هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۳:۵۱ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
مرلين عصباني مي‌شود!
همين امروز صبح بيست فرد كه مردم گفته اند مرگخوار بوده اند به خانه مرلين حمله‌ور شدند و مرلين را تهديد به مرگ كردند.. طبق اخبار رسيده مرلين از اين كه متوجه شد زندانيان خطاكار آزكابان آزاد شده اند عصباني شد و همه آنها را به يك جا سوزاند... وقتي خبرنگار شجاع ما پيش مرلين رفت و از او در اين باره سوال كرد مرلين گفت: اين كاره كينگزلي نشانه اوج حماقت او است! آن كشورهايي كه زندانيان را با عفو مواجه مي‌سازند بر طبق يك اصولي است! هر كلاهبردار شارلاتان يا اراذل اوباشي رو كه نميشه به اين سادگي ول كرد توي جامعه كه به خونه مردم حمله كنند! اين 20 نفر رو كه كشتم يك اخطار براي بقيه اين اراذل و اوباشيه كه ول ميگردن توي جامعه و اگر بار ديگر از اينها ببينم جان سالم به در نخواهند برد.. برويد به آن وزير كذاييتان بگوييد روي هر تصميمش قدري تامل كند! درون وجود انسان شمعيست كه گاه شعله ور مي‌شود اما آن شعله نبايد سخني بيهوده از زبان شخص بيرون فرستد!
خبرنگار ما ميگويد اجساد 20 وحشي به خارج شهر برده و خاك شده اند..

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
عفو عمومی به مناسبت روز کینگزلی

به مناسبت روز کینگزلی همه زندانیان آزکابان آزاد میشوند
معاون اول سحر و جادو ضمن بیان این مطلب فرمود:همانا این از بزرگواری وزیر بزرگ است که دشمنان خود را میبخشد و آنها را در آغوش گرمش قرار میدهد
معاون اول وزیر یادآور شد که مرلین پس از آزادی در آغوش کینگزلی قرار گرفت و هردو های های گریه کردند و از کارهایی که علیه هم کردند عذر خواستند...مرلین ضمن دستبوسی کینگزلی میگفت:از این به بعد خدمتتو میکنم!!!!!!!!!!

کرام ادامه داد:هرمیون گرنجر هم به خاطر خطایش بخشوده شده....و به آغوش گرم خانواده اش برگشته است

اینها از مهربانی کینگزلی است

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۳

استيو هالف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۷ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 131
آفلاین
روزنامه روزنامه !!!!!
انجمن قفل شد!!!!
در طی طرفداری مرلین از لرد ولدمورت و کمک کریچر انجمن ضد لرد ولدمورت قفل شد و استیو هالف رهبر شورشیان انزجار خود را از مرلین اعلام در صدد مبارزه با اون بر آمد

پیام زده شده در: ۸:۰۸ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
به گزارش خبرنگار همیشه در صحنه ی ما جنگ بین جناحین شدت گرفته است اما در این میان عده ای دست به حرکت زشت و زننده ای زدند و با به میان کشیدن مثائل عاطفی و زندگی زناشویی برخی سعی در سو استفاده داشته اند جناح شمال شرق موسوم به فدائیان فاج با مطرح کردن نکات خصوصی زندگی یکی از سران جناح مخالف ( کرام) سعی در ایجاد جنگ روانی دارند این افراد که در جنگ سیاسی شکست خورده محسوب میشوند با ایجاد تنش و این قبیل موضوعات سعی در به تا خیر انداختن پایان دوره ی خویش هستند

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بار ديگر ويكتور كرام كه خود را نماينده وزير كينگزلي ميداند و كينگزلي هم او را تاييد كرده اعتراف كرد كه حكومت آنها توسط جبهه سياه به زور گرفته شده و خود را طرفدار آن لشگر دانست!
آيا واقعا حكومتي كه بر پايه جادوي سياه بنا نهاده شده مي‌تواند بين مردم محبوب باشد؟ اصلا چرا مردم نسبت به اين موضوع هيچ علاقه اي نشان نمي‌دهند؟ آيا از هيبت جادوگران سياه مي‌ترسند؟
مرلين كبير با خيالباف خواندن سياه ها گفت: اون عكس پدر من رو از اون روزنامه كوفتي بردارين بابا! امشب اومد تو خوابم گفت اين بچه كوچيكا رفتن سر قبرش عكسشو كش رفتن!... اگر آن عكس را پس ندهند عكس پدرشان را پيش چشمشان مي‌آورم!
مرلين افزود: داشتم چي مي‌گفتم؟ آهان! مردم ما بايد چشمانشان را باز كنند و از بين خوب و بد آنچه بهتر است را برگزينند! آيا مي‌توان زير سايه ظلم و ستم جادوي سياه كه در اون فقط قدرتمندترينها جا دارند زندگي كرد؟ خود من از همه آنها قدرتمند تر هستم (همانطور كه مي‌دانيد و از پلكهاي آتشين من با خبريد!) و اگر اين حكومت برقرار باشد نه تنها ضرري براي من ندارد بلكه ميتوانم از پردرآمدترين مردم باشم! اما مردم بدانيد كه من براي شما قيام كرده ام و دلم به حال شما مي‌سوزد.. هرگز زير پرچم سياه نرويد!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
به كفته ى مقامات : به اين نتيجه رسيديم كه سريوس بلك مرده!
در مصاحبه ا ى با هرى باتر باتر مىكويد: من فكر مىكنم سريوس مرده است و بايد دنبال قاتل آن كشت!
به كفته ى دامبلدور : مرك خوران باعث مرك سريوس شده اند و بايد مراقب بود همجنين مىكويد كه بى كناهيه سريوس ثابت شده است!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
در پی جوابیه مرلین معاون اول وزیر سحر و جادو به خشم آمد

