هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر دیوانه سازها
پیام زده شده در: ۶:۴۷ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
ای تام... ای ریدل...

از مشنگی مثل تو بعیده که اینطور فریب‌خورده ی خاندان منحوس گانت باشه! آیا ظلم‌هایی که این خاندان بر مشنگ‌ها روا داشته رو نمی‌بینی؟ آیا بلایی که مروپی بر سرت آورد رو فراموش کردی؟ حالا نگم چیکارا کرده دیه!

چرا با شما مخالفیم؟ چون سابقه‌ی فعالیت توی وزارتخونه رو دارین و بهتون رو بدن دوباره میخواین برگردین اونجا و لابد وزارت رو ارثی کنین و بعد چون مورف بچه نداره، به خواهری..شوهر خواهری.. بچه خواهری چیزی برسه!

چرا با مدیریت مخالفیم؟‌چون مدیریت یعنی ام‌الظالمین! جلو دوربین لبخند‌های مردم‌پسند میزنه و پشت دوربین به ریش ملت میخنده!

مهم‌تر از همه ما شاهد حی و حاضر داریم از نقشه‌هایی که مورف و دلو با هم کشیدن برای تسترال کردن ملت!

از بحث خارج نشیم!!

این ننه هلگای ما قدیما مرد رشیدی بود و خب فریب‌خورده بود و شد معاون وزیر!‌ بعد که بیدار شد از دنده چپ بیدار شد رفت تو جبهه‌ی دلو!‌ الان آب خنک خورده... عقلش سر جاش اومده...

ببین.. سنش بالاست.. فردا مرلین به دور سکته میکنه خونش میفته گردن شماها.. بذار هلگای ما بره.. قول میدیم بچه ی خوبی باشه بیاد کیک تولد جیمز و پروف رو بپزه و همه خوشحال بشن. بذار بره تا نزدم همین ۴ تا استخونت رو نشکستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۴ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
مثلا بزرگ گروهشون اومد!

ما نـه تنـها از کوچیـک این گروه بودن هراسی نداریم بلکه افتخار هم می کنیم.وای بر شما که ادعای بزرگی می کنید و باطلان هستیــد!وقتی که بزرگ گروهشان اینگونه در عمق باطل فرو رفته باشد،از خودشان چه انتظاری است!

رنده شدگان باج هاشو قبلا داده.فعلا هم در حال پرداخت مالیات به آمبریجه!خودتون برید دهانتون رو رنده کنید تا گیــر ما نیوفتادید.

به آبگوشتتون برسیــد!

بعد نوشت: در ضمن تولدتم مبارک جیغول

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۳ ۲:۲۳:۴۸

پیام زده شده در: ۰:۰۹ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
کوچیک گروهشون اومد!

چی میگی تو اسکلت ِ مشنگ؟

رانده شدگان نه به شما چیزکشا باج میده نه به آمبریج خپل. اگه به خاطر یه ترشی هزارساله تا اینجا اومدم واسه اینه که آبگوشتم تو آشپزخونه گریمالد داره سرد میشه!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۳ ۰:۳۴:۳۱

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
خیلی جرات به خرج دادید تا اینجا اومدید!مورف چند روزی سر به بیابون گذاشته و اجبارا من باید با شما امت گمراه سر و کله بزنم.آیا به راستی راهی حق تر از راه تابستان و آزادی وجود دارد؟

جناب لارتن،شما و هم گروهی هایتان از دار و دسته آمبریج هم ظالم ترید.ظلم آشکاری که به آزادی و تابستان توسط هیات شیطانی زوپس به ما میشه رو می بینید ولی سکوت می کنید و حتی توی چنین شرایطی با اونها بر علیه ما،همکاری می کنید.

هلگا هم یکی از این ظالمان ملعون است.کسی که قدم به قدم آمبریج رو در این راه شر و ظالمانه همراهی کرد و حالا برای منافع خودش،با شما متحد شده.ولی حالا در چنگ ماست و ما نمی زاریم چنین فتنه گرانی آزادانه در جامعه بگردند.

اگه قصد معامله دارید،به بزرگ گروهتون بگید بیاد تا با هم در این مورد حرف بزنیم.در غیر اینصورت آزاد کردن هلگا،امکان پذیر نیست.ما هم باید مثله بقیه آزاد باشیم و از حق خودمون در برابر ظلمی که به ما شده،دفاع کنیم.

اگه این حق به ما داده نشه،به هلگا هم داده نخواهد شد.

در صحنه ایم..!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۲ ۱۴:۲۸:۴۳

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
بوق بر چیز! بوق بر آزادی دروغین و پرواز توهمی!

ما خواستار آزادی هلگای عزیزمان هستیم!

زندانی سیاسی، آزاد باید گردد!

مورفین حیا کن، ننه هلگا رو رها کن!

وای اگر آلبوس دامبلدور حکم جهادم دهد!

وای به حالت مورفین گانت، اگه هلگا فردا نیاد!

تصویر کوچک شده

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین
آقای پرد فوت

دلیلش اینه که نقد کردن کار حساسیه و علاوه بر این کار هر کسی هم نیست.ربطی به نظارت نداره.
نقد کردن یعنی راهنمایی بقیه.و اگه این کار خوب انجام داده نشه ممکنه طرف رو اشتباه راهنمایی کنیم.
من در خودم توانایی نقد کردن رو نمیبینم و ترجیح میدم این کار رو بذارم به عهده اعضایی که واقعا بلدن.به شما هم توصیه میکنم از هر کسی نقد نخوایین.فقط از کسانی درخواست نقد کنین که تجربه و توانایی این کار رو دارن.کسایی که خودشون هنوز چیزای زیادی برای یاد گرفتن دارن و اول راه هستن نمیتونن نقد کننده های خوبی باشن.

