هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: وداع با آخرین پاتر
پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۲ جمعه ۳۰ مهر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲:۴۷ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱
از ایران-خوزستان-دزفول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
هری پاتر یک مفهومه یک درسه یک ارمان و یک ایده هست نه یک دنیا خیلی صرف که هفت کتاب و هشت فیلم داره پس خوشحالم که هری تموم نمی شه هری پاتر یعنی تبلور انسانیت در درون ما یعنی نفرت از بدی یعنی تلاش برای خوب بودن به هر قیمتی..هری پاتر یک کتاب جند صد صفحه ای یا فیلمی جند ساعتی نیست..هری پاتر به من میگه مهم نیست کی باشی یا چجوری باشی مهم نیست مثل ویزلی ها فقیر باشی یا مثل پاترها پولدار مهم نیست مثل داملدور یا اسنیپ تحقیر بشی..مهم نیست اگه مثل هری یا نویل عزیزانتو از دست داده باشی مهم نیست مثل لونا بهت بگن خل و چی منهم نیست مثل هرماینی بهت بگن علامه دهر مهم نیست اگه همه اعضای وزارت سحر و جادو بهت بگن دروغگو مهم نیست مثل فیلچ فشفشه باشی یا مثل مگ گونگال و فلیت ویک با استعداد مهم نیست مثل فرد و جرج شاد باشی یا مثل پرسی اخمو مهم نیست مثل ارتور ویزلی دیگران ارزوهاتو دست بندازن مهم نیست مثل هاگرید خونوداه ی درست و حسابی نداشته باشی مهم نیست که مثل سبریوس درکت نکنن مهم نیست مثل لوپین با بقیه فرق کنی یا بیماری خطرناکی داشته باشی مهم نیست مثل جیمز بی پروا باشی یا مثل لیلی احساساتی مهم نیست مثل مودی وسواسی باشی یا مثل تانکس دست پاچلفتی مهم نیست مثل پتونیا کمی حسود باشی یا مثل ..
مهم اینه که انتخاب می کنی کی باشی مثل هری که انتخاب کرد بره گرفندور مثل دامبلدور که قید یادگارانرو زد مثل مثل هرماینی که پدر و مادرش رو با طلسم فراموشی جادو کرد و.. مهم اینه که درست انتخای کنی
این مفاهیمم و بسیاری چیزهای دیگه باید اگر طرفداریم تو زندگیمون جاری باشن نه اینکه بگیم خب از این به بعد که دیگه هری تموم شد نه تازه هری شده نه در دنیای رمان که در دنیای میلیون ها طرفدارش در زندگی تک تک ما هری تازه شروع شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
یادت هست ...
یادت هست روز های با هم بودنمان را ؟!
روز های رفاقت مان را ؟!
روز هایی که پدرم با تو مخالف بود اما من تو را دوست داشتم؟!
روز های تنهایی...
.... غربت
روز هایی که کنج اتاقم می نشستیم و خاطراتمان را مرور میکردیم ...
روز هایی که من دفترچه ی خاطرات تو را برای این که پدرم نفهمد از دوستانم می گرفتم و در کنج اتاقم ؛ پشت تختم ؛ می نشستم و می خواندم و خود را همراه با تو تصور میکردم ....
تصورت می کردم هنگامی که سنگ جادو را گرفتی ،
باسیلیسک را کشتی ،
سیریوس را نجات دادی ،
سدریک را حمل میکردی ،
برای سیریوس عزا داری می کردی ،
در وزارت خانه با مرگخواران مواجه شدی و
لرد سیاه را شکست دادی
ولی...
ولی چه حیف شد که این قدر زود تمام شدی ...
چه حیف شد که خاطراتت را جا گذاشتی و رفتی...
چه حیف شد که این قدر زود رفتی...
من تازه داشتم به تو عادت می کردم
داشتم عادت می کردم به خوبی هایت
به عشق ورزیدن هایت
به اکسپلی آرموس هایت
اما ....
اما تو مرا جا گذاشتی و رفتی

چه زود رفتی !!!

پیام زده شده در: ۰:۱۹ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
یادم تو را فراموش پاتر!

به خاطر آور روزی را که با تو عهد بستم تا مفهوم عشق ورزیدن را از لابه لای صفحات دفتر خاطراتت بیاموزم

به خاطر بیاور دورانی را که در سختی ها و سهولت ها در کنار هم زیستیم و یار لحظه های تنهایی من تو بودی

به یاد آور وقت هایی را که در اتاقم گذراندم تا در تنهایی خود با نوشته های کتابت تمرین گویندگی کنم چرا که لحن نوشتارت بر دل من نشست

بدان که تا کنون بیش از 60000تومان برای خرید اوراق کتاب تو صرف کردم
و هیچ منتی بر سرت نیست
چرا که درس زندگی و عشق و مردانگی از تو آموختم

یادم تو را فراموش پاتر

حالا دیگر نیستی اما یادت در ذهن مکدر من باقی مانده

یادت باشد تکه ی جناغ مرغی را که برای تثبیت عهدی که با هم بستیم هنوز در دستان من باقیست

من به عهدم پایبندم.....الی الأبد

اما تو.....
در شیرین ترین لحظات زندگیم ،تنهایم گذاشتی و فراغ البال در آسمان خاطره هایم پرواز کردی تا به یادت دست در دستان فرشته ی مرگ نهم.

استخوان جناغی که در دستانت است به من پس بده
من از تو دلگیر می مانم
اما
یادت باشد
یادم تو را فراموش پاتر!

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۰:۰۷ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۵ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱:۰۷ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
کتاب هفتم نا امیدم کرد. هنوز چند صفحه از آخرین کتاب باقی مونده بود که ایمان آوردم به اینکه مدتهاست هری پاتر از یه پروژۀ سرگرمی به یه بورد تبلیغاتی و تجاری محظ تبدیل شده... حیف اون همه ایدۀ ناب و جالب تو کتاب ششم که متاسفانه در کتاب هفتم عجولانه بهش پرداخته شد. به هر حال تا آخر عمر داستانهای جادویی هری پاتر از ذهنم بیرون نمیره... حیف! حیف پسری که عجولانه به پایان راه رسانده شد!

http:paristorres.blogsky.com

وداع با آخرین پاتر
پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ یکشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
پدر سوخته!

به تاپیک من گیر میدی؟ تاپیک من مجوز نداره؟ بدهم پدر پدر پدر تمامی تاپیک هایی که زدی را در بیاورند؟ پدر سوخته؟

برادران و خواهران اعضای سایت جادوگران توجه کنند.

در این تاپیک هر کس می تونه هر خاطره ای از هری پاتر داره، هر صحبتی که داره، از عواطف و احساساتش نسبت هری پاتر و تموم شدنش. و کلا" حالا که دیگه هری پاتر تموم شده هر چی دوست داره و دل تنگش میخواد بیاد در این مورد بگه. بعدا" تمامی نوشته ها جمع آوری میشه، و با نام شناسه نمایشی خود شخص، در بخش مقالات سایت قرار داده میشه.

بسم الله...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.