هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: و اینک تولد دوسالگی سایت جادوگران!
پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ سه شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۴

هلنا گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۶ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 443
آفلاین
اصلا دلم نمیخواست معذرت خواهی کتی تو نت گفتی قصد ناراحت کردنمو نداشتی منم گفتم منم نداشتم اما بقیشو دی سی شدم منم قصد ناراحت کردنتو نداشتم اما مثله اینکه ناراحت شدی در هر صورت منم معذرت میخوام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۱۴ ۱:۵۷:۱۶

««دلبستگی من به جادوگران و ""اعضایش"" بیشتر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید»»
دامبل جمله Û

و اینک تولد دوسالگی سایت جادوگران!
پیام زده شده در: ۱:۲۴ سه شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نقل قول:
ليلي اونز نوشته:
-در اولین قدم وقتی قصد ورود به رستوران رو داشتم ,در مورد نظر تا به 1 سانتی متریش رسیدم باز نشد حالا نمیدونم مشکل از سیستم خودکار در بود یا از مدیر رستوران ..احتمالا نمیخواست من وارد شدم ولی شدم

در اين مورد بنده يك بار سابقه خوردن به در رو داشتم!!!....يعني تقريبا نوك بينيم پريد!!!!
بعدش ديگه فهميدم جريان چيه ياد گرفتم كه بايد 5 دقيقه جلوي در رستوران وايستاد بعد باز ميشه ديگه!!!!
نقل قول:
ليلي اونز نوشته:
-در طبقه بالا چندتا میز همینجوری اون وسط قرار داشت و دور هر کدومشون چند نفر نشسته بودند از جمله یک زوج هنری که تا یکربع بعد هم بلند نشدند.

در اين مورد هر چي هست زير اين مدير رستورانه!!!....پول زور ازمون گرفت بازم راضي نشد!...ميخواست جشنمون رو خراب كنه!!!!
نقل قول:
ونوس نوشته:
2. از دوست عزیزی که به این شکل وارد رستوران شدند و با خودشون آلودگی هوا رو آوردن کمال تشکر را داریم! باعث شد احساس کنیم که در هوای آزاد نشستیم!

بابا ونوس جان پيپ به اون خوشگلي!!!...من كه لذت بردم در كل!...حالا شما رو نئيدونم!!!....در ضمن از هواي بيرون كه بهتر شده بود همون طور كه خودتون گفتين!!!
نقل قول:
ونوس نوشته:
مشکوکــــــــــــه! اگه همراه پاتر عضو سایت بود چرا خودشو معرفی نکرد؟ اگه عضو سایت نبود چطوری به تاپیک بسته برخورده بود؟

هوووومك!
خب من فكر كنم اومده عضو سايت شده بعدا درخواست ميخواسته بده!!! چقدر من فكر كردم!...واقعا خسته شدم!..به هر حال حتما همين طور بوده!...جور ديگه اي نميشه!
نقل قول:
ونوس نوشته:
10. جای رستوران زیاد مشکلی نداشت! فقط اولش من فکر کردم که گشتن توی کور ترین منطقه ی تهران ساختنش...چون ابدا آنتن نمی داد! ولی بعدش کاشف به عمل اومد که وجود یک عدد کله ی براق کچل موجب منحرف شدن امواج رادیویی شده!

درسته!!!!
من اصلا كلا هر كي از اين مدير رستورانه بد بگه خوشم مياد!...بگين بگين!!!...جون من بيگن كه يه كم عقده هايي كه فكر كنم چندين سال از اين مدير رستوران در درون ما ميمونه از بين بره!!!
نقل قول:
ونوس نوشته:
خب به هر حال کل این حرف ها که شوخی بود...جدیش اینه که کادر پنج ضلعی ( شاید هم شش ضلعی) مدیران همه جا بودند و واقعا زحمت کشیدند!

با شما ميشيم شش تا!!!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۰:۱۹ سه شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
مطمئنا حق با شما بوده و من همینجا از همگی و به خصوص از شخص شما معذرت میخوام.....بنده به هیچ قصدی اون حرفو نزدم و توی مسنجر هم براتون توضیحات اضافی رو دادم که امیدوارم کمی از کدورت پیش اومده رو رفع کنه!....واقعا قصد من ناراحت کردن کسی نبود. و به هیچ وجه منظوری از اون نوشته نداشتم....

در مجموع اینکه باید بازم عذر خواهی کنم و فقط میتونم امیدوار باشم که این خطای منو فراموش کنید!...

