هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
اقاي وزير ديگه داري شورشو در مياري...اهاي اي وزير.كلتو اسموت كن بينيم باووو.من الان دندون درد دارم هيچي حاليم نيست عصبي بشم وووو...

اصلا چه معني داره كله وزير مو داشته باشه؟پس وزير به چه درد ميخوره؟ ما كله (بوق) نژاد رو هم اسموت ميكنيم چه برسه كله تو...

ببين پسر خوب.مثل اينكه بايد از زبون بچه ها وارد شد...ببين جيگر.اتفاقا چون موهات بوره اگر كلت اسموت بشه جذابيتت بيشتر ميشه و دختراي بيشتريا برات ميافتن توي جوب.اين سكلات رو ميخواي؟ نگاه كن چقدر خوشمزست..به به..اگر اينو ميخواي كلتو اسموت كن

دراكو:

كلتو اسموت ميكني؟

دراكو:نه

من اعصاب ندارم...فردا بيام ببينم رو كلت يك خال مو هست ميزنم كل كاخ وزارتت رو به آتيش ميكشم.يك روز بهت فرصت ميديم...يا كله اسموت ميكني يا كودتا ميكنيم از وزارت بركنارت ميكنيم.

پس دوراه بيشتر نداري:
1-كله كامل برق بزنه از اسموتيت

2-خداحافظي با وزارت

شوخي هم با كسي ندارم.من اصلا شوخي ميكنم؟من اصلا اهل شوخيم؟نيشتو ببند...چرا ميخندي؟ چيه؟تو..اها تو اون پسر مو پر كلاغيه..اره هموني كه رو پيشونيش زخم شبيه ساعقه هست...بيا جلو بينم.تو جواب بده...من با كسي شوخي تاحالا شوخي كردم؟

هري پاتر:بب..بلل...

چي؟

هري:بلنه...نه اقا

الان دندون درد هم دارم عصبي ترم.

اين بازيكن هاي بريزيلي رو نيگاه كن..ببين همشون از وقتي كله هاشونو اسموت كردن اينقدر كوييديچشون خوب شده.پس نتيجه ميگيمر كه:

«عامل پيشرفت در هر زمينه اي ، كله هاي اسموت هست»

فردا اگر كلت اسمون نباشه نه تنها كاختو به آتيش ميكشم تمام افراد جامعه رو هم دچار ياس فلسفي ميكنم ها.

آهووووم .. موووچ !!
اسموت بی اسموت ... بیست سال به این موها ژل زدم که این شده ! حالا بیام بدم دست یه مشت آدم بووووقی ؟!
وزير شخصا در این مورد موضع گیری میکنه ... هیچ کس حق نداره حتی به موهای وزير نگاه کنه !!
آمار نشون میده دخترا اسموت کردن رو دوست ندارن ! :bigkiss:
آزکابان یه چند وقتی هست تعطیله ... ديمنتورهام دارن از گشنگی میمیرن ! چند نفری رو لازم دارم
همتونو به گلوله میبندم ... اعتراضی نباشه !!

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۸ ۳:۳۳:۲۰

پیام زده شده در: ۳:۰۹ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
اتفاقا این دفعه رو باهات حال کردم ادی ! مثل اینکه یه جنبه های مشترکی داريم .
دادگاه شماره ده فکر نمیکنم که دیگه بتونه با اون نوع فعالیت قبلی خودش ادامه پیدا کنه ... توی پست قبلی هم گفتم که نمیشه بچه ها رو زوری بکشیم اونجا .
در حد شوخی و طنز باید هر دفعه یه سری رو ببريم دادگاهیشون کنیم ! هوووومک ... مثلا میشه این دادگاه رو زير مجموعه یه سازمانی کرد ! مثلا ... سازمان ملل یا چمیدونم وزارت ! کسایی رو به بهونه اختلال میکشونیم اونجا . مشکلش حله
ارتش : هنوز خودم ابهام دارم ( دروغ چرا بگم ؟! ) نظر خاصی ندارم در موردش که چی کار کنیم ! اگر کسی پیشنهادی داره اعلام کنه تا به یه جمع بندی برسیم .
ادی جان در مورد بقیه موارد هم اگر نظر مهمی باشه استقبال میکنیم جیگر :bigkiss:
پرسی جان ممنونم ازت ولی درخواست برای کارها رو به موقع بعد از باز کردن تاپیک کاريابی اعلام کنید .

