هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تغير شكل
پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

مده آ مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۹ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۳۲ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸
از چاله افتادم تو چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 99
آفلاین
1_ تشاب چيست و مخفف چه كلمه ايست ؟
مخفف تغییر شکل اشیای بی جان. اجسام بی جان رو میشه به هم یا به یک چیز جاندار تغییر شکل داد.

2 _ در حالت تشاب بايد تمركز بيشتر باشد يا تشسا ؟
در تشسا.(تغییر شکل ساده انسان)

3 _ تشج چيست و مخفف چه كلمه ايست ؟
مخفف تغییر شکل جانوران.

4 _ آيا در تشج جانداران به انسان ها تبديل مي شوند ؟
نه. چون انسام موجودی برتر از حیوانه و برای تغییر شکل باید خصوصیات باطنی جانور هم به انسان تغییر پیدا کنه که چنین چیزی ممکن نیست.

5 _ آيا تشسا تغيير شكل كل اعضاي انسان است ؟
نه. برای اعضای ساده(تغییر شکل ساده) مثل مو، ابرو، بینی، ناخم و ....

6 _ آيا تشسا را مي توان در مورد جانور نما ها استفاده كرد ؟
ا....نی دونم....

7 _ آيا تشسا جزو تغيير شكل هاي آسان است ؟ { منظور از سختي تفكر است }بله. چون مربوط به اعضای جاندار میشه که به تمرکز و تسلط کامل احتیاج داره.

8 _ تمركز در تشسا بايد بيشتر باشد يا تشج ؟
در تشسا.

9 _ آيا تشاب جزو تغيير شكل هاي پيچيده است ؟
مسلما هر چی شی ای که قراره تغییر کنه پیچیده تر باشه تغییر شکل سختتره. اما در مقایشه با تشسا و تغییر شکلهای دیگه، تشاب پیچیدگی کمتری داره و آسونتره.

10 _ آيا مي شود تشاب را در مورد انسان استفاده كرد ؟
نه. اما برای انسانهای مرده میشه استفاده کرد چون اونا دیگه جاندار نیستند.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
ج1)نشاب مخفف تغییر شکل اشیائ بی جان است که در آن اشیائ بیجان را به شکل دیگری تبدیل میکنیم.
ج2)صد در صد برای تشسا که تغییر شکل ساده انسان هست باید تمرکز بیشتری داشته باشیم چرا که یک اشتباه خسارات جبران ناپذیر به بار میاورد.
ج3)تشج مخفف ت=تغییر.ش=شکل.ج=جانوران است که روی هم میشود تغییر شکل جانوران.
ج4)مسلم است که خیر.چرا که ممکن است انسان بتواند به جانور که از لحاظ ساختمان بدن ساده تر است تبدیل شود ولی جانور نمیتواند به موجودی پیشرفته تر تبدیل شود.
ج5)خیر.همانطور که از اسمش معلوم است(تغییر شکل ساده انسان)تنها برای تغییر اجزای صورت مانند رنگ ابرو رنگ مو یا مدل مو و...به کار میرود.
ج6)خیر.زیرا درست است که آن موجود در باطن هم انسان است و برخی خصوصیات انسان را دارد ولی از لحاظ خلق و خو و ذهنیت و بسیاری چیزهای دیگر تغییر کرده است.
ج7)بله.درست است که این تغییر شکل آسان نام دارد ولی به هر حال تغییر شکل موجودات جاندار(حتی اجزای بی جان آنها مانند مو و ناخن و ...)نیاز به تمرکز زیادی دارد.
ج8)شاید در وحله اول تغییر شکل انسان ساده تر باشد ولی فراموش نکنید که گفته شده تغییر شکل سادهانسان.در تغییر شکل ساده فقط قسمت های بیجان بدن تغییر میکنند ولی در تشج(تغییر شکل جانوران)تمام اعضا از قبیل فرم هیکل.قلب.دست.پا و... تغییر میکنند.پس شکی نیست که تشج نیازمند تمرکز بیشتری است.
ج9)بستگی به شئ تغییر یافته دارد.بهتر است با یک مثال توضیح دهم:فرض کنید شما میخواهید یک تخت خواب را به یک ورق مجله تبدیل کنید.بی شک شما کار سختی در پیش خواهید داشت چرا که باید حجم آن را به میزان زیادی تغییر دهید.ولی تصور کنید شما میخواهید یک ورق مجله را به یک ورق از کتب درسی تبدیل کنید که کار سختی نیست.ولی به طور کلی تشاب نمیتواند از نظر سختی هم رده تشج و تشسا قرار بگیرد.
ج10)خیر.هرگز.تشاب مخفف تغییر شکلاشیاء بیجاناست ولی انسان(حتی قسمت هایی که بیجان تصور میشود هم به هر حال عضوی از انسان هستندو)در هر حالت جاندار است.
دلمون برای همه تنگ میشه!دلمون برای پروفسور عالی ای مثل شما تنگ میشه!ولی چه میشه کرد!دلمون واسه اون همه نمرات درخشان تنگ میشه!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
1 _ تشاب چيست و مخفف چه كلمه ايست ؟
تشاب يكى از مراحل ابتدايى تغييرشكل است كه مخفف اين ميباشد: "تغيير شكل اشياء بى جان"

