هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
فكر ميكنم بازرسين رو بايد مسئولين شورا انتخاب كنن، نه ناظر هافلپاف! شما ميتونستي از من بپرسي و اين وسط مرلين هيچ كارس!

من زمانی که وقتم محدود باشه و کار فوری ای باشه ، از در دسترس ترین و مربوط ترین فرد استفاده میکنم ! حالا میخواد ناظر هافل به جای بازرس باشه ، یا یه عضوی که 10 دقیقه از عضویتش میگذره به جای هری پاتر باشه !

نقل قول:
پس لطفا مدام تهديد به كم كردن امتياز نكن!

تهدیدی صورت نگرفته ! چه جالب ! اینطوری که داری حساب میکنی ، من فردا سلامم کنم میگی تهدید به سلام کردن نکن ! منظورت رو از مدام نمیفهمم ! این مربوط به یه چیزه دیگه ای هست که توی پست قبل گفتم و اگر رعایت نشه ، امتیاز کم میشه ! حالا چه فقط خودت توی شورا باشی و چه کل هافلپاف بشه شورا !

یه سری مواردی هست ، که باید رعایت بشن !

نقل قول:
هر كس نظر خودشو ميده و در آخر با مشورت تمامي اعضا شورا و مدير شورا فرد مورد نظر انتخاب ميشه! لازم نيس همه يك شكل و در مورد همه چيز يكجور نظر بدن!

هوووم ... شما از طرف هافلپاف عضو شورایی ، چو از طرف راونکلاو و من از طرف گریفیندور و اسلیترین ! هیچ کسی اجازه نداره درباره گروه دیگه اینطور نظر بده که این گروه کسی رو برای بازرس شدن نداره ! شک نکن که بارتی کراوچ از شما و صد تا بازرسی که از هافل ممکنه معرفی بشن اطلاعات بیشتری از مدرسه داره و من این رو مد نظر میگیرم !

همینم زیاد بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
نقل قول:
من با مرلین مک کینن ، ناظر و عضو و استاد هافلپاف صحبت کردم ، در مورد درک هم بهش گفتم ، گفت که درک نمیرسه به این کار و خودش میپذیره ! در نتیجه با مشورت این کار رو کردم ! در ضمن ! اگر از این به بعد ، مغایرتی بین نظر مسئولین هافلپاف باشه و برنامه هایی که قرار بود انجام بشه بهم بریزه ، امتیاز قابل توجهی از هافلپاف کم میکنم !!!

فكر ميكنم بازرسين رو بايد مسئولين شورا انتخاب كنن، نه ناظر هافلپاف! شما ميتونستي از من بپرسي و اين وسط مرلين هيچ كارس! اگه قرار بود ناظرين انتخاب كنن، پس شورا و اعضاش چيكارن اينجا؟ همونطور كه دقت كني اعضا شورا ميتونن ناظر انجمن خصوصيشون نباشن! پس پرسيدن تو از مرلين كار اشتباهي بوده! فك نميكنم برنامه اي به هم ريخته باشه! پس لطفا مدام تهديد به كم كردن امتياز نكن!

نقل قول:
در مورد نظرت در مورد اسلیترین هم باید بگم که ، اگر قرار بود اینطور حساب کنیم ، از نظر من هم کسی از هافلپاف صلاحیت بازرس شدن رو نداره !

هر كس نظر خودشو ميده و در آخر با مشورت تمامي اعضا شورا و مدير شورا فرد مورد نظر انتخاب ميشه! لازم نيس همه يك شكل و در مورد همه چيز يكجور نظر بدن!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به دنیس :
من با مرلین مک کینن ، ناظر و عضو و استاد هافلپاف صحبت کردم ، در مورد درک هم بهش گفتم ، گفت که درک نمیرسه به این کار و خودش میپذیره ! در نتیجه با مشورت این کار رو کردم !

در ضمن ! اگر از این به بعد ، مغایرتی بین نظر مسئولین هافلپاف باشه و برنامه هایی که قرار بود انجام بشه بهم بریزه ، امتیاز قابل توجهی از هافلپاف کم میکنم !!!

در مورد نظرت در مورد اسلیترین هم باید بگم که ، اگر قرار بود اینطور حساب کنیم ، از نظر من هم کسی از هافلپاف صلاحیت بازرس شدن رو نداره !

در ضمن ، برای این که نمیخوام هیچ مشکلی وجود داشته باشه از طرف هافلپاف ، گروه هافلپاف میتونه دو بازرس معرفی کنه !

در صورتی که موافقت دارید با مورد بالا اطلاع بدید که اسامی بازرس ها به اینصورت باشه :

مرلین
درک
بارتی

در ضمن ! اون کپی رایتی هم که نوشتی ، باید بگم از اونجایی که فعالیتی در شورا ندیدم از طرف شما و چو ، به عنوان معاون شورا میتونم که این کار رو بکنم ! و البته ، نظرم هم همیشه طوری میدم که مخالفتی وجود نداشته باشه !

