هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۷:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
كشته شدن يكي از اعضاي مهم گروه اچ سي او توسط چوبدستيه كسي كه نبايد اسمش را برد

گزارشگر ما از خبر گزاري سيستم او ا دون با سرژ تانيكان در مورد كه شاهد اين قتل بود صحبت ميكند:
خ:خب...چي شد؟
سرژ:هيچي ...اسمشو نبر زد شيو رو كشت..همين

مجلس خاكسپاري براي شيو اوجانيان ترتيب داده شده بود از امروز صبح كه تا شب ادامه داشت
در اين مجلس گويا يكي از افراد روح مرلين مرحوم را در اطراف ديد كه گوبا خيلي عصباني بود كه برايش مجلس ختم نگرفته بودند
بعد از ديدن روح اين مجلس دو عضوي شد...هر نيم ساعت براي يكي از اين دو مرحوم گريه و زاري ميكردند
شب كه فرا رسيد همه از اشك ريختند خشك شده بودند...و دارون ملكيان تانكر نوشابه اتك آورد كه همه سيراب شوند

نكته جالب توجه نظرات كارشناسان هست

كارشناس اول:خيلي مشكوكه...به نظر من اسمشو نبر قصد نابود كردن گروهي كه به قوا خود او بچه مدرسه اي بودند را داره...اره...خانوم بيا :bigkiss:
كارشناس دوم:هين؟...نه...اون اينقدر بيكار نيست كه بياد اينكارو بكنه...حتما اتفاقي شده....اهين!!!
كارشناس سوم:نيگاه كنين..هر وقت اين ولدمورت(همه لرزيدند) از اين كارا ميكنه جاي زخم من سياه ميشه...به نظر شما چو خوشش مياد كه وسط حرفهاي عاشقانه يهو حاي زخمم سياه بشه؟
كارشناس چهارم:من ان اطراف نبودم...حتما يارو خيالاتي شده كه منو ديده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۳ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
بازی و شیطنت کودکان باز هم حادثه آفرید

در پی حمله های که به صورت غیر حضوری از سوی ما مرگ خواران انجام می شود در ساعت 12.30 دقیقه امروز شی مقابل پارک کودکان جادوگر در
لندن ونزدیکی وزارت خانه من فجر شد .
به نقل از رادیو بیگانه CBB : دقایقی پیش انفجار ی سهنگین پارک جادوگری و وزارت خانه را لرزاند هنوز از تعداد کشته شدگان خبری در دست نیست.

ساعاتی بعد باز هم رادیو بیگانه CBB گزارش می دهد از شمار کشته شدگان حادثه تروریستی امروز رخ داد 36 کودک و 3 نفر کشته و زخمی شدن

آ قا امروز آفتاب از کدوم طرف در اومده رادیو هایه ماگلی در مورد ما ملت جادوگر خبر میدهند

با تشکر خبر نگار افتخاری وبدون مرز

جادوگران

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از اعماق شهر لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
تجمع ملت در مقابل وزارتخانه

در پی حضور مکرر کسی که نباید اسمش را برد در اماکن عمومی ، ملت غیور وشهید پرور جادوگر در اعتراض به غیبت کارمندان وزارت سحر و جادو از محل حادثه ، در مقابل درب های وزارتخانه تجمع کردند.
ارتباط مستقیم قلم پری* داریم با خبر نگارمان در میان معترضان:

وزارت سحر و جادو امروز شاهد سیل جمعیت معترض است. تظاهر کنندگان از ساعت 9 صبح امروز در مقابل وزارتخانه اجتماع کرده اند و ظاهرا قرار است که این عمل را تا زمان رسیدگی به اعتراضات ادامه دهند.
گروه های معترض اعم از دانش آموزان ، رقاصان واعضای گروه Hco ونیز عوام ،ببخشید، مردم عادی ، خواستار ایجاد اقدامات هر چه بیشتر به منظور جلوگیری از حضور مرگبار لرد... و مرگ خوارانش هستند.
صحبتی داریم با چند تن از تظاهر کنندگان ؛ آقای سرژ تانکیان یکی از شاهدان فجایع اخیر هستند که هم اکنون با فریاد ، اعتراض خود را بیان می کنند.

خ:آقای تانکیان صحبت شما با وزیر چیست؟

سرژ تانکیان:Boom...Boom...Every time you drop your bomb you kill the...*

خ:مگه تظاهرات ضد جنگه؟

متاسفیم که ایشون اینقدر سرگرم فریاد و اعتراض هستن که متوجه حضور ما نمی شوند. به طرف پسر بچه ی 15-14 ساله ای میرویم تا صحبت های او را بشنویم.

