هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با سلام خدمت جوانمرد عالم
نه دوست های عزیز تو رو خدا نگاه کنین
تا حالا دیدید کسی که میتوه وزیر بشه به نظر بقیه احترام بذاره و بگه بره مرحله دوم
واقعا جونه من 5 دقیقه فکر کنید
جونه کرام!!
جونه سرژ!!
جونه من !!
جونه ققی!!
جونه سدریک!!
به خدا اگه 5 دقیقه فکر کنید و به دراکو رای ندید منم بهتون هیچی نمیگم
ملت:
نه ولی از شوخی گذشته دراکو دوستت داریم چون به نظر و اعتقاد به بقیه اعتقاد داری و عمل میکنی
اگه وزیری خوب برای وزارت میخواهید به دراکو رای بدهید تا به شما موفقیتی در رول بدهید
در هر حال از انهایی که نوشته منو خوندن تشکر میکنم
از اونایی که نخوندن تشکر میکنیم!!!
از اونایی که رای دادن به دراکو تشکر میکنم
از اونایی که تصمیم دارن رای بدن تشکر میکنم
و از تدارکات وزارت
سرژ:
نه چیز از مسولان وزارت تشکر میکنم
و اروزوی بدبختی براشو...
ققی:
نه یعنی اروزی موفقیت میکنم
========
به نگهبان:کی گفت این دو تا رو وارد سالن کنی
نگهبان:
ای خداااااااااااااااا

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
دراکو بهت تبريک میگم که باز هم تونستی نظر بقیه رو جلب کنی و مثل رای گیری محبوبترينها باز هم در صدر قرار بگیری !!
حقیقتش من بعد از خوندن اون حرفات توی تاپیک رای گیری خشکم زد ... تو با اختلاف پنج رای اول شدی و سرژ هم تو رو به عنوان وزير معرفی کرد ولی باز خودت اصرار داری که انتخابات در دور دوم ادامه پیدا کنه تا حق به حق دار برسه ... این اهداف و ایده هاست که همه رو متحیر کرده ... به نظر همه احترام میذاری ... در حالی که احتمالش هست در دور دوم رای نیاری ولی با صراحت ، خودت اون رو به دور دوم کشوندی !!
اینه احترام به نظر بقیه ... اینه اون چیزی که سایت کم داره ... اینه اون اهدافی که سایت کم داره !
برات ارزوی موفقیت میکنم در دوم انتخابات و اعلام میکنم که دست از حمایتت برنمیداريم تا کسی که شایستگی این کار رو داره به این عنوان برسه !
سفید و سیاه دوست دارن چون تو کسی هستی که سایت نیاز داره ... همه حمایتت میکنیم چون تو میتونی با مديریت فوق العاده خودت سایت رو دگرگون کنی ... تو دوره ای که هیچ کس به فکر تازه واردها نیست ، تو اولین کارت رو کمک به اونها میدونی و اون رو هم نشون دادی !! این ارزش کار کسی رو نشون میده ... اینکه ماها رو مجذوب میکنه و اطمینان میده که میتونی موفق بشی ! حمایتت کردیم و خواهیم کرد تا موفقیتت کامل بشه و باند بازی در سایت کنار بره و کسی روی کار بیاد که فقط به یه عده خاص نگاه نکنه !!
دراکو مالفوی یگانه منجی عالم جادوگران !!!

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

پ.ح.س.گ. گويل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۶ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴
از اسلي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
من روان بودم تو يه راه

تو يه راه ابادو با صفا

ديدم نفراتي در يه جا

گفتم:شما ها؟؟؟؟اين جا چه كار؟؟؟؟؟

گفتند:مگه نميبيني يه ستاد

بربگستم چون بديدم يك ستاد...يك ستاد ناب نابه ناب

بگفتم باخودم ماله كيست اين ستاد

بديدم امد شير مردي همچون رستم پهلوان

بشناختم او را بود مالفوي كبير

همچو نبيد در اين سرزمين

بگفتم:الا يا ايها المالفوي بدادم راي به ديدستي

بگفتا تو كه بكشاند به دور دوم ارا را

نياوردم ز كارت سر

ولي من رايم را دهم به تو اي شير مرد

نوع شعر:

شاعر:حاجي گريگوري گويل(تنه)

جنگ را از لابه لايه اتش و خون بيرون كشيديم تا نفرت از جنگ اييني جاودان شود

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
از این لحظه تمامی ستاد ها تا پایان انتخابات قفل می باشد و پس از انتخابات به مدت 24 ساعت باز می گردد و سپس برای همیشه قفل خواهند شد!!