فکر کنم اولین پستم تو اینجا باشه که از چهل خط کمتر شده !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام
با عرض معذرت از وزیر
ادی ماکای عزیز دادگاه یه تاپیک تقریبا طنز است و توش یه چیزه طنز تقریبا مثل شایع سازی الکی میگیم مثلا دستگیری البوس(گیر دادم به البوس و سرژ و دراکو)
و ....
با تشکر
ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
دراکو جان دسته خودته و کلی کار هست که باید یه نفر دو نفر نمی شه انجام داد به نظر خودت هر کسی رو که صلاح می دونی انتخاب کن و من همینجا اعلام آمادگی می کنم.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
خب منم خودمو ميندازم وسط!(ببخشيدا)

ارتش:درسته كه كار شوراي ويزنگاموت زياده ( امتياز دهي ، كارهاي مديريتي ، تاييد شخصيت و ... ) ولي بهتره كه همين كار ارتش رو اونا انجام بدن!چون افراد ارتش بايد دركارشون وارد باشن و اينجوري نيرو بين ارتش و شورا تقسيم ميشه ، كه به نظرم خوب نيست!

دادگاه شماره ده:خب به نظرم جواب نميده!چون ما نميتونيم بريم يخه يك نفر رو بگيريم و بگيم تو رولت خوب نيست ، تو ارزشي هستي ، تو فلاني و چلاني!همين الانش شكايات افراد رو در اين مورد ميبينيم كه دارن همش ميگن تازه واردا رو تحويل نميگيرن ، رول منو هيشكي حساب نميكنه و ... (البته خوشحال ميشم بياين يخه منو بگيرين)
آآما...اينكار ميتونه به صورت ديگه اي اجرا بشه!مثلاً اونايي كه در تاپيكا، بيمورد بيناموسي مينويسن رو ببريم دادگاهي كنيم....يا مثلاً هر از چند گاهي عشقي به يه نفر گيزر بديم كه بياد دادگاهي شه(ولي نه به خاطر نقصي كه داره)و همينجور افراد مختلف رو ببريم دادگاه!

در بقيه موارد هم نظر خاصي ندارم!(البته چون وزير گفته مسائل نبايد تكرار بشه ، منم چيزي نميگم!)

من هر دفعه كه نظر دادم ضايع شدم(خب ضايع هستم!) ، اميدوارم ايندفعه اينطور نشه!
با تشكر

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
مرسي دراكو جان از نظرتون!
قوه تخيل را لذت ميبري!
من مادرذات ايدئاليست از درجه خفنش بودم!
خب بالاخره من يه فكرهايي براي عملي كردنشون دارم(اونم از اين تخيلي تر!!!)
بعدا باز براي توضيح خدمت ميرسم!
بعد دراكو جان شما شغلي براي ما سراغ نداري!
يه شغلي به ما بده!
از بيكاري مرديم!
مرسي آرتيكوس

یه سری اقدامات رو باید بین بچه ها تقسیم کنیم ... باشه حتما !

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
دراکو جان برای اینکه دو این کادر وزارت نقشی داشته باشیم باید چی کار کنیم یادت نره که من (پرسی) منشی وزیرم و جاه طلب

پرسی جان فردا تاپیک کاریابی رو باز میکنم و شما برو اعلام کن .

