هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دسته اوباش هاگزمید!
پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام
از اونجایی که آلبوس سوروس پاتر هنوز رسما تاج گذاری نکرده من به عنوان مسئول سایق اوباش ماموریت اول رو اعلام می کنم !
لازم به ذکره که کاملا با آلبوس هماهنگ شده و پست اول ماموریت رو هم خوده آلبوس می زنه !

ماموریت 1 به سه قسمت تقسیم میشه :

شماره : 1-1

مکان ماموریت : ماجراهای مرموز مدرسه هاگوارتس
سوژه : آلبوس سوروس پاتر که به شکلی از گذشته اوباش اطلاع پیدا کرده تصمیم میگیره دوباره اوباش رو تشکیل بده و به این منظور شروع به جمع آوری مخفیانه اعضاش می کنه ! در این بین ایگور کارکاروف مدیر مدرسه می فهمه اونها رو توبیخ می کنه اما وقتی در دفترش دارن براش توضیح میدن کم کم علاقه مند میشه و خودش عضو اوباش میشه اما میگه که فعالیت اوباش تو هاگوارتس خطرناکه پس اوباش تصمیم می گیرن مقرشون رو منتقل کنند.
پست اول توسط آلبوس و پست آخر توسط من زده میشه

شماره : 2-1

مکان ماموریت : شیون آوارگان
سوژه : اوباش تصمیم می گیرن به شیون آوارگان برن ! پست ها باید با فضاسازی ها و صحنه پردازی و دیالوگ نویسی عالی پیش بره ! اوباش به هاگزمید میرن و دنبال جایی خلوت و دور از دسترس می گردن و شیون آوارگان رو پیدا می کنن.
در اونجا جمع میشن و ابتدا تصمیم می گیرن مقرشون رو به اونجا منتقل کنند اما یکی از اعضای قدیمی میگه که مقر قدیمی اوباش هم هست و اوباش به اونجا میرن که کمی دورتر از هاگزمیده و وارد مکانی مخفی ولی اشرافی میشن .

شماره : 3-1

مکان ماموریت :مقر اوباش
سوژه : اوباش وارد مقر قدیمی اوباش میشن و پیوز رو می بینن که تنها نشسته و داره با افسردگی آلبوم های قدیمی رو ورق میزنه و عکس اوباش رو میبینه !
آلبوس میاد و میفهمه که پیوز همه کاره اوباش بوده و حالا اوباش پراکنده شدن و اون تنها شده و آلبوس به پیوز میگه که اون دوباره اوباش رو تشکیل داده و آورده اینجا پیوز هم خوشحال میشه به آلبوس آفرین میگه.
فرداش جشنی گرفته میشه و در اون جشن پیوز گردنبند طلایی اوباش رو طی مراسمی به آلبوس میده و اون رو به عنوان رئیس جدید انتخاب میکنه و خودش با گریه کناره میگیره و میدون رو به جوونا میده !

لازم به ذکره که پست اول تمام ماموریت ها رو آلبوس و پست آخرشون رو من می زنم !

مهلت ماموریت ها (هرسه) تا ساعت 9 صبح پنجشنبه 1 فروردین ، قبل از سال تحویل ، هست و باید سرعتی و حرفه ای انجام بشه !

متشکرم
معاون سابق اوباش
پیشکسوت اوباش
روح مزاحم : پیوز

پ.ن : هر سوال بود تو همین تاپیک بپرسید و فقط به جواب های من (پیوز) و آلبوس سوروس پاتر اعتماد کنید. هیچ شخص دیگه ای در مورد این ماموریت حقی نداره حتی معاون تام الاختیار !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
آرم چند تن از اعضای اوباش:

نیکلاس فلامل

پیتر پتی گرو

توبیاس اسنیپ

هووووم...کلا یادم رفت تو عضو اوباشی توبی! باب ملت این توبی هم هستش. یادم رفت اسمش رو بزنم.

