هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ یکشنبه ۲ دی ۱۳۸۶

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
ببخشین اجازه می خوام یه چیزی بگم راجع به همین ماموریت 13 پورتلند:

خطاب به اسنیپ عزیز:

پروفسور عزیز. ببخش که یه مدتی نتونستم بیام و ببینم چه جوری نقدم کردید.
اما اجازه بده منم حرفمو بزنم :
شما هم درست نخوندی پست منو تو ماموریت:
من نوشتم:
-شاید فقط برا این بوده که مارو نگران کنن دامبلدور... تو که مرگخوارهارو می شناسی....!

این جمله مربوط به این قسمت از پست سارا بود که نوشته بود :

مک گونگال سرش را بلند کرد و گفت :
_ از یکی از مرگ خوارا در هاگزمید شنیدم.

تا اینجا درست؟؟ حالا ادامه اش:

این بنده ی حقیر نگفتم که خونه ی مالفوی ها توی هاگزمیده!!!!

مگه به قول خودت هاگزمید دست مرگخوار ها نبود؟؟؟؟؟

اون خونه که بهش اشاره کردم :
در واقع پایگاه مرگخوارها توی هاگزمید بوده...
دامبلدور گفت : اینجا منبع خبر مینرو ا ست... اونایی که داخل این خونه اند هم می تونند راستی این خبر رو تایید کنند و هم می تونند مارو به سارا... البته اگه زنده باشه برسونن....

یعنی اون مرگخواری که مینروا خبر رو از اون شنیده اینجا بوده....
مرگخوار های حاضر توی اون پایگاه می تونن اعضای الف . دال رو به پایگاه اصلی !!! پیش سارا برسونن!!!!

ببخش که طولانی بود. سوء تفاهم بزرگی بود که باید حل می شد.... مشکل دیگه ای هس سوروس عزیز؟؟
با احترام.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۷ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
با سلام
ماشاالله این تاپیک 13 رو هم راه انداختیم و خوب داره پیش میره.
پست بدی نبود.سعی کنید بجای این همه دیالوگ یکم توصیف فضا(فضا سازی) رو هم در پستتون قرار دهید.

نقل قول:
ريموس كه خشم در چهره اش آشكار بود گفت : حالا بايد چي كار كنيم ؟

فکر کنم ریموس اول باید نگران ,بعد (شاید)خشن بشه.در ضمن شخصیت ریموس شخصیت خشنی نیستبرای همین سعی کن عصبانی نشه تو پستت.
نقل قول:
ناگهان در اتاق باز شد و آلبوس دامبلدور با نهايت ابهت خود وارد شد

بهتر بود مینوشتی:
ناگهان در باز شد,و در چهار چوب در آلبوس دامبلدور با نهایت ابهت وارد شد.
یا
ناگهان در باز شد و آلبوس با ابهت وارد شد.
نقل قول:
دامبلدور كه متوجه تعجب ريموس ، آليشا و تد كه تازه به هوش امده بود ، شده بود گفت

در این جمله نیازی به کما و ویرگول ( ،)نیست.بهتر بود برش میداشتی
نقل قول:
هوش امده بود ، شده بود گفت

این زیاد قشنگ نیست بهتر بود مینوشتی:
دامبلدور كه متوجه ريموس ، آليشا و تد (كه تازه به هوش امده بود) و با تعجب به وی نگاه میکردن شده بود گفت:........
نقل قول:
دامبلدور جواب داد : آره سارا مهمه ، من يه فكر هايي كردم . مي خواهم قبل از اينكه ما بريم اونجا كمي توشون نفوذ كنيم و ببينيم نقششون چيه

منظور شما چیه؟؟؟قبل از چی؟
من فکر کنم قبل از نوشتن این جمله شما یک جمله دیگه که کلمه "قبل"توش بکار رفته بود نوشتی.بعد به دلایلی پاکش کردی ولی کلمه"قبل"رو یادت رفت پاک کنی و بعد جمله جایگذین رو نوشتی ولی چون "قبل" رو پاک نکردی این جوری شد.
نقل قول:
تد كه گويي صبر و قرار از او گرفته شده بود تند اما با احترام گفت : اما چطوري ؟