براى هر جادويى نياز به تمركز است و هر چه اين تمركز بيشتر باشد در مراحل اوليه جواب بهترى نصيب آدم ميشود. اما اين مشخص است كه در تشسا بايد تمركز بيشترى داشت.

مخفف كلمه تغيير شكل جانداران (يا جانوران) است كه براى تغيير شكل حيوانات به كار ميرود.

خير، علم جادو تاكنون ثابت كرده است كه انسانها ميتوانند به حيوانات تبديل شوند، اما به دليل ساختار فوق العاده پيچيده انسانها، بخصوص قسمت مغز و عقلشان، تبديل يك جانور به انسان هنوز كشف نشده است و البته اين "تشج" نيز همانطور كه گفتيد براى اين كار استفاده نخواهد شد.

تشسا: تغيير شكل ساده انسان،
از اين مخفف بر مى آيد كه منظور تغيير شكل برخى اعضا را ميتوانيم داشته باشيم.
البته اين را بگويم ما ميتوانيم تك تك اعضايمان را تغيير بدهيم اما هيچ كس تاكنون نتوانسته است با اين روش خود را به صورت كامل تغييرشكل دهد.

6 _ آيا تشسا ا مي توان در مورد جانور نما ها استفاده كرد ؟
جانورنماهايى مثل گرگ نماها و خوناشام ها را با افسونهاى بسيار پيشرفته تر در محدوده "تشسا" ميتوان تغيير شكل داد. اما احتمالا اثرش موقت است.

7 _ آيا تشسا جزو تغيير شكل هاي آسان است ؟ { منظور از سختي تفكر است }
اساسا تغييرشكل اجسام بى جان براى خودش نياز به تمركز و قدرت بالا دارد چه برسد به تغيير شكل اعضاى زنده انسان! البته بعضى قسمتها مثل مو، ناخن و موارد مشابه نسبتا آسان هستند

اين سوال سختى است! اما جوابش ساده است!!
تغيير شكل قسمتى از بدن انسان ها نياز به تمركز بسيار بيشترى دارد، زيرا يك اشتباه كوچك ممكن است نتيجه اى جبران ناپذير داشته باشد. اما درباره جانوران موضوع از حساسيت كمترى برخوردار است.

در برخى موارد بله، همه چيز به پيچيدگى آن شى بستگى دارد.
به طور مثال يك دستگاه كاملا ديجيتالى ماگلى براى اينكه به دستگيره در تبديل شود پيچيدگى هاى بيشترى حتى نسبت به تغيير شكل يك حيوان به يك حيوان ديگر دارد!
اما به طور كلى در دسته تغيير شكل هاى پيچيده قرار نميگيرد.

فكر نكنم! مگر قسمتهاى بى جان انسان. مثل سلولهاى مرده پوست، نوك موها، ناخن ها..

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
تشاب در واقع يكى از مراحل ابتدايى تغييرشكل است كه مخفف اين ميباشد: "تغيير شكل اشياء بى جان"

قبول كنيد كه براى هر جادويى نياز به تمركز است و هر چه اين تمركز بيشتر باشد در مراحل اوليه جواب بهترى نصيب آدم ميشود. اما اين مشخص است كه در تشسا بايد تمركز بيشترى داشت.

مخفف كلمه تغيير شكل جانداران (يا جانوران) است كه براى تغيير شكل حيوانات به كار ميرود.

خير، علم جادو تاكنون ثابت كرده است كه انسانها ميتوانند به حيوانات تبديل شوند، اما به دليل ساختار فوق العاده پيچيده انسانها، بخصوص قسمت مغز و عقلشان، تبديل يك جانور به انسان هنوز كشف نشده است و البته اين "تشج" نيز همانطور كه گفتيد براى اين كار استفاده نخواهد شد.

