هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: انبار وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
- نـــــــــه!
- داری با ما شوخی می‌کنی؟
- امکان نداره!
- این یه شوخی زشته.

لینی که از معرکه دور مونده بود، با دیدن چهره‌های عق‌زده‌ی مرگخوارا که به محض دیدن محتوای بشقاب فرار رو بر قرار ترجیح می‌دادن، پروازکنان جلو میاد. بشقاب پر شده بود از انواع و اقسام حشراتی که البته زنده زنده در هم می‌لولیدن.
- چــی؟ نه! فامیلام. رفقام.

مرگخوارا بدون توجه به ناله و زاری لینی، ملتمسانه به سمت در برمی‌گردن. اما عکس‌العمل در واضح بود. با جدیت در انتظار خالی شدن بشقاب‌ها بود. بنابراین مرگخوارا با درموندگی برمی‌گردن و با لینی‌ای مواجه می‌شن که سعی داشت حشراتو از توی بشقاب نجات بده و تو دل طبیعت رها کنه. اما هرچی آغوش لینی برای گرفتن حشرات بازتر می‌شد، سر خوردن اونا و بازگشتشون به درون بشقاب هم سریع‌تر رخ می‌داد.
مرگخوارا بی‌توجه به تلاش‌های بی‌نتیجه‌ی لینی به دنبال راه چاره می‌گردن.

- می‌گم رودولف... الان که یکم دقیق‌تر نگاه می‌کنم اکثرشون مونثن. مطمئنم خوش‌حال می‌شی خودت ببلعیشون.
- پای منو از این بازیای کثیف بکشین بیرون. عمرا حشره بخورم.
- رودولف ما بهت قول می‌دیم اگه اینارو بخوری یه ویلا پر از ساحره تقدیمت کنیم.
- واقـ ... ـعا؟

ذهن رودولف به سرعت جاده خاکی می‌زنه و سعی می‌کنه همه چیزو به شکل دیگه‌ای که قابل هضم باشه تحلیل کنه. حشرات مونثی که در دل رودولف جای می‌گرفتن و ساحره‌هایی که چشم‌انتظار بازگشت اون در ویلایی کنار ساحل و دارای افق رو به جنگل بودن. رودولف در یک لحظه از خود بیخود می‌شه، دماغشو می‌بنده، چشماشو می‌گیره، با احتیاط حشره‌ای رو برمی‌داره و آروم به دهنش نزدیک می‌کنه...

- نــــه مگه از رو جنازه‌ی من رد بشی!

لینی فریاد زنان حشره رو در میونه‌ی راه می‌قاپه و با فرودی موفق اونو گوشه‌ای رها می‌کنه. حالا لینی که پیکسی‌ای آبی رنگ بود، همچون گوله‌ای آتشین قرمز می‌شه و با عصبانیت و در حالی که فریاد "گــــودا"یی سر می‌داد به سمت درِ پررو اوج می‌گیره.

صدای مهیبی به گوش می‌رسه و لحظه‌ی بعد، مرگخواران با قیافه‌هایی به شکل سر خم کرده و به دری که از وسط شکاف بزرگی برداشته بود زل می‌زنن. اون طرف در، رنگ لینی کم‌کم در حال برگشتن به آبی بود. مرگخوارا بی سر و صدا و بدون توجه به دری که جان به جان آفرین تسلیم کرده بود، با عبور از شکاف در محلو ترک کرده و تصمیم می‌گیرن تا دقایقی از صحبت کردن با لینی خشمگین دست بکشن.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۹:۰۱:۲۱

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

بانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۳۸ دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 539
آفلاین
مرگخوارا دست به دست هم میدن. لینی با جدیت میره که جزئی از زنجیره بشه. صدای هکتور از دور دست ها به گوش میرسه که داد میزنه:
-آخه حشره...دست تو رو بکشن که هر دو دستت کنده میشه زنجیره به فنا میره.قبل از اینکه نخود هر آشی بشی یه نگا به هیکلت بنداز.

لینی برخلاف رودولف خرد و خمیر نمیشه. ریونکلاویه و روش زیاده. مصمم تر وسط زنجیره وایمیسه.
کراب دلفی رو به سر زنجیره هدایت میکنه.

دلفی:چرا من؟
کراب:تو همینجوریتم خیالاتیه. اگه بطور اتفاقی بری تو دایره هم چیزی عوض نمیشه.

زنجیره تشکیل می شه. دلفی به عنوان سر زنجیره دستشو دراز میکنه توی دایره. دست دلفی که خیلی بی جنبه هست فوری شروع میکنه به خیالاتی شدن.
-ایول...چه النگوهایی. دستبند های طلا. انگشترهای جواهر نشان. به به.

