هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۲۷ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
دارك لرد عزيز ببين ميدونم كه ناراحتي ولي الان سايت به تك تك شماها نياز داره,وقتي شما ميگي من استفا ميدم و كناره گيري

ميكنم,جو سايت و به طور كلي كسايي كه شما رو ميشناسن يه حالت خاصي پيدا ميكنن و جو سايت خراب ميشه,من از شما به

عنوان يه كاربر ساده (كه البته ممكنه حتي پست منم نخونيد) خواهش ميكنم نه تنها كناره گيري نكنيد بلكه دوباره به جمع مديران

هم برگرديد,چون اين سايت دو روزه ساخته نشده من حالا اينو ميفهمم,اگه هر كدوم از مديراي باتجربه كم كم از سايت خارج بشن ديگه فرد لايقي نميمونه تا بتونه سايت رو نگه داره.درسته كه

خيلي از افراد قابليت اين كار رو دارن ولي كم كم اين افراد هم در پس اين همه عضو گم ميشن و سايت همونطوري كه ديدي با

شكست روبرو ميشه.
من بازم به عنوان يه كاربر ساده كه پشيزي در اين سايت ارزش

ندارم از شما ميخوام براي يكبارم كه شده از خود گذشتگي كنيد و برگرديد.

سام وايز

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۴:۰۴ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
نقل قول:
و حالا دستان امپراطوري كه بر ميگردونيمش!!

من نرفتم که بخوایین برم گردونید... من برکنار شدم! فکر می کنم این با ترک کردن یه مقدار فرق داره و کابران عزیز بهتره متوجه بشن!

نقل قول:
كسي تورو به عدم مسئوليت پذيري محكوم نميكنه و در اين چنين موارد بايد همه مديران تصميمگيري كنن

من شاهد بودم که در چنین مواردی همه مدیران تصمیم گیری نکردند و در حال حاضر من به غیر از شخص تو و رضا که می شناسمش کسی رو داخل مدیریت قبول ندارم که البته قبول داشتن من هیچ تغییر خاصی رو هم ایجاد نخواهد کرد. به هر حال من از شورای ویزنگاموت رسما استعفاء دادم و این پست من , حکم تایید من هستش و حتی اگه من رو برندارید من هیچ مسئولیتی اونجا ندارم.

من از وضعیت فعلی خودم به عنوان کاربر ساده کاملا راضیم و نهایت استفاده رو دارم می کنم و دوست عزیزم کرام خیلی مسائل قابل بازگشت نیستند

موفق باشی یکی از 5 وبمستر عزیز! هر چند که به نظر من 4 تا هستش

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۳:۵۷ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
آقا من سر از پا نمی شناسم...کم کم از خوشحالی بال در میارم...واقعا به نظر میاد که مشکلات حل شد...
بترکه چشم حسود...راستی یه مطلب در مورد
امپراطور ...حاجی واقعا مدیر بدی که نبود هیچی مدیر خوبی هم بود...شورای ویز ویز که کار خاصی نمی کنه به دل نگیرید کار خاص هم می کنه ولی من تقاضا دارم در کنار این مدیران جدید بازم امپراطور باشه چون این چند روز بیشتر به سایت سر زد و نیازی به گفتن من نداره لیاقتش رو دارن...هوووم در هر صورت امید وارم سایت دوباره مثل قبل شه

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۳:۴۷ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
براي ياد آوري:
نقل قول:

کرام نوشته:
ناظران عزيز همه انجمنها توجه كنن

به خاطر اينكه ما خواهان ان هستيم كه سايت به شرايط ايده عال خود برگردد.....تا اطلاع ثانويه از پذيرفتن و زدن هر انجمن جديد خودداري كنيد و وقت گرانبهاي خود را به پاكسازي تاپيكها بپردازيد

اينكار به دليل وجود پستاي بي محتوا در سايت ميباشد

درنتيجه از اين تاريخ هر تاپيكي كه زده ميشه پاك كنيد و به پاكسازي انجمنتان بپردازيد
((روش اينكار از طيق پيام شخصي با شما درميان گذاشته خواهد شد))
در ضمن بزودي خبر لغو تحريم كتاب ششم را اعلام ميكنيم
و چنانچه اينكار اعلام شود سرتان خيلي شلوغ خواهد شد

قرار است به تعداد مديران سايت اضافه بشه ..افراد صالح كانديدا شدن و با انها تماس گرفته خواهد شد

و حالا دستان امپراطوري كه بر ميگردونيمش!!!
نقل قول:

عرض شود که لطفا در اسرع وقت اقدام به برداشتن بنده از شورای ویزنگاموت بکنید علاقه ای ندارم دوباره محکوم به عدم مسئولیت پذیری و غیره بشم و ایدیم رو خیلی دوست دارم

كسي تورو به عدم مسئوليت پذيري محكوم نميكنه و در اين چنين موارد بايد همه مديران تصميمگيري كنن
استفاتو قبول نميكنيم..بايد فعال بشي

