هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱:۵۰ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
آقا من از اين يارو پرسي ويزلي شكايت دارم..ايشون بيرون از چهارچوب قوانين سايت به تيم ما توهين كردن.

نقل قول:
میبینم که اسم مد نظرتون عوض شد ! میدونستم که جرات گذاشتن اون اسم و تکمیل شدش رو ندارید

اينجا تيم ما ترسو خطاب شده و كلا به ريش ما برخورد..چون ما تيم دراگونز هستيم و خيلي خفنيم و خيلي شجاعيم و ما همه كارامون قابل ستايشه..يعني چي كه شما به ما چنين چيزي گفتيد!؟

تازه شم ما امروز به نبرد لودو بگمن اژدها دروني هافل رفتيم و با پيروزي اسپانسري اين گروه رو گرفتيم.

من قبول ندارم،يا بيا بريم نحوه يا بيا بريم پشت ديوار !

نقل قول:
باید توی تاپیک عقد قرار داد

شما ميخواي كاپيتان ما رو ببري و عقدت كنه؟يعني چي آخه..مگه الكيه..اينجور كارها مراسم داره..اول بايد بيايي از اعضاي تيمش اجازه بگيري تا بتوني بگيريش..مگه الكيه!؟خودت ناموس و كاپيتان نداري؟خوشت مياد منم بيام رون رو بگيرم و ببرم به عقد خودم در بيارمش؟نه جدي دوست داري!؟ !

با اين كارها داري آبروي تيم ما رو ميبري و تيممون رو از حالت گُلاخي(كپي رايت باي پرسي) در مياري و به درجه گولاخي(كپي رايت باي ققي) كاهشش ميدي.آقا يعني چي آخه؟چرا ميدي؟نده آقا نده! !

-----------------------
با حرف هاي لودو هم موافقم..به نظرم فقط سه يا چهار تا راي رو باطل كني حله..بقيه ش با دليل خفن(كپي رايت باي ايگور) و درست بود!!!(كپي رايت باي بارون)

كليه عمل هاي كپي رايت بالا(كپي رايت باي اسكاور) !

ممنون و خسته نباشي

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱:۳۷ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
پيشنهادي داشتم در جهت بهبود طرح بيمه.

خلاصه بيان ميكنم؛

به فرض بازيكني را تيم بنده خريداري كرده.
اين بازيكن در ليگ قبل شركت كرده در دو-سه مسابقه.
ولي اين بازيكن اكنون مدتهاست كه به سايت نيامده و حتي ورود نكرده.

خوب ميبينم كه براي اينگونه موارد نيز چاره اي بيانديشيد، چرا كه كسي كه مثلآ بيشتر از يه ماهه ورود نكرده با شناسه ي بسته شده فرقي نداره!
فقط كافيه كسي شناسه ي اون رو درخواست كنه...

هوووم؟ منظورم رو فهميديد؟
منظورم اون افرادي هستن كه سايت نميان ديگه ولي شناسشون بر حسب اتفاق بازه. اتفاق.

-------------------------------------------------------------
در مورد راي هاي باطل شده هم يه چيز بگم فقط:

دليل آوردن واسه راي به نظرم خيلي درسته و خوب و به راي ارزش ميده.

اما اين كه زحمت كشيدن و اين مسائل رو ميگيد دليل نيست رو قبول ندارم!
توضيح نميدم بيخود فقط رجوع ميدم به پست ايگور . دوباره بخونيد اون پست رو. (شماره 232 گمونم)

فكر كنم اگه قرار به حذف كردنه، فقط اون راي هايي كه فقط اسم نوشته شده يا توضيح بيخود داره رو بايد در نظر نگرفت.

چرا كه به نظر نمياد تمامي راي ها بي دليل باشن. خيليهاش كاملآ منطقيه.

و اين كه هر كس به هم گروه خودش راي بده هم كاملآ با منطق جور در مياد و يه حقيقت انكار ناپذيره!

