هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ارتباطات با وزير
پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همي اي مرلين شما آزاديد بر اين وظيفه و ما از پيشنهاد شما بسيار خرسنديم

همانا....بايد بدانيد که وزير الان مغزش هنگ بود...ولي چشم حتما به تاپيک ساحره ها سري خواهم زد....ولي خواهشا نگيد کي...چون مغزم بسي هنگيده...و بايد بگوييم که از تاپيک ساحره ها بس راضي مي باشيم
و بدانيد که آبدارخانه باز خواهد گشت...و من از سيريوس عزيز مي خواهم که اين کار را انجام دهدي

ابتدا عرض ميکنم که من نه دکتر مي باشم...نه ساتاد دانشگاه...ولي وزير مردمي هستم...و هر کس ميخواهد کوذتا کند خوشحال مي شويم که به سايت سوژه بدهد...ما نيز سعي خودمان را خواهيم کرد که جلوي کودتا را با نمايشنامه بگيريم...با تشکر کالين

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۹ ۲۳:۴۶:۳۷
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۹ ۲۳:۴۹:۲۳

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

کورنلیوس آگریپاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۳ یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۷
از فکر می کنی از کجا؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
سلام علیکم به وزیر منتخب مردم و آقای دکتر و استاد دانشگاه و نخبه و با حال و حالا کلی چیز دیگر که وقت تنگ است و حال من هم تنگ است.
آقا اولا که با نظر بارتی جیگر طلا حسابی موافقم. حتما انجام بده که رول سایت یک تکونی بخوره.
ثانیا آقا تو وزیر مردمی هستی یا نه؟ محبوب هستی یا نه؟ انتقاد پذیر هستی یا نه؟ مرد آسلام هستی یا نه ....
حالا که هستی و پشتت به مردمت گرمه یک مجوز بده به ما که میخوام تاپیک کینگزلی مرحوم یعنی کودتا رو راه اندازی کنیم. ببنیم من می تونم کودتا کنم یا تو می تونی دولتت رو روپا نگه داری. اگه مجوز ندی مرد آسلام نیستی! محبوب نیستی! مردمی نیستی! انتقاد پذیر نیستی! و تازه اصلا هم با هات حال نمیکنم.
پس دمتان گرم و نرم باد.
بدرود.

به نظر شما چیزی عجیب تر از کتاب وجود داره؟

Only Raven

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام به وزير محترم و گرامي و عزيز !!!

بابا تو اين وزارت يكي نيست بياد به ما يه ليوان چايي بدهتصویر کوچک شده

در خواست بازگشايي آبدارخانه وزارتخانه را داشتيم .

دليل : زيرا تا مدتي پيش اين مكان از بهترين و پر بيننده و بيشترين پست خورنده ي اين انجمن بود و اينا ... ( خودمم نفهميدم چي گفتم )
البته اگر اين مكان را باز مي كنيد لطفا اگر ممكنه روش عضوگيري رو در پيش بگيريم .
اگرم نمي گيرين من چيكار كنم ؟ بالاخره بازش كنين !

اگر بخواين من با اليور هم صحبت مي كنم كه برگرده !

