هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مجله شايعه سازي!
پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
آرشام فراری شد
عصر روز گذشته مامورین وزارتخانه برای دستگیری آرشام به مدرسه ی جادوگری هاگوارتز هجوم بردند اما وی را پیدا نکردند و با تخریب تالار عمومی به وزارتخانه بازگشتند.
یکی از مسئولان وزارتخانه در پاسخ به این سوال"جرم آرشام چیست؟"پاسخ دادند:«در مجله ی شایعه سازی نشر اکاذیب کرده»
هنوز مشخص نیست که آرشام در کجا مخفی شده و عده ای بر این باورند که او تغییر چهر داده و در کوه های هاگزمید مخفی شده است.عده ای نیز میگویند که در میان بومی های ّ بوآ بوآ مخفی شده.

دو عکس نیز از او به دست ماموران وزارتخانه رسیده که اثبات این گفته است.در این دو تصویر آرشام در چهره های مختلف دیده میشود.
عکس اول:http://i4.tinypic.com/25zm15u.gif

عکس دوم:http://i5.tinypic.com/25zm1py.gif

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۵

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
حال که در جوامع آستکباری ارزشی جادوگران کاندیدان تن در کار دارند و در میخانه ها با ثقات خویش از هر دری سخن میرانند و جریده ی عریضه ای تنظیم میکنند تا بر دیگری ظفر یابند. میرزا ارشی خان ارزش السخن, به طوع ,احوال این مملکت را به سمع ملت ارزشی انهاء خواهد کرد.
گویند که کوییرل دستاری بر سر و برقعی بر چهره معلق کرده و بر منبر در جمع اعوان و احرار شعر هایی سروده که ملت درکش نتوانند کرد و زین سبب آب در چشم خود میاورند و تقاضای استطلاع دارند.و گفته است:«من تحت القرط....نصرهم الله....نعوذ بالله من قضاء السوء»«والله یعصمنا من الخطایا و و الزلل بمنه وسعته فضله و کفی بالله شهیدا»
آسلامیون بانگ برداشتند که:«رحمه الله علیهم و رضی الله عنه و زاد الله علوا و نفاذا»
ناگهان ادریان نامی هجوم آورده و در حالیکه نام ادوارد بر زبان داشته مشتی بر دستار کوییرل نواخته که فریاد دیوار را موجب گشته و آسلامیون او را بازبمالیدند و به جرم افتعال المی عظیم به وی رساندند.
خبر ها به گوش ادوارد وصال یافته.از جا بشد و اسب را به قصد گاراج در تک افکنده و سپس جمعی از جواتان را با زنجیر, چکش و گوشکوب بر اسبی گوجه ای برنشانده و سایرین را با قاطری سرخ زنگ به خانه ی حاج زاخی سیاه الملوک فرستاد.
در انجا مصافات کردند و به مباحثه نشستند که چگونه با حفظ معالی بر معاند ظفر یابند و بر رسم پدران خویش و طبق معمول و متعارف اغضاء و اغماض را در پیش گرفتند و تذکره ای به بیت کوییرلی فرستادند"ادریان رو ازاد کنید"
و سپس به دلیل پیروزی بر پیاکین(جمع پیکان ) گوجه ای رنگ نشستند و از نماز پیشین تا نمازی دیگر با نشاط بوق در کردند و بلیط گاراج را به سبب این پیروزی مفت فروختند.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
شیوع آنفولانزای اژدهایی
بعد از مصاحبه با چارلی ویزلی یکی از کارکنان اعزام شده به رومانی که در بخش مراقبت از موجودات جادویی بخش اژدها ها کار می کند خبرنگاران به این موضوع پی بردند که آنفولانزای اژدهایی در بین جوانان و نوجوانان آسیایی و اروپایی شیوع پیدا کرده . چارلی ویزلی اظهار داشت برای جلوگیری از همگیر شدن این بیماری اقدامات ایمنی زیر را رعایت کنید:
1- گوشت اژدها را به مدت 20 دقیقه بجوشانید.
2- توجه داشته باشید که بسته ی خون اژدهایی که تهیه می کنید دارای مهر وزارت بهداشت و درمان همچنین دارای مهر بیمارستان سوانح جادویی سنت مانگو باشد.
3- مراقب باشید به هیچ عنوان جلوی آتش اژدها قرار نگیرید
4- از دست زدن به تخم اژدها تا حد امکان خودداری فرمایید.
همچنین عوارض این بیماری از خفیف ترین مورد تا شدید ترین مورد به شرح زیر می باشد:
1- سردرد شدید
2- حالت سرماخوردگی شدید
3- ایجاد جوش های ریز بر روی سراسر بدن
4-روییدن موهای غیر عادی در گوش همخراه با سوزش
5- بدن درد و استخوان درد شدید
6- مرگ
این سوال خبرنگاران که روییدن مو در گوش چه ارتباطی با آنفولانزا دارد بی جواب ماند!!