شما در بالا گفتید با احترام.شاید منظورت با لهجه ای با ادبانه باشه ولی این جوری که شما نوشتی یعنی با ادبانه میگه و قسمت "اما چطوری" با ادبانه نیست.اگر میخوای چیزی با ادبانه باشه از کلماتی مثل:
لطفا,خواهش میکنم و این طور چیزها استفاده کن و در جمله شما میشه از چیزهایی مثل ببخشید میشه توضیح بدید چطوری یا خواهش میکنم بگید چطوری استفاده کرد.
بنظرم آخرش رو خیلی خوب نوشته بودی.(دلایلی رو که چرا سیریوس نباید بره)
و در ضمن آلیشیا درسته نه آلیشا.
موفق باشی.
____
همون طور که قبلا هم گفتم من امتیاز به پست نمیدم.و تمامی پستهارم نقد نمیکنم.

تا بعد

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
خطاب به همه ي تازه وارداي حاضر در صحنه!
مثل اينكه ما ميايم ثواب كنيم كباب مي شيم...مثل اينكه من از شما دفاع كردما.. دفاع نكردم چي مي شد؟ كي گفت من همه چيزو انداختم گردن تازه واردا؟..من گفتم كسي نبايد انتظار داشته باشه كه همه در يك سطح پست بزنن.. من نظرم اين بود كه ماموريت بوقيده شد درسته ولي ربطي نداره كه مربوط به سوژه باشه ... سوژه مدت زيادي خوب پيش رفت خيلي از اعضاي قديم رو من ترغيب كرده بودم كه بيان پست بزنن ولي همزمان با اون عضو قديم يكي از تازه واردا پستيد و سوژه شديد ضاييد(ضايع شد)عضو قديمي هم منصرف شد رفت پي كارش ..زحمات منم به هدر رفت اون عضو تازه واردم الان پشت سر هم داره شكايت مي كنه.. من از تو دفاع كردم چون مي دونم كه تازه وارد و قديمي از اين لحاظ فرق دارن ..به عضو تازه وارد نبايد خرده گرفت اما به قديمي بايد خرده گرفت...ولي نه اينكه اگه تازه وارده اشتباه كرد بهش نگيم. من فقط از يكي دوتا از اعضاي تازه وارد راي بودم چون در حد خودشون عالي بودن...ديگه نمي خوام حرفي در مورد تبعيض بين تازه وارد و قديمي بشنوم..واقعا داريد منو كفري مي كنيد..
به سارا: ( خواهر كه مرد ولي تو چطوري؟)
ساراي عزيز كه مي گي الف دال بايد جدي باشه.. اين حرفو كدوم قانون زده؟... مگه الف دال پشتيبان محفل نيست ؟ ..ارتش بايد مثل بقيه باشه..همونطور كه مرگخوارها و محفل توي طنز بيشتر فعاليت دارن ما هم بايد دست كم يك ماموريت طنز بديم يا نه؟؟ كسي نگفته كه ارتش فقط جد؟؟ دست شما درد نكنه من از انتقاد نارحت نمي شم.. ولي وقتي مي گي مشكلو بگو نه همينجوري يه نانو اينور يه نانو اونور بندازي بري... كي گفته كه طنز ارزشي ..اين تقصير ماست كه فكر مي كنيم طنز بايد ارزشي باشه خودمونو درست كنيم بهتره...در ضمن بايد توي هردو زمينه فعال باشيم نه فقط تو يكي!!(با تاكيد!)
دربارهي تموم شدن انتحاري ماموريت:
ماموريت خيلي وقت بود كه مونده بود از وقت قانونيشم گذشته بود.. ما شالا پستها ي قبل هم كه تقريبا اصلا موضوع رو پيش نبرده بودند ..بعضي ها مي گن كه ما ماموريتو منحرف كرديم حالا درست نيست من اسم ببرم(!!!!) ولي برن ببينن كه همچين كه ما اومديم كنار ماموريت بوقيد! طنز اين نيست كه تو پست جك بگيد بخنديد.. طنز حدو مرز نداره مي تونه توي داستان هري پاتر رولينگ وارد بشه سايت جادوگران وارد بشه حزب وارد بشه و غيرره..سر فرصت اينا رو به همه ياد مي ديم..
سبك نقد جديد در پيش مي خوام بگيريم... به جاي اينكه از كسي انتقاد كنيم بهش ياد مي ديم كه چي كار كنه..خودم شخصا اين دفعه توي نقدستان محفل پستاتونو نقد مي كنم. خيلي سخت گيرانه! چون جد به مراتب آسون تره شما هم ديگه تازه وارد نيستيد..
اين پستا رو بخونيد تازه واردا نمونه ي آخرين ماموريت طنز ارتشه:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... php?topic_id=797&forum=17

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام

من از طرف تمامی معاونین(از جمله سیریوس)معذرت میخوام.

