسیار کم) - محبت - شادی (که بخشی از آن همان خاطرات خوب هستند)

3- پراکندگی این موجودات: دمنتور ها تا سال 1897 م. بطور گسترده در جنگل ها زندگی می کردند تا اینکه در آن سال بصورت جهانی، توسط جادوگران نابود شدند یا جمع آوری شده و به خدمت دولت ها در آمدند.

بدیهتا بله! بارها و بارها. من تا سال ششم تحصیلم موفق به درست کردن پاترونوس نبودم اما طی یک شرطبندی (آقا من میدونم حرامه، من شرط نبستم که، کاراکتر مودی بست) مجبور به فراگرفتن آن شدم زیرا اگر نمی توانستم آن را اجرا کنم می بایست 140 گالیون که با احتساب تورم، الان معادل 14000000000000000000 گالیون هست، بپردازم. پس با تمرین فراوان با دوستم که لباس دمنتور می پوشید ظرف پنج روز این ورد را یاد گرفته و حال طرف را گرفتم.

البته لازم به ذکر است که طرف شرط هم دادن این مبلغ پول را دبه کرد و کلا دو سیکل به من رسید.

استاد گشتم نبود نگرد نیست. ولی حالا اگه منظورتون اینه که از خودمون دربیاریم خب باوشه!:

توسط «الابتنوسیانوس الباتریماتن بولاری دمنتوریوس»

چرائیش هم که معلومه! جهت دفع دمنتورها!

اینم گشتم نبود... پس خودم اجراش کردم یه چیزی شبیه گربه دراومد. رفتم پیش یه جانورشناس مشنگ جلوش اجرا کردم، قبل از اینکه از تترس دیدن جادو سکته کنه گفت سیاه گوش بنگالیه!

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین

دمنتور را نمی دانم یعنی چی ولی اون یکی یعنی کسی که دیگران را دیوانه می سازد و به دو قسم تقسیم می شود:

قسم اول: کسی که دیگران را دیوانه می سازد. در این گونه، تاکید بر روی "دیوانه" است و مثالش یکی مثل جیمز بوژبوژی است که صبح تا شب جیغ می کشد و آدم را دیوانه می کند. اینگونه دیوانه سازها بسیار زیادند و بچه های فامیل همه شان از این قسم دیوانه سازهایند. این دیوانه سازها بسیار بدند و درجه ی خطرشان 7-8 تا ستاره است و می گویند رییس آزکابان یکی از همین هاست.

قسم دوم: کسی که دیگران را دیوانه می سازد. در این دسته، تاکید بر روی بخش دوم یعنی "ساختن" است که نشان از عمران و آبادانی دارد و اینجور دیوانه سازها بسیار خوبند و اکثر کارمندان دولت آزادی و پرواز را همین ها تشکیل می دهند. مثلا گفته می شود چیزهای مورفین بدن را همچین می سازد که دیوانه! یا مثلا چیزهای مورفین خیلی دیوانه است! یا مثلا بعضی از دوستان مشتی پس از دریافت چیز می فرمایند: هو یره! دیفنه توم! در اینجا هم منظور از دیفنه همان دیوانه است.

اما این که این واژه ها از کجا می آیند من نمی دانم که لونه شون کجاست و از کجا می آیند و تنها راهش اینست که یکروز نفت برداریم و بریم توی همه ی سوراخ سنبه های خانه بریزیم تا همه شان بمیرند و دیگر نیایند.

دمنتورها را من همان اول هم گفتم نمی دانم یعنی چی! حالا از کجا بدانم از چی درست شده اند؟
ولی دیوانه سازها را پرفسور دلاکور می گفت؛ نظریه ی یک بابایی که خیال می کرده خیلی دانشمند است اینست که دیوانه سازها از سیاهچاله درست شده اند ولی به نظر من دیوانه سازهای قسم اول از متراکم شدن جیغ ها به وجود آمده و قسم دوم حاصل آزادسازی حداکثری ظرفیت چیزهایند.

بله. من از ورد استفاده کرده ام. فشفشه که نیستم! بنده به عنوان مرگخوار موظفم روزی حداقل 6 بار از هرکدام از وردهای سه گانه ی مرگخواری استفاده کنم.
ولی اگر منظورتان ورد خاص اکسپکتوپاترونوم است بله استفاده کرده ام فقط مانده ام که چطور باید بدون رول خاطره ی آن روز را شرح دهم. به هر حال تلاشم را می زنم!