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۴ ۱۸:۱۴:۵۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ممنونم ارتیکوس جان ...
1- شورا : اشاره کردی که روشهای جدید رول رو تایید یا رد کنند ...
فکر نمیکنم رد یا تایید کردن روشها خیلی بتونه مفید باشه ؛ چون هر کس شیوه رول خودش رو داره و هر طور که دوست داره رول هاش رو مینویسه و کاری هم به مصوبات اونجا نداره .
تو رای دهی ها هم اگر هر کس بخواد به نفع گروه خودش رای بده که فکر میکنم راهمون به ترکستان بره ؛ ما دنبال کمک به مجموعه رول هستیم و باید باند بازی و تعصب گروهی رو بذاريم کنار .
در کل در مورد شورا باید مدیرا تصمیم بگیرن و این فکر شما رو حتما منتقل میکنیم اما این شورا رو من به شخصه فکر میکنم بهتره بدیمش به مديران تا در موردش تصمیم گیری کنند و افرادش کارهای مدیریتی رو انجام بدهند .
2- سازمان بین المللی جادوگران :
هیچ میدونی این کار چه انرژی و وقتی از ادم میگیره ؟! اصلا امکانش تقريبا صفره که عملی بشه ... یعنی ما بريم به بچه های سایتهای دیگه بگیم لطف کنید تشریف بیارید یه سر به سایت ما بزنید ؟! عمرا کسی قبول کنه ... طرف همون وقت رو میذاره واسه سایت خودش کار میکنه دیگه ! یا اصلا بچه های خودمون ، مديران وقت کنن به کارهای سایت برسن یا علی مدد ! حالا برن سایتهای دیگه هم فعالیت کنند یا سفیر بفرستن ؟
فکر خوبیه و خودم به شخصه میپسندم اما از حیطه کاری من یکی که خارجه ؛ یعنی بازم باید با مدیران و به خصوص وبمسترهای سایت صحبت بشه ... بابا خیلی دیگه داريد تند میريد ! سفیر به سایتهای دیگه ؟!! جاااااان ؟!
کلا امکانش که صفره عملی بشه اما اگرم بشه سوژه های وارد شده اصلا نمیتونن به سایت کمک کنند ... مثلا ما آفتابه مرلین رو ببریم سایت پرشین ویزارد ! اصلا نمیدونن مرلین کی هست ! یا فرهنگ اصطلاحات دومبول خودمون ... بی ناموسی گیلدی ... اسموت بودن کینگزلی ... اینا همش از روی شناسه بچه های خودمون برداشته شده و در همین سایت جواب میده .
مثال میزنم ؛ هر کدوم از بچه های تازه وارد سایت ... الان چند درصدشون این سوژه ها رو بلد هستن ؟! قول میدم زير پنج درصد ! چرا ؟ چونکه اصلا این افراد رو ندیدن ... تو برهه اوج هر کدوم از این سوژه ها عضو نبودن ! ماها اگر از این سوژه ها استفاده میکنیم برای اینکه کامل شخصیتها و سوژه ها رو دیدیم و جا افتاده ولی یه تازه وارد اصلا نمیدونم ريش مرلین یعنی چی ؟! حالا فکرش رو بکن میخوای این سوژه رو ببری تو سایت دیگه ... تقريبا عملی کردنش غیر ممکنه و جواب هم نمیده .
خیلی هم نباید بلند پروازی کنیم !
3- مرکزی شدن قدرت :
هووومک ... من اتفاقا میگم قدرت نباید یه جا جمع بشه ...
توی پست قبلی هم گفتم که هدف اصلی از طراحی این سازمانها اینکه بچه های دیگه هم به نوعی خودشون رو دخیل کنند در تصمیم گیری و من فقط وظیفم رو این میدونم که اگر تونستم هماهنگی به وجود بیارم که هر کدوم از این سازمانها کارشون رو درست انجام بدن و از مسیر خودشون منحرف نشن .
این رو قبول دارم که وزارتخونه باید مرکز تحول باشه و اگر هر کاری هم الان میکنیم برای رسیدن به این هدف هست که یه تغییری در روند سایت داشته باشیم و خودم این جوری بیشتر میپسندم که همه چیز دست من نباشه ؛ استفاده از چند نفر بهتره از اینکه یکی همه کارها رو بکنه ؛ ولی باز هم روی هم این مراکز و سازمانها نظارت داريم .
ممنون از لطفت ...
4- سازمانها
کلا به دنبال هر کدوم از این سازمانها بودم و یک هفته هست که دنبال بچه هایی میگردم که بتونن هر کدوم رو اداره کنند .