همیشه جمع جادوگران صمیمی بوده و کدورت ها یا از بین رفته یا اینکه به گونه ای دیگه از سایت و محیط سالم اون دور شده....پس اگه احساس میکنی که من لیاقت ببخششت رو ندارم خواهشا بگو تا به گونه ای دیگه این کدورت رو از بین ببرم.....

دیگران هم اگه شکایتی از من دارن خواهش میکنم از همینجا که با من درمیون بزارن تا مدیونتون نشم....

خب دیگه احساس میکنم که هر کاری که به رفع این کدورت کمک میکرده انجام دادم.
با تشکر واقعا صمیمانه از همگی و به خصوص از هلنا گرنجر به خاطر گوشزد بی فکری های من!

الستور مودی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
من اومدم اختتامیه ی پستامو بزنم برم!

1. جا داره به خاطر گل های صورتی روی کیک از کرام قدردانی کنیم! امیدوارم سال دیگه کل کیک صورتی باشه!

2. از دوست عزیزی که به این شکل وارد رستوران شدند و با خودشون آلودگی هوا رو آوردن کمال تشکر را داریم! باعث شد احساس کنیم که در هوای آزاد نشستیم!

نکته ی آموزشی 1) نمی دونم این میز وزارت چرا این جوریه! از هر کسی که گرفته میشه طرف یا میره آدم خور میشه یا معتاد!

نکته ی آموزشی 2) اولی به مراتب از دومی بهتره! چون حداقل به سلامتی آدم کاری نداره!

نتیجه گیری) در چند سال آینده اگه گذرتون به سنت مانگو افتاد به بخش بیماران ریویش هم سری بزنید...شرط می بندم شیکم از دیدنتون خوشحال میشه!

3. دفعه ی دیگه اگه قرار شد میتینگی باشه و پاتر توش سخنرانی کنه لطف کنید با خودتون یکی از این بلندگو های میوه فروش ها رو بیارید...ثواب داره!

4. چینش میزها عالی بود! فقط چون ماها قبل چیدن میزها پشت صندلی نشسته بودیم بدجوری گیر افتادیم...روی میز هم پر سینی بود بنابراین وقتی که گفتن تولد تموم شد تشریف ببرید بیرون پامون یا به صندلی ها گیر می کرد یا به سینی ها می خوردیم!

5. با توجه به شماره ی 4 باید از سالازار تشکر کنم که ناگهان از ناکجا آباد پیداش شد تا یکی از سینی ها رو از وسط آسمون و زمین نجات بده!

6. حرف سالی شد یاد یه چیزی افتادم... اگه دیدینش بهش بگید هنوز هم عکسی برای زدن در سردر سایت موجود نیست!

7. یه مورد مشکوک!:

نقل قول:

پاتر نوشت:
تو خبرا بود که تا ساعت 24 چهارم دی وقت هست. ولی دوست من با تاپیک بسته مواجه شده بود

نقل قول:

دامبل نوشت:
همراه هري پاتر هم همين آقا سفيد مفيدس كه اونجا نشسته!

مشکوکــــــــــــه! اگه همراه پاتر عضو سایت بود چرا خودشو معرفی نکرد؟ اگه عضو سایت نبود چطوری به تاپیک بسته برخورده بود؟

8. به رودی : دیوار خودتی! میتینگ بعدی من که جلوی کشته شدنتو نمی گیرم!

9. نقل قول:
-دامبل نوشت:
-بايد اعتراف كنم كه اونجا چوب لباسي نداشت!...يعني به نظر شما رستوران بايد چوب لباسي داشته باشه؟ (يادمه يكي تويه يه نظر ديگه تويه يه عكس ديگه اينو گفته بود...فكر كنم كوييرل!!)
واسه همين من ژاكتم رو گرفته بودم دستم!!!

من نمی دونم چرا فکر کردم یه چوب لباسی کچل داره اون دور و ورا می چرخه!

10. جای رستوران زیاد مشکلی نداشت! فقط اولش من فکر کردم که گشتن توی کور ترین منطقه ی تهران ساختنش...چون ابدا آنتن نمی داد! ولی بعدش کاشف به عمل اومد که وجود یک عدد کله ی براق کچل موجب منحرف شدن امواج رادیویی شده!