دلفی دستشو دعوا میکنه و گوشه ی ردای سه مرگخوار توی دایره رو میگیره.
-خب....بکششششششششششش!

یک...دو...سه...

مرگخوارا به طور همزمان میکشن و همراه سه مرگخوار از اتاق پرت میشن بیرون.

آرسینوس، شاکی از این که از ارباب کراوات زده جداش کردن زیر لب غرمیزنه.
-خب...آفرین. کارتون عالی بود. کاخ آرزوهای یک جوون رو ویران کردین. میتونیم ادامه بدیم.

مرگخوارا به طرف اتاق دوم میرن.

آرسینوس که هنوز عصبانیه و از طرفی نسبت به وزارتخونه احساس مالکیت میکنه درو باز میکنه.
مرگخوارا با احتیاط وارد اتاق میشن.
اتاق تقریبا خالیه. تنها چیزی که دیده میشه میز بزرگیه که وسطش قرار داره و بشقابی که روی میزه.
جستجوی این اتاق زیاد طول نمیکشه.

-خب. اینجا که نیست. بریم!

-عمرا! به جون شما نمیشه.

این صدای دره که پشت سر مرگخوارا بسته شده. مرگخوارا تعجب نمیکنن. اونا به درای سخنگو عادت دارن. ولی این یکی کمی جدی به نظر میرسه.
-بعد از ده سال این اولین باره که مهمون دارم. بدون پذیرایی نمیذارم پاتونو از اینجا بذارین بیرون. بفرمایین. خواهش میکنم. چنگال توی بشقابه. محتویات بشقاب رو باید تا ته بخورین! مهم نیست یکی بخوره یا همه. ولی باید تموم شه.

در حالی که بشقاب داشت توضیح میداد که دیسک کمر داره و با دقت از چنگال استفاده کنن که توش فرو نره، مرگخوارا به میز نزدیک شدن که محتویات بشقاب رو ببینن.

ویرایش شده توسط بانز در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۳:۳۸:۴۹

چهره و هویتم مال شما...از زیر سایه ی ارباب تکان نخواهم خورد!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۳ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
رودولف با ترس از اینکه بلاتریکس صدایش را بشنود، در حالی که با یک چشم بلاتریکس را زیر نظر گرفته بود، مرگخواران را دور هم جمع کرد. مرگخواران هم که انتظار یک ایده بسیار خفن و کارساز را از رودولف داشتند، مشتاقانه دور او جمع شدند. رودولف که حس خفن بودن پیدا کرده بود، لبخندی دندان نما زد تا شاید دل لینی و سایر ساحرگان جمع را ببرد، اما به جایش ساحره‌ها با دیدن تکه‌های شام شب قبل در میان دندان‌های وی، بسی پوکرفیس شدند.

- جذابیتم انقدر رفته بالا که ملت دندونامو می‌بینن پوکرفیس میشن.
- ایدتو میگی یا ببریم بندازیمت پشت در پیش هکتور؟
- آها... ایده... ایده این بود که الان که بلاتریکس سرش شلوغه اونجا... آستوریارو مخالفم البته... ولی چون پای بلاتریکس وسطه، از خیرش میگذرم... من میگم بیاید اینارو همینجا بذاریم... خودمون بریم دنبال گوی و گاومیش... اصلاً هم به رو نیاریم که اینا جا موندن.

مرگخواران اندکی به فکر فرو رفتند. سپس یک لحظه به یاد چهره لردسیاه، در صورت بازگشتشان بدون آستوریا و بلاتریکس افتادند، در نتیجه به سرعت سرهایشان به نشانه مخالفت با رودولف تکان خورد. رودولف که تحمل این همه مخالفت نداشت، از نظر احساسی به شدت شکست خورد و حتی اعتصاب غذا کرد و کل عضلاتش را سوزاند تا شاید مرگخواران موافقت کنند. اما مرگخواران با اهمیت ندادن، لایک بزرگی بر پیشانی وی کوباندند.

- بیاید اصلاً خودم خارجشون میکنم.
- نه نمی‌خواد... میری اونجا دچار خیال میشی بعد باید سه نفرو بکشیم بیرون.
- وزیر سابقم. بلدم چیکار کنم. نقابم ضد خیاله.