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

پس دو روز ديگه من اين تاپيك رو ميخونم!اگر سه بازرس ديگه معرفي كرديد به من كه خب چه بهتر و همه چي متعادل و يكسان ميشه ولي اگر معرفي نكرديد مجبور ميشم بازرس فعلي رو بر دارم و خودم به كارها برسم و شورا رو هم در دوران مدريتي خودم قفل و بسته نگه دارم.

با سلام
این دو روزی که شما گفتی من نیستم محض اطلاع شما گفتم ...
شما در نوبت بعدی بگو اعضای شورا هیچ کاری نمیکنن بعد بهت میگم !

جواب های اصلی شما :

کپی از تاپیک قوانین هاگوارتز :

نقل قول:

بازرسان هاگوارتز که شامل 2 نفر هستن وظیفه ی نظارت دقیق بر کار استادان و دانش آموزان را دارا میباشند . منظور از نظارت بر کار استادان شیوه ی تدریس , تدریس به موقع , نحوه ی امتیاز دهی درست ...

این در جواب چهار بازرس شما !
اگر مشکل داشتید میتونستید همون موقع اعلام فرمایید !

نقل قول:

وظیفه ی مدیر مدرسه به شرح زیر است :

1.نظارت دقیق بر کار بازرسان هاگوارتز
2. ...

نقل قول:
وظیفه نظارت دقیق بر کارهای مدیر مدرسه را دارند . همچنین این افراد میتوانند بر کار بازرسان هاگوارتز نیز نظارت نمایند و در صورت کم کاری یا بروز اشتباه از سوی بازرسان آن را به مدیر مدرسه اطلاع دهند تا مدیر تصمیم گیری نماید

متاسفانه یا خوشبختانه وظیفه ی اصلی اعضای شورا نظارت بر کارهای شما هستش (شما بر کارهای ما نظارت نمیکنی !)
میتونید توی متن هم بخونید اعضای شورا اجباری روشون نیست که برکارهای بازرسان نظارت کنند .

شما هر وقت تصمیم گرفتی کاری انجام بدی بعد اعلام کردی اعضای شورا کاری نکردن اون وقت بگو!!!

ذر رابطه با اضافه شدن بازرس هیچ کاری انجام نمیشود تا جلسه ای که در 15 بهمن گذاشته میشه بین اعضای شورا برگزار بشه و به توافق برسیم !

در نیم ترم دوم میشه قوانین رو عوض کرد . در بین ترم این فوانینی که نوشته شده عوض نمیشه !

کاندیدای بازرس:
درك
مرلین مک کینن
بارتی کراوچ

نتیجه در نیم ترم دوم اعلام میشه !
تاکید میکنم تا وقتی که جلسه بین اعضای شورا برگزار نشه هیچ نتیجه ای اعلام نخواهد شد !

به اعضای شورا:

زمان و تاریخ دقیق جلسه رو براتون پیام شخصی میکنم !

موفق باشید
مدیریت شورا

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
با سلام
بازرس معرفی میکنم بدون مشورت با سایر اعضای شورا ! (كپي رايت باي پرسي!)

راون كه تحريمه!
اسلي از نظر من كسي برا بازرس بودن مناسب نيس!
از هافل "درك" رو معرفي ميكنم و خيلي هم روش تآكيد دارم! اگه قراره بازرسي از هافل انتخاب شه بهتره درك باشه!
همين ديگه!
موفق باشيد!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ جمعه ۵ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

گروه راونکلا نمیخواد شرکت کنه توی هاگوارتز و میخواد تحریم کنه و این مسائل ، در نتیجه بازرسی معرفی نمیکنه .

من بارتی کراوچ رو از اسلیترین و مرلین مک کینن رو از هافلپاف معرفی میکنم !

در صورتی که مدیر من رو میخواد برداره ، اطلاع بده تا شخصی رو از گریفیندور معرفی کنم .

اگر نیازی به بازرس دیگه ای هست ، من فقط میتونم از گریفیندور معرفی کنم ، چون شخص دیگه ای وجود نداره !

* اعضای شورا کاملا با این افراد موافقند !

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ جمعه ۵ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به ایگور :
در مورد بازرس ، مشکلی نیست ، بزودی 3 بازرس معرفی میکنم بدون مشورت با سایر اعضای شورا !

در ضمن ، اگر مشکلت برای برداشتن بازرسی ، من هست ، قبلا گفتم ، هر وقت مایل باشی میتونی همه مسئولیت های منو برداری و اگر مایل باشی خودم رو برمیدارم از بازرس و چهار نفر معرفی میکنم !

فکر میکنم بازرسان جدید بتونن به کار مدرسه و مدیر بیان !!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ جمعه ۵ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
شما به سوال من جواب نداديد.