تشسا: تغيير شكل ساده انسان،
از اين مخفف بر مى آيد كه منظور تغيير شكل برخى اعضا را ميتوانيم داشته باشيم.
البته اين را بگويم ما ميتوانيم تك تك اعضايمان را تغيير بدهيم اما هيچ كس تاكنون نتوانسته است با اين روش خود را به صورت كامل تغييرشكل دهد.

جانورنماهايى مثل گرگ نماها و خوناشام ها را با افسونهاى بسيار پيشرفته تر در محدوده "تشسا" ميتوان تغيير شكل داد. اما احتمالا اثرش موقت است.

اساسا تغييرشكل اجسام بى جان براى خودش نياز به تمركز و قدرت بالا دارد چه برسد به تغيير شكل اعضاى زنده انسان! البته بعضى قسمتها مثل مو، ناخن و موارد مشابه نسبتا آسان هستند

اين سوال سختى است! اما جوابش ساده است!!
تغيير شكل قسمتى از بدن انسان ها نياز به تمركز بسيار بيشترى دارد، زيرا يك اشتباه كوچك ممكن است نتيجه اى جبران ناپذير داشته باشد. اما درباره جانوران موضوع از حساسيت كمترى برخوردار است.

در برخى موارد بله، همه چيز به پيچيدگى آن شى بستگى دارد.
به طور مثال يك دستگاه كاملا ديجيتالى ماگلى براى اينكه به دستگيره در تبديل شود پيچيدگى هاى بيشترى حتى نسبت به تغيير شكل يك حيوان به يك حيوان ديگر دارد!
اما به طور كلى در دسته تغيير شكل هاى پيچيده قرار نميگيرد.

فكر نكنم! مگر قسمتهاى بى جان انسان. مثل سلولهاى مرده پوست، نوك موها، ناخن ها..

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۹:۱۳ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

پروفسور پي ير برنا كورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
سلام پروفسور

ماهم از تموم شدن ترم ناراحتیم
ولی به امید ترم دیگه زنده‌ایم

1_ تشاب چيست و مخفف چه كلمه ايست ؟
"تشاب" مخفف "تغییر شکل اشیاء بی‌جان" هستش.
یکی از ساده‌ترین و در عین حال جالب‌ترین تغییر شکل‌ها.

2_ در حالت تشاب بايد تمركز بيشتر باشد يا تشسا ؟
"تشسا" تغییر شکل ساده انسان، "تشاب"تغییر شکل اشیاء بی‌جان.
خوب مسلم که برای تغییر شکل انسان، حتی از نوع ساده‌اش باید تمرکز بیشتری داشته باشیم.

3_ تشج چيست و مخفف چه كلمه ايست ؟
"تشج" مخفف عبارت "تغییر شکل جانداران" اونم از نوع غیر انسانش است.
تغییر شکل هر جانداری غیر از انسان رو می‌گن تشج.

4_ آيا در تشج جانداران به انسان ها تبديل مي شوند ؟
فکر نمی‌کنم.
نه

خیر، فقط تغییر شکل بعضی از اعضای بدن است.
مانند: گوش‌ها، بینی، ابروها و ...

6 _ آيا تشسا را مي توان در مورد جانور نما ها استفاده كرد ؟
بله
یک جانور نما نیز، یک انسان است.

7_ آيا تشسا جزو تغيير شكل هاي آسان است ؟ { منظور از سختي تفكر است }
هر تغییر شکلی که به انسان مربوط شود سخت و مستلزم تمرکز بالا می‌باشد.
تشسا هم گرچه تغییر شکل ساده انسان است، ولی سخت است.
پس در کل خیر

8_ تمركز در تشسا بايد بيشتر باشد يا تشج ؟
در تشسا

9_ آيا تشاب جزو تغيير شكل هاي پيچيده است ؟
خیر

نه نمی‌شود.

پیام زده شده در: ۲:۴۷ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
سلام پروفسور
من تازه در هاگوارتز ثبت نام کردم. ولی تمام جلسات شما رو خوندم.
اینم جوابا.
در ضمن جواب سوال 6 رو در جلسات درس پیدا نکردم.
----------------------------------------------------------
ساده ترین نوع تغییر شکل است که مخفف: " تغيير شكل اشيا بي جان " است.

مسلما چون تشاب برای تبدیل اشیائه و تشسا تغییر شکل ساده انسان، تشسا تمرکز بیشتری رو می طلبه.

برای تغییر جانداران غیر از انسان بکار می رود و مخفف " تغيير شكل جانداران " است.

خیر.

