هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۷

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۴ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۱۴ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
من نمیتونم پیام شخصیامو بخونم.

Error [Xoops]: Unable to connect to database in file class/database/databasefactory.php line 34

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۵۱ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۷

§پسرجادویی§

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
دوست عزیز (پرفسور کويیرل) مسئله ای که من بخاطرش اینجا پست زدم زبان سایت بود نه چیز دیگه ای اگه دقت کنید میبینید که گفتم سنگینی زوپس اونم توی جادوگران به دلیل حجم سنگین مطالبش طبیعیه. اما بازم متشکرم
ممنون علی جان فکر نمیکنم تبلیغات گوگل ارزش تغییر زبان سایت به بزرگی جادوگران یا امثالش رو داشته باشه به فکر بازدید کننده های فارسی زبانتون باشید تا تبلیغات گوگل چراکه جادوگران کاملآ جا افتاده و به نظر من بالا رفتن کیفیتش خیلی مهم تر از کمیتش هست.
یه خواهش دیگه ازت داشتم هری جان، لطف کن به مدیران بگو که بی خودی پست بقیه رو برای جواب دادن ویرایش نکنن چون من حس میکنم این کار یک جورایی مثل پا گذاشتن تو حریم شخصی کاربران سایته و به من یکی که حس خوبی دست نمیده به علاوه لحن سخن گفتن برخی از مدیرای سایت کمی مغرورانه و با حالت نیش و کنایه هست که من بارها دیدم توی تاپیک های مختلف این لحن باعث ایجاد جنجال و دور شدن از مبحث اصلی تاپیک شده.
هر از گاهی یه تذکر کوچیک اگه به کل مدیرها بدی فکر کنم خوب باشه، چرا که این کار باعث میشه مدیر ها هم این رو به یاد داشته باشن که اون ها هم یک کاربر معمولی هستن فقط یک سری مسئولیت های خاص به عهدشون گذاشته شده.
قصد من فقط پیشرفت هرچه بیشتر سایتت به عنوان یک دوست هست فقط همین.
موفق و پیروز باشید
یاعلی

امضا ندارم میشه انگشت بزنم؟
جهانی بیندیشیم ایرانی بمانیم !

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نیم ساعته توی سایتم ، شصت بار ارتباط با دیتا قطع شده !

یه فکری به حال :
Error [Xoops]: Unable to connect to database in file class/database/databasefactory.php line 34

بکنید !

شما رو نمیدونم ، ولی من انقدر کار دارم توی سایت که هر بار که ارتباط قطع میشه کلی وقتم گرفته میشه ! شدید رو اعصابه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۰۶ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۷

رون ویزلی old3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۷ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۰۵ دوشنبه ۲ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
هری جان من الان یه پست توی معرفی شخصیت ارسال کردم و پست در تاپیک هم دیده میشه.
اما در قسمت :پاسخ های جدید در انجمن" دیده نمیشه.
یعنی تاپیک معرفی شخصیت،پس از ارسال پست بنده،به روز نشده است.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=3306&forum=9&post_id=197138#forumpost197138]به روی واژه ی Delete کلیک کرد تا خاطرات بد را از خانه های اندیشه اش پا

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
اینکه زبان پیشفرض انگلیسیه دلیلی جز تبلیغات نداره. تبلیغات گوگل فقط در زبان انگلیسی معنی دارن. البته روی اینکه زبان پیشفرض رو فارسی کنیم هم میشه فکر کرد چون جدیدا سیستم گوگل خیلی تغییر کرده و درامد تبلیغاتی چندان نیست که بشه روش حساب کرد.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷

