هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
من توی ثبت نام کوییدیچ برای عضویت در کوییدیچ درخواست دادم و شما این جواب را به من دادید
نقل قول:
تائید شد !
از الان عضو کوییدیچ هستی ، میتونی با کاپیتان تیم ها صحبت کنی تا بتونی وارد تیمشون بشی !

سوالات من این هاست:
1- کاپیتان ها چه کسانی هستند؟
2- چگونه می توانم با آن ها ارتباط برقرار کرده و درخواست عضویت در تیمشان را داشته باشم؟

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...
می خواستم بدانم شما دوره نقل و انتقالات بین لیگ دارین یا نه ، و در ضمن من می تونم وارد تیمی ( مثلا آرمادیلو که قبلا عضو بودم ) بشم یا نه ؟

احتمالا خواهیم داشت (با توجه به نظر سنجی از کاپیتانان که بزودی انجام خواهد شد.) . در مورد سوال دومتون هم با توافق کاپیتان تیمتون می تونید برگردید.موفق باشی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۲۱:۴۷:۱۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۲۱:۵۲:۱۲

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین انجمن کوییدیچ
شکایت از جوزف ورانسکی کاپیتان تیم جومالی یونایتد داشتم. ایشون با توجه به قبول کردن کاپیتانی تیم باید حتما در هر مسابقه حضور پیدا کنند.
در مسابقه اول به دلیل سفر حضور نداشتند. اما با اینکه هم اکنون بازگشته اند به سایت سری نزده اند. به همین دلیل ما نمیتوانیم به راحتی در مسابقات شرکت کنیم زیرا با وجود نبود ایشون تیم به کلی بهم ریخته است.
علاوه بر این، بازیکنان تیم جز چارلی ویزلی و ویولت بودلر و من در مسابقات حضور پیدا نمیکنند و به همین خاطر تیم کاملا نابود شده است از نظر من.

بنده به دلایل بالا از بازی در تیم جومالی یونایتد استعفا و با توجه به اینکه پس از صحبت با کاپیتان های تیم ها، هیچ یک موافق به ورود من به تیم هایشان نبودند بنده از لیگ کوییدیچ نیز استعفا خواهم داد.

متأسفم از اینکه وقت شما را اشغال کردم.
با تشکر ریموس لوپین

خوب بله ممکنه بعضی وقتا بعضی افراد نتونن به سایت سر بزنن و در زمان کوئیدیچ به نظر من همه بازیکنان باید با هم هماهنگ باشن و زمانی که کاپیتان نیست بقیه باید با هم هماهنگ کنن شما اگر میخواهید استعفا بدید از تیم و برید مشکلی نیست اگر کاپیتان تیم هم موافقت کنه و الا باید برای تیم بازی کنید وگرنه جریمه میشید و قیمتتون میاد پائین تر سعی کن کاپیتان تیم رو راضی کنی بدون مشکل ازشون جدا بشی

کاپیتان حضور ندارد متأسفانه ولی اینکه رفتن از تیم به عهده کاپیتان باشد چیز خوبی نیست. این نظر من.
اما با این حال من در این مسابقه شرکت میکنم و اگر کاپیتان باز نگشته اند در فصل نقل و انتقالات در نیم فصل، از تیم میرم. البته اگه کاپیتان باشن.
اما در صورتی که امکانش هست تا بدون حضور کاپیتان از تیم خارج شم و از قیمتمم کم نشه، خواهشا انجامش دهید.

متاسفانه امکانش نیست لوپین عزیز.بنده پیشنهاد می کنم تا آغاز نیم فصل انتقالات در تیم خود بمانید .موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱۹:۲۰:۴۶
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۱۹:۳۲:۲۸
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۲۰:۱۳:۲۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۴ ۲۱:۴۲:۳۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۹ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
از اوج!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین محترم کوئیدیچ!
با توجه به اینکه پرسی ویزلی از بین مرگ خواران رفته و به جرگه محفلی ها پیوسته است.
و با توجه به اینکه ایشون عضو تیم پوپیتر بودن و دیگه نمیتونن دسترسی داشته باشن به انجمن زیر سای علامت شوم ، ایشون از تیم خارج میشن!
البته خودشون خواستن پس ما خواستار بازگشت مبلغی که برای پرسی ویزلی داد یم هستیم!