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۰ ۱۶:۲۹:۵۷

پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۶

توبیاس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۴ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۵۳ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
از بن‌بست اسپینر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
سلام

هوووووم، ما آرم قدیم داریم، ولی آرم جدید.....

اوهوم

ویرایش شده توسط توبیاس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۰ ۱۸:۵۶:۳۵

[img align=left]http://snape.persiangig.com/other/1903271_5924129.

پیام زده شده در: ۲:۵۸ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اینم تاریخچه ای از اوباش هاگزمید که به لطف دوست عزیزم پیوز در تاپیک قرار داده شد! مطلب خیلی جالبی بود. شما با خواندن اون به گذشته ی گروهمون پی بردید. فعالیت هایی که داشتند، ماموریت هایی که انجام دادند، نقاط ضعف و قوت و مهم تر از همه قوانین سابق اوباش!
ما می تونیم از این اطلاعات برای پیشرفت اوباش فعلی استفاده کنیم. می تونیم اشتباهاتی رو که درگذشته باعت فرو پاشیدن اوباش شده پیدا کنیم و نزاریم تکرار بشه. اوباش حال مثل سابق دارای دو هدفه: فعال سازی تاپیک ها در اولویت اول قرار داره و پرورش اعضای تازه وارد در اولویت دوم. اعضای تازه وارد زیادی عضو گروه شدن که اوباش می تونه برای پیشرفت اون ها بهشون کمک کنه. فعال سازی تاپیک های خاک خورده هم که در راس قرار داره!

ممنون از پیوز به خاطر تهیه ی تاریخچه ی اوباش! خیلی مفید بود!

به روبیوس هاگرید و کینگزلی شکلبوت:

پستاتون سوژه ی جالبی نداشت. قسمت عمده ی داستان یعنی استفاده از وسایل زونکو در هاگوارتز و اتفاقات جالبی که بوجود میاد رو ننوشته بودید. سعی کنید پست های خوبی بنویسید. فضاسازی هاتون عالی باشه. استفاده ی مناسب و به جا از شکلک می تونه خیلی موثر باشه و به زیبایی داستانتون کمک کنه.
جفتتون یک بار دیگه می تونید برای عضویت اقدام کنید. پس اگر هنوز هم می خواید عضو اوباش بشید سعی کنید بهترین پستی رو که می تونید بنویسید چون بیشتر از الان سختگیری می کنم!

پیام زده شده در: ۰:۵۴ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۶

كينگزلي شكلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۲۸ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از در به درم تو كوچه ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
نام:kingsly
نام خانوادگي:shacklebolt
عضو دسته ی اوباش سابق بودید؟ :خير
نک پستتون در فروشگاه زونکو:http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=187221#forumpost187221

