هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
یک وردساز معروف را معرفی کنید؟
عارف قزوینی

شاید تعجب کنید، که البته به من چه، ولی ایشان یک وردساز و ادیب به تمام معنا بود.
وی در یکی از کتابهایش مینویسد:
ـ الحمیدالحرام!
و روایت است که وی این لغت را در ییک از خطبه هایش گفت.
گویند هیچکس جز برادر حمید و عارف قزوینی که فرار رکده بود، زنده نماند... الخ...

هر چه دل تنگت میخواهد بگو
آی خدا... بوق... بوق!
بوق من رفته!
بوقم رفت! یکی بوقی... یکی رفته.
با اجازه یک شعر را که خودمان سِروده ایم مایگذاریم:

من همون ارزشیه بوقم
همون بوقیِ خسته
من همون مسافر شهر بوقرودم
من همون معتاد خستم
وقتشه وقتشه رفتن وقتشه
وقتشه از قزوین گذشتن وقتشه!

در مورد منوی مدیریت:
اول از همه عله هسته
از شهر آدمای مایه دار
سپس بیلکی خسته
از زیر نخلهای سایه دار
بعد از ان مونالیزایی بینیم
از جای خارجک آباد دار
بارون و کوییرل و اسکاور
هرکدام مثل بوقِ دادار
همه شان اصل جواتتند
ویلیام ادوارد را در لیست خود کم دارند!

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ممنون از تدریس خیلی خوبتون پروفسور !

تکالیف

یک ورد ساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید

ماراکارتن جان فارن

ماراکارتن جادوگر معروف و دیرینه سرزمین های جادوگری در ساعت 3 بامداد روز 19 آوریل سال 1746 میلادی دیده به جهان گشود . او پس از 5 سال کسب تجربه نزد بزرگترین استادان ورد سازی ، در سن 15 سالگی توانست به عنوان نوجوان ترین ورد ساز قرن از طرف جادوگران انتخاب شود .
او تمام زندگی خود را در خدمت بشر بود و سعی در این داشت که به ساخت وردهای کاربردی بپردازد و تا آنجا که امکان داشت سعی میکرد کسانی را که به سوی ورد سازی سیاه روی آورده اند را از کارشان منع کند و آنان را به ساخت وردهایی که به درد مردم میخورند دعوت کند .

آقای جان فارن در سن 25 سالگی عضو شورای رسمی و بین المللی جادوگری شد و در طول فعالیت خود توانست با ایده های جدید و نو در عرصه ورد سازی شورای جادوگری را دگرگون کند . او در سن 28 سالگی به ریاست کل شورای جادوگری رسید .

از نمونه ورد های اختراع شده توسط او میتوان به ورد های زیر اشاره نمود :
موبیلیکورپوس
( وقتی که او شاهد افراد ناتوان و یا معلول بود ، روزهای متعددی روی این ورد کار کرد تا بتواند وردی ایجاد کند که بتوان با کمک آن افراد ناتوان را جابجا کرد )

موبیلاربوس
( هنگامی که در ساخت ورد جابجا کردن انسانها موفق شد به جابجایی اشیا رو آورد و شاهدیم که موفق شد )

الوهومورا
( این ورد به طور ناگهانی توسط ایشون اختراع شدند که به عنوان یکی از 10 ورد برتر جهان شناخته شد )

آسیو
( این افسون را زمانی ایجاد کرد که احتیاج ضروری ای برای احضار اشیا داشت ، و توانست این ورد را نیز به عنوان یکی از وردهای برتر به ثبت برساند )

آقای ماراکارتن جان فارن در سال 1800 در سن 64 سالگی در لندن جان به جان آفرین تسلیم کرد !
درود و سلام خداوند بر او

هر چه دل تنگت میخواهد بگو

پروفسور میخوام چند تا جمله آسمانی بزارم که واقعا زیبا هستن !

* من به هيچ زني برخورد نكرده ام كه چيزي ازبزرگي در او نباشد

* نه طوطي باش كه گفته ديگران را تكرار كني و نه بلبل باش كه گفته خود را هدر دهي

* ما به آنچه گفته مي آيد باور مي آوريد . به ناگفته باور آوريد ، زيرا سکوت آدمي ، به حقيقت نزديکتر است تا گفته هايش.

* من نمي توانستم سخن بگويم . بنابراين ، به سکوت پناه بردم که تنها زبان دل آدمي است.