همانطور ک همگان میدانند وزیر سحر و جادو و معاونش با کمک ارتش سیاه به این پست و مقام رسیده اند....لذا بی حرمتی به ارتش سیاه باعث خشمگین شدن آنها گردیده است
ویکتور کرام در جواب مرلین پیر فرمود:زنگ تفریح شما هستید!!!...شما سفیدهایی که اصلا از احترام به فرد برتر از خود بویی نبردید!!!!!!
او ادامه داد:ای مرلین بدان...زنگ تفریح آنهایی بودند که در شکنجه گاه به سیاهان التماس میکردند که شکنجشان ندهند
زنگ تفریح آنهایی بودند که در بازی کوییدیچ میباختند به طوری که حتی موفق به زدن یک گل هم نمیشدند

و بدان خود تو برای بچه های ما زنگ تفریح هستی تا شکل تو را نقاشی کنند!!!!!!!
اگه گفتید این شکل کیه؟
تصویر کوچک شده

و این کابوس مرگ است که از پشت به مرلین حمله میکند!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

پيام امروز نوشته:
( برای اطلاعات بیشتر به تاپیک انجمن ضد لرد ولدمورت پست آخر ولدمورت مراجعه شود)

مرلين كبير با ديدن خبر ديروز پيام امروز از اين گفته ها متعجب شد كه چگونه ميشود اين خبر را از پست آخر ولدمورت دريافت؟ آيا تنها به گفته وي ميبايست اكتفا كرد؟
وي خاطرنشان كرد: من هيچ وقت قرار نبوده وزير شوم و هيچ وقت هم نخوام شد و اين رو مطمئن باشيد كه من پشت پرده ولدمورت رو ملاقات نكردم. حتي در ميخانه مسنجر!
در مورد بركناري لرد سياه از مرلين كبير پرسيده شد و وي جواب داد: اصلا وجود يك همچنين لشكري از ريشه مشكل دارد چه رسد به اينكه رئيس داشته باشد يا خير.. هرچند اگر سياه ها نباشند سرگرمي براي سفيدان فراهم نيست و دوباره هر چند اين خاكستري ها دشمن مشترك ما سرگرمي جديدتري هستند اما وجود يك ولدمورت قدرتمند نياز اول يك جامعه سياه است!

بدون نام
اخبار مهم:

هرمیون گرنجر از ازکابان فرار کرد!
به گزارش لاوندر براون :
اخبار موسق ما از ان حکایت می کنند که هرمیون گرنجر به کمک ویکتور کرام از ازکابان فرار کرده ست ! بله درست خواندید! و در این حین: قریب به اتفاق جامعه ی جادگری ویکتور کرام را متوجه این حادثه می دانند. در واقع این موضع که ویکتور کرام هرمیون گرنجر را ترک کرده تنها ی نقشه بوده...که خوشبختانه از جامعه ی جادوگری پنهان نمانده ست ! البته هنوز علت این کار معلوم نیست ! خبرنگاران پیام امروز پیوسته در تلاشند تا راز این موضوع را کشف کنند ...

قابل توجه مخاطبان روزنامه ی وزین پیام امروز : اگر اطلاعاتی در این مورد کسب کردید روزنامه ی پیام امروز را بی نصیب نگذارید ! ما صمیمانه به انتظار همکای شما مخاطبان گرامی "پیام امروز "هستیم

پیام زده شده در: ۸:۴۰ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۳

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
رسوایی مرلین
گزارشگر همیشه در صحنه ی پیام امروز خبر میدهد
ک: بله در حالی که وزارت و پست و مقام چشم عده ای را کور کرده و مدام شاهد بحث و جدل در این زمینه هستیم دیروز خبری ما رو غافلگیر کرد
بر طبق این خبر مرلین ملقب به پیر هاگزمید متهم به دست داشتن با ولدمورت خبیثترین جادوگر قرن شده است او که خود را حامی مردم میداند با این کار چهره ی واقعی خود را به میلیون ها نفر شناساند. بنا به اطلاعاتی که ما در دست داریم لرد سیاه قول تبانی به مرلین را داده بود تا در صورت انتخابات ارتش سیاه به مرلین رای دهند اما مرلین از پشت خنجر زد و با این کار حمایت سیاه ها و افراد ساده اندیشی که او را دلسوز مردم میدانستند از دست داد

( برای اطلاعات بیشتر به تاپیک انجمن ضد لرد ولدمورت پست آخر ولدمورت مراجعه شود)

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.