نقل قول:
سوژه ها جدی باشه

اگر دوستدارید فعالیت کنید به تاپیک 13 پورتلند برید اونجا یک موضوع جدید دادم.خوشحال میشم به پستهاتون رسیدگی کنم .
خوب حالا موضع جدید.(وزیران اگر مخالفت دارن در همین تاپیک اعلام کنن تا بنده اگر میشد پستمو پاک کنم)
ما همه اینجاییم که پست زدن رو یاد بگیریم و بهتر بشیم.
و از اون جایی که ارتش دامبلدور جلسات الف دال داره خاک میخوره میایم موضع جدید میدیم.
البته این موضوع با سایر تفاوت داره.
در تاپیک نام برده شده شما باید یک تک پست جدی(حالا هر موضوعی که خواستید مربوط به الف دال)در فرم آینده بنویسید.
مثلا:
بجای اینکه بنویسید.
وی از دری واررد شد,چوبش را کشید و با وردی......

بنویسید:
وی از در وارد خواهد شد چوبش را خواهد کشید و با خواندن وردی میگوید:.........
حالا این با شماست که چطوری این داستان رو در بیارید.اگر شد من داستان هاتونو نقد میکنم.
توجه:یکن صبر کنید,اگر هیچ معاونی با این موضوغ مشکلی نداشت بعد پست ارسال نمایید
با تشکر

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۵ ۲۳:۵۷:۲۴

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
آفلاین
حق با توئه آل...
ولی همش جدی هم لطفی نداره...
خاله سارا یعنی شما نمی دونید منظور من چیه؟؟؟؟
بابا ما تو صدتا سایت دیگه غیر این واسه خودمون استاد و پروفسوریم!!!!
اگه یه تازه وارد تاپیک بزنه توجهی نمیشه....
اگه یه تازه وارد تو ماموریتی شرکت کنه آخرش به قول دوستان ماموریت خراب میشه!!!!!!!!!!!!
اگه یه تازه وارد.....( خودمونیم ها...ولی مگه خودتون یه زمانی تازه وارد نبودین؟؟؟؟؟)

موروغنی عزیز!!!!
شما که گذاشتی 2 هفته خاک بخوره!!!! دیگه چرا اینطوری سر و تهشو هم آوردی؟؟؟
چوبدستیت رو آتیش بود یا جاروت رو هوا؟؟؟؟

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
تشکر ویژه از داداش جیمز, تدی جون و خاله سارا
فرماندهان عزیز ارتش شما بجای اینکه از ما تازه واردها انتقاد کنید بهتره پست های مارو نقد کنید تا اشتباهاتمونو بفهمیم. در ضمن اگر دقت کرده باشید تو کتاب هم تمام اعضای ارتش دامبلدور تازه وارد بودن. هیچ کدومشون حرفه ای نبودن. تعدادی از دانش آموزان هاگوارتز بودن که از صفر شروع کردن. حرفه ای ها برای محفل خوبن.
یک پیشنهاد هم دارم.
سوژه ها جدی باشه و مربوط به کاروها یا آمبریج. اینجوری به واقعیت نزدیک تره.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام خدمت دوستان عزیز

به اسنیپ عزیز ( البته به خاطر بلاهایی که سر خواهرزدام آوردی الان باید به دار بکشمت!!) :

فکر میکنم با اختلاف نیم میکرو متر از مسیر اصلی صحبت من در پست قبلی منحرف شدی و در حدود نیم نانو ثانیه نتیجه گیری کردی! ( این هم اثرات فیزیک خوندن!!!)

من به هیچ وجه تقصیر رو گردن تازه واردان نمی اندازم بلکه دقیقا و مستقیما تقصیر رو می اندازم گردن فرمانده هان لشکر!
خدا رو شکر دیگه به هیچ کدوم از فرمانده ها نمی شه گفت تازه وارد پس از اونا یه انتظار دیگه می ره!