با تشکر

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
تصویر کوچک شده

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آقا لطفا این پست رو با دقت بخونید

دراکو وزیری که تا ابد در یادها میماند !!!

همونطور که میدونید الان اعضای بسیار قدیمی هستند که در سایت فعالیت میکنند . و تقریبا همشون هم در سایت برای خودشون نامی کسب کردند .
اما این اعضا از نظر خصوصیات اخلاقی با هم تفاوت دارن !!! خیلی هاشون اعضای جدید رو تحویل نمیگرن !!! مثلا به بعضی هاشون پیام شخصی میزنین یا سعی میکنین سوالی ازشون بپرسین یا مشکلی دارین که فقط آنها میتونند رفعش کنند ! ولی معمولا این سه حالت برایتان اتفاق می افتد :
گروه اول اصلا جوابت رو نمیدن یا محلت نمیزارن !
گروه دوم زورکی جوابت رو میدن و بهت میفهمونن که دیگهه مزاحم نشو
گروه سوم جوابت رو میدن و اگر باز هم ازشون سوال کنی باز هم جواب میدن !
اگر دقت کنید اعضای قدیمی سایت رو میشه به این سه دسته تقسیم کرد !
ولی نکته ی بسیار جالبی که برای من پیش آمده اینه که دراکو رو توی هیچ کدوم از این دسته ها نمیشه جا داد !!! ! خب اولین سوالی که براتون پیش میاد اینه که میگین :
_ مگه چنین چیزی هم میشه ! پس بفرمایید دراکو از مریخ اومده خودتون رو راحت کنید دیگه !!!
خب تمام کسانی که توی گروه خودمون هستند و در تالار اسلی رفت و آمد دارن ! و یا با دراکو دوست هستند و باهاش ارتباط دارند این موضوع رو به خوبی میدونند که دراکو همیشه برای تازه وارد ها اهمیت و ارزش بسیار زیادی قائله ! و همیشه سعی میکنه استعداد های تازه وارد ها رو شکوفا کنه !!!
دلیل اینکه من دراکو رو توی هیچ کدوم از این سه گروه قرار ندادم نیز دقیقا همین موضوعه ! چون نه تنها من دنبال دراکو نرفتم بلکه دراکو دنبال من اومد ( اون روز رو یادته دراکو )
فکر میکنم سه ماه پیش اینطور ها بود شایدم کمی بیشتر . من اون موقع یک یکماهی بودش که عضو ایفای نقش شده بودم ولی با اینکه نسبتا رول زیاد میزدم ولی هنوز کسی منو درست نمیشناخت . اون روز هم من مثل همیشه سر کامپیوترم نشسته بودم که یک دفعه دیدم دراکو از آسمون رو سرم فرود آمد
اول سلام علیک و از این حرفا بعدش معرفی های اولیه ( من اون موقع دراکو رو اصلا نمیشناختم ) بعدش در مورد سایت و بعدش در مورد رول زدن حرف زدیم . دراکو گفت کمکم میکنه ! بهم گفت باید پشتکار داشته باشی تا تبدیل به یک رول نویس خوب بشی ! گفتش که ما هوات رو داریم ! سعی میکنیم بهت کمک کنیم !! باید تلاش کنی ! تو این توانایی رو داری ! و ......
و از اون موقع تا حالا نیز دائما به من کمک کرده و در بعضی از جاها من باهاش مشورت کردم و اگر امروز تا حدی تونستم خودم رو در رول پلینگ سایت مطرح کنم فکر میکنم بخش عمدش همین زحمات دراکو بوده که کشیده و باعث شده که من پشت کارم زیاد شه !!
من به همین دلیل در این تقسیم بندی برای دراکو یک گروه جدید درست کردم !!! 4- کسی که یکی از اهدافش کمک کردن به تازه وارد ها و رشد و ترقی آنهاست
مطمئنن تمام کسانی که با دراکو ارتباط دارند از این مسئله بخوبی آگاهی دارن و شاید اونا هم مثل من چنین خاطره مشابهی رو داشته باشند
به نظر من وزیر شدن واقعا حق دراکوست !!!

