هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۹:۰۶ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
استرجس عزیز منم با توجه به اینکه شما چیزی به اسم روز مسابقه رو در پستتون نوشتید منم در پستم قسمتی رو به روز مسابقه اختصاص دادم و شما میتونید در پستم ببینید ... اما با توجه به برداشت قبلی من نباید انتظار داشته باشید که من روز مسابقه رو خود مسابقه تصور کنم چون فکر میکردم مسابقه رو باید جداگانه در مرحله بعدی توضیح داد.

ضمنا در اون جمله "برای بازی کوییدیچ" حتی جزو ارکان اصلی جمله هم نیست و به عبارتی جزو متمم اصلی جمله به حساب نمیاد و اگر ما این قسمت رو حذفشم کنیم .. جمله بدون وجود این قسمت کاملا معنی میده و حتی هیچ گروه اسمی غیر وابسته در جمله مثل همین "برای بازی کوییدیچ" هیچ وقت جای فعل اصلی قرار نمیگیره و هیچ وقت معنی "بازی کوییدیچ برگزار میشود" رو نمیده. و همونجور که گفتم ما محتاج فعل دیگری برای تکمیل جمله هستیم.

ضمن اینکه بهتره توجه داشته باشید من راز داوینچی که نمیخونم دم ساعت بخوام از یک پست که جهت اطلاع رسانیه سرنخ جمع کنم یا ببینم جمله ایهام داره یا نداره یا "برای بازی کوییدیچ" کنایه از انجام گرفتن بازی کوییدیچ هست و ... یا تعداد استعاره ها رو مشخص کنیم. میخوام سریع پستو بخونم برم پستمو بزنم.

ضمن اینکه اگر دقت کنید من پستمو پریروز زدم و فرضم بر این گذاشتم که مدیر مدرسه که دائم در سایت رفتو آمد داره (حداقل چهار پنج بار در این مدت) و شمام همینطور پس قاعدتا من جواب سوالمو سریع میگیرم (حداکثر تا فردا صبحش) اونوقت سریع میتونم یا یک ویرایش کنم یا اگر فرصت ویرایش تموم شده بود یه پست کوتاه در ادامه پست قبلیم بزنم (چنانچه فکر میکنم اگر داورا هم بخونن متوجه میشن که ادامه دادن اون پست با وجود سوژه هاش به هیچ وجه کار مشکلی نبوده) تا سوژه تکمیل شه. ولی وقتی 12 ساعت بعد از زمان مقرر جواب منو میدید دیگه این جواب به چه درد من میخوره؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۹:۱۶:۲۶

پیام زده شده در: ۷:۲۶ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به بلیز :

شاید من از نظر فعلی اون جملرو اشتباه نوشتم ولی این جمله رو هم توی محتوای پست نوشتم :

نقل قول:
روز مسابقه

و بعد یک نکته ی دیگه خودتون این جمله ی من رو دقیقا مطالعه کنید ... لطفا دقیق !

نقل قول:
اعضای جام آتش برای برگزاری مسابقه ی کوییدیچ به مدرسه دور مشترانگ سفر میکنن !

برای چه کاری میرن ؟
برای برگزاری مسابقه ی کوییدیچ سفر میکنن !

اگر پست شما کامل باشه به دلیل نداشتن قسمت مسابقه ی کوییدیچ از 7 امتیاز داده میشه !

در مورد انجمن کوییدیچ هیچ ارتباطی من نمیبینم این یک سوژه هستش و میتونه همه جای سایت باشه چون به صورت گذرا هستش ... من برای مرحله ی اول این سوژه رو در نظر گرفتم مرحله ی دوم سخت تر نیز خواهد بود .

نقل قول:

سلام و اينا
راستيش راجع به جام آتش مزاحم مي‌شم.
من به دليل اينكه امروز دانشگاه بودم و حدود 7 اينطورا رسيدم خونه، و فكر كردم طبق معمول مسابقات تا 12 شب وقت داره كه انگار اشتباه كردم.
و متاسفانه چون امروز روز اول بعد از عيد بود نمي‌تونستم كلاس‌هام رو بپيچونم.
و اين شد كه پستم رو حدود 30 مين بعد از زمان تعيين شده زدم.
خواهش مي‌كنم اگه مي‌شه پست من لحاظ بشه.
ممنون.