ممنون از دقتتون؛

ویرایش شده توسط [en]Ludo Bagman[/en][fa]لودو بگمن[/fa] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱:۵۰:۴۴
ویرایش شده توسط [en]Ludo Bagman[/en][fa]لودو بگمن[/fa] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۲:۰۴:۳۱

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
هووووم...

خب با این حساب لطف کنید این نظرسنجی رو ببندین چون از نظر من با این اوصاف نامردی در حق من شده که چهار پنج تا رای بدون دلیل داشتم و ملت جادوگران هم که اصن پایه ی دوباره پست زدن نیستن و از اینجور حرفا و کلا نامردیه دیگه!...منم میخوام کاندیدا باشم!

با تشکر از تمامی دست اندر کاران و پشت صحنه ای ها و دوستان امداد غیبی(بر وزن امداد نجات) که با ایده های خلاقانه ی خودشون جای هیچ صحبت و شبهه ای رو باقی نمیگذارند!:ygrink:

گفتم که فعلا باز هست تا دوم بهمن اگر رای دیگه ای داده نشد ، یکی از بازیکنان کوییدیچ رو که ممکنه جزو اون لیست هم نباشه ، انتخاب میکنیم !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۹ ۱۸:۳۹:۲۲

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سلام بر ناظرین محترم
ما را همی هوشی دگر در کاسه نبود نتوانستیم جز به اینجا پستی زنیم.
لطفی بنماییدو تنی چند از کاپیتانهای محتر کوییدیچ را اسمشان را بر ما روشن سازید تا گر چه پیریم ولی تجربیاتمان را بر انها عرضه کنیم و همی انها را به عقد خود در بیاوریم تا در تیم انها شرکت کنیم.(در ضمن پرنل میگه سعی کن کاپیتانت زن نباشه چون من خودم کاپیتانت میشم)

فنگ ، اسکاور ، مگورین ، جوزف ورانسکی ، دابی و ... تعدادی از کاپیتان های کوییدیچ هستند

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۹ ۱۸:۰۹:۴۹

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دقیقاً از زمانی که جادوگران بوده بارها شده که برای یک نظرسنجی فقط رای دادن مهم بوده و اصلاً دلیلش مهم نبوده!...به طور مثال نظرسنجی برای انتخابات وزیر، نظرسنجی برای ترین های تالارها خصوصی و الخ!

خیلی مواقع هم شده که با اینکه تو "ترین ها" دلیلی نیومده ولی رای مورد نظر قبول شده!

و من اصلاً حرف شما رو قبول نمیکنم!

مگه نظرسنجی بدون دلیل نمیشه؟!...چرا نمیشه؟! خوبم میشه!

مگه کسی رای میندازه تو صندوق دلیلم مینویسه!؟...اتفاقاً رایج ترین نوع نظرسنجی، نظرسنجی بدون دلیله!...تو واقعیت...تو سایت جادوگران...تو سایت های دیگه!(فقط ترین های سایت هستش که نظرسنجیش دلیل میخواد اونم برای اینکه اعضای تازه وارد الکی نیان رای بدن...فهمیدی؟!)

نظرسنجی با دلیل دقیقاً برای اینه که اعضای تازه واردِ مسخره نیان الکی رای بدن به یکی به خاطر اینکه دوستشه...خب الان اینجا فقط اعضای کوییدیچ میتونن رای بدن!...پس اعضای مسخره ای وجود نداره...پس رای ها دیگه دلیل لازم نداره!...حالا اگر به نظر شما دلیل لازم داشت پس چرا همون اول نگفتی دلیل بیاری!؟

مارو مسخره کردی جدی؟!

1- بخش آخر پستت حذف شد !

2- من به این مواردی که گفتی کاری ندارم ، همیشه توی انتخابات گفته شده که باید با دلیل باشه رای دادن ، حتی توی انتخابات آخر گریف هم گفتم که با دلیل باشه ! این انتخابات بازیکن و بقیه انتخاباتی که در طول لیگ هم برگزار میشه باید رای ها با دلیل باشه .