گذشته از تمام این حرفها دراکو کسی است که بیش از یک سال و نیم در سایت سابقه داشته و داره !!! در این مدت هم یک مدتی توی محفل بوده و هم اینکه توی ارتش ! و کلا سابقه بسیار درخشانی داره !!! و در طی این مدت توانسته تجریه بسیار خوبی رو کسب کنه و از همه مهمتر اینکه تبدیل به رول نویس بسیار ماهری شده ! و شاید باور نکنید ولی وقتی دراکو یک مسئولیتی رو به عهده بگیره تمام وقتش رو صرف این قضیه میکنه تا به مسئولیتش به بهترین شکل عمل کنه !!!!

پس به دراکو رای دهید تا آینده سایت جادوگران رو بسازید

-------------------------------------------

در جادوگران انتخاباتی شد برگزار ____ تا وزیری برگزیده شود کارزار

چو دراکو گردیده گشت کاندید ____ تن دیگر کاندیدها لرزید

ای دراکو ! نماینده ما تویی ! ____ ای دراکو ! محبوب ما تویی !

ای دراکو ! لایق ترین وزیر تویی ! ____ ای دراکو ! با عرضه ترین کاندید تویی !

الهی ! کور شود چشم حسود ! ____ گر کسی تو را چپ نظر کند

ای دراکو ! رای ما تویی تو ! ____ ای دراکو ! ما همیار توییم تو !

ای دراکو ! اگر شعار تو صداقت است ! ____ پس شعار ما حمایت است !!!!

ای دراکو ! باشد که تو وزیر شوی ! ____ این بیهوده گویی های منو تموم کنی !

بلیز زابینی

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام
خب یه سری نکات هست که باید یاد اور بشم
دراکو بهترین برنامه ریزی رو برای وزارت کرده که اگه وزیر بشه خودتون میبینید
یک سری مقام درست کرده که بین اعضای فعال و متناسب با چیزی که درخواست میدن بهشون داده میشه
سطح رول سایت با تاپیک های جدید و نوین افزایش پیدا میکنه که داره
یک جلسه تشکیل میده اگه وزیر بشه که در اون از افراد با تجربه و تازه وارد ها پیشنهادات رو میگیره و به بیشترشون جامعه عمل میپوشونه
مدرسه رو راه اندازی میکنه و همچنین مسابقاتی در سطح رول راه میندازه
سعی میکنه که تقریبا از همه اعضا در وزارت همکاری بگیره و مسوولیتی به او بدهد
وضعین ساحره ها و تازه واردان را در سطح سایت به حد عالی میرسونه و همچنین از افراد با رول های عالی قدر دانی میکنه
با تشکر از شما
ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
دراکو در شماره ۹۳ کوچه دياگن
دراکو همراه دوستان و خبرنگاران به مغازه ويزلی ها در کوچه دياگن قدم ميزدند و با کسبه خوش بش ميکرد .
بيشتر کسبه جلوی مغازع ها اومده بودن و ميگفتن :
- شعار تو صداقت پيام ما حمايت .
دراکو دستشو بالا برد و از همه تشکر کرد دراکو به راه خودش ادامه داد تا به شماره ۹۳ رسيد .
ديلينگ ديلينگ
- به مغازه شوخی های ويزلی خوش آمديد چه.........
فرد ويزلی از تعجب زبانش بند آمده بود چندبار پلک زد و از جرج پرسيد:
- چيزی که من ميبينم تو هم ميبينی ؟
جرج از بين جمعيت حاضر در مغازه سرک کشید و گفت :
- اگر منظورت يک کله زرد با يک صورت سفيده منم دارم اونو ميبينم .
فرد رو به دراکو گفت :
- بفرماييد.
دراکو گفت :
- من برای حسن ختام تبليغاتم ميخوام يک آتش بازی حسابی راه بياندازم و با تحقيقاتی که انجام دادم متوجه شدم بهترين وسايل آتشبازی جهان ميتونم در فروشگاه ويزلی پيدا کنم .
جرج جلو اومد و گفت :
- هميشه حق با مشتريه پس ما هم حرف تو رو باور ميکنيم ولی ما اينجا چيزی به شما نميفروشيم .از وقتی که شما از پودر تاريکی عليه دامبلدور استفاده کردين فروش هر گونه از اجناس ويزلی به شما ممنوع شده .
دراکو که از رفتار اون ۲ تا ناراحت شده بود گفت :
- من قرار وزير بشم البته اگر لطف دوستان شامل حال من بشه من از رفتار گذشتم پشيمونم من در فکر اتحاد جادوگران و ساحره های سفيد و سياه و گلگلی و خالخال مشکی هستم دل ميخواد در اولين قدم دست دوستی به سمت شما برادران ويزلی دراز کنم با توجه به اين که ما با هم فاميليم .
دراکو لبخند زد و دستشو دراز کرد .
فرد به جرج و جرج به فرد با شک نگاه کرد. فرد و جرج با هم گفتند :
- خوب با توجه به اين که تو نادمی ما قانون ممنوعيت رو برميداريم ولی خودت بايد قبول کنی برای اعتماد کامل ما به تو يک چند وقتی طول ميکشه حالا بگو کدام يک از محصولات ما را ميخوای ؟
دراکو چندتا از اژدها های آتشين و چند خفاش دود زا و تعداد زيادی راکت خريد و در آخر با فرد و جرج دست داد و از مغازه بيرون آمد .