در مورد لحاظ شدن پست ها داورها فقط طبق قوانین امتیاز میدن ! در مورد روز اول دانشگاه حق با شما بوده ولی متاسفانه من پست اطلاعیه مسابقات رو روز چهارشنبه 14 فروردین ماه زدم دقیقا سه روز پیش !

نقل قول:

در رابطه با جام آتش:
من پستم آماده بود. چهار دقیقه مونده بود به هشت که اینترنتم قطع شد. چون سیستمم ADSL بود هیچ کاری نمی تونستم بکنم. منتظر موندم تا وصل بشه. ساعت 8:06 وصل شد همون موقع پستیدم. تمام تلاشم رو کردم که زودتر بفرستم ولی نشد. من هیچ تقصیری نداشتم. امیدوارم پستم رو قبول کنید!

با تشکر

من نمیدونم چرا همه میزارن ثانیه ی آخر ... نظر داورها مهمه ... البته طبق قوانین !

نقل قول:

سلام
واي چقدر زمان جام آتش كمه! اصلا كلا چه وقت بدي شروع شده!
خب من الان چيكار كنم؟ من الان رو به قبله ام!
نميشه يه تمديدي چيزي بكنيد تا فردا؟ اگه اينكارو بكنيد كه خوبه، اگه من زنده بودم ميام شركت ميكنم و اگه تمديدي هم در كار نيست كه متاسفانه مسابقه رو از دست دادم!
من حالم خوب نيس، نامردي شد من شركت نكنم.

سه روز کامل فرصت داشتید ! هیچ وقت نباید در ثانیه ی آخر کاری کرد !
خدمت دوست عزیزم مرلین مک کنین هم گفتم که زمان مسابقه رو خودتون بخونید که نگید استر اشتباه گفتش !
پست اعلام زمان مسابقه هم 14 فروردین ارسال شده بود !

موفق باشید .

*داورها به تابلوی اعلانات !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۷:۳۰:۱۶

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

در رابطه با جام آتش:
من پستم آماده بود. چهار دقیقه مونده بود به هشت که اینترنتم قطع شد. چون سیستمم ADSL بود هیچ کاری نمی تونستم بکنم. منتظر موندم تا وصل بشه. ساعت 8:06 وصل شد همون موقع پستیدم. تمام تلاشم رو کردم که زودتر بفرستم ولی نشد. من هیچ تقصیری نداشتم. امیدوارم پستم رو قبول کنید!

با تشکر

بدون نام
سلام و اينا
راستيش راجع به جام آتش مزاحم مي‌شم.
من به دليل اينكه امروز دانشگاه بودم و حدود 7 اينطورا رسيدم خونه، و فكر كردم طبق معمول مسابقات تا 12 شب وقت داره كه انگار اشتباه كردم.
و متاسفانه چون امروز روز اول بعد از عيد بود نمي‌تونستم كلاس‌هام رو بپيچونم.
و اين شد كه پستم رو حدود 30 مين بعد از زمان تعيين شده زدم.
خواهش مي‌كنم اگه مي‌شه پست من لحاظ بشه.
ممنون.

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۷ ۲۳:۰۸:۵۴

پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام
واي چقدر زمان جام آتش كمه! اصلا كلا چه وقت بدي شروع شده!
خب من الان چيكار كنم؟ من الان رو به قبله ام!
نميشه يه تمديدي چيزي بكنيد تا فردا؟ اگه اينكارو بكنيد كه خوبه، اگه من زنده بودم ميام شركت ميكنم و اگه تمديدي هم در كار نيست كه متاسفانه مسابقه رو از دست دادم!
من حالم خوب نيس، نامردي شد من شركت نكنم.