الف : سازمان ورزشها :
از هفته قبل دنبال بررسی رییس قبلی این سازمان بودم و اتفاقا قبل از این پیام هم بهش پیام دادم که انتخاب شده و میتونه به فعالیتش ادامه بده .
این سازمان از فردا شروع به کار میکنه !

ب : ارتباط با موجودات جادويی :
اتفاقا من خودم پارسال تابستون فکر میکنم بود که اون سازمان رو به وجود اوردم و ادارش رو هم به عهده داشتم اما متاسفانه کمتر مورد استقبال قرار گرفت و دیگه اصلا روی این موضوع فکر نمیکنم چون کلا باهاش اشنا هستم و میدونم که هیچ جای فعالیتی نداره ... شناسه های مربوطه هم محدوده و کلا نمیتونه جواب بده . این سازمان رو باید بذاريم کنار .
البته اگر کسی هست که میتونه ادارش کنه مشکلی نداره و میتونه اطلاع بده تا شروع به کار کنه اما من خودم به شخصه روی کمک این سازمان به رول حساب نمیکنم .

ج : حمل و نقل جادویی :
منم فکر میکنم نشدنی باشه و تخیلی !
اگر کسی نظری داره بگه ... من که فکری به نظرم نرسید .
ولی یه جورایی محاله !

د : سازمان اسرار :
فکر میکنم دقیقا همون کاری هست که قراره سازمان ملل جادوگری ما بکنه و سوژه بده و تنها تفاوتش اینکه سازمان ملل با قانون دهی این سوژه رو وارد میکنه .

پول جادویی :
تخیلتون منو کشته !
ما داريم توی سایت کار میکنیما ... این کارا رو نمیدونم چه طوری میخواید عملی کنید . طرف رو چه طور میخواید بندازيد آزکابان ؟!
حتما بگیم غیر از ازکابان جایی پست نزن ! مديریت هم قبول نمیکنه که اگر طرف جای دیگه ای پست زد ، پستش پاک بشه چون به رول صدمه میزنه .
زدن تاپیک هم که کاری نداره ... اگر خوب باشه میمونه و اگرم بد بود که پاک میشه ... دلیل نداره چون طرف پول داره بتونه هر تاپیک چرتکی رو بزنه .
کلا کار قشنگیه ... عملی کردنش سخته و از طرفی صدمه ای که میزنه بیشتر از سودش هست ! ولی اگر کسی راه حلی داره بگه تا اگر خوب بود این کار رو انجام بدیم ... ولی در کل یه جوريه !

آزکابان :
دیروز کادر جدید اجرایی این مرکز رو معرفی کردیم و صحبتهای کامل شد که مسئولیتش با این افراده و باید فعال نگهش دارن وگرنه از نیروهای جدید استفاده میشه .

دادگاه شماره ده :
بهتره بقیه در موردش نظر بدن ... من نظر خاصی ندارم !

کاراگاهها :
یه جورایی الان خود من دارم کار این کاراگاههایی که گفتی رو انجام میدم ... یعنی دنبال این میگردم که با توجه به ويژگی یه تاپیک چه کسی به درد اون کار میخوره و دیگه تقريبا کادر همه مراکز مشخص شده بعد از یک هفته و فقط معرفیش مونده ...
تاپیک اطلاعات کارکنان هم من بارها گفتم که کامل در مورد خودشون توضیح بدن اما خوب بازم متاسفانه نمیشه .
باشه سعی میکنیم این مشکل رو حل کنیم !

موسسه کاریابی :
در مورد یه سری از مراکز که باید حتما افرادش رو درست انتخاب کنیم سعی کردم که خودم با توجه به کار و نوع فعالیت افراد انتخاب کنم که هماهنگی بین کار و فرد باشه اما یه سری از کارها باز میمونه و فکر خوبی بود که برای اونها اعلام کنیم تا اگر متقاضی داشت اون مسئولیت بهش داده بشه .
حتما بازم میکنیم ... در ضمن تاپیک معاون اول قفل شده نه پاک

ارتش :
فکر بدی نیست ... باید منتظر نظر بقیه هم بود .