من کی هستم

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
سوال جالبی بود آرتیکوس عزيز ! ممنونم ازت !
قبل از اینکه هر کدوم از کاندیدهای دیگه جواب سوالت رو بدن من اعلام میکنم !
اولین کار اینکه یه جلسه میذارم بین دوستانی که توی انتخابات کاندید بودن و همچنین دوستانی که توی رول شناخت دارن و کاندید نشدن ... توی اون جلسه از دوستانی که کاندید شدن اجازه میگیرم که برنامه های جالبی که ارائه داده بودند رو اجرا کنم ... قرار نیست که استبدادی کار کنیم ! خیلی از دوستان پیشنهادات فوق العاده ای دادند ... از دوستان عزيز دیگه هم نظرخواهی میکنم که نظر بدن و ایده های کاری خودشون رو مطرح کنن که فکر میکنن به صلاح سایت هستش ... منم تو همون جا کارهایی که قراره انجام بشه رو کامل اعلام میکنم و در موردشون از دوستان نظر میخوام ... به طور مثال میگم تشکیل شورای ويزنگامات و اعضای داخل اون ... همچنین میخوام از اون دوستان که تعدادی از تازه واردها رو بین خودشون تقسیم کنیم که هر کس به چهار یا پنج نفر رسیدگی کنه و اونها رو با طرز صحیح رول اشنا کنه و تو کارشون نظارت داشته باشه ... البته دوستان عزيز ما مختار هستند که این وظیفه رو انجام ندن و هر کس دوست داشت این کمک رو به بقیه بکنه ... من هم جداگانه به همه بچه ها سعی میکنم به همه کمک کنم !
ولی اولین کاری که میکنم تشکیل یه جلسه توی نت برای ارائه برنامه ها و کمک گرفتن از بقیه هست برای کمک به رول و کل برنامه هام رو ارائه میکنم که این بزرگان هم ایرادهای اون رو برطرف کنن و با کمک همدیگه در راه کمک به رول جلو بريم !
در یک کلام تشکیل یک جلسه بین صاحب نظرها ....

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سوال کاندیدی از کاندید دگر!!!

سلام به دراکوی عزیز!
دماقت چاقه(همدانیست و یعنی حالت خوبه؟)

بگذریم!همانطور که میدونی کاندیدها نیز مانند دیگر کاربران حق رای دادن به فرد مورد نظرشون هستن!خب من میخوام از این حقم استفاده کنم ولی نمیخوام به خودم رای بدهم!پس میخوام با یه سوال که از همه کاندیدها می پرسم تا نسبت به جواب سوال من به چه کسی رای بدهم!
خودم نیز در ستاد انتخاباتی آرتیکوس در پست 16 در مورد اهمیت این سوال گفتم و خود نیز جواب دادم!

خب سوال این است:"اگر وزیر شوید!اولین قدمی(حرکت ویا کار)که بر خواهید داشت چه خواهد بود؟"
دراکو دقت داشته باش که من اولین کار و تنها یک کار رو ازت میخوام!
امیدوارم جواب لازم را به من بدهید!

پی نوشت:لطفا طرفدارهای دراکو مالفوی عزیزو دیگر کسان به این سوال جواب ندهند.فرد کاندید باید شخصا به این سوال پاسخ دهد!

مرسی
آرتیکوس

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.