3- نمیخوام دیگه در این مورد بحثی بشه ، وقتی گفته شد با دلیل یعنی با دلیل ! توی پست اول گفته نشد چون فکر میکردیم هوش سرشار بازیکنا این مورد رو بهشون میفهمونه ... در هر صورت کسایی که میخوان رای بدن باید با دلیل رایشون رو بدن !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۹ ۱۶:۵۶:۵۱

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
هين سلام
اين بيمه ميتونه كارايي هاي بيشتري داشته باشه! چون مثلا بعضي ها از سايت يه مدت ميرن بعد برميگردن و حذف شناسه و اينا هم نميشن!

* رفتن يكي از اعضاي تيم (يعني نياد تو سايت اصلا) در حين مسابقات به مدت 30 روز!

البته نه اينكه يارو بياد تو سايت اما شركت نكنه تو مسابقات! نه!
وقتي يارو اصلا تو سايت ورود نكرده يه ماه!
اينجوري تيم يكي از بازيكناشو برا تقريبا چهار مسابقه از دست ميده! من خودم به وضوح ديدم بعضي ها يهو ميبيني بي خبر ميرن و نميان در مدت مسابقات! مثال هم بزنم؟

این مورد رو نمیتونم قبول کنم ، البته اگر کسی توی هیچ یک از مسابقات لیگ شرکت نکنه ، هزینش رو به موجودی تیمش اضافه میکنم و قیمت خود بازیکن رو صفر میکنم !

ولی نمیتونم این مورد رو به عنوان بیمه حساب کنم ، چون ممکنه یکی فقط توی یه مسابقه یا دو مسابقه شرکت نکنه و من نمیتونم هزینش رو بدم ، در واقع این به عهده کاپیتانه که با بازیکناش هماهنگی انجام بده که باشن !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۹ ۱۶:۱۰:۲۴

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
پرسی جان پست اول تاپیک به هیچ عنوان نگفته که برای رای دادن باید دلیل هم بیارن بچه ها مگرنه میاوردن!...اوکی؟

اینم نقل قولش...دیدی؟!

یا باید اولش بگی یا باید تا آخرش پاش وایستی!....جوابمو بده حالا!

تو پست اول اون تاپیک به هیچ وجه نگفته شده که برای رای هاتون دلیل بیارین فقط گفته رای بدین!...جوابمو بده حالا!...نمیتونی برو پست آخرتو پاک کن بقیه هم بیان رای بدن!(دستوری نبود این یه تیکه...نظرمو گفتم!)

خیلی خنده داره ! فکر میکنم برای همه جا افتاده که رای که میدن باید با دلیل باشه ! در ضمن دقت نکردی که کسایی که رای دادن این مورد توی نظرشون بوده ، چون فقط اسم فرد مورد نظر رو ننوشتن و توضیح هم دادن ، من از توضیحاتشون اشکال گرفتم ، توضیح باید درباره پست های بازیکن باشه ، نه اینکه طرف بیاد توی توضیح رایش بنویسه ، ایکس خوب بود ، ایگرگ خوب بود ، ولی این چون کاپیتان بود بهتر بود !

اگر همه کسایی که رای دادن ، فقط میومدن اسم فرد مورد انتخابشون رو مینوشتن ، من الان این حرفت رو قبول میکردم و رای ها رو حساب میکردم !

در ضمن ، تا حالا انتخابات بدون دلیل انجام نشده توی جادوگران ! اگر قرار بود بدون دلیل باشه ، من خودم بهتر از دیگران میتونم فرد بهتری رو انتخاب کنم !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
تمامی کوییدیچ بازان گرامی می توانند تا تاریخ دوم بهمن ماه در این تاپیک ، به کاندیدای مورد علاقه خود رای دهند.دقت فرمایید که فقط بازیکنان کوییدیچ شرکت کننده در لیگ دوم و بازیکنانی که نامشان در لیست بازیکنان کوییدیچ ثبت شده است .رای دیگر عزیزان برای انتخاب بهترین بازیکن کوییدیچ لیگ دوم ، منظور نخواهد شد.

پرسی جان پست اول تاپیک به هیچ عنوان نگفته که برای رای دادن باید دلیل هم بیارن بچه ها مگرنه میاوردن!...اوکی؟

اینم نقل قولش...دیدی؟!