خیر ؛ فقط بعضی اعضا مثل ابرو، رنگ چشم و ...

نمی دانم.

خیر.

تشسا.

خیر.

خیر.

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
كلاس تغيير شكل ، جلسه ي پنجم دوره درس هايي كه از اول با هم خوانده ايم .
پروفسور در حالي كه از آخرين روز ترم غمگين بود وارد كلاس شد و به بچه ها گفت : سلام ، امروز به دليل اينكه آخرين روز ترمه درسي ندارم كه بدم فقط چند تا سوال از درس هايي كه از اول تدريس شده ميدم . درسته سوال ها زياده ولي همه شون جواباشون يك كلمه بيشتر نيست .
1 _ تشاب چيست و مخفف چه كلمه ايست ؟ ( 3[i][size=medium][color=0000FF]2 _ در حالت تشاب بايد تمركز بيشتر باشد يا تشسا ؟ ( 3 امتياز ) امتياز ) [/color][/size][/i]
3 _ تشج چيست و مخفف چه كلمه ايست ؟ ( 3 امتياز )
_ آيا در تشج جانداران به انسان ها تبديل مي شوند ؟ ( 3 امتياز )
5 _ آيا تشسا تغيير شكل كل اعضاي انسان است ؟ ( 3 امتياز )6 _ آيا تشسا ا مي توان در مورد جانور نما ها استفاده كرد ؟
7 _ آيا تشسا جزو تغيير شكل هاي آسان است ؟ { منظور از سختي تفكر است } (‌ 3 امتياز )
8 _ تمركز در تشسا بايد بيشتر باشد يا تشج ؟ ( 3 امتياز )
9 _ آيا تشاب جزو تغيير شكل هاي پيچيده است ؟ ( 3 امتياز )
________
تموم شد . تا ترم بعد باي . دلم براي همتون تنگ ميشه .

[

پیام زده شده در: ۰:۵۴ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نمايشنامه اي در مورد اينكه در هنگام يك تغيير شكل چگونه اصول آن را رعايت كرده ايد بنويسيد؟

یک روز در کلاس معجون سازی پرفسور اسنیپ حال فرد و من رو بدجوری گرفت و ما هم خیلی عصبانی بودیم به حیاط اومدیم و دیدیم که دراکو و بقیه نوچه هاش دارن در مورد گریفیها چرت و پرت میگن. یهو برق شرارت از چشمهای فرد گذشت و گفت موافقی؟
گفتم با چی؟

فرد گفت : یکم شوخی با اسلی ها بدک نیست حال ادم رو جا می اره.

منم یک نگاه به اون کردم و بی اراده گفتم اره.

گفتم چه طور تازه ترین طلسمهای تغییر شکلو که توسط پرفسور ورانسکی یاد گرفتیم روی اونا ازمایش کنیم . اونم گفت فکر بدی نیست.

اول فرد شروع کرد. چوبدستی رو به طرف مالفوی گرفت و گفت : تبدیلیوس مرغیوس. مالفوی تبدیل به یک مرغ شد که از روی عصبانیت قد قد می کرد.

منم گفتم که بیکار نمونم کرابو که داشت دنبال کسی که این کارو با مالفوی کرده بود جادو کنم ; چوبدستی رو به طرف اون گرفتم و گفتم تبدیلیوس راسو و اون رو تبدیل به راسو کردم و مالفوی هم که از اون ترسیده بود شروع کرد به فرار کردن.

فردم که حوصلش سر رفته بود این بار گویل رو تبدیل کرد به فلامینگو.
ورد و نوع این حرکت چوبدستی : تبدیلیوس فلامینگو. از طرف چپ به راست و مورب.

خلاصه کنم هی ورد باطل کننده رو می گفتیم و دوباره اونها رو به شکل حیوانات مختلف در می اوردیم. فکر میکنم اون روز هر کدوم از اونا حداقل به پنج نوع حیوhن تبدیل شدن و بعد به حالت اصلیشون برگشتن.

ما هم دیدیم که این کار دیگه برامون جذابیت نداره و بچه ها هم دیگه جنبشو ندارن چون از خنده افتاده بودن روی زمین و وضعشون خطرناک شده بود دیگه با اونها کاری نداشتیم.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
نمايشنامه­ای در مورد اينکه در هنگام يک تغييرشکل چگونه اصول آن را رعايت کرده­ايد بنويسيد.