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
تاریخچه اوباش هاگزمید

اوباش هاگزمید با نام دسته اوباش بورگین و رفقا و با هدف فعال سازی تاپیک ها در وحله اول و پرورش اعضای تازه وارد در وحله دوم شروع به کار کرد.
قوانین این گروه در ابتدا به شرح زیر بود :
1- همه اعضا موظفند آرم خودشون رو در امضاشون بگذارند و یا بجای اون ذکر کنند که : " عضو اوباش هاگزمید "
اگر کسی این مورد رو رعایت نکنه 20 امتیاز منفی می گیره و در صورتی که تصحیح نکنه هر دو ماموریت یک امتیاز منفی 10 دیگه می گیره !!!
2- همه افراد موظفند در ماموریت ها شرکت کنند و امتیاز بگیرند. اگر کسی عذر موجهی داره باید توی تاپیک اعلام کنه تا ما ازش امتیاز کم نکنیم .
3- شرکت نکردن در ماموریت ها پنج امتیاز منفی به دنبال داره !
4 - در هر ماموریت کسی که بیشترین امتیاز رو میاره پنج امتیاز بهش اضافه میشه !
5 - هر کس در هر ماموریت باید 1 رول بنویسه و حداکثر رولی هم که اجازه داره بنویسه 4 رول در یک ماموریت هست !
6- در ماموریت هایی که تقسیم وظایف انجام میشه هر کس فقط باید وظیفه خودش رو انجام بده و نمی تونه در ماموریت دیگران شرکت کنه !
7- اعضایی که امتیازشون به منفی 40 برسه از دسته اخراج میشن که البته فکر نمی کنم کسی به همچین امتبازی برسه !!
در اولین ماموریت اوباش متوجه میشن که لودو بگمن صاحب جدید کافه سه دسته جارو باجشون رو نداده. اونها به کافه میرن و با مرگخواران و آبی پوشان مواجه میشن که اونها هم از لودو طلبکارند. همان موقع هافلپافی های اصیل از راه میرسند و از لودو همایت می کنند.
اوباش علیرضا(گورکن لودو) رو گروگان می گیرند و هافلپافی های اصیل هم ریموس لوپین یکی از بهترین اعضای اوباش رو. اوباش از کافه فرار می کنند و به وسیله اتوبوس شوالیه خوشون رو به مقر شون تو هاگزمید می رسونند.
فردای آن روز اوباش میرن به کافه پاتیل درزدار و تصمیم می گیرند که با یک مدال طلسم که افراد رو ظاهر می کنه ریموس رو ظاهر کنند. اما همون وقتی که تازه دارن کمی استراحت می کنند هافلپافی های اصیل سر می رسند. اوباش بدون اینکه دیده بشند فرار می کنند و میرن کوچه دیاگون و مستقیم میرن مغازه لوازم جادوی سیاه هوکی !
در اونجا با هوکی کمی در گیر میشن و وقتی جای اون طلسم رو می پرسند هوکی میگه که قول شرف داده و باید پاش وایسه ، پس فقط راهنمایی می کنه که اون مدال در یک جای سرده ! اوباش مغازه رو می گردند و یک زیر زمین بسیار سرد پیدا می کنند و میرن و مدال رو از اونجا در میارن !
ولی فقط نصف مدال اونجاست. هوکی میگه که نصف دیگرش در شیون آوارگانه و تا حالا کسی نتونسته اون رو پیدا کنه !
اوباش میرن به شیون آوارگان و مدال رو پیدا می کنند و ریموس رو نجات میدن. سپس میرن به پاتیل درزدار و تام میگه که هافلپافی های اصیل رفتند به کافه تفریحات سیاه تا با یکی از دوستان ماندانگاس فلچر سعی کنند که ریموس رو پس بگیرند. اوباش میرن به کافه تفریحات سیاه و پول های زیادی رو با اون گورکن معاوضه می کنند و سر انجام باز می گردند به مرکز ...
اوباش بورگین و رفقا بعد از این ماموریت نام گروهشون رو به دسته اوباش هاگزمید تغییر دادن و ماموریت دوم رو در حالی اجرا کردن که پایه های گروه به علت مدیریت ضعیف و غیبت همیشگی بورگین یا آراگوگ سست شده بود و گروه تماما روی دستان معاون یعنی پیوز می گشت.
در ماموریت دوم اوباش سه بار در پیام امروز تبلیغ فیلمشون رو می کنند . چند روز بعد سه نفر از اوباش وارد مغازه ویزلی ها می شوند و صاحب مغازه رو مجبور می کنند تا پوستر فیلم را در مغازه بچسبانند. سر انجام اوباش ویزلی ها رو مجبور به این کار می کنند و پوستر را در مغازه می چسبانند.
فردای آن روز اوباش ساخت فیلم را در مقر اوباش آغاز می کنند و پس از چندی تریلر فیلم در جادوگر تی وی به نمایش در می آید.
سرانجام فیلم «نبردنابرابر» اثر کمپانی اوباش در هالی ویزارد به نمایش در آمد.