خ:آقای محترم...هدف شما از حضور در میان معترضان چیست؟

پسر بچه:من؟پیام امروزه؟..جدا؟...می نویسین حرفامو؟....یه لحظه... هی نیکلاس، دیدی بت گفتم من بالاخره مشهور میشم؟...به تو که امضا نمیدم...نیکلاس داری می خونی؟....دلت بسوزه...

با عرض پوزش... ظاهرا لحظاتی قبل بیانیه ای از سوی کارمندان وزارتخانه در میان مردم پخش شده و گویای این پیام است:"متفرق شوید..اینجا ایستادنتان سماق مکیدن است. چرا که، ما اهل هاگزمید نیستیم گیلدی تنها بماند."
هم اکنون آقای ساخاریاس اسمیت روی شانه ی کسی ایستاده و سعی دارد با مردم صحبت کند.

زاخاریاس اسمیت: ملت جادوگر توجه کنید...توجه کنید...امروز اینجا تجمع کرده ایم تا اعتراض خود را به گوش وزیر برسانیم ؛ ولی آنها گوش نکردند...پس ما هم خشانت بارانه برخورد میکنیم. پته شان را روی آب میریزیم...من از همینجا اعلام میکنم ، اینهایی که میگویم حقیقت دارد. ما به همه می گوییم که خودشان مسئول ترور فلان کس...ای الهه ی نااااز...بی بند و باری....کاین غم جانگداز...تقلب در انتخابات...در بزمم بنشین*....................بییییییییییییییق*

متاسفانه ارتباط ما با خبرنگارمان ،پیش تابستان، قطع شد. ولی به راستی چه کسی باید پاسخگو باشد؟
---------------------------------------------------------------------------------------------
*: تکنولوژی پیشرفته رو حال می کنید؟ ارتباط مستقیم قلم پری!!!
*: بخشی از آهنگ Boom از سیستم آو ا دون ، با مضمون اعتراضات ضد جنگ.
*:پارازیت
*:سانسور

جلد هفتم کتابهای هری پاتر:"هری پاتر و چهل دزد بغداد."

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مشكلي ديگر براي جوامع جادويي
براي بهتر فهميدن اين مشكل كمي تامل كنيد...1 دققيه سكوت كنيد..و بعد 1 دققيه نفس نكشيد...1 دقيقه هم نفس عميق بكشيد
حالا شما اماده درك اين مشكل هستيد

در ميان وضعيتي كه بوجود آمده ...يعني همان كشت و كشتار اسمشو نبر...كه تمام تخت هاي بيمارستان سنت مانگو را پر كرده كه حتي عده اي ميگويند كه مختلت هم شده(عده اي به گيلدروي مشكوك هستند) مردم عليه دولت تنبل گيلدروي لاكهارت دست به فيام زدند و با شعار هاي خود يه تو دهني محكمي به .....زدند.
گزارش گر ما از خبر گزاري سيستم اف ا دون گزارشي تهيه كرده هست

دارون در حال دويدن هست...به زور خود را ميان اين جمعيت جا ميدهد و به طرف يه ردا پوش سياه( كه با طلسم بلندگو گلوي خود را جادوكرده بود تا شعار دهد و مردم هم بدنبال او شعار دهند) رفت
ردا پوش:سرخ و سفيد و آبي...گيلدروي چقدر تو****
دارون:اقا..اقا...ميشه بيايين پايين تا از شما گزارش بگيرم
ردا پوش سياه:هه؟باشه..من هميشه دوست داشتم مشهور شوم....بچه ها شما ادامه بدين...
ردا پوش مياد پايين
دارون:قصد شما از اين اعتراض ها عليه وزير مملكت چيست؟
ردا پوش:نشان دادن كوتاهي هاي او در برابر حملات اخير مرگخواران و همچنين گرفتن جاي او... با اينكه تا الان چند ماهي از وزارت او ميگزرد ولي هيچ كاري نكرده هست...
صداي مردم:سرخ و سفيد و ابي...گيلدروي چقدر تو***
داورن در حالي كه با تنه زدن مردم خود را پا برجا نگه داشته بود:به نظر شما گيليدروي چي كاري ميكند در برابر اين كارها؟
ردا پوش: ...او اگر جادوگر شريفي باشد كه نيست...دست از بيناموسي بازي بر ميدارد و توبه ميكند...
دارون:توبه ميكند؟
ردا پوش:اهين!!
اين را گفت و دوباره طلسم بلندي صدا را زد و شروع كرد
ردا پوش:گيليدي توبه كرده....سه تا بچه گربه كرده...همه همه..بگين...
دارون با چهره اي نميتوان فهميد چه احساسي دارد از جمعيت دور شد...همچنان صداي ملت ميامد:گيليدي توبه كرده...سه تا بچه گربه كرد
همزمان با آخرين شعار صداي آژير هاي جاروهاي گروه ضربت شنيده شد كه به طرف جمعيت ميفرفتند
چند لحظه بعد صداي جمعيت آمد كه گفتند:مرگخوار ها...فرار كنيد
مشخص نشد كه منظور از «مرگخوار ها» آيا مرگخوار ها بود يا گروه ضربت يا اينكه اكسيزو فرني پيدا كرده بودند..