* مغز ما یک دینام هزار ولتی است که متاسفانه اکثرمان بیش از یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم .

* کم دانستن و زیاد حرف زدن مثل نداشتن و زیاد خرج کردن است .

* یک دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به سر جای اولش برگردد؛ ولی در همین مدت یک راست هنوز دارد بند کفش‌های خود را می‌بندد تا حرکت کند

* هیچ کاری برای انسان سخت‌تر از فکر کردن نیست

* هرگز فردی ولو بسیار نادان را ندیدم که از وی چیزی نتوانسته ام بیاموزم

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

نام:ميناد لاندري!!!

ساحره اي بلند قد با چشمهاي مشكي رنگ !!!
اين شخص در شهر ميلان ايتاليا به دنيا آمد ... در سن 10 سالگي به لندن رفت تا در آن شهر به زندگي خود ادامه دهد ...دو ماه مانده به 11 سالگي دعوت براي ورود به مدرسه جادوگري رو دريافت كرد ... او در ظاهر يك دختر شجاع و نترس بود ولي در اصل يكي از آن دخترهاي ترسو بود ...او از علم ورد سازي به شدت وحشت داشت .... تا اينكه در يكي از روزهاي مدرسه در سال دومش دوستش به وسيله ي يكي از دشمناي خودش طلسم بدي شد و به سنت مانگو منتقل شد ... او سوگند خورد كه ورد سازي رو كامل ياد بگيره تا بتونه اتقام ضربه اي كه دوستش خورد رو بگيره و سر انجام در ترم 7 مدرسه با طلسمي كه به كار برد (پنكيوسيوسين)دشمن خودش و دوستشو به شدت به ديوار مدرسه كوبيد و باعث شد 5 تا استخوانهاش بشكنه...چون او به علم ورد سازي علاقه مند شده بود اين علم را ادامه داد تا سر انجام در سال 1976 توانست وردهاي خودشو به ثبت برسونه !!!

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

زندگي برگه اي است كه هر چقدر بيشتر رويش بنويسي(خطا) سياهتر ميشود و هر چقدر كمتر بنويسي سفيدتر خواهد ماند!!!

اميداوارم كامل باشه!!!

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۰ ۱۹:۰۴:۰۹

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
i]1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)[/i]
نام : راجا مهاراجا بيا اينجا برو اونجا....( و هزارو يك ر و ج )
1تا 92 ميلادي
مخترع وردهاي مشهور و پر كاربرد در هند مانند :
فيلهاهه( آدمو به اندازه ي يه فيل گنده مي كنه)
مورهاهه( آدمو اندازه مورچه مي كنه )
و هزار هاهه كه خيلي وردهاي عجيبي هست هاهه
مختصري در مورد او: راجا مهاراجا در سال 1 ميلادي در كته كله ي هند چشم به جهان گشود و در مدرسه علوم و فنون جادوگري گنگ محل در هند تحصيل كرد و در رشته ي وردهاي جادويي تحصيلات خود را به اتمام رساند و سازماني موسوم به وردهاهه در هند تاسيس كرد كه بزرگترين وردسازان در جهان در آنجا حضور داشتند و ورد مي ساختن و بهترين وردها و مناسب ترين آنها را بر طبق ليستي به گنگ محل مي فرستادن كه در آنجا تدريس شود. او در دفترچه ي خود بيش از هزار ورد ساخته و نوشته است . و به همين دليل بزرگترين وردساز هند شد.
2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)
دل تنگ من با منو مديريت كاري نداره چون كه باهاشون آشنايي زياد نداره جز يه دستمال فروش دوره گرد به نام اسكي كه هر چي مي شه در يك حركت انتحاري يه دستمال از تو جورابش مي كشه بيرون و مي زن به سر و صورت مردم و بعد مي فهمه كه اشتباهي اين دستمالو بيرون كشيده اين نبود يكي ديگه بود. ما داشتيم برا خودمون تو تالار زيباي ريون زندگي مي كرديم كه يهــــــــــــو اسكاور از دودكش شومينه تلپي افتاد جلو پاي ما اولش تمام هوا از دوده پر شده بود و حسابي غبار آلود بود ما هم دسته جمع مي سرفيديم كه ديدم كه قامت بلند چهارشونه(عمرا اگه اينجوري باشه) جلومون وايستاده يه گوني هم رو پشتشه . بروديك يهو داد زد كه بابا نوئله ...
ما همه رفتيم جلوتر ديديم نخير اين بابا نوئل ما كه كپه ي عظيم ريش داره كه همه ش بي نهايت مشكي.گفتيم شايد بابانوئل ريششو رنگ كرده كه كاملا ناگهاني ريشهاي بابا نوئل تلپي افتاد زمين ... همه به حالت فرو رفتيم .. بعد ديديم پس پرده ي اين بابانوئل قلابي اسكي قائم شده ما هم كه يه غريبه ي تازه وارد ديده بوديم كه بي اجازه اومده بود تو پريديم سرش حسابي كتكش زديم
اسكي:
ما:نوش جونت ...بچه ها بياين بريم بخوابيم
----------
گفتم اين خاطره رو بگم كه بقيه هم از اين خاطره ي شاد مستفيض بشن