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۳:۳۱ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
اووووووووف!
بابا چقدر پست بي محتوا خسته شدم!
حالا خوبه باك بيك گفت پاك كرده بعضيارو.مگر نه تا فردا صبح بايد پست پاك ميكردم!
---------------------------
خب آقا من بالاخره برگشتم.ديگه نميرم.منم با پيشنهاد افزايش مديرا كاملا موافقم!
البته اينو يه كم دير گفتم!ببخشيد!بالاخره پيش مياد ديگه!مجبور بودم نمام چند وقت!اي بابا منم درد دل دارم ميكنم كه!
-------------------
خب آقايان مدير من چندتا پيشنهاد دارم!
لطفا مديراي جديد سعي بكنن تا يه كم سايتو از خشكي دربيارن.چندتا انجمن كه اصلا ناظراش رفتن تو قبر!
مثل انجمن وزارت سحر و جادو كه البته ناظرش رفته سربازي
به نظرم يه انجمن جديد باز بكنيم ميشه يه ذره از خشكي درآورد سايتو!ميشه اين كارو كرد؟؟
در ضمن در مورد اعضايي كه لياقت مدير شدن رو دارن بايد بگم من بهتون اين چند نفر رو پيشنهاد ميكنم:
چو
امپراطور تاريكي(فكر كنم ديگه برگشت !خدايي حيف نيست امپراطور جزو مديرا نباشه؟؟ برگردونينش!)
---
سرژ تانكيان
سام وايز
اين دو نفر هم كه درسته تجربه زيادي تويه سايت ندارن و همين چند وقت پيش حتي تويه راي گيري بهترين عضو تازه وارد بودن ولي خب ميشه براي فعال بودنشون درجه مديريت رو بهشون بديم.چون فكر كنم مثل مديراي ديگه نيستن كه فقط نيم ساعت بياين برن!
-----------------------------
در هر صورت هر چي باشه مديراي قديمي يه چيز ديگه هستن و اگر اونا برگردن ديگه به مدير جديد احتياجي نيست!شايدم باشه!نميدونم!فعلا!

پیام زده شده در: ۲:۵۳ سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
یعد از مدتی بی مدیری یهویی کلی مدیر دیدیم و باعث مسرت شد!

کرام عزیز خوشحالم ترفیع گرفتی! برات آرزوی موفقیت می کنم....
رضا هم که خیلی خوب شد! اصولا همیشه باید یک مدیر Dark Side وجود داشته باشه و مدیر شدن ولدمورت جدا باعث خوشحالیست!
باک بیک.... ااا هوووم! از ایشون هیچ شناختی ندارم غیر از اخبار و فایل های سوتی هری پاتر! ولی موفق باشید!
========
عرض شود که لطفا در اسرع وقت اقدام به برداشتن بنده از شورای ویزنگاموت بکنید علاقه ای ندارم دوباره محکوم به عدم مسئولیت پذیری و غیره بشم و ایدیم رو خیلی دوست دارم

از بلوک شدن ویلیام ادوارد جدا خوشحالم! مسرورم!

نقل قول:
(اين چند خط اخر شوخي بود چون نه توان اين كار هست نه جرئت و نه اصلا كسي دوست داره

کاملا در اشتباهی سرژ جان! اگه اینو دو هفته زودتر زدی بودی لقب سرژ نوستوروداموس می گرفتی!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
ناظران عزيز همه انجمنها توجه كنن

به خاطر اينكه ما خواهان ان هستيم كه سايت به شرايط ايده عال خود برگردد.....تا اطلاع ثانويه از پذيرفتن و زدن هر انجمن جديد خودداري كنيد و وقت گرانبهاي خود را به پاكسازي تاپيكها بپردازيد

اينكار به دليل وجود پستاي بي محتوا در سايت ميباشد

درنتيجه از اين تاريخ هر تاپيكي كه زده ميشه پاك كنيد و به پاكسازي انجمنتان بپردازيد
((روش اينكار از طيق پيام شخصي با شما درميان گذاشته خواهد شد))
در ضمن بزودي خبر لغو تحريم كتاب ششم را اعلام ميكنيم
و چنانچه اينكار اعلام شود سرتان خيلي شلوغ خواهد شد

قرار است به تعداد مديران سايت اضافه بشه ..افراد صالح كانديدا شدن و با انها تماس گرفته خواهد شد

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴

باک بیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 340
آفلاین
یه پاک سازی اساسی در صفحات اخر این تاپیک انجام شد.
زاخی جون یکم کارت راحت شد.

شناسه ویلیام ادوراد به دلیل زیر بلاک شد:

_بی نظمی در تاپیک گفتگو با مدیران و زدن پست های تحریک آمیز
_داشتن دو شناسه و پرسش و پاسخهایی که در گفتگو با مدیران توسط این دو شناسه ایجاد کرده.
_رعایت نکردن اخطاری که به ایشون داده شده بود
_زدن امضای نامناسب در پستهایش
_ایفای نقش نامناسب

پست اعضایی که تماما به رفتار این شخص اشاره میکرد نیز پاک شد.