در کل ممنونم از اینکه به این دقت روی کارها نظر دادی و حتما ایده های خوبی که دادی رو عملی خواهیم کرد .

دوستان دیگه هم در مورد ارتش و دادگاه شماره ده و بقیه موارد اگر لطف کنند و نظر بدن ممنون میشم ... استفاده از فکر چند نفر خیلی مفیدتر از یک نفره !
باز هم ممنون از آرتیکوس بزرگوار

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۶:۱۶ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام به جناب وزير
من اومدم چند پيشنهاد و ايده كه اگر وزير ميشدم به اجرايش در مي آوردم(آخ چقدر رقيب سختي هم بودم براتون!)بگم تا در صورتي كه خوشتون اومد اجرايش كنيم:
1-شوراي ويزنگاموت: به نظر من اين قسمت بايد مخلوطي از افراد سايت از قشرهاي مختلف(تازه وارد و آداسي و گل گلي و مدير و ناظر و...)باشه كه اين افراد روشهاي جديد براي تغيير رول تاييد و يا رد ميكنند.راي دهي اين افراد هم بايد به نفع قشر مخصوص خودشون نيز باشه تا اين قوانين باعث ناراضي شدن عده اي در سايت نشود.اين افراد محبوب كاربران هستن و با شيوه رول آشنايي دارند.اين شورا هسته اصلي وزارتخونه بشه و اصلي ترين تصميم گيري ها در اونجا انجام بشه.
ميدونم كه در حرف اين شورا رو افراد منتخب مديران خواهند شد ولي به نظر من بايد از همه گروه افرادي در اين شورا براي پيشرفت رول استفاده كرد.
در ضمن شورا همون مجلس خواهد بود و قوانين به شورا براي رد يا تاييد برده ميشه.به نظر من مجلس با وجود شورا با اون حالت كاملا غير فعال ميشه(شايد در اوايل فعاليت زيادي كنه ولي بعد از يه مدت فراموش ميشه)

2-سازمان بين الملل جادوگري: خب همانطور كه از اسم اينجا پيداست سازمانيست بين المللي!من به فكرم رسيد كه جادوگران به وسيله اين سازمان بتونه با سايت يا وبلاگ هاي ديگه(از هري پاتري تا هرچيز تخيلي ديگر!)ارتباط نزديكي داشته باشه.مثلا جادوگران به عنوان يه كشور به كشور(سايت)هاي ديگه سفير بفرسته و اونا سفير بفرستن!اين باعث به وجود آمدن چند چيز در سايت ميشه كه اوليش افزايش سوژه!فكر كنيد!سايتي ديگر با اصطلاحات ديگر و اطلاعات ديگر با جادوگران ارتباط داشته باشه!تبادل اطلاعات به اين شكل فانتزي صورت بگيره!مثل گفتگوي تمدن هاي خاتمي(نگيد من طرفدارشم ها!!حوصله ريختش هم ندارم!!)!اين فكري هست جالب كه اگر روش بيشتر كار بشه مطمئنا به يه جايي ميرسه!

3-مركزي شدن قدرت: به نظر من بايد قدرت در دست وزارتخونه جمع بشه و اين به معني اين نيست كه وزارت همه كارها رو انجام بده!نه!يعني هر كاري كه براي پيشرفت رول انجام ميشه،آخر نخ به وزراتخونه برسه.وزارتخونه مركز بوجود آورده تحول در رول و وزير رهبر اين تحول باشه.يعني تصميم گيري آخر در هر صورت ممكن به دست وزير باشه.وزير بايد احساس داشتن قدرتي متمايز كنه!وگرنه به نظر من بعد از مدتي از وزارت و وزيري خسته ميشه و ميره!شايد اينجور نباشه ولي وقتي كه من خودم را جاي وزير ميذارم به اين نتيجه ميرسم كه وزير بدون قدرت يعني هيچ!عروسك خيمه شب بازي!