مرگخواران اندکی تفکر کردند و آرسینوس هم از فرصت استفاده کرد و رفت داخل دایره. در حالی که می‌کوشید با حفظ فاصله آسلامی، بلاتریکس و آستوریا را بیرون بکشد، ناگهان نگاهش به نقطه نامعلومی معطوف شد.
- عه... ارباب شما چرا کراوات زدید؟ یعنی بالاخره من تونستم کراوات رو در بین جادوگران برجسته رواج بدم؟!

- تسترالمون شیش قلو زایید... بیاید یه زنجیر مرگخواری تشکیل بدیم از همون عقب، شاید تونستیم بکشیمشون بیرون.
- چرا اینو زودتر نگفتی لینی؟
- هیس... سوت بزن.

پیام زده شده در: ۰:۳۴ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶

آستوریا گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۴ چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۳۴ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
از زير سايه ى ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
لينى از سوراخ در، و بقيه از چهار چوب در، وارد اولين اتاق شدند.
اتاق خالى كوچكى، كه تمام ديوارهايش سفيد بود و فقط يك دايره زرد رنگ بزرگ وسط زمين، به چشم ميخورد.
-خب...اينجا جايي كه دنبالشيم نيس. بياين بريم اتاق بعدي.
-هوى، رودولف...بيا بريم.

رودولف، دقيقا وسط اتاق ايستاده بود و با خوشحالى، دست هايش را در هوا تكان ميداد.
-شما برين، من نميام، اين خوشگل هارو ول كنم، كجا بيام؟
-وا! چرا همچي ميكنه اين تسترال ؟!

بلاتريكس با عصبانيت به سمت رودولف رفت، ولى به محض اينكه پايش را داخل دايره زرد رنگ گذاشت، ايستاد، با ترس موهايش را مرتب و تعظيمى كرد.
-ارباب. شما چرا اومدين ؟

ملت با تعجب به اطرافشان نگاه كردند.
-چي ميگي بلاتريكس؟ ارباب كجا بود؟ بردار اين تسترال رو بريم.

ولى بلاتريكس هيچ توجهى به آنها نداشت. زير لب با خودش حرف ميزد و گاهى هم به موهايش دستى ميكشيد.

-اين يكى هم از دست رفت! بلا، بياين بريم ديگه.

ولى هيچكدام اهميتى ندادند.
آستوريا با عصبانيت به سمتشان رفت.

-نه...آستور نرو!

ولى لينى كمى دير به موضوع پي برده بود. آستوريا وارد دايره شده بود.

به محض وارد شدن، لرد سياه را مقابلش ديد و با هول، تعظيم كرد.
-سرورم!

از پشت سرش، صداى مرگخواران را ميشنيد اما فعلا، هيچ چيز، مهمتر از لرد سياه كه به سمتش مي آمد نبود.

مثل اينكه آستوريا و بلاتريكس، روياي مشتركى را در "دايره ى خيال" ميديدند!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
-البته که وقت گرفتیم. ما جادوگرای جنتلمنی هستیم. مثلا همین الان من دارم عرق شرم می ریزم که وقت میز جذابی مثل شما رو گرفتم.

رودولف به موقع خودش را رسانده بود. لپ های میز کمی گل انداخت. یکی از پایه هایش را بلند کرد و روی خودش را مرتب کرد.
-بله. البته که وقت گرفتین. پس بگم رخت آویزهای راهنما بیان؟

رودولف به میز نزدیک شد. یک دستش را روی آن گذاشت. پایه ای که روی میز بود کم کم به دست رودولف نزدیک شد. رودولف وحشت کرده بود، ولی لبخندش را حفظ کرد.
-خب ببین...مشکل اینجاست که یکی از همراهای ما رختآویزوفوبیا داره!

میز تعجب کرد.
-چی داره؟ هر چی باشه من می تونم براتون نگهش دارم تا برگردین.

-نه نه...یعنی ترس غیر طبیعی از هر نوع رخت آویزی داره. رخت آویز ببینه جیغ های ممتد می کشه! برای همین ما مایلیم بدون راهنما بریم! الان می شه بگی پشت این درا چی هست؟

میز به در های متعدد تالار خیره شد. طوری که انگار می خواست پشت آن ها را ببیند.
-راستش...نمی دونم. من همیشه همین جا بودم. ولی شنیدم خیلی چیزای عجیب و غریبی هست. خطرناک...ترسناک...عجیب! من نمی خوام اتفاقی برای شما بیفته.

صدای فریاد بلند از سمت در به گوش رسید.
-ای لعنت به هر چهار تا پایت...باز دو دقیقه منو گذاشتن دم در، این لامپو عوض کنن، داری بهم خیانت می کنی؟

صدای صندلی فرسوده و زوار در رفته ای بود که جلوی در، در جایگاه نگهبانی که حضور نداشت قرار گرفته بود.