من کاملا بدون رول و فضاسازی دارم برای خودم راه می روم که یکهو یک بوژبوژی بدون فضاسازی جلوی من سبز شده و بدون رول جیغ می کشد و من هم به او یک اکسپکتوپاترونوم می زنم که بدون توجه به سوژه فرار می کند و من هم چون رول نیست و سوژه شهید نمی شود و دلم هم راضی نمی شود که فقط با یک ورد سوسولی کله زخمیانه از کنار بوژبوژی ها بگذرم یک آوادا هم ناغافل می زنم که بدون رول بمیرد!

احتمال می دهم توسط یک بچه سوسول ترسو اختراع شده باشد که همش از دیوانه سازها می ترسیده و غش می کرده و آوادا را هم یا بلد نبوده به خاطر کندذهنیش یا به دلایل واهی دوست نداشته استفاده کند.
یارو کندذهن نبوده چون بالاخره یک وردی اختراع کرده دیگر، پس نتیجه می گیریم که مخترع این ورد دامبل نبوده.
ولی یارو ترسو بوده پس احتمالا بابای دامبل بوده که ترسو بوده و اهل جادوی سیاه هم نبوده، شاید هم گودریک گریفندور که جدشان بوده بوده! حالا اینکه شما بگویید گریفندور نماد شجاعت بوده و این ها... باید بگویم که همه اش قمپز است و هر چی شنیدید تحریف تاریخ و شستشوی مغزی بوده و از آلزایمر شما سوءاستفاده کرده اند جد بزرگ وگرنه خودتان بهتر از من می دانستید که گودریک گریفندور را چه به این قمپزها!

سپر دفاعی من شبیه میکرب بیماری بری بری است! من چه می دانم چرا! شما خیال کردید من خیلی از این بابت خوشحالم که سپردفاعی من یک میکرب است که دیده نمی شود؟! شما خیال کردید خیلی لذت بخش است وزیــــــــــــــــــــــر محترم و محبوب و اعظم و مردمی باشید ولی سپر دفاعیتان یک میکرب باشد که صدایتان را به زور به گوش کارمندانتان می رساند؟ چرا؟ واقعا چرا؟ چرا سپر دفاعی مروپ کفتر بود و مال ماروولو کانگورو و مال شما باسیلیسک و مال ارباب مار ولی مال من میکرب است؟ چرا من؟ چرا؟ جد بزرگ! شما متهمید!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۰ ۲۰:۴۵:۲۰

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
مقش جناب بزرگ وار "شخص شخصی" محترم، خانم دافنه گرینگرس:

اولا من اعلام کنـم که ما دو نوع دمنتور داریم. یکی، یک سایت (ابزار ماگلی- مناسب برای افراد کله زخمی دوست) هست . دومی یک موجود (درست شده از سیاه چاله- اوستاد، ما این رو خود ـمون بلد بودیم و اصلا تو کلاس پروف دلاکور یاد نگرفتیم!) که کس و ناکس رو می بوسه!

در مورد مورد اول، باید بگم که شبانه روز عکس هر پاتر بالای اون در جریانه و همه در حال تماشا ـی فیلم سینمایی "هری پاتر اکسپلیارموس یاد می گیرد!" می باشند!

اما... مورد دوم... موجودی بس مخوف، قهرمان اول داستان های رمانتیک- ترسناک، کلاه دار (سیاه!) که دل هر کسی را به لرزه در می آورد. این موجود بر خلاف دیگر موجودات که موقع عصبانیت جنگ می کنند؛ شوما را در آغوش گرفته و می بوسد. در صورت بوسیده شدن توسط یک "دمنتور" روح ـتان به پرواز در می آید و شوما بدون روح باقی خواهید ماند و همچنان قلب ـتان کار می کند اما!