خواهش.سه نقطه دی!

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱

الکساندر پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۵۸ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
از آن سوی پرچین !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
اهم.....
این تاپیک اتاق شکنجه برای چی قفل شده؟ الان یکی بخواد درخواست نقد بده باید چیکار کنه؟!

ممنون:دی

تصویر کوچک شده

ما شیفتگان قدرتیم، نه تنشگان خدمت

Only Raven

Re: دفتر دیوانه سازها
پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظر جیگر بلای آزکابان :دی

ببخشید من در اون مرتبه ای نیستم که بخوام قضاوت کنم اما شما توی همه تاپیکایی که بنده توش سوژه گذاشته بودم سوژه دادین و این حرفا...البته نمیگم که سوژه دادن کار بدیه اما به هر حال باید بذارین این سوژه ها هم جون بگیرن.باور کنین اگه همون سوژه رو ادامه می دادین کیفیت کار پایین نمی فت چه بسا افراد بیشتری هم پست می زدن.

اینو نباید انکار کنیم که آزکابان انجمن غیر فعالیه اما به هر حال این که بعد از یه سوژه ای که توی این انجمن زده میشه سوژه ی جدید بیارین یه کمی دور از انضافه.

حالا خودتون می دونین....

با سپاس
زاخاریاس!!

زاخاریاس!
حرف شما در مورد اینکه نباید روی سوژه ی دیگه ای سوژه ی جدید داد قبول دارم اما فکر نکنم این مورد به طور کامل اتفاق افتاده باشه.
تنها در تاپیک های قبرستان و بند موجودات خطرناک بر روی سوژه ی جدید قبلی ، سوژه ی جدید داده شده. اگه یک نگاه به تاریخ سوژه ی داده شده بندازیند میبینید که به ترتیب تاریخ ارسال پست ها در 27 اسفند و 17 شهریوره. درسته در تاپیک اول (قبرستان) سوژه در دو ماه قبل داده شده اما تاپیک دیگه در هشت ماه پیش پست خورده!!! اگه قرار بود کسی ادامه بده مطمئنا در این هشت ماه میتونست ادامه بده. درسته که وظیفه ی ناظر احیای سوژه در انجمن تحت نظارتشه ولی اون سوژه زمانش فسیل شده بود.
ممنون بابت تذکرتون ، سعی میشه که تا حد امکان سوژه ی خوب قبلی توسط سوژه ی جدید از بین نره. ممنون!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۸۹/۲/۱۶ ۱۸:۴۷:۲۷

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۰:۲۸ جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
اوکی، من قبرستون رو بهتون برگردوندم. مشکلی نیست، اشتباه از منه مثه همیشه.

من قرار نیست به جایی برسم! من دارم توی سایت مثه شما فعالیت می کنم، اگه شما قراره به جایی برسید! منم میرسم!
باهم بریم برسیم اصلا! من که بخیل نیستم!

در هر صورت اوکی! من با انجمن شما کاری ندارم.

ازتون خیلی متشکرم!اگه بهتون توهینی، بد رفتاری ای، چیزی شد لطفا بنده ی حقیر رو ببخشید.

دوستتون دارم!

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۰ ۰:۳۶:۰۳

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
خیلی شرمنده، واقعا من همین الان تو چتر نادم شدم، ولی بازم شرمنده!
پست شما توی " دعوای زندانیان " مثلا خیلی با کیفیته؟؟ که به ماله من میگید بی کیفیت؟
خوبه منم بگم اگر ناظر بودم
دیالوگ پرسی: پست شما در جا پاک میشد؟!

واقعا من برای همه دوستان احترام قائلم، ولی بهتره قبل از قضاوت روی پستای ما، پست های خودتون رو نیگا کنید.
و ببینید که چقدر ما برای شما احترام قائلیم، شما هم یاد بگیرید رفتار درست رو

دوست عزیز و گرامی،

من نمیدونم مقصودتون از این کار ها چیه!ولی حداقل بگین که شما از بنده ی حقیر چی انتظار دارید؟میخواین پستی که 180 درجه منحرف شده رو بگم درست درسته و میتونین ازش ادامه بدین؟فکر میکنین با این کارهاتون به یه جایی میرسین؟

دوست خوبم، درسته که من تجربه ی خیلی از ناظرین محترم رو ندارم.ولی حداقل در اون حدی بوده م که مدیران ارجمند من رو انتخاب کردن!من توی نقد بهتون اشاره کردم که پست دعواهای زندانیان شما نسبتا خوب بود ولی پست قبرستان شما (چون به گروهتون مرتبط بود)، واقعا سوژه رو 180 درجه منحرف کرده بود!

درسته که طنز خلاقیت میخواد ولی این باید سوژه ی خودشو داشته باشه!شما نمیتونین با یه سوژه ی جدی طنز بنویسین یا با یه سوژه ی طنز جدی!امیدوارم متوجه منظورم شده باشید!

به خدا من هم قصد بدی ندارم!

موفق باشید!

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۹ ۲۳:۴۱:۴۴

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.