هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۰:۰۳ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
ســــلــــــام ویکی!

خوبی؟ خوشی؟ چه خبرا؟

یک سوال فنی دیگه ... نه نه اشتباه نکنین این مال وزارت نی، مال کوییدیچه!

محدودیتی داره پستای تکی؟ کوتاه باشه؟ بلند باشه؟ هرچه قدر خواستیم؟

در صورت انتخاب هرچقدر خواستیم من اگه 100 خطم پست زدم باید بپذیرین

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۰ ۰:۰۵:۳۹

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
از من بدبخت تر تو دنیا،تویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
سیریوس بلک نوشته :

نقل قول:
حداکثر 3 نفر و حداقل 7 نفر !

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشکل رفع شد،شرمندهاشتباه نوشتاری پیش میاد دیگه.

لینی وارنر نوشته :

نقل قول:
ایشون اشتباه لپی کردن. حداقل 3، حداکثر 7!

قبلا اگه کسی تغییر شخصیت میداد، همه ی موجودیتش توی کوییدیچ که با شناسه قبلی داشت، به شناسه جدیدش منتقل میشد. الان هم همین طوره؟
جهت خالی نبودن عریضه بود

بله اگه الانم کسی تغییر شناسه بده موجودیش به شناسه جدیدش منتقل میشه.

به زودی اطلاعیه های بعدی کوییدیچ زده میشه.فعلا که امتحاناته!

بدرود!

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ایشون اشتباه لپی کردن. حداقل 3، حداکثر 7!

قبلا اگه کسی تغییر شخصیت میداد، همه ی موجودیتش توی کوییدیچ که با شناسه قبلی داشت، به شناسه جدیدش منتقل میشد. الان هم همین طوره؟

جهت خالی نبودن عریضه بود

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
حداکثر 3 نفر و حداقل 7 نفر !

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول اینکه خوب پس دیگه درباره برگزاری سه تا کوییدیچ (جام،لیگ و ترم هاگوارتز) مشکلی نداریم.

لیگ هم مثله بقیه لیگ هاس دیگه،هر نفر پست هم تیمی خودشو ادامه میده،حالا شاید اندکی تغییر دادیم.تعداد بازیکنان هم فکر کنم خوب باشه.حداقل 3 نفر و حداکثر 7 نفر !

نقل قول:
لزومی نداره همون اول مشخص بشه کیان، مهم اینه که اون افرادو کاپیتان انتخاب میکنه و اعضای اون تیم میدونن کیا انتخاب شدن، دیگه نیازی به اعلام همگانی نیس تا بقیه تیما هم اعضای منتخبو بدونن. شاید براساس هر سوژه ای کاپیتان بخواد نفرات مشخصو بفرسته. پس وقتی سوژه داده شد هرکس کاپیتان گفت میپره میاد میپسته. بدون اعلام قبلی. البته اینم بستگی به نظر شما داره. کاپیتان میتونه خودشم انتخاب کنه.

به نظر هم لزومی نداره از اول مشخص بشه کیا هستن،اینطوری هیجانش هم بالاتر میره از نظر من.بعد هم به نظر من حق کاپیتان هست که بتونه خودشو هم انتخاب کنه پس میتونه انتخاب کنه دیگه.

نقل قول:
پیشنهادی که در مورد جام دادین جالب و جدیده. همون مدلی که خودتون مد نظر دارین رو انجام بدین.

پس جام هم همینطوری که گفته شد برگزار میشه.البته اگه اعضای دیگه نظراتی داشته باشن استقبال میشه.اینم از جام!

نقل قول:
1- یعنی کاپیتان هارو شما مشخص میکنین و بعد کاپیتان ها اعضاشون رو؟

فعلا که دیگه مدل من کوییدیچ صورت نمیگیره طبق تصمیمات گرفته شده اما اگه مدل من بود،بله من کاپیتان هارو مشخص میکنم.

باتشکر فراوان از لینی عزیز و تمامی کسانی که میخوان نظر بدن و بحث و گفتگو کنند

ویرایش شده توسط ویکتـور کـرام در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۹ ۱۵:۱۸:۵۵
ویرایش شده توسط ویکتـور کـرام در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۹ ۱۵:۲۱:۰۳
ویرایش شده توسط ویکتـور کـرام در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۳۱ ۱۵:۰۰:۴۸

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اگه شما مشکلی نداشته باشی ما نیز نداریم!

*- منظور از لیگ به صورت عادی برگزار میشه یعنی مث بقیه وقتا؟ هرنفر پست هم تیمی خودشو ادامه میده؟

تعداد بازیکنا چون کوییدیچه حداکثر باید هفت نفر باشه دیگه. حداقلش دیگه بستگی به شما داره، میتونه مث قبل 3 یا چهار باشه یا هرچیز جدیدی که شما میگین.