با تشكر
بارتي كراوچ
وزير حمايت از ساحره ها

پیام زده شده در: ۱۴:۰۹ شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۶

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
با سلام خدمت وزير محترم سحر و جادو كالين بن هزار تا چيزه ديگه
من ميخواستم به شما پيشنهاد دهم كه طبقه اي به ساختمان وزارت سايت اضافه كرده . يعني طبقه چهارم كتاب اداره ي مقررات و نظارت بر جانوران جادويي و خواستار رياست آنجا هستم توجه من صاحب فروشگاه موجودات جادويي در كوچه دياگون هستم كه در آينده نزديك به شدت فعا خواهد شد و نحوه ي كار آنجا اين گونه است كه اعضا پست مي زنند و اگر تاييد شدند موجود مورد نظرشان را به آن ها خواهيم داد(عكس موجود به همراه اسم دارنده و جانور وآرم فروشگاه ) و او آن را زير امضا يش قرار مي دهد و از آن موجود مي تواند در كلاس هاي هاگوارتز و خارج از آن استفاده كند اليته اين فروشگاه مجوز دارد و سه نفر هم از آن جانور خريده اند از اين رو مي خواستم مقامي دولتي هم كه در ارتباط با موجودات جادويي باشد در وزارت داشته باشم .
يه منظور اينكه هركس موجودي خريد آن را در وزارت معرفي كرده آيا شما موافق هستيد ؟؟؟؟
در ضمن خوشحال مي شويم حيواني از فروشگاه ما يخريد وزير لايغ بهترين هاست .
با تشكر

پیام زده شده در: ۱:۳۸ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا ستاد شما بسي راضي کننده بوده است ا کنون و ما در ستاد شما پست خواهيم زد و در پيامبر ياهو نيز خواهيم آمد ولي تمام اين برنامه ها براي فردا مي باشد همي...

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۰:۵۶ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام بر جناب وزير اعظم شيخ الشيخا كالين بن الكريوي !!!

مي خواستيم بدانيم آيا ستاد من و گابريل عزيز خوب است از نظر شما يا خير ؟
و اينكه مي خواستيم از شما دعوت به عمل آوريم تا يه پستي در اين ستاد بزنيد و چشم ما را به پست خود منور كنيد !

درخوسات حضور شما در مسنجر را نيز داريم تصویر کوچک شده

با احترام
بارتي كراوچ
وزير حمايت از ساحره ها

پیام زده شده در: ۰:۴۵ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا اي ياکسلي واي به حال ولدمورتي که دست راستش تو باشي همي...تو چگونه رييس خبرگذاري مرگخواران هستي که خبر نداري چندين روز است بي ناموسي تعطيل گشته؟
1- همانا ما اراذلي در سه دسته جارو نديديم و هر چه ديديم خودي بود...
2-همي بر شما واجب است بدانيد که رشوه يکي از ارکان اصلي اقتصاد وزارت خانه است...هداياي مردمي خوب است و ما ان را قطع نمي نماييم
و
....
اين هم بود پاسخ هاي من....نه پند گرفتم نه ملال...فقط به حال لرد تاسف خوردم

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
با سلام خدمت وزیر:
اینجانب یاکسلی دست راست لرد و رئیس خبرگزاری مرگخواران اعلام میدارم که طرح بیناموسی را کنار و به مسائل پایه بپردازید :قصد من چند پیشنهاد است اگر ممکن است رسیدگی کنید:
1-طرح دستگیری اراذل کافه ی سه دسته جارو
2-طرح جلوگیری از رشوه در وزارت خانه
و
.
.
.
این بود درخواست های من......خواه پند گیر خواه ملال

هری ا

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

باید در مورد حذب بیناموسی بگم که ، با سیریوس بلک عزیز هم در مورد اونجا بحث شد و اعضا توانایی بیناموسی نویسی استاندارد رو ندارن ، مصلحت نظام هم مخالف هست و بنظر من هم شپلخ بهترین گزینه هست !

پ.ن = به این ترتیب جناب وزیر باید بدنبال شغل مناسب تری برای وزیر حذب بیناموسی باشند !!!