مرگخواران دعوای میز و صندلی را غنیمت شمرده، و با ترس و لرز به طرف اولین اتاق رفتند!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

گویندالین مورگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۸ جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
از روی جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 134
آفلاین
- تالار اسرار؟ کی اسم اینجا رو انتخاب کرده؟ چرا اسمشو نذاشتن تالار های درهای بدون جنسیت!

سرهای همه مرگخواران که به طور پیش فرض، از تنظیمات کارخانه، نادیده گرفتن غرهای رودولف را انتخاب کرده بودند، ناخودآگاه به سمت جادوگر اخم آلود قمه به دست چرخیدند.

- بدون جنسیت؟

رودولف به لینی اخمی کرد.
- نه واقعا به اون معنی! مساله فقط اینه که من نمی تونم جنسیتشونو تشخیص بدم.

گویندالین اول نگاهی به درها و بعد نگاهی به رودولف انداخت.
- این به خاطر این نیست که هنوز حرف نزدن؟
- نه دیدی که! من تو اون اتاقک "محفل درش پیدا" می تونستم جنسیتشونو تشخیص بدم.

بلاتریکس با اخم موهای درهمش را از جلوی دهانش فوت کرد.
- ولی جلوی اون در انباری زشت، تا با اون صدای جیغش، صدات نکرد نفهمیدی که مونثه!

رودولف به دری که کوبه های متقارن داشت، نگاهی انداخت و گفت:
- حالا چه فرقی می کنه ما بفهمیم اینا مردن یا با کمالاتن؟
- چون اون وقت می تونن بهمون بگن چی پشت دره اینجوری از هم جدا نمی شیم.

کراب که در انعکاس سنگ مرمر سیاه، چهره خودش را تماشا می کرد گفت:
- اگه نگفتن چی؟

لینی با غرور گفت:
- اگه سوال نکنی که نمی فهمی. اینو روونا گفته!

رودولف بی توجه به کلمات قصار روونا ریونکلاو، به سمت میز وسط تالار رفته و تصمیم گرفت سوال و جواب را از آنجا شروع کند. و بلا که وضع را چنین دید، دنبالش رفت تا مبادا به دری، دیواری، زنگوله ای، ابراز علاقه کرده و با آن "این عه ریلیشن شیپ" بشود.
- ام... میگم که! سلام میز جان!
- دوشیزه روشن میزِ چوب نژاد هستم. برای بازدید از تالار وقت گرفته بودید؟

ابروهای بلا، بالا رفت.
- وقت؟
- بله دیگه! وقت برای تور تفریحی آموزشی سازمان اسرار. ما شیش تا رخت آویز دوره دیده داریم که گروه ها رو در مدت تور راهنمایی می کنن و تاریخچه تالارها رو بهشون توضیح میدن. آخه بعضی از تالار ها دوست ندارن با کسی حرف بزنن. وقت گرفته بودین شما؟

میز منشی، جمله آخر را با کلافگی دلبرانه ای گفت.

تصویر کوچک شده

اینجا همه چی دراوجهـــ
جاییـــ که از همه بالاتره صاحب نداره
باید یاد بگیری فتحش کنی

نزدیک غروب آفتاب است ...
و من...
صبح را دوست دارم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در حالی که مرگخوارا با چهره‌هایی گرفته سرگرم مشاهده‌ی شبه‌خانه‌ی شماره‌ی دوازده گریمولد شده بودن، به ناگاه توجه همگان به رودولف جلب می‌شه.
- هی رودولف. تو چرا گوشاتو گرفتی؟

رودولف گوشاش رو گرفته بود، اما نه اونقد محکم که این حرفو نشنوه.
- نمی‌خوام حضور شیء مونثی رو تشخیص بدم.

رودولف قبل از اینکه از وجود اشیای مونث در اون اتاق مطلع بشه و در انتخاب سخت میون "هم‌صحبت شدن با اشیای مونث فارغ از محفلی بودن" یا "عدم صحبت با اشیای محفلی حتی از نوع مونث" قرار بگیره، به سمت در هجوم می‌بره.
- به چیزی دست نزنین. تا ویزلی‌ای و محفلی نشدین بیاین بریم از اینجا.

رودولف منتظر جواب مرگخوارا نمی‌مونه و بی‌درنگ درو باز می‌کنه و پشتش ناپدید می‌شه. البته خودش هم متوجه نبود که این‌بار در دیگه‌ای رو برای خروج انتخاب کرده! بقیه مرگخوارا هم که کمتر از رودولف خواهان خارج شدن از هرجایی که رنگ و بویی از محفل داشت نبودن، برای آخرین بار نگاه انزجارآمیزی به اطراف می‌ندازن و راه خروج رو در پیش می‌گیرن.