لزومی نداره همون اول مشخص بشه کیان، مهم اینه که اون افرادو کاپیتان انتخاب میکنه و اعضای اون تیم میدونن کیا انتخاب شدن، دیگه نیازی به اعلام همگانی نیس تا بقیه تیما هم اعضای منتخبو بدونن. شاید براساس هر سوژه ای کاپیتان بخواد نفرات مشخصو بفرسته. پس وقتی سوژه داده شد هرکس کاپیتان گفت میپره میاد میپسته. بدون اعلام قبلی. البته اینم بستگی به نظر شما داره. کاپیتان میتونه خودشم انتخاب کنه.

پیشنهادی که در مورد جام دادین جالب و جدیده. همون مدلی که خودتون مد نظر دارین رو انجام بدین.

1- یعنی کاپیتان هارو شما مشخص میکنین و بعد کاپیتان ها اعضاشون رو؟

بابت جواب های کامل شما و دقت فراوانتون به نظرات ملت بسی فراوان زیاد سپاس گذارم! با اینکه وظیفه تون نی از ما در حد این قدر وسیع نظرخواهی کنین ولی بازم میکنین. تنکس!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
لینی جان البته من مشکلی با سه تا کوییدیچ ندارم اما فکر میکنم شلوغ میشه اما در کل باهاش مشکلی نیس.

در مورد نظر شما باید بگم که پس لیگ به صورت عادی برگزار میشه،دقیقا عین فوتبال و مثلا بین 2 تا تیم مسابقات گذاشته میشه و برنده 3 امتیاز میگیره و اینا.تعداد بازیکن های هر تیم در لیگی که شما میگین چقدره ؟

در مورد جام هم نباید خیلی پیچیده اش کرد اما مثلا از کاپیتان های 4 تا تیم اول لیگ میخوایم که 3 تا یا هرچند تا از بازیکنانشون رو برای لیگ به ما معرفی کنن و بعد بین بازیکنان تیم ها مسابقه میزاریم،هااا؟

در لیگ که چگونگی مسابقاتش مشخص شد اما جام چطوری باشه ؟ در جام بهتر نیست بازیکنان تیم ها همشون یک سوژه رو ادامه بدن ؟

در مورد سوالای شما :
1- اگه در نهایت مشخص شد که مدل من باشه دسته بندی رو کاپیتان های مشخص شده از بین افراد انجام میدن چگونگیش هم داستان داره فعلا بگذریم

2- هنوز که معلوم نیست مدل من باشه که اما اگه خدای نکرده() مدل من شد همه ی تیم ها یک سوژه رو ادامه میدن.

فعلا که هیچی معلوم نیس!

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱۳:۳۲ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هممم من به مشکلی که اشاره کردین یعنی وجود هم جام و لیگ و هم کوییدیچ هاگ فکر نکرده بودم و کاملا حق با شماس. سه تا کوییدیچ؟

شما هرجور بخواین میتونین این لیگ و جام رو تفاوت توش ایجاد کنین اما چون توضیح خواستین میگم. چیزی که من پیشنهاد دادم دقیقا همون کاریه که مرلین کرد.

تیم هایی که توی جام شرکت میکنن با تیم های لیگ فرقی ندارن و در واقع همون تیمان که تو هردوش شرکت میکنن. مثل مسابقات فوتبال که تیم ها علاوه بر لیگ کشور تو جام حذفی کشور هم شرکت میکنن و همون اعضان و همون تیم ها.

زمان مرلین، لیگش مثل بقیه ی لیگ ها بود و همه ی اعضا میتونستن توش شرکت کنن اما توی جام فقط چند نفر گزیده شده از تیم شرکت میکردن. درست یادم نیست چند نفر بود اما فک کنم دو یا سه نفر و تو یه مرحله هم فقط یه نفر از تیم بودن که به نمایندگی از تیمشون شرکت میکردن و انتخاب این اعضا با کاپیتان بود. یادم نمیاد مسابقات جام چه شکلی بود و کلا متفاوت بود از لیگ.

البته جام اون موقع اون قدر جدی گرفته نشد توسط تیم ها و زمان برگزاریش هم کوتاه و با فاصله بود و مسلما کوتاه تر از لیگ بود. لیگ هر هفته برگزار میشد اما جام مثلا هر دو هفته. چون کوتاه تره!

حالا میشه هر تغییری توش داد مثل اینکه تیما از اول مشخص کنن فقط این جام رو میخوان یا فقط لیگ رو یا هر دو باهم.

سوالا» در نهایت اگه قرار شد فقط یه لیگ باشه و لیگ هم مدلی باشه که شما گفتی، تیم های 3 الی چهار نفره رو خود اعضا انتخاب میکنن یا شما دسته بندی میکنی؟

2- همه ی تیما دسته جمعی با هم یه سوژه رو ادامه میدن، یا دو تا دوتا با هم یه سوژه رو ادامه میدن؟ یعنی تیم x و y براشون یه سوژه داده میشه و هردو اونو ادامه میدن یا همه ی تیم های X و Y و Z و ... یه سوژه رو؟

جاست دیس

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مهلت ثبت نام در کوییدیچ تا 7 تیر تمدید شد.اما میریم سراغ نظر ها.درباره سیریوس عزیز باید بگم که این نظر شما شاید استقبال نشه،البته ممکن هم هست نظر من استقبال نشه اما من زیاد موافق تقلید از ناظران قبلی کوییدیچ نیستم.در کل روی نظر شما فکر میکنم.