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۹:۱۵ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

"قلم چین" در شهری که جادوگران وجود داشتن به دنیا اوند حدودا یک قرن پیش!
این جادوگر از همون دوران کودکی علاقه ی شدیدی به طرح چیستان و سوالاتی داشت که به صورت تست بودن! و ملت رو در کف جواب صحیح میگذاشت!پدرش از جادوگرای خوب روزگار بود که در سازمان سحر و جادو کار میکرد و فکر می کرد که پسرش روزی جای اون رو بگیره! تا اینکه این قلم چین بدون خبر کردن دیگران شبانه کتابی نوشت و به بازار عرضه کرد که در اون هزاران ورد رو به صورت تست دراورده بود!که برای کنکوری های جادوگر بسیار مفید بود!این کتاب شامل هزاران ورد و طلسم کارآمد و جدید در بود که هنوزم نسخه های مختلفی از اون وجود داره!
بعد از چاپ این کتاب، قلم چین برای کار در وزارتخانه رفت و در اونجا تمام زندگی خودش رو صرف ساخت وردهایی که به کار گاراگاهان کمک میکرد ،کرد!تا اینکه یک روز اون رو گروگان گرفتند و وادارش کردن که اون یه طلسم و یا ورد نفرین شده بسازه!برای نابودی همه چیز و چون اون از انجام چنین کاری دوری کرد و مخالفت کرد به دست جادوگرای سیاه کشته شد!هنوز هم خاندان قلم چین صد ها جلد کتاب با موضوعات مختلف در راستای زنده بودن قلم چین به چاپ می رسونند!
==================
دل تنگ من چیزی نمیگه!همین جوری الکی خوشحاله!دلش خوشه،با منوی مدیریت کاری نداره و میخواد رستگار بشه!(چه ربطی داشت؟!)

همه چیز همینه...
Only Raven

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
1- یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