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
سلام و اينا!!

منم حرف بليز رو كاملا تاييد ميكنم علاوه بر ابهام سوژه نظرم اينه كه كوئيديچ نيز هيچ ربطي به جام اتش نداره اگه دست نويسنده رو براي توصيف مرحله اول باز ميذاشتيد خيلي بهتر بود!!

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام ... یک مسئله ای بود گفتم بد نیست روشن بشه.

نقل قول:
سوژه : تیم منتخب

توضیح : اعضای جام آتش برای برگزاری مسابقه ی کوییدیچ به مدرسه دور مشترانگ سفر میکنن !

در این جمله بالا کمی ابهام وجود داره. من وقتی این قسمت رو خوندم تا پست بزنم به فعل جمله یعنی سفر میکنن توجه کردم در این جمله اینجوری به نظر میاد که ما نباید خود بازی کوییدیچ رو توصیف کنیم بلکه باید مقدماتشو و خود سفر رو توصیف کنیم ...

به عبارتی اگر قرار بود ما خود کوییدیچم مینوشتیم باید بعد از جمله بالا یک جمله دیگم میومد تا منظور زننده پست مشخص شه اما شما اگر دقت کنید در اینجا فعل جمله بر آینده اطلاق دارد و آینده ای که ما باید توصیفش کنیم خود سفر هست اما اگر قرار بود خود بازی کوییدیچم توصیف کنیم قطعا جملمون نیازمند فعلی بود که بر آینده دورتر از فعل سفر میکنن اطلاق بشه که نشون بده ما خود بازی کوییدیچ که مسلما بعد از واقعه سفر کردن روی میده رو باید توصیف کنیم.

برای همین فکر کردم در این مرحله فقط باید جریان سفر و امکانات مدرسه رو توضیح داد ولی حالا من میبینم زننده دو پست بعد از من به کوییدیچم اشاره کردن. کوییدیچی که خودتونم میدونید ما یک انجمن جداگانه براش داریم و یه بارم تو هاگوارتز پست کوییدیچ میزنیم و کلا کوییدیچ ربطی به جام آتش نداره و اگر هدف نوشتن کوییدیچ بود دیگه احتیاجی به مسابقه جام آتش نبود و کلا من ربطی بین کوییدیچ و جا آتش نمیبینم و فکر میکنم همین طرز فکر من در مورد کوییدیچ باعث شده که من زیاد به مسائل کوییدیچی پست استرجس توجه نکنم.

بخصوص اینکه اگر اول پست یک نفر ابهام داشته باشه مسلما توضیحات دیگه نمیتونه اون ابهامو از بین ببره چون خواننده بقیه توضیحات و دلایل اون پست رو سعی میکنه به جمله اول تطبیق بده تا متوجه پست بشه.

خلاصه اگر امکانش هست این موضوع رو روشن کنید یا اگر میبینید اشتباهی شده بی زحمت زودتر به داورا یه ندای چیزی بدین.

پیام زده شده در: ۲۲:۰۵ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
دنيس
مرلين مك كينن
آلبوس سوروس پاتر

داور: پيوز.

* اين ليست همينجوري نوشته شده و احتمالا عوض ميشه و يا شايد كلا اين پست پاك بشه!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام مديريت محترم

افراد شركت كننده از تالار اسليترين در مسابقه جام آتش هاگوارتز را معرفي مي كنم:

سوروس اسنيپ

بليز زابيني

لرد ولدمورت

داور: مورگان الكتو

با تشكر از مديريت محترم

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
لیست شرکت کنندگان گروه گریفیندور در جام آتش:

1- تد ریموس لوپین

2- لارتن کرپسلی

3- گلگومات

داور: پرسی ویزلی

پ.ن: با توجه به اینکه تا این لحظه هیچ گروهی اقدام به ثبت نام نکرده در صورت تمدید وقت ثبت نام، گریفیندور در ویرایش و تغییر لیست ثبت نامی آزاد خواهد بود.

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۳ ۱۰:۵۶:۲۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.