11. من واقعا نم دونم که چرا شماها اینقدر به این مدیر بـــــــوق عزیز گیر دادید! بده فکر کرده قبل از این که تو خیابون تبدیل به جادوگرای یخ زده بشید بفرستتون خونه هاتون؟

12. نقل قول:
کرام نوشت:
از ونوس عزيز متشكرم كه زينجر نياوردن تا با ان مارو مورد رحمت قرار بدند!!!

مثل این که با اومدنم کل رستوران رو مورد رحمت قرار دادم! دیگه احتیاجی به زینجر نبود!

خب به هر حال کل این حرف ها که شوخی بود...جدیش اینه که کادر پنج ضلعی ( شاید هم شش ضلعی) مدیران همه جا بودند و واقعا زحمت کشیدند!

این دفعه دارم بدون دعوا می رم که بعدا نگید مشکل شخصی داشت!

قربونتون
مادربزرگه

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
خب ..در راستای اینکه عده ای گزارش جشن نوشتن منم فقط نکاتی رو که از دید خودم بود میگم چون اگر بخوام همه چیز رو توضیح بدم خیلی طولانی میشه

-در اولین قدم وقتی قصد ورود به رستوران رو داشتم ,در مورد نظر تا به 1 سانتی متریش رسیدم باز نشد حالا نمیدونم مشکل از سیستم خودکار در بود یا از مدیر رستوران ..احتمالا نمیخواست من وارد شدم ولی شدم

-در طبقه بالا چندتا میز همینجوری اون وسط قرار داشت و دور هر کدومشون چند نفر نشسته بودند از جمله یک زوج هنری که تا یکربع بعد هم بلند نشدند..نتیجه اینکه من به سمت میزی که یک ساحره تنها نشسته بود روان شدم و بعد فهمیدم که هلنای خودمان است

-بعد از یکربع ما رو از جامون بلند کردند تا چینش صندلی ها و میزها رو درست کنند ولی بازم همه همدیگر رو نمی دیدند و هر گروهی در یک گوشه حواسش به کار خودش بود

-دوبار همه خودشون رو معرفی کردند ولی بازم من نفهمیدم که بعضی ها کی هستند .این مورد به دو دلیل بود :1-سروصدا زیاد بود پس صدای کسی به اون یکی نمیرسید 2-چینش استادانه میز و صندلی ها

-کی گفته که ما کیک بریدن بلد نبودیم؟؟ افتخار این کار رو ندادیم تا ببینیم جادوگرها چه میکنند و آخرش هم دیدیم که چه کردند البته اگر چاقو رو میدادند دست ما شاید استفاده های دیگری ازش میکردیم چون جزو اموال اداس بود

-آخرش هیچ کس یک لیوان آب هم به من نداد با اینکه از همان دقیقه اول در پی آب برای رفع تشنگی بودم

-از بس پیتزا و نوشابه جلوی ما قرار دادند که در آخر حتی من نمیتونستم دستم رو روی میز بذارم

-من از معدود نفراتی بودم که سخنرانی آقای پاتر رو شنیدم چون صدا فقط به من و 2 نفر بغل دستیم و روبروم میرسید

-آقای کرام صدبار میخواست که همه رو ساکت کنه ولی نتونست پس بی خیال شد و از کنار اون یکی وب مستر بلند شد و رفت, البته یکی از موارد ساکت کردن قبل از سخنرانی هری بود و ما هم برای مدتی ساکت شدیم و فیض بردیم

-دکتر برای همه صحبت نکرد چون جمع نمی طلبید ولی بازم به همون دلیلی که من سخنرانی هری رو شنیدم سخنان دکتر رو هم شنیدم.

نتیجه اخلاقی 3 مورد بالا اینه که جشن اصلا آسلامی نبود و خواهران و برادران در کنار هم بودند

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۰:۴۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۴

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
New Page 1

من نیز چند نکته رو لازم به ذکر می‌دونم

1- از برنامه‌ریزی لحظه به لحظه شما کمال تشکر به جا می‌آورم!

2- لطفاً تعداد نوشابه سیاه ها رو بیشتر کنید.

3- استعمال دخانیات ممنوع ×

4- سلاح سرد حمل نکنید!!!

5- دیوار جون مادر ساکت باش مخ‌ام رو خوردی!!!!