من معمولاً در کنار شرکت در کلاس­هاي هاگوارتز توی کلاس مشنگ­ها هم حاضر ميشم. درس­هاي اونا هم خيلی جالبه به جز يکيشون که فيزيک نام داره؛ هم درسش و هم دبيرش خسته کننده­س .
جلسه­ی اول من از پروفسور ورانسکی پرسيدم چطور ميشه معلم فيزيکو به الاغ تبديل کرد و ايشون وردشو به من گفتن... معلميو فيزيکانيو الاغينو!
تنفر از دبير فيزيکم به حدی بود که من حرف پروفسور مبنی بر اينکه اين مبحث، يعنی تغييرشکل انسان به جاندار به ترم بعد مربوط ميشه رو ناديده گرفتم، دلمو زدم به دريا و تصميم گرفتم هفته­ی بعد اين طلسمو رو دبيرمون اجرا کنم.

پنجشنبه- زنگ آخر- کلاس فيزيک
انگشت سياه و پشمالوی آق رفيع روی اسم­ها بالا و پايين مي­رفت، هميشه عادت داره بچه­هارو جون به لب کنه تا يه نفرو صدا بزنه پا تخته و بچه­ها در اين فاصله .
بالاخره روی يه اسم ثابت موند، نمره­هاي قبليشو نگاه کرد (9، 10، 8،12) و با يه لبخند مليح کله­ی فوکوليشو آورد بالا و گفت:
- اما دابز!
من برخلاف هميشه خيلی آسوده­خاطر و تازه مشتاق از جام بلند شدم و همونطور که چوبدستيمو توی جيبم لمس مي­کردم رفتم يعنی درس جواب بدم.
- خانم دابز، رئوستا چيه؟
زير لب گفتم الان نشونت ميدم رئوستا چيه ( ) و چوبدستيمو کشيدم بيرون؛ وقت زيادی نداشتم و خيلی سريع سعی کردم تمرکز بگيرم، مي­دونستم هنوز مبحثشو نخونديم و نمي­تونم از گفته­هاي پروفسور استفاده کنم اما اشکالی نداشت، همون يه ذره اطلاعات هم واسه يه الاغ کفاف ميداد...
- معلميو فيزيکانيو الاغينو!

آق رفيع در لحظه­ی اول ... اما يهو پلک سمت راستش پريد و به همراه اون سيبيلش و بعد يه پا در هوا از صندلی افتاد پايين! ... تغييرشکل که اين دنگ و فنگ­ها رو نداشت، بايد درجا تبديل به الاغ ميشد! حتماً درجه­ی چوبدستيم درست نبوده يا شايد قانوني داره که بلد نيستم... اما صبرکن، داره يه اتفاق­هايي ميفته... يهو پشت شلوار رفيعی سوراخ شد و يه دم خاکستری ازش زد بيرون، دوتا گوش دراز هم از کله­ش بيرون اومد و توی يه چشم به هم زدن بدنش پشمالو و عينهو الاغ شد؛ فقط فوکول­هاش باقی موندن و هنوز سيبيل داشت .
آق رفيع در حالی که قيافه­ش خيلی هم تغيير نکرده بود ( ) با سم­هاش از زمين بلند شد و شروع کرد به اَر اَر کردن... موفق شده بودم!
حتی موندن يه شب تو آزکابان و بعد از آزادی، زندانی شدن تو اتاق واسه يه هفته ارزش اين موفقيتو داشت.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

مگورینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
از همین نزدیکیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
به نام خدا!
یکی بود یکی نبود ... یک روز که داشتم اندورن جنگل ممنوع قدم می زدم یک خرگوش جادویی را مظطرب(؟) روی زمین یافتم ... بدو گفتم تو را چه شده است؟! گفت: من خرگوشی هستم بی نوا! گرگی بس گرسنه( که بعد ها معلوم شد لوپین بوده) در جستجوی من کوه ها و دشت ها را پشت سر گذاشته و می خواهد مرا بگیرد! گفتم ایرادش چیست؟! مهم تفاهم است! گفت که تو سخت در اشتباهی! مرا یاری کن تا مرلین یاریت کند! من هم بسیار تحت تکثیر(!) قرار گرفتم و چوب جادویم را از جیبم! بیرون کشیدم و بسی تمرکز کردندی و به ابعادش دقت کردم همی و ورد چینجوس را با دقت بسیار به لب آوردندی و آن سنجاب را به یک تکه گوشت سرخ تبدیل کردم! در همان هنگام گرگ گرسنه از راه رسید و آن تکه گوشت آماده را میل نمود! من هم نفهمیدم آخر چه شد واقعا؟!

ویرایش شده توسط مگورین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۱ ۲۳:۳۳:۵۸

؟!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.