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

پاتريشيا استيمپسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۲ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷
از there isn't any answer
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
سقوط يك شي ناشناس برفراز بام هاگوارتز
چندي پيش مطلع شديم كه جسمي ناشناس بر فراز بام مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز سقوط كرده است خبرنگار اعزامي ما از اين موضوع گزارشي تهيه كرده است كه به شرح زيرز است:
خبرنگار: خانمxمي تونم بپرسم كه آيا شما ساعت دقيق اين حادثه رو ميدونيد و آيا خسارتي هم به مدرسه وارد شده ؟
خانمx : نه متاسفانه به دليل مسائل امنيتي نمي تونم جواب هيچ كدوم از سوال هاتون رو بدم در ضمن شما كه مي بينيد من اصلا حال خوشي ندارم
خبرنگار: خيلي عزر مي خواهم ولي من فقط يك خبرنگار هستم و بايد اين قضيه را براي مردم روشن كنم خب اشكالي ندارد از يكي ديگر مي پرسم
خبر نگار :شما بايد يكي از دانش آموزان اين مدرسه باشيد ؟
دنش آموز:بله
خبرنگار: مي تونم بپرسم كه آيا شما ساعت دقيق اين حادثه رو ميدونيد و آيا خسارتي هم به مدرسه وارد شده ؟
دانش آموز: من نمي تونم جوابي به سوالتون بدم ولي اگه واقعا مشتاق هستيد كه از اين موضوع آگاه بشيد ميتونيد به هاگزميد دهكده اي كه در اين نزديكي هست بريد
خبرنگار :متشكرم
بالاخره بعد از پرس و جو هاي شديد خبرنگار سمج ما ما مطلع شديم كه اين حادثه به گفته يكي از شاهدان عيني واقع در دهكده هاگزميد در ساعت 12 رخ داده به گفته يكي از فضولان اين دهكده حادثه دقيقا ساعت12:35:2:1:..رخ داده است و فقط سقف شكسته شده كه به لطف يك جادوگر ترميم شده است و ‌آن جسم ناشناس چيزي جز يك سفينه آدم فضايي نبوده است كه از جادوگران ترسيده و مغز خود را شستوشو داده اند منتظر اطلاع بيشتر ازين حادثه باشيد.

بودن يا نبودن مسئله اينست. آيا شرافتمندانه تر است كه ضمير انسان تير طالع شوم ر

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
وزیر بازگشت!!با سلام خدمت خوانندگان عزیز این روزنامه پر طرفدار
هم اکنون گزارشی داریم در پاریس.
-سلام اقای ایکس،در پاریس لطفا فقط جنایات فرانسوی ها رو بگید.
-فرانسوی ها به تقلید از سفید ها به زبان فرانسوی حرف میزنند.
ملت:
- بله همانطور که میگفتم وزیر که به وزارت برگشته دیروز در این جنگ شرکت داشته.
خخخخخ.بییییم.دییینگ.
مثل اینکه ارتباطمون با اقای ایکس قطع شده و یک جادوگر هم پیش شما فرستاده میشه تا خبر بازگشت وزیر رو از مغزتون پاک کنه.
----------------
4 روز بعد
-جناب وزیر هدفتون از بازگشت چی بود؟
-به تو چه؟
-اخه من خبرنگارم
-هرکی میخواهی باش چه نگار چه حمید.فکر کرده من تو کارای بی ناموسی هستم.
سانسور(حرکات زشت وزیر سابق)

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ شنبه ۷ مرداد ۱۳۸۵

نازگل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۱ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۵
از طبقه بالای کافه پادیفوت ... هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
ایجاد تغییر مهم در قهوه خانه پادیفوت

به گفته خبرنگار ما دیروز مادام پادیفوت در حالی که مشغول نصب تابلوی زیر در دم کافه اش بوده دیده شده

از پذیرفتن بانوان بد حجاب و ورود خواهران و برادرانی که هیچ گونه نسبت فامیلی با هم ندارند معذوریم!

به گفته ی خبرنکار اعزامی ما مادام پادیفوت به هیچ گونه از سوالات پاسخ نداده ولی یکی از افراد ساکن در هاگزمید که می خواست نامش فاش نشود به خبرنگار اعزامی ما اطلاع داد که گروهی از اماکن قزوین به همراه گراوپی امده و مادام را به این کار مجبور کرده اند ...