6- پاتر چرا یک دقیقه بیشتر حرف نزدی؟ (البته احتمالا به خاطر مورد 5 و 12 )

7- ها این فروم که سال پیش گفتی یعنی چه؟

8- بعضی از دوستان تو دیوار بودن و مورد عنایت و هم صحبتی دیوار قرار گرفتند

9- کرام ^ 52 کرام کرام الو کرام

10- ایلده جدا این آقا خوش تیپه صفا‌ی خودمونه

11- حضور [i] بعضی‌ها[/i] شدیدا احساس می‌شد

12- خدایش فک را آفرید وقتی که میخواست خموشی برایش نهاد گزیند بعضی ها داشتند الک دولک بازی میکردند بهشون سهمی نرسید

13- ....

بعد از ویرایش:

جدیداً مد شد یک خط نوشتید اینتر بزنید؟ خسته می‌شید می‌خواین من تم رو ویرایش کنم دیگه نیاز به این کار نباشه؟‌ J می‌دونم سخته می بینید من اینتر نمیزنم ولی بین خط‌هام فاصله است.

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

و اینک تولد دوسالگی سایت جادوگران!
پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
نكاتي چند در باب گزارش حضار:

نقل قول:
كريچر نوشته:
* قرار بود جشن ساعت چهار و نیم شروع بشه و من و دامبل و هری زودتر اونجا باشیم تا صندلی ها رو بچینیم ولی وقتی من چهار و ده دقیقه رسیدم اونجا دیدم حدود 10 نفر از بچه ها زودتر رسیدن

واقعا از تمام دوستاني كه با زود آمدنشان تمام كارهاي مارا نمودند! تشكر به عمل مي آوريم!!!!
نقل قول:
ونوس نوشته:
آخه آداسی ها به لطف زز بازار کی دست به سیاه و سفید زدن که این بار دومشون باشه؟

در اين مورد چون بنده به تازگي به جمع ززها پيوسته ام ،كاملا با ونوس موافقم!!! چون من و كرام و بقيه ززها به خاطر كارها و البته پولهايي كه از خزانه ي پدر والي مقام خارج شد ، نموده شديم!!
نقل قول:
سدريك ديگوري نوشته:
٢_مجله من در همه جا يار و ياور مديران و وبمستران بود كه واقعا من ازش تشكر ميكنم(از مجله)

واقعا جا داره از سدريك به خاطر زير دستيش تشكر كنيم!!!
اين مجله به زير ليست اعضاي نيامده و آمده به جشن گذاشته شد!
اگر كسايي كه نيومدن ديدن حذف شدن اين سدريك هم درش نقش داشته!!!
(شوخي!)
نقل قول:
سدريك ديگوري نوشته:
٧_اشتباه گرفتن هلنا گرنجر با پنه لوپه كلير واتر و كلي ضايع شدن(البته اين ماله كفتر بود گفتم اينجا بگم يه ذره بيشتر ضايع بشه)

نقل قول:
ققنوس نوشته:
لازم به ذکره که در مورد اون اشتباهی که پیش اومد چرا خالی می بندی
من هلنا که اومد فهمیدم ولی بعد دمبول لیست اورد جلو من دیدم جلو پنی یه تیک زده گفتم دمبول جون پنی کجاست؟!!
گفت: اونجاست منم بهش گفتم خاک بر سرت که اسم ها رو هم اشتباه می زنی این هلناس پس این اشتباه به من ربطی نداره...بعدشم برای اینکه خود شیرینی کرده باشم رفتم پیش یه مدیر و گفتم این دمبول رو از مدیریت بردارین این هیچی نوفهمه

در مورد اين اشتباه فجيه هم بايد بگم كه.....سدريك چرا خالي ميبندي؟

من اشتباهي تو ليست علامت زدم!!!
به هر حال اشتباه لپي بود!...پنه لوپه و هلنا نداره كه!!!
نقل قول:
ققنوس نوشته:
در آخر هم از طرف عده ای کثیر از ساحره ها و جادوگران که گفتن به هرکی مسئول برگذاری جشن بوده بگم
اون یه عده:این چه جایی بود به همه دور بود!خیلی جاش بده!مدیرشم که نمی ذاره هیچ غلطی کنیم!دفه دیگه باید کادر مدریتی رو عوض کنن (البته لحن خیلی از این خشن تر بود)
و در آخر باز هم اونجا انداختن گردن من که اول ونک بوده و کفتر گفته بیارن اینجا!
و منم گفتم:شیشکی منو دوست نداره من رستوران گرد باد رو پیشنهاد دادم که مثل اینکه دمبول نقشه تهران رو اشتباه گرفته بود اومده بود اینوری!!

