هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

به برنامه "تور جهانی سالازار اسلیترین" ملحق شوید و به مدت یک هفته، بر اساس علایق و استراتژی‌های تصرف جهانی ایشان، در انجمنی که مورد بازدید سالازار کبیر قرار می‌گیرد، وی را همراهی کنید.

این برنامه به همه‌ی جامعه‌ی جادوگری، از اعضای محفل ققنوس گرفته تا مرگخواران و کارکنان وزارت سحر و جادو، فرصت می‌دهد تا در این مهم، شریک و همراه سالازار شوند.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۰:۴۹ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
آقا حالا که موقعیتش پیش اومده ما یه خاطره از سر بارون خون آلود بگیم. هم دوره نبودیم البته فک کنم ... ولی اون موقعا که تو انجمنا میچرخیدیم ببینیم چی به چیه و تازه واردی ارزشی بودیم ... فکر میکردیم مثل بقیه فرومای اون موقع پستای جدید تر اون آخرا قرار دارن. بعد کلا هی پستای قدیمی اوایل سایتو میخوندیم و فکر میکردیم اینا آخرین پستاس. بعد از قضا تو صفحه اول بسیاری از تاپیکا پستای سر بارون خون آلود هم بود. از زبان خارجه هم که چیزی سر در نمیاوردیم ... مدتی هی با خودمون تو فکر بودیم که «سَرِ بارون خون آلود؟ چرا یک نفر باید نقش سرِ یک شخص رو ایفا کنه؟ ینی کس دیگه ای هم هست که مثلا نقش پای بارون خون آلود رو ایفا کنه؟ اگه اینطوره میشه منم نقش دماغ لرد ولدمورت رو ایفا کنم؟ یا شکم مالی ویزلی؟ یا ...» بگذریم.

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
مـاگـل
پیام: 139
آفلاین
سلام

ممنون از پیام زیبا و مهربانانه شما

همیشه به بودن در این سایت و دوستی با نازنینانی مانند شما افتخار کرده و می کنم و هیچوقت از یاد نمی برم که در این سایت یاد گرفتم که چگونه با بقیه همکاری کنیم،داستان بنویسیم و با همدیگر از این داستان ها لذت ببریم

در مورد تالار خصوصی مرگخوارها نوشتی: یادم میاد که سایت میخواست در زمینه ارباب حلقه ها هم فعالیت داشته باشه،انجمنش ایجاد شد که بنا به دلایلی که علی هم در جریان بود(نمیدونم یادش هست یا نه) بحث پیش اومد و قضیه کنسل شد،من اسم اون انجمن رو عوض کردم و برای مرگخواران تالار خصوصی ایجاد کردم تا جایی برای نوشتن و نقشه کشیدن برای مرگخواران باشه

در مورد نظرت هم ازت خیلی ممنونم،برات بهترین ها رو آرزومندم
همیشه شاد و خوش باشی
بازم ممنون

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
شـاغـل
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 6961
آفلاین
بارون عزیز

لرد ولدمورت قدیمی

نمی دونم دوباره بر می گردین بخونین یا نه...ولی سایت و اعضاش هم شما رو فراموش نمی کنن. حداقل کسایی که هم زمان با شما عضو بودن. منم خوشبختانه جزو این اعضا بودم.

وقتی شما لرد بودین، من مرگخوار بودم. به خاطر تمام چیزایی که ازتون یاد گرفتم تشکر می کنم. به خاطر تغییرات قشنگی که تو سایت انجام دادین ممنون. به خاطر وقتی که گذاشتین. اگه امروز سایتی هست که اعضا ازش لذت ببرن و همون دوستی های قدیمی رو تجربه کنن به خاطر امثال شماست.

یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین خاطرات من تو سایت، ایجاد انجمن خصوصی مرگخوارا بود که اونم کار شما بود. خیلی قشنگه که آدم وقتی از جایی رد می شه، رد پایی از خودش باقی بذاره. رد پای شما این جا مونده.

اگه خودمم حساب کنم دوازده ولدمورت تو سایت دیدم و بهترین لرد ولدمورتی که به خاطر دارم شما بودین. مدیریتتون هم که فراموش نمی شه.