§پسرجادویی§

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
سلام دوستان واقعاً خسته نباشید
من زیاد وقت نمیکنم به سایت سر بزنم اما هربار که سر میزنم با یه مشکلی مواجه میشم که باعث کمتر شدن بازدیدم از سایت میشه، گفتم مطرح کنم شاید سایرین هم با من هم عقیده باشن و این مشکل رو داشته باشن.
صفحه اول سایت که سنگین هست (این که هیچ، از خصوصیات زوپس و کلاً سیستم های PHP هست!)، اما زبان پیشفرض سایت که انگلیسی هست کمی مشکل سازه چرا که ما باید یکبار منتظر لود شدن انگلیسی باشیم و پس از لودینگ کامل مجدداً فارسی رو انتخاب کنیم.
اگر این دو زبانه کردن سایت بخاطر مطرح بودن جادوگران در میان سایت های خارجی هست که فکر میکنم همینطور باشه، خوب بازدید کنندگان خارجی نشان زبان انگلیسی رو میبینن و در صورت نیاز میتونن اون رو انتخاب کنن.
اما وقتی که اکثریت (یا میشه گفته همه) بازدید کنندگان فارسی زبان هستنند، شما به چه دلیل زبان پیشفرض رو انگلیسی معین کردید من نمیدونم؟
امیدوارم دفعه بعدی که به سایت سر میزنم زبان پیشفرض "پارسی" باشه.
جهانی بیندیشیم، ایرانی بمانیم.
یاعلی

شما احتمالا ماه به ماهم در سایت نمیاید چون من که هروز میام این مشکلو ندارم.
پیشنهاد میکنم برای سرعت بیشتر حتما از فایرفاکس استفاده کنید سرعتش تقریبا دو برابر مرور گر اینتراکسپلوئر هست. موفق باشی

ویرایش شده توسط §پسرجادویی§ در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۵ ۱۷:۰۳:۵۳
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۵ ۱۷:۳۹:۵۳

امضا ندارم میشه انگشت بزنم؟
جهانی بیندیشیم ایرانی بمانیم !

پیام زده شده در: ۱۱:۳۹ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
با سلام

یه مورد بود که باید در مورد ترین ها ذکر می شد.ترین ها انتخاب میشن و رنک بهشون تعلق میگیره و یک عضو تازه وارد در صورتی اونها رو می شناسه که به یه پست از اونها بر بخوره و رنک بالای آواتارشون رو ببینه! البته از راه فهرست بخش پیام شخصی هم میشه این رو متوجه شد ولی چندان فراگیر نیست. پیشنهاد می کنم، یه بلاک کوچک ( هر جای سایت باشه مشکلی نداره، حتی توی صفحه ی درباره ی سایت جادوگران!!) در نظر بگیرید تا در هر انتخابات، آپ دیت بشه و اسامی ترین ها با لینک پروفایل و در صورت وجود، لینک مصاحبه، در اون قرار داده بشه، یه چیزی مثل اسامی مدیران سایت!!

ممنان...

منون از پیشنهادت در موردش فکر میکنیم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۴ ۱۷:۵۷:۴۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
سلامیزیسیون :

ببخشید دوباره مزاحم شدم و این حرف ها

اول اینکه یه خبری زدین چند مدت پیش ( نمیدونم چند ساعت یا روز ) با این عنوان "حراج نسخه کتابهای امضا شده ی هری پاتر " که خوب بهتره خودتون خبر رو ببینین چون تمام کد هاش ریخته بیرون چنین چیزی بی سابقه بود !!!

دویما : در مورد پست قبلی که زدم در مورد تاپیک ( پست اینجاست :D ) از اونجایی که به نظر باید تو تاپیک قدح اندیشه بخوره و پروفسور کوییریل ناظر اون تاپیکه دوست دارم خوده پروفسور کوییریل با پیام شخصی یا همین جا نظرشو بگه !