خب راستش من در گزارش گفتم كه كيا جاش جشن رو انتخاب كردن!!!
ولي در كل بابا ما هر كي رو ديديم گفت بزارين وسط شهر بعد گذاشتيم وسط!...همه اومدن گفتم چرا وسط؟؟؟!!
در ضمن ققنوس جان اگه پول ميدادي حتما تويه گردباد ميزاشتيم!!
البته كادر مديريت تشكيل شده از مديران و وب مستران و ناظر سايت بود كه اميدوارم نخواي باهاشون در مورد مكان!!! در بيفتي!! (شوخي!)
نقل قول:
ققنوس نوشته:
در آخر هم وقت نکردم دمبول رو بزنم!چون خیلی وقت بود می خواستم بزنمش اما انقدر رستوران گرم بود یادم رفت یعنی منو برادر حمید قشنگ جایی بودیم که کفتر تو اون دما در 1 صدم ثانیه کباب می شد!

كي ميگه وقت نكردي؟؟!!
اون همه من اومدم اون پشت و بعد رفت و دوباره برگردوندمت و بوق و بوق و بيرون رستوران و بوق وقت نكردي؟؟؟؟!!!
در ضمن الكي بهونه نگير!...از بس كاپشن و اينا پوشيده بودين گرمتون بود!!! ...نه ولي راست ميگه خيلي گرم بود!!!

شفاف سازي؟....نه بابا همش رو خالي بستم!!!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
لازم به ذکره که در مورد اون اشتباهی که پیش اومد چرا خالی می بندی
من هلنا که اومد فهمیدم ولی بعد دمبول لیست اورد جلو من دیدم جلو پنی یه تیک زده گفتم دمبول جون پنی کجاست؟!!
گفت: اونجاست منم بهش گفتم خاک بر سرت که اسم ها رو هم اشتباه می زنی این هلناس پس این اشتباه به من ربطی نداره...بعدشم برای اینکه خود شیرینی کرده باشم رفتم پیش یه مدیر و گفتم این دمبول رو از مدیریت بردارین این هیچی نوفهمه

در آخر با این جمله موافقم هیچکدوم از ساحره ها بریدن کیک بلد نبودن!! واقعا که!
البته کیک با طعم دست های کالین بسیار خوش مزه بود چون کالین قبل از بریدن کیک 7 یا 8 بار دست مبارک رو از سر کارد تا ته کارد کشید!!و باعث شد بسیار طعم کیک خوشمزه شه(ای مدیر سابق!ای قشنگ ای!!نفس من بیده این کالین)
و موضوع خیلی جالبی که بود ما زیر نظر مستقیم یک وبسمتر بودیم که منو بردار حمید هر لحظه منتظر بودیم که ماگما ها به سوی ما سرازیر شن
که البته بعدا متوجه شدیم چه وب مستر خوبیه!!چون وقتی جلو من نشست کفشاش مشکی بود وقتی رفت رنگ خاک شده بود و حتی چیزی به من نگفتن من فهمیدم که چقدر وب مستر خوبیه!!(ای نفس!ای پاتر!ای گسترده!ای تک!)

در اخر هم از حضور مملی و حاجی خیلی خوشحال شدم و امید وارم دوباره تو سایت ببینمشون(جدا از اینکه هر دوشون نفری شناسه منو 5 بار بستن)...
این سدریک هم خیلی خالی می بنده من اصلا اینا رو قال نذاشتم!!من 10 دقیقه دیر رسیدم اینا منو قال گذاشتن(سدریک جون ناراحت نشی فکر نکنی دارم زیر آب زنی می کنم دارم برای ملت شفاف سازی می کنم )
در آخر هم از طرف عده ای کثیر از ساحره ها و جادوگران که گفتن به هرکی مسئول برگذاری جشن بوده بگم
اون یه عده:این چه جایی بود به همه دور بود!خیلی جاش بده!مدیرشم که نمی ذاره هیچ غلطی کنیم!دفه دیگه باید کادر مدریتی رو عوض کنن (البته لحن خیلی از این خشن تر بود)
و در آخر باز هم اونجا انداختن گردن من که اول ونک بوده و کفتر گفته بیارن اینجا!
و منم گفتم:شیشکی منو دوست نداره من رستوران گرد باد رو پیشنهاد دادم که مثل اینکه دمبول نقشه تهران رو اشتباه گرفته بود اومده بود اینوری!!