همیشه اولین پست روند ماجرا و شیوه داستان نویسی که باید فرد ادامه دهنده انتخاب کنه توش مشخصه. همون طور که در محفل خودت پست قبلی من رو که مربوط به مأموریت پیشین ارتش بود نقد کردی و گفتی که با قبلی ها از نظر نگارش نمی سازه!

دقیقا منم اونجا قصد داشت با اون طور نوشتن مسیر داستان رو از ارزشی بازی دور کنم که باعث دوگانگی در پست ها شد.

اولین پست این مأموریت هم یکی از سران ارتش و دومیش رو هم اگه اشتباه نکنم یکی از اونا زد.
پس می بینی که روند داستان رو اونا انتخاب کردن و اگر اونا روند درستی رو به دور از ارزشی نویسی و طنز بر می گزیدند تازه واردا هم تابعیت میکردن و مأمئریت خوب از کار در می اومد.

ولی خلاصش اینکه این مأموریت تموم شد... امیدوارم در مأموریت ها بعدی این مشکلات به وجود نیاد.

راستی همیشه همین طوره! تا وقتی تو سایت باشی اتفاقی نمی افته... اما وقتی دو سه روز نمی آیی همه با هم می ریزن شلوغ میکنن.

جمیز عزیز :

خاله جون چطوری برخورد می شه؟

پیام زده شده در: ۰:۳۹ سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
آفلاین
آقا اگه به ما 11 ساله ها هم اجازه می دید.... بریم بالا منبر:
ماموریت بی سرو ته تموم شد!!!!
2 هفته هم که خاک می خورد و اگه تد تاپیک رو بالا نمی آورد :
الله علم !!!!!!!
جدا نمی دونم تو هاگوارتز واقعی با تازه واردا همین طوری برخورد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا!!!!؟؟؟؟ اگه اینطوریه که جی کی بره کتابشو بزاره پیش اژدها آتیششو بسوزونه!!!!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام
والا این ماموریت رو من ندادم که بخوام در موردش نظر بدم. من حتی نبودم که بخوام نظر بدم
ولی ماموریت بعدی اینجوری نمیشه.چون اون وقت تمامی معاونین باید نظرشون رو بگن و بعد آلیش تصمیم اصلی رو بگیره.
در مورد صحبت های که کردین والا من نمیدونم کی اینا رو گفته و لی هر کی گفته فکر نکنم منظورش این چیزی باشه که شما میگی.
چون تدی جان تمامی ما هم یک روزی تازه وارد بودیم و اگر هرکی این رو گفنه منظورش خودش و ما هم بوده.
اگر منظور شما سیریوس بود اون هیچ منظوری نداشته.اگر سوال دیگری داشتی بگو
خوشحال میشم جواب بدم.

موفق باشی.

در ضمن:تمامی ارتشیعای که دوستدارن پست و داستان نویسیشون بهتر بشه یا امتیازشون رو بالا ببرن حتما در تاپیک 13 پورتلند پست بزنن

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۲ ۲۰:۰۹:۴۹

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
سلام
اجازه هست ما هم گله ای بکنیم؟
این ماموریتی که بوقیده شد توش! رو والا نه ما( تازه واردها) داده بودیم، نه ما شروعش کردیم و نه ما گفتیم طنز باشه یا جدی! حتی ما هم تمومش نکردیم اما خیلی شوکه شدیم که به صورت کاملا" انتحاری سر و ته قضیه رو هم آوردین.
درسته ما مثل شما که خدای رول نویسی هستین نیستیم اما انتظار داشتیم وقتی به نظر شما این ماموریت داره به فنا میره به جای اینکه با یه پستی که خیلی ربطش به ماموریت کمه تمومش کنین، به مسیر صحیح هدایتش کنین و اگه ما نتونستیم با شما هم مسیر بشیم اونوقت شاکی بشین که این ماموریت بر فنا رفته.
اگه به نظر شما ما بی تجربه ایم؛ تاپیک خراب کنیم و غیره شما که تجربه داریم به ارتش و ما کمک کنین تا از رول نویسی شما یاد بگیریم!
من قصد اهانت به هیچ کس رو نداشتم، امیدوارم بیخودی به کسی بر نخوره فقط درد لی بود که این چند روزه خیلی سنگینی می کرد!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.