ستاره ها سانسوره لطفا فحش نديد!
ناظر عزيز...چرا كل شعر رو سانسور كردي؟من الان قسمت اخرشو كه مثلا از ديد شما فحش حساب ميشه رو سانسور ميكنم..ولي بقيش رو ميزارم...

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۳۰ ۱۹:۳۵:۱۸

پیام زده شده در: ۹:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۰ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶
از کجایی؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
به قتل رسيدن يك ماگل در پارك جادوگران!

و باز هم رعب و وحشتي ديگر در ميان مردم!
ديروز عصر در پارك جادوگران در حالي كه عده زيادي جادوگر براي مراسمي جمع بودند....در ميان آن همه جمعيت! بكام! يك ماگل فوتباليست به درجه رفيع شهادت رسيد!
خبر نگار ما بعد از 10 دقيقه در محل حادثه حضور داشته و گزارشي رو براي شما تهيه كرده:

صداي گريه و جيغ در گوش آدم ميپيچيد! چندين نفر غش كرده بودند!
ماموان وزارت همه جا رو بررسي ميكردن....من در همين حال به سوي يك ساحره كه بشدت گريه ميكرد رفتم!
گزارشگر: سلام! ميهش تعريف كنيد كه چه اتفاقي افتاد؟
ايوانا: دوباره مرگ خواري عوضي! خودم با چشماي خودم اينيگو ايماگو رو ديدم كه يه طلسم به اون ماگله فرستاد...بعدم رفت اون ور و غيب شد!
گزارشگر: شما دليل اين حادثه رو چي مدونيد؟
ايوانا: بي توجهي باديگراد هاي احمق! و خنگ بودن اونها!
گزارشگر: خب توصيه اي براي خوانندگان محتريم ندارين؟
ايوانا: چرا! در مصرف آب صرفه جويي كنيد! آب مايه حياته!
گزارشگر: ماااااااااااااااااا! چه ربطي داشت؟!
ايوانا: هيچي! آخه چيز ديگه به ذهنم نميرسه!
و بعد دوباره ايوانا ميزنه زير گريه!
---------------------------------------------------------------------

تصویر کوچک شده

آوادا کداورا! طلسمی با دو چهره!

پيام امروز
پیام زده شده در: ۰:۲۱ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
آیا بعد از ولدمورت جدید دامبلدور جدید در راه است؟؟؟؟؟؟؟؟
هم اکنون در کل جامعه جادوگری شایعه ای به وجود آمده که موجب کشته شدن چندین نفر و شکستن شیشه های چندین مغازه شد.
به گزارش پیام امروز شایعه ای که در بین مردم به وجود آمده رو از زبان خودشون میشنویم:
==============================
گزارشگر:شما چرا اینجا جمع شدین؟؟
یک مرد عادی و نامشخص:وقتی شنیدم میخواد بعد از ولدمورتی که انتخاب کردن دامبلدور جدید هم انتخاب بشه کل خانوادمو برای اعتراض به این مسئله آوردم.
گزارشگر:اعتراض برای چی؟؟
همان فرد:خب بابا جان یعنی چی؟؟همین ولدمورت انتخاب کردن میدونی چقدر مشکلات ایجاد کرد؟؟تمام مغازه ها کارو کاسبیشون کساد شد.مردم میشستن تو خونه تا اخبار انتخابات رو بخونن و ببینن.
-------------------------
گزارشگر:نظر شما در مورد انتخاب دامبلدور جدید چیه؟؟
یکی از نمایندگان مجلس:من کاملا با این طرح مخالفم.
گزارشگر:نظر بقیه نماینده ها چی بود؟؟
نماینده مورد نظر:بیشتریا گفتن که باید روش بحث بشه.هنوز هیچی معلوم نیست.آقا برو کنار کار و زندگی دارم.
===================================

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴

کارادوک دیربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۴۰ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۹ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 329
آفلاین
باز هم خيانت! باز هم خيانــــــــــــــــــــت!