نِوان والش
439 تا 528 قبل از میلاد

یکی از معروفترین وردسازان ایرلندی که در قرن 5 قبل از میلاد می زیست.
او نخستین جادوگری است که تمام دانش مرتبط با طلسم ها و وردهای جادویی پیش از خود را به صورت یک مجموعه کتاب 10 جلدی جمع آوری کرده است. کتاب " دنیای طلسم ها " هم اثر خود او و شرح کامل اختراعات وی ( تاریخ کشف طلسم، نخوه ی عملکرد و مشخصات فیزیکی و اثرات دراز مدت طلسم) در طول زندگی 89 ساله اش می باشد.
همچنین نزدیک به 200 سال پیش، دفترچه ی خاطرات او، که حاوی وقایع جز به جز زندگی اش است، در خرابه های مدفون شده ی یکی از روستاهای کم جمعیت و باستانی ایرلند پیدا شد. رگان ، نویسنده ی جادوگر مشهور ایرلندی نیز زندگی نامه ی او را بر اساس وقایع مکتوب در این دفترچه ، در کتابی به نام" جادوگر قرن" به چاپ رسانده است.
اطلاعات زیر نیز از همین کتاب برداشت شده اند:
والش در سال 439 پیش از میلاد در یکی از روستاهای آباد ایرلند کنونی، در خانواده ی جادوگر و با سواد، چشم به جهان گشود.
پدرش یکی از شفا دهنده گان اولیه ی آن زمان بود که با تلاش و کوشش بسیار سعی داشت تا بر اطلاعات خود بیفزاید و اطلاعات خود را در مورد این دانش( که در آن زمان بسیار جدید بود و اصلا به شکل امروزی خود نبود) کامل کند. نوان هم این تلاش و کوشش در مطالعات و تحقیق را از پدر مهربان، دانشمند و دلسوز خود آموخت. مادرش نیز یک زن باسواد نسبت به زمان خود ، و مادری بسیار آگاه بود.
اما پیش از آن که او تبدیل به پسر نوجوانی شود و درست در حساس ترین مراحل زندگی، پدر بر اثر اجرای نادرست یکی از طلسم هایی که مشغول آزمایش آن بود، جان به جان آفرین تسلیم نمود و نوان را با مادر و 3 خواهر کوچکترش تنها گذاشت.
مرگ پدر ، عرصه ی زندگی را بر خانواده ی والش، مخصوصا بر نوان جوان تنگ کرده بود. تا آن جا که او مجبور شد در سن 17 سالگی خانواده و روستای خود را ترک گوید و برای یافتن کاری به یکی از نزدیک ترین شهرهای پر جمعیت آن روزگار برود.
( البته اکثریت افراد آن روزگار ، چه ماگل و چه جادوگر، کشاورز بودند؛ اما خانواده ی والش به دلیل شغل شفادهنگی پدرشان، زمین کشاورزی نداشتند.)
او در شهر به طور اتفاقی با دانشمندی به نام موریانتی که از معروفترین محققان آن روزگار بود آشنا شد و موریانتی به سرعت استعداد والش را در امر تحقیقات و اختراعات پی برد و او را تحت حمایت خود قرار داد؛ و این اولین شانس بزرگ زندگی او ، بعد از مرگ پدرش بود.
والش زیر دست موریانتی بزرگ شد و از انواع علوم جادویی آن زمان آگاهی یافت و همچنین فرصت یافت تا شغلی مناسب برای خود بیابد و این گونه زندگی مادر و خواهرانش را نیز تامین کند.
او مردی روشن فکر بود و در طی نزدیک به 60 سال زندگی علمی اش، موفق شد تا 340 ورد و طلسم جدید اختراع کند و همچنین دانش نامه ی 10 جلدی کاملی از تمام وردهایی که پیش از او اختراع شده بود تهیه کند که امروزه هم یکی از کتب مهم مرجع جادوگری محسوب می شوند.
در سال 483، مجمع جادوگران ایرلندی، از او به عنوان یکی از برجسته ترین جادوگران قرن تقدیر و تشکر به عمل آورد. رگان نیز به افتخار همین مسئله، نام کتاب زندگی نامه ی او را " جادوگر قرن" نهاده است.
او در سال 528، و درست چند روز پیش از تولد ورد به 90 سالگی اش، درگذشت. اما تا آخرین لحظات از کار و تلاش در امر تحقیق دست نکشید. صفحات آخر دفترچه ی خاطرات او نیز دقیقا مربوط به چند روز پیش ازفوت وی است.

این سوال صرفا جهت گمراه کردن دانش آموزان داده شده است!شما جدی نگیرید!
چه معنی می ده یه جادوگر و البته یه ساحره، دل تنگیاشو همه جا بگه؟! حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست دیگه! سوال انحرافیه!
( گفتین حرف دل بگو! پس از کسی نمره کم نکنین! )

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

ماتياس فيرخو.

ماتياس ميشاييل فيرخو در ال 1650 در شهر برلين آلمان متولد شد.او از همان كودكي استعداد خاصي در اختراع چيزهايي داشت كه بسياري از جادوگران حتي تصور وجود آن را نيز نمي كردند.يكي از استعداد هاي وي در زمنه ي اختراع اوناع و اقسام وردها بود.آمار دقيقي از تعداد وردهايي كه وي موفق به اختراع آنان شد در دست نيست اما هرنان فيرخو نوه ي وي كه مادرش آرژانتيني بوده آمار اختراع هاي وي را در حدود 10000 ورد اعلام كرده است كه خود رقمي قابل توجه و سرسام آور است.
او در سن بيست و پنج سالگي با زني به نام لورا رايت كه از اهالي انگلستان بود ازدواج كرد و هشت فرزند نيز داشت.پس از خدماتي كه او به دنياي جادوگري كرد در سن 50 سالگي به معلمي در يكي از مدارس جادوگري آلمان مشغول شد.در آن مدرسه هم با تدريس عالي خود به عنوان معلم نمونه ي سال اروپا برگزيده شد كه خود افتخاري بس عظيم است.وي سرانجام در سال 1750 درست زماني كه صد سال داشت دار فاني را وداع گفت.