پیام زده شده در: ۱۰:۲۰ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
وزیر کشته شد!
طبق اخرین اخباری که به دست ما رسیده حاکی از ان است که دیشب وزیر هنگام کارهای بیناموسی ترور شده هست.
امروز صبح کارگاهان پس از پیدا کردن جنازه فرد به دنبال قاتل گشته و شخصی ماگل رو پیدا کرده.
ما مصاحبه ای با جناب کارگاه داریم.
گ:سلام جناب.شما چگونه تنواستید به این سرعت قاتل رو گیر بیندازید؟
ک:ببینید ما طی یک حمله کاملا خطرناک قاتل رو که خودش به اداره پلس امده و اعتراف کرده را دستگیر کردیم.
گ:وایی.با چه جراتی.چقدر کارگاهان ما دل و جرات دارند.
ببخشید میتونیم با قاتل حرفی بزنیم.
ک:بله الان صداش میکنیم.زیزی....زیزی بیا انیجا اقا باهات کار داره.

زیزی:سلامم م م(از ترس)
گ:ااا.شما همون زیدان ما هستید!؟هدفتون از قتل چی بود؟
زیزی:اخه تو بازی فینال شخصی به نام ماتراتزی به من گفت تروریریست ،»ن هم گفتم که چرا نه و از همون بازی کارمو شروع کردم.و الان هم میخواهم سومین کارمو انجام بدم.
و به این صورت بود که خبرنگار ما متواری شد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
افزایش سیل عظیم ازدواج ها درون سایتی

طبق گزارش های حاکی از خبرگذاری MLM (دومبول ولت نمیکنم )و آمارهای گرفته شده توسط سرشماری های پی در پی دهکده که عاملشان تنها سرژ و ققی هستند تعداد ازدواج ها به طرز چشمگیری افزلیش پیدا کرده به طوری که هم اکنون در سایت از هر فامیل حداقل دو عدد موجود داریم.
توماس جانسون،شهردار هاگزمی طبق بیانیه ای که حاکی از تشویق این سنت نیک و پسندیده و امر خیر بود اظهار داشت که شهرداری هاگزمید برای رفاه حال عروس و دوماد های جوان اسکله تفریحی را به مدت چند روز باز نگهداشته و به عروس دوماد ها خانواده ایشان اجازه پست زدن در قالب جشن عروسی را میدهد.
قابل ذکر است این خبر کاملا حقیقت است و هیچ شکی در آن نیست.
شرایط استفاده بدین شرح است:
1- اعلام موافقت هر دو تن برای شروع زندگی مشترک توسط پیام شخصی به شهرداری!!
2- اعلام افراد شرکت کننده در جشن.
3- اجازه نامه کتبی از ستاد منکرات جادو!!
=====================================
این خبر کاملا واقعی بود...

با تشکر
شهرداری هاگزمید

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
x از وب مستري كنار رفت
x ديشب طي گفتگوي جنجال بر انگيزي با خبر گذاري
بي بي سي شادمهر اعلام كرد كه به دلايل گوناگوني هفته ي آينده خود را از سايت جادوگران كنار مي كشد و اين در حالي است كه 48 روز پيش در اتاق وي دفترچه ي خاطراتي پيدا شد كه متعلق به او بود ، محققان باستان شناس دانشگاه هاوارد بعد از يك ماه و اندي كار بر روي خط دفترچه نهايتا توانستند به اطلاعات گوناگوني دست يابند و طبق گفته ي آنها X اين كار را فقط براي كمبود بودجه ي رسيده شده از طرف كاربران سايت انجام داده است
x اعلام كرد : اين تصميم به طور قطع عملي نشده ولي من خودم جانشينم را كه از ميان كاربران است اعلام خواهم كرد
ولي بعد از مدت زيادي اصرار و پافشاري براي افشاي اين نام از سوي خبر گذاري بي بي سي شادمهر او اين نام را با اكراه فاش كرد :
آناكين استبنز

اين خبر گذاري نام وب مستر را به هيچ وجه لو نداد :no: ولي در عوض متن استعفا نامه را در اختيار مشتاقاني كه به جشن مشغول بودند قرار داد:

متن استعفا نامه

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۷ ۱۸:۲۲:۵۳

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
هاگوارتز فروخته شد!

مدرسه سحر و جادوگری هاگوارتز، شب گذشته، پس از مدت ها بحث و جدل فروخته شد. مالک جدید هاگوارتز که اصرار کرده نامش فاش نشود اعلام کرد که از معامله خود کاملا راضی است و به زودی از هاگوارتز محلی مفیدتر خواهد ساخت!
مالک جدید هاگوارتز اظهار داشت: بچه ها به محلی برای تفریح نیاز دارند، نه به محلی برای یادگیری. این چیزا که زیادن...
او می خواهد به زودی هاگوارتز را به یک شهر بازی جادویی تبدیل کند. به نظر او هاگوارتز در مقام یک شهربازی بسیار مفیدتر از هاگوارتز در مقام مدرسه است.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.