ممنون که بودین.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
مـاگـل
پیام: 139
آفلاین
سلام

گاهی وقت ها در زندگی "زمانی" پیش می آید که به مکان های قدیم سر می زنی و خاطرات گذشته را مرور میکنی............مانند این سایت

به یاد دوستی های قدیمی می افتی و به یاد می آوری دوستان خوبی را که این سایت به تو داد ، زمان های بسیار خوب و خوشی را که در این سایت گذراندی و حال هیچکدام از آنها در کنارت نیستنند و با گذشت "زمان" در حسرت آنها می سوزی...............همه این ها به خاطر جبر "زمان" است و از آن گریزی نیست

"زمان" دیگر پستی نیست که بتوانی ویرایش و یا حذف کنی..."زمان" شناسه نیست که آن را ببندی...زمان" انجمن نیست که آن را قفل کنی......زمان" گروه نیست که آن را عوض کنی......."زمان" آن واقعیت تلخی است که دنیا آن را به سادگی به تو و امثال تو نشان می دهد.
----------------
جادوگران عزیزم
ممنون بابت تمام لحظاتی که به من دادی......

با احترام فراوان
مدیر استکباری سابق
ویکتور کرام(هالی ویزارد)
ارباب لرد ولدمورت
سر بارون خون آلود
پویان غفاری
98/1/12

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۱۲ ۲۲:۳۷:۴۶

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
شـاغـل
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
پست آخر هم مال من بوده!

اینجا با وجود این که تو بخش ایفای نقش قرار گرفته، جزو ایفای نقش نیست.
حرفای منو جدا از شناسم بخونین. اگه مثالام از مرگخواراس برای اینه که در جریان کاراشون هستم.
یه چیزی هست که مدتیه می خوام بگم...ولی صبر کردم. امیدوار بودم خودبخود درست بشه، ولی رفته رفته داره بدتر می شه.

یه مدته اگه به بلاک ایفای نقش دقت کنیم یه چیز واضح رو می بینیم.
انجمن ها به ترتیب اینجوری هستن:
خانه ریدل ها...خانه ریدل ها...یه انجمن دیگه...محفل..محفل...خانه ریدل ها...

اون "یه انجمن دیگه" رو بدون استثنا یا مرگخوارا می زنن یا بی گروه ها.
محفلیا نمی زنن!

حالا سوال من اینه:

واقعا یعنی هیچ سوژه ای از هیچ انجمن دیگه ای شما رو جذب نمی کنه؟
مسلما جواب این سوال "نخیر...جذب نمی کنه" نیست.
پس یه گزینه می مونه. پست می زنین که انجمن بیاد بالا؟

ببینین، منم تو خانه ریدل ها بیشتر از هر جای دیگه پست می زنم.
مرگخوارا هم بیشتر پست هاشون رو تو خانه ریدل ها می زنن. ولی این اصلا به این دلیل نیست که خانه ریدل ها بیاد بالا یا مثلا من بهشون گفته باشم پست بزنین. خانه ریدل ها الان و دیروز و پارسال و پنج سال پیش، تو هر شرایطی همیشه فعال بوده. یعنی دلیل پست خوردنش کاملا متفاوته.
قبلا هم اشاره کردم که من هرگز هیچ ماموریت عمومی و انفرادیم رو تو خانه ریدل ها ندادم. هرگز هیچ اشاره ای نکردم که بچه ها، برین تو خانه ریدل ها پست بزنین.

ولی گذشته از این، مرگخوارا تو انجمن های دیگه هم پست می زنن. منم می زنم.

بدون اغراق می گم، بیشتر از نود در صد سوژه های فعال انجمن های دیگه(بجز محفل)، نتیجه ماموریت های اختصاصی مرگخواراس. اون ده در صد رو هم برای احتیاط خالی گذاشتم.
حتی سوژه های غیر فعال هم، خیلیاشون اصلاح شده و آماده ادامه داده شدن هستن.
اینجوری می شه برای ایفای نقش این سایت مفید بود.