4-سازماني شدن وزارتخونه: در كتاب گفته شده كه وزارتخونه چندين سازمان داره كه هركدوم كارايي جدا انجام ميدن.ميتونيم اين كار رو در سايت انجام بديم!ميشه هر سازماني(كه هركدام رئيسي داره) كار بخصوصي انجام بده كه در آخر باعث ايجاد سوژه بيشتر و پيشرفت رول ميشه.حالا نظر خودم را براي كار هر سازمان ميگم:
سازمان اجراي قوانين جادويي:بزرگترين سازمان!پليس جادويي كه افرادي كه رول بد مينويسن دستگير ميكنه(در پايين تر توضيح ميدم)!كارگاهان كه زندگي شخص مورد نظر خودشون را از ماست در ميارن(در پايين تر در موردش توضيح ميدم)!آزكابان كه محل زنداني ارزشي هاست(توضيح در پايينتر)!دادگاه شماره ده كه محاكمه از انواع مختلف انجام ميده!پس جايي هستش كه سوژه هاي زيادي به وجود مياره.

سازمان ورزش و تفريحات جادويي: اين سازمان پر سوژه هست!شطرنج جادويي!كارت بازي!تيله جادويي!كوييديچ!صد تا ديگه كه نصفش توي كتابه "كوييديچ در گذر زمان"نوشته شده!هر كدوم اينا باعث فعاليت شديد رول ميشن!وقتي كه ميشه سياه و سفيد توي يه تاپيك بجنگن چرا نشه تيمهاي كوييديچ با هم در يه تاپيك ديگه بازي كنن؟!آقا اصلا چرا ما تيمهاي كوييديچ نداريم؟يا شطرنج؟يا...
همه اينا رو ميشه به وجود آورد و استفاده كرد كه باز باعث پيشرفت رول ميشه.

سازمان ارتباط با موجودات جادويي:الان بعضي از كاربرا با شخصيت موجودات جادويي فعاليت ميكنن كه عالي هستش!اين سازمان ميتونه شخصيتهاي جديد و موجودات جديد به وجود بياره!اين يعني سوژه جديد و داستاني ديگر!

سازمان حمل و نقل جادويي: خب من يه ايده براي اينجا دارم كه به نظرم نشدني هستش و نيز از عهده وزير خارجه!ولي حالا ميگم تا شايد يه ايده جالب ديگه از ذهن كسي در اين مورد بيرون آمد!خب به نظر من اگه دسترسي كاربرا محدود به دو يا سه انجمن ميشد تحول عجيبي بوجود مياد!مثالا من در هاگزميد زندگي ميكردم ديگه دسترسي به دياگون نداشته باشم چون بدون سفر به اونجا(از هر طريقي) قادر به بودن در دو جا نميتونم باشم.اگه من ميخواستم مثالا برم كوچه دياگون بايد برم وزارتخونه و از سازمان حمل و نقل جادويي درخواست ميكردم تا اجازه انتقال من رو به كوچه دياگون بده(شايد هم بايد يه مقدار پول جادويي بايد بدم تا بده!!) و در صورت تاييد شدن دسترسي من به كوچه دياگون آزاد بشه!!اينجوري سوژه ها نيز منتقل ميشن!

سازمان همكاريهاي بين المللي جادوگري: خب همون سازمان بين الملل هستش كه رئيسش نماينده از طرف سايت هم هست!

سازمان اسرار:سازماني براي بوجود آوردن چيزهاي جديد و تحقيق در مورد آنها!سازماني پر از ناشناختني ها!با كمبود سوژه مواجه شديد!!به رئيس سازمان اسرار نيازتون رو براي بوجود آمدن سوژه جديد بگيد كه او براي شما در سريعترين حالت ممكن بسازه.سازماني كه درش سوژه هايي بوجود بياد كه براش تاپيكي جديدي بوجود بياريم يا تاپيكي غير فعال را فعال كنيم!فقط بايد رئيس و كاركنانش خلاق باشن!و بعد همه چي آسان شود!
خب بسه! من اين سازمانها و كارايي كه ميتونن بكنند را گفتم ولي اين نكته رو هم اضافه كنم كه اين سازمانها لازم نيست به صورت يه تاپيك به نام خودشون وجود داشته باشن و در اصل بايد حضور و فعاليتشون را نشون بدن!