هوووم وزير بي ناموسي چون شپلخ گشت زين پس شما را به عنوان وزير سازماندهي کل مصلحت نظام و ناظر بر مصلحت معرفي مي کنم...و راي نهايي با شما خواهد بود

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۴ ۲۱:۵۳:۵۸
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۴ ۲۱:۵۶:۲۲
ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۵ ۱۰:۴۹:۴۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
ققي اين پرنده دامبل اين جاني فراري بي گناه و گناه کار نقل کرده است:
آقاي وزير سلام
اينجانب همانطور كه اسمم برازنده شخصيتم هست ققنوس مي باشم
نامه اي كه در ادامه متن مشاهده مي كنيد نامه اي سر گشاده نيست بلكه خيلي تنگ است و به طبع درد آور
و همان طور كه مي دانيد بنده بسيار جاني و خطر ناك هستم و از يازدهمين بلاكم بر مي گردم
جناب وزير سايت وزين جادوگران بنده از شما 100 سوال دارم و از اهوراي منان اميد خواهم كه به صد سوالم پاسخ كامل و قانع كننده بديد
در غير اين صورت ناراحت مي شوم و با بهانه هاي جرج بوشي وزارتت را كله پا مي كنم
سوالات:
1-براي افرادي مثل دامبلدور اسكاور برادرحميد و به قول رولينگ رفقاتي مثل دمبول و گريند وال! آيا براي اين افراد جايي در ايفاي نقش شما هست؟
2- دو شغله بودن شما ،جناب عالي را از وظيفه اصلي شما كه رساندن ايفاي نقش به شرايط آرماني باشد باز نمي دارد؟
3-آيا زدن اين همه تاپيك امثال وزارت اطلاعات وزارت اقتصاد وزارت پفك نمكي و... واجب است؟
4-آيا قول مي دهيد همسر من سرافينا به سلامت سر كار بيايد و به من خيانت نكند؟
5-حپ
6-كي تو رو قشنگت كرده؟مست و ملنگت كرده؟
7- آيا ارتشي را براي مبارزه با سايت زرد آكادمي و اون دارك لرد منافق و اون بوبوي خائن به وطن در نظر گرفته ايد؟
8-آيا اجازه استفاده از بي ناموسي خارج از چارچوب قوانين سايت به عده اي اراذل و اوباش ملقب به حذبيون را مي دهيد؟
9-آقاي وزيرپرتغال نعنا يا ليمو نعنا؟

10- به هري از 5 چه عددي را مي دهيد؟
11-آيا مذهب اهورا حذبا را در كنار آسلام به رسميت اديان سايت مي پذيريد؟
12-آيا با كلاه وزارتي كه بالاي سر من هست مشكلي داريد؟
13-ايا مي دانيد بنده از سر عقده هايي كه از كودكي دارم به هيچ وجه حاضر نيستم كلاه وزارت سابق را از سرم بر دارم؟
14-آيا به من حسودي مي كنيد؟
15-آقاي وزير نظر شما در مورد بزن بزن در مقابل درب همايش فن فيكشن نويسي چيست؟
16-آقاي وزير جايي ديدم شما از به جاي استفاده از حزب نوشته بوديد حذب !آيا شما خجالت نمي كشيد؟
17-شما به گذشته حذبي بودن خودتان افتخار مي كنيد؟آيا انكار مي كنيد كه اين علف هرز به وجود امده به نام حذب شما خودتان يكي از عاملان به وجود امدنش بوديد؟
18-براي حذب كه يكي از معدود شناسنامه هاي سايت جادوگران است چه جايگاهي در نظر گرفتيد ؟

83 سوال ديگرم را بعدا مي پرسم

چطوري كالين؟! اگه ميشه يه هزار گاليون بوجه به حذب اختصاص بده به جون خودم از اون زمان كه از مديريت رفتي يه قرون به حذب نرسيده