سرانجام پس از این ماموریت با استعفای معاون گروه (پیوز) گروه کاملا از هم پاشید و اعضا پراکنده شدند.
به همت آلبوس سوروس پاتر هم اکنون اوباش هاگزمید دوباره گرد هم آمده اند تا تاریخ را دگرگون کنند.
امیدوارم این گروه با همان دو هدف شیرین اولیه و اصلی یعنی فعال سازی تاپیک ها در وحله اول و پرورش اعضای تازه وارد در وحله دوم به فعالیتش ادامه بده !

با تشکر
پیشکسوت و معاون اسبق اوباش
روح مزاحم : پیوز

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۹ ۲۳:۵۶:۳۱

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
نام : Rubeus
نام خانوادگی : hagrid
عضو دسته ی اوباش سابق بودید؟ :خير!!!
لینک پستتون در فروشگاه زونکو http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=187221#forumpost187221

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نقل قول:
با تشکر ویژه از مرلین مک کینن، عضو افتخاری اوباش به خاطر کمک بزرگی که به من در تهیه ی آرم ها کرد.
مرلین ؟ بوقی تو لیست قبلی که من خودمو کشتم 90% این اسامی رو گذاشتم می گفتی ناظر بهت می داد .

این آرم رو هم که من درست کردم چرا بوق می زنی ؟ همه کارش با من بوده اومده می گه من درست کردم

این زیر رو ببینین :

اینم لینک!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۹ یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
لیست اعضای اوباش:

آلبوس سوروس پاتر (سردسته ی اوباش )
بارتی کراوچ (معاون بوقی الختیار اوباش )
جیمز هری پاتر
ایگور کارکاروف
آمیکوس کرو
مورفین گانت
هوگو ویزلی
هانا آبوت
آقای الیواندر
نیکلاس فلامل
پیتر پتی گرو

آرم اعضای اوباش:

با توجه به اینکه آرم های قبلی خز شده بود و برای ایجاد تنوع و نوگرایی آرم های جدیدی برای اعضا درست شده. ببینید حالش رو ببرید!

بارتی کراوچ

جیمز هری پاتر

ایگور کارکاروف

آمیکوس کرو

مورفین گانت

هوگو ویزلی

هانا آبوت

آقای الیواندر

آرم نیکلاس و پیتر رو هم به زودی میزارم.

با تشکر ویژه از مرلین مک کینن، عضو افتخاری اوباش به خاطر کمک بزرگی که به من در تهیه ی آرم ها کرد.

پ.ن:
نقل قول:
طبق صحبتی که با آلبوس سورس پاتر شد به احتمال 99% اولین مأموریت به خاطر اعضا از فردا با سوژه ی جالبی آغاز می شود .

بوقی من کی گفتم فردا؟ گفتم فردا روز آخر هاگوارتز و کوییدیچه! پس فردا شروع می کنیم. گیج میزنیاااااااا.

در ضمن کل روز داشتم آرم های شما رو درست می کردم. مردم خستگی. بزارید سردسته یک استراحتی هم بکنه.می میرم میفتم رو دستتون. اونوقت کدومتون جواب بابام رو میده؟ دوست دارید بلاک بشید؟!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۹ ۱:۴۹:۰۸

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نیکلاس فلامل:

سوژه جالبی داشتی. خیلی حال کردم. فضاسازیت هم عالی بود و میشه گفت پستت هیچ مشکلی نداشت! فقط بوقی چرا علامت سوال ها رو برعکس گذاشتی؟
تایید شد!

پیتر پتی گرو:

پستت رو توی چند ثانیه نوشتی؟
هوووم...سوژه خوبی داشتی ولی اشتباهات نگارشی و املایی بوقید تو پستت! ولی چون آخرش به همه نشون دادی که دزدی کار بدیه تاییدت من کنم...صبر کن ببینم! تو که بعدش گفتی لذت بخشه! بد آموزی؟!
تایید شد!

نیکلاس و پیتر عزیز به گروه خفنز اوباش خوش آمدید. امیدوارم نشون بدید که یک اوباش واقعی هستید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.