5-پول جادويي: چند وقت پيش من(قبل از اينكه انتخاباتي براي وزارت باشه) يه پست از ناسيسا بلك عزيز در تاپيك كميته تحميل خوندم كه در مورد وارد كردن سكه هاي جادويي در رول نوشته بود كه نسبت به خوبي پست يه مقدار پول جادويي بديم به فرد زننده اون پست.خب چرا اين ايده رو اجرا نكنيم؟هر فردي كه پست ميزنه در رول نسبت به ارزش اون پست به واحد پول جادوگري به حساب گرينگوتزشون بريزيم.كارمندهاي سايت در صورت فعاليت كردن يه مزد خاصي بگريند و حتي وزير!گرينگوتز در صورت فعال شدن اينا رو منظم كنه كه كي چقدر پول داره؟بعد اين پول را در مغازه هاي دياگون و هاگزميد و يا هرجاي پولي ديگر خرج كنه!اينكار ميتونه سوژه زيادي وارد كنه!مثلا من اگه 1000 گاليون داشته باشم ميتونم يه مغازه باز كنم و يا با اين سرمايه يه شركت بزنم!!!شركت معجون عشق سازي و ... و يا اگه كسي قرض بالا آورد بندازيمش توي آزكابان و يا اينقدر پولدار بشه كه هرچي كه خواست بخره!اين يعني سوژه و رقابت بين اعضا!!تازه از اين طريق ميشه بودجه هم براي وزارت بوجود آورد و وزارتخونه بودجه رو تقسيم كنه به سازمانهاي مختلف و شايد وزارت با كمبود بودجه مواجه شه.همه اينا باعث جذاب شدن قسمت رول ميشه.

6-دادگاه شماره ده و آزكابان: خب توضيح براي قسمتي كه به اينها اشاره كردم.وزارتخونه ميتونه كسايي كه رول بد مينويسن يا ارزشي مينويسن و ... ميتونه در اين دادگاه دادگاهي بشن و در صورتي كه در دادگاه هم رول قشنگي نزنن به آزكابان فرستاده ميشن و تا در آزكابان رول قشنگي نزنن حق فعاليت در جاي ديگر رو هم ندارن!اينجوري اين دو تاپيك فعال ميمونه و به قولي خاك نميخوره.

7-فعال سازي تاپيك"موسسه كاريابي": شايد بعضي از كاربرا بخوان در كارهاي وزارتخونه سهيم باشند و كاري در وزارتخونه داشته باشن!تاپيك دفتر معاون اول هم كه قسمتي از فعاليتش اين بود پاك شد.پس اين تاپيك رو بار ديگه براي همه باز كنيد.

8-كاراگاهان: الان تاپيكي به نام"دفتر اطلاعات كاركنان..."وجود داره كه بايد خود اعضا در اونجا خودشون را معرفي كنن.ولي به نظر من اين چيز جالبي نيست.فرد مطمئنا فقط خوبي هاش رو ميگه و از ضعفهايش چيزي نميگه.اين تاپيك به نظر من بايد جايي براي شناسنامه اي از فعاليتهاي فرد و كيفيت اين فعاليت باشه كه اونم نه خود فرد يا وزير بلكه فرد سوم و بيطرفي انجام بده.اين فرد بيطرف كاراگاه ها هستند كه در مورد فعاليت فرد از اول تا حالا تحقيق ميكنند و يه پرونده پربار در اون تاپيك ميذارن.مثلا من براي شغلي تقاضا ميكنم و وزير به كاراگاه ها دستور ميده كه پرونده اون فرد را آماده كنن.وزير بعد از خوندن اون پرونده تشخيص ميده كه به اون فرد صلاحيت كار رو بده يا نه.و بعد وزير ميتونه كارهاي بيشتري در صورت تشخيص وزير بكنه.