فعاليت مثبت و مفيد شورا در اين مدت چي بوده كه الان انتظار داريد من طبق گفته شما عمل كنم؟اگر حركت مثبتي ميكرديد حتما من به حرفتون گوش ميكردم و فقط پيشنهادات خودم رو ميدادم ولي در حال حاضر من با شورايي رو به رو هستم كه نه پست جدي توش خورده و نه جلسه اي برگذار شده براش.

در هر صورت يا چهار بازرس در هاگوارتز كار خواهند كرد و يا من كل بازرس و شورا رو از مدرسه حذف ميكنم و خودم به تمام كار ها ميرسم.مهلت سه روزه شما امروز به پايان رسيده ولي باز به شما مهلت ميدم تا فكر كنيد.

نقل قول:
اعضای شورا بر کار بازرسین نظارت میکنن

متاسفانه اعضاي شورا هيچ فعاليت و نظارتي بر كار بازرس نداشته اند تا به امروز.

پس دو روز ديگه من اين تاپيك رو ميخونم!اگر سه بازرس ديگه معرفي كرديد به من كه خب چه بهتر و همه چي متعادل و يكسان ميشه ولي اگر معرفي نكرديد مجبور ميشم بازرس فعلي رو بر دارم و خودم به كارها برسم و شورا رو هم در دوران مدريتي خودم قفل و بسته نگه دارم.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

مدیریت شورا داره صحبت میکنه!

تعداد بازرسا در حال حاضر یک نفر هستش ! قبلا ماندانگاس هم جزوشون بود ! مشکلی برای اضافه کردن یک بازرس وجود داره !

طبق قوانین مدرسه دو نفر بازرس میتونن توی مدرسه فعالیت داشته باشن!

اعضای شورا بر کار بازرسین نظارت میکنن ... گروه هافلپاف که نگرانه در مورد گروهش حقی ضایع بشه باید به این نکته توجه داشته باشه که یکی از اعضای شورا هافلپافی هستش و اگر همین پرسی ویزلی خلافی ازش سر بزنه میتونه رسیدگی بکنه و مجازات رو انجام بده !

جای بحثی باقی نمیمونه !

به مدیریت مدرسه:

شما اگر در توانتون هستش یک نفر بازرس دیگه از هر گروهی به غیر از گریفیندور استخدام کنید ! اگر نه به ناظرین سه گروه دیگه اعلام فرمایید از گروه خودشون یک نفر رو معرفی کنن و شما از بین اون سه نفر یکی رو انتخاب نمایید

با تشکر
مدیریت شورای هاگوارتز

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
من نگفتم که من صلاحیت رو مشخص میکنم ... در ضمن ، شروع ترم توی میتینگ با هم بحث کردیم در این مورد و به این نتیجه رسیدیم که برای بازرس دوم تنها کسی که صلاحیت داره ماندانگاسه !

ببیند پرسی عزیز بحث این نیست اصلا،‌ هر گروهی حق داره یک نماینده در شورا و یک بازرس معرفی کنه. یعنی باید اینطوری باشه. وقتی فقط یک بازرس داشته باشیم یا یک نماینده شورا، بنده به عنوان مدیر مدرسه صلاح دیدم این هست که شورای تک نفره و بازرس تک نفره رو بردارم و خودم به تنهایی به امور برسم.

یا اینکه شورا فعالیتش و آغاز کنه، بازرسین هم بشن چهارتا. شما اگر میتونی سه تا بازرس جور کنی بفرما!

من فکر میکنم بهتره مدیریت شورا بیا اینجا و جواب پس بده : شوارا فعالیت مثبتش چی بوده در این مدت و چقدر در جریان قضایا بوده ؟

--------------------

نقل قول:
قوانین مراقبت از امتیازها توسط بازرسان:
.
.
.
.
.
.

ببین پرسی عزیز من بحث تغییر قانون رو دارم با شما میکنم و شما قانون رو نشون میدید، من میگم شورا باید روی این قوانین جدید کار بکنه و تاییدشون بکنه تا مشکلات بعدی پیش نیاد. این کارها سبب کوتاه شدن دست بازرسین نیست!

---------------------

نقل قول:
شورا فعالیت خاصی نداره ، مدیر مدرسه موظفه بابت هر کاری میکنه با شورا مشورت کنه ، این تاپیک هم برای این زده شده که مشورت ها عمومی باشن !

در ضمن ، شورا با پست قبلی من کار خودش رو شروع کرد !

شورا ، مهمترین رتبه در هاگوارتز هست و زمانی که هر چهار نفر عضو هاگوارتز موافق باشن ، مدیر مدرسه برداشته میشه ! مدیر مدرسه و هیچ کس دیگه ای حق حذف شورا رو نداره !

شوارا اگر فعالیت داشته باشه،‌حضورش بی مشکل خواهد بود ولی زمانی که حس کنم شورا نقش موثر نداره به عنوان شخصی که اینجا گرداننده مدرسه است، این بخش و تعطیل میکنم،‌امیدوارم متوجه شده باشی.

در نهایت سه روز فرصت دارید خودتون و جمع و جور کنید و فکر کنم یک روزش گذشت، منتظرم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.