- آخ جون. پس هکتور کو؟ از پشت در موندن خسته شده؟
- شاید از این اتاق شانس نیاورده باشیم، ولی حداقل همین که هکتور این اطراف مشاهده نمی‌شه خودش شانس بزرگیه که بهمون رو آورده!
- ولی مقر محفل این وسط چی کار می‌کرد؟

آرسینوس که به تازگی مجددا احیا شده و به عالم زندگان برگشته بود، فرصت طلایی برای نشون دادن وزیر سابق بودنش رو از دست نمی‌ده.
- یادمه دوران وزارت من حرف این بود که وزرای قبلی تو یکی از اتاقای تالار اسرار محفلو شبیه سازی کردن که بفهمن اینا چرا اینقدر فقیر و بدبختن! چطوری می‌شه تقویتشون کرد. ولی ویزلیا هی زاد و ولد کردن و...
- چی؟ نه نه وایسا... تو الان چی گفتی؟
- ولی ویزلیا هی زاد و ولد کردن و اونقد زیاد شدن که پروژه شکست خـ...
- گفتی یکی از اتاقای تالار اسرار.

درست در همون لحظه‌س که چشم مرگخوارا به روی حقیقت اطرافشون باز می‌شه. اونا درست وسط تالاری ایستاده بودن که تا چشم کار می‌کرد دور تا دورش پر شده بود از در!
- تالار اسرار!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در حالی که مرگخوارا با چهره‌هایی گرفته سرگرم مشاهده‌ی شبه‌خانه‌ی شماره‌ی 12 گریمولد شده بودن، به ناگاه توجه همگان به رودولف جلب می‌شه.
- هی رودولف. تو چرا گوشاتو گرفتی؟

رودولف گوشاش رو گرفته بود، اما نه اونقد محکم که این حرفو نشنوه.
- نمی‌خوام حضور شیء مونثی رو تشخیص بدم.

رودولف قبل از اینکه از وجود اشیای مونث در اون اتاق مطلع بشه و در انتخاب سخت میون "هم‌صحبت شدن با اشیای مونث فارغ از محفلی بودن" یا "عدم صحبت با اشیای محفلی حتی از نوع مونث" قرار بگیره، به سمت در هجوم می‌بره.
- به چیزی دست نزنین. تا ویزلی‌ای و محفلی نشدین بیاین بریم از اینجا.

رودولف منتظر جواب مرگخوارا نمی‌مونه و بی‌درنگ درو باز می‌کنه و پشتش ناپدید می‌شه. البته خودش هم متوجه نبود که این‌بار در دیگه‌ای رو برای خروج انتخاب کرده! بقیه مرگخوارا هم که کمتر از رودولف خواهان خارج شدن از هرجایی که رنگ و بویی از محفل داشت نبودن، برای آخرین بار نگاه انزجارآمیزی به اطراف می‌ندازن و راه خروج رو در پیش می‌گیرن.

- آخ جون. پس هکتور کو؟ از پشت در موندن خسته شده؟
- شاید از این اتاق شانس نیاورده باشیم، ولی حداقل همین که هکتور این اطراف مشاهده نمی‌شه خودش شانس بزرگیه که بهمون رو آورده!
- ولی مقر محفل این وسط چی کار می‌کرد؟

آرسینوس که به تازگی مجددا احیا شده و به عالم زندگان برگشته بود، فرصت طلایی برای نشون دادن وزیر سابق بودنش رو از دست نمی‌ده.
- یادمه دوران وزارت من حرف این بود که وزرای قبلی تو یکی از اتاقای تالار اسرار محفلو شبیه سازی کردن که بفهمن اینا چرا اینقدر فقیر و بدبختن! چطوری می‌شه تقویتشون کرد. ولی ویزلیا هی زاد و ولد کردن و...
- چی؟ نه نه وایسا... تو الان چی گفتی؟
- ولی ویزلیا هی زاد و ولد کردن و اونقد زیاد شدن که پروژه شکست خـ...
- گفتی یکی از اتاقای تالار اسرار.

درست در همون لحظه‌س که چشم مرگخوارا به روی حقیقت اطرافشون باز می‌شه. اونا درست وسط تالاری ایستاده بودن که تا چشم کار می‌کرد دور تا دورش پر شده بود از در!
- تالار اسرار!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.