درباره لینی عزیز هم باید بگم که مهلت ثبت نام که تا هفتم تیر تمدید شد و توی پایگاه اطلاع رسانی هم پستم رو ویرایش کردم.

در مورده اینکه میگی هم مسابقاتی به صورت لیگ داشته باشیم و هم به صورت جام میتونه خیلی جالب باشه اما چند مشکل وجود داره مثلا وجود مسابقات کوییدیچ در این ترم هاگوارتز که فکر کنم دیگه خیلی شلوغ بشه و یا اینکه تیم هایی که در جام شرکت میکنن در لیگ هم هستن یا نه ؟ تعداد بازیکن یک تیم در لیگ نباید با تعداد بازیکن های یک تیم در جام تفاوتی داشته باشند و این جور چیزا.

اگه میشه یکمی بیشتر توضیحش بدین چون برای من که این ایده خیلی جالبیه.ادامه بدید!

»»» ارزشـی گولاخ «««

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من نظرات شخصی خودمو میدم، دیه تصمیم گیری با شماس.

اینجا یه چیز وجود داره و اونم اینه که شما داری میگی تیمای 3 الی 4 نفره. درسته که حتی در لیگ های پیش هم حداقل تشکیل تیم 3 یا نمیدونم شایدم 4 نفر بود اما تا هفت نفر که اصل یه تیم کوییدیچه مجاز بود و الان نمیتونیم تیم 7 نفره تشکیل بدیم. البته میدونم که شاید به خاطر استقبال کم باشه این ایده اما چون میگی تابستون لیگ شروع میشه پس به نظرت بهتر نیست مهلت ثبت نام رو تا هفته ی اول تابستون یا هر وقت خودت خواستی تمدید کنی؟ مسلما بر جمعیت جادوگران تو تابستون افزوده میشه حالا زیاد یا کمشو نمیدونم.

الان ممکنه خیلی از اعضا باشن که قصد شرکت تو کوییدیچ رو داشته باشن اما چون در این موقع تو سایت نیستن و میخوان تابستون فعالیت کنن الان از این اطلاعیه ی کوییدیچ خبر ندارن و در نتیجه نمیدونن باید بیان اعلام آمادگی کنن. تمدید کنی بهتر نیس؟

در مورد نوع لیگ، با نظر سیریوس موافقم اما ایده ی جدیدی که ویکتور داده هم جالب به نظر میرسه!

هر کدوم از این دو مورد میتونه تو این زمان از جادوگران مشکلات خودشو داشته باشه.

مثلا یکی از مشکلات لیگی که خود شما گفتی اینه که اگه فرص کنیم حداقلش، سه تا گروه 4 نفره تشکیل میشه یعنی 12 تا و ملت بخوان یه سوژه ی کوییدیچ رو دنبال کنن تا چه حد میتونن سوژه رو کش بدن؟ البته من سوژه های شمارو نمیدونم و ممکنه واقعا بشه این کارو کرد اما اون چیزی که من تصور میکنم اینه که سوژه های کوییدیچ اون قدر کشش ندارن که تا 12 پست ادامه پیدا کنه. لیگ های قبلی بعضی از تیم ها با اون نوع لیگ قبلی، به زور هفت تارو میزدن!

اما نوع دوم که سیریوس گفت هم مشکلات خودشو داره که میشه به این اشاره کرد که اگه تعداد کسایی که شرکت میکنن کم باشه از جذابیت لیگ کم میشه. یعنی حال اون کوییدیچ به تشکیل حداقل 5 تیمه. حالا 7 نفر یا کمترش فرق نداره.

من پیشنهاد میکنم اگه استقبال زیاد بود و تعداد زیادی ثبت نام کرن، مثل زمانی که مرلین ناظر کوییدیچ بود، دو نوع لیگ برگزار کنی. یکی جام حذفی که همون تیما نوع کوییدیچی که خودت گفتی رو انجام بدن (یعنی یه سوژه داده بشه و همه تیما همونو ادامه بدن) و در نهایت یک قهرمان بده بیرون و یکی هم لیگ معمولی که همیشه اجرا میشده (هر تیم سوژه ی خودشو دنبال کنه) و بازم یه قهرمان داشته باشه و کاملا این دو لیگ مجزا باشن. البته اینا در صورتی قابل انجامن که استقبال زیاد شه.

دیگه هرچی نظر شما باشه ما نیز قبول داریم! و در نهایت سوالاتی که داشتم موند که بعد از جواب میگم تا سر شما درد نگیره.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲۹ ۱۲:۲۱:۵۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.