یا باید اولش بگی یا باید تا آخرش پاش وایستی!....جوابمو بده حالا!

تو پست اول اون تاپیک به هیچ وجه نگفته شده که برای رای هاتون دلیل بیارین فقط گفته رای بدین!...جوابمو بده حالا!...نمیتونی برو پست آخرتو پاک کن بقیه هم بیان رای بدن!(دستوری نبود این یه تیکه...نظرمو گفتم!)

در مورد مسئله ی "ترین ها" هم باید بگم که کاملا حرکت مدیر اشتباه بوده و اعضا میتونستن با بلیت زدن مدیر رو مجازات کنن...میدونستی؟...کاملاً اشتباه بوده و همون طور که خودت دیدی حتی معذرت خواهی هم کردن!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
ها ... گفتین کمیت یاد یه چیزی افتادم .
آقا راست میگه دیگه ...چه وضعشه ؟ ...باید به فعالیتی که هر فرد داشته توجه بشه و به هر پستی که زده یه امتیازی داده بشه .
مثال : کورممد میانگین امتیازاتش شده دویست ، 5 تا هم پست زده ، یه امتیازی برای زدن هر پست در نظر بگیرین (مثلا 50 !) و بعد اونو به میانگین اضافه کنین .

توضیحات :
میانگین : 200
تعداد پست : 5
امتیاز هر پست : 50
سرجمع : 50 رو ضربدر 5 کنین ببینین چند میشه من الان حضور ذهن ندارم .
بعد اون امتیازو اضافه کنین به میانگین تا این طوری یه عضو ارزشی بوقی با یه پست نیاد بشه 200 و یه بدبخت دیگه بعد یه عمر فعالیت بشه بوق .

در کل : خواهشمند است نحوه امتیاز دهی و اینا شدیدا مورد بازبینی قرار داده گردد .

نحوه حساب شدن امتیازات گفته شده ، ما هم وقت این رو نداریم که مجددا 500 پست رو باز بینی کنیم ، در نتیجه همینطور که حساب شده میمونه !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۸ ۱۸:۱۱:۵۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

اولا اینکه ، پستهاتون رو خلاصه کنید ، حوصله خوندن پونصد خط رو ندارم !

دوما اینکه ، خطاب به همه میگم که مجددا در مورد نظر سنجی سوالی پیش نیاد .

نظر دادن باید با دلیل موجه باشه ، اسکاور در مورد ترین ها حرف زد که باید بگم نظر کوییرل متین بود ، کسی که میخواد رای بده باید دلیل رایش موجه باشه ، مثلا یکی رای داده به من و نوشته پرسی ویزلی ! خوب اهمیتی نداره که من یک روز ناظر باشم یا 1 سال ، دلیل باید موجه باشه ، مثلا من به دلیل اینکه ایشون این کار و این کار و این کار رو کرد بهش رای میدم ؛ این رای گیری هم همینطوره ، اگر قرار باشه بیایم بگیم خوب اسکاور خیلی بچه باحالیه ، پس رای میدیم ؛ دنیس خیلی برای تیم زحمت کشید پس رای میدیم !

دلیل باید موجه باشه ؛ مثلا : من بدلیل داشتن مسئولیت کاپیتانی و هماهنگی ، نوشتن پستهای طولانی ای که سطح عالی و خوب از طرف شما دریافت کردن ، رعایت موارد نگارشی ، چهره پست مناسب ، وجود طنز یا جدی مناسب . به ایکس رای میدم !

این دلیل نمیشه برای من !

جواب خاص دیگه ای لازم نیست ، اگر کسی توی رای گیری شرکت کرد و این موارد رو رعایت کرد که هیچی ، در غیر اینصورت خودمون یک نفر رو معرفی میکنیم و دیگه انتخابات دیگه ای برگزار نمیشه ! قرار نیست که هر انتخاباتی برگزار میشه مثل انتخابات ترین ها ارزشی و مسخره بشه !!

همین !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.