اي پرنده آسلام و دامبل همانا گر هزار سوال بپرسي پاسخ گويم، نه براي ترس از تهديداتت بلکه با اينکه من يک پرنده نيستم ولي پرندگان را دوست مي دارم...حال چه جاني باشد چه مالي چه هاني(همانا به معناي عزيزم مي باشد)...
1- چرا ايفاي نقش من...ايفاي نقش خود شما...همانا واضح و مبرهن است که همانقدر که هري و نميد در ايفاي نقش سهم دارند برادر حميد و ققي هم نيز
2-همانا ما عوامل باز دارنده را با بولدوزط و نيروهاي مخلص جاسم کماندو از بين برده و مسير را هموار مي کنيم
3-بلي نه تنها واجب مي باشد...بلکه از اصول ديني سياست هاي بنده مي باشد که بچه هاي قديمي را که از جريان سايت دور بوده و اعضاي جديد که نمي توانند در سايت فعاليت کنند را به فعاليت کشانده تا بتوانند پس از افتادن در جريان ايفاي نقش به تمامي تاپيکها وارد گردند
4-همانا از شما بعيد است برادر ققي...کمي غيرت داشته باشيد...شما چگ.نه به من اعتماد مي کنيد و همسرتان را به من مي سپاريد....هر مردي بايد مراقب همسر خويش باشد
5-هپ
6-من همونم که هميشه غم و غصم بيشماره(همانا اگه کسي بود منو قشنگ و مست و ملنگ کنه...که اوضاعم اون شعر بالاييه نبود)...نتيحه هيشکي...چشما خودت خوشگل مي بينه برادر
7-همانا ما ارتشي براي دفاع از مام ميهن...در مقابل آستکبار...سفيد ...سياه و کليه عوامل بيگانه داريم...که همانا جاسم ها نورممد ها و انواع انتحاري ديگر همواره آماده به خدمت مي باشند...
8-خير به هيچکس چنين اجازه اي نمي دهم...همانا بدانيد که به حذبيان بسي اجازه نامه ها خواهم داد...اما در راه پرنو نويسي و بيناموسي هرگز
9-دو سيب نعنا...هلو ...و ليمو نعنا را ترجيح مي دهيم...پس ليمو نعنا...شما چي؟
10-هپ...به هري از 5 همانا 5 مي دهم...نميداني چه جگري است بالام جان سيفيد...منحصر به فرد
11-تمامي مذاهب براي محترمند...و بدانيد که ما گفتگوي تمدنها ميکنيم...و من خودم هر دو مذهب را دارم...ايا چنين نيست؟
12-کلاه روي سر هر که برود ب بخت مي گردد..با شما ابراز همدردي مي کنم
13-چه جالب ما عقده هاي مشترکي داريم...اين مي شود تفاهم بيا مزدوج شويم
14-همانا از شما بعيد است رهبر آسلام هرگز تنگ نظر و حسود نيست ...به آغوش آسلام بازگرد
15-کار خوبي نبود...و همانا ديديد که ما عوامل درگير را از هم جدا کرديم..پس مخالفيم
16-خير قبلا کشيدم...کش آمد و سنگين بود...حذب درست است و حزب هم...هر کدام را که دوست داريد بنويسيد..مهم لخت نيست بلکه مفهوم است
17-ما در جاهاي مختلف گفته ايم که ما عضو حذبيم...و هرگز انکار نميکنيم که از سران حذب بوده ايمو در به وجود آمدن آن در آن کنفرانس فرا سايتي پيامبر ياهو دخيل...ولي ما هرگز هيچ گوونه احساسي نداريم نه افتخار نه پشيماني فقط خوشحاليم
18-جايگاهي که همواره براي دابليوسي در نظر ميگيرم...شما همواره در قلب کالين و آسلام جاي داريد
قبول نبود ميخواستي صد سوال بپرسي با 83 تا ميشه صد و يکي ولي نگران نباش همه را پاسخ گو خواهم بود
خوبم برادر...تو چطوري؟...ار همين تريبون اعلام ميشود ما 5000 گاليون بودجه بي جهت به حذب اختصاص مي دهيم...با تشکر کالين
-----------------------------------
به دلوروس آمبريج...همانا ما کلا سينه چاک دوست داريم...وب سي خوب مي باشد...اما طرح هاي شما بسي فعلا بر ضد مصلحت نظام است...شما به عنوان يکي از طرح دهنده ها پذيرفته ميشويد تا مصلحت تعيين کنيد باز هم به ما طرح بدهيد...با تشکر کالين

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.