همانگونه كه در گزارش گزارشگر گمنام كه شديداً در سپيديش متعصب است، مشاهده كرديد، خائناني يافته شدند.

آرتابانوس گريفيندور، از مبارزان مهم WT در گزارشي با خبرنگار ما گفت: اينان يك مشت طاعوني گرگرفته‌اند كه نونشونو به نرخ روز ميخورن و فكر كردن كه سياها هاي و هوي ميكنن، قويترين و به اونا پيوستن.
كسي كه سر بزير داره، ضعيف نيست! فقط ابراز متانت و قدرت بي‌كران و پايانشو ميكنه!
از همينجا به خائنين بي هويت اعلام ميدارم كه شما به نرخ روز نون خريديد، پس اگه يه وقت نرخ نون تغيير كرد، در محفل ققنوس و گريفيندور و شايد هم ريونكلا، جايي براي شما نخواهد بود. پس اين آخرين تصميم شماست!
همه شما تارومار خواهيد شد!
سوسكان طاعون‌بر! #$%@#$%@#$%@#$%@ (سانسور)
سياها طبق گروه اسليترين كه ازان سربرافراشته‌اند، هيچگاه به خودشون رحم نميكنن و اگه از كسي بي‌مصرفي و ناتواني رو حس كردن، اگرم 1000 سال خدمت كرده بود، به راحتي ميكشنش. پس پشيموني در لحظه آخر هيچ سودي نداره!
همانطور كه قبلاً گفتم: آن هنگام كه ياران ققنوس و سپيدان پيش از محفل ققنوس اين شواليه‌هاي سياه و پست‌فطرت را كه سرور سنگدلشان نامشان را مرگخوار نهاد بزير مهميزشان ميكشيدند كجا بوديد؟! محفل ققنوس؛ زندگيم را پاي نبرد با تاريكيها و طاعونيها گذاشتم و تا پاي جان ميرزمم. اين را همه مرگخواران دربارۀ محفليها ميدانند!
گريفيندوريهاي خائن، رسماً توسط تصميم‌گيريهاي شوراي گريفيندور به بيرون انداخته خواهند شد.
جزئيات محرمانه‌اي نيز هست كه قادر به ذكرشون نيستم. پس اصرار نكنيد!
اينان بهيچ‌وجه تحت افسون فرمان نيستند و ما هنگام تعويض اوضاع، حرفشان را باور نخواهيم كرد! پس تصميم آخرتونو بگيريد!

ازين طريق حرفمو، بهمه خائنين دورو اعلام داشتم!

پیام زده شده در: ۹:۲۵ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مشكوكيت....آيا حميد تحت تاثير طلسم فرمان هست؟

چند لحظه پيش hgh ملقب به برادر حميد، كاملا غير منتظره به مرگخواران اسمشو نبر پيوست
او كه چندي پيش در مكاني در حال جرو بحث با سياه ها بود ناگهان درخواست بلاك شدن شخصيت خود را كرد و بعد از آن به طرف سياه ها رفت و از انان معذرت خواهي كرد و بعد در خواست فعال شدن شخصيت خود را كرد
حميدي كه اين همه باعث خونريزي شده بود چطور ممكن بود طي يك روز از اين رو به آن رو شود
يكي از منتقدان هالي ويزارد چنين گفت:شايد ميخواستند او بيشتر سرخ شود...حميد سرخ كرده!!...هرمي اون...غذا سرخ كردنيش خوبه...
يكي از كارشناسان:مشكوكيت....واقعا مشكوكه... :bigkiss:

اول سام وايز (از گروه ريونكلا) خيانت كرد...و بعد هم حميد،كريچر هم كه از ازل در خدمت بود....آيا نفر بعدي روح روشنايي هست؟يا راجر؟
به نظر ميرسد كه يكي از سياه ها طلسم فرمان را بطور گروهي اجرا كرده هست...

پروفسرو تريلاني(ابر كلاش) در مورد ان قضايا چنين ميگويد:من از چشمي كه در اعماق تهم هست ميدانم كه بعد ها بقيه گروه هم ميايند...و زندگي تك تك آنها در سياهي و با حادثه اي ناگوار اتمام ميابد...و حتي شما اقاي گزارشگر...پول پاتليلي كه مشكنين را بايد بدين....
شترق(دست گزارشگر ميخوره به پاتيل، ميافته زمين و ميشكنه)

چطور ممكن بود سام وايزي كه قصد داشت به اچ سي او بپيوندد ناگهان به لرد سياه روي آورد

يكي از كارشناسان:ريشه تمام تحولات از خوانواده هست...در سنين بلوغ روحيه اين جوانان را درك نميكنند...آنها را تحقير ميكنند...وقتي كمي بزرگتر ميشوند در گرو و فرقه اي عضو ميشوند تا جلب توجه كنند...آهين؟!!