9-ارتش: اگر بخواهيم تاپيكهايي رو فعال كنيم ميتونيم از ارتش وزارتخونه استفاده كنيم.چگونه؟در وحله اول ما افرادي كه آمادگي خودشون رو براي فعاليت در ارتش اعلام كردن آموزش چگونه رول جدي و طنز نوشتن و شايد نقد اين دو نوع طرز رول نويسي رو ياد ميديم.و بعد وزير يا گروهي خواستار فعال كردن تاپيك خاك خورده يا تغيير موضوع در يك تاپيك به حالت دلخواه هستن.خب افراد ارتش از ايده هايي كه از سازمان اسرار به طور سفارشي ميسازه استفاده و با يك پست از يك نفر يا چند پست تاپيك را فعال و يا موضوعي كه در آن وجود دارد تغيير ميدهند.ارتش هم براي موارد اضطراري كه وزير يا شخص ديگر براي مدتي بدلايلي غايب ميشه و يا ... ميتونه قدرت و كنترل رو تا زماني كه آن فرد برگرده به دست بگيره كه كارها نخوابه.

خب اين بود تمام حرفهايي كه داشتم و خودم ميخواستم اجرا كنم.اميدوارم كه مورد توجه شما قرار بگيره.در كل اگه شباهت هاي رول پلينگ رو به دنياي واقعي بيشتر كنيم سوژه بيشتر و عملكرد بهتري خواهيم داشت.

مرسي
آرتيكوس...كاربري كه داره از كالي(تازه وارد بودن و پر انرژي ولي بي تجربه!) به گنديدن(فعاليت نكردن و بيحال شدن ولي تجربه داشتن!) نزديك ميشه.ولي الان رسيده ام(يعني وقت چيدنه...وقت استفاده است!!چون هم تجربه پيدا كردم و هم انرژي لازمه رو دارم!)پس بچينيد و نوش جان كنيد كه باغبون (معلم و كسي كه اينا رو ياد داده بهم)هم صوابي ببره!!

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ممنونم گريفندور جون ...
هدف مام همینه دیگه ... میخوایم از تک محوری بودن که وزارت همه کارها رو انجام بده خارج بشیم و همه مسئولیتها رو پخش کنیم !!
در مورد سردرگمی هم ، در پست قبلی توضیح دادم و شاید متوجه نشده باشی ...
شورای ويزنگامات : متعلق میشه به افراد منتخب مديران یا کلا افرادی برای امتیاز دهی به رولها و همچنین تایید شناسه ها .( فعلا هیچ تصمیم گیری در مورد این شورا اتخاذ نشه و در حد حرف بوده اما در حدود کلی به مديريت و رول برمیگرده )
مجلس : افراد منتخب تالارها که از الان هر کدومشون مشخص شدن و سعی میکنیم که مشکلات بچه ها رو بررسی کنیم و این مجلس به دنبال راه حلهایی در این مورد میگرده که اونها رو حل کنه .
سازمان ملل : مرکزی برای وارد کردن سوژه های جدید به رول سایت که راهی باشه برای تنوع در رول و از طريق طراحی قوانینی اونها رو به جامعه جادوگری وارد میکنه و بچه ها از اونها استفاده میکنند تا کمی از این حالت تکراری بودن خارج بشیم و نو آوری داشته باشیم ! خیلی کارها میشه باهاش انجام داد و نويد یه دوران خیلی خوب رو در اینده میده .
وزارت :
خوب ما از اول وارد این کار شدیم که هماهنگی رو به وجود بیاریم برای بهتر شدن اوضاع و اولین کارمون حفظ و هدایت هر کدوم از این سازمانها در جهت صحیحش خودش هست و در واقع از این دید نگاه میکنیم که وزارت راهی برای بهتر کردن شرایط کلی سایت هست و در کنارش مسلمه که کارهای وزارتخونه رو در رولها انجام میده .
ولی درست میگی شما ... باید کاری کرد که بقیه هم کار تک تک این سازمانها رو بدونن و فکر میکنم همگی اونها در انجمن وزارت باشه و من توی معرفی تاپیکها در سرلیست تاپیکها کار هر سازمان رو بعد از شروع به کارشون اعلام میکنم که اگر کسی احیانا ابهامی داشت برطرف بشه .
منتظر نظراتتون هستیم ...
تازه وارد و قدیمی فرقی نداره ! مهم دادن ایده خوبه ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.