با تشکر

پیتر عزیز ، اگر به ویرایش پست لودو عزیز توسط بینز انجام شده نگاهی ما انداختید پاسخ خود را دریافت می کردید.
نقل قول:
پروفسور بینز عزیز نوشتن:
باید بگم پول گرفته شده پس داده نمیشه

موفق باشی.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۸ ۱۴:۴۰:۴۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۸ ۱۴:۴۷:۲۹

تصویر کوچک شده
شناسه قدیم من : بورگین

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سوالي داشتم!

سيستم امتياز دهي در دور اول مسابقات كه به صورت گروهي انجام ميشه چطوري هست؟!

يعني بر اساس برد و باخته؛ يا بر اساس جمع امتيازات در مسابقه ها؟؟

------------
مطلب دوم در مورد پيوز هست!

اين بازيكن رو مجازي ميزاريم؛ اسمش هم همون پيوز بمونه خوبه.

سوال اينه كه مبلغ قرارداد برميگرده يا خير؟

سیستم مثل سابق بر اساس برد و باخت در بازیهاست و امتیازها گالیون به همراه میاره ولی اصل بر برد و باخته در مورد پیوز باید بگم پول گرفته شده پس داده نمیشه

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۷ ۰:۰۲:۱۰
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۷ ۰:۰۷:۰۳

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام خدمت داوران خفن این رقابت ها که تهمت های آقای سیار بوقی عمرا شاملشون نمیشه!

واقعیت امر اینه که بنده دوتا نکته رو میخواستم بگم که دومیش پیشنهاده:

1-بنده به عنوان کاپیتان تیم پاورداس و نمیانده ی این تیم از همین زمان درخواست میکنم که برای هفته ی پنجم مسابقات و بازی ما با تیم حذم تارکبود لطفا داور بی طرفی رو قرار بدهید.

توضیح اینکه من فکر میکنم دو تا داور بیشتر نباشن: آلبوس دامبلدور و پروفسور بینز

و من میخوام درخواست کنم که آلبوس عزیز به خاطر اینکه عضو حذب لیبرال دموکرات جادوگریالیستی هستن این بازی رو قضاوت نکنند چون احساس خوبی نسبت به این قضیه نداریم. یعنی اگر میشه این بازی رو پروفسور بینز عزیز قضاوت بکنند. درسته که ایشونم تعلق خاطری به حذب دارند ولی از نظر من سابقه ی(عقبه!) داوری ایشون زیاده و ما ایشون رو قبول داریم.

ممنون میشم با این درخواست ما موافقت بشه

2-پیشنهادی هم که میخوام بدم اینه که ورزشگاه کلاسیک رو هم میتونید برای این مسابقات استفاده بکنید تا چمن ورزشگاه های دیگه هم زیاد خراب نشن!

جدا از شوخی میشه برای تیم های پاورداس و ترینسیلوانیا و آجاس این ورزشگاه رو در نظر گرفت بدین صورت که اگر هر کدام از این سه تیم با یکدیگیر رقابت داشتند در یک ورزشگاه که برای هر دو طرف هست بازی کنند که سوژه های خاص خودش رو هم داره...در کل یه پیشنهاد بود.

در آخر هم خواهش میکنم اگر میشه در مورد انتقالات نیم فصل و درون فصل هم یک توضیحی بدهید. در ضمن اگر میشه جدول مسابقات حذفی رو هم از الان یک برنامه ریزی بکنید و اعلام بکنید که ما بدونیم که مثلا اگر اول بشیم در گروهمون باید با تیم چندم گروه دوم بازی کنیم. فکر میکنم با این مثال آخری متوجه شدید. ممنون میشم

پ.ن(ویرایش): در ضمن در مورد مشکلی که کورن اسمیت عزیز اعلام کردند باید بگم که من از ایشون خواهش کردم در پست جستجوگر بازی کنند و این مسئله رو با پیام شخصی به اطلاعشون رسوندم. لطفا در لیست تغییری ایجاد نکنید. اگر خواستار تغییر بودیم حتما اعلام میکنیم