پیام زده شده در: ۳:۵۴ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴

گمنام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۵ دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 427
آفلاین
بازهم ملحق شدن سفیدی به سیاهی باز هم خیانت...!

همون طور که قبلا دو نفر از خیانت کارا ها ذو معرفی کردم!(اینیگو ایمانگو و سام وایز)امروز هم دو نفر دیگه رو معرفی می کنم!

اول نمید!

طبق اخرین اخبار نمید در یکی ازاتاق ها ی مرگ خوارانوفاداری خود رو به لرد سیاه اعلام کرده!!خیانتکار!

دوم کارولینا بلک(همون لونای قبلی)

کارولینا بلک هم در همون اتاقاعلام کرد:من سوگند یاد می کنم تا پای مرگ به شما سرورم وفادار بمانم!
و به این وسیله خیانت کار شناخته شد!

نظر بعضی از جادوگران سفید که از اخبار بدست اومده شوکه شدن!

این خیانت کارا رو باید کشــــــــــــــــــــــــت!

اوه خدای من!باور نکردنیه!من با اونا دوست بودم و باور نمی شد که خیانت کنن!

یکی دیگه هم که حسابی کفری شده بود گفت:حرفی ندارم...!

رخنه ای نیست در این تاریکی
در و دیوار به هم پیوسته
سایه ای لغزد اگر روی زمین
نقش وهمی ست ز بندی بسته.

1.618

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
فاجعه در کلاس رقص!

دیروز عصر دمدمای غروب (!) وقتی که بیشتر ملت جادوگر در جشن رقص اینیگو ایمانگو شرکت میکردند ناگهان اسمشونبر و پیروانش(منقلب به مرگ خواران)فاجعه ی عظیمی را به وجود آوردند که دنیای جادوگری را در سوگ فرو برد!!

به گزارش خبرنگار پیام امروز، اینیگو ایمانگو معروف به اینی که قابل اعتماد و در گروه گریفیندور بود ناگهان به ارتش سیاه پیوست!!(توضیحات بیشتر در گزارش بالایی!)

جریان از این قرار بود که:

به مناسبت ورود ایمانگو به کلاس رقص دبی هملاک ، جشنی به پیشنهاد آن خائن برگزار شد!ایمانگو که طی روز گذشته خود را عاشق مادام رزمرتار ، صاحب کافه ی ۳ دسته جارو نشان میداد در روز جشن ۱۲۰ نفر از قربانیان خود را اعم از ۷ مشنگ به جشن دعوت کرده بود و در شروع جشن رزمرتار را در اتاقی برده و اورا با طلسم شکنجه گر جادو کرد!

توضیحات بیشتر از زبان مادام رزمرتار:

وقتی به سراغش رفتم ، در پتویی میلرزید و دبی هملاک و رومیلدا وین دلداریش میدادند.جلوتر رفتم و مصاحبه را شروع کردم:

ا:خانم رزمرتار!در شروع جشن در آن اتاق چه اتفاقی افتاد؟

ر:منو...برد اونجا...بعد...یهویی گفت...کو...کو..روشیی..

از یاد آوری آن به لرزش افتاد.

ا:بعدش چی شد؟

ر:فقط از ...درد به...خودم می...پیچیدم...

ا:چه قدر طول کشید؟

ر:۲ساعتی...اونجا بودم...بعد...دبی منو..نجات داد...

به سراغ دبی رفتیم:

ا:خانم هملاک!امشب چه اتفاقی افتاد؟

ه:من نمیدونستم ایمانگو خائنه!بعد از این که رزی رو شکنجه کرد اومد بیرون!

ا:اسمشونبر کی اومد؟

ه:۱۰ دقیقه بعد!

ا:آیا کسی مرد؟

ه:بله!یه مشنگ گارسن رو کشت!اون یه قاتله!

بعد از اینکه خانم هملاک به گریه افتاد با پرس و جو اطلاعاتی دیگر هم به دست آوردیم!

+سرژ تانکیان از دست وزیر یک مدال گرفت!

+مرگخواران فعال حاضر در آنجا:بلاتریکس لسترنج ، اینگو ایمانگو

+ایمانگو روی یک بچه ی ۶ ساله طلسم نابخشودنی اجرا کرد!

+ایمانگو بنده، شون پن و لارا رو بیهوش و در اتاقی زندانی کرد!

به محض رسیدن اخبار جدید آنرا به اطلاع شما میرسانیم!

!!Let's rock 'n' ROLE

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.