یه چیزایی هست که دیده نمی شه و لازمه که گفته بشه. یه جو و یه رسم اشتباهی جا میفته. گاهی خودبخود و گاهی با راهنمایی های اشتباه. و تا وقتی که یکی یه تلنگر بهمون نزنه متوجه نمی شیم. در مورد من یا گروه مرگخوارا هم شاید همچین چیزی پیش بیاد.
برای همین می گم که فعالیتتون به نظر من اشتباهه. و هر چی این اشتباه تصحیح نشه، همینجوری پیش می ره و به عنوان یه روش ظاهرا درست جا میفته. نسل بعدی هم همین اشتباه ها رو یاد می گیرن و همونجوری پیش می رن. خودتون هم احتمالا ازش لذت نمی برین. یه حالت ماشینی و مصنوعی پیدا می کنه.
فکر نمی کنم کسی بتونه یا بخواد بگه که این روش فعالیت، خوب و درسته.
این فعالیت نه به نفع سایته نه به نفع خودتون. هیچی رو هم ثابت نمی کنه واقعا. همونطور که فعال بودن خانه ریدل ها به نظر من کوچکترین ارتباطی به فعال بودن گروه مرگخوارا نداره.

یه مرگخواری که تو لندن پست بزنه با مرگخواری که تو خانه ریدل ها پست بزنه فرقی نداره. هر دو فعالیت کردن.
این ذهنیت رو برای همه جا بندازین.

برای من و مرگخوارا فعال و دائما بالا نگه داشتن خانه ریدل ها واقعا آسونه...خیلی آسونه...
این که ساعت ها تو انجمن های دیگه دنبال سوژه مناسب و قابل اصلاح بگردم خیلی سخت تر و وقت گیر تره...ولی گاهی باید راه سخت تر، ولی مفید تر رو انتخاب کرد.

ممکنه شما هم همچین کارایی کرده باشین و من ندیده باشم. خودتون بهتر می دونین.

حالا اگه به نظر شما فقط سوژه های انجمن خودتون جالبن و بقیه انجمن ها واقعا جذبتون نمی کنن ادامه بدین. اگه واقعا از همین شکل فعالیت لذت می برین و به نظرتون براتون مفیده. کسی نمی تونه تو نوع فعالیت و سلیقه شما دخالت کنه.
ولی اگه اینطور نیست، یه تجدید نظری بکنین که فعالیت برای همه دلچسب تر بشه و خودتون هم مفید باشن و پیشرفت هم بکنین. چون این محدودیت جلوی پیشرفتتون رو می گیره.

من خیلی سعی می کنم مرگخوارا تو یه نقطه سایت متمرکز نشن...محدود نشن...پست هاشون اجباری زده نشه...ولی دیگه الان به جایی رسیدم که احساس کردم لازمه به بقیه هم بگم. چون این موضوع قبلا هم بود، ولی تازگیا خیلی بیشتر شده. منم جلوی دو دستگی رو تا یه جایی می تونم بگیرم. بعدش این حالت پیش میاد که یکی شما تو محفل می زنین و یکی مرگخوارا تو خانه ریدل ها...یه فعالیت خشک و اجباری تو دو انجمن...و بقیه سایت زیر سایه مون به فنا می ره!
این فعالیت شما برای من مشکلی ایجاد نمی کنه. ولی برای خودتون و سایت ایجاد می کنه.

همین دیگه...تموم شد!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
شـاغـل
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
بلاتریکس عزیزم

خیلی ممنون. لطف کردی.

من خوب می دونم کی هستم و چیکار کردم. خوشبختانه همیشه اعتماد به نفس بالایی داشتم و سعی کردم به بقیه هم منتقلش کنم؛ ولی همونقدر که به توانایی هام واقف هستم، خوب می دونم چه کاری ازم بر نمیاد. همونطور که تقریبا ماهی یه بار بهم پیشنهاد مدیریت شد و گفتم نمی تونم. این کار من نیست! منم مثل همه یه کارایی رو می تونم انجام بدم و یه کارایی رو نمی تونم. ولی کاری رو که شروع کنم و مسئولیتش رو قبول کنم، عالی انجام می دم! چه تو زندگی واقعی و چه اینجا. این واقعیتیه که کسی نمی تونه انکار کنه. خیلی هم از این بابت به خودم افتخار می کنم.

با حرف یکی دو نفر چیزی برای من عوض نمی شه.

من اگه مغرورم، اگه دیکتاتورم یا هر چی، حداقل همینم که هستم! پشت صحنه رنگ عوض نمی کنم. نقاب نمی زنم. ظاهر و باطنم همینه.