-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

خب من مي خوام يه خاطره تعريف كنم كه اون روز من بسي حال بردم.
روز دوازده آبان همين امسال يعني سال 85 كلي حال كردم.تو اون روز ما يعنيپرسپوليسيها تونستيم استقلال رو يك شكست مفتضحانه بديم كه خيلي حال كردمو دوستاي استقلاليم كلي ضايع شدن.
اون روز بهترين روز من توي سال 85 بود.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید.
آلفونسو پریه تا آندرو
مخترع ورد دریو من تاپیکو
معنی ورد:عشق را بپروران در دلش...
مورد استفاده ورد:برای پرورش جوانه های عشق به کار میرود...
محل تولد ورد ساز:ایتالیا
سال تولد:1756میلادی
سال وفات:1841
سن(در هنگام مرگ):1841
نام پدر:آلبرتو ناتیکو
نام مادر:تریسوا
محل تحصیل:هاگوارتز
گروه:ریونکلاو
دلیل اختراع ورد:آلفونسو در 20 سالگی عاشق دختر جوان سنگدلی به نام نیاتانو شد.ولی هر چه او تلاش کرد دخترک ذره ای توجه به او نشان نمیداد و یک روز در ملا عام ضر به ای بر گوش او نواخت.آلفونسو از این اتفاق خشمگین گشت و به خانه رفت.وی پس از مدت مدیدی تحقیق و بررسی سر انجام موفق شد ورد عشق را کشف و بر روی نیاتانو اجرا کرد.و ازآن پس دیگر نگاهی به او نکرد و نیاتانو سر انجام از درد این عشق خودکشی کرد.روایت میشود که آلفونسو واپسین دم زندگی گریسته و گفته است:نیاتانو مرا ببخش...من تو را دوست داشتم...
برخی اعتقاد دارند که آلفونسو خودکشی کرده ولی بنا بر دلایل مستدل تری وی توسط نوه برادر نیاتانو کشته شده است...
هر چه میخواهد دل تنگت بگو!
دلم میخواد بگم که چقدر عاشق سایت جادوگرانم...و از اون بیشتر چاکر بر و بچ با مرام و از اون بیشتر چاکر بر و بچ ریونی هستم...ریونکلاو یه گروه متحده که تمام اعضای اون صمیمی و مهربون اند.با تازه واردا خوب برخورد میکنن و امیدوارم که این دفعه هم مثل دفعه پیش قهرمان شیم...
یه تک بیتی که سروده خودمه برای رینکلاو:
لایقیم.حاذقیم.عاشقیم.
سروریم.سرتریم.برتریم.
بد نشده.به هر حال من مخترعم نه یه شاعر!!!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید:
خوزه رودريگوئز دلاپرتو ورد ساز شهير و افسانه اي اسپانيا است.
او در اوايل قرن ششم در خانواده اي ثروتمند به دنيا آمد.از همان كودكي به جادوگري علقه عجيبي داشت.با آنكه همه جادوگران از سنين كودكي علاقه خود را به جادو نشان ميدهند اما اين امر در مورد خوزه طور ديگري بود.او ديوانه وار به جادو علاقه داشت به طوري كه بارها چوب دستي اطرافيانش را بر ميداشت و در خلوت به طلسم كردن ميپرداخت.بعدها كه والدينش از اين قضيه اطلاع يافتند بسيار تعجب كردند.چون خوزه با آنكه هنوز سه يا چهار سال بيشتر نداشت طلسمهايي را انجام ميداد كه هيچ وقت ياد نگرفته بود و فقط از عهده جادوگران بالغ بر مي آمد.
دوران نوجواني و جواني او با عشق و شيفتگي بيشتر به سحر و جادو سپري شد.او آنقدر شيفته جادو شده بود كه تقريباً بيشتر وقتش را به يادگيري طلسم ميپرداخت.تا جايي كه وقتي به 25 سالگي رسيده بود بيشتر طلسمهاي دوران خود را ميشناخت و از بزرگترين جادوگران زمان خود شد.در اين موقع بود كه او كمبودهايي در منابغ طلسم پيدا كرد.او بيشتر طلسم ها را فراگرفته بود و عطش يادگيري اش روز به روز بيشتر ميشد.او براي خاموش كردن عطشش دست به سفز به دور دنيا زد و در همين سفر بود كه توانايي خود را در ساخت طلسم كشف كرد.بعد از آن چنان مهارتي در اين كار پيدا كرد كه هم اكنون بيش از ده هزار طلسم را به صورت رسمي و غير رسمي به او نسبت ميدهند.