در هر صورت جشن خوبی بود و به دور از شوخی کیک خوشمزه ای بود که کرام خریده بود(ای وب مستر این نفس!ای جی افکش!ای مرکز اتم!ای زندگی)

در آخر هم وقت نکردم دمبول رو بزنم!چون خیلی وقت بود می خواستم بزنمش اما انقدر رستوران گرم بود یادم رفت یعنی منو برادر حمید قشنگ جایی بودیم که کفتر تو اون دما در 1 صدم ثانیه کباب می شد!
و باز هم سدریک به من گفت یادش باشه جشن 3 سالگی نیاد
منم بهش گفتم تو خجالت نمی کشی ببین وب متران و مدیران این همه زحمت کشیدن تو چه جوری دلت میاد
(ای مدیران تک!ای وب مستران!ای زیبا رویان!ای برازنده های مدریتی و وب مستری!ای ساحره کش ها!)
خیلی پستم قشنگ بود شفاف سازی کردم همه چیز رو!

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
به قول كريچ گفتنيهارو بچه ها گفتن من فقط يه چند تا نكته رو ميگم.
-----------------------------------------------------------------
١_من و الستور مودي توسط يك عدد كفترچاهي قال گذاشته شديم.

٢_مجله من در همه جا يار و ياور مديران و وبمستران بود كه واقعا من ازش تشكر ميكنم(از مجله)

٣_ديدن يك عدد فرد خارجي به نام ماركوس بلبي(من خارجي نديده ام)

٤_آسلامي بودن جلسه به طرز شديد=وقتي بنده به مدت ١٠٠ نانو ثانيه با يك خواهر ارزشي وارد گفتگو شدم توسط كريچر به حذف شناسه محكوم شدم.

٥_هيشكي نگفت ولي بنده در تقسيم كيك و همينطور انتخاب فردي مجرب براي تقسيم آن بيشترين فعاليت رو داشتم.

٦_گفتن به نام خدا در اول معرفي كه يك مزيت حساب ميشه.

٧_اشتباه گرفتن هلنا گرنجر با پنه لوپه كلير واتر و كلي ضايع شدن(البته اين ماله كفتر بود گفتم اينجا بگم يه ذره بيشتر ضايع بشه)

٨_تمام شدن يك پاكت آدامس و آسيب به بيت المال.

٩_آها راستي پيام از طرف پيامهايي ماهيتابه به دست به شدت محاصره شده و آسيب ديد.(بايد به عمق معنا پي ببريد)

١٠_بعد از جشن توسط رون ويزلي(سعيد)و سالازار(ماني)و الستور مودي(حميد)و پيام(ايليدان) به گيم نت رفتيم و يك عدد عمو دانگ عزيز ما را قال گذاشت.

١١_در آخر ميخوام از وبمستر والامقام,بشردوست,ناسيوناليسم,با آن نگاه زيبا و رمانتيكش"كرام الدوله" تشكر ويژه به عمل بيارم.

١٢_البته هيشكي مثل من كه روبروي غلي نيلي عزيز نشسته بود نميدونه كه سخنراني اين دوست بزرگوار خالي از لطف نبود(انده ظرافت در هنر پاچه خواري)
همين در ضمن جا داره از چند تن خواهران فعال هم تشكر كنم كه واقعا اگه نبودن همه ساكت دست به سينه نشسته بوديم و همديگر رو نگاه ميكرديم.

تشكر ويژه از هكتور كه در آخرين لحظات به پيشباز ما اومدن و همينطور يه تشكرم از لوپين و كريچر و گيليدي(همينجوري دلم ميخواذ تشكر كنم.حرفيه؟)

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ یکشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
نقل قول:

کرام نوشته:
نقل قول:

ونوس نوشته:
منم اومدم تشکر!
فقط یه چیزی...کرام جان حالا که تولد تموم شده لطف می کنی اون چاقو رو به اموال شخصی آداس بر می گردونی!

مال غصب شده برگردانده نميشود!!!
--------------
نكات مهم جشن:

-هيچ ساحره اي بريدن كيك رو بلد نبود!!!...حتي اداسي هاشون!!!

ها کرام سر به سر من نذار! ازت مدرک دارم می زارم تو سایت ها!

بعدشم نصف داستان بریدن کیک رو سانسور کردی!
آخه آداسی ها به لطف زز بازار کی دست به سیاه و سفید زدن که این بار دومشون باشه؟

در ضمن کریچر جان...اگه می خوای عکس ساحره ها رو بزارید به خودشون نشون بدید اگه گفتن مشکلی نیست بعد!

من برم شیکمو ببرم سه دسته پارو ترک!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.