از کسی انتظار ندارم تشکر کنه. از کسی نمی خوام پست بزنه. اصلا خودتونو به زحمت نندازین. من می دونم تو دل کی چی می گذره. خیالم هم از بابت خودم راحته و هم شما.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۴:۱۸ چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
از زير سايه لرد سياه
گروه:
جـادوگـر
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 827
آفلاین
لرد سياه!

هشت سال پيش (شد نه سال البته) به طور رسمى عضو اين سايت شدم. سنم كم بود و قدرت نگارشم در حد بخوانيم بنويسيم مدرسه!

بهم كمك كردين. رول نوشتن يادم دادين. ايفاى نقش بهم ياد دادين و از حق نخوايم بگذريم، كسي كه شخصيت من رو جا انداخت تو سايت، شما بودين نه من!
جا افتادم!

دو تا نظارت داشتم. بخاطر شرايط خاصى كه اون زمان سايت(فيلتر و خراب شدن سايت و غيره) و من داشتيم، اوضاع انجمن هام به هم ريخته بود. بچه بودم، با قدرت تحمل پايين! راهنماييم كردين، حمايتم كردين. بهم ايستادگى بخاطر چيزى كه برام ارزش داره رو ياد دادين. بهم ياد دادين اخلاق درست چيه و چجورى بايد رفتار كنم. حتى براى مشكل شخصي من، تو زندگى حقيقيم وقت گذاشتين!

رفتم و برگشتم.
رول نويسي يادم رفته بود. ايفا يادم رفته بود. آستوريا بودن رو يادم رفته بود.
مثل يه عضو تازه وارد، دوباره از صفر برام وقت گذاشتين. يادم دادين. زحمت كشيدين برام. به جاش خنديدين باهام و به جاش گوشم رو پيچوندين.
ناظر شدم. تغيير شناسه دادم و در انتها مدير شدم.

تو تموم اين لحظه ها، تك تك غرغرام رو گوش دادين. راهنمايى كردين. جايى كه خسته شده بودم، بهم انگيزه دادين.
واسه شناسه بلاتريكسم باز كمكم كردين.
چقدر اون اوايلش من و رودولف اومديم گفتيم اين كار درسته؟... ايفامون اينجوري مشكل نداره؟... راهمون درسته؟
طرز رفتار با تازه وارد رو از شما ياد گرفتم.
از شما ياد گرفتم كه چجورى تو عصبانيت، خودم رو كنترل كنم و منطقى تصميم بگيرم.
هر وقت خسته شدم، اول از همه اومدم پيش شما غرغر.

چيزايى ديدم كه قطعا تو سايت ديده نميشه.
ديدم با اينكه وظيفه ندارين، چجورى با جون و دل به همه راهنمايى ميكنين. ديدم كه وقت ميذاريد و براى بقيه ارزش قائل ميشيد. ديدم كه با حوصله به حرف همه گوش ميدين.
تو انجمن خصوصى مرگخوارا، با شناسه اولم ميومدم از مدرسه و فلان غر ميزنم. با شناسه دومم از دانشگاه و كار!
واقعا اينا به شما مربوط بود كه من تو دانشگاه چه مشكلي دارم و يا مثلا سركار چه اتفاقى برام افتاده؟... نه نبود. اما هيچوقت نگفتين به من چه بلا؟ برو ايفاتو انجام بده! هميشه بهم راهنمايى كردين و انگيزه دادين.

چند روز پيش تو چت باكس گفتين كه اين تاپيك، قرار نيست فقط براى دعوا باشه.
من فقط اومدم كه ازتون تشكر كنم.
نوشتن رو، اعتماد به نفس نقد كردن رو، انگيزه فعاليت رو و اخلاق و رفتار رو مديون شمام.

ممنون واسه زحمتى كه براى من به شخصه كشيدين.

پ.ن: اگه اين پست من، به نظر كسى مثل چيزى كه دامبلدور گفتن، يعنى پاچه خوارى مياد، نظرشون محترمه. ولى من براى تشكر از كسى كه هميشه برام زحمت كشيده، خجالت نميكشم.

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۱:۱۵ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
این نهایت بی کفایتیتو می رسونه که سر هیچ و پوچ سایتو اینجوری ریختی به هم.