ممنونز

خبر درست شد.
میتونی تاپیک رو بزنی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۴ ۱۷:۴۴:۵۳

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۱۰:۳۰ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به لیلی:

نه اتفاقا در این یک مورد اصلا هم مطلع نبودم اما مطلع بودم که زدن دو پست پشت سر هم خلاف مقرراته و منم دقیقا از این موضوع جلوگیری کردم... اتفاقا کار شما درست نبوده که وقتی داریم سر یک مسئله بحث میکنیم با ویرایش بی جهت زیر پست من اونم در حالی که بهتر بود پستی جداگانه بزنید سعی میکنید یک سری اتهامات بی پایه و اساس بزنید و بعدم بگید جواب دادن تو در هر صورت مغایر مقرراته پس بحث تمومه ... اما یادتون باشه این پست منه و من روی پستم اختیار تام دارم و شما اگر به ادب علاقه دارید بهتره جای ویرایش پستم (که به نظر من استفاده از ویرایش در اینجا کوچکترین لزومی هم نداشته) به پستم احترام بذارید و پست جداگانه بزنید ... اون اولم میخواستم بخاطر وارد شدن بی جهتتون به حریم پستم ویرایشتونو پاک کنم اما بعد دیدم شاید این موضوع رو به معنی پاک کردن صورت مسئله تعبیر کنید برای همین گذاشتم باشه.

چنین مسئله ای هم که عنوان کردید هرگز وجود نداشته. اینجا حریم پست منه و اختیارشو دارم. اگر به احترام گذاشتن علاقه دارید سعی کنید بی جهت وارد حریم پست دیگران نشید.

این موضوع هم از قلم افتاد ... این ویرایش پست من نبوده که منظره تاپیک رو خراب کرده بلکه این شما بودید که به جایی که این همه حرفو در یک پست جداگانه بگید ترجیح دادید پستتونو در پست من ویرایش کنید و منم فقط پست خودمو ویرایش کردم ... بنابراین اگر خطایی هم باشه این خطا از سوی شماست و کلا من نمیدونم بر چه اساسی تشخیص دادید ویرایشتون زیر پست من باعث زیبایی تاپیک شده و نباید ویرایشتونو در یک پست جداگانه بذارید و در عوض تشخیص دادی پست من باید دو قسمتی بشه!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۴ ۱۰:۴۰:۳۰
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۴ ۱۰:۴۵:۳۰
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۴ ۱۲:۵۵:۰۹

پیام زده شده در: ۲:۲۲ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

عجب....عجب!

ببخشید من یک مشکل داشتم. من بحث کردن رو خیلی دوست دارم. من از زمان مدرسه همینطوری بودم. تا معلم ها یک بحث رو شروع می کردن جو میگرفتم و دوست داشتم تا شب باهاشون بحث کنم. ولی مدیر ما خشن بود. آخر سر دعوام کرد و من موندم با کلی بحث های نگفته!

ولی من جادوگران رو پیدا کردم. یک جای خوب برای بحث کردن که میتونم به عالم و آدم گیر بدم و با دلیل های از نظر خودم منطقی و خفن بحث رو پیش ببرم. اونها هم هرحرفی زدن من باز حرف خودم رو بزنم چون من خیلی گولاخم. من سلطان بحث کردنم!

در کل این خلاصه ای بود از دلیل وابستگی من به این سایت و اینا. فقط یک گله ای از شما داشتم. چرا....واقعا چرا یک انجمن فقط مخصوص بحث کردن راجع به هر موضوعی درست نمی کنید تا من مجبور نباشم توی ناظرین محفل یا گفتگو با مدیران بپستم و به همشون گیر بدم و آخر هم اینقدر ضایع بشم؟ واقعا کار شما اشتباهه. اگر همچین انجمنی بود من به خودم اجازه نمیدادم به هرکس خواستم بی احترامی کنم!

در ضمن سرعت عمل شما در انتخاب یک ناظر واقعا کنده! دو رووووووووووووووووووز؟؟؟؟؟؟ مگه می خواید موشک هوا کنید؟ یعنی چی آخه؟

ملت برنامه دارن! وقت طلاست! ما برای تک تک ساعات تابستون برنامه ریزی کردیم! ما هدفمندیم! ما گولاخیم! ما برنامه ریزیمون بسیار دقیقه و غیر قابل انعطاف! اه اه...برنامه رو هم زدید خراب کردید!

امیدوارم یک فکر برای این مسائل بکنید!
با تشکر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.