---------------------------------------------------------------------------------------

بخش تماس با ما درست شده. مشکلات خود را در این قسمت دنبال کنید.

تنها انتقادات پیشنهاد ها و سایر مواردی که در تماس با ما نمیتوان به اونا اشاره کرد رو در اینجا عنوان کنید.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
منم اومدم.فكر كنم زخي هم بياد.(زاخي=زخي ميگيم..مثلا خارجي شديم..به سام ميگن سم...)
اقا خيلي هال ميده نه؟بازي باهاليه...

من يه پيشنهاد دارم
اسم تاپيك رو كنيم«بازي با مديران» يا«بنگاه معاملاتي سايت هاي مليوني»

بابا...كاربران ارزشي
اين زاخي ارزشي گناه داره اين همه بايد پست پاك كنه
راسيت فكر كنم ولدمورت مدير شد..چون اون بالا با يه رنگ ديگه نوشته شده لرد ولدمورت
رضا...تبريك ميگم

راسيت يادم رفت تو بازي شركت كنم..چند چنده؟
اها چند ميليون ويلي ادوارد.يه چند ميليون جغد ها...فكر كنم چو چانگ هم ميليوني بده....افتابانوس هم نميدونم..ميدي؟
حالا من...اقا...اين پولاره بدين من كه الان ده هزار تومن به دختر خالم بده كارم پول ندارم.پول شهريه ندارم.پول قلمچي ندارم.پول اكانت ندارم ،اكانت دزدي اومدم تو نت....
بدين من...

اقا...من هزار بار ميگم و بازم ميگم..غلط كردم...گو خوردم...(بوق نزاشتم تا بفهمين) و خيلي بد تر....بوق خوردم....بوق خوردم..بد تر از اون...بــــــــوق خوردم كه يه شوخي كردم كه ويليام ادوارد مدير بشه...اقا غلط كردم...فكر نميكردم اينجوري بشه...

ويليام ادوارد يا خفه ميشي يا خفت ميكنيم ها؟خيلي جدي گفتم..زاخي رو كه ميشناسي عين اوندفعه كاري كرد شناست بسته شه ايندفعه كارش راحت تره...پس خفه خون بگير....
________
حالا باز مياد ميگه كه با فحش تربيت خوانوادگي خودشو نشون ميده...اره..ما تو خوانوادمون رسمه كه وقتي يه انسان نفهم ازكول كه تاحالا حتي با كيو بيسيك كار نكرده ادعاي برنامه نويسي و حتي چرند و پرند هم در مورد خريد سايت ميگه....ميره شناسشو ميكنه پرومير و دوبراه بر ميگردونه..بهش ميگيم اي پي فيليپس اي پي توه..و ميگه اگر مدرك دارين بيايرين....كسي كه اينقدر نفهمه ما اين حرفها كه خوبه...فحش )خوار مادر ميديم...(سانسور شد!)ميكينم و اردنگي ميزنيم كه ديگه خونرو به گند نكشه كه همينجور تو سايت رو داري به گند ميكشي....
هي حرف نزديم باهات مهربون بوديم پر رو شدي....چي؟چي؟...ها؟اها..
اگر هم بازم فحش ميخواي بيا مسنجر چهار تا كلفت بارت كنم تا بفهمي كه دروغ نگي و بوق شر نگي تو سايت ...

در ضمن...ايول ولدمورت مدير شد...اقا اين چو رو هم مدير بكنين ديگه كاري نداريم..اصلا خود هري پاتر رو بيرون ميكينيم...امپراطور رو بيرون ميكينم...گيليد؟اره..اونم اصلاپرتاب ميكنيم تو سوراخ....(سوراخ همون سوراخ هاي مخصوص گيليدي..منحرف نباشيد)...كي مونده...مملي...اون كه اول از همه..چي؟نميزاري گروه عوض كنيم..تو هم نابود ميشي...(اين چند خط اخر شوخي بود چون نه توان اين كار هست نه جرئت و نه اصلا كسي دوست داره)

اقا لطفا ديگه كار زاخي رو زياد نكنيد

الله اكبر...ولدمورت رهبر
ويرايش شد!

ویرایش شده توسط زاخارياس در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۱۵ ۲۳:۰۴:۲۱

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
تاپيك لايقترين شخص قفل شده من اين عمل رو بشدت محكوم ميكنيم...يعني چي آقا داشتيم بحث سازنده ميكرديم!!!

مدیر یا ناظر تاپیک مربوطه تصمیم میگیره و در این کار اختیار تام داره.
محکوم کردن شما هیچ تاثیری نداره.!

با تشکر باک بیک

ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۱۴ ۱۵:۵۵:۲۱

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.