برکناری یکی از دوستانم از نظارت که نتیجه اش این شد که ایشون از سایت رفتن ، هیچ و پوچ نیست. یه نشونه دیگه که شما فقط مرگخوارهای سایت رو میبینی.

--
حرفام رو تو پیام شخصی ها که عکس فرستادی زدم، تو دو تا پست هم که تو گفتگو با مدیران زدم. بیشتر از این وقت تلف کردن سر این بحث ها بی فایدس و شما ارزشش رو نداری که بخوام چند تا پست دیگه ازت بخونم و جواب بدم.

هر صفتی هم دوست داری بذار، کاملا اوکیه. چند تا تو چت باکس گفتی، چند تا هم اینجا. قبلا نظرت واسم خیلی مهم بود، یه زمانی که خودت رو هم سطح ما زمینی ها میدیدی. الان که به درجات بالای دیکتاتوری رسیدی دیگه حرفات ذره ای واسم مهم نیست. همونطور که گفتم تو پیام شخصی، هزار تا پست بفرست، ده نفرم بگو بیان پست بفرستن.

موفق باشی.

پیام زده شده در: ۱:۰۹ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
جـادوگـر
اسلیترین
شـاغـل
مرگخوار
جادوآموخته هاگوارتز
آفلاین
علنی کردن پیام شخصی ها خلاف قوانینه. عمدا ولی ناچارا دارم خلاف قوانین رفتار می کنم...چون جایی برای شکایت وجود نداره. شکایت کنم به کی؟!
حداقل علنی می کنم که همه ببینن چه خبره. مجازاتش رو هم قبول می کنم.

بعد از پست گفتگو با مدیران دامبلدور ترجیح داد بحثش رو در خفا ادامه بده:

این جا

من در پاسخشون تهدید وحشتناکی کردم!!!به این صورت:

اینجا

و این جوابی بود که گرفتم:

این!

...............

"ساکت نمی مونم" معنیش این نیست که میام دم در خونتون کمین می کنم و تیربارونت می کنم که اینو تهدید تلقی کردی!

ساکت نمی مونم یعنی دنبالشو می گیرم.

این که گفتم حق نداشتی همچین چیزی بگی معنیش این بود که شما به عنوان مدیر حق چنین اظهار نظر هایی نداری. که بیای بگی کیا به کیا رای دادن. رای ها مخفی هستن...حتی منم نمی دونم دقیقا کی به کی رای داده ولی می دونم مرگخوارایی بودن که به محفلیا رای دادن. لازم باشه اونا رو هم پیدا می کنیم.
من قرار نیست ساکت بشینم که جنابعالی بیای یه تیکه به مرگخوارا بندازی و عقب بکشی...که کار همیشگیته.

این نهایت بی کفایتیتو می رسونه که سر هیچ و پوچ سایتو اینجوری ریختی به هم.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۶ ۱۵:۵۴:۱۹

پیام زده شده در: ۲:۴۹ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۸ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۸:۵۷ چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
از اين زمين نفرين شده تا آسمون بكر راهى نيست...
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 90
آفلاین
بسم الله

در این سایت دوستان بسیار خوبی پیدا کردم.
اینجا من رو یاد اون قسمت از یک شعر می‌ندازه که می‌گه:"اونا رو پول‌هاشون به هم نزدیک کرد ما رو باورامون."
رفقایی که توی این سایت پیدا کردم، با من هم محل نیستن. هم مدرسه یا هم دانشگاه نیستند. در یک تراز رفاهی نیستند. از یک خانواده ی نزدیک نیستن.
جبری که ما رو رفیق میکنه، جبر مادی نیست.از جنس جغرافیا و پول و شانس نیست. جبر معنویه. بر اساس اندیشه‌ست.
یعنی اشخاصی رو پیدا می‌کنی که به واسطه علایق مشترک و اندیشه‌های مشترک با تو دوست میشن. این خیلی خوبه.
از سایت بابتش ممنونم...

لطفا از اینجا به بعدش رو کسانی که در جریان اتفاقات اخیر انتخابات وزارت و بوقی بازی‌های قبلش که توسط هاگرید انجام شد نیستن، نخونند. گیج می‌شید صرفاً! انقدر مسخره‌س داستان.