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی):

سوم جولاي
ساعت پنج و ده دقيقه صبح
امروز صبح بسيار زود از خواب بيدار شدم.مدتي درون تخت فكسني اتاقم نشستم تا فهميدم در چه زمان و مكاني هستم.هواي بيرون بسيار سرد و مه آلود است و اين مه غليظ با هواي چند روز پيش حسابي تفاوت دارد.ديروز طسم قدرت مندي براي خلق اژدهاي خيالي ساختم.اژدهايي كه امكان ندارد كسي فرق آن را با يك اژدهاي واقعي تشخيص بدهد.خوشحالم كه مجبور نيستم چند روز ديگر هم در اين دهكده كوچك بمانم.مقصد بعدي ام سرزمين پهناور و پر رمز و راز چين است.شنيده ام كه آنجه طلسم هاي جالبي از دوران باستان باقي مانده است.اميدوارم گستزش تنوع طلسم هاي آنجا بيشتر از اين دهكده كوچك بشد!
هم اكنون صداي پاي مارتينيوس را ميشنوم كه از پله هاي راهرو بالا مي آيد.حتماً ميخواد مرا بيدار كند تا براي رفتن آماده شوم.خدمتكر خوبي است هرچند بعضي مواقع بسيار خنگ بازي در مي آورد!بهتر است زودتر دست به كار شوم تا وسايلم را جمع كنم.زيرا عجايب و شگفتي هاي بسياري در چين در انتظار من هستند.
(بخشي از خاطرات خوزه رودريگوئز دلاپرتو)

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۱۶:۲۷:۱۹

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

ارنی مک میلانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۳ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از دوردست ترین قله
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 135
آفلاین
به نام یزدان پاک
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید
نام:
فرانک وایز . Frank.wise
مشهورترین وردی که اختراع کرد :
پیتریفی سافلیو . Petrify.Saflio
توضیحات :

فرانک وایز متولد سال 1924 در پرتلند لهستان و فارغ التحصیل مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز در سال 1941 .
این شخص که بعد از به پایان رساندن تحصیلاتش به بخش کاراگاهان وزارت ملحق شد و توانست بعد از سالها تلاش در این مقطع توانست به یکی از کاراگاهان برتر قرن تبدیل گردد .
او در سن 45 سالگی بازنشست گردید و خود را مشغول به ساختن ورد های مختلف نمود ، در یکی از روزهای سرد تابستان او جان به جان آفرین تسلیم نمود و در گذشت .
از بهترین وردهای او میتوان به پیتریفی سافلیو اشاره کرد ، این ورد توانایی این را دارد که شخص متقلب و خلافکار را بدون هیچ حرکتی تسلیم کرد و حتی کشت !
بعد از انجام طلسم سوراخی به بزرگی مچ دست بر روی کمر شخص گودی ایجاد میکند .
این طلسم تنها یک بار استفاده شد که وزارت سحر و جادو پس از جلسه هایی که برگذار شد تصمیم گیری شد که این طلسم به هیچ عنوان استفاه نگردد و مجازات آن حبس ابد در آزکابان است .

2- هر چه دل تنگت میخواد بگو!
راستش استاد من قلبم گشاده !
چی بگم ! !
من طی مشاهداتی که انجام دادم بر روی امضاهای اعضا از امضای آرشام فوق العاده خوشم اومد .
نقل قول:
اگر فانتزی نبود زندگی معنا نداشت

مطمئن نیستم که الانم باشه . از امضای چو هم خیلی خوشم میومد . همونی که در مورد کوروش کبیر بود ..
فقط هافلپاف عشق است !
بعد از اینکه انقدر جادوگران بهتون حال داد یه فاتحه واسه مامان بابای رولینگ بفرستین ! چون اونه که همه ی ما رو به هم متصل کرده ..در ضمن .. از هری پاتر مدیر سایت هم متشکرم .

پاتر , رولینگ خزیده کردت !!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.