واژه دمنتور از "دَمـت سوزیوس" گرفته شده که یک ورد است و مخالف واژه ی دمت شرجی می باشد. این ورد که استفاده چندانی ندارد؛ باید در ذهن گفته شود تا فرد مورد نظر، احساس بدی پیدا کند... همین! دمنتور هم چون خیلی موجود "مرض دار" ـی بود و دَم همه را می سوزاند؛ همین اسم را گرفت و بعد ها برای رحتی دمنسوز و در آخر "دمنتور" نامیده شد!

اوستاد! اومد و ما استفاده نکرده بودیم. اون وقت چی باید می نوشتیم؟
البته بنده استفاده کردم ها! راس می گم بوخودا.

روزی روزگاری... من تو کتابخونه این جا بودم و با دیدن کتاب "پاتر ها: روانی های اصیل" ،جلد چهارم در فصل سی و چهار که عنوان ـش "کورممد به اکسپکتوپاترونوم پایان می بخشد." بود؛ همه ـی اطلاعات مورد نیاز و زندگی کورممد رو فهمیدم که یکی از سوال ها گفتم. بعد تصمیم گرفتم از این ورد استفاده کنم.

خلاصه، این شد که من به تمامی کتاب ها اکسپکتوپاترونوم می زدم و خلاصه، هیچی نمی شد! بنده نا امید شده و به اوستاد قبلی دفاع در برابر مراجعه کردم. اوشون فرمودند که این ورد روی موجوداتی بس مخوف به نام "دمنتور" فقط اثر دارن.

از اون جایی که بنده از اون روانی هایی هستم که الکی خود ـش رو به خطر می ندازه؛ تند تند رفتم و رفتم تا به یه "دمنتور" رسیدم.گفتم: «ای دمنتور خوب و نازنین، دوست من می شی؟» و از اون جایی که دمنتور عزیز قبول نکرد و خواست بنده رو می خواست ماچ کنه که من به موقع به اوشون یک اکسپکتوپاترونوم زد ـم و دمنتور بدبخت پدر سوخته ـش در اومد!

این ورد توسط جناب "کورممد پاتر" اختراع شده. ایشون برادر هری پاتر می باشند و همان طور که ورد مخصوص هری، اکسپلیارموس بوده، ورد اوشون هم اکسپلیارموس بوده. کور ممد هر موقع که موجودی رو می دید؛ داد می زد:«اکسپکتوپاترونوم.» و تمامی موجودات دور و بر ـش به طرز عجیبی هیچ تغییری نمی کردند!
هری هر وقت که بزرگ می شد؛ به کور ممد می گفت:«بسوز داشی! حال کن که اکسپلیارموس چه کار هایی می کنه در حالی که این اکسپکتوپاترونوم تو هیچ کارست!» کورممد شبانه روز دنبال وردی می گشت تا هری را ضایع کند.او هر جایی که می رفت و هر چیزی که می دید و هر اتفاقی که برای ـش می افتاد؛ از ورد دیگری به غیر از همین ورد استفاده نمی کرد. به حدی که به آن ها برادران اکس می گفتند!

سال ها بعد، در سالگرد شش سالگی هری، کور ممد نه ساله، آن دو از یک باغ وحش دیدن کردند. آن جا مملو بوود از انواع حیوانات وهری هی به همه آن ها اکسپلیارموس می زد و کورممد برای ضایع نشدن، اکسپکتوپاترونوم می زد. ناگهان آن ها به یک "دمنتور" برخورد کردند. اکسپلیارموس هری هیچ کاری نکرد.

اما اکسپکتو پاترونوم کورممد فرق کرد و دمنتور را بدبخت کرد. از آن به بعد کوورممد هیچ وقت از اکسپکتوپاترونوم استفاده نکرد. چون دمنتور ـی که او نابود کرده بود؛ بسیار گرون خریده شده بود و کورممد مجبور شد خسارت ـش را خود ـش بدهد برای همین خاطره بد، کور ممد هیچ وقت از این ورد استفاده نکرد. اما کارکنان باغ وحش ورد را یاد گرفتند و آن را گسترش دادند!

روباه دم نارنجی اوستاد. می دونید، از اونجایی که روباه ها همیشه موجودات مکار و مرض داری در تاریخ بودند و خب، بنده هم... (خیر! متانت اجازه کامل کردن نمی دهد...) همون که می دونید، بسیار "موذی" هستم؛ پاترونوس ـمون شبیه خود ـمون در اومد و روباره شد!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.