قضیه ی دزدیدن دسترسی وزارت و ندادنش به مدیریت، یک بازی بود.
یک ایده که چون ممکنه توهین بشه، نمیگم همه و حتی نمیگم بیشتر، که تعداد خیلی کمی با یکم سبک سنگین کردن متوجه می شدن که یک بازیه.
از دید یک شخص بیرونی نگاه کنیم.
یعنی چی؟ دسترسی وزارت رو یه نفر بدزده؟ مدیر هم نتونه درستش کنه؟ انقدر خنده دار؟

به هر حال...
این یک بازی بود و افراد در مقابل این قضیه سه رویه پیش گرفتن.
+عده ای که قابلیت فهمیدنش رو داشتن، همون ابتدا فهمیدن.
+عده ای که برای من احترام قائل بودن و با اینکه نفهمیدن، ولی بودن یا حداقل توهین نکردن.
+عده ای که سردرگم شده بودن و رفتار های عجیب و غریب نشون دادن که البته تقصیر من بود.

من عذرخواهی میکنم. از گروه دو و سه از صمیم قلب عذر میخوام. من رو ببخشید.

و خیلی هم حال می‌کنم از اینکه عذرخواهی کردن برام یه افتخاره.

بنده اسامی تک تک دوستان رو یادم نیست فلذا از گروه گروه ملت عذرخواهی میکنم.

الف.از اون گروهی که توی چت باکس اومد گفت آقای هاگرید خیلی بی‌ادبی من توی اینستاگرام( =))))))))))))))) ) آنفالوت میکنم، عذر میخوام.

ب.از اون گروهی که گفتش من بی طرفم ولی کارت خیلی زشته، عذر میخوام.

ج.از اون گروهی که می رفت تلگرام مدیریت و میگفت هاگرید رو جمعش کنید منوی وزارت رو دزدیده از سایت( :|| ) عذر میخوام.

د.از اون گروهی که می رفت تلگرام اعضای قدیمی که برای نجات مقام شریف وزارت بیان توی چتر فحش بدن و برن عذر میخوام.

ه.از اعضای قدیمی که گروه بالایی اومد تلگرامشون و مزاحم خوابشون شد عذر میخوام.

جدیه داستان. من متوجه شدم که بعضیا به دل گرفتن. برام عجیب بود. عجیب تر اینکه نیومده بودن تو این مدت بگن و یک دفعه امشب که بحثش وا شد دیدم دلشون چقدر پره! یعنی بعد این همه مدت هنوز طرف متوجه نبود که قضیه یک بازی ایفای نقشی با نظارت مستقیم تیم مدیریت بوده.
حقیقتا من توانایی این رو ندارم که ملت بخاطر کاری که نکرده‌م بدشون بیاد ازم. ببخشید...تو رو خدا! قصد و غرضی نبوده.هرچه بوده ایفای نقش بوده و اگر بد اجرا شده، از ضعف بوده.
لطفا هرکی چیزی در دل داره بگه چون برام مهمه که کسی توی خفای خودش من رو دیو نکنه.

و اون هایی که با جو سازی، قضیه رو از یه بازی ایفای نقشی مضحک و دیوانه وار تبدیلش کردن به اقدام علیه امنیت سایت و الکی اعضا رو ملتهب کردن: شما باعث شدید که منی که مدت ها یک هاگرید بی‌حاشیه و دوست داشتنی رو ایفا کرده بودم، منفور بشم و کینه از من در قلب ملت ایجاد کردید. دمتون گرم! بیاین هرکدوممون به کاری که توش ماهریم ادامه بدیم.

از مدیریت و نمایندگان مخالفین وزارت(فنگ و رودولف) و موافقین وزارت (ریگولوس) که از ایده استقبال کردن هم تشکر میکنم ولی کاش اونایی که نمیخواستین همکاری کنین رو هوا استقبال نمیکردین. گفتین برو جلو پشتتم، ولی اصلاً آنلاین هم نشدین حتی!
تنهام گذاشتین و این خودش بر روی سوءتفاهم شدن داستان تاثیر دوچندان گذاشت. مهارش از دستم در رفت.

حق!

شاید از اون خوشتون نیاد، اما نمی تونید منکر این بشید ; دامبلدور استایل خاص خودشو داره!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.