با تشکر
-کاپیتان تیم پاورداس-

در مورد نکته ی اول باید بگم داوری بازیها بعدا مشخص میشه که چه کسی برای چه بازی باشه و سعی میکنیم نوع داوری ها جوری باشه که اکثریت راضی باشن در مورد مرحله ی حذفی و اینا مشخصه دیگه از هر گروه دو تیم صعود میکنن و تیم های اول با تیم های دوم در بقیه موارد هم حتما از پیشنهادات شما استفاده میکنیم

اسکاور عزیز ، در مورد نکته اول شما بنده هم یک توضیح بدهم و آن هم اینکه خب اگر اینجوری که شما میگید بخواهیم حساب کنیم ، من قبلا کاپیتان ریش سفیدان بودم ، پس واسه ریش سفیدان پارتی بازی میشه ، از یه ور حذبی هم بودم ، پس حذم تار کبود هم همین طور ، از یه ور دیگه هم اگر حساب کنیم ناظر محفل هم هستم پس پاورداس هم باید پارتی بازی بشه ، بنابراین این لیگ سه قهرمان قرار است داشته باشد ، در صورتی که هر گز این طور نیست و مطمئن باشین که زمانی بنده این مسئولیت را قبول کردم ، هرگز فکر کمک کردن به هیچ تیمی را نداشتم و ندارم و نخواهم داشت.همانطور که در محفل می توانید ببینید و یا مدتی که در هافل بودم با شناسه قبلی خودتان به وضوح شاهد امر بودید در هافل.بهرصورت فقط خواستم بگم مطمئن باشین من هیچ موقع از اعتماد مدیران محترم سواستفاده نخواهم کرد و همه سعیم بر این است که در کارم کوتاهی نکنم.اگر کمی لحنم بد بود پیشاپیش از شما عذرخواهی می کنم. با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۶ ۲۱:۵۹:۴۵
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۶ ۲۲:۰۱:۳۴
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۷ ۰:۰۶:۱۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۲۳:۴۵:۴۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۲۳:۴۹:۳۵

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

از عضویت در تیم پوپیتر انصراف میدم ، اسم من رو از لیست بازیکنان این تیم حذف کنید !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
جوزف ورانسکی کاپیتان تیم جومالی یونایتد در سفرند و به همین سبب به سایت دسترسی ندارند. بنده به عنوان معاون تیم ریاست تیم در مسابقه اول را به عهده گرفتم. سؤالی مبنی براینکه آیا با این حساب من اجازه دارم مانند کاپیتان در این مسابقه سه پست ارسال کنم یا خیر؟ خواهشا سریعتر پاسخ دهید.

این دفعه رو اشکالی نداره تو سه تا پست بزن

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۶ ۱۸:۲۴:۳۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
از پشت و جلو به صورت هماهنگ اطلاع ميدن كه در تيم عقابهاي سياه يه بازيكن مجازي به نام گراپ وجود داره.

اخه برادر من گراپ به اين گندگي مجازي هم مگه ميشه

در كل ميخواستم به اين مسئله رسيدگي شه و لطفا كاپيتان تيم مذكور يه اسم جايگزين براي اين پست پيدا كنه.

پ.ن:باب هري اسلاگهورن چيه؟!همون هوريس اسلاگهورنه منظورتون ديگه(اشاره به ليست تيم ما در اعلاميه ها)

*من همون ادوارد جك ارزشي سابق هستم

رسیدگی می شود ادوارد..یعنی گراپ عزیز.موفق باشی.

ویرایش شده توسط گراپ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۴ ۲۲:۰۵:۱۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۱

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۰:۰۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
اهم!
به نظر من یه مشکلی پیش اومده!
من در پست مهاجم بازی می کنم در صورتی که اسم من در پست جستجوگر منظور شده!
من خودم خواستم مهاجم باشم اگه کاپیتان خواسته جستجوگر باشم حرفی نیست!

کورن عزیز ، کاپیتان شما اسکاور در تاپیک عقد و ثبت قرارداد بازیکنان پست 11 شما را به عنوان جستجوگر تیم معرفی کردند . لطفا با ایشان صحبت کنید اگر ایشان موافقت را اعلام نمودند ، تا قبل از آغاز مسابقات اطلاع دهید لطفا.ممنون. با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۴ ۰:۱۷:۴۵

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.